Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як перенести дані з Samsung на Huawei

Table of Contents

Способи передачі даних з Samsung на Huawei с / без комп’ютера

Карта micro-SD важлива для розширення пам’яті вашого телефону Samsung Galaxy. Вам потрібна тільки SD-карта 32GB для зберігання більшості фотографій і відео, знятих на телефон Samsung Galaxy. Як перенести фотографії на SD-карту на Samsung? Просто дізнайтеся більше про 3 методи зі статті зараз.

найшвидший спосіб передачі даних з Samsung на Huawei

Якщо ви хочете гнучко передавати дані зі старого Samsung на Huawei без втрати даних, FoneLab HyperTrans може бути вашим розумним вибором. Ви можете управляти і переміщати будь-які дані, що зберігаються на вашому телефоні. Вбудований менеджер контактів дозволяє користувачам створювати резервні копії, відновлювати, видаляти, додавати і змінювати контакти з легкістю. Ну якщо ти передавати дані з і на iPhoneВи також можете отримати вбудований рингтон і HEIC конвертер.

 • Широка підтримка типів файлів для передачі з телефону на телефон, таких як зображення, музика, контакти, повідомлення, документи і т. Д.
 • Перемістіть дані зі старого телефону на новий телефон одним натисканням.
 • Підтримка всіх популярних телефонів Samsung і Huawei, включаючи Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 / S6 / S5 / S4, Huawei Mate P30 / P20 / 20X / 20 Pro і т. Д.
 • Безпечний, чистий і простий у використанні.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

 • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
 • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Крок 1 Безкоштовно завантажити, встановити і запустити Samsung для передачі інструменту Huawei, Підключіть пристрої Samsung і Huawei до одного комп’ютера. Для передачі даних з Samsung на Huawei P30 Pro необхідно встановити Samsung в якості пристрою введення. Так що виберіть свій телефон Samsung зі списку вгорі.

Крок 2 Виберіть пов’язаний тип файлу на лівій панелі. Наприклад, якщо ви хочете перенести фотографії з Samsung на Huawei, вам потрібно натиснути Фото для доступу до всіх збережених зображень в Samsung. Ви можете двічі клацнути по будь-якої картинки, щоб переглянути деталі.

Крок 3 Позначте перед файлами, які ви хочете перемістити на свій новий телефон Huawei. Пізніше, натисніть Експортувати і виберіть підключений пристрій Huawei в якості папки призначення. Ви можете створити нову папку, щоб об’єднати важливі файли.

Як перенести дані Samsung на Huawei за допомогою Google Drive

Google Drive. це популярний інструмент для резервного копіювання і передачі файлів в хмарі. Ви можете передавати контакти, події календаря, фотографії та відео з Samsung на Huawei без проводів. Просто завантажте файли з вашого телефону Samsung. Пізніше ви зможете запустити Google Диск на своєму новому телефоні Huawei, щоб передавати дані з Samsung на Huawei без комп’ютера.

Крок 1 Відкрийте програму Google Диск на Samsung. Увійдіть до свого облікового запису Gmail.

Крок 2 Натисніть Ще Налаштування Backup, Ви будете в Резервне копіювання з Google Drive розділ.

Крок 3 Виберіть тип даних резервного копіювання. Натисніть Почати резервне копіювання почати синхронізацію Samsung з Google Drive.

Крок 4 Увімкніть свій новий Huawei. Увійдіть в ту ж обліковий запис Google Drive.

Крок 5 Виберіть файл останньої резервної копії. Потім натисніть Завантажити перенести резервну копію Samsung на Huawei.

Як перенести дані з Samsung на Huawei через Bluetooth

Якщо ви хочете поділитися кількома файлами на пристрої Huawei, ви можете використовувати Bluetooth в якості інструменту для передачі файлів. Bluetooth є вбудованим інструментом для кожного телефону. Таким чином, немає необхідності встановлювати додаткове додаток на свій мобільний телефон.

Крок 1 Відкрийте програму “Налаштування”. Увімкніть Bluetooth на пристроях Samsung і Huawei.

Крок 2 Встановіть прапорець поруч з ім’ям вашого телефону, щоб зробити його видимим для всіх, хто знаходиться поблизу.

Крок 3 Використовуйте інший телефон для пошуку доступного пристрою. Введіть пароль для сполучення двох телефонів.

