Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як перенести ліцензію касперского на інший комп’ютер

Активація

Якщо власник антивіруса має обліковий запис в “My Kaspersky”, і програма там авторизована, завдання спрощується. Для активації запускається свіжовстановленому дистрибутив і потрібно тільки увійти в обліковий запис. Це автоматично активує антивірусну програму. В іншому випадку використовується ліцензійний код.

Знайти комбінацію можна в листі на електронну пошту, що використовувалася при покупці антивіруса в інтернеті, або в додатку до коробки при придбанні програми в упаковці.

Також є варіант іншого збереження ліцензії продукту:

 • в нижній частині головного вікна натиснути кнопку “Ліцензія”;
 • зробити скріншот сторінки, що відкрилася, де видно рядок “Ліцензійний ключ”;
 • далі потрібно докласти скріншот до звернення, який направляється в техпідтримку, і отримати відповідь у вигляді робочого ключа.
перенести, ліцензію, касперского, інший

За результатом відновлення у клієнта буде в наявності ліцензійний ключ, який вводиться в програмі Kaspersky Internet Security або іншому продукті для працездатності захисту. Відновлення Касперського після переустановлення Windows не складне, але потребує витрат часу на пошук ліцензійного ключа і активацію програми.

Де знайти код активації?

Якщо ж інформація була загублена, допоможе підключення антивіруса до вбудованої в продукт утиліті My Kaspersky, яка буде містити всю інформацію про ліцензії та ключі активації.

Як перенести касперского на інший диск?

Майже у кожного користувача PC трапляється ситуація, коли необхідно переустановити систему. При перевстановлення системи видаляються не тільки програми, драйвери, але і всі дані про ліцензії. Як же бути, якщо на продукт Касперського ще діє ліцензія, а перевстановлення ОС вкрай необхідна?

У даній статті ми розглянемо способи, які допоможуть активувати ліцензію для продуктів Касперського після переустановлення операційної системи і перенесення продукту на інший PC.

Перш, ніж перейти до процесу перевстановлення ОС потрібно знайти код активації, використаний при покупці ліцензії на продукт Касперського.

перенести, ліцензію, касперского, інший

Як зберегти ліцензію Касперського при перевстановлення Windows

Як зберегти ключ від Касперського

На будь-якому комп’ютері іноді потрібно встановлювати заново операційну систему, причини для цього можуть бути абсолютно різні. Після переустановлення операційної системи потрібно встановлювати все драйвера і програми заново. Антивіруси, нарівні з іншими програмами, також вимагають нової установки, але що робити, якщо на вашому антивірусі ще діє куплений раніше ліцензійний ключ? У цій статті розглянемо, як зберегти ліцензію на антивірус Касперського після його перевстановлення. Для цього знадобиться:

Якщо код активації не спрацьовує

Бувають випадки коли після введення коду вискакує таке повідомлення «Для введеного коду активації перевищено кількість активацій». Цю проблему вам допоможе вирішити звернення в службу техпідтримки через My Kaspersky, яка скине лічильник активацій і тільки після цього вийти активувати ліцензію.

Важливо! Зробіть скріншот екрану з помилкою і збережіть на робочому столі або в іншому зручному місці. Під час звернення до служби техпідтримки він вам знадобиться.

  Перейдіть в My Kaspersky через адресний рядок будь-якого браузера. Також підключіть свій продукт до порталу My Kaspersky.

перенести, ліцензію, касперского, інший

В адресному рядку браузера друкуємо My Kaspersky, натискаємо «Enter»

Увійдіть до свого облікового запису, ввівши логін і пароль.

Знайдіть розділ «Підтримка» і перейдіть в нього.

Знаходимо розділ «Підтримка», переходимо в нього

Перед вами відкриється вікно «Центр технічної підтримки», перейдіть сторінку вниз і знайдіть блок «Технічна підтримка», в ньому натисніть на кнопку «Створити запит».

