Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як перенести дані на новий Xiaomi

Table of Contents

Перенесення контактів за допомогою Акаунта в Google

Такий спосіб теж відноситься до досить звичайним.

 • На колишньому телефоні зайти в меню опцій і обрати розділ Облікові записи. Натиснути на існуючу обліковий запис і включити синхронізацію контактів.
 • У новенькому Xiaomi в меню Контакти обрати Опції Акаунти. Натиснути на сходинку Додати Акк, після Google.
 • Ввести дані з власного облікового запису, після в параметрах аккаунта включити імпортування даних в телефонну книжку на пристрої.
 • В результаті з’являться всі потрібні номери.

Як з телефону на телефон перекинути контакти? Покрокова інструкція

Напевно кожен після покупки нового телефону задавався питанням: Як з телефону на телефон перекинути контакти? Причому зробити це більш безболісно як для самого девайса, так і для нервової системи володаря.

Спробуємо розібратися і перерахувати найбільш популярні методи перенесення контактів зі старого на новий телефон: засобом стороннього софта, комп’ютера і іншого підручного обладнання.

За допомогою комп’ютера

Перенести збережені номери на телефон можна також за допомогою PC або ноутбука.

Один з методів транспортування контактів на новий Xiaomi за допомогою комп’ютера це синхронізація через акаунт у Google. У кожного сучасного користувача Android такий акк повинен бути.

Спочатку слід переконатися, що дані з телефонної книжки зберігаються в обліковому записі. Для цього в меню опцій потрібно вибрати рядок Google, а в цьому розділі Відновлення контактів. Якщо після натискання цієї команди на дисплеї висвітиться Ваші контакти автоматом синхронізуються з пристроєм, то все в порядку, потрібні такі номери на хмарі.

Далі в рядку Завантажувати на Google Диск відсунути кнопку на право, що призведе до запуску дублювання даних. Принципово простежити, щоб у рядку Контакти стояло нинішнє число. Це вкаже на те, що всі імена записані на Диск.

Після в браузері на PC в адресну рядок слід ввести contacte.Google.com і вказати в полях свої логін і пароль. На дисплеї висвітяться все імена та номери, наявні в телефоні. Ці дані необхідно зберегти на комп’ютері.

Зараз новий девайс можна підключити до PC за допомогою кабелю USB. Телефон запитає, в якому режимі йому слід працювати. Необхідно обрати команду Передача файлів, щоб скинути інформацію в телефон.

У Провіднику відшукати телефон, зайти у внутрішню пам’ять і скопіювати в папку контакти. Слід пам’ятати, що з комп’ютера можна зберегти записані номери лише на SD карту, тому що вони знаходяться в формате.Vcard.

Далі в розділі Імпорт / експорт слід скопіювати контакти з карти SD методом, описаним вище.

Є ще метод перенесення контактів з Xiaomi файлом. Цей файл можна буде перенести в комп’ютер або відразу в новий телефон.

 • В меню опцій контактів слід обрати розділ Імпорт / експорт.
 • Далі необхідно обрати Експорт в пам’ять, після цього на дисплеї з’явиться повідомлення з назвою файлу і його розташування.
 • Після закінчення в рядку повідомлень на головному екрані з’явиться відповідна інформація про те, що файл збережено.
 • Через провідник необхідно відшукати цей файл в формате.Vcf. Зараз його можна продублювати на PC або інші пристрої.

«Яндекс.Діск

Ще один легкий метод перенести контакти з старенького девайса на звичайній телефон це російський сервіс від однойменного пошукача «Yandex.Діск». Так само, як і в попередньому випадку, нам знадобиться підключення до мережі.

Перед тим як почати експорт, потрібно встановити відповідний софт від Яндекса, який можна відшукати в відповідному розділі сервісу GoogleПосле того, як ви встановите додаток, необхідно буде скопіювати всі контакти, які ви бажаєте перенести.

Потім, після того як ваші дані скопійовані і акк на «Yandex.Діске» активований, слід виконати наступні кроки:

 • Запустити утиліту на новенькому телефоні і увійти в акаунт з тими ж даними, з якими ви входили раніше для експорту.
 • Далі в меню потрібно перейти в пункт Опції (назва може змінитися через моделі).
 • Обрати вкладку Переїзд з телефону на телефон.
 • Утиліта запросить прихований код, який ви отримали раніше, введіть його і підтвердіть переїзд.
 • Після того як додаток закінчить свою роботу, воно повідомить вас про закінчення операції перенесення.

Перенесіть на новий смартфон фото і

Найпростіше це зробити з додатком Google Фото. Запустіть його на стародавньому телефоні. Зайдіть в Опції → Автозавантаження і синхронізація і упевніться, що функція включена. Потім мало почекайте, поки завантаження завершиться.

Зараз всі ваші знімки і зняті будуть завантажені в скупчення, і ви можете переглядати їх на новенькому телефоні через Google Фото.

Якщо ви не проти, що знімки будуть зберігатися в стислому (але все ще досить високоякісному) вигляді, то за їх зберігання навіть не знадобиться платити: для вас буде надано необмежений обсяг в хмарі. В іншому ж випадку доведеться придбати підписку на сервіс.

Перенесення контактів на Xiaomi з SIM-карти

Найпоширеніший спосіб опції контактів на Xiaomi це перенесення з карти SIM.

 • Спочатку слід запустити меню управління. Для цього потрібно затиснути кнопку, яка знаходиться під екраном на сенсорної панелі і позначена 3-ма горизонтальними волосінями.
 • В налаштуваннях необхідно обрати рядок Системні додатки, а в їх Контакти.
 • Тут обрати розділ Імпорт / експорт, далі відкрити Імпорт з SIM.
 • Після слід вибрати потрібну карту (SIM1 або SIM2), з якої необхідно списати номера.
 • На дисплеї з’явиться перелік збережених даних на SIM. Щоб скопіювати декілька імен, необхідно затиснути одну сходинку до виникнення міток, після виділити потрібні і обрати опцію Перемістити.

