Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як перевірити смартфон Xiaomi на справжність

Table of Contents

спосіб

Цей варіант працює, але не гарантує повної впевненості в тому, що ваш Xiaomi не підробка. Потрібно зайти на офіційний сайт, де є база всіх випущених смартфонів. Вводимо там поле IMEI або серійний номер. Ось посилання на перевірку: http://www.Mi.com/verify/#imei_en. Тут потрібно натиснути вкладку Verify your phone purchase.

смартфон, xiaomi, справжність

Якщо ви не знаєте де взяти ці дані, то є два методи їх подивитися:

 • Відкрийте задню кришку і подивіться на акумулятор. На ньому є наклейка: верхній рядок. IMEI, нижня. серійний номер.
 • Введіть номер # щоб дізнатися IMEI.

Вводите IMEI в поле для перевірки і якщо все добре, то з’явиться напис: «Congratulations! You can be assured the phone you have purchased is the official international version. »

Проблема в тому, що зловмисники найчастіше копіюють всі ці дані з оригінальної моделі.

спосіб:

Візьміть коробку від смартфона і подивіться на зворотний бік. там повинен бути спеціальний код. Заходьте на той же сайт для перевірки автентичності і в закладці Xiaomi Product Authentication вводите код з коробки.

Тут ви зможете подивитися, скільки разів відбувався його введення. Якщо він вводився один раз, то все в порядку і до вас його ніхто не перевіряв. Може бути й таке, що введення проводився кілька разів. в цьому випадку не варто турбуватися, адже це часто роблять самі продавці для перевірки.

А в разі, якщо код вводився 30, 40, 50 разів, то це вже явно тривожний дзвінок.

Тут варто зазначити, що на коробках нових моделей далеко не завжди є цей код. У будь-якому випадку. це фактично те ж саме, що і перевірка по IMEI.

Способу перевірити смартфон Xiaomi на справжність

Як перевірити телефон Xiaomi на справжність? Є кілька простих способів це зробити:

спосіб

Банальна перевірка за зовнішнім виглядом під час покупки також може вберегти від неприємностей. Перед покупкою можете подивитися на фотографії моделі з офіційного сайту і порівняти їх з тим смартфоном, який зібралися придбати. Безумовно, шахраї навчилися з точністю візуально повторювати оригінальні версії смартфонів, але і тут є нюанси:

 • Підробка як правило виконана з дешевого швидко дряпається пластика.
 • У неї крихкий корпус, який скрипить і люфтит при натисканні.
 • Незважаючи на високі заявлені характеристики вбудованої камери. на підробках виходять фотографії низької якості.
 • Низька якість зв’язку. динаміки хриплять і тріщать.

Якщо ви не хочете довірятися відчуттям або не впевнені в собі, ось вам невеликий чекліст:

 • Перевіряємо коробку. на зворотному боці обов’язково повинна бути приклеєна табличка, де в нижній частині вказаний IMEI.
 • Перевіряємо характеристики і порівнюємо їх з офіційними. Подивитися характеристики можна через настройки самого смартфона. попросіть продавця це зробити. Наприклад якщо кількість оперативної пам’яті відрізняється від офіційних даних, то варто відмовитися від такої покупки.
 • Варто перевірити зарядний пристрій. У нього повинен бути м’який легко гнеться кабель.
 • Ну і звичайно перевіряємо наявність інструкції і гарантійного талона.

Якщо ви купуєте смартфон з рук, то всі ці способи перевірки в будь-якому випадку актуальні. Хіба що у продавця може не виявитися коробки і гарантійного талона. В такому випадку просто оціните зовнішній вигляд, здійсните перевірку по IMEI і порівняйте характеристики з офіційними.

Як дізнатися IMEI вашого смартфона Xiaomi

На упаковці смартфона знайдіть наклейку зі штрих-кодом, там і буде вказано IMEI і S / N пристрої. Якщо, з якихось причин коробки у вас немає, то IMEI і S / N можна дізнатися безпосередньо в смартфоні. Введіть #. буде показаний IMEI пристрою.

Як здійснити перевірку справжності Xiaomi?

Але визначити неоригінальний смартфон за зовнішнім виглядом дуже складно, практично неможливо для непрофесіоналів, тому існують різні, більш достовірні методи.

