Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перенести дані з Айтюнс на iPhone

Table of Contents

Перенести всі дані зі старого iPhone на iPhone через iCloud

Спосіб перенесення даних з iPhone на iPhone 8 через iCloud є найбільш звичайним. По-перше, перед відновленням даних з резервної копії iCloud, ви повинні зберегти ваші дані як фотографії, контакти, сообшенія, записки і т.д. на вашому старому iPhone.

Нажімте «Налаштування» на старому iPhone.

Натисніть кнопку «Створити резервну копію». Дочекайтеся закінчення процесу.

Коли резервна копія вашого старого пристрою закінчена, включіть iPhone 7. Дотримуйтесь асистента настройки і вибрати ці речі:

 • На iPhone, на який ви хочете перенести дані, перейдіть в меню «Налаштування» → iCloud і авторизуйтесь під вашим обліковим записом iCloud. Якщо ви вже були авторизовані, можна пропустити.
 • У меню «Налаштування» → iCloud (на новому iPhone) активуйте перемикач «Резервна копія».
 • Готово! Ваші дані лише через пару хвилин (час залежить від кількості даних) перенесуться на новий iPhone.

Перенести всі дані зі старого iPhone на iPhone через iTunes

Якщо з якоїсь причини скористатися способом перенесення даних з iPhone на iPhone з iCloud ви не можете, доведеться використовувати iTunes. Однак, для його використання потрібно підключати пристрій до комп’ютера.

Підключіть ваш старий iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes. Робити резервну копію за допомогою iTunes.

Увімкніть ваш iPhone 7, і вибрати ці речі:

Мову і странуНезавісімо від того, щоб включити Location ServicesСеть Wi-Fi

Коли вам буде запропоновано налаштувати пристрій, виберіть «Відновити з резервної копії iTunes».

Підключіть iPhone до iTunes, і зробіть резервну копію нового iPhone, використовуючи один і той же комп’ютер, який ви використовували для резервного копіювання вашого старого iPhone.

iTunes попросить вас відновити з резервної копії або налаштувати як новий. І виберіть резервну копію вашого старого iPhone і виберіть “Продовжити”.

способу перенести всі дані зі старого iPhone на новий iPhone

Купити iPhone 7 / X / 8 і потрібно перенести дані зі старого iPhone на новий iPhone? Ви можете передати всі наші дані за допомогою iCloud, iTunes або Tenorshare iCareFone. Відсутня процес є тривалим і складним.

Перенести всі дані зі старого iPhone на iPhone через Tenorshare iCareFone

Вам легко перенести файли з iPhone, iPad і iPod на PC через Tenorshare iCareFone. Підключіть ваш пристрій до PC і ви можете почати управить вашими даними, включаючи відео, фотографії, музику, контакти, замітки, календарі, додатки, закладки тощо.

Це дуже простий спосіб, перенести ваші дані з iPhone на iPhone.

Виберіть тип файлу, які потрібно імпортувати.

Натисніть кнопку «Імпорт» і знайти файли, які раніше були збережені на комп’ютері. Зачекайте завершення процесу, і ви будете знайти ці файли на вашому iPhone в даний час.

При використання Tenorshare iCareFone, ви можете перенести весь вміст, як відео, замітки, контакти, фотографії, музику. повідомлення, календар і т.д. на ваш новий iPhone, незалежно від того, ваш старий iPhone є 4s, 5, 5S, 6, 6s, 6 Plus, 7,8, X.

Як закачати музику на iPhone з комп’ютера через iTunes

1.Подключіте ваш iPhone до особистого комп’ютера.

2.Проверіте серію програми та відкрийте iTunes на комп’ютері.

Якщо вас вітає повідомлення з пропозицією “оновити iTunes”, тоді натисніть «Оновити iTunes» і перезавантажте комп’ютер після виконання повного процесу оновлення.

3.Нажміте «Довіртеся цього комп’ютера» при появі запиту на екрані комп’ютера.

Вам, також, може бути, знадобиться натиснути то повідомлення на екрані свого iPhone.

4.Щелкніте по значку «Пристрій» у вигляді телефону, виберіть потрібний iPhone і перейдете на сторінку свого пристрою.

5.Нажміте «Файл» у верхньому лівому кутку вікна iTunes і з’явиться спливаюче меню.

Цей параметр приблизно знаходиться в середині спадному меню. При натисканні на це з’являється спливаюче вікно.

перенести, iphone

7.Виберіте свою музичну папку. Клацніть папку, в якій зберігаються ваші пісні.

8.Нажміте «Вибрати папку» в нижньому правому куті вікна.

Це почне імпортувати ваші файли в бібліотеку.

9.Перейдіте на вкладку «Музика». Він знаходиться в розділі «Налаштування» вкладок в лівій частині вікна iTunes.

10.Установіте прапорець «Синхронізувати музику» у верхній частині сторінки. Встановіть прапорець «Вся музична бібліотека», щоб гарантує, що вся музика з обраної вами папки і будь-яких підпапок буде завантажена на ваш iPhone.

11.Нажміте «Застосувати» у нижньому правому кутку сторінки.

Пісні будуть скопійовані в додаток Apple музику (на iPhone). Тепер всі вибрані пісні можна відкрити на iPhone в будь-який час, навіть якщо пристрій не підключений до інтернету.