У розділі Імпорт можна також передати дані на акк в Google або Mi. В даному випадку телефон перетворює інформацію в формате.Vcf і.Vcard.

Недолік цього способу в тому, що велика частина сімкарт не володіють величезною кількістю пам’яті. Тому цим методом може бути перемістити дуже маленька кількість номерів зі старенького телефону.

Як перенести контакти на Xiaomi: 6 простих способів

При купівлі нового телефону ми стикаємося з деякими труднощами. Спочатку на незвичну модель коштує перекинути зі старенького девайса всю відповідну інформацію. У кожного аксесуара є свої аспекти при синхронізація даних. Не виняток моделі Xiaomi: контакти і файли в ці телефони можна перекачати декількома методами.

 • Перенесення контактів на Xiaomi з SIM-карти
 • Перенесення контактів за допомогою карти пам’яті
 • впровадження програм
 • Застосування QR-коду
 • Перенесення контактів за допомогою Акаунта в Google
 • За допомогою комп’ютера
 • Можливі проблеми в відображенні контактів

Як перенести дані на новий смартфон?

У вас з’явився новий смартфон, і ви не знаєте, як коректно перенести інформацію зі старого? Пояснюємо, як це зробити, в тому числі «переїхати» з iOS на Android або навпаки.

Перенос данных с Андроид На Xiaomi за 5 минут ��

З нити свій смартфон на більш сучасну модель. відмінне рішення. Головне. нічого не втратити при “переїзді”, тобто коректно скопіювати всю основну інформацію з одного апарату на інший. Розбираємося. як перенести контакти і дані на новий смартфон.

Як перенести дані з Android на Android

Можна використовувати NFC. Якщо обидва апарати підтримують цю безконтактну технологію, потрібно всього лише включити її і скористатися функцією Android Beam (шукайте в Настройках). Зрозуміло, пристрої потрібно тримати поруч один з одним.

Інший варіант. створення резервної копії. Підійде, якщо у вас проблеми, наприклад, з інтернетом або ви не використали синхронізацію з Google.

 • Зайдіть Google Play, скачайте додаток «Диск Google», запустіть його і авторизуйтесь (введіть логін і пароль від вашого облікового запису Google).
 • Натисніть в лівому верхньому кутку на три горизонтальні смужки і в меню, що розкрилося клікніть по значку шестерінки в верхньому правому куті.
 • Виберіть «Створення резервної копії» і залиште телефон підключеним до Wi-Fi і на зарядці. Бекап може тривати кілька годин. Однак якщо ваші фотографії вже були синхронізовані з Google, то через пару секунд все буде готово.
 • Увімкніть новий смартфон на Android, виберіть відновлення даних з резервної копії і введіть логін / пароль від облікового запису Google.
 • Ви можете продовжити налаштовувати телефон і навіть користуватися ним, а дані відновляться в фоновому режимі.

Як перенести дані з iPhone на iPhone

Найпростіший спосіб перенесення всіх даних з одного iPhone на інший. через iTunes. Ще є варіант створення резервної копії в iCloud, проте якщо ви не розширювали обсяг сховища за гроші, то там буде доступно 5 Гбайт. цього може і не вистачити, особливо якщо ви давно користуєтеся смартфоном і у вас багато фотографій.

 • Запустіть iTunes на PC або Mac, клікніть по іконці смартфона в лівому верхньому кутку. У розділі «Резервні копії» переконайтеся, що галочка стоїть на «Цей комп’ютер» замість «iCloud» і натисніть кнопку «Створити копію зараз».
READ  Як перевстановити BIOS на комп'ютері

Через Mi Mover

Якщо і на старому, і на новому смартфоні стоїть MIUI 8x або вище, то питання, як перенести дані з Xiaomi на Xiaomi з усіма параметрами і програмами, зможе вирішити навіть новачок. Цей спосіб допоможе не тільки за один раз переслати з одного пристрою на інший великий обсяг даних, але і зробити резервне копіювання.

Все, що потрібно. доступ до Wi-Fi і попередньо встановлена ​​утиліта Mi Mover. Якщо вона не стоїть за умовчанням, можна скачати з Google Play Store:

 • В меню «Системні налаштування» шукають розділ «Додатково» (може бути позначений як «Розширені настройки»), а в ньому. пункт Mi Mover.
 • Гаджет, з якого потрібно завантажити інформацію, відзначають як «Відправник», а другий. «Одержувач».
 • На екрані пристрою одержувача висвітиться QR-код, який потрібно вважати через додаток за допомогою камери.
 • Встановлюють з’єднання, з’явиться вікно з переліком файлів. Вибирають потрібні і натискають на кнопку «Відправити». Передача може зайняти деякий час, особливо якщо потрібно створення повного бекапа.
 • По завершенні на дисплеї з’явиться повідомлення про успішне закінчення процесу.

Для гарантованого збереження даних рекомендується попередньо створену резервну копію завантажити в хмарне сховище.

Як перенести дані з Xiaomi на Xiaomi з усіма параметрами і програмами

Крім таких безперечних достоїнств, як сучасна функціональність і висока якість збірки, бренд з Піднебесної цінується за те, що його фірмова оболонка надзвичайно дружня до користувачів. У числі її зручностей. здатність легко здійснити обмін інформацією між двома пристроями.

Звичайно, максимальним потенціалом володіють смартфони, що працюють на MIUI 10, 11 і 12. Завдяки тому, що виробник постійно випускає оновлення, вона буває встановлена ​​навіть на деяких старих моделях. Однак і ті, на чиїх девайсах варто 7-9 версія прошивки, можуть скористатися спеціальними можливостями для дублювання даних.