Перевірка за допомогою аутентифікації продукту

Аутентифікація продукту є офіційним веб-сайтом перевірки продукту Xiaomi, тому ви можете перевірити ваш пристрій Xiaomi. На цьому сайті ви можете перевірити двома способами:

Перевірка оригінальності

Другий спосіб контролю оригінальності Xiaomi, є так само офіційним методом перевірки на справжність. це звірка з базою IMEI Xiaomi. Важливо: вірити на 100% не слід, так як підпільники не позбавлений кмітливості можуть привласнити оригінальний IMEI до своїх підробкам:

 • Відкрийте сайт за цим посиланням на комп’ютері.
 • Потім відкрийте в розділ «Перевірка телефону» (Verify your phone purchase).
 • Введіть у відповідне поле IMEI вашого смартфона.
 • Потім введіть у відповідне поле S / N (серійний номер) смартфона.
 • Вкажіть перевірочну капчу і натисніть кнопку «Підтвердити» (Verify).

В результаті, відкриється вікно, в якому ви і дізнаєтеся результат оригінальності пристрою.

Перевірка телефону Xiaomi через додаток Mi Verification

Додаток Mi Verification і версія MIUI. це два корисних методу перевірки, чи є ваш смартфон Xiaomi справжнім або підробленим. Ось кілька перевірочних рад для довідки:

 • Відкрийте Performance Mode на вашому телефоні відповідно до інструкцій.
 • Відскануте QR-код на jd.Mi.com, щоб перевірити ваш пристрій Mi та дочекатись підтвердження / перевірки.
 • Нарешті, перегляньте результат на веб-сторінці, а не в додатку. Результат ідентифікації відображається тільки на веб-сторінці. Якщо результат відображається в додатку для перевірки, смартфон Xiaomi є підробленим.

Як перевірити Xiaomi на справжність і оригінальність?

Детальна інструкція та п’ять методів перевірки смартфонів на справжність. Китайські компанії стали визнаними майстрами копіювання і наслідування. Можна зрозуміти запозичення ідей у ​​Apple і Samsung. це лідери ринку смартфонів, які задають тренд у всьому світі.

Американська компанія зробила виріз в дисплеї, південнокорейська. першої реалізувала безрамковий дизайн. Але іноді компанії з Піднебесної недобросовісно копіюють китайські смартфони, і найбільше уваги приділяється Xiaomi.

Щоб не наштовхнутися на підробку і придбати оригінальний телефон, його потрібно попередньо перевірити на справжність по нашій інструкції.

Перевірка оригінальності Xiaomi

Найшвидшим і простим способом для перевірки Xiaomi-пристроїв. це експрес-перевірка в додатку Mi Verification яке розроблено компанією виробником. Цей додаток захистить як користувачів від придбання підробки, так і саму компанію від втрати довіри і лояльності з боку споживачів.

Як виконати перевірку смартфона Xiaomi (і іншої техніки даної компанії) за допомогою Mi Verification:

 • Заходимо на офіційний сайт і викачуємо додаток.
 • Запускаємо програму Mi Verification і вибираємо режим харчування. продуктивний. Дану опцію можна знайти в «Налаштуваннях» в розділі «Батарея і продуктивність» в пункті «Режим харчування».
 • Натискаємо кнопку «Почати перевірку».
 • У браузері на комп’ютері, потрібно перейти за посиланням https://jd.Mi.com/ і відсканувати QR-код через додаток смартфона.

Через деякий час на смартфоні і комп’ютері з’явиться результат перевірки, зелений колір говорить про оригінальності пристрою, червоний колір оформлення результату, говорить про те що даний продукт підроблений.

Використовуйте версію MIUI для перевірки телефону Xiaomi

Після того, як ви виконали крок Mi Verification, перевірте версію MIUI якого використовується у пристрої, в меню «Налаштування про телефон».

READ  Чи можна заряджати звичайний телефон швидкої зарядкою

Порівняйте версію MIUI на вашому пристрої з MIUI ROM, завантаженим на офіційній сторінці завантаження MIUI. Якщо ви можете використовувати обидві версії MIUI, значить, у вас встановлено офіційне ПЗУ MIUI.

Ви зможете отримувати OTA-оновлення, якщо на вашому пристрої встановлено офіційне MIUI-ROM. Якщо у вас Mi пристрій було попередньо встановлено з підробленим ПЗУ. Ви можете ясно бачити, що версія MIUI дивна, і їх не можна знайти на сторінці завантаження.

Деякі фанати Mi повідомили, що вони не отримали жодного оновлення MIUI, ROM, заповненого вірусами і шпигунським ПО, додатки завантажуються автоматично і накладають рекламу. Якщо це так, можливо, на вашому пристрої встановлено несанкціоноване ПЗУ.