Як перенести музику на iPhone з комп’ютера за допомогою Google диска

Перейдіть на сторінку https://www.drive.google.com/ в будь-якому браузері.

У першому випадку, якщо ви раніше вже авторизувалися в Google, відразу відкрийте свою особисту сторінку Google диска;

А якщо ви поки не увійшли в свій аккаунт, натисніть кнопку «Перейти в Google диск» (якщо доступна), а потім введіть інформацію про свою поштою.

Якщо вам потрібно зберегти музики в певній папці, запам’ятайте спочатку клацніть по тій синій кнопці, яка перебуває у верхньому лівому кутку вікна сторінки.

Натисніть опцію Завантажте файли, що знаходиться в випадаючому меню.

Виберіть той музичний файл, який ви хочете завантажити в Google диск;

Щоб вибрати окремо, удержите клавішу ^ Ctrl (Windows) або ⌘ Command (Mac) і клацніть по призначеним музичних файлів;

Якщо необхідно перекинути всі файли в папці, клікніть на будь-який, а потім же натисніть ^ CtrlA (Windows) або ⌘ CommandA (Mac).

Натисніть Відкрити в нижньому правому куті вікна.

Одночасно і почнеться процес завантаження в Google диск.

Відкрийте Google диск на iPhone після завершення загркзкі всіх файлів. Натисніть на значок у вигляді синьо-зелено-жовтого трикутника на білому тлі, який відкриває перехід на головну сторінку Google диска, якщо ви вже авторизувалися.

Натисніть ⋯ в нижній правій частині екрану, потім же і з’явиться спливаюче меню.

Натисніть Зробити доступним офлайн у спливаючому меню.

В цьому випадку ви зможете відкрити всі улюблені пісні в додатку Google диску вашого iPhone, навіть якщо він не підключається до інтернету.

Слід зазначити, що в додатку «Файли» є опція «Google диск», але музики не можна скопіювати з програми Google диск в додаток «Файли» (як в інших додатках хмарних сховищ).

Як перекинути музику з комп’ютера на iPhone 7/8 / X / 12-крокова інструкція

Якщо ви часто використовуєте iPhone для розваги музикою на ходу, вам слід подумати про те, як передавати музику з комп’ютера на телефон. Всім відомо, що потрібно використовувати iTunes. Це, безсумнівно, один із способів, відомих більшості користувачів Apple. На додаток до цього, є й інші прості методи, які вам корисні. Ця стаття допоможе вам перенести музику з комп’ютера на iPhone з докладними інструкціями.

Найшвидший спосіб перекинути пісні з комп’ютера на iPhone

Додаток Tenorshare iCareFone підтримує перетягни 9 типів файлу: контакти, музики, додаток, відео, фото, замітки, календар, Bookmark, iBooks з PC на iPhone 12 (mini) / 12 Pro (Max) / SE (2nd) / 11/11 Pro (Max) і ін. Воно повністю сумісно з Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista and Mac OS X 10.14 EI Capitan, 10.10 Yosemite, 10.9 Mavericks, 10.8, 10.7, 10.6, 10.5.

Підключіть iPhone до комп’ютера через USB-кабель.

Запустіть програму. Шелкніте по кнопці “Управління” з основного інтерфейсу.

На цій сторінці з’являються всього 9 типів файлів. Щоб рухатися далі, Вам потрібно натиснути на файли, які потрібно скинути, в цьому випадку, музику.

Виберіть опцію «Імпорт», після чого виберіть музику в папці комп’ютера, які необхідно завантажити на Ваш iPhone.

За допомогою iTunes не може бути вибраний музики, які ви хочете перекинути, але в програмі Tenorshare iCareFone зручно переглянути всі файли за типами та визначено вибрати, функція “Управління” дозволяє управляти 8 типами файлів: фотографії, музика, відео, контакти, повідомлення, додатки, книги і закладки (Safari). У той же час, зверніть увагу, Tenorshare iCareFone не полная безкоштовна, вона дозволить передати 20 файлів. Якщо ви хочете перенести більше, то поновіть до версії Pro. Посилання покупки нижче представляється.

READ  Чим відрізняється американський iPhone від російського

Звичайно, крім управління даними iPhone, Tenorshare iCareFone є інструментом все-в-одному, щоб виправити всі питання для iPhone, iPad і iPod. З цим дивним інструментом, вам легко очистити від непотрібних файлів і прискорити ваші пристрої, созлать резервні копіювання і відновити iOS пристрою в разі втрати даних і т.д.

Всі ці способи досить корисні. Ви можете вибрати найбільш підходящий для переміщення музики з комп’ютера на iPhone. А якщо ви хочете перенести придбану музику з iTunes Store і скопіювати пісні, які не купили в iTunes Store, iCarefone. теж відмінний варіант.

Як перенести всі дані з iPhone в iTunes

Перенесення всіх даних з iPhone в iTunes може знадобитися в самих різних випадках. Найчастіше у користувачів виникає така необхідність при покупці нового iPhone, на який і потрібно скинути весь вміст старого пристрою. iTunes в такому випадку стає переправні пунктом. Детально про те, як перенести всі дані з iPhone в iTunes розповіли в цій інструкції.

Як перенести всі дані з iPhone в iTunes

Підключіть iPhone до комп’ютера і запустіть iTunes. У тому випадку, якщо на вашому комп’ютері не встановлено iTunes, завантажте актуальну версію утиліти з офіційного сайту Apple.

