Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Як перевірити iPad при покупці з рук

Як перевірити iPad. Актуальне питання. Виробники підробок навчилися копіювати все з точністю до найдрібніших деталей. Копія iPhone, випущена на Android, не є рідкістю.

Як перевірити iPad при покупці? Дуже просто. У новій коробці повинна бути:

 • Пакувальна плівка;
 • Напис iPad, iPad mini збоку;
 • Знак хмарки або яблучка на іншій стороні.

Table of Contents

Як визначити підробку

Тепер про корпус. Тримаючи пристрій в руці, зрозуміти, де підробка, ще легше. На задній стороні по центру повинен бути вигравіруваний (НЕ наклеєний, що не намальований) логотип. Під ним знаходиться інформація про техніку, а ще нижче. Серійний номер.

iPad, покупці, рука

Якщо планшетник не оригінальна, покупець отримує:

 • Неякісно промальоване меню;
 • Відсутність можливості увійти в iCloud і iTunes;
 • Неможливість підключитися до комп’ютера через шнур;
 • Недолік ресурсів для підключення до Інтернету.

Також варто відзначити дуже погану камеру. Якщо знімки можна буде зробити, вони вийдуть розпливчатими, «каламутними». За подібний «функціонал» iPhone і значок яблучка на кришці віддавати величезні гроші досить нерентабельно.
У справжнього включеного планшета повинна здатися напис iOS, а не Windows або Android.

Детальніше про дизайн та особливості кожного з девайсів в таблиці:

Також ззаду у всіх моделей є вказівка ​​кількості пам’яті. 16, 32, 64, 128. Якщо таких даних немає або вони відрізняються від написаних вище, перед людиною підробка.

Піктограми в фейковий меню набагато більше оригінальних. На них помітні пікселі, які роблять значки розпливчастими. Також варто спробувати відразу зайти в iCloud. Це резервна копія даних, що зберігаються в хмарному сховищі. У китайських підробок піктограма може бути промальовані, але вона повністю марна. Зайти в неї неможливо.

Перевірка iPad за серійним номером

Перевірка iPad за серійним номером або IMEI. Найпростіший і актуальний метод зрозуміти, чи не підробка купується.

Перевірка на сайті виробника

Власник переходить по checkcoverage.Apple.com. Це офіційна посилання, що дозволяє вказати цифри модифікації в з’явилася рядку. Якщо девайс справжній, ресурс підтверджує це, а також дані про гарантійному талоні і проведенні ремонтних робіт.

Варто врахувати: Серійні номери не підробляються!

Як дізнатися серійний номер пристрою

Перевірити iPad за серійним номером дуже просто. Необхідно взяти гаджет і розгорнути його кришкою догори. Ззаду є цифро-буквена комбінація. Якщо девайс підтримує картку, варто дістати лоток для неї. Номер буде прописаний там.

Перевірити iPad за серійним номером. Найпростіший спосіб.

Відключення функції «знайти iPhone»

Перевірка справжності iPad можлива відключенням функції «Знайти iPhone». Метод діє при покупці планшета з рук.

Якщо функція активована, навіть на відстані девайс можна заблокувати, а скинути до заводських налаштувань неможливо. Буває так, що недобросовісні продавці продають гаджет, а далі, заблокувавши його, вимагають від нового власника додаткову суму. Поетом варто при продавця перевірити гаджет, щоб не потрапити в таку ситуацію.

Як відключити опцію

Перевірити iPad подібним методом можна чотирма способами.

Переваги Айпадів

 • Потужним процесором;
 • Достатньою кількістю пам’яті;
 • Можливістю серфить в Інтернеті;
 • Пасивним охолодженням, що дозволяє девайсу працювати тихо;
 • Якісною камерою для яскравих знімків.

Хоча планшетник відрізняється чималою вартістю, він стоїть вкладених грошей. Навіть у порівнянні з деякими ноутбуками він виділяється функціональністю. Купуючи девайс один раз, користувач отримує надійного помічника на довгі роки. Його можна брати з собою в поїздки. А якщо в модель вставляється SIM-карта, підключення до мережі можливо навіть без роутера. Прошивка автоматично оновлюється, щоб девайс залишався сучасним, незалежно від року випуску.

Тепер, знаючи більше, як перевірити iPad на справжність, кожен покупець зможе придбати якісну, надійну і оригінальну техніку.

Як дізнатися серійний номер iPhone

? Для того щоб отримати додаткову інформацію про iPhone нам знадобиться серійний номер пристрою. Отримати його можна різними способами, наприклад, подивитися на задній кришці пристрою (або на лотку SIM-карти в старих моделях), але найпростіше. Зайти в налаштування.

Перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні».

Виберіть пункт «Інформація про пристрій».

