Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перенести екран телефону на комп’ютер

Table of Contents

Як вивести екран Android телефону або планшета на Windows PC (miracast)

Читайте, як здійснити трансляцію екрану телефону на монітор комп’ютера використовуючи стандартні функції Windows. Як це зробити з іншого PC з Windows 10. Оновлення Anniversary в Windows 10 дає нову цікаву функцію. Будь-PC тепер може працювати як бездротової приймач, дозволяючи переглядати дисплей зі смартфона, планшета на базі Android або іншого комп‘ютера, ноутбука і телефону Windows.

екран, телефон, комп, ютер

Обмеження в роботі WI-FI (miracast)

На Android підтримка miracast була додана починаючи з версії 4.2, 29 жовтня 2012 року. Першими сертифікованими споживчими пристроями, які підтримували стандарт Miracast, були смартфони LG Optimus G, Pantech Vega iRon, Samsung Galaxy S III, Google Nexus 5. Це означає що не всі мобільні пристрої підтримують цю функцію.

У Windows 10 ця функція з’явилася з оновленням Aniversary, в більш ранніх версіях так само ця функція не працює.

Якщо говорити про WI-FI адаптери, це пристрої з підтримкою стандарту 802.11n. Пристрої раніше які не підтримують, зараз (після оновлення прошивки, наприклад) вже будуть підтримувати дану технологію.

Як здійснити трансляцію екрану телефону на PC

Для того щоб вивести екран телефону на PC потрібно щоб обидва ці пристрої були підключені до однієї WI-FI мережі.

Після того як переконалися що пристрої підключені до однієї мережі вам потрібно клікнути по значку повідомлень і натиснути «З’єднатися» у вікні.

Якщо ви не бачите значка «З’єднатися» скоріше за все у вас не встановлено оновлення Anniversary. Після натискання відкриється наступне вікно, в якому потрібно натиснути «Проектування на цей комп’ютер». Далі потрібно встановити настройки на «Доступно всюди» і «Кожного разу потрібно підключення», за бажанням можна ще включити ПІН-код для додаткового захисту.

Далі переходимо до телефону. Відкриваємо «Налаштування / Мережа та підключення» в ньому натискаємо «Ще / Бездротовий дисплей».

Включаємо його. Після ви побачите список доступних пристроїв, на які можна передавати зображення екрану вашого телефону. Вибираємо пристрій і підключаємося.

На екрані комп’ютера ви побачите спливаюче вікно з проханням дозвіл на підключення пристрою, натискаєте та.

Далі ви повинні побачити вікно підготовки проектування.

Після, зображення екрану вашого телефону, має з’явитися на дисплеї комп’ютера. Захищене вміст не буде доступно до перегляду, і ще ми не зможемо використовувати мишу нашого PC для управління екраном пристрою.

Детальніше про це ви можете побачити на відео нашого каналу Hetman Software в YouTube.

Як це зробити з іншого PC з Windows 10

Щоб підключитися з іншого комп‘ютера під керуванням Windows 10, вам просто потрібно виконати пошук пристроїв не з телефону, а вже з комп’ютера. Клікаєте по значку повідомлень, натискаєте «З’єднатися». PC, на якому ця функція, повинен з’явитися в списку. Натисніть на нього, щоб підключитися.

Після підключення ви побачите ще кілька налаштувань. Можна відзначити «Дозволити введення з клавіатури або миші, підключеної до цього дисплею».

Ще підключення Miracast в Windows 10, можна здійснити натисканням клавіші WinP. Тут є різні варіанти зображення, що відображається на екрані.

Щоб змінити режим просто потрібно вибрати інший. За замовчуванням він працює в режимі «повторюваний» і дублює зображення вашого екрану. Замість цього ви можете розширити екран або вибрати в якості другого монітора або використовувати тільки другий екран.

TeamViewer QuickSupport

Висновок екрану телефону можливий за допомогою старої доброї програми TeamViewer. Раніше ця програма використовувалася тільки для PC. З появою смартфонів з’явилася можливість віддаленого доступу і до них.