Виберіть пристрій у вікні iTunes.

На вкладці «Обзор», яка відкривається за замовчуванням, позначте прапорцем пункт «Цей комп’ютер» і натисніть «Створити копію зараз».

Порада! Якщо ви хочете створити резервну копію iPhone нема на системному диску, то дізнатися як це зробити ви можете в цій інструкції.

iTunes почне виконувати процес створення резервної копії на комп’ютері. У копії зберігається наступний контент:

 • налаштування пристрою.
 • Дані про встановлені додатках та їх налаштування.
 • Історія текстових повідомлень, включаючи iMessage. Важливо! Для успішного відновлення iMessage, SMS- та MMS-повідомлень потрібна наявність SIM-карти, яка використовувати при створенні резервної копії.
 • Вид головного екрану і порядок розташування додатків.
 • Дані програми «Здоров’я».
 • Медіатека (фото і відео).
 • Історія покупок з App Store, iTunes Store і iBooks Store.
 • Налаштування пристроїв HomeKit.
 • рінгтони.

Виберіть пункт меню «Файл» → «Пристрої» → «Перемістити покупки з [ім’я_пристрою]». Дочекайтеся закінчення синхронізації. Її тривалість залежить від кількості скоєних покупок на мобільному пристрої.

Готово! Перевірити успішний перенесення даних з iPhone в iTunes ви можете в меню «Правка» → «Налаштування →« Пристрої ». В поле «Резервні копії пристроїв» повинна відобразитися резервна копія з поточною датою.

Способи перенесення даних з iPhone на iPhone

Залежно від того, як вам зручно, ви можете скористатися однією з розташованих нижче інструкцій щодо перенесення даних з одного пристрою на інший.

3 7 Перенос данных из iPhone в iPhone

Перенесення інформації за допомогою iCloud

Використання iCloud для синхронізації даних. один з найбільш простих способів приготувати куплений телефон до повсякденного використання. Важливо лише враховувати той факт, що в новому смартфоні повинна бути встановлена ​​SIM-карта.

Перед портированием даних необхідно створити резервну копію оних в пам’яті телефону. Для цього підключіть ваш старий iPhone до мережі, використовуючи Wi-Fi. Також вам буде потрібен обліковий запис Apple ID. Тепер можна приступити безпосередньо до створення копії.

 • Відкрийте меню налаштувань пристрою.
 • Знайдіть пункт «iCloud» там.
 • “Резервна копія”.
 • Перемкніть повзунок «Резервна копія в iCloud» в активне положення.
 • Натисніть «Створити резервну копію».
 • Чекайте закінчення процесу, що не відключаючи пристрій від інтернету.

Коли створення копії підійде до кінця, можна приступати до перенесення даних на новий пристрій.

 • Запустіть новий смартфон. Повинно з’явитися вікно з привітаннями на різних мовах (в тому випадку, якщо пристрій ще не налаштовано). Якщо екран не з’явився (тобто пристрій вже налаштовано), то необхідно зробити скидання налаштувань до заводських. Інструкція по скиданню налаштувань є нижче.
 • Виберіть свою мережу Wi-Fi, підключіться до неї.
 • Далі налаштовуйте смартфон за смаком до появи пункту «Програми і дані», в ній виберіть рядок «Відновити з копії iCloud».
 • Залогініться в iCloud, використовуючи дані облікового запису Apple ID.
 • Виберіть потрібну вам копію даних. Для вибору можна орієнтуватися за датою її створення.
 • Дочекайтеся закінчення процесу завантаження даних, що не відключаючи від Wi-Fi.

Якщо вам потрібно провести відновлення налаштувань до заводських, то виконайте наступну послідовність дій.

 • Відкрийте настройки.
 • Перейдіть в «Основні». «Скидання». «Стерти контент і налаштування».

Как перенести данные с айфона на айфон? Перенос данных через iCloud, iTunes, перенос данных iPhone

Використання функції «Швидке початок»

Якщо на старому і новому пристрої встановлені версії операційної системи iOS 11 і вище, то ви можете скористатися функцією «Швидке початок».

 • Покладіть старе і нове пристрою поряд.
 • Запустіть новий пристрій (настройки повинен бути скинуті до заводських).
 • Виберіть мову на новому телефоні.
 • При появі повідомлення про «Бистрому початку» на новому пристрої, на старому повинно відобразитися вікно про синхронізацію з новим смартфоном.
 • Підтвердіть. Функція «Швидке початок» запропонує використовувати ідентифікатор Apple ID для настройки. Якщо кнопка продовження настройки не буде у скрутному становищі, включите Bluetooth на телефоні.
 • На новому iPhone повинна з’явитися анімація. Притисніть смартфони задніми кришками один до одного і дочекайтеся повідомлення про закінчення процесу.

Важливо тримати пристрої максимально близько один до одного, щоб процес перенесення даних пройшов без помилок.

Бажано зберігати Wi-Fi підключення активним протягом всього процесу і попередньо подбає, щоб смартфони були заряджені більш ніж на половину. Ці дві події дозволяти iPhone за один раз довантажити в пам’ять фото, додатки, музику і інше.

Як перенести дані на новий iPhone. всі способи

Якщо ви вважаєте цю статтю, вітаємо, швидше за все ви стали власником новенького iPhone і поки тільки розбираєтеся з функціоналом бажаного придбання. Початковий питання, яке потрібно зараз вирішити. перенесення всіх даних, контактів і налаштувань зі свого старого пристрою. У цій статті ми розберемо питання про те, як перенести дані з iPhone на iPhone простими та зручними способами.

