Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перенести номера з телефону на комп’ютер

Table of Contents

Як переписати номери з телефону на комп’ютер

Власник мобільного пристрою напевно має уявлення, як прошити Android через комп’ютер або закачати на нього найкращі ігри та програми. Однак будь-який смартфон з часом застаріває, настає пора придбати новий. і, щоб не втратити старих знайомих, колег і друзів, перекинути на нього контакти. Як скопіювати номера швидко і без втрат даних. спробуємо розібратися.

Перенесення контактів з iOS

Якщо ви власник Apple-смартфона, найбільш простий спосіб перенести контакти. синхронізувати з Gmail. А після, отриману базу даних витягніть зі сторінки контактів Google. Інші способи дивіться в окремій статті як перенести контакти з iPhone на комп’ютер.

Перенесення телефонної книги за допомогою диска

Як перенести телефонну книгу на комп‘ютер за допомогою диска? Це ще один популярний метод. Розглянемо варіант того, як перенести контакти з телефону на комп’ютер, використовуючи програмне забезпечення телефону, яке йшло в комплекті. Якщо з якоїсь причини його немає. скачайте софт і встановіть. Зверніть увагу. програмне забезпечення безбоязно можна завантажувати тільки з офіційних сайтів.

Підключаємо до комп’ютера телефон через USB-кабель або Bluetooth. Після створення пари мобільника з PC запускаємо процес синхронізації всіх даних. Це займає небагато часу. Після закінчення процесу синхронізації в діалоговому вікні відкриваємо розділ «Телефонна книга» і починаємо копіювати за допомогою програмного забезпечення контакти телефону.

Зручно, наприклад, створити окремий текстовий файл, за допомогою якого можна буде відновити інформацію. Здійснити зворотну процедуру перенесення даних з комп’ютера на телефон також просто.

Как скопировать контакты с телефона на компьютер

експорт телефонної книги

Даний метод актуальний для пристроїв, де немає Google-аккаунта або сервіси Google видалені. Детальна інструкція з експортом телефонної книги описана в підрозділі цієї статті. Експортований файл перемістіть на комп’ютер будь-яким доступним способом, описаним в темі як синхронізувати Android з комп’ютером.

Перенесення контактів з Windows Phone

Як витягти телефонні записи з смартфонів на Windows Phone, раніше ми описували в статті перенесення контактів з Windows phone на Android. Скористайтеся сервісом Outlook, Gmail або додатком Contacts Backup.

Алгоритм дій:

Підключіть смартфон / планшет до мобільного або бездротового інтернету.

Примусово синхронізуйте дані облікового запису.

За допомогою комп’ютера в браузері перейдіть на сторінку контактів Google. Якщо потрібно, авторизуйтесь в сервісі. Використовуйте ту ж адресу електронної пошти, що і в мобільному пристрої.

Відзначте записи, що потрібно зберегти, після чого на панелі ліворуч натисніть «Ще», що б розгорнути список додаткових дій. Виберіть «Експортувати», після чого вкажіть, в якому форматі експортувати телефонні записи: Google CSV, Outlook CSV або vCard. Якщо не знаєте, який варіант найбільш підходящий, по черзі збережіть контакти в різних форматах.

Вибіркове збереження контактів і експорт в одному з доступних форматів

Для збереження всіх телефонних записів натисніть «Ще», що б розгорнути список додаткових дій. Виберіть «Експортувати», а в новому вікні вкажіть формат експортованих даних.

Для завершення натисніть на кнопку «Експортувати», після чого почнеться скачування телефонних записів.

Виберіть в якому форматі робити експорт контактів

Export Contacts

 • Натиснути на велику круглу кнопку «Експорт» в центрі екрану.
 • Вибрати, хоче він скопіювати в файл всі номери відразу або тільки деякі. У другому випадку. тапнуть по кнопці «Виберіть».
 • Почекати, поки формується база даних.
 • Відзначити галочками потрібні контакти і натиснути «Експорт».
 • По завершенні користувач зможе відразу відправити картку в форматі VCF на свій комп’ютер. декількома доступними способами, зокрема за допомогою мобільного поштового клієнта.

Третій спосіб. через програму Smart Switch

Дана програма зберігає не тільки контакти, а й інші важливі файли, а також багато програм з вашого смартфона. В першу чергу треба завантажити програму Smart Switch, вибравши потрібну версію згідно вашої ОС і запустити. В меню оберіть пункт «Налаштування», далі. «Елементи архівації», в списку поставте прапорець навпроти рядка «Контакти». Потім натисніть «Створення резервної копії» і дочекайтеся закінчення процесу.

