Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перенести музику з iPhone на iPhone

Table of Contents

Ultimate Solutions для передачі музики з iPhone на Windows / Mac

Коли справа доходить до перенесення музики і плейлистів з iPad або iPhone на комп’ютер, прямий і простий спосіб. використовувати Apeaksoft iPhone Transfer, універсальне програмне забезпечення для передачі даних iOS на ринку, для експорту музики iPad / iPhone одним клацанням миші.

“Я люблю слухати музику в дорозі, це мене розслабляє, а проте останнім часом мій iPhone повідомив про брак пам’яті часто, і при перевірці мого доступного сховища додаток Музика займає більше 1 ГБ. Один з моїх друзів пропонує мені видалити музику з мого iPhone і звільнити місце, але я хочу перенести музику з iPhone на комп’ютер перед їх видаленням, як це зробити? Будь ласка допоможи! “

Як відомо власникам iPhone і iPad, Apple вводить серйозні системні дозволу і не дозволяє легко переносити контент з iPhone на комп’ютер, почасти через побоювання з приводу кібербезпеки.

На щастя, у нас є кілька підходів до синхронізації музики з iPhone на комп’ютер. Наприклад, нова версія iTunes дозволяє користувачам переносити набуті пісні на Windows / Mac, а iCloud. це ще один варіант перенесення музики з iPod на комп’ютер разом з іншими даними через Інтернет. З огляду на, що деякі люди до сих пір не розуміють, як це зробити, ми розповімо вам, як використовувати iTunes / iCloud для копіювання музики з iPhone на комп’ютер. Крім того, ми надамо більше можливостей, щоб допомогти вам витягувати музику з iPhone / iPad / iPod і зберігати її на свій комп’ютер.

Всього за кілька хвилин ви можете дізнатися подробиці про посібниках і базових знаннях про ці інструменти для передачі музики на iPhone.

Як отримати музику iPhone / iPod / iPad на комп’ютер через резервну копію iCloud

Щоб зберегти музику в iCloud вручну, спочатку необхідно зробити резервну копію. Переконайтеся, що ваш iPhone підключений до мережі Wi-Fi, перейдіть в «Налаштування» [ваш Apple ID] «iCloud» «Управління сховищем», виберіть свій iPhone, натисніть «Показати все» і включіть музичний додаток.

Поверніться до вікна установок iCloud, натисніть «Створення резервної копії», включіть «Створення резервної копії iCloud» і натисніть «Створити резервну копію зараз», щоб запустити процес резервного копіювання. Зазвичай це займає від півгодини до декількох годин.

Крок 3. Як було сказано раніше, ви не можете відкрити резервну копію iCloud на комп’ютері або витягти з неї музику без сторонніх інструментів.

Тут ми пропонуємо вам спробувати Apeaksoft Відновлення даних iPhone, який сумісний з Windows і Mac. Відкрийте його після установки на свій комп’ютер і виберіть «Відновити з резервної копії iCloud» на лівій бічній панелі.

Потім введіть свій Apple ID і пароль, пов’язані з вашим iCloud, щоб отримати доступ до резервної копії iPhone. Виберіть останній файл резервної копії iCloud на основі останньої дати резервного копіювання та натисніть кнопку «Почати сканування», щоб почати вилучення даних з резервної копії iCloud.

Коли ви потрапите у вікно подробиць, виберіть «App Audio» в лівій колонці, щоб відобразити всю музику на вашому iPhone. Виберіть пісні і плейлист для синхронізації з комп’ютера iPod і натисніть кнопку «Відновити» в правому нижньому кутку. У відповідь на запит виберіть папку для збереження пісень і знову натисніть «Відновити», щоб почати імпорт музики з iPhone на комп’ютер.

Резервне копіювання музики iPhone разом з іншими даними може зайняти кілька годин, особливо в перший раз. Має сенс, що бездротове з’єднання вимагає більше часу, ніж USB-кабель.

Як перенести музику і плейлист з iPhone / iPod в iTunes

Коли ми говоримо про передачу контенту на iPhone, iTunes може бути першим, що спадає вам на думку. Apple розробила iTunes, щоб допомогти клієнтам управляти файлами і купувати контент. Є дещо, що ви повинні знати про перенесення музики з iPhone на iTunes:

iTunes використовує USB-кабель для передачі даних, тому вам потрібно підготувати кабель Lightning. Ми рекомендуємо вам завжди використовувати оригінальний кабель Lightning або перевірені продукти, щоб уникнути втрати даних і пошкодження пристрою.

Тільки музика, куплена в iTunes Store, може бути перенесена з iPhone в iTunes. Пісні, завантажені з YouTube та інших веб-сайтів або з сторонніх додатків, таких як Pandora, неприпустимі в iTunes.

Вихідна бібліотека iTunes буде замінена при копіюванні музики з iPod в iTunes. Так у тебе краще iTunes резервного копіювання.

Якщо ви не турбуєтеся про ці недоліки, ви можете слідувати вказівкам нижче, щоб перемістити музику з iPod на iTunes.

Як перенести пісні і плейлист з iPhone / iPod в iTunes

Встановіть останню версію iTunes на свій комп’ютер. Якщо ви використовували стару версію, розгорніть меню «Довідка» в Windows і натисніть «Перевірити наявність оновлень», щоб отримати останню версію для установки на свій комп’ютер. На комп’ютері Mac відкрийте меню iTunes на верхній стрічці і натисніть «Перевірити наявність оновлень», щоб оновити iTunes.

Крок 2. Використовуйте USB-кабель для з’єднання вашого iPhone і комп’ютера, зачекайте, поки iTunes виявить ваш пристрій (iTunes не розпізнає iPhone?). Якщо ви налаштували функцію автоматичної синхронізації iTunes, вона запропонує вам синхронізувати наш iPhone, як тільки ваш пристрій буде виявлено. Обов’язково виберіть «Ні»; в іншому випадку ваша музика буде переписана музичною бібліотекою iTunes.