Підроблене ПЗУ (також відоме як неофіційне ПЗУ або підроблене ПЗУ). це ПЗУ, яке було змінено окремими особами для забезпечення різних функцій або налаштувань.

Додаткові способи перевірки справжності пристроїв Xiaomi

Звичайно, навіть незважаючи на офіційні способи перевірки щойно купленого телефону Xiaomi, бути повністю впевненим у результатах сканування IMEI або серійний номер вийде, напевно, тільки у тих людей, хто не знає слово «сумніви». Для всіх інших є ще кілька способів упевнитися, що новий смартфон. не підробка.

Перевірка через офіційний сайт Xiaomi

Найточнішим і на 100% працюючим способом буде найпростіший і очевидний. власний сервіс Xiaomi, запущений, очевидно, для того, щоб запобігти масовим підробки китайської компанії. У кращих традиціях Apple, яким Xiaomi намагаються наслідувати, сайт виконаний в мінімалістичному і зрозумілою навіть для користувача початкового рівня стилі.

Переживаєте, що ваш Xiaomi. підробка? Давайте дізнаємося, як перевірити його справжність!

З самого початку свого існування Xiaomi швидко набрали популярність за рахунок філософії випуску своїх пристроїв. максимум можливостей за мінімальний цінник. Коли компанія тільки з’явилася на світ, багато фанатів смартфоностроенія сприйняли Xiaomi не інакше як черговий китайський «підвальний» бренд, який робить свою продукцію буквально на коліні.

Однак історія показала, що Xiaomi не перетворилися на гарбуз після початкової позитивної реакції журналістів і техно-ентузіастів. Навпаки, китайський бренд буквально «з ноги» відкрив двері в мас-маркет, і тепер шансів побачити смартфон Xiaomi в руках звичайного користувача, можливо, навіть простіше, ніж колись надпопулярні популярні пристрої від Samsung.

На жаль, такий приголомшливий успіх приніс не тільки очевидні плюси, але негативні наслідки. Xiaomi не обійшла стороною такий звичний «недуга» більших виробників, як підробка продукції. Якщо ви вирішили придбати собі пристрій Xiaomi, незважаючи на і без того низький цінник справжньої продукції китайського бренду, ви все одно можете нарватися на підробку. Як же відрізнити оригінал від підробки? Давайте розбиратися!

Перевірка по IMEI

Також перевірити, чи не продали чи вам якусь дешеву копію, можна і по IMEI. індивідуальний міжнародний ідентифікатор будь-якого смартфона або навіть звичайного «кнопкового» телефону. Його також можна знайти на коробці купленого вами пристрою Xiaomi. Процес перевірки аналогічний першому способу. просто вбиваєте номер і порівнюєте результат.

Перевірка по програмному забезпеченню

Ми вже з вами багато разів обговорювали значимість прошивки від Xiaomi. MIUI. Це не просто один з найпопулярніших інтерфейсів на базі Android. MIUI. це особа Xiaomi, частина його ринкового «ДНК». Багато в чому саме завдяки гарній, функціональної і багато в чому новаторською прошивці Xiaomi стали настільки відомі й улюблені в усьому світі.

Крім, на думку багатьох, красивого зовнішнього вигляду і наявності багатьох крутих функцій, наявність MIUI, встановленої «з коробки», передбачає не тільки те, що користувачеві буде зручно переходити від одного пристрою Xiaomi, але і повну впевненість в автентичності продукту. Так, все так просто. якщо ви купуєте смартфон від Xiaomi, і на ньому встановлена ​​саме MIUI, можете бути впевнені в тому, що перед вами справжня «ліцензія».

Як і інших більш іменитих брендів, Xiaomi торкнулося відоме прокляття. підробки оснащуються абсолютно неадекватним, «кривим» софтом. Зазвичай програмісти цих компаній-одноденок, які збирають касу на довірливих покупців, не особливо переймаються з підготовкою «рівно» працює ПО. А навіщо, якщо все інше зроблено так похабно? На готову болванку встановлюється якийсь незрозумілий самопал, повний вірусів і багів. Природно, ніякої сертифікацією від Google там і не пахне.

Також деякі «щасливці», що потрапили на розлучення, рапортують, що просто так розблокувати завантажувач, щоб встановити ту саму MIUI, що не получть. смартфон видасть всі можливі помилки і може назавжди піти в циклічну завантаження, в результаті перетворившись в «цеглина».

