Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перевести мегабайти на інший телефон

Table of Contents

Як скинути Гб на Теле2 без додатка?

Управляти гігабайтами можна і за допомогою USSD-команд на своєму смартфоні.

 • Передати трафік абоненту Tele2. 974 #
 • Дізнатися кількість доступного для передачі трафіку. 974 #
 • Дізнатися історію передачі трафіку з вашого номера. 9743 #

Чи можна поділитися гігабайтами на Мегафоні?

Абоненти «Мегафона» тепер можуть ділитися пакетами зв’язку з сім’єю Абоненти тарифів «Все включено M», «Все включено L», «Все включено XL», «Все включено VIP» оператора «Мегафон» тепер можуть дозволити іншим абонентам цього ж оператора користуватися своїм пакетом дзвінків, SMS і мобільного інтернету.

Як перекинути інтернет з телефону на телефон?

Перед створенням інтернет трафік, потрібно:

 • Створити точку доступу, для цього перейти в Налаштування Бездротові мережі Ще Модем і точка доступу Точка доступу Wi-Fi.
 • Задати параметри точки доступу (SSID, Тип захисту і пароль).
 • На пристрої з Wi-Fi адаптером підключитися до точки доступу з заданим ім’ям і паролем.

Як перевести гігабайти з телефону на інший телефон?

За допомогою USSD-команди: щоб передати трафік, введіть 974 #. Наприклад, якщо потрібно перевести 15 ГБ абонента 7 977 525-58-14, команда буде виглядати так: 9747977525581415 #

Як перевести ГБ на інший номер Білайн?

З Beeline тепер можна дарувати гігабайти

 • Заходьте на головну сторінку додатка (переконайтеся, що у Вас остання версія).
 • Вибирайте розділ «Інтернет» і тисніть жовту кнопку «Даруй Гігі».
 • Вводите номер Beeline, на який хочете відправити гігабайти, або вибирайте з контактів.
 • Рухайте таб до потрібної кількості ГБ і клікайте на «Подарувати».

Як часто можна ділитися гігабайтами Теле2?

У добу можна здійснити не більше п’яти операцій передачі гігабайтів. В одному розрахунковому періоді абонент може передати не більше 30 ГБ. Залишки отриманих пакетів інтернету на наступний розрахунковий період не переносяться.

Як поділитися інтернетом з іншим користувачем?

Для того, щоб поділитися мобільним інтернетом вашого смартфона і перетворити його в невелику безпровідну точку доступу зробіть наступне:

 • Відкрийте Налаштування вашого смартфона або планшета.
 • Виберіть категорію Бездротові мережі і відкрийте пункт Ще.
 • Відкрийте пункт Режим модема та увімкнення Точку доступу Wi-Fi.

Як перекинути хвилини на Теле2 іншому абоненту?

Користувачі тарифів з пакетами послуг можуть робити це в своєму особистому кабінеті на сайті оператора або в мобільному додатку «Мій Теле2». Також передбачений USSD-запит: 15562колічество хвилин #. Наберіть його і натисніть кнопку виклику. Для цього не потрібне підключення до інтернету.

Як передати мегабайти іншому абоненту Водафон?

Для цього відправте на номер 150 SMS з текстом: номер телефону получателясумма перекладу від 1 до 30 гривень, після чого дотримуйтесь інструкцій з вхідних SMS. Щоб отримати покрокову інструкцію, набирайте комбінацію 150 # кнопка «виклику» або відправляйте пусте SMS на номер 150.

Як можна передати мегабайти з одного номера на інший мтс?

Виконуємо USSD запит 4311 #. Потім потрібно буде вказати номер телефону того абонента, якого хочете додати в свою групу.

Тайны И Загадки Интернета. 10 Интересных Фактов.

Як перекинути гігабайти з Теле2 на Білайн?

Поділитися гігабайтами можна наступними способами: Відправляємо USSD запит для передачі: 974 #.

Як перевести гігабайти на хвилини Теле2?

15577 #. дізнатися, чи доступний обмін; 15562 #. поміняти хвилини на гігабайти; 15564 #. запросити історію обміну.

Як перевести мегабайти з одного телефону на інший Лайф?

 • У мобільному додатку Мій life 🙂
 • В особистому кабінеті
 • USSD-запитом 3331 #

Чи можна поділитися інтернетом на мтс?

