Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перенести інформацію з iPhone на Android

Календар

Перенесення подій в призначеному для користувача календарі виглядає дуже схоже. в настройках iCloud дозволяємо синхронізацію календаря, на сайті www.iCloud.com заходимо в відповідний розділ і в списку доступних календарів натискаємо на іконку Share праворуч від його назви. У меню включаємо опцію Public Calendar і копіюємо з’явилася посилання (webcal: //). Вставляємо її в адресний рядок нової сторінки, замінюємо webcal на http, після чого натискаємо Enter. в результаті на комп’ютер скачується файл з назвою із сотні символів і без розширення. Це звичайний текстовий файл, якому спокійно можна привласнити понад пристойну назву. Для підключення його до Google Calendar відкриваємо сторінку www.google.com/calendar, знаходимо пункт Other Calendars, в випадаючому меню вибираємо Import calendar і відкриваємо з комп’ютера тільки що завантажений файл. після цього всі події з нього будуть додані в ваш календар на Google- акаунті.

перенести, iphone, android

Фото / відео

Тут все просто. Підключаємо Android-смартфон до PC по USB, копіюємо фото- і відеофайли в будь-яку папку на жорсткому диску (зазвичай вони знаходяться на пристрої в папці DCIM), після чого підключаємо iPhone, запускаємо iTunes, в меню пристрою переходимо на вкладку «Фото» і включаємо синхронізацію, після чого вибираємо папку, в якій знаходяться потрібні файли. Якщо в ній є відео, додатково ставимо галочку навпроти «Включати в синхронізацію відео».

Якщо у вас немає iTunes (і немає бажання його встановлювати), можна скористатися сторонніми утилітами синхронізації. наприклад, уже згаданої Copy My Data, або ж PhotoSync (Android, iOS).

Пошта

Звичайно, найпростіше продовжувати використовувати свій старий поштовий ящик в Gmail, проте можна і створити новий обліковий запис @ iCloud.com. Для цього в настройках iOS виберіть розділ iCloud і в ньому включите додаток «Пошта». після цього вам запропонують зареєструвати новий поштовий ящик. А щоб отримувати на нього кореспонденцію, відправлену на стару адресу, для нього потрібно включити перенаправлення. в Gmail викликаємо настройки (шестерня в правому верхньому куті), в яких у вкладці «Пересилання та POP / IMAP» додаємо новий iCloud-адреса за допомогою кнопки « Додати адресу пересилання ». Після цього на нього прийде лист з підтвердженням. натискаємо на посилання, повертаємося в налаштування Gmail і переконуємося, що в рядку «Пересилати копії вхідних повідомлень на адреси:» вказана правильна адреса, після чого натискаємо «Зберегти зміни».

READ  Ліхтарик онлайн включити зараз на телефоні

Календар

Календар Google автоматично підключається до вашого нового iPhone разом з контактами, поштою і замітками (за описаною вище процедурою), тому ніяких додаткових кроків робити не треба (хіба що переконатися, що в настройках iOS в установки свого облікового запису Google для календаря також включена синхронізація).

Якщо ж ви плануєте відмовитися від Google-аккаунта, календар слід імпортувати в iCloud, а це вже не така тривіальна задача. Звичайно, якщо у вас є Mac, все просто. на сторінці www.google.com/calendar треба вибрати потрібний календар, в його налаштуваннях натиснути на кнопку ical в розділі «Закритий адреса календаря», скопіювати запропонований URL, вставити в новій вкладці і натиснути Enter. після цього на ваш комп’ютер буде скопійований ICS-файл, який потрібно «згодувати» системному додатку Calendar.

