Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як перевірити навушники Xiaomi AirDots на оригінальність

Table of Contents

Все про зарядку Redmi AirDots

Щоб зарядити вкладиші, потрібно помістити їх в пластмасовий футляр. Для кожного з вкладишів передбачено своє гніздо. Вставити навушники в кейс, помінявши місцями правий і лівий, не вийде. Як тільки «вуха» встануть на посадочні місця, будуть світитися червоні індикатори. Після закінчення зарядки світлодіоди змінять колір на білий.

Для повної зарядки «ДОТС» в кейсі потрібно 1,5-2 години. Може бути так, що на лівому навушнику індикатор буде білим, а на правому все ще червоним. Це нормальна ситуація, тому що правий «ДОТС» в парі є головним, він швидше розряджається і йому потрібно більше часу на зарядку.

У кейс, оскільки він зарядний, вбудований акумулятор, і його теж треба заряджати. Для цього на футлярі є порт mini-USB, в який вставляється відповідний кабель. У комплекті цього кабелю немає, тому доведеться купувати його окремо.

На кейсі також є індикатор стану. Там, де необхідно зарядка, він стає червоним, після повної зарядки (цей процес займає 2 години) колір змінюється на білий, і індикатор швидко вимикається.

Іноді не вдається зарядити один або обидва навушника. Причина може бути банальна. розряджена батарея кейса. В цьому випадку навушники після приміщення в футляр не відключати від телефону, пару залишається, навіть якщо закрити кришку кейса. Друга причина. відсутність контакту між навушником і заряджає майданчиком в кейсі. Перевірте, зняли ви плівку з «Дотса», а також з’ясуйте, чому не сідає до кінця навушник в своє гніздо. Можливо, цьому заважає амбушюра або щось ще. Зніміть амбушюри і спробуйте вставити навушники в кейс без них. Проблема з зарядкою може відразу ж зважитися. Тоді вам доведеться підібрати нові, більш відповідні силіконові насадки.

навушники, xiaomi, airdots, оригінальність

Як зробити скидання сполучення Redmi AirDots?

Крок 1. Затисніть багатофункціональну кнопку на 15 секунд, поки по черзі три рази індикатор блимне червоним і білим світлом, а потім не вимкнеться. Це буде означати, що скидання пристрою стався успішно.

крок 2. У списку Bluetooth-підключень на смартфоні знайдіть запис «Redmi AirDots_R» і видаліть її. Потім завершите процедуру скидання підключення.

Інструкція по управлінню бездротовими навушниками Xiaomi Redmi AirDots

Ера мобільної електроніки продовжує свій розвиток. Сьогодні цілком заслужено більшу популярність у користувачів завоювали бездротові навушники. Серед великої кількості моделей TWS-навушників, присутніх на ринку, особливо виділяються продукти під брендом Xiaomi / Redmi. Не буде перебільшенням сказати, що Redmi AirDots. гідна альтернатива дорогим «вкладишів», що випускається компаніями Apple, Sony, Samsung і іншими виробниками. У деяких країнах вони продаються під назвою Mi True Wireless Earbuds Basic, але модель насправді одна і та ж.

Важливо пам’ятати, що великий попит призвів до того, що в тому ж Китаї в великих кількостях випускаються клони Redmi AirDots. Продаються вони за низькою ціною, і якість таких аксесуарів не витримує ніякої критики. Будьте уважні, якщо збираєтеся придбати для себе або комусь в подарунок навушники від Xiaomi.

Нижче ми даємо докладну інструкцію для тих, хто тільки що купив Аїр ДОТС, в якій розповімо, як ними користуватися.

Управління AirDots за допомогою багатофункціональної кнопки

Фізична кнопка на кожному з навушників може виконувати кілька функцій.

 • Відповісти / закінчити / скинути вхідний дзвінок
 • під час отримання виклику тапніте один раз по багатофункціональної кнопці, щоб відповісти на дзвінок;
 • під час телефонного дзвінка натисніть багатофункціональну кнопку, щоб завершити з’єднання;
 • коли надходить небажаний дзвінок, ви можете скинути його довгим натисканням на багатофункціональну кнопку.
 • Відтворення / тимчасова зупинка музики

Коли ви слухаєте музику і хочете її поставити на паузу або знову запустити відтворення, можна виконати додаткове управління натисканнями на багатофункціональну кнопку.

Коли навушники знаходяться в режимі очікування, натисніть двічі багатофункціональну кнопку, щоб викликати цифрового помічника.

Телефон повинен підтримувати функцію голосового управління, в настройках телефону повинен бути активований режим швидкого запуску ( «пробудження» пристрою).

Xiaomi Redmi AirDots підтримують голосове керування, здійснюване за допомогою Xiaoai, Siri і Google Асистента.

У Redmi AirDots є підтримка третьесторонніх чат-додатків і голосового введення для iOS. У пристроях на Android за замовчуванням використовується вбудований мікрофон, через який подаються голосові команди і відповіді цифрового помічника.

Навушники Xiaomi Redmi AirDots не мають функції регулювання гучності, це налаштування потрібно виробляти на смартфоні. До речі, для настройки гучності звуку можна використовувати голосового помічника.