На комп’ютері встановлюється десктопна версія (можна завантажити на офіційному сайті), а на мобілках додаток з позначкою QS. Саме це додаток дає можливість вивести екран на будь-який комп’ютер (навіть віддалений), використовуючи спеціальний ID для перегляду і управління.

 • Запускаєте додаток на смартфоні і чекаєте появу ідентифікатора ID. Присвоєний ID вашого пристрою запам’ятовуєте або записуєте.
 • Відкриваєте програму на PC і переходите на вкладку “Керувати комп’ютером”. Прописуєте ID пристрою і “Підключитися”

У новому вікні відкриється проектується монітор телефону.

додаток AirDroid

В цьому випадку знадобитися не тільки додаток для смартфона, але і програма для PC або можна скористатися веб-сервісом на офіційному сайті AirDroid.

Цим способом можуть скористатися власники будь-якій операційній системи: Android, iOS, Windows, Mac OS.

 • висновок екрану смартфона на PC
 • управління пристроєм локально і дистанційно
 • обмін файлами
 • отримання повідомлень з телефону на комп’ютер
 • можливість відповідати на дзвінки і SMS з комп’ютера

Тут доведеться реєструвати аккаунт, який повинен бути однаковий для обох пристроїв. E-mail і пароль повинні бути однакові, в додатку на телефоні і програмою або веб-сервісі на дескстопе. Більш докладно про цей спосіб розказано в статті.

Висновок екрану засобами ОС

Цим способом можуть скористатися власники PC з системою Windows 10.

Серед програм і додатків ви знайдете потрібну функцію під назвою “Підключити”.

Відкрите вікно покаже готовність комп’ютера до синхронізації.

Тепер переходите до налаштувань телефону. Для тих пристроїв, у яких є функція “Трансляція” досить активувати її і екран смартфона з’явитися у вікні програми.

Для управління екраном смартфона на комп’ютері підключіть фізичну клавіатуру, але може спрацьовувати не на всіх пристроях. У моєму випадку спрацьовує через раз.

Пристрої не мають відкритої функції “Трансляція”, можуть скористатися додатком, якщо вони підтримують технологію Miracast (бездротовий зв’язок). Воно запустить цю приховану функцію. Всі додатки доступні в Google Play.

Підключення за допомогою кабелю USB

Для чергового способу підключення і виведення екрану використовується шнур USB і спеціальна програма і додаток MyPhoneExplorer. Десктопну версію програми можна завантажити на сайті. Додаток є в Google Play і так само на сайті розробників.

Запускаєте програму на комп’ютері і на смартфоні. Підключаєте кабель USB.

При першому з’єднанні MyPhoneExplorer попросить ввести ім’я користувача (вводите будь-яке ім’я або нік). Далі, “Файл”. “Підключитися”.

Надалі пристрої будуть з’єднаються після підключення кабелю з умовою, що на обох пристроях запущені програми.

READ  Чому не приходять повідомлення на телефон

Всі настройки розбирати не будемо, тільки цікаву для вас. Для проектування екрану смартфона переходите в розділ програми “Різне” і клацає по функції “Віддзеркалення екрана”. У новому вікні ви побачите екран телефону.

Програма MyPhoneExplorer, крім з’єднання через USB кабель, може підключитися за допомогою Bluetooth і Wi-Fi. Для цього в настройках деськтопной програми потрібно переключити спосіб зв’язку.

Висновок екрану через браузер

Цей спосіб найбільш простий, але не у кожного може працювати. У кожного користувача свій набір пристроїв з різними операційними системами і можливостями. Виходить така зв’язка, смартфон PC браузер.

Для виведення екрану телефону на комп’ютер потрібно додаток Android Screencast. Підключення двох пристроїв буде здійснюватися за допомогою IP адреси.

Запускаєте додаток на телефоні і вибираєте Screen.

Нижче у вікні Status посилання з IP адресою.