Власникам Xiaomi Mi A серії 1, 2 і 3 доступні не всі способи, так як ця лінійка випущена за програмою Android One і не має додаткової оболонки.

за Bluetooth

Перемістити з телефону на телефон медіа-файли, контакти, документи і додатки можна, використовуючи Bluetooth-модуль. Цей спосіб доступний навіть недосвідченим користувачам, і для нього не доведеться задіяти сторонні додатки.

Попередньо треба здійснити поєднання, щоб з’явилася можливість передачі даних. Для цього потрібно зайти в налаштування Bluetooth, задавши пошук, вибрати серед доступних пристроїв те, що треба, і підтвердити згоду на зв’язок.

Після цього на одному гаджеті вибрати файли, які потрібно імпортувати, натиснути «Відправити». На другому дію підтвердити, після чого обмін відбудеться автоматично.

У порівнянні з іншими методами, цей займає більш тривалий час. Також використання Bluetooth призводить до значної витрати заряду акумулятора.

Як перенести дані з Xiaomi на Xiaomi з усіма параметрами

Кожен власник мобільного телефону не один раз стикався з подібною проблемою: після покупки нового гаджета доводиться довго і нудно відновлювати дані, заново завантажувати додатки. При цьому завжди є ризик втрати частини інформації. У вірних шанувальників Xiaomi таких складнощів не виникне. Перенести дані з Xiaomi на Xiaomi можна легко і швидко, скопіювавши не тільки файли, але і призначені для користувача настройки.

Як перенести дані з Xiaomi на Xiaomi через Mi Cloud

В якості провідника між смартфонами добре підходить Mi-аккаунт. в його хмарному сховище Mi-клауд розміщуються резервні копії мультимедіа, контактів і системних файлів. Спосіб перенесення даних на новий пристрій схожий з тим, що використовується при імпортуванні через Mi Mover.

 • У меню «Налаштування» вибирають опцію «Системні додатки». Знаходять розділ Mi Сloud, переходять до вкладці «Створення резервної копії» (може називатися «Бекап пристрої»).
 • Дають завдання створити резервну копію. «Зробити прямо зараз».
 • На новому пристрої в тому ж меню вибирають пункт «Відновлення даних».
 • Кліком по іконці «Відновити» запускають процес.

Для тих користувачів, хто звик переглядати матеріали зі свого смартфона на екрані робочого столу, можуть це робити з використанням спеціальних програм Mi PC Suite або Mi Phone Assistant. З їх допомогою теж можна створити резервні копії, які будуть зберігатися в пам’яті PC. У цьому випадку завдання, як перенести дані з Xiaomi на Xiaomi, можна вирішити через комп’ютер.

Щоб скористатися цим способом, потрібно активувати свій профіль Mi-account або створити його, якщо це не було зроблено раніше.

Через Mi Drop

Цей метод доступний навіть власникам старих моделей з версією прошивки MIUI 7. За допомогою високошвидкісного Wi-Fi вона дозволяє обмінюватися фото, відео і аудіофайлами, контактами з адресної книги і документами. У числі переваг. відсутність необхідності завантажувати додатковий софт.

Для того щоб здійснити обмін між смартфонами, потрібно на обох включити Wi-Fi і активувати функцію. Для цього достатньо просто клікнути на її значок. він виглядає, як коло зі стрілкою, спрямованої в центр. Якщо пристрій для прийому не визначилося автоматично, потрібно згенерувати на ньому QR-код і відсканувати його відправником. Далі все просто:

 • Знаходять потрібний файл, натискають на нього і утримують, поки не спливає вікно з контекстним меню.
 • Вибирають рядок «Відправити», підтверджують дію на приймаючому пристрої і чекають, поки здійсниться передача даних.

Цей спосіб також нескладний і підходить для вирішення завдання, як перенести дані з Xiaomi на Xiaomi з усіма параметрами. Перед запуском процесу необхідно на обох гаджетах включити не тільки Wi-Fi, але і Bluetooth, і не відключати їх, поки робота не завершиться.

Перенесення даних через бекап

Не всі моделі Xiaomi мають фірмову оболонку MIUI. Деякі з них працюють на чистій версії Android. На таких гаджетах не вдасться скористатися можливостями Mi-сервісів. Їх власники можуть створювати резервні копії та з їх допомогою імпортувати інформацію на новий пристрій іншими методами.

Більшість користувачів мають облікового запису Google і використовують його хмарне сховище Google Диск або Google One. Щоб зробити трансфер з їх допомогою, потрібно звернутися до системних налаштувань і діяти аналогічно тому, як проводиться відновлення через Mi Сloude.

Бекап також можна зробити через комп’ютер за допомогою сторонніх додатків, таких як Fender, Titanium Backup або TWRP Recovery.

Шанувальники бренду Xiaomi не доводиться побоюватися, що при переході з одного пристрою на інший буде загублена інформація або доведеться заново возитися з настройками. За допомогою методів, описаних вище, можна перенести на новий гаджет всю інформацію.

Як перенести дані з Samsung на Xiaomi?

 • На смартфоні Samsung скачайте і встановіть Mi Mover.
 • Зайдіть в ту ж програму на Xiaomi: «Налаштування». «Система і пристрій». «Розширені настройки». Mi Mover.
 • Підключіть обидва пристрої до Wi-Fi.
 • На Xiaomi в додатку натисніть «Я одержувач», після чого на екрані побачите QR-код.

Як зробити синхронізацію телефону Samsung?

Як вибрати, яку інформацію синхронізувати з обліковим записом

 • Відкрийте «Налаштування».
 • Виберіть пункт «Облікові записи та архівація» або «Облік і облікові записи».
 • Виберіть пункт «Облікові записи».
 • Виберіть обліковий запис, в нашому прикладі вибираємо облікового запису Google.
 • Виберіть пункт «Синхронізація облікового запису», якщо він у вас є.