READ  Як перенести аккаунт на інший телефон

Крок 4 Виберіть файл, який ви хочете перемістити в Huawei. Натисніть Поділитися подальшої Bluetooth.

Крок 5 Виберіть Huawei в якості вихідного телефону. Натисніть Прийняти щоб підтвердити. Пізніше ви можете успішно перенести Samsung на Huawei P30 Pro з Bluetooth.

Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

 • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
 • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
 • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
 • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

Google Drive і Bluetooth в залежності від швидкості Wi-Fi сильно. Таким чином, якщо ви хочете передавати дані з Samsung на Huawei в великих кількостях, вам потрібно почекати довго, щоб завершити процес. Хоча Huawei випускає Телефонний клон додаток, воно все ще є помилковим додатком для передачі телефону для більшості користувачів Huawei.

Загалом, якщо ви хочете гнучко передавати дані додатків, завантажені дані або інші файли з Samsung в Huawei без втрати даних, ви можете скачати безкоштовно FoneLab HyperTrans і спробуйте спочатку.

безкоштовно

Ви не потрібен Wi-Fi або потік Даних, просто скан QR-код або підключіть локальних точку доступу нового смартфону и все готово до передачі Даних.

З Android.смартфона чи Apple на HUAWEI

Відкрійте додаток “Phone Clone” та віберіть старий та новий телефони.

Оберіть дані та розпочніть процес перенесення

После встановлення додаткe “Phone Clone” на двох телефонах, відкрійте додаток и віберіть- “Це новий телефон” на новому пристрої. А потім на старому телефоні віберіть “Це старий телефон”.

Використову старий телефон, щоб відскануваті QR код на екрані нового телефону та налашнування Підключення.

После Підключення, Оберіть дані, что ма ють буті скопійовані зі старого телефону, натісніть “Надіслаті дані” та чекайте “Передача завершена”. Перенесіть потрібні файли зі старого телефону на новий смартфон Huawei.

Відкрійте додаток “Phone Clone” та віберіть старий та новий телефони.

Під’єднайте новий телефон до локальної мережі

После встановлення додаткe “Phone Clone” на двох телефонах, відкрійте додаток и віберіть- “Це новий телефон” на новому пристрої. А потім на старому телефоні віберіть “Це старий телефон”.

Как перенести данные с устройства Android на Huawei P40 Pro — Конфигурация смартфона

Точка доступу WLAN з’явиться на новому телефоні. Старий Apple iPhone підключіться до Wi-Fi, Який Відображається на новому телефоні. Поставте прапорець “Налаштування”. “Wi-Fi”. После Завершення з’єднання мобільного телефону буде успішнім.

У старому Apple iPhone нужно погодитись на догоду про конфіденційність користувача, щоб отріматі авторізацію Даних. Поверніться до “Phone Clone”, віберіть дані, Які нужно клонуваті, а потім натісніть “Передат” і дочекалися “Перенесення завершено”.

Швидко та безпечно

Надшвідка Передача Даних может досягаті швідкості 1 Гб за хвилини 2. Ваші улюблені фотографии, відео, контакти та інші файли будут легко та безпечно передані с помощью захищений шифрування бездротової мережі. Ніякої резервної копії в хмарі. Ніякого жорсткий диск.

Как перенести данные с любого андроид смартфона на Samsung Galaxy M51?/ Перенос файлов на Galaxy M51

сумісність

Незалежності від того, ви користувач iOS або Android 1. додаток HUAWEI Phone Clone Сумісний з вашим смартфоном Незалежності від его марки. Завантажте безкоштовно додаток з Google Play або Apple Store.

Завантаження

Підтримка Android версій 4.0 та новіше, iOS 6.0 та новіше2. Різні пристрої могут мати різний досвід бездротової передачі Даних.

Передача даних Samsung на телефон Huawei за допомогою телефонного перекладу.

З’єднайте Samsung і Huawei з комп’ютером Підключіть обидва телефони Samsung і телефону Huawei до комп’ютера через USB-кабелі, і програма Phone Transfer негайно виявить їх. Ви зможете побачити картинку нижче в передній частині вашого вікна.