Знаходимо блок «Технічна підтримка», натискаємо по графі «Створити запит»

Перед вами відкриється форма для створення запиту, в розділі «Платформи» відзначте свою систему.

У розділі «Платформи» відзначаємо свою систему

У розділі «Програма» необхідно вибрати свій продукт, вказати його версію, а так же вибрати версію своєї операційної системи. У розділі «Програми» вибираємо свій продукт Касперського, його версію, потім вибираємо свою систему

На замітку! Версію свого продукту можна знайти, натиснувши правою кнопкою мишки на значок антивірусу в панелі завдань, вибрати рядок «Про програму» і переписати версію.

У розділі «Тип запиту» розкрийте список, і виберіть варіант «Проблема з ліцензією і її активація».

У розділі «Тип запиту» розкриваємо список і вибираємо рядок «Проблема з ліцензією і її активація»

У блоці «Опис проблеми» опишіть детально свою ситуацію.

У блоці «Опис проблеми» докладно описуємо свою проблему

READ  Як перенести інформацію з комп'ютера на комп'ютер

Клацніть по посиланню «Прикріпити файли», відкрийте шлях до скриншоту з текстом помилки, виділіть його лівим клацанням мишки, натисніть по опції «Відкрити».

Кількома за посиланням «Прикріпити файли», відкриваємо шлях до файлу, виділяємо його, натискаємо «Відкрити»

Перевірте дані запиту, натисніть «Відправити».

Как сохранить лицензию Касперского при переустановке Windows 10, 8, 7

Перевіряємо дані запиту, натискаємо «Надіслати»

Спочатку ви отримаєте автоматичний відповідь, який по суті нічим не допоможе. Напишіть повідомлення, про те, що вже намагалися виконати ці дії і вони не допомогли вирішити дану проблему. Далі ви отримаєте повідомлення про те, що був скинутий лічильник активацій за кодом. Після цього спробуйте активувати ліцензію для свого продукту.

Якщо у вас є ключ

 • Заходьте на офіційний сайт Лабораторії Касперського за посиланням https://www.kaspersky.ru/productupdates.
 • Вибираєте потрібний вам продукт (тобто той, яким ви користувалися раніше). Натискаєте посилання з написом мови, який вам потрібен. Відбувається завантаження. Важливо! Перед установкою обов’язково експортуйте файли налаштувань використовуваної програми і її бази Анти-Спаму (ось локальний адресу файлу C: | ProgramData | Kaspersky Lab | AVP12 | Data | antispam.sfdb). Можете подивитися, як це робиться за посиланням https://support.kaspersky.ru/images/kis2012_6257_01_ru14-112089.gif
 • Тепер запускаємо скачаний файл. Виберіть мову і натисніть «Продовжити». Потім «Встановити».
 • Прийміть ліцензійну угоду, натиснувши кнопку «Прийняти».
 • Тепер установка програми почалася і вам доведеться почекати кілька хвилин.
 • Все програма встановлена. Тепер потрібно її активувати. Перейдіть на вкладку «Активація» і в текстовому полі введіть свій код. Натисніть «Активувати».
 • Натисніть кнопку «Завершить». Все тепер ваша ліцензія діє на пристрої, на якому ви виконували дані дії.

Порада! Як імпортувати настройки програми можна переглянути за посиланням «https://support.kaspersky.ru/images/kav2012_6540_02_ru14-111038.gif»

Перенесення за допомогою програми KRT CLUB

Для того щоб перенести ліцензійну версію можна використовувати додаткову програму. KRT CLUB. Для цього потрібно її попередньо завантажити і встановити. Далі варто виконати наступні кроки:

 • Зайти в Налаштування антивірусної програми і вибрати пункт «Додатково». У пункті необхідно знайти параметр Самозахист і прибрати галочку, що призведе до її відключення. Вийти з програми.
 • Запустити KRT CLUB. У вікні можна побачити 2 значка поспіль з написом «LIC». Ці пункти відповідають за завантаження і вивантаження ліцензії з LIC-файлу. Потрібно натиснути на вивантаження в LIC-файл.
 • Зберегти файл.
 • Далі робота відбувається вже на новому комп’ютері.
 • Запустити програму Касперського, вимкнути самозахист (як в пункті 1) і вийти з програми.
 • Запустити KRT CLUB і завантажити ліцензію з LIC-файлу. Спливаюче вікно сповістить про те, що відбудеться перезавантаження комп’ютера, потрібно її підтвердити.
 • Після перезавантаження PC доцільно запустити антивірусну програму і перевірити наявність ліцензії.

