Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Як перенести з андроїда на комп’ютер

Як перенести дані з Android на компютер і назад?

У цій статті будуть детально розписані поширені способи завантаження будь-яких типів файлів на смартфон або планшет на операційній системою Android від Google.

USB-кабель

У комплекті кожного гаджета є фірмовий USB-кабель, призначений для зарядки і передачі даних по протоколу MTP.

При підключенні через USB-кабель будуть доступні зовнішній і внутрішній накопичувачі. Після підключення на дисплеї пристрою з’явиться меню вибору режимів роботи. Для перенесення і копіювання даних вибираємо пункт MTP (ще називається «Передача даних»).

Після цього зайдіть в «Мій Комп’ютер» і знайдіть там назву вашого пристрою. Відкрийте цю папку.

Тепер через звичайний провідник можна скопіювати будь-які файли як на пристрій, так на компютер.

картрідер

Значущим плюсом Google-фонів, на відміну від Apple-пристроїв, є підтримка карт пам’яті. Музику, фотографії та будь-які інші фали можна завантажити безпосередньо на карту, використовуючи картрідер. Мінус такого способу. потрібно виймати карту пам’яті. У цьому випадку передача даних нічим не відрізняється від першого способу. Всі маніпуляції відбуваються в вікні провідника Windows.

хмарне сховище

Для цього способу необхідно інтернет-підключення.

В меню ES Провідника вибираємо пункт «Хмарне сховище», далі потрібний нам сервіс і вводимо реєстраційні дані. Попередньо необхідно зареєструватися на представлених в меню сервісах: Box, Google Drive, Яндекс.Діск та інших.

У статті перераховані тільки найпоширеніші хмарні сховища. Для прикладу візьмемо фірмове сховище даних Google Drive.

ES Провідник синхронізується з Google Drive, після чого можна вибрати папку з файлами (довгим тапам) і за допомогою команди «копіювати» занести файли в буфер обміну, а потім вибрати потрібну директорію і натиснути кнопку «вставити».

Описаних вище способів досить, щоб правильно і досить швидко скопіювати будь-які файли і розширити можливості вашого смартфона. Насправді, способів перенесення даних Android-Компютер і назад безліч, але вони вимагають додаткового програмного забезпечення не тільки на пристрої, а й на комп’ютері.

READ  Чим відрізняється MacBook air від pro

Отримуйте актуальні статті з комп’ютерної грамотності прямо на вашу поштову скриньку. Вже понад 3.000 передплатників

Важливо: необхідно підтвердити свою підписку! У своїй пошті відкрийте лист для активації і клікніть по зазначеній там посиланням. Якщо листа немає, перевірте папку Спам.

Как с Android скинуть фото и видео на компьютер

Як зробити скріншот на Android 4.2.2

Зробимо скріншот головного екрану Андроїда, щоб зафіксувати (запам’ятати) цю картинку із позначкою підключення Андроїда до PC для того, щоб потім перекачати це зображення на комп’ютер. І таким чином покажемо, як це можна зробити, користуючись проводом від зарядного пристрою Андроїда.

Щоб зробити скріншот на Android 4.2 2, слід одночасно натиснути на кнопку Харчування і на Головну кнопку. При цьому буде чути звук клацання, як ніби клацнув затвор фотоапарата. Це свідчить про те, що скріншот зроблений.

Як від’єднати Android від комп’ютера

Ну і, нарешті, від’єднати Android від PC можна наступним чином:

 • спочатку відключаємо роз’єм провід, що з’єднує Android і PC, від Андроїда,
 • і лише потім відключаємо роз’єм від USB-порту персонального компьютра.

Відключати провід потрібно тільки тоді, коли дані вже не перекачуються (чи не копіюються) з Андроїда в PC. Відключення дроти в процесі перекачування даних може привести до пошкодження файлової системи PC або Андроїда.

Шукаємо Android на своєму комп’ютері в Провіднику

Коли вікно попередження про встановлення драйверів закриється, потрібно відкрити Провідник, який знаходиться в лівому нижньому кутку, поруч з кнопкою Пуск.

У Провіднику можна буде побачити наше пристрій Android. В даному випадку воно називається «Galaxy Grand»

Кількома по значку цього пристрою «Galaxy Grand» (1 на рис. 5). Побачимо в правій частині вікна Провідника зображення дискового пристрою. біля якого стоїть напис «Phone», тобто «Телефон».

Насправді, хоч це і телефон (смартфон), Провідник його бачить як зовнішній жорсткий диск або як флешку, тобто, він бачить не сам телефон (смартфон), а ті дані, які на ньому записані. Це як раз і дозволяє нам переносити дані з Андроїда на комп’ютер.