Що знаходиться в коробці?

Нові Redmi Аірдотс упаковані в невелику довгасту коробку з картону синього кольору. У коробці знаходиться:

 • Кейс для зарядки.
 • Навушники (в кейсі) з амбушюрами розміру «М».
 • Змінні амбушюри розмірів «S» і «L».
 • Керівництво по експлуатації на китайській мові. Інструкції російською мовою в комплекті немає.

Перш ніж почати користуватися рекомендуємо зарядити кейс і бездротові навушники. Зніміть плівки з кейса і з контактів на вкладишах (плівка може бути тільки на одному з них).

Перші кроки по встановленню з’єднання зі смартфоном

Крок 1. Дістаньте обидва навушника з зарядного кейса, вони тут же автоматично включаться.

крок 2. Увімкніть модуль Bluetooth на смартфоні. Запуститься пошук знаходяться поруч бездротових пристроїв. У списку знайдених пристроїв повинна з’явитися рядок «Redmi AirDots_R». Це правий навушник, підключення потрібно починати саме з нього, лівий підключиться автоматично.

 • Якщо ви помістіть навушники назад у футляр, загориться червоний індикатор. Він автоматично від’єднання Redmi AirDots від телефону.
 • Якщо ви знову дістанете навушники з кейса, загориться білий індикатор. AirDots знову автоматично підключаться до смартфону.

Підключати «ДОТС» через Bluetooth можна не тільки до телефону, але і до PC, і до ноутбука.

Часто буває, що при сполученні виникають проблеми або через деякий час один з навушників починає втрачати зв’язок, звук в ньому то з’являється, то зникає. У будь-якому випадку буде потрібно виконати скидання з’єднання. сполучення в парі і підключення до мобільного пристрою.

Додатки для управління гарнітурою Redmi AirDots

Також в додатку можна подивитися інформацію про витрату заряду батареї. Взагалі, це додаток більше підходить для моделей навушників Xiaomi з сенсорним управлінням (AirDots Pro, AirDots Youth Edition). На Redmi AirDots працює тільки одне. перегляд інформації про батарею, запрограмувати кнопки не вийде. Для цього є ще один додаток, яке називається MacroDroid.

MacroDroid можна знайти в Google Play, воно працює тільки на телефонах Android. Для iOS, на жаль, версії цього додатка немає.

 • відкриваєте додаток.
 • Створюєте новий макрос (червоний квадрат з «плюсом». «Додати макрос»).
 • Для тригера потрібно вибрати медіакнопку: «Введення даних» «Медіакнопка» «Довге натиснення». Відзначаєте «Довге натиснення», так як якщо вибрати «Подвійне натискання», перемикання треків не працюватиме.
 • Відкриваєте меню «Дії», далі «Медіа» «Управління мультимедіа» «Емулювати медіакнопку» «Наступний». Тут вибираєте свій додаток, з якого ви слухаєте музику (Yandex Music, Google Play Music, VLC, YouTube і т. Д.).
 • Потім йде в розділ «Обмеження». «Зв’язок» Стан Bluetooth »« Пристрій підключений ». Вибираєте «Redmi AirDots_R».
 • зберігаєте макрос.

На цьому все. Налаштування кнопок завершена, навушниками можна користуватися.

ОСТОРОЖНО! Подделка Redmi AirDots. Будьте внимательны! Redmi AirDots как отличить от подделки?

Як перевірити на оригінальність Redmi AirDots через QR-код ?

Як тільки сканер буде готовий, слід відкрити програму, навести камеру телефону на прапор для того, щоб провести ідентифікацію. Як тільки камера прочитає закодовану інформацію, сервіс надасть ідентифікаційний код і кількість перевірок. Далі з’явиться вікно, яке говорить «Authentication passed! This Mi product is authentic », це перша ознака того, що перед вами оригінальні навушники Xiaomi AirDots.

Само собою компанія Xiaomi розуміє, що легко можна підробити код ідентифікації, саме тому можна подивитися кількість перевірок. Лічильник повинен показувати саме ту кількість перевірок, яке користувач сам використовував.

Як відрізнити оригінал AirDots від підробки?

Xiaomi на практиці показує те, що можна користуватися всіма новими технологіями, при цьому не витрачаючи великі гроші, заради власного комфорту. З кожним роком асортимент компанії збільшується, радуючи своїх покупців досить невеликим цінником, якістю і можливістю купувати відмінні продукти. Через те, що люди довіряють компанії Xiaomi, на ринку існує величезна кількість підробок. Саме тому потрібно перевіряти кожну покупку цього бренду на оригінальність. Як відрізнити оригінал від підробки AirDots Xiaomi, читайте у цій статті.

READ  Чи можна зарядити телефон через навушники

Як можна відрізнити оригінал Xiaomi AirDots від підробки?

Redmi AirDots. це самі бюджетні і якісні бездротові навушники. Саме тому деякі продавці підсовують підробки своїм покупцям. Але як можна підтвердити справжність навушників, якщо у них немає спеціальної бирки з QR-кодом? В першу чергу покупець засмутиться, що на кейсі красується напис «Redmi», хоча у відеоблогеров на цих навушниках логотип компанії Xiaomi.