Як зберегти ліцензію Касперського при перевстановлення системи Windows

Частенько доводиться встановлювати заново Windows клієнтам, у яких куплена ліцензія на антивірус Касперського або KIS, але ліцензійна картка з ключем активації втрачена. Є просте рішення на такий випадок:

 • Зберігаємо дві гілки реєстру для системи x86 (32-розрядної) HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ KasperskyLab \ protected \ LicStorage HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ SystemCertificates \ SPC для системи x64 (64-розрядної) HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ KasperskyLab \ LicStorage HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ SystemCertificates \ SPC
 • Встановлюємо нову Windows
 • Імпортуємо гілки реєстру назад
 • Встановлюємо антивірус Касперського або Kaspersky Internet Security
 • Переконуємося, що після установки Касперського у нас є ліцензія. Ура!

Ось таке просте рішення, як зберегти дані ліцензії Касперського при перевстановлення Windows.

Опубліковано у Робота. Додайте в закладки постійне посилання.

Kaspersky Internet Security Бесконечная активация в 2020

Перенесення ліцензійного програмного забезпечення

При перевстановлення операційної системи або перенесення програмних налаштувань на новий комп’ютер дуже часто виникають питання з ліцензійними програмами. Необхідно правильно деактивувати у таких програм ліцензійні ключі, а потім їх правильно активувати на “новому місці”.

Розглянемо перенесення ліцензійного програмного забезпечення на прикладі програм “Adobe Acrobat X Pro” і “Антивірус Касперського”.

Як зберегти ліцензію Касперського при перевстановлення системи Windows

Частенько доводиться встановлювати заново Windows клієнтам, у яких куплена ліцензія на антивірус Касперського або KIS, але ліцензійна картка з ключем активації втрачена. Є просте рішення на такий випадок:

  Зберігаємо дві гілки реєстру для системи x86 (32-розрядної) HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ KasperskyLab \ protected \ LicStorage HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ SystemCertificates \ SPC для системи x64 (64-розрядної) HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ KasperskyLab \ LicStorage

 • Встановлюємо нову Windows
 • Імпортуємо гілки реєстру назад
 • Встановлюємо антивірус Касперського або Kaspersky Internet Security
 • Переконуємося, що після установки Касперського у нас є ліцензія. Ура!
 • Ось таке просте рішення, як зберегти дані ліцензії Касперського при перевстановлення Windows.

  Опубліковано у Робота. Додайте в закладки постійне посилання.

  Перенесення ліцензії “Adobe Acrobat”

  Багато з вас можуть подумати, що ми створюємо проблему на порожньому місці. І досить видалити програму на старому і комп’ютері і знову її встановити на новому: і все буде добре. Але не все так просто.

  Якщо ви вчините так само, то при введенні ліцензійного ключа на новому комп’ютері, у вас виникне помилка активації програми. В даному випадку сервер реєстрації Acrobat буде думати, що ви намагаєтеся встановити неоплачену додаткову версію програмного продукту (ви стару версію не деактивували, отже намагаєтеся встановити другу версію ПО).

  READ  Як перенести з андроїда на комп'ютер

  Тобто вся проблема криється в тому, що при перенесенні ліцензійного програмного забезпечення необхідно деактивувати реєстрацію на сервері розробника.

  Для цього виконаємо наступне: запускаємо програму. в верхньому меню натискаємо на вкладку “Help”. в списку переходимо до пункту “Deactivate”. далі в віконці, що з’явилося натискаємо на кнопку “ОК”. ліцензійний ключ деактивовано.