 • За допомогою ussd-комбінації 4311 #. Далі потрібно ввести телефонний номер того, з ким хочете поділитися хвилинами, SMS або трафіком.
 • Через додаток «Мій МТС» або Особистий кабінет на сайті. Зайдіть в розділ «Управління послугами» і клікніть на вкладку «Поділитися інтернетом, хвилинами, SMS».
READ  Як підключити телефон Honor 8 до телевізора

Як ділитися інтернетом Білайн?

 • Підключіть послугу «Інтернет на все», якщо її підтримує ваш тарифний план. Для підключення перейдіть на сторінку послуги та натисніть «Підключити».
 • Використовуйте режим модему. Увійдіть в налаштування свого телефону або планшета і включіть режим модему.

Як поділитися гігабайтами на Теле2 з іншим абонентом?

Крок 1

Щоб додати близьких до «Спільного пакету» підключати спеціальні опції не потрібно, достатньо відправити запрошення з основного номера. Зробити це можна двома способами:

 • В Особистому кабінеті Білайн. Після входу в кабінет основного номера натисніть кнопку «Додати номер». Потім введіть телефон підключається абонента і натисніть «Надіслати запрошення».
 • За допомогою USSD-команди. Наберіть на основному телефоні команду 888подключаемий_номер # «виклик». де «подключаемий_номер» вказується в 10-значному форматі, без 7 або 8 на початку.

крок 2

Прийміть запрошення на підключається номері. Зробити це можна теж двома способами:

 • В Особистому кабінеті. Увійдіть в кабінет додаткового номера і підтвердіть згоду на його приєднання свого до рахунку основного телефону.
 • За допомогою SMS-повідомлення. Після того як на підключається номер прийде SMS з кодом підтвердження, відправте цей код у відповідному повідомленні.

Якщо все було виконано правильно, обидва користувачі отримають SMS-повідомлення про те, що підключення виконано успішно. Ті, хто візьмуть запрошення, автоматично переводяться на тарифний план без абонентської плати. «ВСЕ для сім’ї» і отримують доступ до загальних хвилинах, SMS та інтернет-трафіку.

Побачити приєднані до основного телефону номери або відключити їх можна в розділі «Управління номерами» в Особистому кабінеті.

Досить часто трапляється, що у абонента залишаються невикористані гігабайти і мегабайти і тоді виникає питання. як перевести гігабайти з Теле2 на Теле2? Чи можна поділитися трафіком на Теле2 з іншим користувачем, або оператор накладає певні обмеження? Дізнаєтеся з нашої статті. Уявити сучасне життя без мережі вкрай складно, але трапляються ситуації, коли пакет гігабайт закінчується, а на рахунку немає грошей, щоб підключити додаткову опцію.

Як збільшити доступ до мережі

Якщо передати трафік з телефону не виходить, ви можете підключити опції продовження інтернету. Для Москви та МО діють такі додаткові послуги:

 • Додаткові 100 МБ або 500 МБ до кінця доби;
 • 500 МБ, надаються після того, як ваш пакет вичерпаний;
 • 3 Гб або 5 Гб на місяць.

У регіонах можуть діяти інші додаткові пакети, вивчіть їх перелік на офіційному сайті.

Сподіваємося, з цієї статті ви отримали відповідь на те, чи можна поділитися інтернетом на Теле2, а також змогли вивчити альтернативні способи, як перенести залишок трафіку або збільшити і пакет доступу до мережі.

Радимо вам прочитати статтю, яку ми публікували раніше про те, як додати 100 хвилин на Теле2 за 100 рублів.

Мобільний оператор Теле2 запустив нову послугу під назвою «Діліться гігабайтами», за допомогою якої Ви можете перекинути гігабайти мобільного інтернету іншому абоненту Теле2. Давайте розберемося, як це робити, і чи є підводні камені в цій послузі від Теле2.

Ви можете відправляти гігабайти свого мобільного інтернету друзям, близьким або будь-яким іншим абонентам мобільного оператора Теле2. Послуга ця безкоштовна і проста в експлуатації.