Відкриваєте браузер на комп’ютері і в адресний рядок вводите цифри IP адреси і тиснете кнопку Enter.

На смартфоні даєте дозвіл на підключення, очікуєте до 30 секунд і з’являється екран телефону в браузері.

У додатку є ще пару кнопок, за допомогою яких можна виводити зображення зовнішньої та внутрішньої камер смартфона в вікні браузера.

Як вивести екран телефону на комп’ютер. 5 способів

Привіт. У цій статті розглянемо, яке цікавить багатьох користувачів питання, як вивести екран телефону на комп‘ютер. Маючи, два розумних пристрою, потрібно вміти синхронізувати їх між собою. Це стане в нагоді в різних ситуаціях: перегляд зображень і відео, передача файлів, управління смартфоном з комп’ютера і так далі.

Для трансляції зображення екрану смартфона на PC будемо використовувати кошти операційних систем, необхідні програми, додатки, web-ресурси, все, що може допомогти закрити питання. приступимо.

На завершення

Ще раз хочеться сказати, що не всі способи виведення екрану телефону на PC можуть підійти кожному користувачеві. Тут потрібно враховувати, моделі смартфонів з операційною системою, PC і ОС, встановлену на ньому, і рівень володіння PC користувача відповідно.

Включення функції передачі екрану в Android або Windows 10 Mobile

Для початку потрібно в своєму смартфоні знайти опцію передачі зображення. На жаль, як це часто зустрічається на Android, в залежності від виробника деякі функції перенесені в інші місця або їх повністю усувають. Тому тут може бути трохи проблематично, проте, навіть якщо виробник прибрав цю функцію, то її можна відновити.

У чистій ОС Android відповідна опція знаходиться по шляху «Налаштування. Дисплей. Передати зображення». При включенні цієї функції з’явиться список пристроїв в мережі, на які можна передати зображення. виберіть тут свій комп’ютер з Windows 10.

Як відобразити екран телефону на комп’ютері з Windows 10

З останнім оновленням в Windows 10 було введено додаток Connect (Підключити), яке забезпечує бездротовий висновок екрану з мобільних пристроїв, сумісних з Miracast. Це означає, що тепер ми можемо вивести екран телефону по бездротовому підключенню на комп’ютер без необхідності установки додаткових програм.

Пропонуємо коротку інструкцію, як підключити телефон до комп’ютера без проводів і вивести екран смартфона за допомогою нової вбудованої опції Connect (Підключити).

Висновок екрану телефону на PC

Якщо ви коли-небудь переглядали по бездротовому з’єднанню фотографії з телефону на моніторі або записували картинку з екрану Android або Windows 10 Mobile в відеофайл, то безумовно, мали справу з додатками для потокової передачі зображення зі смартфона на комп’ютер.

Microsoft впровадила в Windows 10 з оновленням Anniversary Update додаток Connect (Підключити). Завдяки цьому рішенню нам більше не потрібно встановлювати сторонні програми. тепер можна вивести зображення з екрану телефону безпосередньо на комп’ютер за допомогою вбудованої функції.

Передача зображення з телефону на PC без проводів

Налаштування бездротового підключення не повинна викликати у користувачів будь-яких труднощів, але є один момент, який потрібно пам’ятати. Передача картинки здійснюється за допомогою технології Miracast.

У випадку з телефоном з цим не повинно виникнути проблем, так як більша частина мобільних пристроїв сумісна з вищевказаним стандартом, але можуть бути проблеми c самим комп’ютером. старі ноутбуки та настільні PC не оснащені підтримкою Miracast, тому вивести картинку не вийде. Можна переконається самому, дійсно це так. Якщо у вас в міру новий комп’ютер, але не повинно виникнути проблем.

Відкрийте меню Пуск і знайдіть додаток Connect (Підключити). Після запуску з’явиться вікно програми Connect з інформацією про очікування підключення з іншого пристрою. Тепер пора взяти в руки смартфон і підключитися до комп‘ютера. Розглянемо, як це зробити.