Перенесення даних через iTunes

У цьому способі також буде потрібно використовувати комп’ютер.

 • Підключіть до комп’ютера старий телефон.
 • Запустіть iTunes. Якщо на комп’ютері встановлена ​​застаріла версія програми, то необхідно її оновити.
 • Створіть резервну копію, натиснувши на кнопку «Створити копію зараз» в пункті «Обзор» налаштувань пристрою в iTunes.
 • Дочекайтеся закінчення процесу створення копії.

Далі необхідно перенести копію на новий пристрій.

 • Запустіть новий пристрій. Налаштування повинні бути скинуті до заводських. (Повинен з’явитися екран вітання. Якщо не з’явився, то зверніться до останньої інструкції попереднього пункту).
 • Ведіть настройку нового телефону на свій смак, поки не з’явиться екран «Програми та дані».
 • Виберіть «Відновити з копії iTunes».
 • Підключіть новий смартфон до PC, в пам’яті якого збережена резервна копія старого пристрою.
 • Виберіть новий пристрій в iTunes.
 • «Відновити з копії».
 • Виберіть потрібну вам копію (орієнтуйтеся за датою).
 • Після закінчення відновлення ви зможете завершити настройку нового пристрою.

Как перенести данные с айфона на айфон? Резервная копия iPhone в iTunes и iCloud

Таким чином, перенесення даних з одного iPhone на інший не вдає із себе нічого важкого. Досить лише вибрати найбільш зручний спосіб перенесення і зробити ряд простих дій. вдалих налаштувань!

перенести, iphone

Як перенести дані з Huawei на iPhone. швидко знати

Якщо ви шукаєте простий спосіб передачі даних з Huawei на iPhone, то це підходяще місце для вас. Ця стаття дозволить вам зрозуміти найбільш ефективний спосіб передачі даних з Huawei на iPhone.

Перенесення з Huawei на iPhone за допомогою Google Sync

Якщо вам не подобається описаний вище метод, це ще один варіант, який ви можете розглянути для переходу з Huawei на iPhone. Google Sync дозволить вам синхронізувати пошту, контакти та календарі на вашому Huawei з iPhone. Це вимагає, щоб ви застосували деякі методи для досягнення мети.

Щоб синхронізувати, вам потрібно буде виконати наступні дії:

 • 1. Зайти в «Налаштування» iOS, перейти в пункт «Пошта, адреси, календарі».
 • 2. У списку вибрати Goolge, після чого пройти авторизацію користувача під тими ж даними, що і на Android пристрої.
 • 3. Вибрати папку для копіювання, з якої буде проходити синхронізація.
 • 4. Вказати кінцеву папку для збереження інформації на Google диску.
 • 5. Зазначені файли автоматично скопійовано при першій сесії синхронізації.

Чи можна переносити контент з Android на iPhone?

Ви можете передавати контент зі свого Android-пристрої на iPhone. Якщо у вас є фотографії, контакти, відео або аудіо, завантажені на ваш пристрій Android, знайте, що ви можете легко успішно перенести ці елементи на свій пристрій iOS. Вам потрібно лише застосувати деякі методи, щоб виконати таке завдання. Прочитайте наступну частину цієї статті, щоб зрозуміти ці методи.

Перенести дані з Huawei на iPhone через Move to iOS

Сьогодні світ фокусується на використанні пристроїв iOS. Кожен користувач пристрою не хоче втратити будь-які важливі файли, які він накопичив на своєму пристрої за ці роки. Оскільки компанія Apple розуміє проблеми, пов’язані з переміщенням даних, вони розробили додаток, призначене для вільної передачі даних з телефону Huawei на iPhone. Ця програма називається «Move to iOS». У ньому є кілька цікавих функцій, які можуть спростити і прискорити процес міграції файлів.

Ви можете відвідати офіційний веб-сайт програми, завантажити додаток і встановити його на свій старий телефон Huawei. Після установки програми встановіть його на старий телефон. Потім виконайте наступні дії:

 • 1. Встановіть програму на Huawei. Виконайте первинну настройку, прийміть умови ліцензійної угоди.
 • 2. Налаштуйте свій новий iPhone, поки не дійдете до екрану «Програми та дані».
 • 4. Натисніть «Продовжити» і дочекайтеся появи десятизначного або шестизначного коду.
 • 5. Введіть код на своєму пристрої Huawei.
 • 6. Виберіть контент (контакти, SMS, фото, відео і т. Д) І чекайте.
 • READ  Повернути блокування iPhone

  Мінуси використання переходу на iOS Huawei:

  • Цей інструмент можна використовувати для перенесення програми на пристрій iOS.
  • Неможливість перенести історію викликів. ще одна проблема, пов’язана з iOS Huawei.

  Додаткова порада: перенесення WhatsApp з Huawei на iPhone одним клацанням миші за допомогою iCareFone

  Не йди! Так, у вас є гарне уявлення про те, як передавати файли з Huawei на iPhone. Але цього знання недостатньо. Ви повинні розуміти, що існує унікальний інструмент, який може служити вам краще, ніж раніше заявлений. Функціональність цього інструменту перевершує будь-яке програмне забезпечення для перенесення файлів, яке ви можете знайти в Інтернеті. Її ім’я. iCareFone for WhatsApp Transfer. швидко розвивається компанія з розробки програмного забезпечення.