Як і для більшості сучасних пристроїв Android існує чимало й інших додатків і програм для копіювання даних з телефону на комп’ютер. Наприклад, програма Samsung Kies. Але, на наш погляд, вона буде більш зручна для автоматичного оновлення прошивки на телефоні.

Найпростіший спосіб

Найпростіше завантажити контакти, скориставшись вбудованими в операційну систему Android засобами. Для цього зробите такі дії:

Зайдіть в меню смартфона і відкрийте програму «Контакти».

Тут вам слід натиснути на три крапки, розташоване в правому верхньому куті, після чого вибрати пункт «Імпорт / Експорт».

На смартфонах Samsung і деяких інших потрібно проміжне дію у вигляді натискання кнопки «Налаштування». Так ви потрапите в окреме меню, в якому ви без праці знайдете потрібний вам пункт, присвячений імпорту та експорту номерів.

Натиснувши на відповідний пункт, ви побачите спливаюче меню. Тут слід натиснути «Експортувати в файл VCF». Залежно від моделі телефону, даний пункт може мати іншу назву. Наприклад, «Експорт на накопичувач».

Далі слід вибрати місце, куди буде збережений файл з контактами. Не виключено, що тут у вас буде присутній хмарне сховище у вигляді Google Диску. Можна зберегти файл саме на ньому. потім залишиться лише відкрити свій аккаунт на комп’ютері. Але ми створимо файл з контактами в папці «Завантаження».

READ  Як прибрати блокування з кнопкового телефону

Дайте назву файлу.

Підключіть смартфон до комп‘ютера за допомогою робочого USB-кабелю. Знайти створений файл ви зможете в папці Download. Вам залишається лише скопіювати або вирізати його.

При покупці нового смартфона вам належить виконати всі дії в зворотному порядку. Тобто, ви скопіюєте файл в пам’ять телефону, після чого у спливаючому меню виберіть пункт «Імпортувати з файлу VCF».

Також отриманий в результаті vcf файл можна відправити через месенджер або по електронній пошті. Це зручно, якщо потім ви захочете скопіювати дані на другий смартфон або поділитися контактами з одним. Для цього просто виберіть файл через провідник і натисніть кнопку «Відправити». Після цього з’явиться список доступних додатків.

Перший спосіб. через провідник

Підключіть смартфон до комп’ютера через USB. Як це зробити, ми розповідали в попередній статті. Для визначення телефону комп’ютером не потрібно додаткових драйверів, якщо ж цього не відбувається, причина може критися в неактуальною версії Windows Media Player. Далі в меню контактів на телефоні вибираємо кнопку Імпорт / Експорт, потім вибираємо. «Експорт на карту пам’яті CD».

Після цього відкриваємо карту пам’яті на комп’ютері. Вона буде виділена червоною рамкою. Ця папка має розширення VCF, подібний формат читається програмою Microsoft Outlook, тому відкриваємо її за допомогою цієї програми. Далі зберігаємо в те місце, де нам зручніше за все зберігати цю інформацію.

Збереження контактів за допомогою облікового запису Google

Якщо у вас в налаштуваннях пристрою ввімкнули синхронізацію контактів з серверами Google, то можна поступити ще простіше. Ви можете перенести контакти без залучення смартфона. Це особливо актуально для того випадку, коли апарат зламаний.

Зайдіть на сторінку contacts.google.com. Тут вам слід натиснути на кнопку «Експортувати», при необхідності розгорнувши вкладку «Ще».

У новій версії сервісу експорт контактів не підтримує (за станом на літо 2016 року). Google пропонує перейти до попередньої версії цієї сторінки.

Тут виділіть всі контакти, після чого натисніть кнопку «Ще» і виберіть пункт «Експорт».

У спливаючому меню вкажіть, які саме контакти потрібно зберегти, а також який формат слід використовувати. Коли ви це зробите. натисніть синю кнопку «Експорт».

Як скинути номери з телефону на комп’ютер

За статистикою, середньостатистичний користувач змінює свій мобільний телефон раз в 1,5 роки. Це відбувається через те, що смартфон. це гаджет, який застаріває в лічені місяці. Оновлюється операційна система, з’являються нові потужні процесори, підвищується ємність акумуляторів.