Бездротовий дисплей на Android

Якщо ви не можете знайти функцію передачі зображення на Android, то можна встановити спеціальну програму, яка на робочому столі створює ярлик для виведення зображення. Програма здатна викликати функцію навіть тоді, коли виробник видалив її посилання в настройках.

Для цієї мети потрібно завантажити Miracast Widget Shortcut. Після його установки перейдіть до списку додатків вашого смартфона і запустіть Miracast Widget Shortcut. Ви відразу потрапите в відповідний розділ в настройках, що відповідає за передачу зображення на інший пристрій. Ця опція називається «Бездротовий дисплей».

Якщо на мобільному телефоні встановлений Windows 10 Mobile, перейдіть в налаштування екрану і знайдіть функцію з’єднання з бездротовим екраном. У списку пристроїв повинен визначиться ваш PC.

Подальші дії вже не викличуть будь-яких труднощів. У списку пристроїв з’явиться ваш комп’ютер. його назва побачите у вікні Connect (Підключити). Просто натисніть на нього в списку, щоб почати процес підключення.

Трансляция экрана с Андроид на ПК со звуком

Коли пристрої з’єднаються між собою, у вікні програми Connect (Підключити) в Windows 10 з’явиться картинка, яку ми бачимо на екрані телефону. Таким чином, можна дивитися фотографії з телефону на великому екрані за допомогою бездротового зв’язку або використовувати додаток для запису відео з Android / Windows 10 Mobile на комп’ютері.

Mirroring360

Mirroring360. платна програма для отримання трансляцій як по AirPlay з iOS-пристроїв, так і з інших PC або смартфонів. Ви можете скористатися 7-денний безкоштовною версією, щоб спробувати її можливості.

 • Скачайте Mirroring360 з офіційного сайту https://www.mirroring360.com/
 • Після установки програми, натисніть Request Free Trial, введіть ваш E-mail і бажаний пароль, а потім натисніть Activate.
 • У занедбаній програмі робити нічого не потрібно: достатньо почати трансляцію, включивши функцію «Повторити екрану» на вашому iPhone (в списку вибрати пристрій з ім’ям вашого комп’ютера), як і в попередніх таких утиліти.

З цікавих функцій програми. трансляція зображення з вашого комп’ютера в Інтернет: після натискання кнопки Start Sharing в головному вікні Mirroring360, ви отримаєте посилання, зайшовши по якій інші користувачі зможуть побачити ваш екран.

LonelyScreen AirPlay Receiver

LonelyScreen AirPlay Receiver. дуже проста програма, справно виконує свою функцію: прийом зображення з iPhone і iPad за AirPlay (вбудована технологія трансляції в iOS).

 • Встановіть LonelyScreen з офіційного сайту https://www.lonelyscreen.com/download.html і запустіть програму.
 • У пункті управління на iPhone (відкривається жестом вгору з нижнього краю екрану) натисніть по пункту «Повтор екрану».
 • У списку доступних пристроїв для передачі ви побачите LonelyScreen, натисніть по ньому.
 • Після підключення екран iPhone відіб’ється на комп’ютері у вікні програми.

Якісь додаткові дії не потрібні, хіба що варто звернути увагу, що в програмі є функція запису екрану iPhone (для цього натисніть по стрілці в правому нижньому кутку).

До недавніх пір програма була безкоштовною, тепер, на жаль, просить придбати ліцензію, але деякий час працює і без неї. Цікаво, що на моєму комп’ютері встановлена ​​ще безкоштовна версія LonelyScreen (не оновлюється з часу установки) і справно працює.