Знайдіть рядок «Серійний номер». У ній і вказано серійний номер iPhone.

Серійний номер добули, залишилося тільки перевірити його на сайті Apple.

Як перевірити iPhone за серійним номером на офіційному сайті Apple

Перейдіть на спеціальну сторінку сайту Apple для перевірки iPhone за серійним номером (посилання).

Введіть серійний номер iPhone в поле і натисніть «Продовжити».

Дочекайтеся завантаження сторінки з результатами і ознайомтеся з отриманою інформацією.

Як перевірити iPhone за серійним номером і IMEI на офіційному сайті Apple

Михайленко Сергій 17 Лис, 2019

Перевірка iPhone по ІМЕІ і серійним номером.

При покупці iPhone з рук необхідно бути надзвичайно уважним. Шахраї намагаються продавати на вторинному ринку різного роду підробки, без перевірки яких є шанс залишитися біля розбитого корита. Як перевірити iPhone по ІМЕІ і за серійним номером на офіційному сайті Apple розповіли в цій інструкції.

Як перевірити iPhone по IMEI

Як дізнатися IMEI на iPhone? Елементарно. Для цього потрібно лише ввести в додатку «Телефон» команду #. IMEI моментально з’явиться на екрані:

Ось так відображається IMEI iPhone після введення команди #

Якщо iPhone запакований, то подивитися IMEI можна на упаковці:

IMEI знайдений, тепер залишилося пробити його і дізнатися додаткову інформацію. Зробити це можна за допомогою наступних сервісів:

Просто заходите на один з перерахованих сайтів і вводите в поле перевірки IMEI смартфона. Перевірка виконується всього за кілька секунд.

? Що дає перевірка серійного номера iPhone

Яку інформацію дозволяє дізнатися дана сторінка?

Ви переконуєтеся, що iPhone дійсно оригінальний. Якщо сервіс перевірки Apple упізнав iPhone, значить він є на 100% оригінальним.

Визначається точна модель iPhone. Дуже часто на вторинному ринку шахраї намагаються продати iPhone 6 під виглядом iPhone 6s, iPhone 7 під виглядом iPhone 8 і т. Д. Розраховують на недосвідчених покупців. На сайті Apple точно стане зрозуміло, яка модель iPhone у вас в руках.

Уточнюється статус гарантії. Сервіс Apple точно відповідає на питання, чи діє на iPhone гарантія. Найчастіше про гарантії прибріхують недобросовісні продавці. Кажуть, що офіційна гарантія на смартфон і раніше діє, хоча насправді це не так. Швидка перевірка через сайт Apple і ви все дізналися.

Перевіряється підтверджена дата покупки. І що не менш важливо, сервіс дозволяє переконатися, що iPhone куплений офіційно, не вкрадено. Це дуже важливий момент, тому що підтверджена дата покупки дозволить вам зв’язуватися з підтримкою Apple по будь-яких питань.

? Що дає перевірка iPhone по ІМЕІ?

Визначається статус iPhone: крадений чи ні. Головне, що показує перевірка по IMEI. Статус пристрою. Якщо iPhone втрачений або вкрадений своїм реальним власником, то перевірка попередить про це. Iphone, який числиться втраченим або вкраденим, купувати ні в якому разі не потрібно. Тільки якщо на запчастини.

Результат пробивки iPhone по IMEI. Бачимо, що смартфон вже без гарантії, але не вкрадений і не втрачено

Визначається країна покупки. За IMEI визначається точний модельний номер iPhone. Він необхідний для того, щоб перевірити, для продажу в якій країні призначається смартфон.

Модельний номер дозволяє дізнатися звідки iPhone

Показується статус функції «Знайти iPhone». Також перевірка по IMEI дозволяє дізнатися чи включена на iPhone прямо зараз функція «Знайти iPhone». Якщо вона включена, то продавця потрібно попросити обов’язково вийти з його облікового запису iCloud.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас Telegram. Вконтакте. Instagram YouTube.

Відключення функції «знайти iPhone»

При покупці планшета з рук важливо переконатися, що на апараті відключена функція «знайти iPhone». Справа в тому що, якщо вона активована, девайс можна заблокувати віддалено, і його буде неможливо скинути до заводського стану, щоб їм міг користуватися новий власник. Іноді шахраї продають справжній апарат, але залишають функцію включеної, після чого віддалено блокують планшет і вимагають від нового власника додаткову плату за розблокування. Щоб не потрапити в таку ситуацію, потрібно при продавця перевірити, чи увімкнено функцію, і якщо це так, то попросити її відключити.

READ  iPad завис на яблуці

Зробити це можна з ноутбука або безпосередньо з девайса, але так як в руках нового покупця є iPad, то логічно буде робити це з нього. Варіантів для відключення два: через налаштування або в самому додатку.