  Тепер програму можна встановлювати на новий комп’ютер, активувати з наявним ключем без додаткової оплати нової ліцензії.

  Програмний продукт “Adobe Acrobat” ми використовували для прикладу. Таким же чином можна деактивувати будь-яку ліцензійну програму.

  Якщо у вас є ключ

  • Заходьте на офіційний сайт Лабораторії Касперського за посиланням https://www.kaspersky.ru/productupdates.
  • Вибираєте потрібний вам продукт (тобто той, яким ви користувалися раніше). Натискаєте посилання з написом мови, який вам потрібен. відбувається завантаження.

  Важливо! Перед установкою обов’язково експортуйте файли налаштувань використовуваної програми і її бази Анти-Спаму (ось локальний адресу файлу C: | ProgramData | Kaspersky Lab | AVP12 | Data | antispam.sfdb). Можете подивитися, як це робиться за посиланням https://support.kaspersky.ru/images/kis2012_6257_01_ru14-112089.gif

 • Тепер запускаємо скачаний файл. Виберіть мову і натисніть «Продовжити». Потім «Встановити».
 • Прийміть ліцензійну угоду, натиснувши кнопку «Прийняти».
 • Тепер установка програми почалася і вам доведеться почекати кілька хвилин.
 • Все програма встановлена. Тепер потрібно її активувати. Перейдіть на вкладку «Активація» і в текстовому полі введіть свій код. Натисніть «Активувати».
 • Натисніть кнопку «Завершить». Все тепер ваша ліцензія діє на пристрої, на якому ви виконували дані дії.
 • Порада! Як імпортувати настройки програми можна переглянути за посиланням «https://support.kaspersky.ru/images/kav2012_6540_02_ru14-111038.gif»

  Якщо ви не пам’ятаєте ключ

  Збережені записи про ключах знаходяться в реєстрі комп’ютера. Весь метод полягає в тому, що вам потрібно буде скопіювати ці файли. А як і які саме, я зараз поясню.

  • Викличте вікно програми «Виконати» за допомогою натискання клавіш WinR. В поле введіть значення «regedit».
  • Відкриється реєстр. Там вам потрібно знайти показану на скріншоті директорію і зберегти її на носій. Натисніть правою кнопкою миші на кореневу папку каталогу, потім «Експортувати».
  • Тепер одне, що залишиться зробити, так це імпортувати дані файли в реєстр нового комп’ютера.

  Важливо! Ця дія обов’язково потрібно зробити до того як встановити дистрибутив одного з продуктів Лабораторії Касперського. Інакше програма не знайде ключ.

  Тепер ви в подробицях знаєте, як перенести ліцензію на продукт Kaspersky з одного пристрою на інший (докладніше про продукти ви можете дізнатися в окремих статтях: Kaspersky Internet Security, Total Security і антивірус Kaspersky для віртуальних середовищ). Сподіваюся, надана мною інформація допоможе вам уникнути зайвих проблем. Всім приємного дня і безпечного Інтернету.

  Перенесення ліцензії антивіруса Касперського на інший PC

  Під час установки операційної системи або при покупці нового PC багатьом користувачам важливо знати, як перенести ліцензію касперского на інший комп’ютер.

  Антивірусна програма Касперського. це додаток, що використовується для захисту PC і ноутбуків від різних шкідливих програм, рекламних додатків, шпигунських загроз, здирників, вірусів і інших видів загроз.

  Він був розроблений з використанням новітніх технологій для захисту комп’ютерної системи від руйнівних вірусів і захисту від здирників. Він легко підтримується з провідними пристроями, що працюють на операційних системах Windows, Mac і Android.

  Він включає в себе новітні функції і засоби захисту, які можуть сканувати систему з будь-якого кута і видаляти приховані шкідливі файли. Додаток працює без зупинок, якщо воно встановлено і налаштовано правильно, і забезпечує цілодобову захист без будь-яких проблем.