READ  Як скинути фото з iPad на комп'ютер

Висновок зображення iOS на Mac в QuickTime Player

Задіяти QuickTime Player для трансляції екрана iPhone на Mac і, при необхідності, записи вмісту, можливо за допомогою такого методу:

 • Підключіть iPhone кабелем до вашого Mac, коли з’явиться відповідний запит про те, чи потрібно довіряти комп’ютеру. підтвердіть довіру.
 • Запустіть QuickTime Player в Mac OS (через папку «Програми» або пошук в рядку стану вгорі праворуч). В меню QuickTime Player виберіть «Файл». «Новий відеозапис».
 • У вікні, натисніть по стрілці поруч із кнопкою запису і в пункті «Камера» вкажіть iPhone.

Відразу після цього його екран відіб’ється на робочому столі Mac OS. При необхідності запису відео є можливість вказати якість запису, джерело запису звуку.

Як передати зображення з iPhone на компютер Windows або Mac OS

Якщо вам потрібно вивести зображення з iPhone на PC або ноутбук з Wi-Fi, зробити це порівняно просто: ви маєте доступ програми Windows для передачі зображення по AirPlay, а в Mac OS є і вбудований метод трансляції з пристрою iOS.

У цій інструкції. способи передати зображення з iPhone на комп’ютер (які підійдуть також і для iPad). На жаль, жодна з можливостей не передбачає управління iOS пристроєм на екрані: така функціональність не передбачена Apple з метою безпеки. Див. Також: Як передати зображення з Android на комп’ютер Windows 10.

LetsView

LetsView. повністю безкоштовна програма, яка дозволяє легко вивести екран iPhone по AirPlay на комп’ютер або ноутбук як з Windows, так і з Mac OS. Присутня можливість простого запису відео з екрану і інші додаткові функції.

Спільний перегляд відео iPhone і iPad на Mac OS

Якщо у вас комп’ютер Mac, то для трансляції на нього зображення з iPhone ви можете використовувати як вбудовані засоби системи, якщо вам підійде кабельне підключення, так і сторонні додатки, якщо необхідно виконувати підключення по Wi-Fi.

Как вывести экран телефона на ПК и НОУТБУК! Трансляция с телефона в OBS.

5KPlayer

5KPlayer. повністю безкоштовна програма, що дозволяє виконувати трансляцію з iPhone на комп’ютер, а також записувати відео з екрану (а заодно і працювати в якості медіа-плеєра).

 • Скачайте 5KPlayer з офіційного сайту https://www.5kplayer.com/5kplayer-download-Windows.htm і встановіть програму на комп’ютер.
 • При запиті на доступ до мереж від брандмауера Windows, дайте такий дозвіл.
 • Під час першого запуску програма попросить зареєструватися: робити це не обов’язково, досить один раз відмовитися від реєстрації (нижня кнопка у вікні).
 • На вашому iPhone або iPad відкрийте пункт управління (свайп з нижнього краю екрану) і виберіть пункт «Повтор екрану».
 • У списку виберіть 5KPlayer.

Після отримання інформації щодо під’єднання екран вашого iOS пристрою відіб’ється на екрані комп’ютера. можна користуватися, а при необхідності і записати відео зі звуком.

Як вивести зображення з iPhone на комп’ютер з Windows

У Windows відсутні вбудовані засоби для отримання трансляції з iPhone за допомогою AirPlay по Wi-Fi, але це можна реалізувати за допомогою умовно безкоштовних програм, про які й поговоримо. Для їх використання обидва пристрої повинні бути підключені до однієї бездротової мережі. У разі, якщо при підключенні виникають проблеми, спробуйте відключити файрвол на вашому комп’ютері.

Бездротовий дисплей на Android

Якщо ви не зможете знайти функцію передачі зображення на Android, то можна встановити спеціальну програму, яка на робочому столі робить ярлик для виведення зображення. Програма здатна викликати функцію навіть тоді, коли виробник видалив її посилання в настройках.

Для цієї мети необхідно завантажити Miracast Widget Shortcut. Після його установки перейдіть до списку додатків вашого телефону і запустіть Miracast Widget Shortcut. Ви відразу потрапите в відповідний розділ в настройках, що відповідає за передачу зображення на інший пристрій. Ця функція називається «Бездротовий дисплей».