 • Для відключення через настройки необхідно зайти в налаштування пристрою, знайти пункт iCloud, увійти в нього і перевести бігунок навпроти «знайти iPhone» в неактивний стан, він повинен стати сірим. Щоб зберегти цю дію, пристрій попросить користувача увійти в обліковий запис iCloud, і після на прив’язану пошту прийде повідомлення про те, що функція відключена.
 • Другий спосіб. Увійти в додаток «знайти iPhone», якщо обліковий запис використовується на декількох девайсах, то вони всі будуть перераховані. Знаходимо шуканий девайс і натискаємо кнопку «видалити». Тепер апарат можна безпроблемно скинути до нуля і видалити обліковий запис старого користувача.

Серійний номер

Щоб перевірити iPad за серійним номером, користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт виробника за посиланням https://checkcoverage.Apple.com/ru/ru/. У спеціальній рядку необхідно ввести серійний номер апарата. Він прописується на кришці, на задній стороні девайса або, в разі підтримки планшетом SIM-карти, на лотку, його доведеться витягти. Введення на офіційному сайті серійного номера дозволяє не тільки перевірити iPad на справжність, а й отримати інформацію про гарантії: дійсна вона чи ні, чи був уже апарат в ремонті, а також скільки днів до закінчення гарантії залишилося. Якщо серійний номер iPad не пройшов перевірку, то пристрій неліцензійне.

Найкраще на сайті вводити серійний номер безпосередньо з девайса, так як нерідко шахраї використовують коробки від справжніх планшетів і підкладають в них контрафактну продукцію. Неуважний користувач може не звернути увагу на те, що серійний номер на девайсі і коробці відрізняється і ввести варіант з коробки, який є справжнім.

Важливо знати, що пробити iPad за серійним номером дуже просто, і це найнадійніший спосіб встановлення його автентичності. На даний момент серійний номер iPad підробити неможливо.

Як перевірити iPad міні на справжність

В такому випадку перевірка iPad починається з огляду його зовнішнього вигляду. Збірка у девайсів Apple найвищої якості, якщо десь є шорсткості, косі з’єднання або кнопки дивної форми. То це підробка.

Наступний момент. Компанія Apple завжди використовувала свої власні роз’єми для зарядки і синхронізації. У старіших моделях це широкий варіант, в сучасних моделях так званий Lighting, вузький роз’єм, схожий на microUSB, але з можливістю вставити штекер будь-якою стороною. Ніяких USB або microUSB у Apple ніколи не було, якщо щось подібне є в девайсе, який віддають за невеликі гроші або просто продають з рук, то цей апарат явно не ліцензійний.

Важливо! Слід звернути увагу на роз’єм для SIM-карти. Apple підтримує тільки одну SIM, і якщо користувач знаходить слот на дві SIM-карти або карту пам’яті, то це явна ознака підробки. В такому випадку можна далі не оглядати техніку і не перевіряти її по IMEI. Девайс перевірку гарантовано не пройде.

Якщо візуальний огляд показав, що все в порядку, на цьому зупинятися не варто. Попереду перевірка iPad за серійним номером або по май, яка дає 100% гарантію його справжності.

Кращі iPad на думку покупців

Планшет Apple iPad (2018) 32Gb Wi-Fi на Яндекс Маркеті

Планшет Apple iPad (2018) 128Gb Wi-Fi Cellular на Яндекс Маркеті

Планшет Apple iPad (2018) 128Gb Wi-Fi на Яндекс Маркеті

Планшет Apple iPad Pro 11 64Gb Wi-Fi на Яндекс Маркеті

Планшет Apple iPad Pro 10.5 64Gb Wi-Fi Cellular на Яндекс Маркеті

Перевірити iPad по IMEI найчастіше потрібно, коли людина хоче переконатися в оригінальності пристрою при купівлі або продажу. Про те, як його дізнатися і перевірити, можна прочитати в нашій статті.

Відключення функції «знайти iPhone»

При покупці планшета з рук важливо переконатися, що на апараті відключена функція «знайти iPhone». Справа в тому що, якщо вона активована, девайс можна заблокувати віддалено, і його буде неможливо скинути до заводського стану, щоб їм міг користуватися новий власник. Іноді шахраї продають справжній апарат, але залишають функцію включеної, після чого віддалено блокують планшет і вимагають від нового власника додаткову плату за розблокування. Щоб не потрапити в таку ситуацію, потрібно при продавця перевірити, чи увімкнено функцію, і якщо це так, то попросити її відключити.