  Перенесення ліцензії при наявності коду

  Процедура перенесення ліцензії на новий PC:

  • Спочатку необхідно видалити антивірус, Internet Security або Total Security зі старого комп’ютера. Воно може бути видалено з будь-якого програмного забезпечення, і, якщо виникнуть які-небудь проблеми, можна видалити з Removal Tool. Експерти рекомендують в цей час мати підключення до Інтернету для PC.
  • Після видалення антивіруса необхідно завантажити свіжу копію програми. Слід завантажувати тільки з офіційного сайту, а не з невідомих джерел.
  • Тепер потрібно встановити антивірусний захист Касперського на новий комп’ютер і після установки ввести ліцензійний код. Він повинен складатися з 20 символів. Потім необхідно натиснути кнопку «Активувати».

  Необхідно захистити не тільки новий PC, але і браузер. Для цього слід завантажити плагін Kaspersky Protection, і виконати дії по включенню захисту в Chrome і Mozilla Firefox.

  • У вікні веб-браузера слід натиснути кнопку настройки вибрати «компонентами».
  • У вікні веб-браузера відкрити меню і вибрати «Налаштування».
  • На вкладці «Розширення» знайди KasperskyProtection і натиснути «Включити».
  • По-перше, пользователямнеобходімооткритьбраузер.
  • Послеетогонеобходімонажатьнаокновеб-браузера, а потім натиснути кнопку «Налаштувати і контролювати GoogleChrome».
  • Тепер потрібно вибрати «Більше інструментів» зміню «Розширення».
  • Включити Kaspersky Protection.

  Перенесення за допомогою програми KRT CLUB

  Для того щоб перенести ліцензійну версію можна використовувати додаткову програму. KRT CLUB. Для цього потрібно її попередньо завантажити і встановити. Далі варто виконати наступні кроки:

  • Зайти в Налаштування антивірусної програми і вибрати пункт «Додатково». У пункті необхідно знайти параметр Самозахист і прибрати галочку, що призведе до її відключення. Вийти з програми.
  • Запустити KRT CLUB. У вікні можна побачити 2 значка поспіль з написом «LIC». Ці пункти відповідають за завантаження і вивантаження ліцензії з LIC-файлу. Потрібно натиснути на вивантаження в LIC-файл.
  • Зберегти файл.
  • Далі робота відбувається вже на новому комп’ютері.
  • Запустити програму Касперського, вимкнути самозахист (як в пункті 1) і вийти з програми.
  • Запустити KRT CLUB і завантажити ліцензію з LIC-файлу. Спливаюче вікно сповістить про те, що відбудеться перезавантаження комп’ютера, потрібно її підтвердити.
  • Після перезавантаження PC доцільно запустити антивірусну програму і перевірити наявність ліцензії.
  READ  Як зменшити масштаб екрану на комп'ютері

  Як попередньо знайти ключ

  Платні версії додатка вимагають 20-значний ліцензійний код для активації. Залежно від кількості придбаних ліцензійних слотів можна використовувати один і той же ліцензійний ключ для активації додатків на різних комп’ютерах. Якщо код був загублений, його можна знайти в додатку.

  Варто відкрити антивірусну програму, а потім вибрати опцію «Ліцензія». У спливаючому вікні «Ліцензування» потрібно встановити прапорець «Ключ».

  Або можна натиснути «Підтримка» у вікні Касперського і знайти ключ біля поля «Ключ».

  Пошук ключа з нового комп’ютера

  Якщо програма вже видалено, тоді потрібно більше попрацювати, щоб відшукати код.

  Якщо була придбана фізична версія, слід подивитися на першу сторінку керівництва користувача.

  Якщо користувач попередньо зареєстрував свій продукт Касперського, можна використовувати наступний метод:

  • Необхідно перейти на сторінку My Kaspersky і увійти в свій обліковий запис.
  • Варто натиснути на вкладку Коди.
  • Повинен з’явитися ключ продукту антивіруса Касперського або інтернет-безпеки. На сторінці також представлена ​​інформація про дату активації і терміні дії зареєстрованого ключа.