Потім перейдіть в меню «Файл» у верхньому лівому кутку вікна і послідовно натисніть «Пристрої» «Перенести придбане з« iPhone »». Потім iTunes ініціює синхронізацію музики з iPhone в музичну бібліотеку iTunes.

Крок 4. Якщо ви хочете отримати списки відтворення з iPhone в iTunes, перейдіть в медіатеку iTunes після перенесення, утримуйте Ctrl на Windows або клавішу Cmd на Mac, виділіть потрібні пісні, клацніть правою кнопкою миші по ньому і виберіть «Додати в список відтворення: Мій список відтворення ».

Увага: За замовчуванням музика буде збережена в C: \ Users \ username \ My Music \ iTunes \ в Windows.

Щоб знайти музику з iPhone на Mac, відкрийте Finder і виберіть «Перейти» «Додому» «Музика» «iTunes».

Якщо ви хочете організувати музику з iPhone, перейдіть в «iTunes» «Налаштування» на Mac або «Змінити» «Налаштування», перейдіть на вкладку «Додатково», тут ви можете знайти і змінити розташування бібліотеки iTunes Music і впорядкувати музику в iTunes. Бібліотека як завгодно.

Цей спосіб є безкоштовним, але трохи складніше із загальним доступом до iTunes ділитися піснями iTunes серед пристроїв iOS.

Деякі користувачі iPhone скаржилися, що iTunes НЕ синхронізує музику. Якщо ви зіткнулися з проблемою при додаванні музики в iTunes, ви можете знайти усунення неполадок тут.

Найпростіший спосіб синхронізувати музику і плейлист iPod / iPhone / iPad з PC / Mac без iTunes

Мабуть, і iTunes, і iCloud. не найпростіший спосіб синхронізувати плейлист з iPod на комп’ютер разом з музикою.

iTunes підтримує передачу тільки пісень, куплених в iTunes Store, і у нього більше проблем, таких що не розпізнавання вашого iPhone або припинення роботи. З іншого боку, iCloud витрачає більше часу на синхронізацію або резервне копіювання музики на iPhone, і вам потрібно використовувати інший інструмент для завантаження пісень з iCloud на комп’ютер. Що ще гірше, резервне копіювання iCloud іноді не включається.

З цього моменту ми рекомендуємо Apeaksoft iPhone Transfer, Його основні переваги включають в себе:

 • Перенесення музики з iPod на iPhone або iPhone на iPod без стирання даних.
 • Перенесення фотографій, фільмів і інших даних з iPad на комп’ютер під керуванням Windows / Mac одним клацанням миші.
 • Робота для всіх iPod і інших пристроїв iOS.
 • Повністю сумісний з Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP і Mac OS X 10.6 або вище.

Завантажити для WinСкачать для Mac

Як синхронізувати музику і плейлист iPod / iPhone / iPad на PC / Mac без iTunes

Крок 1. Підключіть ваш iPhone до iPhone Transfer

Увага: Якщо хочете передавати музику з iPhone на iPhoneнеобходімо підключити до комп’ютера два USB-кабелю з обома пристроями.

Крок 2. Попередній перегляд музики iPhone перед передачею

Виберіть варіант «Медіа» в лівій колонці, а потім перейдіть на вкладку «Музика» в самому верху вікна. Тоді вся музика iPhone відобразиться у вікні деталей. Тепер ви можете переглянути та впорядкувати їх. Наприклад, щоб видалити непотрібні пісні з вашого iPhone, встановіть прапорець навпроти кожної пісні, від якої ви хочете позбутися, і натисніть кнопку «Видалити» на верхній стрічці, тоді ці пісні зникнуть.

Крок 3. Синхронізація музики з iPhone на комп’ютер в один клік

Виберіть всі пісні, які ви хочете перенести на свій комп’ютер, розгорніть меню «Експорт в» у верхній частині вікна. Доступні дві опції: «Експорт на PC / Mac» і «Експорт в медіатеку iTunes». Якщо ви виберете перший, з’явиться діалогове вікно з проханням вказати місце для збереження музики iPhone. Останній варіант дозволить безпосередньо передавати музику з iPhone в iTunes Music Library на комп’ютері.

READ  Як налаштувати смартфон Xiaomi redmi 7a

Увага: Мабуть, iPhone Transfer. кращий варіант для передачі музики з iPhone на комп’ютер або інший iDevice.

Перш за все, він не буде переривати існуючу музику на iPhone і комп’ютері, як це робить iTunes.

Крім того, для iPhone Transfer не потребують послуг мережі Wi-Fi, вона синхронізує музику між iPhone і комп’ютером через USB-кабелі.

Це набагато безпечніше, ніж підключення до інтернету.

Більш того, це двосторонній трансферний підхід. Ви можете передавати музику з комп’ютера на iPhone, iPhone на iPhone або додати iPhone на комп’ютер в одному додатку.

Як отримати куплену музику з iPod на комп’ютер через iCloud Music Library

Увімкніть iPhone і відкрийте програму «Налаштування» на головному екрані. Натисніть на свій Apple ID і натисніть «Музика». Встановіть перемикач «Музична бібліотека iCloud» в положення ВКЛ. Це додасть музику в iCloud, коли ваш iPhone буде в мережі.

Коли вас запитають, чи хочете ви зберегти музику, яка є на вашому пристрої, виберіть Зберегти музику; в іншому випадку музика вашого iPhone буде замінена вмістом в бібліотеці музики iCloud.