  Якщо вам конкретно потрібно програмне забезпечення, яке може успішно передавати ваші дані WhatsApp, використовуйте iCareFone для WhatsApp Transfer. Він має хорошу репутацію для простої передачі чатів WhatsApp між Android і iOS. Ви можете використовувати цей інструмент для зручного перегляду та експорту повідомлень WhatsApp. Крім того, ви можете використовувати цей інструмент, щоб зв’язати файл резервної копії Whatsapp з HTML.

  Використання програмного забезпечення для передачі даних не викликає ускладнень. Щоб використовувати цей інструмент, вам необхідно виконати описану нижче процедуру.

   Встановіть інструмент в свою систему. Просто перейдіть до офіційної завантаженні програмного забезпечення, щоб встановити інструмент на свій комп’ютер. Після цього встановіть програмне забезпечення на свій PC / Mac.

  Запустіть iCareFone для передачі в WhatsApp. вибрати Передача

  Вам необхідно створити резервну копію даних WhatsApp на вихідному пристрої.

  Тепер підтвердіть свій аккаунт вихідного пристрою.

  Після завершення перевірки прийшов час згенерувати дані на цільовому пристрої.

  Останній крок. перенос WhatsApp з Android на iOS. Дочекайтеся завершення процесу передачі.

  Вітаю! Ви закінчили передачу даних за допомогою iCarefone.

  Перенесення даних з Huawei на iPhone за допомогою програми

  Є кілька корисних інструментів для перенесення даних з Huawei на iPhone, які можна використовувати для перенесення великої кількості даних з вашого пристрою на iPhone. Ці інструменти забезпечують зручний перенесення файлів. З ними вам не доведеться турбуватися про перенесення файлів з Huawei на iPhone.

  Два основних способи передачі файлів описані нижче:

  Перенести дані з Huawei на iPhone за допомогою MobileTrans

  Чи знаєте ви, що ви можете перенести дані з Huawei на iPhone за допомогою іншого інструменту? Звичайно, є інструмент для передачі даних з Huawei на iPhone, який допоможе вам виконати цю функцію. Інструмент MobileTrans. це настільний додаток, яке дозволяє користувачам переносити файли WhatsApp і інших соціальних програм в бажане місце. Щоб використовувати додаток для передачі файлів, виконайте такі дії:

  • 1. Встановіть MobileTrans.
  • 2. Натисніть параметра “Передача по телефону” в самому головному вікні.
  • 3. Підключіть обидва мобільних телефони до системи і дочекайтеся завершення виявлення.
  • 4. Створіть з’єднання між вашим пристроєм і системою. Переконайтеся, що обидва пристрої підключені відповідно до параметрів джерела і призначення.
  • 5. Виберіть файли, які хочете передати.
  • 6. Почніть процес передачі файлу.
  • У безкоштовної пробної версії не так багато можливостей.
  • Немає можливості вибрати будь-якої тип файлу.

  Копіювання інформації SIM

  Якщо конфігурація SIM підходить для оновленого пристрою, просто витягніть і поставте карту в смартфон. Зберегти контакти допоможе програма iTunes. перейдіть в меню «Пристрої» і поставте галочку напроти пункту «Синхронізувати контакти з:». У випадаючому списку виберіть відповідний варіант. Якщо розмір не підходить, зверніться в офіс мобільного оператора для отримання іншої SIM.

  Перед початком

  Перед тим, як перенести дані з iPhone на iPhone, необхідно провести пару маніпуляцій, щоб не втратити інформацію. Якщо раніше смартфон синхронізуватися з розумними годинами Apple Watch, то зв’язок зі старим телефоном варто розірвати. При виконанні цієї дії годинник в автоматизованому порядку виконують збереження файлів. Після установки зв’язку з набутим смартфоном, довантажити інформацію з копії. годинник знову готові до використання. Важливо в процесі отримання резервної копії не переривати роботу, в іншому випадку архів не збережеться, а пакети інформації загубляться. Доведеться набратися терпіння і почекати.

  Перенесення інформації з SIM

  Заздалегідь поцікавтеся характеристиками купується пристрої. чи підходить конфігурація існуючої SIM для нового смартфона. Якщо форма не збігається. зверніться в салон мобільного оператора:

  • для заміни карти на відповідну;
  • для покупки перехідника;
  • для підрізування карти під робочий розмір.

  Якщо карта підходить, перенесіть контакти зі смартфона на SIM. Для цього завантажте з AppStore додаток My Contact Backup і дотримуйтесь інструкцій. Також контакти переносяться, якщо в меню «iCloud» при створенні резервної копії активований пункт «Контакти».

  Перенесення SIM-карти або звернення до оператора зв’язку

  Найбільше користувачі переживають за збережені контакти і номер телефону, тому в першу чергу варто звернути увагу на картку SIM.

  • Перевірте, чи збігається розмір карти з лотком нового пристрою. якщо так, то витягніть SIM і встановіть в куплений смартфон.
  • Якщо картка не підходить до покупки, зверніться в офіс оператора мобільного зв’язку за заміною SIM.
  • Також рекомендується звернутися в салони продажів, якщо SIM більшого, ніж необхідно, розміру. підрізування займає хвилину і коштує копійки.