Виберіть файли для передачі Коли два телефони виявлені, переконайтеся, що телефон Samsung знаходиться зліва як пристрій-джерело виведення, а телефон Huawei. справа як цільове пристрій. Якщо вони не в потрібному місці, ви можете натиснути кнопку «перекид», Щоб змінити його. Потім виберіть файли, які ви хочете передати на телефон Huawei з пристрою Samsung, наприклад контакти, фотографії, текстові повідомлення.

Крок 3, Перенесення даних з Samsung на телефон Huawei Нарешті, натисніть синю кнопку «Start Transfer», Щоб почати передачу вибраних даних між телефоном Samsung на телефон Huawei.

Безкоштовно завантажте Phone Transfer для Windows або Mac:

Перемикання даних з Samsung на телефон Huawei

Недди Samsung для передачі HUAWEI інструмент скопіювати всі з Samsung Galaxy на телефон HUAWEI Android?

Телефонний переклад призначений для перемикати дані між телефонами Samsung і Huawei, це може передача контактів, повідомлень, фотографій, відео, музики, додатків, музики, даних додатків легко. Більш того, Phone Transfer також дозволяє синхронізувати всі між двома мобільними пристроями: iPhone / iPad / iPod, Android, BlackBerry, Windows Phone на основі різних операційних систем. Більш того, це може допомогти в безпечному резервного копіювання та відновлення пристрою на комп’ютері.

Підтримка телефонів Samsung: Samsung Galaxy S10 / S10 / S9 / S9 / S8 / S8 / S7 / S7 / S6 / S6 / S5 / S4 / S3 і Samsung Galaxy Note 9 /, примітка X Galaxy Note 8 /. Примітка X Galaxy Note 5 /. Примітка X XUMUM / Примітка X Підтримка телефонів Huawei: HUAWEI Mate 20 RS Porsche Design / Mate 20 X / Mate 20 Pro / Mate 20, Huawei Mate 10/9/8/7 / S, Huawei P30 / P30 Pro / P20 / P20 Pro. P10 / P9 / P8, Honor V9 / 8/7/6 / 6X / 5X / 4X, Huawei G9 / G8 / G7 / GR5 / GR3, Huawei Y5 2017 / Y6 PRO / Y6II / Y5II, Ascend P8 / G7 / Mate 7 / Mate 6, Huawei Nova (Plus), так далі.

READ  Samsung налаштування цифрових каналів

Як перенести дані з Samsung на телефон Huawei

Селена Комез Оновлене в серпні 09, 2019

[Висновок]: Потрібен інструмент для передачі даних з Android на Android для передачі даних з телефону Samsung на Huawei P20 / P20 Pro / Mate 10 / Mate 10 Pro, і т. Д? На цій сторінці ви можете скористатися двома різними інструментами для передачі з Samsung в Huawei для прямої передачі контактів, текстових повідомлень, музики, журналів викликів, відео, фотографій та інших даних з Samsung Galaxy на телефони Android Huawei.

Samsung Galaxy S10, Galaxy S9, Galaxy S8, Galaxy S7, Galaxy Note 10 / Note 10, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8 і Huawei Mate 20, Mate 10, Mate 9, Mate 8, P30, P10, P9 є одними з Кращі смартфони Android в даний час, багато людей використовують телефон Samsung або Huawei Android.

За пекінським часом, 16 жовтня 2018 року, компанія HUAWEI випустила HUAWEI Mate 20 RS Porsche Design, HUAWEI Mate 20 X, HUAWEI Mate 20 і HUAWEI Mate 20 Pro, але перехід на новий Huawei зі старого телефону Samsung викликає радість, однако. перемикання на новий пристрій завжди призводить до втрати особистих даних, що зберігаються на старому телефоні. Щоб уникнути втрати даних, потрібно перенести дані з вашого Samsung на телефон Huawei, особливо фотографії, контакти, текстові повідомлення. Якщо ви раніше використовували телефон Samsung Galaxy S або Note і тільки що придбали новий Huawei, як ви можете переключитися зі старого Samsung на новий пристрій Huawei? Щоб перенести все з Samsung на Huawei без втрати даних, ми рекомендуємо вам два ефективних інструменту передачі з Android на Android.

передача даних Samsung на телефон Huawei через iOS і Android Transfer

Ще один інструмент передачі даних, яким ми хочемо поділитися з вами, це Телефонний комутатор, це може допомогти вам легко передавати дані з Samsung на телефон Huawei (Mate, P, Nova, Y, Honor Series).