Крок 2. Увімкніть комп’ютер, запустіть останню версію iTunes і увійдіть в ту ж обліковий запис iCloud (Забули пароль iCloud?) На iPhone. Потім перейдіть в «iTunes» «Налаштування» на Mac / «Редагувати» «Налаштування» в Windows і встановіть прапорець поруч із «Музична бібліотека iCloud».

Нарешті, натисніть кнопку «ОК», щоб синхронізувати музику з iPhone на комп’ютер через музичну бібліотеку iCloud.

Після цього ви можете отримати куплена музика з iPhone на ваш комп’ютер. Просто насолоджуйтеся музикою, як тільки музичні файли завантажені на комп’ютер.

Як швидко завантажити музику в iPhone через iTunes

Чому величезна кількість користувачів негативно ставляться до iTunes? Все просто. тривалі синхронізації не дають можливості швидко завантажити на (або з) iPhone потрібні дані, зокрема, музику. Далеко не всі знають, але iTunes в плані завантаження музики зовсім не так вже й поганий. Програма дозволяє миттєво скидати музику на iPhone, iPad і iPod touch після установки всього лише однієї настройки. Про те, що за параметр дозволяє швидко завантажувати музику на iOS-пристрої через iTunes розповіли в цій інструкції.

Важливо! Використання даного способу має на увазі, що користувач починає вручну управляти медіатекою свого пристрою. При відключенні функції станеться заміна завантаженої на пристрій музики контентом з iTunes.

Як швидко завантажити музику в iPhone через iTunes

На мобільному пристрої перейдіть в меню «Налаштування» → «Музика» і переведіть перемикач «Медіатека iCloud» в неактивний стан. Важливо! Якщо ви використовуєте музичний сервіс Apple Music, то ваша музика з нього перестане відображатися. Після того, як скинете музику швидким способом на iPhone через iTunes, вам буде потрібно знову включити функцію «Медіатека iCloud» для повернення пісень з Apple Music.

Підключіть iPhone, iPad або iPod touch до комп’ютера і запустіть iTunes.

Виберіть пристрій у вікні iTunes.

На вкладці «Обзор» поставте прапорець на пункті «Обробляти музику і відео вручну» і натисніть «Застосувати».

На комп’ютері виділіть необхідні пісні (або навіть цілі папки) і перетягніть їх в колонку «На моєму пристрої» в iTunes.

Відразу після цього почнеться моментальне копіювання зазначеної музики на ваш iPhone, iPad або iPod touch. Інший контент синхронізуватися не буде, за рахунок чого час завантаження музики скоротиться в рази.

Особливо зручно використовувати даний спосіб при включеній синхронізації мобільного пристрою з iTunes по Wi-Fi. Швидкість передачі виявиться не такою високою, але завантажувати нову музику на свій iPhone, iPad або iPod touch ви зможете не обтяжуючи себе підключати гаджет до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Детальна інструкція про те, як включити синхронізацію iOS-пристроїв з iTunes по Wi-Fi доступна тут.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас Telegram. ВКонтакте. Instagram. YouTube.

Створення мелодії для дзвінка прямо на iPhone

Як перенести музику з iPhone на iPhone

Питання як перенести музику з iPhone на iPhone може виникнути у будь-якого користувача «яблучної» техніки. Є кілька методів, кожен з яких має певні переваги і недоліки. Давайте розберемо кожен з них, щоб ви змогли швидко і без будь-яких труднощів обмінятися музикою між пристроями.

Передача музики через iCloud

Якщо ви зберігаєте всі ваші файли в фірмовому сервісі iCloud, то ви можете передати музику з його допомогою. Для цього вам потрібно взяти в руки пристрій, на яке ви бажаєте передати мелодії і увійти з нього в уже існуючий Apple ID, який прив’язаний до старого iCloud. Далі необхідно слідувати даним інструкціям:

 • В першу чергу перейдіть до вашого профілю iCloud, де потрібно знайти вкладку «Налаштування». Ви побачите всі музичні композиції, збережені в сервісі. Виберіть те, що ви бажаєте зберегти.
 • Тепер клацніте на іконку iTunes і виберіть клавішу оновити.
 • У новому вікні відобразяться всі музичні композиції. Ви можете вибрати як все, так і деякі, а потім передати їх на iPhone. Далі клацніть на значок синхронізації. Далі програма автоматично завантажить файли на девайс. За допомогою сервісу iCloud можна переносити різні музичні файли, авторизувавшись під єдиним профілем Apple.

Передача музики за допомогою iMusic

Є інструменти, пропоновані сторонніми виробниками, скориставшись якими можна швидко передати музику. Серед них програма iMusic, яка дуже ефективно справляється з цим завданням. Перенести музику на інший iPhone. це не єдина можливість програми, адже також вона може шукати нову музику і управляти старими файлами вашого пристрою.

Музику можна передавати без будь-яких обмежень, що вже значну перевагу. З даною програмою музику можна передавати навіть на Android пристрою.

Пробна версія програми доступна безкоштовно, її дуже легко знайти в інтернеті. Для можливості передавати музику і інші файли, завантажте її на свій PC. iMusic. це один з кращих інструментів, що дозволяє в одне натискання перенести музику.

Програма може управляти не тільки музикою, але і всіма мультимедійними файлами, включаючи відеоматеріали і фотознімки.

Как закинуть или удалить музыку на любой iPhone 2020 | 2021

 • Скачайте і запустіть програму. Підключіть обидва девайса до комп’ютера за допомогою оригінального Lightning кабелю.
 • Перейдіть у вкладку «Пристрої», розташовану у верхній частині вікна. Виберіть старий iPhone, з якого ви будете передавати файли. Далі відзначити галочкою пункт «Передача музики на інший пристрій», щоб приступити до процесу копіювання. Важливо, щоб обидва девайса були підключені до комп’ютера до моменту завершення процедури, інакше передадуться не всі файли.