важливі особливості

Що варто знати перед тим, як скористатися послугою «Діліться гігабайтами»:

 • Термін дії переданого пакета. 7 днів. Через тиждень цей трафік зникне. Одержувач може продовжити його до 30 днів за допомогою команди 9747 #. Коштує це продовження 50 рублів.
 • Передати можна будь-яку кількість трафіку від 1 до 30 Гб з кроком в 1 Гб.
 • Подарункові гігабайти витрачаються в першу чергу.
 • Одночасно може бути підключений тільки один подарунковий пакет. Щоб Вам могли подарувати новий пакет Гб, Вам потрібно витратити поточний або відключити його за допомогою команди 9746 #
 • Передавати гігабайти іншому абоненту в період дії подарункового пакета мобільного інтернету не можна. Дарування, як то кажуть, не дарують
 • Ліміт передач мобільного трафіку. 5 на добу
 • Максимальна кількість трафіку, яке можна передати. 30 Гб в місяць
 • Подарункові Гб на наступний місяць не переносяться
 • З 17 липня 2019 року ділитися гігабайтами можна з абонентами Теле2 будь-яких регіонів Росії. До цього можна було ділитися трафіком виключно з абонентами Теле2 домашнього регіону.

Як поділитися інтернетом, хвилинами і SMS з іншим абонентом Білайн?

Підрахуйте, скільки кожен з ваших близьких щомісяця витрачає на стільниковий зв’язок і порівняйте цю суму зі вартість одного, але об’ємного тарифного плану. Якщо підключити його і розділити на декількох осіб, можна заощадити від 7% до 50%.

Щоб поділитися гігабайтами, хвилинами і повідомленнями, спочатку переконайтеся, що тариф основного номера це дозволяє (як дізнатися свій тариф) і, при необхідності, підключіть тарифний план з достатнім обсягом послуг.

Також перевірте і додаткові номери, які збираєтеся приєднати. Додаються абоненти повинні обслуговуватися на передплатної системи розрахунків і належати до того ж регіону, як і ваш основний.

Як перевести мегабайти на інший номер телефону

Коли в родині активно користуються послугами мобільного зв’язку, періодично виникають труднощі з вибором відповідного тарифу для кожного члена сім’ї і з його своєчасною оплатою. Спростити дані завдання допоможе опція «Загальний пакет», яка доступна на деяких тарифах «ВСЁмоё». З нею доведеться платити лише за один номер телефону, а ваші близькі зможуть користуватися його послугами, заощаджуючи дорогоцінний час і гроші.

Як отримати безкоштовний інтернет на лайф?

Щоб отримати свої безкоштовні мегабайти потрібно дотримати кілька простих умов: поставити лайк сторінці і набрати комбінацію 4411 #. Повідомляється, що пропозиція діє аж до півночі 25 серпня і активно для всіх абонентів оператора.

Чи можна передати мегабайти Теле 2?

Передати хвилини абоненту Tele2. 782 # передати ГБ абоненту Tele2. 783 # Для відміни переданих Гб протягом 60 секунд після перекладу, відправити команду: 78301 #

Як передати мегабайти з Теле2 на Теле2 Казахстан?

Передати ГБ абоненту Tele2. 783 # Для скасування переданих хвилин протягом 60 секунд після перекладу, відправити команду: 78201 # Для скасування переданих Гб протягом 60 секунд після перекладу, відправити команду: 78301 #

Як перевести ГБ на інший номер Лайф?

 • У мобільному додатку Мій life 🙂
 • В особистому кабінеті
 • USSD-запитом 3331 #

Як поділитися гігабайтами на Теле2 Казахстан?

Як поділитися Гб? За допомогою USSD-запиту: 974номер абонентаколічество Гб #. при цьому номер абонента вводиться в форматі 7хххххххххх. Важливо знати!

 • Термін дії переданого пакета. 7 днів.
 • Ліміт передач мобільного трафіку. 5Гб на добу, максимально. 30 Гб в місяць.

Як перевести ГБ на інший номер Білайн?

 • Заходьте на головну сторінку додатка (переконайтеся, що у Вас остання версія).
 • Вибирайте розділ «Інтернет» і тисніть жовту кнопку «Даруй Гігі».
 • Вводите номер Beeline, на який хочете відправити гігабайти, або вибирайте з контактів.
 • Рухайте таб до потрібної кількості ГБ і клікайте на «Подарувати».

Чи можна поділитися трафіком на Білайн?