Якщо на кейсі напис Redmi, то це буде означати, що виготовлені вони всередині Китаю. Безсумнівно це оригінальні навушники. Однак якщо присутній тільки логотип компанії, то це означає, що партія була створена не для Китаю, а для решти світу за кордоном. Потрібно звернути свою увагу на такі фактори, які тільки підтвердять автентичність куплених навушників:

 • На кейсі напис практично не помітна;
 • Тиснення з позначенням сторін навушників виглядає дуже акуратно, без кривих країв або ж наклейок.
 • Місце для бездротової зарядки глянсова. Як правило, в підробках вона матова.

Перевіряємо достовірність через сайт Mi Verify

Це найшвидший і надійний спосіб, що спрацьовує з усіма пристроями від Xiaomi, починаючи з телефонів і закінчуючи фітнес-браслетами. На упаковці гарнітури вказано код, що складається з 20 цифр. Номер прихований захисною плівкою, яку потрібно стерти монетою.

Вводимо 20-значний код в графу «Xiaomi Product Authentication» і чекаємо, поки висвітиться кількість перевірок. Якщо пристрій перевірялося за вказаною вами номером всього один раз. це оригінал, оскільки Xiaomi привласнює своєї продукції різні комбінації цифр. Кілька перевірок за однаковим номером вказують на підробку.

Аналогічну процедуру можна провести через штрих-код. Шукаємо його на коробці і фотографуємо в додатку «Сканер» (на телефонах Xiaomi воно встановлено за умовчанням, а власники інших смартфонів можуть завантажити програму з Google Play). Після обробки штрих-коду відкриється сторінка «Xiaomi Product Authentication» і з’являться результати перевірки.

Визначаємо за зовнішніми ознаками

Тепер розповімо, як відрізнити репліку Bluetooth-навушників за зовнішнім виглядом. Відразу зверніть увагу на якість збірки: кришка оригінального кейса без проблем відкидається назад, а сам футляр не скрипить. Вкладиші повинні бути виконані з приємного на дотик пластика без подряпин, зазорів і тріщин. Ззаду у справжніх AirDots Pro знаходиться сенсорна панель управління з сріблястою обведенням. У підробки ніякого обрамлення немає, і сама кнопка зазвичай механічна.

У комплекті з справжніми АірДотсамі йдуть силіконові насадки, які можна підібрати під розмір і форму своєї вушної раковини. Комплектація копії зазвичай дуже мізерна: інструкція, що складається всього з декількох сторінок і не має логотипів, сам пристрій і зарядний кабель поганої якості.

Як відрізнити підробку AirDots Pro

Xiaomi спеціалізується на випуску бюджетних гаджетів, щоб будь-який користувач міг придбати вподобане пристрій за доступною ціною. Але це не зупиняє недобросовісних розробників, які виготовляють копії по ще меншій вартості.

Підроблене пристрій погано працює, позбавлене половини заявлених функцій, непрезентабельно виглядає і часто ламається. Тому сьогодні ми розповімо, як визначити підробку популярних навушників AirDots Pro.

Як не придбати фальшивку

Тепер ви знаєте, як відрізнити фальшиву гарнітуру Xiaomi AirDots Pro від справжньої. Також у нас є корисна стаття для більш бюджетних моделей Redmi і Mi AirDots. А як ви перевіряєте свої гаджети на оригінальність?

Комплектація

Разом з Bluetooth-навушниками йдуть змінні амбушюри, упаковані в квадратний пакетик. Підробки зазвичай поставляються без додаткових насадок.

Фірмова інструкція складається з 9 сторінок, на першій розташований фірмовий логотип. Друк якісна і чітка. А ось до репліці кладуть керівництво на 3-4 сторінки на першому аркуші немає ніяких логотипів. Також часто фальшивка поставляється з відсканованої інструкцією.

У справжніх Redmi AirDots в комплекті немає зарядного USB-кабелю, тому що компанія заощадила на цьому. Тоді як шахраї, не звертаючи увагу на таку дрібницю, кладуть з копією провід. Але не плутайте Redmi з Мі Айрдотс. дану модель Xiaomi комплектує USB.

Покупцям китайських версій, які називаються саме Redmi AirDots, потрібно в першу чергу звернути увагу на кришку футляра. Там повинна розташовуватися маркування Redmi, але ні в якому разі не Redim, Rrdmi або Mi. Логотип Мі буде тільки в разі, якщо купувалася Global Version під назвою Mi True Wireless Earbuds Basic.

Далі дивимося на роз’єм для зарядки, розташований в задній частині. Стики не повинні випирати, USB-порт рівний і гладкий. Переміщаємося на передню частину док-станції: індикатор видно тільки при включеному стані. Якщо лампочка не горить, він абсолютно непомітний. Кришка футляра відкидається на 90 градусів, за рахунок чого вкладиші легко помістити в зарядні гнізда.

На задній стороні коробки розташований код, що складається з 20 цифр. Він знаходиться під захисною плівкою, яку потрібно акуратно стерти монеткою.