Як бачите, перенести музику на iPhone досить просто і для цього є безліч способів, кожен з яких зручний і ефективний.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Передача музичних композицій за допомогою програми iTunes

iTunes. це інструмент, пропонований офіційним виробником пристрою. Багато користувачів звикли користуватися програмою для передачі даних з комп’ютера, а також на інший телефон. Вона дозволяє перенести музику на інший iPhone, виконавши декілька нескладних дій.

  Починаємо з того, що потрібно підключити старий і новий iPhone до одного PC. Далі включаємо програму iTunes. Вона автоматично виявить два iPhone і виведе їх у відповідному вікні.

Це простий і зручний спосіб, що дозволяє швидко перенести музику на iPhone, але він не єдиний.

Створення рінгтона на iPhone через iTunes

Додати коментар Скасувати відповідь

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Резервна копія

До цього способу слід звертатися в тому випадку, якщо ви плануєте переїзд з одного Apple-смартфона на інший. У цьому випадку, щоб заново не вносити в телефон всю інформацію, достатньо лише встановити резервну копію. Тут нам потрібно звернутися до допомоги програми iTunes.

Зверніть увагу на те, що даний спосіб буде діяти тільки в тому випадку, якщо вся музика, яка переноситься з одного телефону на інший, зберігається в бібліотеці iTunes.

 • Перед тим, як вся інформація, включаючи музику, буде експортована в інший телефон, у старому пристрої потрібно зробити саму останню резервну копію. Про те, як вона створюється, раніше докладно було розказано в окремій статті на нашому сайті.

Детальніше: Як створити резервну копію iPhone
Слідом можна переходити до роботи з іншим телефоном. Для цього з’єднаєте його з комп’ютером. Як тільки iTunes визначить його, зверху натисніть на кнопку меню гаджета.

Зліва вам буде потрібно відкрити вкладку «Огляд». Праворуч ви побачите кнопку «Відновити з копії», яку і потрібно буде вибрати.

У тому випадку, якщо на iPhone включений інструмент «Знайти iPhone», відновлення гаджета запущено не буде. А значить, вам слід його деактивувати. Для цього відкрийте на смартфоні настройки і вгорі екрану виберіть свій обліковий запис. У вікні, виберіть розділ «iCloud».

Знову переходимо до iTunes. На екрані спливе вікно, в якому вам, при необхідності, буде потрібно вибрати потрібну резервну копію, а потім клацнути по кнопці «Відновити».

У тому випадку, якщо ви раніше включали шифрування резервних копій, введіть заданий вами пароль.

 • Слідом система запустить відновлення пристрою, а потім і установку обраної вами резервної копії. Забороняється відключати телефон від комп’ютера до повного закінчення процесу.
 • Переносимо музичну колекцію з iPhone на iPhone

  Так склалося, що в iOS користувачеві доступно не так багато варіантів перенесення пісень з одного смартфона від Apple на інший.

  Як перенести музику з iPhone на iPhone

  iTools

  Знову ж таки, даний спосіб перенесення музики з одного iPhone на інший має на увазі використання комп’ютера. Але на цей раз в якості допоміжного інструменту буде виступати програма iTools.

   Підключіть iPhone, з якого буде перенесена музична колекція на комп’ютер, після чого відкрийте iTools. Зліва перейдіть в розділ «Музика».

  На екрані розгорнеться список пісень, доданих на iPhone. Виділіть ті композиції, які будуть експортовані на комп’ютер, ставлячи зліва від них галочки. Якщо ви плануєте перекинути всі пісні, відразу поставте чекбокс, що розташувався у верхній частині вікна. Щоб почати перенесення клікніть по кнопці «Експорт».

  Слідом ви побачите вікно Провідника Windows, в якому вам слід вказати кінцеву папку, куди буде збережена музика.

  Тепер в роботу вступає другий телефон, на який, власне, і будуть перенесені треки. Підключіть його до комп’ютера і запустіть iTools. Перейшовши до вкладки «Музика», клікніть по кнопці «Імпорт».

 • На екрані спливе вікно Провідника Windows, в якому вам слід вказати раніше експортовані треки, після чого залишається лише запустити процес перенесення музики на гаджет, натиснувши кнопку «ОК».
 • копіювання посилання

  Даний спосіб дозволяє не перенести треки з одного iPhone на інший, а поділитися зацікавили вас композиціями (альбомом). Якщо у користувача підключений сервіс Apple Music, альбом буде доступний до завантаження і прослуховування. Якщо ні. буде запропоновано здійснити покупку.

  READ  включення iPhone

  Зверніть увагу, що в разі відсутності передплати на Apple Music, поділитися можна тільки тією музикою, яка була придбана в iTunes Store. Якщо трек або альбом був завантажений на телефон з комп‘ютера, потрібного пункту меню ви не побачите.

  • Відкрийте програму Музика. Відкрийте окрему пісню (альбом), яку ви маєте намір передати на наступний iPhone. У нижній області вікна вам потрібно буде вибрати іконку з трьома крапками. У відкритому додатковому меню тапніте по кнопці «Поділитися піснею».

  Слідом відкриється вікно, де вам потрібно буде вибрати додаток, через яке буде передана посилання на музику. Якщо цікавить додатки немає в списку, клацніть по пункту «Скопіювати». Після цього посилання буде збережена в буфер обміну.

  Відкрийте програму, через яке ви плануєте поділитися музикою, наприклад, WhatsApp. Відкривши чат зі співрозмовником, які тривалий час натисніть по рядку для введення повідомлення, а слідом виберіть кнопку, що з’явилася «Вставити».