Зробити це можна з ноутбука або безпосередньо з девайса, але так як в руках нового покупця є iPad, то логічно буде робити це з нього. Варіантів для відключення два: через налаштування або в самому додатку.

 • Для відключення через настройки необхідно зайти в налаштування пристрою, знайти пункт iCloud, увійти в нього і перевести бігунок навпроти «знайти iPhone» в неактивний стан, він повинен стати сірим. Щоб зберегти цю дію, пристрій попросить користувача увійти в обліковий запис iCloud, і після на прив’язану пошту прийде повідомлення про те, що функція відключена.
 • Другий спосіб. Увійти в додаток «знайти iPhone», якщо обліковий запис використовується на декількох девайсах, то вони всі будуть перераховані. Знаходимо шуканий девайс і натискаємо кнопку «видалити». Тепер апарат можна безпроблемно скинути до нуля і видалити обліковий запис старого користувача.

В такому випадку перевірка iPad починається з огляду його зовнішнього вигляду. Збірка у девайсів Apple найвищої якості, якщо десь є шорсткості, косі з’єднання або кнопки дивної форми. То це підробка.

Наступний момент. Компанія Apple завжди використовувала свої власні роз’єми для зарядки і синхронізації. У старіших моделях це широкий варіант, в сучасних моделях так званий Lighting, вузький роз’єм, схожий на microUSB, але з можливістю вставити штекер будь-якою стороною. Ніяких USB або microUSB у Apple ніколи не було, якщо щось подібне є в девайсе, який віддають за невеликі гроші або просто продають з рук, то цей апарат явно не ліцензійний.

Важливо! Слід звернути увагу на роз’єм для SIM-карти. Apple підтримує тільки одну SIM, і якщо користувач знаходить слот на дві SIM-карти або карту пам’яті, то це явна ознака підробки. В такому випадку можна далі не оглядати техніку і не перевіряти її по IMEI. Девайс перевірку гарантовано не пройде.

Якщо візуальний огляд показав, що все в порядку, на цьому зупинятися не варто. Попереду перевірка iPad за серійним номером або по май, яка дає 100% гарантію його справжності.

Серійний номер

Щоб перевірити iPad за серійним номером, користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт виробника за посиланням https://checkcoverage.Apple.com/ru/ru/. У спеціальній рядку необхідно ввести серійний номер апарата. Він прописується на кришці, на задній стороні девайса або, в разі підтримки планшетом SIM-карти, на лотку, його доведеться витягти. Введення на офіційному сайті серійного номера дозволяє не тільки перевірити iPad на справжність, а й отримати інформацію про гарантії: дійсна вона чи ні, чи був уже апарат в ремонті, а також скільки днів до закінчення гарантії залишилося. Якщо серійний номер iPad не пройшов перевірку, то пристрій неліцензійне.

Найкраще на сайті вводити серійний номер безпосередньо з девайса, так як нерідко шахраї використовують коробки від справжніх планшетів і підкладають в них контрафактну продукцію. Неуважний користувач може не звернути увагу на те, що серійний номер на девайсі і коробці відрізняється і ввести варіант з коробки, який є справжнім.

Важливо знати, що пробити iPad за серійним номером дуже просто, і це найнадійніший спосіб встановлення його автентичності. На даний момент серійний номер iPad підробити неможливо.

Перевірка iPad по IMEI

Унікальний код, що складається з 15 цифр, є гарантією справжності планшета і будь-якого пристрою в принципі. Тому перед покупкою гаджета з рук або подібних не надто надійних джерел юзер обов’язково повинен самостійно перевірити його за допомогою спеціальних ресурсів.

У наступній статті ми на прикладі iPhone розповідаємо, як дізнатися IMEI пристрою Apple для його подальшої перевірки. Для власників iPad дії будуть ідентичні. Після того, як у нас є потрібний 15-значний номер, можна переходити до безпосередньої перевірки планшета на справжність.

Зверніть увагу, що переходити на сайти можна і з самого планшета, використавши будь-які браузери.

Сайт Apple

Незважаючи на те, що ресурс офіційний і належить компанії Apple, дізнатися про влаштування на ньому можна небагато. Тут вказуються лише дані про сервісне обслуговування: чи діє гарантія і технічна підтримка на iPad.

На головній сторінці сайту зазначено, що перевірка проводиться за серійним номером. Однак, ввівши IMEI, користувач також може отримати необхідну інформацію. Але не варто вважати, що серійний номер і IMEI. Це одне і те ж.

 • Перейдіть по посиланню на сторінку перевірки IMEI. Введіть серійний номер і код підтвердження. Користувач може натиснути «Для людей з вадами зору» для того, щоб код відкрився в аудіоформаті. Натисніть «Продовжити».
READ  Як створити обліковий запис на iPad

На сайті Apple можна перевірити не тільки справжність iPad, але і інших пристроїв від компанії Apple, в тому числі і аксесуарів.