Далі заходимо на сайт Mi Verify, відкриваємо вкладку «Xiaomi Product Authentication» і вбиваємо код. Висвітиться кількість перевірок. Якщо за даним номером навушники перевірялися 1 раз. вони оригінальні, так як Xiaomi дає своєї продукції унікальні комбінації цифр. Якщо кілька разів. варто задуматися про підробку, бо шахраї привласнюють фальшивок однакові шифри.

упаковка

На цій коробці назва моделі надруковано яскравим і чітким шрифтом, а картинка гарнітури глянцева і переливається на сонці; у копії букви і зображення змащені, бляклі і неякісні. Оригінальна упаковка має дві прозорі пломби вгорі і внизу. На тильній стороні вказаний серійний номер та дата виробництва. Цифри повинні бути пиксельними і жирними.

Як відрізнити підробку Redmi AirDots

Продукція Xiaomi дуже популярна на технологічному ринку, тому кількість копій стрімко зростає. Шахраї намагаються продати підробки і просять за неї стільки ж, скільки коштує даний пристрій. Користувачі повинні знати, як перевірити оригінальність навушників Redmi і Mi AirDots.

Навушники

Девайс відрізняється якісною збіркою: ніде немає зазорів, конструкція не скрипить. Матовий пластик приємний на дотик. Якщо гарнітура купувалася нова і упаковка була цілою. вас повинно насторожити наявність подряпин і плям, оскільки несумлінні продавці не дуже турбуються про зовнішній вигляд і цілісності гаджета.

Маркування L і R, завдяки якій можна відрізнити правий і лівий вкладиш, гладка і глянсова, тоді як у копії відчувається рельєфність. Також репліку легко виявити, якщо після підключення по Bluetooth навушники відображаються на телефоні під невідомою назвою.

Як зрозуміти що кейс AirDots заряджений?

Бажаючи якомога краще зробити основні характеристики, виробник заощадив на матеріалі футляра, вписуючись в вузькі рамки супер-бюджетного сегмента. Тактильно пластик корпусу нагадує пластик китайської вироби і хоча зовні виглядає чинно, без вад, але щось підказує, що стійкості до подряпин очікувати не варто. Індикатор заряду розміщений на передній панелі під кришкою. Він виконаний у вигляді світних точок, що вказують на величину заряду. Як зрозуміти, що кейс AirDots заряджений? Читайте в нашій статті нижче.

На відміну від більш старших моделей, що продаються за відповідну ціну і мають USB Type C, в цьому пристрої з тильного боку розміщений роз’єм microUSB, призначений для зарядки батареї через шнур живлення. «Вуха» в посадочних місцях сидять досить щільно. їх утримують потужні магніти, що запобігають випадкове випадання при трясці. Хід кришки досить тугий, а закриття завершується впевненим клацанням. Це також обумовлено вбудованими неодимовими магнітами, міцно фіксують половинки в закритому положенні.

В руці кейс схожий на морський камінчик, але при спробі його пом’яти, про себе дають знати витрати вартості: відчувається хід між половинками, часом супроводжується слабким поскрипуванням. Зверху, в залежності від того, з якого заводу випущений гаджет, розташовується логотип. В одному варіанті це Redmi, в іншому просто. Mi. Перевернутий камінчик оголює свій китайський животик, всипаний ієрогліфами з технічною інформацією. Плюсом до економії йде відсутність зарядного кабелю, але воно й зрозуміло: порт стандартний, кабель до нього знайдеться в кожному будинку. а підсумкова ціна від цього тільки виграє.

Як дізнатися заряд кейса Redmi AirDots? Це неможливо, але майте на увазі, що батарея кейса здатна два рази повністю зарядити навушники з 0% до 100%. Таким чином продовжуючи загальний час роботи до 12 годин (час роботи самих Redmi AirDots становить 4 години). Як зрозуміти що AirDots зарядилися? Легко, на навушниках перестануть горіти червоні лампочки.

Проблеми з зарядкою

Ситуації відсутності заряду найчастіше виражаються в тому, що більше не заряджається лівий, або правий навушник, або не заряджається обидва Аїр Дотса. Рішення проблеми зазвичай зводиться до наступним алгоритмом дій:

 • Перевірити, що навушники не зміщені щодо контактів, і в посадочні місця не потрапив сміття. Контакти навушників і кейса повинні бути чистими, без окислів.
 • Перевірити заряд на самому футлярі, поставивши його на зарядку. Якщо індикатор горить білим. все повинно працювати справно.

Як перевірити Airpods на оригінальність

Отже, ви вирішили придбати Airpods. але не у офіційного рітейлера. а у сірого. Або ж з рук. Вам знадобиться наша інструкцій. Існує маса способів перевірити бездротові навушники, зарядний чохол і навіть коробку на оригінальність.

Китайські копії відрізняються багатьом. Але більшість людей всіх нюансів просто не помічають. Що загрожує Наприклад, втратою грошей. Все-таки китайці стоять куди дешевше і якість їх помітно нижче. За 10 тисяч вам можуть впарити умовні Airpods Pro, яким червона ціна 1 тис.

READ  Як видалити непотрібні програми на Xiaomi

Перевірка по серійному номер: Це найкращий спосіб і найефективніший. Серійник знаходиться на кришці зарядного кейса, а також на коробці. перевіряємо тут.