  Додаток «Швидкий початок»

  В оновлених варіантах iOS починаючи не молодший 11 реалізована функція безпечного перенесення інформації на інший «яблучне» пристрій під назвою «Швидкий початок». Додаток використовується для настройки мобільних апаратів в автоматизованому режимі. Нюанс полягає в тому, що при роботі задіюють і старий, і куплений телефон. Виробники смартфонів відзначають, що під час перенесення інформації використання апаратів в штатному режимі не вітається, тому варто залишити телефони в спокої, а потім виконувати рекомендації. Сполучення не займе багато часу, перенесення інформації триває в середньому 10 хвилин. це залежить від обсягу копіюються файлів і налаштувань.

  створення копій

  Для того, щоб перекинути дані з iPhone на iPhone через iCloud, доведеться потурбуватися про створення резервної копії. Для цього: включіть на поточному смартфоні передачу по мережі Wi-Fi; відкрийте меню налаштувань і знайдіть пункт з ім’ям власника; перейдіть в пункт «iCloud», у вікні, знайдіть посилання “Резервна копія в iCloud»; переведіть повзунок в активне положення; натисніть на пункт «Створити резервну копію». Дочекайтеся завершення копіювання і не розривайте підключення до інтернету. копія завантажується на хмарний сервер, на тривалість процесу впливає тільки обсяг довантажувати інформації. Якщо власник вважає, що в смартфоні міститься багато непотрібних файлів, iPhone рекомендується почистити.

  Збереження інформації в хмарі

  У світі набирають популярність хмарні сховища, тому просунута компанія Apple допускає створення і зберігання резервних копій iPhone на інших «хмарах». Для цього відкрийте програму обраного хмарного сховища. В налаштуваннях знайдіть пункт меню «Синхронізація». Створіть із iPhone з «хмарою». Після цього в меню сховища з’явиться пункт «почати резервне копіювання» або з аналогічною назвою. Дочекайтеся завершення створення копії і не відключайте бездротову мережу на пристрої.

  Перенесення резервної копії

  Тепер поговоримо про відновлення інформації з резервної копії. Для цього включіть пристрій, дотримуйтесь інструкції по налаштуванню поки не з’явиться екран з настройками Wi-Fi. Підключіться до мережі та продовжуйте настройку до вікна «Програми і дані». Серед запропонованих варіантів виберіть «Відновити з копії iTunes», а потім натисніть кнопку «Далі». Підключіть куплений смартфон до комп’ютера, в програмі iTunes виберіть смартфон в списку визначилися пристроїв. Натисніть на кнопку «Відновити з копії», а в списку підберіть відповідний по даті архів. Якщо інформація зашифрована, введіть пароль. Завершіть налаштування, але не відключайте бездротову мережу. так смартфон завантажить збережені фото, відео та музичний контент.

  Перенесення даних з iPhone за допомогою кабельного підключення

  Кабельне підключення краще, якщо використовувана бездротова мережа передає дані на низькій швидкості або перевантажена. Для перенесення даних з одного iPhone на інший через кабельне підключення вам буде потрібно адаптер Lightning-USB 3 для підключення камери і кабель Lightning-USB. Виконайте наступні кроки.

  • Підключіть адаптер Lightning-USB 3 до порту Lightning. Обов’язково використовуйте адаптер живлення потужністю 12 Вт або вище.
  • Підключіть адаптер Lightning-USB 3 для підключення камери до вашого минулого iPhone.
  • Підключіть кабель Lightning-USB до нового iPhone, перш ніж підключати інший кінець до адаптера.
  • Продовжіть процес міграції, слідуючи інструкціям вище.

  Міграція даних за допомогою проводового підключення підтримується тільки на iPhone.

  Перенесення даних з одного iPhone або iPad на іншій безпосередньо

  Якщо на поточному iPhone або iPad встановлена ​​iOS 12.4 або більш пізньої версії або iPadOS 13.4, ви можете виконати міграцію з одного пристрою на інший, щоб перенести дані безпосередньо зі старого пристрою на новий. Зробити це можна за допомогою бездротової мережі або підключивши пристрої один до одного за допомогою кабелю.

  Для бездротового перенесення даних досить покласти старе пристрій поряд з новим на час цієї процедури і дотримуватися наведених нижче інструкцій. Обидва пристрої повинні бути підключені до джерела живлення.

  3D Touch

  Однією з корисних технологій, впроваджених в iPhone, починаючи з версії 6S, є 3D Touch. Тепер, використовуючи більш сильне натискання на іконки і пункти меню, можна викликати спеціальне вікно з додатковими настройками і швидким доступом до функцій. Якщо вам потрібно швидко поділитися додатком з іншим користувачем iPhone, тут можна задіяти цю можливість.

  • Знайдіть на робочому столі додаток, яке ви хочете передати. З деяким зусиллям тапніте по його іконці, після чого на екрані з’явиться список, що випадає. Виберіть пункт «Поділитися».

  У наступному вікні виберіть потрібну програму. Якщо воно відсутнє в списку, виберіть пункт «Копіювати посилання».

  Запустіть будь-який месенджер, наприклад, WhatsApp. Відкрийте діалог з користувачем, які тривалий час виберіть рядок введення повідомлення, після чого тапніте по кнопці «Вставити».