Тарифи Білайн «Для тебе, сім’ї та будинки» із загальним пакетом послуг дозволяють до одного номеру підключити до 5 інших пристроїв і поділитися з ними пакетами хвилин, SMS та інтернет-трафіку. В якості додаткового можна додати будь-який інший номер Білайн, наприклад, телефон близької людини, планшет, USB-модем або Smart-годинник.

READ  Як відправити з телефону на карту

Мобільний рахунок. Як перекинути гроші з телефону на телефон в українських операторів? | Протизавр

Чи можна поділитися Гб на Білайн?

Щоб поділитися гігабайтами, хвилинами і повідомленнями, спочатку переконайтеся, що тариф основного номера це дозволяє (як дізнатися свій тариф) і, при необхідності, підключіть тарифний план з достатнім обсягом послуг. Також перевірте і додаткові номери, які збираєтеся приєднати.

Як перекинути Гб з Теле2 на Теле2?

Управляти гігабайтами можна і за допомогою USSD-команд на своєму смартфоні.

 • Передати трафік абоненту Tele2. 974 #
 • Дізнатися кількість доступного для передачі трафіку. 974 #
 • Дізнатися історію передачі трафіку з вашого номера. 9743 #

Як підключити послугу Передача Гб на Теле2?

Як на Теле2 «Поділитися гігабайтами» з іншим абонентом

 • Через особистий кабінет Теле2 на офіційному сайті (інструкція по реєстрації);
 • У додатку «Мій Теле2» для смартфонів і планшетів;
 • Через USSD-команду: 974номер приймає абонента в форматі 7ХХХХХХХХХХколічество ГБ для передачі трафіку #;

Як перевести ГБ на інший телефон?

За допомогою USSD-команди: щоб передати трафік, введіть 974 #.

Як поділитися Гб Білайн?

 • В Особистому кабінеті Білайн. Після входу в кабінет основного номера натисніть кнопку «Додати номер».
 • За допомогою USSD-команди. Наберіть на основному телефоні команду 888подключаемий_номер # «виклик», де «подключаемий_номер» вказується в 10-значному форматі, без 7 або 8 на початку.

Як перевести МБ?

1 мегабайт складається з 1000 кілобайт = 103 кілобайт в десятковій системі. 1 мегабайт також відповідає 1024 кілобайтам = 210 кілобайт в двійковій системі.

Як поділитися гігабайтами на Теле2 Казахстан?

Передати хвилини абоненту Tele2. 782 # передати ГБ абоненту Tele2. 783 #

Як перевести мегабайти на інший телефон актив?

Для передачі трафіку наберіть на телефоні 454 #, виберіть обсяг переданого трафіку і введіть номер абонента, якому хочете передати трафік. Передача можлива між двома абонентами activ.

Що більше КВ або МБ?

У десятковій системі використовується поняття Мегабайта рівне 1000000 байт. У десятковій системі Mb часто приймають за мегабіт. Зі статті стає ясно, що MB завжди більше, ніж KB, незалежно від того, яку систему обчислення ви використовуєте. двійкову або десяткову.

Загальні пакети інтернету, хвилин і SMS

Розділяти ліміт пакета можна не на всіх тарифах. Поділитися гігабайтами з іншим абонентом легко, якщо абонент підключений до лінійки продуктів «Для тебе, сім’ї та будинки». Клієнту дозволено зафіксувати не більше п’яти інших пристроїв, через які буде здійснюватися роздача. Ділитися дозволено не тільки з мобільними приладами, але також з планшетами, USB-модемами або Smart-годинами.

Для жителів Москви і Санкт-Петербурга необов’язково оформляти підписку, щоб поділитися трафіком або хвилинами. Абонентам інших регіонів слід активувати опцію «Делі все». Вартість підключення. 200 руб. у місяць. Потрібно додати номери інших користувачів в «Сімейну групу», щоб в майбутньому поділитися пропозиціями тарифікації.

Запрошення з основного номера

Передати частину пакета вийде після того, як інші користувачі будуть додані до тарифу. Надсилання запрошення приєднатися не має на увазі витрат. Інші абоненти повинні тільки прийняти запит. Зробити це можна через веб-ресурс або SMS-комбінацію:

 • Якщо людина зареєстрована в білайнівському особистому кабінеті, йому потрібно зайти в свій тариф і натиснути клавішу «Додати номер». Після введення телефонних цифр натиснути «Відправити запрошення».
 • За допомогою USSD-команди: 888номер #. Цифри прописуються без 7 або 8.