Дуже часто причиною покупки нового мобільника стає поломка старого. Жоден гаджет, будь це iPhone або смартфон на Android, не застрахований від системного збою або механічного пошкодження. У будь-якому випадку, перед користувачем стоїть завдання. зберегти найцінніші дані в своєму пристрої. І якщо фото або відео можна швидко перекинути, наприклад, на карту пам’яті, то як бути з контактами?

Звичайно, можна витратити багато часу і переписати всі номери в телефонній книзі. Ось тільки, як правило, кількість контактів в телефоні перевалює за кілька сотень. Тоді найочевиднішим і доступним способом стає перенесення контактів з телефону на комп‘ютер. Це можна здійснити навіть для підстраховки, створивши на всякий випадок резервну копію своїх номерів.

У нашій статті ми розповімо, як перекинути контакти з телефону на комп’ютер, використовуючи:

Імпорт номерів через налаштування системного папки «Контакти» і облікового запису Google

Підключення телефону до PC за допомогою USB-кабелю

Всі наведені нижче рекомендації стосуються користувачів смартфонів на ОС Android. Якщо ви хочете дізнатися про те, як переміщати ваші номери між найпопулярнішими мобільними операційними системами, читайте наш матеріал Як перенести контакти з iPhone на Android: 5 простих способів

Як через комп’ютер перенести контакти з телефону, використовуючи акаунт Google

Власники смартфонів на Android можуть скористатися функціями свого облікового запису Google для копіювання на PC номерів з адресної книги. Копіювання проходить в два етапи. Спочатку потрібно налаштувати синхронізацію між членством і контактами. А потім перенести контакти, упаковані в файл vcf.

Вкажіть пункт Google або додайте його командою в кінці списку

Встановіть перемикач синхронізації напроти пункту «Контакти»

У правому верхньому куті натисніть на меню, що випадає і натисніть кнопку «Синхронізувати»

Після цього налаштуватися з’єднання вашого облікового запису Google і адресної книги.

Тепер покроково розглянемо, як перенести контакти з телефону на комп’ютер за допомогою системної адресної книги

Системне додаток «Контакти» в будь-якій версії Android має функцію експорту та імпорту контактів. Інтерфейс може незначно відрізнятися, але суть залишається одна. Дані адресної книги зберігаються у файлі з розширенням vcf, який переноситься на комп’ютер по електронній пошті Gmail. Ми покажемо процес перенесення контактів на прикладі 6-й версії ОС Android:

Відкрийте програму «Контакти» в меню смартфона

У верхньому правому куті відкрийте меню, що випадає

Вкажіть джерело, звідки будуть скопійовані контакти. Це може бути внутрішній накопичувач, SIM-карта або пам’ять телефону.

У списку контактів натисніть на пункт «Вибрані» і вкажіть всі контакти

Після цього система запакує всі контакти в файл і відправить на ваш електронний ящик. Далі їх можна зберігати або в отриманому листі, або скопіювати собі на комп’ютер. Також можна скористатися сторінкою свого аккаунта в браузері в розділі контактів:

Відкрийте сторінку браузера за адресою https://www.google.com/contacts

Додайте файл vcf, який ви відправляли зі свого смартфона

Зверніть увагу, що в налаштуваннях імпорту та експорту контактів можна встановити перенесення номерів і на зовнішню карту пам’яті. Після копіювання файлу vcf на карту її потрібно витягти з телефону, помістити в кардрідер і перенести дані на PC. Простежте за тим, щоб на карті не були встановлені важливі програми. після вилучення SD-карти все програми будуть загублені.

Якщо у вас виникли проблеми з додаванням облікового запису Google, скористайтеся порадами на офіційному форумі компанії Fly в топіку Чи не додається Google-аккаунт: способи вирішення проблеми.

Копіювання контактів за допомогою підключення телефону і PC через USB

Якщо у вас з якоїсь причини немає облікового запису Google, але потрібно терміново перенести контакти на комп’ютер, можна скористатися копіюванням номерів за допомогою USB-кабелю. Для того щоб комп’ютер побачив ваші контакти, їх потрібно перенести в пам’ять телефону:

READ  Як підключити телефон до Playstation 4

Через кілька секунд все ваші контакти будуть скопійовані в телефон. За такою ж схемою скопіюйте контакти з телефону на карту пам’яті. Система створить в кореневому каталозі файл vcf з вашими номерами. Тепер їх можна перенести на комп’ютер:

В меню використання USB вкажіть передачу файлів

Відкрийте на комп‘ютері провідник або файловий менеджер

Знайдіть файл візитної картки. це і є ваші контакти

Копіювання контактів на комп‘ютер через зовнішні програми

Для завзятих любителів копатися в різноманітному софт ми можемо порекомендувати сервіс і пов’язане з ним додаток для смартфона AirDroid. За допомогою даної служби встановлюється віддалене управління смартфоном з PC. Зокрема, користувач отримує доступ і до контактів в своєму мобільнику. Про те, як користуватися AirDroid ви можете прочитати в статті Віддалене управління Android.