  З буфера обміну буде вставлено посилання на додаток. На завершення тапніте по кнопці відправки. У свою чергу, інший користувач iPhone отримає посилання, натиснувши яку його автоматично перенаправить в App Store, звідки він і зможе виконати завантаження програми.

  READ  Samsung як перенести фото на карту пам'яті

  Як перекинути дані з iPhone на iPhone. через iTunes

  Цей варіант підійде тим, хто не може використовувати функцію «Швидке початок» і хоче перекинути дані, які перевищують його вільне місце в iCloud. На комп’ютері повинна бути встановлена ​​програма iTunes.

  Важливо! Щоб не було помилок в процесі. підключайте провід не довше 1 метра і бажано в синій USB порт версії 3.0.

  Підключіть iPhone, з якого буде робитися копія до комп’ютера і запустіть програму. Клацніть по значку свого телефону, у лівій колонці повинен бути відкритий розділ «Огляд». У правому вікні клацніть на кнопці «Створити копію зараз». Дочекайтеся закінчення процесу.

  Новий пристрій необхідно також обнулити, зробити скидання налаштувань iPhone до заводських, як ми розглянули в першому розділі. Можна звичайно не робити, вимкнути функцію локатор в настройках і просто натиснути в програмі на кнопку відновлення, але простіше зробити саме скидання.

  При першому включенні дійдіть до меню вибору того, звідки ви хочете відновити свій пристрій. Підключіть iPhone до PC і запустіть iTunes. Якщо запропонують зробити пристрій довіреною. зробіть це.

  Виберіть на смартфоні варіант з iTunes, він ще може називатися «З Mac або PC з Windows». Далі вкажіть, що хочете відновити з копії і саму копію. Дотримуйтесь інструкцій на екрані і дочекайтеся закінчення процесу.

  Цікаво! Якщо копія була зашифрованою, вас попросять ввести пароль. зробіть це. Плюс, при відновленні копії з Tunes будуть відновлені навіть ті додатки, яких вже немає в App Store.

  Переносимо додатки з одного iPhone на інший

  На жаль, розробники Apple передбачили не так багато способів перенесення програм з одного яблучного пристрою на інший. Але все ж вони є.

  Способи перенесення даних з iPhone на iPhone

  Залежно від того, як вам зручно, ви можете скористатися однією з розташованих нижче інструкцій щодо перенесення даних з одного пристрою на інший.

  Резервна копія

  Припустимо, ви переїжджаєте з одного iPhone на інший. В даному випадку оптимально створити на старому гаджеті резервну копію, яка може бути встановлена ​​на новий. Здійснити це завдання можна легко з використанням iTunes.

   Для початку вам потрібно буде зробити найсвіжішу резервну копію старого смартфона. Детальніше про це вже розповідалося на нашому сайті.

  Детальніше: Як створити резервну копію iPhone, iPod або iPad Закінчивши роботу над створенням резервної копії, підключіть до комп’ютера другий смартфон. Коли iTunes знайде пристрій, клікніть у верхній області вікна по іконці з мініатюрою.

  iTunes не зможе приступити до установки копії до тих пір, поки на телефоні активна функція «Знайти iPhone». Тому, якщо вона у вас працює, її потрібно обов’язково відключити. Для цього відкрийте настройки гаджета. У самому верху клікніть по свого облікового запису і виберіть розділ «iCloud».

  Відкрийте пункт «Знайти iPhone», а потім переведіть повзунок близько даної функції в вимкненому стані. Для прийняття змін вам буде запропоновано ввести пароль від аккаунта Apple ID.

  Якщо у вас включено шифрування копій, наступним кроком на екрані з’явиться вікно з вимогою ввести пароль. вкажіть його.

  І, нарешті, почнеться сам процес установки нової копії, в середньому це займає близько 15 хвилин (час залежить від кількості даних, які потрібно перенести на гаджет). Після закінчення всі ігри та програми з одного iPhone будуть успішно перенесені на інший, причому з повним збереженням їх розташування на робочому столі.

  Відновлюємо з копії

  Тепер щоб перенести дані з одного гаджета на інший, треба відключити той, з якого робили резерв інформації, і підключити до PC той, на який слід зробити її переміщення. Порядок дії вибору смартфона буде аналогічний описаному вище. Далі діють у такий спосіб:

  • Перехід в «Відновити з копії».
  • Вибрати зі списку потрібну версію. Слід перевірити дату створення.
  • Дочекатися закінчення процесу.

  Не можна примусово переривати процес або втручатися в нього. Він займе якийсь час, тому панікувати не варто. Після того, як переміщення з одного iPhone на інший інформації відбулося, гаджет відключають від PC, а потім перевантажують.

  Важливо! Якщо девайс вже використовувалася кимось, потрібно перед імпортом файлів стерти всі з пам’яті. Так само варто вчинити з тим девайсом, з якого здійснювався перекидання файлів і папок (якщо він не буде використовуватися тим же користувачем).

  Вважається, що хмарне сховище. більш надійний спосіб зберігання інформації, ніж стільниковий або планшет. Навіть якщо дані з нього пропадуть, то, звернувшись в Support Apple, можна протягом 30 днів здійснити відновлення даних. До того ж хмарне сховище складує файли і папки на сервері, не захаращуючи пам’ять техніки. Це вигідно, якщо переміщення даних планується виконати через деякий час.

  Способи перенесення даних з одного iPhone на інший iPhone

  Компанія Apple регулярно випускає нові і більш вдосконалені версії смартфонів. Не дивно, що прихильники девайсів бренду, слідуючи за новинками, змінюють пристрої із завидною частотою.