 • На завершення клацніть на кнопці передачі повідомлення. Як тільки користувач відкриє отримане посилання, на екрані автоматично запуститься iTunes Store на потрібній сторінці.
 • Поки це все способи, що дозволяють перекинути музику з одного iPhone на інший. Будемо сподіватися, що з часом цей список буде розширено.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  включити AirDrop

  Доступ до AirDrop можна отримати, натиснувши «Налаштування» «Загальні» «AirDrop» або провівши пальцем вгору по головному екрану через Центр управління. Він автоматично активує Wi-Fi і Bluetooth при включенні. Проведіть вгору по кнопці «Додому», щоб відкрити центр керування, а потім натисніть AirDrop на обох iPhone. Виберіть «Тільки контакти» або «Все».

  Підключіть інший iPhone до PC

  Аналогічним чином підключіть ваш цільової iPhone до комп’ютера, а потім відкрийте iTunes.

  Запустити програму для музики

  Запустіть Apple Music на вихідному iPhone і виберіть пісню, яку хочете поділитися, торкніться її. Якщо ви виявите значок загального ресурсу, який має стрілку вгору в квадраті, просто натисніть її.

  Запуск TuneFab WeTrans

  Після установки, двічі клацніть, щоб запустити програмне забезпечення. Ось що ви побачите. На лівій стороні вас чекають сім варіантів: Головна, Фото, Музика, Відео, Контакти, Повідомлення і Панель інструментів.

  Как скачать музыку на iPhone без ПК и БЕСПЛАТНО? Оффлайн музыка на iPhone 2020

  TuneFab WeTrans не може працювати відмінно без остання версія iTunes. Якщо у вас немає встановленого, просто завантажити Це; якщо у вас вже є один на вашому PC, просто перевірте, чи є він останнім.

  Почати перенесення музики з iPhone на iPhone

  Після вибору просто клацніть значок, схожий на iPhone, в верхньому центрі, і ви можете перенести свою музику на інший iPhone.

  TuneFab Apple Music Converter це програмне забезпечення, яке може конвертувати і завантажувати Apple Music в інші поширені формати, а також видаляти DRM. Щоб отримати найкращий досвід передачі музики з iPhone на iPhone, ви можете спочатку конвертувати музику в MP3 за допомогою TuneFab Apple Music Converter, а потім перенести файли MP3 на цільової iPhone. Нижче наведені нижче підручники допоможуть вам:

  Виберіть «Музика для передачі»

  Натисніть «Музика» на лівій бічній панелі, і ви побачите, що всі аудіофайли на вихідному iPhone перераховані в категоріях, включаючи «iTunes U», «Подкасти», «Рінгтони», «Аудіокниги», «Диктофон» і «Списки відтворення». “. Крім категорій ви можете бачити основну інформацію про пісні, таку як назва, виконавець, альбом, тип і т. Д. Ви можете відзначити пісні, які хочете, одну за одною або вибрати все за раз.

  Натисніть піктограму олівця, який ви також можете редагувати основну інформацію про пісні, згаданих вище.

  Підключіть вихідний iPhone до комп’ютера

  Підключіть вихідний iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю, і значок вашого iPhone буде перебувати під значком Apple.

  Як перенести музику з iPhone на iPhone без iTunes

  Якщо у вас є велика кількість музики для переходу з iPhone на iPhone, TuneFab WeTrans настійно рекомендується. Це програмне забезпечення, що заощаджує час, який являє собою міст, що з’єднує два iPhone. Це може допомогти вам легко перемістити музику з iPhone на iPhone. Всілякі аудіофайли можуть вільно переміщатися між пристроями iOS і навіть між пристроями iOS і комп’ютерами. Крім того, інші дані, такі як фотографії, відео, контакти і повідомлення, можуть бути збережені на вашому комп’ютері. Настільки потужний, і тепер ви можете завантажити і встановити його, щоб спробувати.

  TuneFab WeTrans підтримує майже всі моделі iPhone, включаючи iPhone XS / XS Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5. і т.п.

  iTunes

  Метод схожий на минулий, тільки має на увазі відновлення копій з програми iTunes з підключенням смартфона до комп’ютера по шнуру USB. Завдяки цьому способу не доведеться відновлювати вручну потрібні дані і закачувати їх знову. Перед початком роботи завантажте утиліту з офіційного сайту Apple і встановіть її, якщо ви цього ще не зробили.

  Важливе зауваження! Цей спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо всі музичні композиції, імпортовані з одного девайса на інший, зберігаються в бібліотеці iTunes. Так, в цьому випадку купувати підписку або купувати сподобалися треки необов’язково. існує кілька способів того, як безкоштовно перенести сподобалися пісні в бібліотеку. Однак цей спосіб складніший всіх у виконанні і потребує наявності кількох пристроїв, шнура USB, старого бекапа і відключення функції «Знайти iPhone» ( «Локатор»). Про все докладніше по порядку.

  Перш ніж виконувати дії з нашої інструкції, переконайтеся, що у старому пристрої встановлена ​​резервна копія з потрібними треками. Якщо такої можливості не надається (наприклад, гаджет поламаний і переглянути потрібну інформацію неможливо), то зайдіть під поточної обліковим записом через сайт https://appleid.Apple.com/ або авторизуйтесь на новому пристрої і перевірте наявність резервних копій.

  Ще одна умова. необхідність відключення функції «Локатор» (на старих девайсах. «Знайти iPhone»). Якщо цього не зробити, то відновити пристрій не вийде. Якщо ваш гаджет «чистий» і ще не запускався, то відразу перейдіть до інструкції. Для того, щоб відключити цю функцію на момент проведення процедури (не забудьте включити опцію назад, якщо раніше вона працювала!), Запустіть «Налаштування», перейдіть в самий верхній розділ, де написано ім’я і виберіть «Локатор» (якщо у вас стара версія iOS, то просто знайдіть в списку додаток «Знайти iPhone»), а потім смахніте прапорець вліво на написи: «Знайти iPhone». Далі телефон зажадає ввести пароль від облікового запису.