Це цікаво. Хочете подивитися на роботу Android-додатків на Windows? Читайте наш матеріал Як подружити Android і Windows: 8 найзручніших емуляторів для вашого PC.

Для випробування різних способів перенесення контактів з мобільного телефонній книзі на PC нам знадобився потужний і продуктивний смартфон, який повинен був довго тримати зарядку, володіти спритним процесором і нести на борту ємний акумулятор. В результаті випробування навантаженнями на процесор і акумулятор витримав смартфоні Fly Cirrus 7.

перенести, номер, телефон, комп

Компанія Fly вже 14 років займається випуском якісних мобільних гаджетів, в яких продуктивна технічна начинка поєднується з відмінним дизайном і доступною ціною. Смартфон Cirrus 7 не став винятком.

перенести, номер, телефон, комп

Даною моделлю надзвичайно зручно користуватися. Завдяки ергономічному корпусу і вивіреним габаритам, смартфон ідеально лежить в руці. Яскравий і контрастний 5,2-дюймовий IPS-екран не відблискує навіть під яскравим освітленням, а потужний 4-ядерний процесор з частотою 1,25 ГГц забезпечив відмінну роботу з інтерфейсом смартфона і встановленими додатками.

Повне тестування різних способів і доскональне вивчення параметрів копіювання контактів в PC зайняло у нас майже 2 години. За цей час батарея смартфона на 2600 мАг показала себе з найкращої сторони, розрядившись всього 20% при постійно включеному модулі 4G LTE.

А вам часто доводилося стикатися з необхідністю перенесення контактів з телефону на комп’ютер? Чи виникали у вас при цьому якісь складнощі? Розкажіть нам про це в офіційній групі компанії Fly Вконтакте.

Навіщо це потрібно?

Комп’ютер найлегше використовувати в якості резервного сховища. Багато користувачів регулярно кидають на нього створені за допомогою вбудованої в смартфон камери фотографії. Тут же зберігаються запаси музики. Так чому б не зберігати час від часів на PC і контакти? Надалі в разі поломки або крадіжки телефону всі ваші контакти нікуди не пропадуть.

Слід пам’ятати і про те, що іноді передача телефонної книги з одного пристрою на інший по повітрю буває неможливою. Наприклад, як ви це зробите в тому випадку, якщо екран розбитий, а тачскрін не реагує на ваші дотики? В такому випадку на допомогу приходить комп’ютер. потрібно лише підключити до нього смартфон за допомогою USB-кабелю.

Способи переміщення контактів з телефону Samsung на комп‘ютер

Другий спосіб. через акаунт Google

Для цього заходимо в розділ «Налаштування» і в списку облікових записів вибираємо «Google». Далі вказуємо свій обліковий запис або вибираємо «Синхрон. всі”. Таким чином, номери ваших абонентів синхронізуються з Google і з поштою gmail.com.

Після цього заходимо в свій аккаунт, далі. на пошту, відкриваємо лист «Контакти». За допомогою вкладки «Додатково» експортуємо в потрібному форматі контакти на свій комп’ютер.

Як правильно копіювати контакти через поштовик

Якщо спробувати скидати дані зі смартфона Apple на комп’ютер по одному, це може зайняти багато часу. Однак, за допомогою сервісу вбудованої електронної пошти, процес піде в кілька разів швидше. Щоб скористатися таким способом, необхідно:

Как перенести контакты с телефона на компьютер

 • Відкрити «Контакти» на смартфоні.
 • Знайти необхідну візитну картку, яку потрібно надійно зберегти.
 • Натиснути на кнопку «Відправити контакт», розташовану знизу.
 • У нижній частині екрана натиснути на вкладку «Mail», і, слідуючи підказкам, відправляємо документ на свою електронну пошту.

Перенести контакти через поштовий клієнт можна тільки в потрібному форматі

Після перенесення можна використовувати номер телефону в комп’ютері у власних цілях: редагувати, змінювати зображення або просто зберігати.

Використання програми iTunes

Використовуючи iTunes, користувач не знайде пряму опцію для перенесення даних, тому необхідно використовувати внутрішнє меню. Для даної мети підійде саме резервне копіювання даних.