  Трапляється, що покупка нового гаджета пов’язана з несправністю старого iPhone або необхідністю придбати другий телефон. Але в кінцевому підсумку причина не важлива, важлива накопичується місяцями інформація та контакти телефонної книги, з якими користувачеві необхідно працювати як на новому смартфоні, так і на двох відразу. Як її зберегти? Чи можна перекинути папки і контакти з iPhone на iPhone автоматично без ручного листування і скидання Медіатеки на PC. Так можна. Розглянемо варіанти.

  Покрокова інструкція переміщення даних

  Важливо! Тут варто бути уважним. Щоб здійснити коректний перенесення даних з старого смартфона на новий гаджет, потрібно переконатися, що збережений дублікат обраний вірно. Орієнтуватися рекомендується за датою створення і часу.

  Перекидання інформації з пристрою, який вже використовувався, на тільки куплений гаджет відбудеться через кілька хвилин. У контактах телефону і папках з’являться використовувані контакти і файли. У процесі потрібно стежити за стабільністю Wi-Fi. Без підключення до мережі процедура не виконається.

  Після процедури відновлення, продовжують настройку смартфона. Можна перестрахуватися і перевірити, чи дійсно всі дані з першого девайса були збережені в резерв (звірка чисельності об’єктів в папках). Для цього потрібно відвідати сайт iCloud.com. Зайти можна з комп’ютера під операційною системою Windows. Аналогічним чином перевірити ще раз, перекинулися чи всі об’єкти на підготовлений до використання в майбутньому девайс.

  Перенесення за допомогою синхронізації в хмарному сховищі iCloud

  Перше, що рекомендують зробити. створити резервний дублікат збережених папок і файлів на використовуваному ще пристрої. Створюється вона в хмарному сховищі iCloud. місце, де зберігається вся важлива інформація, що зберігається на телефон. З його допомогою легко синхронізувати iPhone з iPhone без втрати важливих документів. Отримує це місце кожен користувач еппловскій техніки автоматично при реєстрації телефону в системі.

  Після процедури йому видається логін (електронна адреса для входу в сховище, обліковий запис) і пароль (придумує самостійно). Тому процес синхронізації починається з реєстрації (якщо до цього ще не зареєструвався) пристрої в меню «Налаштування» → «iCloud». Далі дотримуватися рекомендацій інструкції.

  Після реєстрації, створюють дублікат, інакше перекинути дані з iPhone на iPhone цим способом не вийде. Треба виконати наступне:

  • Підключитися до мережі Wi-Fi.
  • Меню «Налаштування».
  • Вибрати «iCloud».
  • Зі списку вибрати «Резервна копія в iCloud».
  • Поставити перемикати в зелену (активну) позицію.
  • Вибрати «Створити копію».

  Важливо! Треба простежити, щоб мережа Wi-Fi була стабільною в момент створення резерву, інакше процес не відбудеться. Дублікат буде зберігатися в віртуальному хмарі до тих пір, поки користувач не захоче її особисто видалити. Тому відразу ж перенесення можна не виконувати. При цьому варто врахувати, що перекинути музику і відео не вийде. Вони не скопійовано для зберігання і переміщення.

  Тепер розберемося, як перенести дані з резервної копії в новий смартфон. Але перш уточнимо, що якщо девайс не нова (хтось користувався вже) або користувач буде віддавати свій телефон іншій людині, але документи на нього після перенесення варто видалити. Для цього вибирають послідовно «Налаштування» → «Основні» → «Скидання» → «Стерти контент і налаштування» → перевантажити iPhone.

  Користування програмою iTunes для переміщення даних

  Можна синхронізувати iPhone з iPhone за допомогою знайомого користувачам еппловскій гаджетів додатки iTunes. Програма дозволяє створити резервний дублікат документів, а потім імпортувати їх на новий пристрій.

  Створюємо резервну копію

  • Завантажити та встановити на PC додаток iTunes.
  • Підключити до PC смартфон, щоб скопіювати дані з пам’яті.
  • Відкриття програми. При необхідності оновити до останньої версії.
  • Вибрати гаджет в програмі. У верхньому правому куті значок телефону.
  • Вибрати пункт «Обзор».
  • Знайти розділ «Резервні копії».
  • У списку натиснути «Створити копію».
  • Почекати завершення процесу.

  Щоб переконатися, що перекидання об’єктів з iPhone на iPhone пройде успішно, треба перестрахуватися і перевірити, чи дійсно збереглися папки і важливі файли в резерв. Для цього переходять в «Налаштування iTunes». Потім переходять в розділ «Пристрій». У віконці, що з’явилося має бути видно файл з назвою телефону і датою створення. Якщо все вірно, можна продовжувати процес без остраху втратити інформацію.

  Як бачите, перекинути дані з iPhone на iPhone, не складно, достатньо розібратися в механізмі процедури і повторити чітко за інструкцією і справу буде зроблено. Трохи посидючості і пів години часу, дозволять зберегти важливі фотографії, контакти та іншу інформацію в цілості.

  Сподіваюся ми відповіли на всі ваші запитання, якщо немає, дивіться відео-інструкцію трохи нижче, в ньому розібрано покроково, що і як робити. До зустрічі на сторінках сайту!

  BETATECH.COM.UA 2022