Так що обов’язково під час покупки не забудьте банально включити пристрій, щоб розпізнати встановлену на ньому MIUI.

Перевірка за серійним номером

Отже, спочатку перевіримо справжність смартфона по його серійним номером. Знайти його можна на коробці, в якій поставлялося пристрій. Позначається номер простий абревіатурою. SN (Serial Number. серійний номер). Вписуємо «серійник» в відповідну рядок на сторінці сайту перевірки і переконався, чи співвідноситься виданий результат з моделлю вашого смартфона.

Перевірка через офіційний сервіс Mi Verity

На офіційному сайті Mi.com створений спеціальний сервіс Mi Verity https://www.Mi.com/global/verify/#/en/tab/IMEI. на якому можна перевірити телефон Xiaomi (або планшет) на справжність за допомогою ідентифікаційного (IMEI) або серійного номера (S / N). За замовчуванням там англійський інтерфейс, але при вході система люб’язно пропонує перевести його на російську. Крім цього, в правій частині сторінки знаходяться підказки, де взяти вищезазначені дані.

Перевірка справжності Power Bank

Зовнішні акумулятори Xiaomi охоче підробляють через простоту і популярності пристрою, особливо це стосується моделей на 10000 і 20000 мАг. Тому на коробці оригінального пристрою розміщена наклейка з голограмою, стерши яку користувач побачить 20 цифр коду.

На тій же сторінці Mi Verity знаходиться вкладка Xiaomi Product Authentication. перевірка справжності продукту Xiaomi. Для неї передбачена окрема сторінка https://www.Mi.com/global/verify/#/en/tab/secur. Щоб перевірити павербанк, потрібно ввести код захисту в необхідну рядок, написати капчу і тапнуть кнопку «Перевірити». В результаті система вивісить або зелений кружок, що означає, що пристрій. оригінал, або червоний. підробка.

Перевірка на справжність Mi Band

Кілька років тому перевірити фітнес-трекер Mi Band було легко. Для цього потрібно було синхронізувати гаджет з додатком Mi Fit на смартфоні. Програма просто не могла підключитися до підробки. Згодом шахраї навчилися створювати більш продумане ПО, тому навіть несправжній браслет спокійно сполучається з телефоном. Але навіть в цьому випадку він не перестає бути лише імітацією.

Визначити оригінальність можна за допомогою MAC-адреси. Послідовність дій:

 • Зайти в додаток Мі Фіт, в розділ «Профіль», натиснути на найменування підключеної моделі. З’являться цифри MAC-адреси (Media Access Control, простіше кажучи унікальний фізичну адресу для доступу до пристрою). Потрібно виписати або запам’ятати його.
 • Вийти з програми, зайти знову, перевірити адресу. У оригіналу він залишиться тим самим. У підробки. зміниться, так як її система просто буде підставляти інші значення.

Крім того, слід звернути увагу на зовнішній вигляд виробу. Xiaomi славиться якістю збірки своїх пристроїв, використовуючи перевірені матеріали. Неприпустимі люфти, зазори, нечіткі краю. Ще одна відмінна ознака. маркування деталей. Наприклад, логотип Mi на зворотному боці капсули і серійний номер на її торці.

У підробленого фітнес-трекера ремінець виконаний не з високоякісного медичного силікону, а з гуми. Вона більш жорстка, з неприємним запахом, високий ризик випадання капсули з ложа через гіршу фіксації. Браслет може натирати шкіру, викликати алергічну реакцію.

Ще одна відмінність. комплектний кабель. У справжнього трекера він довгий, матовий, на голівці є логотип Mi. Провід підробки коротший, глянсовий, без розпізнавальних знаків. На перший погляд складно відрізнити оригінал від фальшивки, але при детальному порівнянні різниця стає очевидною.

READ  Як скинути навушники Xiaomi AirDots

спосіб 3

Дізнатися IMEI і S / N можна через «Налаштування» смартфона. Зайти у вкладку «Відомості про телефон». Там будуть вказані модель, а також серійний та ідентифікаційний номери.

Отже, щоб перевірити, наприклад, смартфон Xiaomi Redmi 5 Plus по май або серійним номером буде потрібно:

 • У відомостях про телефон знайти необхідний код.
 • Відкрити сторінку сервісу Mi C.
 • У відповідне поле ввести IMEI або S / N.
 • Рядком нижче ввести капчу (так система переконається, що користувач людина, а не бот).
 • Натиснути кнопку «Перевірити» (в англомовному варіанті. Verity).
 • Дочекатися закінчення перевірки. Зелений кружок означає, що пристрій справжнє. Червоний. підробка.