Сторонні сайти

Отримати більш детальну інформацію щодо Вашого пристрою, на сторонніх ресурсах як безкоштовно, так і заплативши невелику суму. Це залежить від того, що саме хоче отримати користувач.

Корисний ресурс, який надає практично будь-які дані про пристрій. Сайт повністю російською мовою і має зрозумілий інтерфейс.

  Перейдіть по посиланню вище на сайт для перевірки. Виберіть розділ «Apple», введіть IMEI пристрою і натисніть «Перевірити».

Якщо продукт оригінальний, користувач побачить сертифікат справжності, назва моделі і чи був колись втрачений або вкрадений iPad.

Обстеживши трохи нижче, можна побачити основні характеристики моделі, такі як: тип корпусу, розмір дисплея, камера і інше.

За додаткову плату користувач може отримати детальну інформацію саме про це планшеті: його серійний номер, встановлена ​​iOS, країна продажу, оператор, дата останньої активації і т.Д.

Сайт також надає функцію визначення країни покупки iPad.

Подивитися, який у iPad колір корпусу, обсяг пам’яті і інші характеристики, можна, скориставшись сайтом IMEI24.com. Єдиним його мінусом є відсутність російської мови.

  Відкрийте посилання вище і в спеціальне поле введіть унікальний номер пристрою і натисніть «Check».

Підтвердіть, що ви не робот, і натисніть “I’m not a robot».

Вікно надає користувачеві повну інформацію про зовнішній вигляд iPad, яка допоможе визначити, чи змінювалися якісь комплектуючі під час використання, наприклад, корпус. Тут також можна знайти інформацію про терміни гарантії і право на технічне обслуговування.

На просторах інтернету безліч різних ресурсів, які пропонують перевірку справжності iPad по IMEI. Ми розібрали лише деякі з них.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Як перевірити б / у iPad перед покупкою

Завдяки довгому терміну підтримки і сервісного обслуговування пристрою від Apple стали одними з найпопулярніших в світі. Звичайно, заслуговує на увагу ще й зручність використання, якість виконання і начинка гаджета, зокрема, мобільна операційна система iOS, яка є однією з головних причин покупки яблучних пристроїв. І частіше не нових, а саме старих, адже ціна на гаджети з часом істотно знижується і отримати заповітний iPad для читання, ігор, серфінгу або перегляду фільмів можна набагато дешевше. У цьому матеріалі ми дамо кілька порад від інженерів UiPservice тим, хто збирається придбати б / у iPad, але не знає, на що звертати увагу при покупці і які підводні камені можуть його чекати.

Головне правило в покупці б / у гаджетів. Не поспішати. Побіжний огляд девайсів і швидка покупка можуть не тільки зіпсувати загальне враження від роботи пристрою, а й змусять витратити зайві гроші на ремонт або заміну запчастин. Взявши б / у iPad в руки, потрібно насамперед провести зовнішній огляд на наявність сколів і подряпин. Обов’язково звертай увагу на геометрію корпусу. iPad повинен бути рівним, без вигинів. Перевір окантовку дисплейного модуля по всьому периметру. Якщо помічаєш, що скло трохи випирає, то потрібно обов’язково розпитати власника про історію сервісного обслуговування.

Відразу ж зверни увагу на комплектацію. Відсутність коробки і оригінальних аксесуарів повинно насторожити. Найчастіше такі девайси виявляються краденими, а зарядний пристрій і навушники в більшості випадків. Дешеві підробки. Якщо коробка все ж є, то обов’язково порівняй наклеєний на неї серійний номер з таким же номером в налаштуваннях iPad (або на задній панелі планшета). 16-значний код повинен збігатися.

На жаль, в iPad (крім першого покоління) немає датчиків попадання вологи, як в iPhone і iPod, тому визначити “втопився” планшет чи ні можна тільки під час розтину і ретельному огляді. Однак первинний огляд і перевірка роботи всіх зовнішніх роз’ємів в цьому випадку допоможе виявити проблемні місця. Для цього з собою рекомендуємо взяти навушники і, по можливості, зустрічатися з продавцем в приміщенні для перевірки зарядки від розетки (одночасно перевіряючи роботу і комплектних аксесуарів, і роз’єму для підключення 30-pin / Lightning). Але можна обійтися і зовнішнім акумулятором, головне, щоб сила віддається струму перевищувала або дорівнювала 1А, адже від ноутбука iPad зарядити не вийде (стандартний USB-вихід комп’ютера віддає.0.5А).