Якщо на мобільному телефоні встановлений Windows 10 Mobile, перейдіть в параметр і знайдіть функцію з’єднання з бездротовим екраном. У переліку пристроїв повинен визначиться ваш PC.

Наступні діяння вже не викличуть якихось проблем. У переліку пристроїв з’явиться ваш комп’ютер. його назву побачите у вікні Connect (Підключити). Просто натисніть на нього в переліку, щоб почати процес підключення.

Коли пристрої об’єднаються між собою, у вікні програми Connect (Підключити) в Windows 10 з’явиться картина, яку ми бачимо на екрані телефону. Таким чином, можна дивитися фото з телефону на великому екрані за допомогою бездротового зв’язку або використовувати додаток для запису відео з Android / Windows 10 Mobile на комп’ютері.

Як здійснити трансляцію екрану телефону на PC

Для того щоб вивести екран телефону на PC необхідно щоб обидва ці пристрої були підключені до однієї Wi-Fi мережі.

Після того як упевнилися що пристрої підключені до однієї мережі для вас необхідно клікнути по значку повідомлень і натиснути «З’єднатися» у вікні.

Якщо ви не бачите значка «З’єднатися» скоріше за все у вас не встановлено оновлення Anniversary. Після натискання відкриється наступне вікно, в якому необхідно натиснути «Проектування на цей комп’ютер». Далі необхідно встановити опції на «Доступно всюди» і «Кожного разу потрібно підключення», за бажанням можна ще включити ПІН-код для додаткового захисту.

Далі переходимо до телефону. Відкриваємо «Налаштування / Мережа та підключення» в ньому тиснемо «Ще / Бездротовий дисплей».

Включаємо його. Після ви побачите перелік доступних пристроїв, на які можна передавати зображення екрану вашого телефону. Вибираємо пристрій і підключаємося.

На дисплеї комп’ютера ви побачите спливаюче вікно з проханням дозвіл на підключення пристрою, натискаєте та.

Далі ви повинні побачити вікно підготовки проектування.

Після, зображення екрану вашого телефону, має здатися на екрані комп‘ютера. Захищене вміст не буде доступно до перегляду, і ще ми не зможемо використовувати мишу нашого PC для управління екраном пристрою.

Детальніше про це ви зможете побачити на відео нашого каналу Hetman Software в YouTube.

Інші можливості MyPhoneExplorer

В інтерфейсі програми доступні для перегляду і редагування всі головні дані телефону. За допомогою вбудованого файлового менеджера можна переглядати всі файли, виконувати основні операції з ними (копіювання, перенесення, видалення, створення папок). Є можливість перегляду файлів, як на карті пам’яті, так і на внутрішній пам’яті пристрою

Також можна переглянути перелік наявних додатків, отримати відомості про дату установки і розмірі, яке займає додаток. Доступні здатності експорту та установки додатків.

Висновок екрану телефону на PC

Якщо ви коли-небудь переглядали по бездротовому з’єднанню фото з телефону на моніторі або записували картину з екрану Android або Windows 10 Mobile в відеофайл, то неодмінно, мали справу з додатками для потокової передачі зображення з телефону на комп’ютер.

Microsoft ввела в Windows 10 з оновленням Anniversary Update додаток Connect (Підключити). Завдяки цьому рішенню нам більше не треба встановлювати стороннього програмного забезпечення. зараз можна вивести зображення з екрану телефону конкретно на комп’ютер за допомогою вбудованої функції.

Висновок екрану Android на комп’ютер

Хоча це не щоденна завдання, часом, може стати в нагоді вивести екран Android на екран власного комп’ютера. Це може стати в нагоді для перегляду фото або відео з телефону на дисплеї комп’ютера, розробки без використання пристрою, або просто в якості дзеркала. Неважливо яка у вас причина, це зовсім не складно зробити.