Після відправки повідомлення другої абонент повинен прийняти запрошення. Для цього відправляється у відповідь SMS з кодом підтвердження. Після цього можна роздавати лімітований пакет.

Якщо людина не додав послугу «Делі все», то вона підключиться автоматично після першого підключеного клієнта.

Додавати або видаляти зі своєї групи людей користувач може в розділі «Управління номерами» на веб-ресурсі.

Умови використання загального пакету послуг

Щоб розібратися з тим, як поділитися хвилинами, слід вивчити умови надання послуги:

 • Місячна абонплата буде списуватися з одного телефону на умовах тарифу «Все для сім’ї». Для активації місячний витрата коштів повинен бути не менше 150 руб.
 • Опція не поширюється на платні підписки.
 • Якщо основний абонент піде в мінус, то пропозиція заблокується в автоматичному режимі. Тільки після поповнення балансу відновиться можливість поділитися інтернетом.
 • Поки клієнт користується хвилинами або гігабайтами, якими з ним поділилися, основний пакет не витрачається, якщо у людини додатково підключена опція «Безлімітні дзвінки для сім’ї».
 • Ліміт можна використовувати для зв’язку з клієнтами Білайн і користувачами інших провайдерів. Його розмір залежить від виду тарифу та регіону.

Якщо у основного користувача закінчується трафік, то автоматично активується послуга «автоподовження швидкості» в розмірі 5 Гб.

Роздача доступна для основного і додаткового номера.

Як перевести хвилини і інтернет іншому абоненту

На деяких тарифах надається велика кількість високошвидкісного трафіку. Витратити його повністю виходить не завжди, тому у користувача є можливість поділитися інтернетом Білайн зі свого телефону. Клієнти, що підключають сімейні тарифні плани, спеціально вибирають такі білайнівському пропозиції, щоб потім поділитися пакетом хвилин і гігабайт з друзями і родичами.

Підключення тарифу на основному номері

Щоб переводити ліміти пакета, потрібно підключити тариф з лінійки «Сімейний». Важливо вибрати такий продукт, в якому вистачить обсягу Гб і хвилин для всіх учасників роздачі. Навіть приблизний розрахунок підтверджує, що в підсумку все клієнти відчують вигоду до 50%.

Як поділитися інтернетом, хвилинами і SMS

Щоб перевести гігабайти пакета з Білайну на Білайн, важливо переконатися, що SIM-карта людини, якій призначена роздача, оформлена в тому ж регіоні і обслуговується по передплатної системи розрахунків. Для цього спочатку проводиться підключення, а потім Запрошення буде надіслано іншому користувачеві.

Як відключити додатковий номер

Вийти зі складу групи додатковий абонент має право самостійно, досить змінити тариф. Операція проводиться в веб-кабінеті Білайн або через додаток.

Варто враховувати, що існують обмеження застосування пропозиції. Якщо з’явиться заборгованість у одного з клієнтів, то послуга буде тимчасово заблокована.

Як перекинути гігабайти на інший телефон?

Управляти гігабайтами можна і за допомогою USSD-команд на своєму смартфоні.

 • Передати трафік абоненту Tele2. 974 #
 • Дізнатися кількість доступного для передачі трафіку. 974 #
 • Дізнатися історію передачі трафіку з вашого номера. 9743 #

Як поділитися гігабайтами?

Коли хочете поділитися гігабайтами і спілкуватися через інтернет

 • В особистому кабінеті на сайті і в мобільному додатку: мабуть, це самий зручний спосіб ділитися гігабайтами з абонентами Tele2.
 • За допомогою USSD-команди: щоб передати трафік, введіть 974 #.

Як роздати інтернет з телефону Android?

Для перекладу смартфона в режим Wi-Fi-модему відкрийте настройки Android і в розділі бездротових мереж тапніте за пунктом «Ще». Потім перейдіть у вікно «Режим модема» і торкніться пункту «Точка доступу Wi-Fi». Відкриється нове вікно «Точка доступу Wi-Fi».

Чи можна поділитися Гб на Мегафоні?