В кінці показується число перевірок. У фальшивок їх завжди більше. Пояснюється це тим, що недобросовісні виробники підробок вказують один і той же (вкрадений) IMEI або S / N на кілька пристроїв, а то і всю серію. У оригіналів код завжди унікальний.

спосіб 1

Знайти коробку від девайса. На підставі, де традиційно розміщується вся вихідна інформація, знаходиться наклейка з пятнадцатізначним кодом IMEI Xiaomi (International Mobile Equipment Identity, міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання) і двенадцатізначний серійним номером (S / N).

Зміна або відновлення IMEI

Ідентифікаційний номер необхідний для коректної роботи телефону. Трапляється, що через перепрошивки стирається розділ пам’яті, в якому зберігається IMEI. Способів повернути або замінити код багато, але більшість з них досить складні. Проблема ще в тому, що деякі підходять тільки для конкретних моделей. Наприклад, Redmi Note 3 c процесором MediaTek дозволить відновити дані, а Mi Max на базі Snapdragon. закапризує.

Але є один універсальний, відносно простий метод. Перед застосуванням на телефоні рекомендується створити резервні копії файлів, щоб в разі невдачі відкотити систему назад. Крім цього, потрібно, щоб на пристрої було розблоковано завантажувач (зробити це можна за запитом на офіційному сайті MIUI https://www.miui.com/unlock/index_en.html), і активовані ROOT-права (питання вирішується через інженерне меню).

 • Завантажити через Google Play утиліту для введення команд. Terminal Emulator for Android за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?ID=jackpal.androidtermhl=ru.
 • Запустити термінал, ввести команду «su», підтвердити.
 • Забити ще дві команди, тільки замість символів IMEI_1 і IMEI_2 підставити реальні коди (подивитися їх можна на упаковці):
 • Echo’ATEGMR = 1,7, “IMEI_1 ‘” / dev / radio / pttycmd1
 • Echo’ATEGMR = 1,10, “IMEI_2 ‘” / dev / radio / pttycmd1
 • перезавантажити апарат.
 • Дочекатися завершення процесу, переконатися, що зміна IMEI пройшла успішно.

спосіб 2

На телефонної складальної панелі ввести запит #. У відповідному повідомленні прийде необхідний ідентифікаційний код.

Спосіб другий: IMEI

Спосіб перший: ANTUTU.COM

Команда бенчмарка AnTuTu випустила спеціальний додаток для перевірки оригінальності AnTuTu Officer. Не плутати зі звичайним AnTuTu! Додаток дозволяє пройти перевірку оригінальності аналогічно додатком Mi Verification Tool. Або навіть простіше.

Заходимо в Google Play і встановлюємо на телефон, який збираємося перевіряти, додаток Antutu Officer. 2. На іншому пристрої відкриваємо сайт y.antutu.com. (Не закриваємо до кінця вистави)

Відкриваємо додаток, натискаємо START.

Скануємо QR-код з сайту, відкритого на іншому пристрої. 5. Після анімації додаток скаже, щоб ми подивилися на екран іншого пристрою.

По закінченню перевірки в додатку на смартфоні і на сторінці перевірки відобразиться результат.

Якщо все зелене, то все йде за планом, якщо ж червоне, то все не дуже. А ось якщо колір сторінки став десь посередині, то це означає, що перевірка нічого не підтвердила і не спростувала. Таке може статися, якщо телефон версії ГЛОБАЛ, що робить його підробкою.

У будь-якому випадку, якщо сайт убрався в будь-які відтінки, крім зеленого, будьте завбачливі і не купуйте такий телефон.

Спосіб перший: ANTUTU.COM

Как проверить Xiaomi на оригинальность

Як перевірити оригінальність смартфона Xiaomi

Як перевіряти пристрої Xiaomi на справжність? У цій статті цікаві ідеї зможуть знайти, як новачки, так і Mi-фанати зі стажем. почнемо.

Спосіб третій: прошивка

На оригінальних Xiaomi варто фірмова прошивка MIUI. Перевірте, останньої вона версії, якщо немає, спробуйте оновити.

 • Слайд верхню панель.
 • Тиснемо настройки \ о телефоні.
 • У першому рядку буде оновлення системи, натисніть.