READ  Відновити майл за номером телефону без логіна

Ймовірний висновок екрану Android на комп’ютер через мережу Wi-Fi або за допомогою USB підключення. Обидва методи дуже прості і зажадають мінімум дій і опцій. При цьому обидва способи кроссплатформени, ви зможете використовувати їх однаково успішно в Windows, Linux або навіть Mac, для вас тільки потрібен браузер Google Chrome на комп’ютері та все. Далі ми розглянемо як все вірно налаштувати.

iPhone

На пристрої з iOS може здатися запит «Довіряйте цьому PC?» Щоб продовжити, виберіть «Довіряти» або «Дозволити». Животрепетну інформацію від Apple см. В розділі «Імпорт на комп’ютер» на сторінці Передача фото та відео з iPhone, iPad або iPod touch на сайті Apple.

Якщо на вашому пристрої з iOS включено додаток iCloud, ви не можете завантажити свої фото або відео. Ваші зображення розташовуються в iCloud, а не на пристрої. Якщо ви бажаєте відкрити або імпортувати фото або відео на комп’ютер, це можна зробити за допомогою традиційного додатки iCloud. Додаткові відомості див. У розділі Допомога в використанні функції «Фото iCloud» на сайті Apple.

Перенесення даних з внутрішньої пам’яті iPhone на PC, по суті, досить просте завдання. Справа в тому, що внутрішня пам’ять iPhone (на відміну від Android-смартфонів) відразу розпізнається Windows як переносний пристрій, наприклад, цифрова камера. Тому його можна спокійно відкрити за допомогою Провідника Windows і скопіювати файли зображень.

Для перенесення фото з iPhone на комп’ютер під керуванням Windows буде потрібно:

 • USB-кабель для iPhone (Lightning-to-USB);
 • Активне з’єднання Wi-Fi, до якого підключені PC і iPhone;
 • Програма iTunes версії не нижче 12.5.1.

Як з телефону передати зображення на ноутбук: Miracast, Wi-Fi, USB

Всім привіт! Функція виведення зображення з екрану мобільного техніки на комп‘ютер незамінна в багатьох ситуаціях: коли необхідно показати фотографії і відеоролики з відпустки, протестувати програмне забезпечення або оцінити масштаби ігрових ексклюзивів. І, якщо вже можливість затребувана, то чому б не розібратися в деталях. Як передавати інформацію через Wi-Fi, настройки операційної системи і USB-кабель. про все в інструкції нижче.

Висновок екрану через Wi-Fi

Якщо трансляція мобільного екрану через налаштування Windows недоступна через необроблюваних системою сигналу Miracast, то обходитися доведеться стороннім інструментами.

Із завданням впорається і «Screen Cast» с »ApowerMirror», випущені для Android, і «Screen Mirroring» для iOS. Але заради наочності і додаткової точності інструкція складена навколо кроссплатформенного сервісу «LetsView», підтримуваного комп’ютерами з Windows і MacOS, і мобільними операційними системами iOS і Android (і навіть телевізорами!).

Перед трансляцією доведеться підготуватися: завантажити програмне забезпечення на комп’ютер, з яким доведеться зв’язуватися з Wi-Fi, а після. вже на смартфон або планшет, який виступає в якості сигналу. LetsView дозволяє в будь-який момент поміняти дійових осіб. ніхто не заважає передавати картинку з PC, а не навпаки. Після завантаження софта залишається все запустити і пройти процедуру сполучення.

Варіантів маса. по QR-коду або за допомогою пароля, а ще. через пошук на iOS і Android: потрібний PC з’явиться у вигляді посилання в списку. Якщо запустити сполучення неможливо, значить, мобільна техніка і комп’ютер не підключені до однієї і тієї ж бездротової Wi-Fi мережі.

З меню на смартфоні або планшеті вибрати пункт Phone Screen Mirroring (або Computer Screen Mirroring, якщо на iOS або Android потрібен показ картинки з PC).

А потім. через панель швидкого доступу вибрати пункт «Повтор екрану».