Як перенести контакти з андроїда на Xiaomi?

Натисніть на пункт «Контакти». Відкрийте інструмент «Імпорт і експорт». Тут є два варіанти: «Експорт в пам’ять» і «Надіслати контакти». Перший варіант створює і зберігає файл з контактами в пам’яті вашого пристрою Xiaomi.

Як перенести дані з Honor на Samsung?

Як перенести дані з Samsung на Honor за допомогою бездротової технології Bluetooth або Wi-Fi:

 • Знову зайдіть в додаток телефонної книги з нового пристрою.
 • Перейшовши в меню експорту натисніть на пункт, що дозволяє передати через Bluetooth або Wi-Fi.
 • На іншому гаджеті включите Bluetooth.

Як перенести дані з Хонор на Xiaomi?

Перенесення даних на Xiaomi через Phone Clone

 • встановити додаток на обидва пристрої;
 • відкрити програму і вибрати «старий» і «новий» телефон, в залежності від того, куди пересилаються файли;
 • відсканувати QR-код або встановити wi-fi з’єднання за допомогою пароля;
 • вибрати файли, які потребують перенесення;

ShareMe (Mi Drop)

Ще один додаток від Xiaomi, яке дозволяє обмінюватися інформацією між пристроями. Головних відмінностей від Mi Cloud тут два:

 • Безпосередній обмін даними між пристроями без попереднього збереження у хмару.
 • Можливість використання на смартфонах будь-яких брендів.

Програма володіє наступним функціоналом:

 • Прийом і передача даних з іншого пристрою.
 • Обмін інформацією з PC.
 • Відправка додатків.
 • Вибір як окремих файлів, так і категорій. Наприклад, можна відправити всі програми в розділі «Популярні додатки» або папку з відео з WhatsApp.
 • Відправка цілих альбомів з фотографіями.
 • Передача музики за виконавцями, альбомами, папок.

Для початку обміну файлами потрібно дати необхідні дозволи для роботи програми. Якщо потрібно передати, то алгоритм дій наступний:

 • Вибрати потрібні файли.
 • Натиснути кнопку «Відправити».
 • Тут при першому використанні з’явиться запит на дозволи.
 • Просканувати код з екрану пристрою одержувача або вибрати його зі списку представлених до передачі.

Для пошуку апаратів поблизу програма використовує Bluetooth, який включиться сам. Також автоматично відключиться Wi-Fi і мобільний інтернет.

Щоб прийняти файли, необхідно натиснути відповідну кнопку і дати передавальному пристрою просканувати свій QR-код.

Таким чином можна скопіювати всі потрібні дані на комп’ютер або інший телефон. Недоступні будуть тільки контакти, SMS, настройки. Причому перші два можна перенести, зберігши їх у пам’яті SIM-карти.

Перенесення з Xiaomi на Xiaomi за допомогою Mi Cloud

На гаджетах Xiaomi є відразу 3 способи перенесення даних. Вони розраховані як на одиночні файли, так і на цілі категорії або повне копіювання системи з одного Xiaomi на інший. Додаток Mi Cloud розроблено спеціально для апаратів компанії. Крім 5 Гб безкоштовного хмарного сховища, користувачі можуть обмінюватися даними будь-якого обсягу між гаджетами Xiaomi. Скопійовані в хмару дані викачуються навіть на комп’ютер. Так, наприклад, зручно відправляти фотографії для тривалого зберігання або обробки.

Також можна налаштувати автоматичну синхронізацію деяких даних з Mi Cloud:

 • відкрити параметри.
 • Знайти пункт «Синхронізація».
 • У розділі «Об’єкти синхронізації» вибрати потрібні об’єкти.

Таким чином можна зберегти будь-яку інформацію: SMS-листування, контакти, замітки, фото, журнал викликів. Щоб все синхронізовані дані з’явилися на новий гаджет, необхідно увійти в свій Mi-аккаунт і завантажити їх. Вони автоматично визначаться в потрібні програми.

Щоб перенести всю систему відразу, потрібно зробити бекап. Для цього:

  В Mi Cloud старого пристрою знайти пункт «Бекап пристрої».

 • Активувати опцію за допомогою повзунка.
 • Можна створити бекап вручну за допомогою кнопки «Створити бекап».
 • За допомогою налаштування «Бекап за розкладом» можна вибирати, як часто система буде автоматично зберігати резервну копію в хмарі.
 • На новому пристрої увійти в Mi-аккаунт.
 • Відкриття програми Mi Cloud.
 • Зайти в розділ «Бекап Mi Cloud».
 • Натиснути кнопку «Відновити з Mi Cloud».
 • Вибрати потрібну точку відновлення, якщо їх декілька.
  • нотатки;
  • додатки;
  • розкладка іконок і віджетів на робочому столі;
  • настройки будильників, часу, часові пояси;
  • параметри повідомлень;
  • налаштування системи.
  READ  Xiaomi Mi band 4 помилка підключення

  До плюсів додатки Mi Cloud відносяться:

  • зручність використання;
  • перенесення відразу здебільшого системи;
  • автоматичне збереження резервної копії.

  До мінусів ж відноситься можливість перенести дані тільки з Xiaomi на Xiaomi. Перенести з пристрою іншого виробника не вийде. Також варто пам’ятати, що при відновленні з резервної копії на новий телефон НЕ будуть перенесені настройки і дані додатків. Ще потрібен акаунт в системі Xiaomi, який є не у всіх користувачів техніки бренду.

  Як перенести дані з одного смартфона Xiaomi на інший

  В середньому цикл життя смартфона на Android становить 3 роки. Після закінчення цього терміну більшість людей міняють гаджети на нові. Це логічна цифра, адже приблизно за такий час телефони проходять достатній шлях розвитку, щоб запропонувати щось нове покупцеві, а не злегка поліпшене старе.