READ  Перенесення жорсткого диска на інший PC

Подвійний клік по напису «Phone» дозволяє побачити папки, які розміщені в пам’яті нашого Андроїда

Серед них знаходимо папку «Pictures» ( «Картинки») і натискаємо по ній двічі лівою кнопкою миші.

Відкриється вікно «Pictures». в якому ми побачимо папку «Screenshots» ( «Скріншоти», тобто, знімки екрану Андроїда, які на ньому були зроблені).

Таким чином, ми потихеньку «підбираємося» до того місця в пам’яті Андроїда, де він зберігає всі скріншоти.

Після подвійного кліка по папці «Screenshots» ми побачимо скріншот екрану Андроїда, зроблений після підключення Андроїда до комп’ютера.

Ім’я скриншота створюється андроїдом автоматично. це «Screenshot_2016-04-10-17-43-36» Дане ім’я означає, що скріншот був створений в Android 10 квітня 2016 року о 17 годині 43 хвилини 36 секунд. Таким чином, можна ідентифікувати і відрізняти один від одного численні скріншоти, які можуть створюватися в Android.

Перетягнемо цей файл «Screenshot_2016-04-10-17-43-36», наприклад, на робочий стіл PC в папку «Нова папка» Для цього треба зробити 2 вікна на екрані комп‘ютера:

 • одне вікно з папкою Андроїда,
 • друге вікно. з папкою на комп’ютері.

Потім потрібно зачепити файл лівою кнопкою мишки і перетягнути його з вікна Android у вікно на комп’ютері, після чого відпустити ліву кнопку миші.

І таким чином, цей файл з Андроїда буде скопійований з пам’яті Андроїда на робочий стіл комп’ютера в папку з ім’ям «Нова папка»:

Все, задача вирішена, файл з Андроїда перенесений на компютер. Тепер цей файл знаходиться в PC, тоді як мить тому він був ще в Android і здавався нам недоступним на комп’ютері.

Дані, що цікавлять, які можливо буде потрібно перекачувати з Андроїда на комп’ютер, можуть перебувати не тільки в папці «Pictures» Андроїда, але і в інших папках Андроїда

Які папки з Андроїда можна побачити на комп‘ютері

Наприклад, на Android можна побачити такі папки:

 • У папці «Pictures» на Android зберігаються скріншоти,
 • в папці «DCIM» можуть зберігатися фотографії і відео, зняті за допомогою Андроїда,
 • в папці «Download». всі файли, які були завантажені в Android, наприклад, з Інтернету,
 • в папці «Movis». фільми і кліпи для перегляду на Android,
 • в папці «Music». файли для прослуховування на Android, наприклад, улюблена музика,
 • також цікавлять нас дані можуть зберігатися і в інших папках Андроїда.
READ  Як скопіювати диск на комп'ютер

Треба шукати файли на Android і знаходити для подальшого перенесення в папки персонального комп’ютера шляхом простого копіювання (або перетягування) з однієї папки (з папки Андроїда) в іншу папку (в папку комп’ютера).

Переносим файлы с Андроида на компьютер

Таким чином, перенесення даних з Андроїда в PC перетворюється на звичайну і звичну процедуру копіювання даних з однієї папки в іншу папку.

Як підключити Android до комп’ютера

Щоб перекачати з Андроїда на комп’ютер дані, які записані в Android, треба підключити Android до комп’ютера за допомогою дроту від зарядного пристрою смартфона.

Той кінець дроту, який підключається до електричної розетки, треба від’єднати від вилки підключення. Після того, як його витягти, можна буде побачити USB-роз’єм. Отже, у нас в руках опинився провід, у якого з обох кінців є роз’єми для підключення:

 • з одного боку роз’єм USB для підключення до комп‘ютера,
 • з іншого боку. роз’єм мікро-USB для підключення до Android.

Від’єднаний кінець з роз’ємом USB треба підключити до порту USB комп’ютера. Інший кінець c роз’ємом мікро-USB треба під’єднати до Android (рис. 1.1). Тоді на екрані Андроїда в лівому верхньому кутку з’явиться невеликий значок, який показує, що Android підключений до комп’ютера

Як зарядити Android від комп’ютера

Поки Android підключений за допомогою дроту від зарядного пристрою до комп’ютера так, як це було описано вище, він буде ще і заряджатися від комп’ютера.

Це ніяк не допоможе перенести файли з Андроїда на комп’ютер. Але просто треба знати і пам’ятати. якщо підключити Android по дроту від зарядного пристрою до комп’ютера, то Android буде заряджати свою батарею від комп‘ютера, до якого він підключений.

Це відбувається повільніше, ніж при зарядці від мережі 220В, але, тим не менш, результат (повністю заряджений смартфон) буде досягнутий. Правда, при такому способі підзарядки є небезпека “підчепити” віруси з комп‘ютера на смартфон.

BETATECH.COM.UA 2021