Спосіб четвертий: CPU-z

 • Відкрийте Playmarket
 • Скачайте додаток CPU-z. Воно в прямому ефірі показує всі ваші комплектуючі, температури, налаштування, наявність у вас ROOT прав, якість батареї і її заряд.

Спосіб другий: IMEI

Спосіб третій: ПРОШИВКА

Перевірка справжності на сайті

Здійснити аналогічну операцію можна і на офіційному сайті компанії Xiaomi. Портал має необхідними базами на основі IMEI і серійних номерів (S / N), які вказуються на коробках. Дані значення є у всіх виробів, тому виявити підробку неважко.

за IMEI

Не менш поширений метод підтвердити справжність гаджета в онлайн-режимі. це зробити запит через базу IMEI у Xiaomi. спеціально розроблений ідентифікатор мобільного устаткування міжнародного зразка. Згідно зі стандартами, він повинен бути неповторним для кожного смартфона або планшета. Здійснюється дана процедура за допомогою таких кроків, як:

 • Перейти за посиланням Mi.com/verify/#IMEI_en.
 • Вибрати на сторінці вкладку «Verify your phone purchase» і поставити позначку про угоду на перевірку телефону.
 • Знайти на коробці пристрої IMEI і вписати ці цифри до відповідного рядка.
 • Ввести серійний номер моделі і підтвердити дію через капчу.

Після здійснення всіх необхідних маніпуляцій відкрите вікно автоматично перенаправить користувача на нову вкладку з результатами перевірки. Якщо гаджет виявиться підробкою, то завантаження просто зависне, і сайт повідомить про помилку виконуваного дії.

За допомогою програми Antifake

Найбільш простий і поширений спосіб перевірити пристрій на справжність. використання офіційного додатку Xiaomi «Antifake». Зробити це можна за наступним алгоритмом:

 • Зайти в браузері на сайт jd.Mi.com це спеціальний портал для верифікації.
 • Знайти на головній сторінці кнопку «Download APP» і натиснути на неї, підтверджуючи скачування на гаджет. Вкладку при цьому слід залишати відкритою.
 • Так само можна завантажити прямо тут MiVerifivation_1.3.7.APK
 • Коли додаток цілком завантажиться, його варто запустити, відсканувавши QR-код, розміщений по раніше згаданою адресою.
 • Після обробки запиту на екрані висвітиться результат перевірки мобільного пристрою на оригінальність.

Завдяки Antifake можна дізнатися справжність відразу декількох пристроїв. підсумки завжди зберігаються в базі програми. Але важливо кожен раз сканувати новий QR-код, який належить гаджету. завдяки цим даним система звіряє інформацію.

Секретный код Xiaomi или как проверить батарею и ее износ

Як перевірити смартфон Xiaomi на справжність: всі способи

Популярний азіатський бренд Xiaomi вважається одним з кращих виробників на ринку гаджетів. Тому зараз з’являється багато підробок смартфонів і планшетів, які важко відрізнити від оригіналів. Нижче ми розповімо як провести перевірку справжності Xiaomi, щоб убезпечити себе від покупки неякісної копії.

За кодом з коробки

Надійним варіантом, за допомогою якого можна перевірити Xiaomi, вважається захисний код. Це чітке числове значення (20 цифр), віддруковане на коробці пристрої і закрите спеціальним покриттям. його необхідно стерти, щоб побачити приховані дані. Для отримання детальної інформації про гаджет необхідно виконати наступні дії:

 • Знайти на фірмовій коробці область із захисним покриттям і акуратно стерти верхній шар, щоб номер став доступний для зчитування.
 • Зайти на офіційний сайт Mi.com/verify/#secur_en.
 • У розділі «Xiaomi Product Authentication» ввести 20-значний код і капчу в нижньому рядку.
 • Натиснути на кнопку «Verify».

Якщо код буде коректним, то сторінка автоматично оновиться і продемонструє користувачеві відомості про країну-виробника пристрою, а також обсяг пам’яті. Коли сторінка не вантажиться і інтернет-з’єднання в нормі, це означає, що куплений гаджет. підробка, а система видасть напис, що запитується коду не існує. Але часом навіть оригінальні моделі не мають секретний код на коробці, тому скористатися таким способом вийде не завжди.