Как перенести данные с iPhone на Android

Для власників же PC на базі Windows все складніше. їм для цієї мети доведеться скористатися iTunes і Microsoft Outlook, оскільки iTunes вміє синхронізувати календарі тільки з цією програмою. Вам знадобиться імпортувати отриманий файл в Outlook, потім підключити iPhone до PC, відкрити iTunes на вкладці вашого пристрою, перейти до підпункту «Відомості» і в розділі «Синхронізувати календарі» вибрати потрібний календар. Ще одним варіантом є стороння утиліта. наприклад, Copy My Data (Android, iOS), яка може перенести не тільки календар, а й контакти, і фото / відео.

Закладки

Швидше за все, на Android ви використовували Chrome, на iOS ж перейдете на Safari (якщо і на iOS ви плануєте продовжувати користуватися Chrome, далі цей розділ можна не читати. браузер сам синхронізує ваші закладки на новому пристрої).

Отже, в Chrome вибираємо менеджер закладок (Ctrl-Shift-O), натискаємо на шестірню в правому верхньому кутку і вибираємо «Export bookmarks». Отриманий HTML-файл імпортуємо в Internet Explorer, після чого підключаємо iPhone до PC, запускаємо iTunes і у властивостях пристрою вибираємо «Синхронізувати закладки з: Internet Explorer». Трохи нижче, в розділі «Додатки» ставимо галочку біля закладок і натискаємо «Застосувати». після цього ваші закладки з’являться в мобільному Safari.

музика

Перенесення музики, як і фото / відео, також здійснюється елементарно, і по тій же схемі. Фонотека копіюється з Android-смартфона на PC, перетягується в iTunes, після чого в настройках підключеного iPhone на вкладці «Музика» буде синхронізуватися. або всієї медіатеки скопом, або тільки обраних виконавців.

Фото / відео

Для перенесення фото / відео можна скористатися сервісом Google Photos. для цього потрібно встановити на iPhone офіційний клієнт Google, в ньому підключитися до свого Google-аккаунт і включити автозавантаження для фото і відео, після чого вибрати пункт «Завантажити все фото і відео». Після закінчення завантаження ви зможете побачити всі ваші матеріали в додатку Photos на новому Android-смартфоні. Якщо ж ви не бажаєте користуватися сервісом Google, виконати цю процедуру можна, зовсім не підключаючись до інтернету. Для цього необхідно підключити iPhone до комп’ютера по USB, відкрити Провідник, натиснути правою клавішею миші по іконці смартфона в списку пристроїв і дисків і вибрати пункт «Імпорт зображень і відео». Після цього з’явиться вікно імпорту, в якому можна отримати доступ до настройок процедури (вибрати папку, видалити файли після закінчення копіювання і т.д.). Тепер досить підключити до PC Android-смартфон і за допомогою Провідника скопіювати отриману папку в його пам’ять (або на SD-карту).

READ  Виключений iPhone заряджається

Перенесення контактів, календаря і фотографій з iPhone на Android з використанням Google Drive

Додаток Google Drive (Google Диск) є як для Apple, так і для Android і, крім іншого, воно дозволяє легко завантажити контакти, календар і фотографії в хмару Google, а потім завантажити їх на інший пристрій.

Зробити це можна, використовуючи такі прості кроки:

Как перенести данные с iPhone 12 на смартфон Android / Перенос данных

 • Встановіть Google Диск з App Store на свій iPhone і виконайте вхід до облікового запису Google (Ту ж, що буде використовуватися на Android. Якщо ви ще не створювали цей обліковий запис, створіть її на вашому Android телефоні).
 • У додатку Google Диск натисніть на кнопку меню, а потім. по значку з зображенням шестерні.
 • В налаштуваннях виберіть «Резервне копіювання».
 • Увімкніть ті елементи, які ви хочете скопіювати в Google (а потім і на Android телефон).
 • Внизу натисніть «Почати резервне копіювання».

По суті, на цьому весь процес перенесення завершено: якщо на вашому Android пристрої зайти під тією ж обліковим записом, в яку виконувалося резервне копіювання, всі дані автоматично будуть синхронізовані і доступні для використання. Якщо ви також хочете перенести і куплену музику, про це. в останньому розділі інструкції.