Далі на черзі тачскрін. Найпростіший і ефективний спосіб перевірити працездатність сенсора. Затиснути іконку на дисплеї для виклику меню “тремтіння” і повільно провести нею по всій площі дисплея. Якщо ярлик переміщається без проблем, то з тачскріном все в порядку. В іншому випадку на неробочий області іконка просто буде відриватися від пальця. Такий сценарій також можливий після установки неякісного дисплейного модуля, тому ще раз ретельно оглянь місця стикування дисплея з корпусом, порівняй колір рамок і кнопки. Вони повинні збігатися і не відрізнятися відтінком. Якщо продавець стверджує, що дисплей все-таки змінювався на “оригінальний”. То радимо прочитати нашу статтю про “оригінальності” дисплеїв для iPhone, яка так само актуальна і для iPad.

Після огляду потрібно обов’язково протестувати роботу всіх механічних елементів пристрою, а це клавіша Home (поєднана з датчиком Touch ID в Air 2 і молодше), кнопки гучності і важіль перемикання режимів (починаючи з iPad Air 2 він відсутній). Якщо планшет обладнаний дактилоскопічний сканером Touch ID, то потрібно перевірити його працездатність, зберігши в налаштуваннях власний відбиток пальця.

Після цього потрібно обов’язково протестувати роботу бездротових модулів: Bluetooth, Wi-Fi і 3G (якщо модель обладнана), а також камери iPad. Заздалегідь підготуйся до такої перевірки і візьми з собою відповідного розміру SIM-карту.

Одна з найважливіших процедур. Відв’язування від облікових записів минулого власника в Настройках → iCloud і → App Store. Краще додатково зайти на сайт Apple і перевірити блокування активації, адже в одній з версій iOS поле iCloud можна зовсім приховати.

Нагадаємо, що в майстернях UiPservice ви можете скористатися послугою передпродажної діагностики як з боку покупця, так і продавця. Все що вам потрібно, це звернутися в один з наших офісів в Києві.

Як перевірити, чи новий iPhone (активований чи ні) ви купили?

Вам продали iPhone в запечатаній коробці і продавець запевняє, що він новий. Перед тим як почати роботу з новим смартфоном Apple, його необхідно активувати. Процедура активації передбачає підключення смартфона зі вставленої SIM-картою до серверів активації Apple. Для цього необхідно просто підключитися до Wi-Fi або використовувати стільниковий передачу даних.

І тільки після того, як власник iPhone отримає підтвердження про активацію, він зможе використовувати свій пристрій.

Покупка бу Apple с рук. Первое правило

Таким чином, якщо при першому включенні смартфона користувач відразу потрапляє на домашній екран, минаючи екрани вітання, активації і настройки, то він вже був у вжитку. У той же час, якщо після першого включення iPhone з’явився екран вітання. Це ще не означатиме, що гаджетом не користувалися. Справа в тому, що екран зі словом «Здрастуйте» на різних мовах світу з’являється після перезапуску налаштувань iPhone до заводських або після процедури відновлення iOS на комп’ютері. Іншими словами, навіть розпакування запечатаній коробки і поява екрану вітання при включенні купленого iPhone не дає гарантії, що смартфон новий.

Детальна відеоінструкція

На сайті Apple присутній розділ «Перевірка права на обслуговування і підтримку», в якому швидко і без особливих зусиль можна перевірити, чи дійсно купується покупцем iPhone було змарновано раніше. Все що необхідно знати користувачеві для роботи з сервісом. Це серійний номер пристрою. У активованих гаджетів цей номер можна дізнатися в «Налаштуваннях», в розділі «Основні», пункті меню «Інформація про пристрій». У тому випадку, якщо смартфон зустрічає користувача стартовим екраном вітання, його серійний код можна дізнатися, натиснувши кнопку «i» в правому нижньому кутку.

Крім того, серійний номер iPhone вказано на етикетці, розміщеної на задній частині оригінальної коробки.

Отже, для перевірки iPhone виконайте наступні дії:

1. Перейдіть в розділ «Перевірка права на обслуговування і підтримку» на сайті Apple.

2. Впишіть у відповідне поле серійний номер iPhone (як дізнатися серійний номер), введіть код, вказаний на зображенні і натисніть Продовжити.

Серійний номер iPhone НІКОЛИ не містить букву «O» (використовується цифра «0» (нуль).

3. Якщо при перевірці нібито нового iPhone (або офіційно відновленого (реф, refurbished) Apple) з’явиться повідомлення «Активуйте свій пристрій», то це дійсно підтверджує, що у смартфона не було історії і він дійсно є новим.

Після активації, в сервісі «Право на обслуговування і підтримку» з’явиться (можливо не відразу, а протягом доби) розрахункова дата закінчення Права на обслуговування і ремонт, яка визначається шляхом додавання 365 днів до дня активації. Іншими словами, щоб дізнатися дату першої активації, відніміть від розрахункової дати рівно 1 рік.