Але раптом вам попався просунутий продавець-шахрай. Він цілком міг задурити заміною деталей всередині корпусу навушників. Таке буває, хоч і вкрай рідко. Ретельний огляд Airpods ніколи не буде зайвим.

 • Вивчіть грати динаміка: У оригіналу вона майже не виділяється, її майже не видно. У підробки колір може сильно виділятися.
 • Нижня частина: У оригіналу є свого роду решітка, крім того, форма овальна і є білі смужки з боків. А ось у китайця всього цього не буде.
 • Оригінальні Airpods тільки і виключно білі.
 • Вони миттєво підключається до вашого смартфону (якщо довше 7-8 секунд, то варто задуматися).
 • Автономність у оригіналу вище.
 • При підключенні Airpods тільки видають звук. але не говорять чоловічим або жіночим голосом.
 • Якщо функція виявлення Airpods в Локаторі не працює. значить перед вами підробка.

А як перевірити зарядний кейс ?

 • Дивимося на порт Lightning: У справжніх Airpods він більш акуратний, не такий товстий. У підробки може мати ненадійний вид і облізлі фарбу.
 • Designed by Apple in California. Assembled in China: Зазвичай пірати зовсім не додають цей напис. Або допускають в ній помилки. А іноді просто шрифт дивний.

А коробка? Тут теж бувають нюанси. Оригінальна упаковка завжди виглядає стильно і дорого. У підробки занадто великі зазори з боків. А ще у оригіналу яскраві написи з відбиваються елементами. У підробок вони традиційно матові.

Як перевірити навушники Xiaomi AirDots на оригінальність і відрізнити від підробки

Бездротові навушники Redmi AirDots отримали високу популярність через низьку ціни і прийнятного звуку. Це послужило причиною появи низькоякісних копій, які продають за ціною оригіналу. Давайте розберемося, як відрізнити підробку за зовнішніми ознаками і не втратити гроші.

Оригінальна комплектація і кейс Redmi AirDots

Перевірити оригінальність навушників дозволяє наявність амбушур. У справжньої гарнітури вони обов’язково йдуть в комплекті і запаковані в квадратну упаковку. У підробку насадки не кладуть або загортають в згорток. Комплектна інструкція в «правильної» версії складається з 9 сторінок, а на першій знаходиться логотип Mi. У копій мануал всього на 4 листа відсутня фірмове лого в заголовку. Буває, що в репліку кладуть відскановану копію оригіналу, але її легко визначити за якістю паперу і розмитим шрифтів.

Наступна ознака підробки стосується логотипу зверху кейса. З початку літа 2019 року виробник має завдає напис Redmi, у копії позначено раніше згадане Mi або помилки Redim або Rrdmi. Два останніх варіанти зустрічають в перших партіях «палених» вкладишів.

Ось ще кілька ознак, за якими відрізняють справжні навушники від підроблених по кейсу:

 • Кришка відкривається на 90 °, її можна зачинити різким рухом.
 • Знизу напис темного шрифту, чи не виділяється на загальному тлі футляра.
 • Шарнір під кабель зарядки зверху гнізда рівний, без вигинів або перепадів висоти. Усередині спостерігається аналогічна картина.
 • При підключенні до зарядного пристрою загоряється світлодіод, який повідомляє про підключеному харчуванні.
 • Контакти харчування під вкладиші втоплені в корпус і не випирають.

Додаткову перевірку на справжність проводять тактильно. в підробці використаний матовий пластик низької якості.

Оригінальна коробка Redmi AirDots

Почнемо з головного. на офіційному сайті Xiaomi неможливо визначити справжність гарнітури за серійним номером, як і просканувати QR-код, якого немає як на китайській, так і на глобальній версії вкладишів. Таким чином, дієвим способом залишається пошук відмінностей по коробці:

 • На тильній стороні оригінальної упаковки логотип Mi і зображення кейса з гарнітурою більш насиченого кольору (на підробці колір бляклий), текст внизу виражений, шрифт назви моделі жирніше.
 • Оригінальні Redmi AirDots на упаковці мають видавлені отвори зверху. Там же повинна знаходитися прозора пломба, яку дублює друга знизу коробки.
 • На тильній стороні знизу наклеєний серійний номер з датою виробництва. На справжньої наклейці дата написана жирним, піксельним шрифтом, а у копії звичайним.

Помітна відмінність присутня на розташуванні синього фону спереду. в оригіналі воно знаходиться трохи вище, ніж у підробки, але при відсутності на руках справжньою упаковки помітити це неможливо.

Оригінальні навушники Redmi AirDots

Перевірка справжності зачіпає огляд вкладишів:

На цьому основні прийоми перевірки навушників Xiaomi на оригінальність закінчуються, проте творці підробок продовжують розвивати свій продукт, щоб він більше нагадував справжню гарнітуру. Немає гарантії, що в подальших ревізіях зовнішній вигляд підробок не зміниться, тому додатково звертайте увагу на наступні відмінності від оригіналу:

 • не відображається виробник Bluetooth-модуля при перевірці;
 • справжня ємність батареї кейса становить 220 мАг замість 300 мАг;
 • світлодіоди світяться дуже яскраво або тьмяно;
 • слабкі магнітні контакти не тримають вкладиші, якщо перевірити навушники шкереберть;
 • різна гучність гарнітури, поганий звук, мала дальність роботи (аж до 1 метра і менше);
 • при скиданні до заводських налаштувань світлодіоди спалахують червоним, а не синім кольором.