В результаті виконаних дій в інтерфейсі LetsView на PC з’явиться зображення в якості 480P (не залежить від пропускної здатності Wi-Fi) і з мінімальним відгуком. З такою трансляцією екрану не важко дивитися фільми і фотографії з відпустки, відтворювати програми і навіть тестувати мобільні ексклюзиви.

Ніякі додаткові настройки. не потрібні. Трюк спрацьовує в тому числі і з нетбуками і ноутбуками. Бракує лише перекладу на російську мови, але, мабуть, навіть новачки чи заплутаються в перипетіях вкрай передбачуваного інтерфейсу. А якщо питання і виникнуть, то вбудовані інструкції допоможуть довести розпочате до кінця.

Трансляція екрану через штатний інструментарій Windows

Розробники з Microsoft з релізом Windows 10 офіційно додали в операційну систему можливість вивести екран телефону на дисплей комп’ютера. Передати зображення допоможе спеціальний розділ «Підключення», а також технологія Miracast, без якої «бездротове проектування» неможливо. Але, якщо відповідний адаптер знайшовся під рукою, то подальші дії виглядають так:

 • Відкрити панель швидкого доступу через «Центр повідомлень» в Windows 10 і вибрати пункт «Підключення».
 • Система відразу видасть список підтримуваної техніки зверху, а знизу. виведе список з додаткових дій, серед яких потрібен пункт «Проектування на цей комп’ютер».
 • У меню, залишається вибрати наступні параметри: доступ в захищених мережах (тобто, режим прийому. за розкладом, ніколи або, наприклад, виключно вдома), запит з PIN-кодом і настройка проектування при підключенні до електромережі (параметр розрахований виключно на ноутбуки, які не підключені до джерела живлення).
 • Після PC залишилося розібратися з мобільного технікою. Підтримуються смартфони та планшети з iOS і Android.

Незалежно від платформи важливо знайти пункт, на зразок «Повтор екрану», «Smart View» або «Translate» (назва залежить від версії операційної системи, обраної прошивки і завантаженого лаунчер). для переходу в режим трансляції.

 • В результаті на екрані смартфона або планшета з’явиться «запрошення на підключення», а на PC. кнопка, що дозволяє почати сполучення. Якщо до цього в настройках проектування встановлювався PIN-код, доведеться пройти додаткову перевірку. Кілька секунд і на екрані PC з’явиться зображення з екрану мобільника або планшета.

Налаштування трансляції через USB

Вивести зображення зі смартфона або планшета без Wi-Fi теж можна, але ось підтримується технологія виключно операційною системою Android. З iOS провернути подібний трюк не можна. пропонований в мережі софт часто не працює або призводить до несподіваних помилок і розриву сполучення. Діяти доведеться так:

 • Спочатку не обійтися без завантаження Vysor у вигляді дистрибутива для Windows, MacOS або Linux, або в якості розширення для браузера Google Chrome.
 • Після знадобиться мобільна техніка на Android, USB-кабель і передача прав для подальшої взаємодії. Процедура займає лічені секунди. майже відразу на екрані з’явиться меню з «сумісної платформою» і кнопкою «транслювати».
 • Взаємодіяти з Vysor легко, але без обмежень не обійшлося: розробники пропонують платити за версію Pro щомісяця, відкриваючи доступ до ряду поліпшень, на зразок доступу до меню запису зображення з екрану і підготовки скріншотів.

Схожим чином (і теж не безкоштовно) функціонує ApowerManager, адаптований і під iOS, і під Android. Транслювати екран розробники теж дозволяють, але ось дивитися відео на моніторі з «дублюванням» вельми проблематично: заважає не низький FPS, пропуск кадрів або довгий відгук, а необхідність зареєструватися і відразу ж оплатити базовий тариф вартістю в 30 доларів. Якщо вже виводити зображення з телефону доводиться часто, то чому б і не заплатити. Але в іншому з завданням впорається і безкоштовний LetsView: і ніякі настройки не потрібні, і про Root-права не доведеться згадувати.

BETATECH.COM.UA 2022