  У разі відсутності облікового запису, рекомендовано зареєструвати продукт при наступній покупці. Щоб додати код, досить увійти в My Kaspersky, натиснути «Пристрої», а потім вибрати «Ліцензії». В поле необхідно ввести ліцензійний ключ і натиснути «Додати код».

  Ще один спосіб відновити код. це звернутися до служби підтримки, щоб запросити інформацію про покупку продукту. Для цього спочатку потрібно зареєструватися в My Kaspersky, а потім відправити заявку з докладною інформацією.

  При створенні заявки потрібно обов’язково вказати свій антивірусний продукт і версію програми, вибрати тип питання «Проблема з ліцензією» і описати саму проблему і які засоби застосовувалися для її вирішення.

  «Лабораторія Касперського» є центром антивірусного програмного забезпечення, яка розробила кращі антивірусні інструменти, такі як Антивірус Касперського, Kaspersky Internet Security і Kaspersky Total Security.

  Для того щоб не виникало проблем при переміщенні ліцензії на новий комп’ютер, варто зберігати в декількох захищених місцях ліцензійний ключ і код активації. Але якщо це не вдається, варто пам’ятати про існуючі способи відновлення необхідних даних.

  Якщо у вас є ключ

  • Заходьте на офіційний сайт Лабораторії Касперського за посиланням http://www.kaspersky.ru/productupdates.
  • Вибираєте потрібний вам продукт (тобто той, яким ви користувалися раніше). Натискаєте посилання з написом мови, який вам потрібен. відбувається завантаження.

  Важливо! Перед установкою обов’язково експортуйте файли налаштувань використовуваної програми і її бази Анти-Спаму (ось локальний адресу файлу C: | ProgramData | Kaspersky Lab | AVP12 | Data | antispam.sfdb). Можете подивитися, як це робиться за посиланням http://support.kaspersky.ru/images/kis2012_6257_01_ru14-112089.gif

  Порада! Як імпортувати настройки програми можна переглянути за посиланням «http://support.kaspersky.ru/images/kav2012_6540_02_ru14-111038.gif»

  Переносимо ліцензію для Kaspersky

  Ні для кого не секрет, що наша глобальна мережа містить в собі безліч загроз. І я приєднуюся до голосу багатьох. найкращим засобом захисту є продукти лабораторії Kaspersky. Хочу відразу сказати, що ця стаття для тих, хто користується цими продуктами і у них є ліцензія на них.

  І як саме перенести цю ліцензію на інший комп’ютер або нову операційну систему, я вам зараз і розповім.

  Якщо ви не пам’ятаєте ключ

  Збережені записи про ключах знаходяться в реєстрі комп’ютера. Весь метод полягає в тому, що вам потрібно буде скопіювати ці файли. А як і які саме, я зараз поясню.

  • Викличте вікно програми «Виконати» за допомогою натискання клавіш WinR. В поле введіть значення «regedit».
  • Відкриється реєстр. Там вам потрібно знайти показану на скріншоті директорію і зберегти її на носій. Натисніть правою кнопкою миші на кореневу папку каталогу, потім «Експортувати».
  • Тепер одне, що залишиться зробити, так це імпортувати дані файли в реєстр нового комп’ютера.

  Важливо! Ця дія обов’язково потрібно зробити до того як встановити дистрибутив одного з продуктів Лабораторії Касперського. Інакше програма не знайде ключ.

  Тепер ви в подробицях знаєте, як перенести ліцензію на продукт Kaspersky з одного пристрою на інший (докладніше про продукти ви можете дізнатися в окремих статтях: Kaspersky Internet Security, Total Security і антивірус Kaspersky для віртуальних середовищ). Сподіваюся, надана мною інформація допоможе вам уникнути зайвих проблем. Всім приємного дня і безпечного Інтернету.

  BETATECH.COM.UA 2022