Як відрізнити підробку Redmi AirDots

Останнім часом через велику популярність дешевих бездротових Redmi AirDots, недобросовісні продавці почали відправляти своїм покупцям підробки. Так як же відрізнити підробку Redmi AirDots якщо на них не спеціальної бирки з перевірочним QR кодом?

Перше що може викликати у вас здивування. це напис Redmi на лицьовій частині кейса, адже у всіх оглядах там зображений логотип Xiaomi (напис Mi). Але не поспішайте засмучуватися.

Напис Redmi на кейсі значить що навушники випущені для внутрішнього ринку Китаю. Це не підробка. Логотип Mi вказує на те, що це глобальна версія навушників.

 • Сервісні написи на кейсі виконані білим кольором, на оригіналі вони ледве помітні.
 • Штампування лівий / правий виконана тисненням, на оригіналі вона більш акуратна.
 • Контактна площадка для зарядки на навушниках матова, на оригіналі вона глянцева.

Як перевірити навушники Xiaomi на справжність?

Багато людей хоч раз в житті, можливо навіть не знаючи того, набували підробки. Років п’ять тому ви могли наштовхнутися на копію будь-якого більш-менш дорогого гаджета (навушники Beats by Dre за 200 наприклад), але тепер умільці роблять копії навіть дешевих навушників від Xiaomi, які стоять до 20.

Від цього нікуди не втекти, залишається лише прийняти цей факт як даність і бути більш уважним, здійснюючи чергову покупку. Так як же перевірити навушники Xiaomi на справжність, про це ми детально розповімо в цій статті. Xiaomi подбала про своїх покупців і зробила цей процес максимально простим.

У мережі багато відеороликів розбирання зовнішніх зарядних акумуляторів, всередині яких люди знаходять самі незвичайні речі: від болтів до піску. Вся небезпека полягає в тому, що зовні відрізнити підробку від оригіналу часто дуже важко. Як тільки проблема почала набирати обертів, Xiaomi реалізувала систему QR кодів для перевірки справжності своїх пристроїв. Ймовірно, ви помічали паперові прапорці, які висять на проводах нових навушників. Один з таких прапорців ви бачите на фото.

Як перевірити оригінальність навушників Xiaomi?

 • Якщо у вас смартфон під управлінням MIUI вам варто знайти вбудований додаток “Сканер”, яке зазвичай знаходиться в папці “Інструменти”.Якщо ви користувач Android, вам необхідно завантажити спеціальний додаток для зчитування QR кодів. Наприклад, QR Code Reader.Еслі ви користувач техніки Apple, вам також необхідно завантажити додатки для зчитування кодів з App Store. Наприклад: QR Code.
 • Коли відкривається програма для зчитування QR кодів, необхідно навести камеру на прапорець з кодом ідентифікації. Даний прапорець висить на дроті навушників ближче до штекера. Додаток обробить код і запропонує відкрити в браузері сторінку з результатами перевірки.
 • Якщо на сторінці вам махає Mi-кролик, а під ним є напис “Authentication passed! This Mi product is authentic “це означає, що ваші навушники оригінальні. В іншому випадку у вас підробка.

Що робити, якщо у вас підробка?

При здійсненні покупки в інтернеті і оплаті за допомогою платіжної системи PayPal ви можете відкрити суперечка з продавцем і надавши необхідні докази того, що у вас підробка повернути витрачені гроші. Aliexpress володіє власною системою захисту покупців.

Той самий чоловік, який постійно обурюється з приводу відсутності USB Type-C в нових гаджетах Xiaomi. Це я жартую зовсім несмішні жарти і допускаю помилки в текстах. Люблю зелені яблука.

Як перевірити зарядку Airpods на iPhone

Найпростіший спосіб подивитися рівень заряду Airpods:

 • Відкрийте кейс з навушниками.
 • Піднесіть чохол безпосередньо до iPhone.
 • Через кілька секунд з’явиться вкладка, де можна побачити відсоток заряду вкладишів і футляра.

Зверніть увагу! Таким же способом перевіряють харчування гарнітури і кейса. поруч зі станом зарядки буде підсвічуватися значок блискавки.

Альтернативний спосіб перевірити заряд Airpods на iPhone 7 або іншої моделі. скористатися віджетом «Елементи живлення», він же «Акумулятор». У ньому відображається заряд всіх девайсів, підключених до смартфону по Bluetooth.

Щоб подивитися заряд через віджет, в футлярі повинен знаходитися один вкладиш.