За серійним номером

Серійний номер можна знайти і перевірити за аналогічною схемою. Для початку потрібно знайти спеціальну наклейку, що містить штрих-код: там можна S / N для Xiaomi. Якщо фірмова упаковка з якої-небудь причини відсутня, то дані коду дізнаються за допомогою комбінації. На клавіатурі смартфона варто набрати комбінацію #, дочекатися автоматичного відповіді і порівняти отриману інформацію з IMEI. Коли обидва значення ідентичні, то гаджет є оригінальним екземпляром.

READ  Xiaomi Mi Wi-Fi amplifier pro настройка

Також перевірочні дані серійного номера можна побачити в розділі самого пристрою: перейти в «Налаштування» і підрозділ «Про телефоні». Але важливо стежити за IP-адресою: він повинен бути розпізнаний системою як китайський. Тому необхідно скористатися спеціальними VPN програмами, налаштовуючи місцезнаходження свого смартфона.

Описані способи перевірити гаджет Xiaomi на оригінальність діють для будь-якої моделі, аж до Xiaomi Mi 5. Але найкращий метод відразу захистити себе від підробки. купувати техніку лише у офіційних представників компанії.

Перевірка справжності продукції

Xiaomi на сьогоднішній день стала однією з найбільш впізнаваних і популярних компаній. Але будь-яка популярність має і свої мінуси. пристрою Xiaomi намагаються підробляти і видавати за оригінали. Ми спробуємо розібратися як можна перевірити продукцію Xiaomi на справжність своїми силами.

Один з найпростіших способів перевірки смартфона Xiaomi на оригінальність. офіційний додаток перевірки від компанії Перейдіть по посиланню http://jd.Mi.com/ на сайт верифікації Натисніть на єдину кнопку Download APP. Вкладку не закривати Відкрийте додаток і відскануйте QR-код, показаний на сторінці Дізнайтеся результат на цій же сторінці.

Перевірка по IMEI

Другий за популярністю офіційний метод перевірки на справжність. звірка з базою IMEI у Xiaomi. Цей метод не точний на 100%, так як особливо кмітливі виробники підробок можуть красти IMEI і привласнювати їх нових підробкам. Перейдіть на сайт http://www.Mi.com/verify/#imei_en. Перейдіть на вкладку Verify your phone purchase для перевірки смартфона Введіть IMEI пристрою Введіть S / N (серійний номер) пристрої Введіть капчу і натисніть Verify Відкриється вікно, в якому буде показаний результат перевірки. Щоб дізнатися IMEI вашого пристрою, знайдіть на коробці наклейку зі штрих-кодом, де і буде вказано IMEI і S / N (серійний номер) пристрої. Якщо ж доступу до коробки у вас немає, то в номеронабирачі введіть # і відразу побачите IMEI. Для пошуку серійного номера зайдіть в Настройки, потім в меню Про телефоні і далі у вкладку Загальна інформація. Зверніть увагу, що для перевірки цим способом ваш IP повинен бути китайським, інакше сервіс дасть некоректний відповідь.

Перевірка інтерфейсу і встановленого ПО

Справжні смартфони Xiaomi спочатку працюють заснованої на Android фірмової оболонки MIUI. Якщо в придбаному пристрої встановлена ​​будь-яке інше програмне забезпечення, то ймовірність того, що пристрій є підробленими, прагне до 100%. До того ж на підробку неможливо встановити не те що офіційну MIUI, але і будь-яку іншу прошивку.

Перевірка якості збірки

Абсолютно у всіх підробках катастрофічно страждає якість збірки і, як правило, вони оснащені найдешевшими модулями. Будь то спалах, батарея, камера і, тим більше, процесор. Якщо ви бачите явно погану підгонку деталей, спалах зі світлодіодами прикритими дешевим, повністю прозорим пластиком або ж жахливої ​​якості дисплей, то, швидше за все, ви напоролися на підробку.

Перевірка технічних характеристик

Цей спосіб перевірки природним чином походить від перевірки якості збірки. Тільки, якщо в попередньому способі ми звертали увагу на самі деталі, то тут ми будемо дивитися на характеристики девайса, які відображаються в самому ПО. Абсолютно у всіх підробках виробники встановлюють жахливого якості дисплеї, інші процесори та інші комплектуючі. Зверніть увагу, що підроблені прошивки часто відображають фейковий дані, які максимально підігнані під офіційні характеристики. З цієї причини ми будемо використовувати сторонні програми. Популярна AnTuTu тут не підходить. іноді фейковий прошивки якимось чином можуть обходити перевірку AnTuTu. Тим більше, ця програма не збирає дані про пристрій безпосередньо з самого пристрою, а показує дані зі своєї бази.