 • Створюємо дротове підключення телефону до комп’ютера.
 • Переходимо в програму iTunes, в ній відкриваємо вкладку «Огляд».
 • Натискаємо кнопку «Створити резервну копію».
 • Чекаємо, поки копіювання закінчиться.
 • Викачуємо програму iBukUP Bot на комп’ютер.
 • Запустивши її, переходимо в розділ «User Information Manager».
 • Натискаємо на кнопку «Export». Таким чином, ви перенесете тільки контакти, а не всі дані цілком.

iTunes вважається універсальною утилітою, тому працює з багатьма джерелами даних

Провести цю процедуру можна за допомогою аналогічних програм.

Перенесення контактів через експорт в форматі vCard

Питання того, як скопіювати контакти з телефону Nokia на комп’ютер або з будь-якого іншого пристрою, може бути вирішене за рахунок використання універсального формату списків vCard. Власне, навіть при збереженні копій системи Android-пристроїв на серверах Google використовується саме він. В даному випадку мова йде тільки про тих контактах, які були збережені безпосередньо на мобільному девайсі, а не в пам’яті SIM-карти.

Однак питання того, як скопіювати контакти з телефону на комп‘ютер, вимагає особливого пояснення (далі буде зрозуміло, чому).

Створити файл vCard можна прямо на телефоні або використовувати для цього програмне забезпечення, яке встановлюється на комп’ютер. У телефоні потрібно просто зберегти список в обраному форматі, після чого його можна буде відкрити в будь-якому поштовому додатку на зразок The Bat, Outlook або Outlook Express.

У разі використання додаткового ПЗ створити експортований список контакт-листа можна і в самому комп’ютерному додатку. Але далеко не всі програми дозволяють створювати такі списки. Зате додатки типу MyPhoneExplorer підтримують експорт і в Word, і в Excel. Погодьтеся, коли під рукою немає нічого, такий варіант виглядає дуже переконливим. Потім, правда, контакти, наприклад, при відновленні телефону до його заводський прошивки доведеться вводити вручну. Але методика хороша тим, що відкрити список можна за допомогою будь-якого редактора, причому не тільки відноситься до пакету MS Office.

READ  Чи можна активувати iPhone без SIM карти

Збереження контактів за допомогою телефону

Перший спосіб найпростіший. вам достатньо лише самого телефону, на якому збережені контакти (ну і, звичайно, буде потрібно комп’ютер, якщо вже ми переносимо цю інформацію на нього).

»Data-src = https: //remontka.pro/images/Android-contacts-export-menu.png alt =” Меню експорту контактів на Android »width = 255 height = 452 data-srcset =” https: // remontka. pro / images / Android-contacts-export-menu.png 255w, https://remontka.pro/images/Android-contacts-export-menu-169×300.png 169w »data-sizes =» (max-width: 255px) 100vw, 255px »

Відкрийте програму “Контакти”, натисніть на кнопку меню і виберіть пункт «Імпорт / Експорт».

Після цього ви можете виконати наступні дії:

 • Імпорт з накопичувача. використовується для імпорту в книгу контактів з файлу у внутрішній пам’яті або на SD карті.
 • Експорт на накопичувач. всі контакти зберігаються в файл vcf на пристрої, після цього ви можете його передати на комп’ютер будь-яким зручним способом, наприклад, підключивши телефон до комп’ютера через USB.
 • Передати видимі контакти. цей варіант корисний, якщо ви попередньо в настройках встановили фільтр (так, щоб відображались не всі контакти) і вам потрібно зберегти на комп’ютер тільки ті, які показуються. При виборі даного пункту вам не буде запропоновано зберегти файл vcf на пристрій, а тільки поділитися ним. Ви можете вибрати Gmail і відправити цей файл собі ж на пошту (в тому числі на ту ж саму, з якої відправляєте), а потім відкрити на комп’ютері.