Це відомий інструмент управління даними для передачі і управління файлами для пристроїв iOS і Android. Переносяться типи файлів, включаючи відео, фотографії, музику, контакти, SMS, плейлист. Більш того, його можна використовувати для передачі файлів між Android і iTunes, передачі файлів між Android і комп’ютером, передавати файли між двома пристроями Android, безпечно керуйте пристроєм Android на комп’ютері.

за допомогою облікового запису Google

Перший варіант. за допомогою облікового запису Google. Він найбільш легкий. Для цього виконайте декілька простих кроків:

 • пройдіть на старому девайсе авторизацію в облікового запису Google;
 • підключіться до інтернету;
 • перейдіть в налаштування акаунтів;
 • виберіть синхронізацію контактів;
 • увійдіть в цю ж обліковий запис на новому носії і повторіть дію.

Як перенести дані з Samsung на Honor і Huawei повністю: інструкція, способи

Як перенести дані з Samsung на Huawei і Honor? Інструкція по такій дії важлива для тих, хто придбав новий пристрій. Крім часто використовуваних додатків і контактів, практично в кожному гаджет є блок з відеозаписами, фотографіями і аудіофайлами, які накопичувалися не один місяць. І коли ви берете новий смартфон, цих компонентів часто не вистачає. У 2021 року є спеціальні програми, які масово перекидають вміст з одного носія на інший. У цій статті ми розглянемо принцип їх роботи та настанови щодо застосовування.

через Bluetooth або Wi-Fi

Ще один метод як перенести дані з Samsung на Honor. скористатися бездротовими датчиками Bluetooth або Wi-Fi. Для цього перейдіть на Huawei або Honor в телефонну книгу, вибираєте меню, клікаєте на імпорт. Вибираєте Bluetooth або точку доступу Wi-Fi. З’єднаєтеся з другим пристроєм, і підтвердіть передачу компонентів.

Як перенести контакти з Samsung на Honor і Huawei

При зміні мобільного телефону або планшета, важливо в повному обсязі переносити ваші накопичення по файлах за весь час користування. Один з важливих блоків вмісту всередині телефону. контакти. Перенесення особливо важливий, якщо Samsung ви користуєтеся давно, і там вже накопичилася велика телефонна книга. Розглянемо кілька варіантів, які допоможуть перемістити абонентів на Honor / Huawei.

Як перекинути дані з Samsung на Honor і Huawei через Phone Clone

 • відкрийте софт і на старому, і на новий гаджет;
 • на Honor і Huawei виберіть режим нового девайса;
 • на Samsung вкажіть, що це старий телефон (з нього ви будете брати файли);
 • далі виберіть всі компоненти або вибіркові файли для транспортування в інше сховище;
 • запустіть процес відправки;
 • в залежності від обсягів інформації, це займе 2-7 хвилин.

Не завершуйте контакт між мобільними пристроями, і не намагайтеся їх вимкнути під час передачі. Це перерве транспортування пакетів по мережі, і призведе до того, що на Honor / Huawei прийде пошкодження даних.

Також можливо переносити компоненти вручну. Тоді ви переходите в провідник, вибираєте галочкою папки, клікаєте на кнопку поділитися, і вибираєте спосіб передачі. Із запропонованих:

 • пошта;
 • Bluetooth;
 • месенджери та інше.
READ  Як сканувати з принтера на PC HP

Мінус в тому, що якщо на носії багато файлів, то доведеться довго відзначати це вручну. Також файли довго будуть завантажуватися на пошту або через месенджер, оскільки великий обсяг. Часто інтернет зрізає і стискає справжню якість при передачі, це теж варто враховувати.

експорт на накопичувач

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

Цей метод має на увазі використання комп’ютера або ноутбука. Відкриваєте телефонну книгу, вибираєте розділ з додатковими опціями, і клікаєте по управлінню контактами. У меню, виберіть пункт. експортувати на накопичувач. Незалежно від того, який варіант ви оберете, дія виконається швидко. Якщо перший метод не допоміг, пробуйте другий і третій.

Перенесення контактів за допомогою іншого пристрою на смартфон Huawei з Android OS

Невелика інструкція про те, як можна перенести всі ваші контакти зі старого пристрою на ваш новий смартфон Huawei під управлінням операційної системи Android OS.