Як перевірити зарядку Airpods на Mac

Щоб вивести заряд батареї гарнітури на Mac:

Как правильно настроить наушники Xiaomi Redmi AirDots. Earbuds

 • Повністю відкрийте кришку кейса або дістаньте навушники з футляра.
 • Увімкніть Bluetooth на комп’ютері.
 • Після синхронізації з навушниками наведіть курсор на пункт з «AirDots».
 • На екран буде виведено інформацію про заряд «вух».
READ  Xiaomi redmi note 8 pro який Android

Як перевірити зарядку Airpods за допомогою Siri

Коли обидва вкладиша знаходяться в вухах, можна дізнатися залишок зарядки, скориставшись голосовим помічником Siri. Для його активації:

 • два рази тапніте по навушника ЕірПодс;
 • скажіть: «Привіт, Siri» на Airpods Pro і звичайних затички 2-го покоління.

Коли асистент буде активний, задайте питання: «Скільки зарядки залишилося у АірПодс»? Siri озвучить залишився запас енергії в процентах.

Як перевірити рівень заряду навушників Airpods

Щоб перевірити залишився запас енергії бездротових навушників Airpods, власникам гарнітури пропонують скористатися девайсами від Apple або подивитися зарядку на фірмовому футлярі. Розповімо, як це зробити і що для цього знадобиться.

REDMI AIRDOTS. КАК ПОДКЛЮЧИТЬ ЭТИ ЧЕРТОВЫ НАУШНИКИ?

Як перевірити зарядку Airpods на Apple Watch

Якщо наручний годинник і гарнітура синхронізовані зі смартфоном через один iCloud, можна переглянути на скільки заряджені вкладиші через екран носиться аксесуара. Для цього відкрийте на Apple Watch «Пункт управління» і клацніть на відсоток зарядки для перегляду залишилася енергії в ЕірПодс.

Увага! Цей метод працює навіть в тому випадку, якщо вкладиші програють музику на телефоні. Доступна перевірка тільки на Apple Watch з версією watchOS 5.0 і вище.

Як перевірити зарядку Airpods за допомогою кейса

Заряд кейса перевіряють одним з вищеописаних способів або перевіривши світіння «Індикатора статусу» на чохлі. У звичайному футлярі він знаходиться між відсіками для навушників. У його аналогу, з підтримкою бездротової зарядки, кольоровий індикатор виведений на лицьову сторону, щоб було простіше дивитися на яке надходить харчування.

Якщо кейс і навушники повністю зарядилися, лампочка буде горіти зеленим кольором. Коли запасу енергії вистачає на менш, ніж один цикл зарядки, індикатор почне світитися жовтим. Зелене свічення також з’являється, коли чохол повністю зарядився від кабелю живлення.

Як перевірити зарядку Airpods на Android

Через підключення до сторонньої ОС для перевірки заряду навушників знадобиться встановити додаток AirBattery. Це неофіційний софт, через що виникають проблеми сумісності з деякими моделями смартфонів і версіями Android.

процедура перевірки

Найпопулярнішим способом є перевірка за кодом QR. Для неї вам знадобиться смартфон з підключеним інтернетом, встановлене на ньому додаток для зчитування QR-кодів (наприклад, Barcode Scanner) і навушники, які ви збираєтеся перевіряти.

Відкривши коробку, ви побачите код QR, який не є способом перевірки гарнітури на оригінальність. Прочитавши його, ви перейдете по посиланню і зможете скачати китайське VIP додаток, яке є як для Android, так і для iOS, Windows Phone і навіть Symbian і Java.

Виробник наклеїв код QR для перевірки на сам провід навушників у вигляді маленького прапорці з паперу або спеціальної плівки. До речі, на одних з перших версій навушників (наприклад, Piston White) такого коду може і не бути. Прочитуємо даний код через спеціальний додаток-сканер на телефоні і погоджуємося на запит про перехід за вказаним URL. Якщо ви побачили дуже радісну тваринку і безліч китайських ієрогліфів. можна радіти, у вас оригінал!

Перевірка справжності навушників Xiaomi

На сьогоднішній день китайці випускають таку кількість електронної продукції, що можна загубитися. І велика частка цієї продукції. підробки продукції відомих брендів, в тому числі і китайських. Така ж доля спіткала і компанію Xiaomi, яка випускає електроніку і аксесуари за цілком прийнятними для споживача цінами. Наприклад, підробка гарнітури Mi для смартфонів настільки майстерно зроблена, що часом навіть фахівцеві перевірити справжність продукту дуже складно. На щастя, ми знаємо, як перевірити навушники Xiaomi на оригінальність і сьогодні розповімо про це вам.

Для того, щоб користувачі були в курсі того, підробка у них або оригінал, компанія Xiaomi привласнила кожному своїм устроєм унікальний номер, який завжди можна перевірити, зайшовши на офіційний сайт компанії. Виробник був дуже проникливий і передбачив, що ті, хто створює підробки, можуть просто-напросто дублювати один і той же номер на кількох продуктах. Для цього Xiaomi створила сервіс, який підраховує, скільки разів даний номер перевірявся на унікальність.

складнощі перевірки

До речі, це не єдиний, але найпопулярніший і простий спосіб перевірки автентичності гарнітури від Xiaomi. Однак вам слід пам’ятати, що їх офіційний сайт частенько дає збої, тому якщо ви після переходу за посиланням з QR-коду побачили повідомлення про помилку. спробуйте знову через якийсь час. Ті, хто коли-небудь перевіряв IMEI смартфонів Xiaomi, знає, про що йде мова.