  Якщо резервна копія є і функція «Локатор» ( «Знайти iPhone») відключена, то зробіть наступні кроки:

  • Підключіть новий пристрій до комп’ютера через кабель USB;
  • Запустіть iTunes, якщо це не відбулося автоматично;
  • Натисніть в лівому верхньому кутку на іконку телефону;
  • Після того, як з’явиться меню, виберіть «Огляд» і знайдіть клавішу «Відновити з копії»;
  • Далі у вікні виберіть резервну копію (якщо їх декілька, рекомендуємо клікнути по найсвіжішої). У повідомленні зазначено, що відновиться все. і SMS, і контакти, і фото, і музика, і встановлені установки, але не версія прошивки. Погодившись з цим, натисніть на «Відновити». Якщо ви робили шифрування копії, то введіть пароль для розблокування бекапа;
  • Після цього запуститься процес відновлення. Забороняється відключати новий пристрій від комп’ютера до закінчення процедури. Під час проведення перенесення резервної копії на екрані девайса буде повідомлення «Йде відновлення».

  Як перенести музику з iPhone на iPhone

  Вже давним-давно багатофункціональний смартфон iPhone замінив портативний плеєр. Безліч додатків, крім оригінального «яблучного» Apple Music, дозволяє запускати улюблені треки. Однак, якщо не володіти платній підпискою, то завантажувати, переносити і завантажувати треки не так вже й просто. з-за зачинених операційної системи iOS. Це також стосується того випадку, коли потрібно імпортувати композиції з одного iPhone на інший.

  Що робити в ситуації, якщо потрібно перенести потрібний музичний контент на новий iPhone зі старого? Або необхідно відправити плейлист, який їм сподобався одному, який також володіє iPhone? У матеріалі статті розберемо всі можливі способи переносу. виберіть той, який сподобається найбільше.

  «Швидке початок»

  Спосіб актуальний для користувачів, на iPhone яких, і старий, і новий, попередньо встановлено iOS 11 і вище. Як було сказано вище, цей спосіб моментально переносить всі дані з застарілого девайса на щойно куплений (досить просто почекати, поки по інтернету завантажуються всі додатки). А значить, що весь контент, в тому числі і музика, перенесеться, без необхідності її знову завантажувати. Мінус цього способу. необхідність наявності платної підписки Apple Music (або окремо куплених треків). Для того, щоб провести процедуру швидкого початку, досить виконати наступні дії:

  • Увімкніть новий девайс, не створюючи облікових записів;
  • Покладіть старе і нове пристрій поруч один з одним;
  • На екрані з’явиться повідомлення, де гаджет запропонує запустити функцію «Швидке початок». Якщо це сталося, значить, пристрої синхронізувалися, можна слідувати далі по інструкції. Якщо немає, то переконаєтеся, що на старому девайсе запущений модуль Bluetooth;
  • На новому пристрої повинна з’явитися анімація старого гаджета. Піднесіть обидва iPhone так, щоб анімація знаходилася посередині видошукача;
  • Зачекайте, поки на екрані з’явиться повідомлення «Завершення на новому (гаджеті)». Якщо у вас немає можливості використовувати камеру з якоїсь причини, виберіть «Аутентифікація вручну»;
  • Введіть пароль безпеки на старому девайсе;
  • Налаштуйте FaceID (або TouchID) і введіть логін і пароль від облікового запису Apple ID старого iPhone;
  • Далі на екрані нового апарату з’явиться запит на відновлення інформації з минулого гаджета. Не забудьте вибрати перенесення музики. тоді вона відразу з’явиться в бібліотеці.

  iPhone Music Transfer

  Утиліта iPhone Music Transfer дуже схожа з минулого програмою, і, судячи з назви, в ній можна переносити тільки музику, але це не зовсім так. тут можна імпортувати книги, фотографії, контакти, повідомлення. Програма є і на Windows, і на Mac. Єдиний мінус. софт не переведений на російську мову. Принцип роботи практично ідентичний:

  • Підключіть обидва пристрої до комп’ютера і запустіть програму;
  • Виберіть iPhone, з якого будуть відправлятися музичні треки;
  • Перейдіть в розділ «Media» і виберіть пісні, які хочете перенести (вибірково виділивши файли або вибравши все). Важливе уточнення: в цьому розділі є не тільки треки, але й відео, так що звертайте увагу на формат файлу, щоб випадково не перенести зайвий контент;
  • Далі натисніть на «Export in» і виберіть у списку ваше другий пристрій, куди потрібно імпортувати музику;
  • Дочекайтеся закінчення процесу і насолоджуйтеся улюбленими треками.

  Home Sharing

  Якщо ви бажаєте відправити музику члену сім’ї в екосистемі Apple, то функція «Home Sharing» ідеально підійде для цього. Цей спосіб не має на увазі збереження контенту з iPhone на iPhone, а лише дозволяє обмінятися нею. Щоб зробити це:

  перенести, музику, iphone
  • В «Налаштуваннях» виберіть «Музику»;
  • Прокрутіть розділ до кінця і виберіть «Домашня сторінка»;
  • Введіть пароль від облікового запису Apple ID;
  • Візьміть другий пристрій, з яким хочете обмінятися музикою і виконайте те ж саме, ввівши логін і пароль від вихідного пристрою.
  • Треки тепер знаходяться в додатку «Музика», «Бібліотека» і в розділі «Домашня сторінка».
  READ  Як прибрати нагадування на iPhone

  Способи перенесення музики на iPhone

  Виявляється, імпортувати треки не так вже й складно. Умовно розділимо всі методи на дві групи. «переїзд» зі старого пристрою на новий:

  • Функція «швидкий початок» (актуально для новіших моделей);
  • Резервна копія;
  • iTunes.