  Смартфони стали частиною життя майже кожної людини. Вони замінили щоденники, фотоапарати, телевізори, а місцями навіть комп’ютери. У пам’яті телефону зберігаються важливі моменти життя його користувача, які накопичуються протягом усього циклу життя апарату в одних руках. З цього випливає ситуація, при якій взяти і позбутися від старого смартфона можна. необхідно зберегти фото, відео, листування, контакти і т. П. Однак шукати всі файли в пам’яті окремо доведеться довго. Також копатися в купі системних файлів при перенесенні на зовнішній носій за все, що є на гаджет, навряд чи у когось є бажання. На виручку приходять програми, які дозволяють перенести необхідні дані зі старого телефону на новий.

  Bluetooth

  Варіант перенесення інформації по Bluetooth простіше інших. Він не вимагає установки ніяких додаткових додатків. Немає і обмежень на той чи інший бренд смартфона в будь-якому напрямку. Для передачі файлу по Bluetooth потрібно:

  • Вибрати потрібний файл. Передати можна практично що завгодно: фото, відео, аудіо, текстовий файл і т. Д.
  • Затиснути обраний файл, поки не з’явиться можливість позначки декількох пунктів, а також контекстне меню, в якому потрібно натиснути кнопку «Відправити».
  • Включити Bluetooth на другому пристрої.
  • Переконатися, що на ньому включена опція видимості.
  • Повернутися до першого пристрою і на ньому в меню вибору способу відправки натиснути «Bluetooth».
 • Знайти в списку пристроїв то, на яке потрібно відправити файл.
 • Дочекатися відправки.
 • Цей спосіб перенесення даних на новий смартфон найповільніший з представлених. Використовувати його для передачі великих файлів не варто без необхідності. Також не вийде передавати програми. Хіба що зробивши з них попередньо апк-файл. Але кеш передаватися все одно не буде.

  Для перенесення всіх даних Bluetooth, отже, теж не підійде.

  Mi Mover

  Ця утиліта для перенесення даних дозволить відправити файли з будь-якого пристрою, але тільки на гаджети Xiaomi. Щоб відкрити програму на пристрої компанії, потрібно:

  • відкрити настройки;
  • знайти розділ «Розширені настройки»;
  • внизу відкрити пункт «Mi Mover».

  У вікні, потрібно вибрати один з пунктів. Вибір залежить від того, старе пристрій або нове.

  Для телефонів інших брендів необхідно завантажити утиліту з Play Market. У ній буде тільки кнопка «Я відправник», так як переносити не на Xiaomi не можна.

  Далі за допомогою старого апарату потрібно просканувати QR-код на екрані нового. Пройде пару. Після цього з’явиться можливість вибору типу даних, які будуть перенесені. доступні:

  • додатки;
  • журнал дзвінків;
  • контакти;
  • SMS-листування.

  За функціоналом програма схожа на Mi Cloud, але без посередника у вигляді хмарного сховища, а також з можливістю перенесення з будь-якого пристрою, а не тільки з Xiaomi.

  На жаль, додатки переносяться так само, в чистому вигляді, без кеша і налаштувань.

  Перенос данных на Смартфонах Xiaomi. Быстро, удобно и без ПК

  Як перенести дані встановлених додатків

  Як можна помітити, жоден з попередніх способів не дозволяє передавати додатки, зберігаючи їх внутрішні дані. Тут маються на увазі конкретні настройки, прогрес в іграх тощо. Спосіб, який допоможе не втратити ці дані. синхронізація через Google аккаунт. Практично кожна програма і гра зв’язується через нього. Варто тільки знайти її в налаштуваннях і активувати.

  Щоб зберегти свої дані в додатку, потрібно:

  • Увійти в той же Google-аккаунт, який використовується на минулому апараті.
  • Завантажити потрібну програму.
  • Якщо при першому вході програма сама не запропонує синхронізувати призначені для користувача дані, то слід зробити це самостійно через налаштування.

  Аккаунт Google універсальний, але не всі люди пам’ятають від нього пароль. Відновити його також не завжди виходить, і стає простіше завести новий профіль.

  Щоб уникнути цього, користувачам соціальної мережі підійде варіант синхронізації через неї. Вона також активується через настройки, як і в випадку з Google-аккаунтом. Можна створити свіжий профіль, якщо його немає, і прив’язати потрібні програми перед переходом на новий смартфон. Але підходить це найчастіше тільки для ігор.

  за допомогою облікового запису Google

  Варіант підходить для зареєстрованих користувачів Google. Якщо там аккаунта немає, його можна створити. Це не вимагає зусиль і займає пару хвилин. Перед тим, як перенести дані з Honor на Xiaomi, переконайтеся в стабільному підключенні до мобільного інтернету або точки доступу.

  • Увійдіть в обліковий запис на Honor.
  • Перейдіть в сектор «Аккаунт».
  • Далі знайдіть пункт синхронізації.
  • Натисніть на нього.
  • Авторизуйтесь в цьому ж акаунті на Xiaomi.
  • Там перейдіть в сектор «Аккаунт».
  • Знайдіть «Синхронізація» і натисніть на неї.
  • Дочекайтеся завершення процесу.

  Перенесення даних на Xiaomi через Phone Clone

  Phone Clone. фірмова утиліта від китайської компанії Huawei. Вона дозволяє автоматизувати процес перенесення музики, відео, фотографій або записів телефонної книги між старим і новим телефоном. Програма не вимагає втручання в процес передачі. Потрібно тільки виділити якісь компоненти переносити. Процес перенесення займає всього пару кроків:

  • встановіть собі додаток;
  • в пристрої, на який буде потрібно скинути дані, при реєстрації вибираєте «Новий телефон»;
  • в пристрої, з якого потрібно скинути дані, при реєстрації вибираєте «Старий телефон»;
  • на старому девайсе виберіть вміст, який потрібно перетягнути на Android;
  • запустіть процес;
  • дочекайтеся закінчення.