Використання Samsung Smart Switch для перенесення даних з iPhone

На Android смартфонах Samsung Galaxy є додаткова можливість перенести дані з вашого старого телефону, в тому числі і з iPhone, що дозволяє отримати доступ до куди більшій кількості важливих даних, в тому числі і до таких, які перенести іншими способами буває складно (наприклад, замітки iPhone ).

Как перенести данные с iPhone на Android (и наоборот) в один клик

Кроки при перенесенні (тестувалося на Samsung Galaxy Note 9, має працювати схожим чином на всіх сучасних смартфонах від Samsung) будуть наступними:

 • Зайдіть в Настройки. Хмара і облікові записи.
 • Відкрийте пункт Smart Switch.
 • Виберіть, як ви будете переносити дані. по Wi-Fi (з аккаунта iCloud, де повинна знаходитися резервна копія iPhone, см. Як створити резервну копію iPhone) або по USB-кабелю безпосередньо з iPhone (в цьому випадку швидкість буде вище, а також буде доступний перенесення більшої кількості даних).
 • Натисніть «Отримати», а потім виберіть «iPhone / iPad».
 • При перенесенні з iCloud по Wi-Fi потрібно буде ввести дані для входу до вашого профілю iCloud (а також, можливо, код, який відобразиться на iPhone для двофакторної аутентифікації).
 • Під час передавання даних по USB кабелю, підключіть його, як буде показано на зображенні: в моєму випадку на Note 9 підключався входить в комплект перехідник USB-C. USB, в нього. кабель Lightning від iPhone. На самому iPhone після підключення потрібно підтвердити довіру пристрою.
 • Виберіть, які дані потрібно завантажити з iPhone на Samsung Galaxy. У разі використання кабелю доступні: контакти, повідомлення, календар, замітки, закладки та налаштування / листи E-mail, збережені будильники, параметри Wi-Fi, шпалери, музика, фото, відео та інші документи. А також, якщо на Android вже був виконаний вхід в обліковий запис Google. додатки, які доступні як для iPhone, так і для Android. Натисніть кнопку «Передати».
 • Дочекайтеся завершення передачі даних з iPhone на Android телефон.
READ  Як встановити SD карту на телефон

Як бачите, при використанні даного методу ви можете дуже швидко перенести майже будь-які ваші дані і файли з iPhone на Android пристрій.

Як перенести дані з iPhone на Android

Перехід з iPhone на Android, на мій погляд, злегка складніше, ніж в зворотну сторону, особливо якщо ви довгий час користувалися різними додатками від Apple (які не представлені в Play Маркет, в той час як додатки Google є і в App Store). Проте, перенесення більшості даних, в першу чергу контактів, календаря, фото, відео і музики цілком можливий і здійснюється порівняно легко.

У цій інструкції докладно про те, як перенести важливі дані з iPhone на Android при переході з однієї платформи на іншу. Перший спосіб. універсальний, для будь-якого Android телефону, другий. специфічний для сучасних смартфонів Samsung Galaxy (зате дозволяє перемістити більше даних і зручніше). Також на сайті є окреме керівництво про ручне перенесення контактів: Як перенести контакти з iPhone на Android.

додаткова інформація

Якщо на iPhone ви використовували підписку Apple Музика, переносити її по кабелю або якось ще, можливо, не слід: Apple Music. єдиний додаток від Apple, яке також є і для Android (можна скачати в Play Маркет), а ваша підписка в ньому буде активна, як і доступ до всіх раніше придбаним альбомами або композиціям.

Також, якщо ви користуєтеся «універсальними» хмарними сховищами, доступними як для iPhone, так і для Android (OneDrive, DropBox, Яндекс Диск), то доступ до таких даних як фото, відео та деякі інші з нового телефону не стане проблемою.

BETATECH.COM.UA 2021