  І передача контенту іншому користувачеві, не пов’язаного з вашої екосистемою:

  • Використання сторонніх програм для одночасного підключення;
  • Поділитися піснею за допомогою Apple Music.

  iTools

  Цей спосіб і наступні припускають перенесення музичних композицій на інші пристрої, не пов’язані одним Apple ID. Підійде для тих, хто хоче імпортувати музику одного або просто перенести контент на інший пристрій з іншим користувачем. В цьому випадку не доведеться переносити копії, відновлювати пристрій, а просто окремо перенести музику.

  На жаль, Apple офіційно не пропонує рішень цієї проблеми, тому доведеться вдатися до стороннього софту. Завдяки цьому способу також не доведеться купувати треки для бібліотеки Apple Music або платити за щомісячну передплату. Покажемо, як імпортувати треки на прикладі програми iTools. Скачайте і завантажте його заздалегідь, вона доступна російською мовою. Далі порядок дій наступний:

  • Підключіть смартфон до комп’ютера, з якого потрібно перенести треки, а потім запустіть софт iTools;
  • Як тільки програма розпізнає підключений апарат, у вікні, виберіть «Музика»;
  • У новому вікні з’явиться повний список завантажених треків, доданих на iPhone. Зліва від назви композиції є порожні віконця для виділення. Виберіть ті пісні, які хочете перенести. Якщо потрібно імпортувати всю бібліотеку, то натисніть на саме верхнє пусте віконце. так автоматично вибереться весь контент;
  • Після того, як будуть обрані пісні, натисніть на кнопку «Експорт» у верхньому меню;
  • Далі відкриється провідник. Потрібно вибрати папку, де потрібно тимчасово зберегти файли. Чи не закривайте програму iTools до закінчення процедури;
  • На цьому з телефоном, з якого переносилася музика, все. Відкладіть його в сторону і підключіть той iPhone, на який потрібно перенести музичні композиції;
  • Знову відкрийте вкладку «Музика» і клікніть на «Імпорт», нічого не виділяючи;
  • Після цього відкриється вікно раніше експортованих треків. Натисніть на саме верхнє пусте віконце, щоб відразу виділити всі пісні. На даному етапі за бажанням програма допускає перенесення музичних композицій і цілих папок з ними з комп’ютера, не пов’язаних з попереднім експортом. Для того, щоб додати ще музику з PC, натисніть на «Дод. файл »і знайдіть в провіднику потрібні треки;
  • Підтвердіть дію, натиснувши на «ОК».

  Резервна копія на iPhone

  Цей спосіб схожий на попередній і також передбачає «міграцію» зі старого апарату на новий. Метод підійде тим, хто втратив свій перший пристрій на iOS або тривалий час проходив з Android і вирішив повернути інформацію зі старої облікового запису, а телефону з цими даними під рукою немає.

  Щоб відновити контент з резервної копії, її потрібно створити і періодично робити бекапи. Коли зареєструєтесь на новому пристрої під уже створеної обліковим записом Apple ID, виберіть «Відновити з резервної копії» і виберіть зі списку найсвіжіший бекап. Потім досить почекати, поки дані відновляться на новому апараті. ця процедура займає від кількох хвилин до кількох годин. Після цього перевірте бібліотеку музичних треків і переконайтеся, що всі файли успішно перенесені.

  Як перенести рінгтони з одного iPhone на інший

  Резервна копія

  Перш за все, якщо ви переїжджаєте з одного iPhone на інший зі збереженням профілю Apple ID, найпростіший спосіб перенесення всіх завантажених рингтонів. це установка на другий гаджет резервної копії iPhone.

   Для початку на iPhone, з якого будуть перенесені дані, повинна бути створена актуальна резервна копія. Для цього перейдіть в налаштування смартфона і виберіть ім’я свого облікового запису.

  Виберіть пункт «Резервна копія», а слідом тапніте по кнопці «Створити резервну копію». Дочекайтеся закінчення процесу.

  Коли резервна копія буде підготовлена, можна переходити до роботи з наступним пристроєм. Якщо на другому iPhone міститься будь-яка інформація, її потрібно видалити, виконавши скидання до заводських налаштувань.

  Детальніше: Як виконати повне скидання iPhone

 • Коли скидання буде завершено, на екрані відобразиться вікно первинної настройки телефону. Вам буде потрібно виконати вхід в Apple ID, а потім погодитися з пропозицією використовувати наявну резервну копію. Розпочніть процес і почекайте якийсь час, поки всі дані будуть завантажені і встановлені на іншому пристрої. Після закінчення вся інформація, в тому числі і призначені для користувача рінгтони, будуть успішно перенесені.
 • У тому випадку, якщо крім власноруч завантажених рингтонів у вас є ще й звуки, куплені в iTunes Store, потрібно виконати відновлення покупок. Для цього відкрийте настройки і перейдіть в розділ «Звуки».
 • Тапніте по кнопці «Завантажити всі куплені звуки». iPhone тут же приступить до відновлення покупок.

 • На екрані, вище стандартних звуків, відобразяться раніше куплені звуку для вхідних дзвінків.
 • Переносимо рінгтони з одного iPhone на інший

  Нижче ми розглянемо два простих і зручних способу перенесення завантажених мелодій дзвінка.

  iBackup Viewer

  Даний спосіб дозволяє «витягнути» з резервної копії iPhone рінгтони, зроблені користувачем самостійно, і перенести їх на будь-який iPhone (в тому числі і не підключений до вашого профілю Apple ID). Однак тут потрібно звернутися до допомоги спеціальної програми. iBackup Viewer.