Відкрийте сайт → http://clck.ru/AFHj9 На ньому можна подивитися офіційні характеристики будь-якого телефону в світі. Нас же цікавить Xiaomi. Скачайте програму CPU-Z → http://clck.ru/8hQoF У ній ми побачимо найменування і властивості модулів, встановлених в смартфон. Порівнюємо дані з CPU-Z з сайтом. Насамперед необхідно перевірити дозвіл дисплея, марку процесора і його частоту. Втім, ви можете використовувати будь-який ресурс, де вказані характеристики смартфонів, так само, як і будь-яку програму для перевірки характеристик на самому девайсі, якій ви довіряєте.

Перевірка автентичності

Swiss made Саме цей напис викарбувано на справжніх швейцарських годинниках. Підробка тягне за собою 10 000 франків штрафу або 1 рік в’язниці. Думаєте, шахраїв це зупиняє? Зовсім ні. Вони підробляють не тільки дорогий годинник, але і купюри, французьку посуд, кросівки іменитого бренду. Навіть смартфон Xiaomi, який ви тримаєте в руці прямо зараз, може виявитися підробленим.

З тих пір, як китайська промисловість вийшла на новий рівень, проблема фейковий телефонів стала актуальна як ніколи. Але якщо раніше в Китаї підробляли iPhone, Sony і Samsung, то сьогодні, абсолютно не соромлячись цього, копіюють китайські бренди.

А тепер хороші новини. перевірити Xiaomi смартфон на справжність нескладно. Як це зробити, читайте нижче.

Відкрийте офіційний сайт компанії Xiaomi, розділ «Верифікація». У вікні, знайдіть вкладку англійською Verify your phone Purchase. Перекладається як «Перевірити справжність свого смартфона». Введіть IMEI і серійний номер (Serial Number, S / N) свого смартфона. Вам буде запропоновано ввести капчу (символи на зображенні). Потім натисніть Verify. Як тільки буде виконана перевірка, відкриється віконце з відповідним результатом. Як дізнатися IMEI мого смартфона?

На коробці, в якій знаходилося мобільний пристрій, є наклейка зі штрих-кодом. Зазвичай вона знаходиться збоку, але може бути розташована в будь-якому іншому місці. На наклейці зі штрих-кодом вказані серійний номер і номер IMEI.

Численні картонні коробки від смартфонів, телевізорів та іншої техніки зберігають не все. Нічого страшного. ви можете дізнатися IMEI, набравши на телефоні просту комбінацію #. Потрібна інформація з’явиться на дисплеї.

Щоб дізнатися серійний номер смартфона, зайдіть в меню «Налаштування», натисніть «Про телефоні», а потім відкрийте підкатегорію «Загальна інформація». Саме там вказано Serial Number.

Зверніть увагу ось на який нюанс. Щоб верифікація пройшла успішно, IP-адреса має бути китайським. Зробити це дуже легко, встановивши спеціальне розширення для браузера (VPN).

Іноді виробники підроблених смартфонів йдуть на хитрість. Вони виділяють IMEI з бази, а потім привласнюють його продукції. На щастя, такі випадки досить рідкісні.

Як відрізнити Xiaomi смартфон від підробки за допомогою інтерфейсу?

Китайський виробник Xiaomi встановлює на свою продукцію тільки операційну систему Android. Крім ОС Android, на кожному оригінальному смартфоні встановлена ​​фірмова оболонка MIUI. Тепер давайте уявимо ситуацію. ви купили телефон, прийшли додому і вирішили зробити перший дзвінок. Хм, у вашого друга Петі теж смартфон Xiaomi, але інтерфейс «якийсь не такий». Придивилися. ОС Android є, а фірмової прошивки MIUI немає, крім тих смартфонів які були зроблені спільно з компанією Google і мають “чистий” Android без оболчки MIUI (Прим. Mi A1). На жаль, це говорить тільки про одне. вам продали підроблене пристрій. Якщо є така можливість, постарайтеся повернути девайс і забрати свої гроші.

Також ви можете встановити на смартфон програму AnTuTu і перевірити технічні характеристики. До речі, можливість установки офіційної MIUI або будь-який інший прошивки на підроблений Xiaomi-телефон повністю виключається.

Купуйте продукцію Xiaomi тільки у перевірених постачальників. Не забувайте перевірити упаковку та системні дані. Бажаємо приємних і безпечних покупок!

BETATECH.COM.UA 2021