»Data-src = https: //remontka.pro/images/Android-contacts-import-and-export.png alt =” Варіанти імпорту та експорту »width = 253 height = 450 data-srcset =” https: // remontka.pro / images / Android-contacts-import-and-export.png 253w, https://remontka.pro/images/Android-contacts-import-and-export-169×300.png 169w »data-sizes =» (max-width: 253px) 100vw, 253px »

В результаті ви отримуєте файл vCard з збереженими контактами, який можуть відкривати майже будь-які додатки, які працюють з такими даними, наприклад,

 • Контакти Windows
 • Microsoft Outlook

»Data-src = https: //remontka.pro/images/open-vcf-contacts-Windows.png alt =” Відкриття файлу vcf з контактами »width = 639 height = 338 data-srcset =” https: // remontka. pro / images / open-vcf-contacts-Windows.png 639w, https://remontka.pro/images/open-vcf-contacts-Windows-300×159.png 300w »data-sizes =» (max-width: 639px) 100vw, 639px »

Однак з зазначеними двома програмами можуть бути проблеми. російські імена збережених контактів відображаються як ієрогліфи. Якщо ви працюєте з Mac OS X, то там цієї проблеми не буде, ви легко імпортуєте даний файл в рідне додаток контактів від Apple.

Зберігаємо контакти на комп’ютер за допомогою Google

Якщо ваші контакти Android синхронізовані з аккаунтом Google (що я рекомендую робити), ви можете зберегти їх на комп’ютер в різних форматах, зайшовши на сторінку contacts.google.com

В меню зліва натисніть «Ще». «Експортувати». У момент написання цього керівництва при натисканні даного пункту пропонується використовувати функції експорту в старому інтерфейсі контактів Google, а тому подальше показую в ньому.

Вгорі сторінки контактів (в старому варіанті) натисніть «Ще» і виберіть «Експорт». У вікні, вам буде потрібно вказати:

»Data-src = https: //remontka.pro/images/export-google-contacts-formats.png alt =” Варіанти збереження контактів »width = 536 height = 339 data-srcset =» https://remontka.pro/ images / export-google-contacts-formats.png 536w, https://remontka.pro/images/export-google-contacts-formats-300×190.png 300w »data-sizes =» (max-width: 536px) 100vw, 536px »

 • Які контакти експортувати. рекомендую використовувати групу «Мої контакти» або тільки вибрані контакти, оскільки в списку «Всі контакти» містяться дані, які вам, швидше за все не потрібні. наприклад, адреси електронної пошти всіх, з ким ви хоч раз переписувалися.
 • Формат для збереження контактів. моя рекомендація. vCard (vcf), який підтримується майже будь-якими програмами для роботи з контактами (якщо не брати до уваги проблеми з кодуванням, про яку я написав вище). З іншого боку, CSV також підтримується майже всюди.

Після цього натисніть кнопку «Експорт» для збереження файлу з контактами на комп’ютер.

Навіщо це потрібно?

Комп’ютер найлегше використовувати в якості резервного сховища. Багато користувачів регулярно кидають на нього створені за допомогою вбудованої в смартфон камери фотографії. Тут же зберігаються запаси музики. Так чому б не зберігати час від часів на PC і контакти? Надалі в разі поломки або крадіжки телефону всі ваші контакти нікуди не пропадуть.

Слід пам’ятати і про те, що іноді передача телефонної книги з одного пристрою на інший по повітрю буває неможливою. Наприклад, як ви це зробите в тому випадку, якщо екран розбитий, а тачскрін не реагує на ваші дотики? В такому випадку на допомогу приходить комп’ютер. потрібно лише підключити до нього смартфон за допомогою USB-кабелю.

Як зберегти номери з телефону на комп’ютер

07.04.2015 nbsp для початківців | мобільні пристрої

»Data-src = https: //remontka.pro/images/save-Android-contacts-pc.png alt =” Як зберегти контакти Android на комп‘ютер »width = 150 height = 150Еслі вам потрібно зберегти контакти з Android телефону на комп’ютер для тих чи інших цілей. немає нічого простіше і для цього передбачені кошти як на самому телефоні, так і в записі Google, в разі якщо ваші контакти синхронізуються з ним. Є і сторонні додатки, що дозволяють зберігати і редагувати контакти на комп’ютері.

У цій інструкції покажу кілька способів експортувати ваші контакти Android, відкрити їх на комп’ютері і розповім, як вирішити деякі проблеми, найбільш поширена з яких. неправильне відображення імен (показуються ієрогліфи в збережених контактах).

короткі підсумки

На цьому, власне, питання того, як скопіювати контакти з телефону на стаціонарний PC або ноутбук, можна і закінчити. Як багато хто вже здогадалися, використовувати спеціальне програмне забезпечення для перенесення контактів з мобільного девайса на комп‘ютер, в общем-то, і не потрібно. З Android-пристроями все обстоит досить просто. Але якщо ви є власником «яблучного» гаджета, тут без установки iTunes або чогось подібного не обійтися (тим більше що безпосередньо експорт списку контактів в цих пристроях не підтримується).

BETATECH.COM.UA 2021