  • Скачайте програму iBackup Viewer і встановіть на комп’ютер.
  • Запустіть iTunes і підключіть iPhone до комп’ютера. Виберіть в лівому верхньому кутку іконку смартфона.

  На лівій панелі відкрийте вкладку «Огляд». У правій, в блоці «Резервні копії», відзначте параметр «Цей комп’ютер», зніміть галочку з «Шифрувати резервну копію iPhone», а потім клацніть по пункту «Створити копію зараз».

  Запускається процес резервного копіювання. Дочекайтеся його закінчення.

  Запустіть iBackup Viewer. У вікні, виберіть резервну копію iPhone.

  У наступному вікні виберіть розділ «Raw Files».

  Натисніть у верхній частині вікна по іконці з лупою. Слідом відобразиться пошуковий рядок, в яку вам буде потрібно прописати запит «ringtone».

  У правій частині вікна відобразяться призначені для користувача рінгтони. Виділіть той, який хочете експортувати.

  Залишається рінгтони зберегти на комп’ютер. Для цього клікніть в правому верхньому куті по кнопці «Export», а слідом виберіть пункт «Selected».

  На екрані з’явиться вікно Провідника, в якому залишається вказати папку на комп’ютері, куди буде збережений файл, а потім завершити експорт. Аналогічну процедуру виконайте і з іншими рингтонами.

  Вам залишається лише додати рінгтони на інший iPhone. Більш докладно про це читайте в окремій статті.

  перенести, музику, iphone

  Сподіваємося, дана стаття була для вас корисною. Якщо у вас залишилися питання по якомусь із способів, залишайте нижче коментарі.

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Як скопіювати музику в iPhone з iTunes

  Багато хто ставиться до iTunes як до чогось дико незручному. І це з одного боку виправдано. Все через тривалі синхронізацій. Вони є причиною довгої завантаження на iPhone мультимедійних даних, в тому числі і музики. Але в сьогоднішній інструкції ми розповімо про одну просту опції, яка зробить iTunes зручним засобом для перенесення музики на ваш iPhone, iPad або iPod Touch. Давайте з цим розбиратися.

  Зверніть увагу! Метод, який буде описаний далі, встановить ручне управління вашої медіатекою. Якщо її відключити, то все повернеться назад і музика буде автоматично синхронізуватися з iTunes на ваш пристрій.

  Як швидко скопіювати треки на ваш iPhone | iPad | iPod Touch через iTunes?

  Метод гарний тим, що не відбудеться копіювання інших файлів, відмінних від музичних або відео. Зручно також використовувати iTunes в такому випадку, якщо активна синхронізація програми з вашим пристроєм за допомогою бездротової мережі. Швидкість перенесення даних може впасти, але не потрібно використовувати Lightning-кабель для цього.

  Копіювання музики з iPhone на комп’ютер

  Напевно у вас виникала проблема копіювання музики з вашого iPhone, на комп’ютер, вам наприклад, захотілося перевстановити прошивку або банально поділитися з другом своїми записами. Але компанія Apple не передбачила такої функції в стандартній програмі iTunes, що ж робити? На допомогу вам поспішають спеціальні програми, які можуть здійснювати збереження медіа файлів з iPhone, навіть не втрачаючи тегів в піснях.

  SharePod

  Альтернативою I-FunBox може бути програма SharePod, яка не має такого різнобічного функціоналу, але на все сто заточена під копіювання музики з iPhone.Перейдём до докладної інструкції:

  Спочатку скачайте програму з офіційного сайту http://www.getsharepod.com/download (програма безкоштовна).

  Вимкніть iTunes і запустіть SharePod (для користувачів Vista \ 7 \ 8 програму варто запускати від імені адміністратора).

  У вікні програми ви побачите сої плейлисти і загальну папку музики, виберіть потрібні вам пісні.

  Натисніть Copy to Computer, виберіть куди ви хочете зберегти музику, і в який вигляді вона повинна бути розсортовані.

  Как перенести фото, видео, музыку, документы с компьютера на iPhone

  Так само ви можете поставити галочку в полі “Import my music to iTunes”, що дозволить вам відразу після збереження файлів, завантажити їх в медіатеку iTunes.

  Натисніть ок, копіювання почалося.

  I-FunBox

  Першою і, на мій погляд, наймогутнішою програмою є I-FunBox. У ній зібрано безліч функцій, починаючи від установки додатків і закінчуючи потрібної нам можливістю копіювання музики з iPhone на компьютер.Ітак, щоб переписати музику за допомогою I-FunBox вам потрібно:

  Запустити програму (для користувачів Vista \ 7 \ 8 програму варто запускати від імені адміністратора).

  Перейти у вкладку Quick Toolbox, там ви побачите під заголовком Export Files and Data чотири іконки: Камера, Фото, Музика, Видио.

  На жаль, ви не можете вибрати яку саме музику копіювати, тому після натискання на кнопку “Музика” і вибору місця збереження, піде повне копіювання всієї бібліотеки аудіо з вашого пристрою.

  iTools

  Дуже потужна і багатофункціональна програма, яка цілком замінює iTunes. Одна з її опцій це бекап медіатеки iPhone.Более детально можна почитати в огляді iTools.

  Є ще багато програм менеджерів файлів для iPhone, але, на мою думку, цих двох буде цілком достатньо.

  перенести, музику, iphone

  До речі, їх перевагою є те, що вони абсолютно безкоштовні і підходять для будь-яких пристроїв з будь iOS хоч би і 1.0.

  BETATECH.COM.UA 2022