Для початку наведемо трохи інформації про те, де можуть зберігатися контакти:

перенести, samsung, huawei
 • SIM карта. Як правило, такий спосіб зберігання контактів має ряд обмежень, наприклад: меншу кількість полів для введення даних, неможливість додати зображення до контакту. Крім того, якщо SIM карта перестане працювати або виявиться пошкоджена, відновлення контактів буде скрутним;
 • Пам’ять пристрою. Тут користувачеві доступні всі можливості по персоналізації контактів, але недоступна їх синхронізація з обліковим записом через інтернет;
 • Зберігання контактів у вашому профілі. В цьому випадку тут присутні ті ж можливості, що і при зберіганні контактів в пристрої, але є можливість синхронізації, що дозволяє редагувати, додавати або видаляти контакти за допомогою спеціальної інтернет сторінки. У більшості випадків в системі Android стандартним засобом синхронізації контактів виступає обліковий запис Google.

Другий спосіб:

Якщо Ваші контакти зберігаються в облікового запису Google, досить просто синхронізувати їх примусово і увійти в обліковий запис Google на іншому пристрої. Для цього на старому телефоні необхідно підключитися до Wi-Fi мережі або включити послугу передачі даних, після чого перейти в настройки- акаунти і синхронізація, і вибрати там Google аккаунт. Далі необхідно вибрати меню додаткових опцій і натиснути там кнопку «синхронізувати», після чого почекати кілька хвилин.

На новому пристрої досить ввести дані від облікового запису при початковій настройці або додати її по шляху настройки. акаунти і синхронізація, після чого синхронізація почнеться автоматично або необхідно буде вибрати опцію синхронізувати зараз.

Цей спосіб підійде, тільки якщо контакти зберігаються в облікового запису Google або іншому подібному сервісі. Контакти, що зберігаються іншим способом таким чином не перенесли будуть.

Перенесення контактів:

Існує кілька способів цього перенесення, є досить простими. Рекомендуємо обов’язково перевіряти, що процедура перенесення сталася коректно, перш ніж видаляти дані на старому пристрої.

Перший спосіб:

Експорт контактів в файл. Для цього необхідно перейти в додаток контакти, натиснути кнопку додаткових опцій в правому нижньому кутку і там вибрати пункт «Імпорт / Експорт» або «Керувати контактами» і далі експорт на накопичувач.

Далі виберіть всі або тільки потрібні контакти і підтвердіть свою дію. Після завершення експорту, в кореневому каталозі пам’яті пристрою з’явиться файл contacts.vcf або [цифра].vcf, який можна перенести на новий пристрій, розмістивши його в кореневій директорії пам’яті телефону або карти пам’яті.

Далі ви можете перейти в контакти, вибрати меню додаткових опцій, зайти в пункт меню, який відповідає за імпорт і експорт контактів і вибрати імпорт з файлу. Після цього дії пристрій просканує пам’ять і покаже файл контактів, з якого і буде проведений імпорт. Необхідно погодитися на дану процедуру і через кілька хвилин контакти будуть перенесені на новий пристрій.

Цей метод підійде для контактів, що знаходяться в пам’яті пристрою або в пам’яті SIM карти. Використання його спільно з синхронізацією контактів облікового запису Google призведе до дублювання даних в телефоні.

Третій спосіб:

Перенесення контактів за допомогою Bluetooth або Wi-Fi direct. Для цього підійдуть контакти, розміщені в будь-якому типі пам’яті, дії багато в чому схожі з першим із зазначених способом. Спочатку необхідно перейти в «Контакти» на новому пристрої, увійти в меню імпорту та експорту і вибрати імпорт контактів за допомогою Bluetooth або Wi-Fi Direct, далі активувати аналогічну функцію у старому пристрої, не забувши перевірити опцію видимості.

Після цього на новому пристрої потрібно вказати в списку пошуку старе, для підключення і на старому пристрої ствердно відповісти на запит на підключення і доступ до контактів. Процес може зайняти від одного до п’яти хвилин, в залежності від кількості контактів.

Також можна експортувати контакти на SIM карту але ми не рекомендуємо це робити з огляду на те, що така операція видаляє поля з днями народження та іншою додатковою інформацією.

BETATECH.COM.UA 2021