  Забороняється відключати інтернет і не вимикайте смартфон під час роботи програми Phone Clone.

  через Bluetooth або Wi-Fi

  Керувати контактами та іншими файлами можливо також через Bluetooth або точку доступу Wi-Fi. Для цього активуйте Bluetooth або встановіть з’єднання з найближчої точки подачі інтернету. Далі перейдіть в телефонну книгу і натисніть на кнопку «Управління», далі виберіть експорт і визначте для себе зручний канал експортування. Далі встановіть з’єднання по Bluetooth або Wi-Fi до нового телефону. Останній крок. здійснити передачу. Щоб сигнал не загубився, розташуйте телефони максимально близько один до одного.

  Як перекинути дані з Honor / Huawei на Xiaomi через Mi Mover

  Mi Mover. це сучасний багатофункціональний софт для обміну компонентами між апаратами. Він підходить на всі телефони з операційною системою Android. Версія прошивки. 4.4 і вище. Щоб ним скористатися:

  • скачайте програму на старе і нове пристрій;
  • встановіть;
  • включите;
  • на старому телефоні натисніть «Відправити»;
  • на новому пристрої потрібно клікнути на «Отримати»;
  • на новому смартфоні з’явиться сканер зчитування штрих кодів, а на старому. сам QR-шифр;
  • наведіть Xiaomi на Honor / Huawei, відскануйте;
  • коли контакт між апаратами буде налагоджений, виберіть файли для транспортування;
  • включите відправку.
  перенести, новий, xiaomi

  Кілька порад з використання Mi Mover.

  Як перенести контакти з Honor або Huawei на Xiaomi

  Якщо перенесення даних з Huawei на Xiaomi з використанням наведених вище програм не дав результату, або вони виявилися незручними для вас, є ще три діючих методу:

  • через обліковий запис в системі Google;
  • через порт Bluetooth або підключення Wi-Fi;
  • використовувати зовнішній накопичувач, жорсткий диск, флешку.

  Не можна назвати їх рівносильними, оскільки тут задіяні різні канали зв’язку. Один. через інтернет, інший. модулі підключення, третій. зовнішні сховища. Однак при правильному підборі дію вийде виконати з першого разу.

  Як перенести дані з Honor і Huawei на Xiaomi повністю

  Як перенести дані з Honor / Huawei на Xiaomi? Таке питання виникає у власників сучасних гаджетів тоді, коли вони вирішують поміняти свій смартфон. І мова йде не про зміну версії телефону, а про повну заміну фірми. Honor і Huawei в 2021 році займають значну нішу на ринку стільникових телефонів, а Xiaomi. їх гідний конкурент. Перед користувачами стає серйозний вибір, адже обидві компанії пропонують рівнозначно сильні інструмент і фішки. Однак якщо ви віддали перевагу Xiaomi, потрібно знати яким чином перемістити інформацію зі старого девайса на новий.

  експорт на накопичувач

  Тут підійде стандартна карта пам’яті або жорсткий диск. Ви вставляєте SD / microSD в телефон або підключаєте через перехідник жорсткий диск. Далі з провідника кидаєте все на знімне сховище. Підключаєте флешку до нового апарату і імпортуєте дані.

  Перенесення музичних файлів

  Ваші пісні (швидше за все, в форматі MP3) будуть знаходитися в музичній директорії. Це одна з папок, які з’являться на вашому комп’ютері після підключення до нього вашого смартфона. Користувачі Mac повинні завантажити Android File Transfer для перегляду файлів.

  Ця програма зберігає аудіофайли на комп’ютері і передає їх в той же каталог на новому смартфоні (хоча ви можете створити новий розділ). Незалежно від того, як називається ваша папка з музикою, ваш плеєр повинен вміти знаходити пісні.

  Якщо ви хочете перенести музику на iPhone, ви повинні перенести каталог з аудіофайлами (MP3) на комп’ютер в вашу медіатеку iTunes. Покрокове керівництво від Apple допоможе вам перенести вашу музику з Android-девайса на iPhone.

  З iPhone на Android

  Передача даних між Apple і Android не завжди легка, проте є просте рішення для контактів. Google надає покрокові інструкції на своїх сторінках підтримки про те, як синхронізувати Gmail, календар і контакти з iPhone і iPad.

  Перш за все, вам потрібно буде налаштувати обліковий запис Google на вашому пристрої від Apple, зокрема, зробити настройки програми електронної пошти, контактів і календаря. З моменту появи iOS 7 ви можете просто вибрати пункт «Додати обліковий запис Google», але для версій iOS 5 і 6 вам треба вибрати розділ «Інші», а потім через пункт «Додати обліковий запис CardDAV». Задайте обліковий запис і активуйте опцію «Контакти» після входу в систему. Після цього синхронізація ваших контактів почнеться автоматично.

  На новому Android-смартфоні ви можете зареєструватися з тією ж інформацією про обліковий запис для синхронізації і передачі контактів, як описано вище.

  Рішення від виробників

  Незалежно від рішення Google, виробники Android-смартфонів розробили додатки, які переносять контакти з iPhone на девайси від Samsung і багатьох інших брендів. У деяких випадках такі програми працюють з кабельним підключенням, деякі створюють спеціальні підключення між iPhone і Android, а інші працюють з хмарним сховищем для конкретного виробника смартфонів.

  Як перенести будь-які дані на ваш новий смартфон

  Коли ви змінюєте смартфони, вам напевно захочеться перенести ваші контакти, дані та додатки на новий пристрій.

  READ  Як розблокувати Samsung без втрати даних

  Ви також можете перенести настройки іконок вашого домашнього екрану, фонове зображення і багато іншого на новий смартфон. Ваші дані також можуть бути перенесені з Android-смартфонів на iPhone і навпаки. У нашій сьогоднішній статті ми розповімо, як ви зможете це зробити.