Як поділитися інтернетом (гігабайтами), хвилинами і SMS на Мегафон? Для того, щоб поділитися зі своєю сім’єю і знайомими пакетами послуг, ви повинні бути власником «Все включено VIP» і створити групу, в яку додайте тих, з ким будете ділитися трафіком.

READ  Горить значок навушників на телефоні Xiaomi

Як підключити послугу діліться гігабайтами?

Як на Теле2 «Поділитися гігабайтами» з іншим абонентом

“Делитесь гигабайтами” от Теле2: что это такое, и как перекинуть Гб?

 • Через особистий кабінет Теле2 на офіційному сайті (інструкція по реєстрації);
 • У додатку «Мій Теле2» для смартфонів і планшетів;
 • Через USSD-команду: 974номер приймає абонента в форматі 7ХХХХХХХХХХколічество ГБ для передачі трафіку #;

Як перевести мегабайти з мтс на мтс?

Виконуємо USSD запит 4311 #. Потім потрібно буде вказати номер телефону того абонента, якого хочете додати в свою групу. Другий варіаннабіраем просту комбінацію 4311номер абонента #.

Як перевести ГБ на інший номер мотив?

Кількість запитів на обмін. не обмежена.

 • USSD-команда для підключення послуги 104500 [кол-во хвилин для обміну] #
 • USSD-запит доступного кількості залишків 104501 #
 • USSD-запит історії обміну 104502 #
 • SMS-команда для підключення послуги
 • SMS-запит доступного кількості залишків
 • SMS-запит історії обміну

Чи можна передати мегабайти Київстар?

В Київстар додзвонитися. немає шансів. Тому вирішила спробувати щастя тут. Заздалегідь дякую за відповіді! @Loryk Ні, переводити не можна мегабайти на інший номер.

Як перекинути інтернет з телефону на телефон?

Як з телефону передати інтернет трафік на пристрій

 • Підключити смартфон по USB до пристрою.
 • Включити режим модему, для цього потрібно перейти в Налаштування Бездротові мережі Ще Модем і точка доступу USB-модем (опція стає активною, коли смартфон підключений по USB).
 • На пристрої зі списку підключень вибрати тільки що створене.

Як підключити послугу діліться гігабайтами?

Як на Теле2 «Поділитися гігабайтами» з іншим абонентом

 • Через особистий кабінет Теле2 на офіційному сайті (інструкція по реєстрації);
 • У додатку «Мій Теле2» для смартфонів і планшетів;
 • Через USSD-команду: 974номер приймає абонента в форматі 7ХХХХХХХХХХколічество ГБ для передачі трафіку #;

Як можна передати мегабайти з одного номера на інший Водафон?

Для цього відправте на номер 150 SMS з текстом: номер телефону получателясумма перекладу від 1 до 30 гривень, після чого дотримуйтесь інструкцій з вхідних SMS. Щоб отримати покрокову інструкцію, набирайте комбінацію 150 # кнопка «виклику» або відправляйте пусте SMS на номер 150.

Як перевести гігабайти на інший номер?

Передавати гігабайти просто. є два способи:

 • В особистому кабінеті на сайті і в мобільному додатку: мабуть, це самий зручний спосіб ділитися гігабайтами з абонентами Tele2.
 • За допомогою USSD-команди: щоб передати трафік, введіть 974 #.

Чи можна перевести мегабайти іншому абоненту?

Управляти гігабайтами можна і за допомогою USSD-команд на своєму смартфоні.

 • Передати трафік абоненту Tele2. 974 #
 • Дізнатися кількість доступного для передачі трафіку. 974 #
 • Дізнатися історію передачі трафіку з вашого номера. 9743 #

Як поділитися мегабайтами Лайф?

 • У мобільному додатку Мій life 🙂
 • В особистому кабінеті
 • USSD-запитом 3331 #

Як передати мегабайти з одного телефону на інший мегафон?

Для передачі коштів на рахунок іншого абонента можна скористатися USSD-запитом. Введіть команду 133сумма в рубляхномер одержувача #. Якщо вам потрібно відправити 250₽ абоненту 8 (926) 177-89-54, запит буде виглядати так: 1332509261778954 #. Отримайте SMS, що містить код підтвердження.

Чи можна з мегафона перевести гігабайти на Теле2?