READ  Як підключити мишку до iPad

ПРИМІТКА: Дані на сервері Apple можуть змінитися не відразу, звичайно це відбувається в інтервалі від 1 хвилини до 12 годин.

Як перевірити, чи новий iPhone ви купили? Спосіб 2

Відкрийте додаток Налаштування та перейдіть по шляху: Основні → Інформація про пристрій.

У вікні відкрийте пункт «Положення обмеженої гарантії».

Тут з’явиться (можливо не відразу, а протягом доби) розрахункова дата закінчення Права на обслуговування і ремонт, яка визначається шляхом додавання 365 днів до дня активації. Іншими словами, щоб дізнатися дату першої активації, відніміть від розрахункової дати рівно 1 рік.

Якщо дата активації, яку проводили ви відрізнятиметься від зазначеної в сервісі «Перевірка права на обслуговування і підтримку», то можете сміливо пред’являти претензії продавцеві. Смартфон був активований раніше, тобто на жаль, Ви не перший власник цього iPhone.

Наведемо приклад з життя. На пострадянському просторі часто використовується продаж сірих (ввезених нелегально) активованих iPhone під виглядом нових. Як це відбувається? Нові залоченние (прив’язані до мобільного оператора) iPhone продаються, наприклад, в США, за досить низькою ціною. Їх і купують «бізнесмени» з метою подальшої разлочки (відв’язування від оператора) за окрему плату.

Однак, найчастіше щоб разлочить такий iPhone, в большіінстве випадків його коробку необхідно розпакувати, відновити ПО і знову запакувати. За великим рахунком, це новий телефон (за фактом їм не користувалися), ідентичний купленому у офіційного реселлера, однак дата його першої активації не буде відповідати даті активації покупцем, так як вона вже була проведена раніше. Природно, термін дії обслуговування і підтримки у такого телефону буде менше року.

Серійний номер

Щоб перевірити iPad за серійним номером, користувачеві необхідно зайти на офіційний сайт виробника за посиланням https://checkcoverage.Apple.com/ru/ru/. У спеціальній рядку необхідно ввести серійний номер апарата. Він прописується на кришці, на задній стороні девайса або, в разі підтримки планшетом SIM-карти, на лотку, його доведеться витягти. Введення на офіційному сайті серійного номера дозволяє не тільки перевірити iPad на справжність, а й отримати інформацію про гарантії: дійсна вона чи ні, чи був уже апарат в ремонті, а також скільки днів до закінчення гарантії залишилося. Якщо серійний номер iPad не пройшов перевірку, то пристрій неліцензійне.

Найкраще на сайті вводити серійний номер безпосередньо з девайса, так як нерідко шахраї використовують коробки від справжніх планшетів і підкладають в них контрафактну продукцію. Неуважний користувач може не звернути увагу на те, що серійний номер на девайсі і коробці відрізняється і ввести варіант з коробки, який є справжнім.

Важливо знати, що пробити iPad за серійним номером дуже просто, і це найнадійніший спосіб встановлення його автентичності. На даний момент серійний номер iPad підробити неможливо.

Перевірка iPad на оригінальність

В такому випадку перевірка iPad починається з огляду його зовнішнього вигляду. Збірка у девайсів Apple найвищої якості, якщо десь є шорсткості, косі з’єднання або кнопки дивної форми. То це підробка.

Наступний момент. Компанія Apple завжди використовувала свої власні роз’єми для зарядки і синхронізації. У старіших моделях це широкий варіант, в сучасних моделях так званий Lighting, вузький роз’єм, схожий на microUSB, але з можливістю вставити штекер будь-якою стороною. Ніяких USB або microUSB у Apple ніколи не було, якщо щось подібне є в девайсе, який віддають за невеликі гроші або просто продають з рук, то цей апарат явно не ліцензійний.

Важливо! Слід звернути увагу на роз’єм для SIM-карти. Apple підтримує тільки одну SIM, і якщо користувач знаходить слот на дві SIM-карти або карту пам’яті, то це явна ознака підробки. В такому випадку можна далі не оглядати техніку і не перевіряти її по IMEI. Девайс перевірку гарантовано не пройде.

Якщо візуальний огляд показав, що все в порядку, на цьому зупинятися не варто. Попереду перевірка iPad за серійним номером або по май, яка дає 100% гарантію його справжності.