  • MobiKin Transfer for Mobile
  • Перенесення ваших контактів
  • Синхронізація вашого Google-аккаунта
  • Перенесення контактів з Android на iPhone
  • Move to iOS
  • Експорт контактів через SD-карту
  • Перенесення контактів через внутрішню пам’ять
  • Перенесення контактів через SIM-карту
  • З iPhone на Android
  • Рішення від виробників
  • Sony Xperia Transfer
  • Samsung Switch Mobile
  • HTC Transfer Tool
  • LG
  • перенесення SMS
  • Чати WhatsApp
  • перенесення фотографій
  • Перенесення музичних файлів
  • додатки

  Samsung Switch Mobile

  Samsung, лідер ринку в області Android, також має в своєму розпорядженні додатком, що дозволяє полегшити перехід нового клієнта на телефон Samsung. Рішення від Samsung називається SmartSwitch Mobile і використовується для перемикання з iPhone на Galaxy, переходу на нову модель Galaxy або переходу з іншого Android-смартфона. На сторінці підтримки Samsung процес SmartSwitch пояснюється докладно. Якщо ваше старе пристрій було Samsung Galaxy з Android Marshmallow, ви навіть можете перенести макет стартового екрану на новий девайс.

  перенесення SMS

  Ви можете перенести ваші старі SMS-повідомлення на новий Android-смартфон. Це можливо з безкоштовним додатком для резервного копіювання SMS під назвою SMS Backup Restore. Ваші повідомлення зберігаються в форматі XML-файла і потім можуть бути безпосередньо перенесені на новий телефон через Bluetooth. Крім того, файл резервної копії можна надіслати електронною поштою або виконати резервне копіювання в хмарному сховищі і завантажити звідти.

  Додаток резервного копіювання також має бути встановлено на новому Android-смартфоні. Коли воно запускається, воно автоматично виявляє відправлений файл і відновлює SMS-повідомлення. Важливий нюанс: при імпорті SMS Backup Restore не звертає уваги на те, які SMS вже існують. Якщо ви імпортуєте двічі, у вас буде кожне SMS-повідомлення в двох примірниках.

  Також скажімо, що не можна зробити перенесення SMS з Android на iPhone. Таким чином, ви можете зробити лише резервну копію Android-SMS (див. Вище) і прочитати XML-файл SMS Backup Restore на вашому комп’ютері. По крайней мере, ви можете зберегти дані.

  Експорт контактів через SD-карту

  Якщо синхронізація через обліковий запис Google вам не дуже підходить, а у вашого старого і нового смартфонів є слот для SD-карт, ви можете перенести контакти через карту пам’яті. Для цього спочатку експортуйте ваші контактні дані на SD-карту за допомогою старого смартфона. Потім файл зберігається в директорії, який ви бачите першим при підключенні смартфона до PC. Після цього вийміть карту пам’яті і вставте її в новий девайс. Тепер відкрийте в вашу адресну книгу і виберіть в меню варіант імпорту. Просто дотримуйтесь інструкцій, і контакти будуть перенесені автоматично.

  Ви можете зіткнутися з проблемами, коли ви об’єднали багато контактів з різних адресних книг, або якщо контакти включають в себе багато даних. Крім того, іноді буває так, що з одного контакту створюються два, три або більше. це може бути дуже дратівливим. Щоб протистояти цьому хаосу, наш вам порада. видаліть контакти-дублікати. Інструкцію для цього ви можете легко знайти на просторах інтернету.

  Чати WhatsApp

  Чати WhatsApp також можуть бути перенесені на новий смартфон за допомогою однієї хитрості, включаючи зображення, відео та звуки. Для цього вам необхідно завантажити WhatsApp на новий смартфон і замінити папку резервного копіювання на новому смартфоні на папку резервного копіювання зі старого девайса, перш ніж запускати додаток в перший раз. Для цього вам не знадобляться будь-яке додаткове додаток або аналогічні сторонні інструменти.

  Всю інформацію про цей процес ви можете знайти в інтернеті.

  На жаль, але поки що немає можливості перенесення чатів WhatsApp з Android на iPhone або з iPhone на Android. Інтеграція Google Drive в якості резервного носія ніяк не вплинула на цю ситуацію. На iPhone WhatsApp зберігає протоколи чату в iCloud, до яких не можна отримати доступ за допомогою смартфона Android.

  Як перенести повідомлення WhatsApp на новий смартфон

  Історію листувань в WhatsApp можна перенести на новий Android-смартфон, щоб продовжити спілкування з друзями без втрати старих повідомлень. Ми покажемо три способи, які допоможуть це зробити.

  При зміні смартфона виникає необхідність перенесення даних вотсап з одного гаджета на інший. Така можливість передбачена в самому мессенджере, і є кілька способів це зробити. Розповідаємо про все по порядку.

  Використовуємо спеціальне ПЗ

  Є кілька спеціалізованих сервісів для повного перенесення інформації. Нам сподобався iCareFone for Whatsapp transfer від розробника Tenorshare: він дозволяє здійснити в тому числі і багатоплатформовий трансфер (наприклад, з Android на iPhone). Для цього знадобиться ноутбук або комп’ютер і, власне, два смартфона.

  Підключаємо обидва гаджета до комп’ютера і натискаємо кнопку «Перенести».

  Програма створить резервну копію даних. Потім потрібно буде натиснути «Продовжити».

  Щоб переконатися, що обліковий запис WhatsApp належить вам, буде потрібно ввести номер телефону, до якого він прив’язаний.

  Якщо номер введено правильно, почнеться копіювання даних. Зазвичай процес займає кілька хвилин. Після закінчення ви побачите приблизно таке вікно.