Варіантів перекладу хвилин в гігабайти на Теле2 кілька. Найпростіший 15562 «кол-во хвилин» #. Що б отримати 1Гб трафіку, потрібно вказати приблизно 100 хвилин.

Скільки разів можна ділитися гігабайтами на Теле2?

Поки ви користуєтеся гігабайтами, які вам передали, ви не можете ділитися інтернет-трафіком. Щоб передати гігабайти або отримати новий пакет трафіку, потрібно попередньо відключити отриманий пакет. У поточному розрахунковому періоді можна передати до 30 ГБ. Ділитися гігабайтами можна до 5 разів на добу.

Як подарувати бали мегафон іншому абоненту Таджикистан?

Виберіть найбільш зручний для Вас спосіб:

 • відправити SMS-повідомлення з кодом винагороди (з каталогу) на безкоштовний номер 0505;
 • набрати на мобільному телефоні команду 0505 код винагороди #;
 • покористуватися інтерактивним меню 505 #;
 • скористатися послугою «Особистий кабінет»;
 • активувати винагороду прямо на сайті.

Чи можна поділитися інтернетом на мтс?

 • За допомогою ussd-комбінації 4311 #. Далі потрібно ввести телефонний номер того, з ким хочете поділитися хвилинами, SMS або трафіком.
 • Через додаток «Мій МТС» або Особистий кабінет на сайті. Зайдіть в розділ «Управління послугами» і клікніть на вкладку «Поділитися інтернетом, хвилинами, SMS».

Чи можна перевести мегабайти на інший номер актив?

Послуга «Поділися інтернетом» дозволить Вам передати свій інтернет-пакет іншому абоненту. Для передачі трафіку наберіть на телефоні 454 #, виберіть обсяг переданого трафіку і введіть номер абонента, якому хочете передати трафік. Передача можлива між двома абонентами activ.

Чи можна ділитися гігабайтами на Білайні?

Розділяти ліміт пакета можна не на всіх тарифах. Поділитися гігабайтами з іншим абонентом легко, якщо абонент підключений до лінійки продуктів «Для тебе, сім’ї та будинки». Клієнту дозволено зафіксувати не більше п’яти інших пристроїв, через які буде здійснюватися роздача.

Як перекинути інтернет з телефону на телефон?

Перед створенням інтернет трафік, потрібно:

 • Створити точку доступу, для цього перейти в Налаштування Бездротові мережі Ще Модем і точка доступу Точка доступу Wi-Fi.
 • Задати параметри точки доступу (SSID, Тип захисту і пароль).
 • На пристрої з Wi-Fi адаптером підключитися до точки доступу з заданим ім’ям і паролем.

Чи можна поділитися трафіком на Білайн?

Є два способи: Підключіть послугу «Інтернет на все», якщо її підтримує ваш тарифний план. Для підключення перейдіть на сторінку послуги та натисніть «Підключити». З послугою «Інтернет на все» підключайте до п’яти мобільних пристроїв. телефонів, планшетів або USB-модемів, і користуйтеся інтернетом без втрати швидкості.

Як перевести мегабайти на інший телефон актив?

Для передачі трафіку наберіть на телефоні 454 #, виберіть обсяг переданого трафіку і введіть номер абонента, якому хочете передати трафік. Передача можлива між двома абонентами activ. Передавати трафік на власний номер можна.

Як відправити МБ на інший номер Білайн?

З Beeline тепер можна дарувати гігабайти

 • Заходьте на головну сторінку додатка (переконайтеся, що у Вас остання версія).
 • Вибирайте розділ «Інтернет» і тисніть жовту кнопку «Даруй Гігі».
 • Вводите номер Beeline, на який хочете відправити гігабайти, або вибирайте з контактів.
 • Рухайте таб до потрібної кількості ГБ і клікайте на «Подарувати».

Як поділитися гігабайтами з активу на Білайн?

 • Перейти на офіційний сайт сервісу mobimoney.kz.
 • Перейти у вкладку «Мобільний зв’язок».
 • Вибрати оператора Білайн.
 • Ввести номер телефону Актив.
 • Ввести номера абонента мережі Білайн для перекладу одиниць.
 • Вказати суму, яку хочете перевести.
 • Натиснути кнопку оплати.
BETATECH.COM.UA 2022