Тепер ви знаєте, як перевірити оригінальність навушників Xiaomi через використання QR-кодів. Якщо щось не вийшло, виникли питання або пропозиції. пишіть в коментарях, ми постараємося допомогти.

Топові бездротові навушники Xiaomi Redmi AirDots! Як відрізнити від підробки?

Всім привіт! Сьогодні внесу свої п’ять копійок в досвід експлуатації напевно найпопулярнішими бездротовими навушниками Xiaomi Redmi AirDots TWS. До речі, на Telegram каналі TechnoReview цікаві технічні пристрої, новинки від Xiaomi і знижки на них з’являються ще швидше, тому підписуйтесь, щоб дізнаватися про про все первимі.Поехалі!

Бездротові навушники Xiaomi Redmi AirDots

Проставляються навушники в коробці з барвистою поліграфією. Оскільки пристрій максимально популярно, підробок теж дуже багато. І саме по коробці можна визначити підробку від оригіналу. Для початку дивимося наявність стандартних пломб. Далі слід звернути увагу на шрифт і колір поліграфії, який повинен бути досить яскравим, а зображення самого пристроїв переливатися на світлі і віддавати глянцем. Ну і звичайно ж штрих-код повинен бути чітко протягнутий в пресі і не мати кривизну в шрифті. Також є номер SKU, за яким можна перевірити оригінальність.

Відкривши коробку, нас зустрічає кейс, в якому знаходяться навушники, три пари змінних амбушюр і невелика інструкція. Як багатьом відомо, кабель для зарядки в комплект поставки не входить. Але деякі підприємливі китайці за додаткову плату готові закинути в посилку дешевий кабель за завищеною ціною.

Сам кейс виконаний із середнього за якістю чорного матового пластика з написом Redmi. На задній частині розташований microUSB роз’єм для зарядки. При зарядки на передній частині починає горіти індикатор, який абсолютно непомітний при вимкненому живленні.

Кришка у оригінальних навушників для зручності їх вилучення відкривається під кутом 90 градусів. Самі навушники знаходяться в гніздах з коннекторами для їх зарядки. На кожному з навушників є індикатор роботи, який горить або білим, або червоним кольором.

Навушник виконаний у формі капсули і має механічну клавішу, яка при одноразовому натисканні запускає і зупиняє треки, а також дозволяє відповідати на вхідні дзвінки. Подвійне натискання викликає голосового асистента. Зі зворотного боку знаходиться два контакти для зарядки і позначення лівого і правого вуха. Час автономної роботи навушників становить приблизно 4 години. При цьому від кейса до повної зарядки їх можна зарядити також 4 рази.

Перед сполученням необхідно затиснути механічні клавіші на кожному з навушників. Після підключити в настройках Bluetooth смартфона саме правий навушник. Лівий відповідно подконнектітся автоматично. Особисто в моїх вухах затички виглядають м’яко скажемо незвично. Але вуха у мене великі, тому практично всі навушники мені не підходять. Не дивлячись на це, навушники підійдуть для більшості людей, а не мутантів типу мене. Жарт. Якщо серйозно, то, я думаю, що мені б підійшли Xiaomi AirDots Pro, але вони дорогі і не варті того. Та й за звучанням можна порівняти з даним варіантом. До речі, вже вийшли нові навушники Xiaomi AirDots Pro 2, які отримали схожі c Apple Airpods дизайн. Ну, а ті ж Apple Airpods випадуть з моїх вух при першому ж кроці. При цьому я завжди знайшов положення при якому навушники можна розмістити в вухах, щоб вони сиділи там щільно і не вивалювалися, але виглядають це дуже смішно і йти так по вулиці навіть трохи соромно. В іншому форм-фактор навушників радує і дозволяє їх «вкрутити» в вухо практично будь-якою стороною, знайшовши зручне положення, при якому вони не будуть випадати.

Про звучання цих навушників багато говорити не буду, оскільки це суто індивідуальне поняття, про яке з усіх боків вже висловилися в інтернеті. Багато хто дивується гідного басу за таку скромну суму. І можу сказати, що бас тут дійсно хороший. Інші характеристики знаходяться на середньому і для такої ціни дуже гідному рівні. При цьому навіть на максимальній гучності навушники слухати можна і мої невибагливі вуха цілком справляються з цим завданням.

Підводячи підсумок, за такі гроші кращих бездротових навушників для перегляду YouTube і не вибагливий прослуховування музики годі й шукати. Тут головне не нарватися на підробку, в якій розумний китаєць за ті ж гроші підсуне вам відвертих мотлох за 7 баксів. Тому посилання саме на оригінальні навушники я залишив вище. Настійно рекомендую брати саме ці, оскільки аналоги в тому ж форм-факторі просто не окуплять себе, а заощадити на шкідливу звичку і потім кілька років ходити з дуже хорошим девайсом, я думаю, під силу кожному. Дякую всім за увагу. Бувай.

про автора

Підписуйтесь. на мій канал на YouTube Там багато цікавої і корисної інформації.

BETATECH.COM.UA 2021