  Створюємо резервну копію на Google Диск

  Перш ніж переносити чати на новий смартфон, ви повинні вручну створити їх резервну копію на старому телефоні. Щоб це зробити, дійте наступним чином.

  • Відкрийте WhatsАpp і виберіть «Налаштування» у правому верхньому кутку меню.
  • У категорії «Чати» ви знайдете пункт «Резервна копія чатів».
  • Натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти поточну історію чату.
  • Щоб створити резервну копію вручну, натисніть зелену кнопку «Створення резервної копії». Щоб бекап створювався автоматично, відкрийте резервної копії на «Google Диск» і виберіть відповідний вам інтервал.
  • Якщо у вас була резервна копія чатів, створена таким методом, то при установці на новий смартфон, WhatsApp сам завантажить всі доступні повідомлення.

  Копіюємо локальну резервну копію зі сховища

  Локальна резервна копія чатів на Android-смартфоні знаходиться в папці WhatsApp / Databases. Вона може лежати в локальній пам’яті або на SD-карті. Резервна копія називається «msgstore.db.crypt».

  Якщо підключити телефон до PC через USB-кабель, можна скопіювати цей файл на комп’ютер, а потім перенести на новий телефон. Отримати доступ до цього файлу ще простіше через файловий менеджер, наприклад ES File Explorer. З його допомогою ви зможете відразу відправити файл на новий телефон по електронній пошті, Bluetooth або через хмарне сховище.

  Для завантаження старих чатів скопіюйте файл «msgstore.db.crypt» в папку WhatsApp / Databases на новому смартфоні, і запустіть WhatsApp. Резервна копія повідомлень завантажиться автоматично.

  А в цій статті ви знайдете сім цікавих фактів про WhatsApp.

  Чому краще використовувати додаток Xiaomi Mi Mover

  У порівнянні з іншими способами перенесення даних на новий телефон (наприклад, з найбільш поширеним методом отримання заархівіруваних даних з «хмари») у програми багато переваг. Основним з них є значна економія часу.

  Додаток забезпечує високу швидкість з’єднання, яка становить до 6 МБ / с. Алгоритм роботи з переміщення файлів зрозумілий будь-якому користувачеві. Коли ви запускаєте цей процес, новий смартфон Xiaomi перетворюється в точку доступу Wi-Fi. Завдяки цьому перенесення інформації відбувається найбільш ефективним чином.

  Другим плюсом програми є безпеку даних. Обидва пристрої підключаються безпосередньо одне до іншого, і призначена для користувача інформація в такому разі не буде видно стороннім хмарних сервісів, пристроїв або додатків.

  перенести, новий, xiaomi

  Як перенести дані на телефон Xiaomi за допомогою Mi Mover

  Дія 1. Потрібно встановити програму на два пристрої: старий і новий телефон Xiaomi.

  Дія 2. Потрібно відкрити програму Mi Mover відразу на двох пристроях.

  Крок 3. У тому додатку, яке запущено на телефоні і з якого потрібно перекинути дані, натисніть «Я відправник» (I’m a sender). У додатку на приймаючій стороні натисніть «Я одержувач» (I’m a receiver).

  Крок 4. На дисплеї телефону-відправника з’явиться код QR. Відскануте його за допомогою одержувача.

  Крок 5. Тепер відзначте галочками програми та іншу інформацію, яку потрібно перемістити на новий телефон. Після того як вибір буде зроблений, натисніть «Завершити» (Finish).

  Крок 6. Дочекайтеся, поки процес перекидання даних не буде повністю завершено. На виконання цього завдання буде потрібно час. Воно буде залежати від обсягу переданих даних. По завершенні процедури, в тому випадку якщо файлів для перенесення більше немає, натисніть кнопку «Завершити» (Finish).

  І більше від вас нічого не потрібно. Тепер дані збережені на новий смартфон Xiaomi.

  Особливість програми в тому, що не потрібно ніяких складних дій, ніяких проводів. Перекинути дані з одного пристрою на інший можна без вивчення складних інструкцій, безпечно і дуже швидко.

  Трохи про Mi Mover

  Програма Mi Mover була випущена в 2016 році. Вона покликана для максимального спрощення перенесення будь-яких типів даних з одного смартфона на інший. В першу чергу, це фотографії, SMS, інформація про встановлені додатках, контактах та інше. Все, що потрібно від користувача. це встановити зв’язок з додатком за допомогою другого телефону і відсканувати код QR.

  Перенесення даних з одного телефону Xiaomi на інший

  Спробувавши одного разу телефон Xiaomi, користувачі і далі прагнуть не зраджувати полюбився бренду, але придбати для себе більш просунуту в технічному плані модель. У зв’язку з цим часто виникає проблема, як перенести контакти, зображення (фото), повідомлення, відео та музику, а також іншу інформацію зі старого Xiaomi (наприклад, Redmi) на новий. Добре, що розробники подбали про це і створили додатки Mi Mover і Mi Drop. Ці два потужних інструменти для передачі файлів з Xiaomi на Xiaomi спростять рішення задачі і заощадять користувачеві чимало часу.

  Новий додаток Mi Drop

  У Xiaomi є ще один новий інструмент для перенесення файлів і призначених для користувача даних. Він називається Mi Drop. Це недавно створене додаток, що працює на протоколі P2P і не потребує підключення до інтернет. Ця програма більш потужне і ефективне, ніж Mi Mover.

  • Підтримка всіх пристроїв, що працюють на базі Android.
  • Можливість обміну файлами без використання інтернету або стільникових даних, тобто не потрібно задіяти трафік.
  • Можливість відправки та отримання будь-яких типів файлів.
  • Швидкість передачі даних швидше, ніж по Bluetooth приблизно в 200 разів. Максимальне значення становить 50 М / с.
  • Передавати файли з одного телефону на інший можна в один дотик.
  BETATECH.COM.UA 2022