Відключення функції «знайти iPhone»

При покупці планшета з рук важливо переконатися, що на апараті відключена функція «знайти iPhone». Справа в тому що, якщо вона активована, девайс можна заблокувати віддалено, і його буде неможливо скинути до заводського стану, щоб їм міг користуватися новий власник. Іноді шахраї продають справжній апарат, але залишають функцію включеної, після чого віддалено блокують планшет і вимагають від нового власника додаткову плату за розблокування. Щоб не потрапити в таку ситуацію, потрібно при продавця перевірити, чи увімкнено функцію, і якщо це так, то попросити її відключити.

Зробити це можна з ноутбука або безпосередньо з девайса, але так як в руках нового покупця є iPad, то логічно буде робити це з нього. Варіантів для відключення два: через налаштування або в самому додатку.

 • Для відключення через настройки необхідно зайти в налаштування пристрою, знайти пункт iCloud, увійти в нього і перевести бігунок навпроти «знайти iPhone» в неактивний стан, він повинен стати сірим. Щоб зберегти цю дію, пристрій попросить користувача увійти в обліковий запис iCloud, і після на прив’язану пошту прийде повідомлення про те, що функція відключена.
 • Другий спосіб. Увійти в додаток «знайти iPhone», якщо обліковий запис використовується на декількох девайсах, то вони всі будуть перераховані. Знаходимо шуканий девайс і натискаємо кнопку «видалити». Тепер апарат можна безпроблемно скинути до нуля і видалити обліковий запис старого користувача.

Унікальний код, що складається з 15 цифр, є гарантією справжності планшета і будь-якого пристрою в принципі. Тому перед покупкою гаджета з рук або подібних не надто надійних джерел юзер обов’язково повинен самостійно перевірити його за допомогою спеціальних ресурсів.

У наступній статті ми на прикладі iPhone розповідаємо, як дізнатися IMEI пристрою Apple для його подальшої перевірки. Для власників iPad дії будуть ідентичні. Після того, як у нас є потрібний 15-значний номер, можна переходити до безпосередньої перевірки планшета на справжність.

Зверніть увагу, що переходити на сайти можна і з самого планшета, використавши будь-які браузери.

Сайт Apple

Незважаючи на те, що ресурс офіційний і належить компанії Apple, дізнатися про влаштування на ньому можна небагато. Тут вказуються лише дані про сервісне обслуговування: чи діє гарантія і технічна підтримка на iPad.

На головній сторінці сайту зазначено, що перевірка проводиться за серійним номером. Однак, ввівши IMEI, користувач також може отримати необхідну інформацію. Але не варто вважати, що серійний номер і IMEI. Це одне і те ж.

 • Перейдіть по посиланню на сторінку перевірки IMEI. Введіть серійний номер і код підтвердження. Користувач може натиснути «Для людей з вадами зору» для того, щоб код відкрився в аудіоформаті. Натисніть «Продовжити».

На сайті Apple можна перевірити не тільки справжність iPad, але і інших пристроїв від компанії Apple, в тому числі і аксесуарів.

Сторонні сайти

Отримати більш детальну інформацію щодо Вашого пристрою, на сторонніх ресурсах як безкоштовно, так і заплативши невелику суму. Це залежить від того, що саме хоче отримати користувач.

Корисний ресурс, який надає практично будь-які дані про пристрій. Сайт повністю російською мовою і має зрозумілий інтерфейс.

  Перейдіть по посиланню вище на сайт для перевірки. Виберіть розділ «Apple», введіть IMEI пристрою і натисніть «Перевірити».

Якщо продукт оригінальний, користувач побачить сертифікат справжності, назва моделі і чи був колись втрачений або вкрадений iPad.

Обстеживши трохи нижче, можна побачити основні характеристики моделі, такі як: тип корпусу, розмір дисплея, камера і інше.

За додаткову плату користувач може отримати детальну інформацію саме про це планшеті: його серійний номер, встановлена ​​iOS, країна продажу, оператор, дата останньої активації і т.Д.

Сайт також надає функцію визначення країни покупки iPad.

Подивитися, який у iPad колір корпусу, обсяг пам’яті і інші характеристики, можна, скориставшись сайтом IMEI24.com. Єдиним його мінусом є відсутність російської мови.

  Відкрийте посилання вище і в спеціальне поле введіть унікальний номер пристрою і натисніть «Check».

Підтвердіть, що ви не робот, і натисніть “I’m not a robot».

Вікно надає користувачеві повну інформацію про зовнішній вигляд iPad, яка допоможе визначити, чи змінювалися якісь комплектуючі під час використання, наприклад, корпус. Тут також можна знайти інформацію про терміни гарантії і право на технічне обслуговування.

На просторах інтернету безліч різних ресурсів, які пропонують перевірку справжності iPad по IMEI. Ми розібрали лише деякі з них.

Додайте сайт Lumpics.Ru в закладки і ми ще придамося вам.
Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

BETATECH.COM.UA 2021