Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як перевстановити комп’ютер без диска

Table of Contents

Як зробити відкат з 8.1 на 8?

Як зробити відкат системи Windows 8 і 8.1

 • Зайти в панель управління і вибрати пункт «Відновлення».
 • Натиснути «Запуск відновлення системи».
 • Вибрати потрібну точку відновлення і запустити процес відкату до стану на дату створення точки.

Як встановити Windows 8.1 на флешку?

Приклад створення завантажувальної флешки Windows 8.1

 • Відкрийте образ Windows 8.1. В меню головному меню UltraISO виберіть «Файл». «Відкрити» і вкажіть шлях до образу Windows 8.1.
 • У головному меню виберіть «Самозавантаження». «Записати образ жорсткого диска»
 • Натисніть кнопку «Записати» і дочекайтеся завершення створення завантажувальної флешки

Як відновити Windows 8 через BIOS без диска і флешки?

 • Підключіть інсталяційний носій до PC, виконайте перезавантаження.
 • При запуску системи натискайте клавішу F2, щоб потрапити в BIOS.
 • Змініть через розділ «BOOT» пріоритет завантаження.
 • Збережіть конфігурацію BIOS, натиснувши клавішу F10 і ввівши «Y».

Як оновити з 8.1 до 10?

Незважаючи на те, що Microsoft офіційно припинила мобільна версія Windows 7 до новітньої Windows 10 ще кілька років тому, у користувачів все ще є можливість зробити це, пише Windows Latest. За даними видання, оновити можна не тільки «сімку», а й Windows 8.1.

Як поміняти Windows 8.1 на Windows 10?

Натисніть кнопку Пуск і перейдіть в розділ Параметри Оновлення та безпеку Відновлення. У розділі Повернутися до попередньої версії Windows 10 або Повернутися до Windows 8.1 виберіть Почати роботу.

Чи можна встановити Windows без диска і флешки?

Як перевстановити Windows без диска і флешки? Це можливо зробити без завантажувального носія, з середовища поточної Windows. Але, природно, можливе за умови, що поточна операційна система завантажується і хоч як-небудь, та працює.

Як перевстановити Windows 8.1 на ноутбуці?

Перевстановлення Windows 8, в разі якщо ОС завантажується

 • Відкрийте «Чудо-панель» (так називається панелька справа в Windows 8), натисніть іконку «Параметри», а потім. «Зміна параметрів комп‘ютера» (розташовується внизу панелі).
 • Виберіть пункт меню «Оновлення та відновлення»
 • Виберіть «Відновлення»

Як перевстановити комп‘ютер Windows 7 без диска

Інсталяція операційної системи на сьогоднішній день не викликає труднощів навіть у недосвідчених користувачів за умови наявності необхідного носія. Втім, бувають ситуації, коли неможливо скористатися ні диском, ні флешкою ​​для виконання даної операції. У цій статті ми наведемо інструкцію по перевстановлення Windows 7 без використання фізичних настановних носіїв.

Програми для швидкого створення віртуального дисковода

Якщо Ви використовуєте OS Windows XP / 7, то слід вибрати програму для роботи з віртуальними оптичними приводами. У списку нижче наведені найпопулярніші програми і їх особливості:

перевстановити, комп, ютер, диск

 • Daemon Tools. Одна з найперших і популярних програм на ринку подібного програмного забезпечення. Програма умовно безкоштовна.Користувач доступні Lite і Premium версії. Робота з існуючими віртуальними дисками організована дуже зручним чином, користувач може швидко створювати і видаляти диски. У безкоштовної версії ПЗ, можливо створювати одночасно тільки 4 образу. Програма підтримує формати iso, img, dmg, vdf, mds, mdf.
 • Програма відрізняється можливістю створювати велику кількість віртуальних дисків одночасно. Також присутня можливість запису на знімний компакт диск. За допомогою даної програми користувачі зможуть зберігати всі свої диски віртуально на випадок, якщо фізичний диск буде пошкоджений. Також є можливість завантажувати образи з інтернету і монтувати їх для подальшої установки за допомогою даної програми.
 • ПО, яке працює виключно з ISO образами. Образи монтуються швидко, а час виконання зводиться до мінімуму. Доступна можливість конвертації образів інших форматів безпосередньо в ISO.
 • Утиліта безкоштовна і доступна для скачування. Доступна функція самостійного створення образів дисків.
 • Virtual CloneDrive. Програма з мінімумом налаштувань, висока швидкість виконання і читання дисків. OS розпізнає створений диск як фізичний CD / DVD-ROM.

установка

Процедура установки операційної системи цим способом трохи відрізняється від стандартної.

  Перезавантажуємо машину і стрілками вибираємо установник в завантажувальному меню. У нашому випадку це «Install». натискаємо ENTER.

налаштовуємо мову.

Запускаємо процес відповідної кнопкою.

Приймаємо ліцензійну угоду.

Вибираємо повну установку.

У наступному вікні натискаємо «Налаштування диска».

Вибираємо по черзі розділи, крім «Install», і тиснемо «Видалити».

В результаті залишиться тільки наш розділ з інсталятором і «незайняте місце на диску 0». Вибираємо його і натискаємо «Далі».

Розпочнеться процедура інсталяції системи.

Подальші дії будуть аналогічні стандартної установці. Вони описані в статті за посиланням нижче (з параграфа «Етап 3: Первинна настройка системи»).

Крок: Налаштування запуску системи

Завантажити комп’ютер з флешки можна або виставивши відповідні параметри в BIOS, або за допомогою натискання спеціальних гарячих клавіш при старті. Останній варіант здається найпростішим. Єдине, що нам потрібно це натиснути одночасно із завантаженням системи потрібну кнопку і встановити в контекстному меню варіант завантаження. з USB-накопичувача. Для прикладу:

Спосіб: Повторна установка системи через програму Recovery

Для тих, хто шукає підказку на питання, як перевстановити вінду без диска, якщо система до того ж не завантажується, довгоочікуваним відповіддю виявиться вбудований у програмний продукт ноутбука утиліта Recovery. Представлена ​​вона практично на всіх сучасних лептоп, правда, під різними назвами. Наприклад, на ноутбуках Toshiba встановлена ​​Recovery Wizard, на Samsung. Recovery Solution, на Hewlett Packard. HP Recovery Manager. Однак незалежно від назви призначення у них одне і ті ж. допомогти без диска перевстановити вінду, повернувши її до заводських налаштувань.

Правда, запустити Recovery можна лише на ноутбуці з не форматованим робочим вінчестером, на якому раніше була встановлена ​​ОС Windows 7. Для її запуску, зокрема, буде потрібно перезавантажити систему і при старті Windows кілька разів натиснути відповідну клавішу швидкого:

Подальші інструкції будуть визначатися підказками самої утиліти. Для прикладу на Samsung план дій буде виглядати так:

Спосіб: Відкат системи

У тому випадку, якщо Windows 7 не тільки завантажується, але і нормально відгукується на команди після перезапуску, можна спробувати перевстановити його, використовуючи стандартний відкат вінди до попереднього (робочому) станом. Як діємо? Для початку відкриваємо меню «Пуск», переходимо в «Панель управління», а звідти в розділ «Відновлення»:

Потім в віконці, що з’явилося клацають кнопку «Запуск відновлення», щоб запустити Майстер відновлення Windows і тиснемо «Далі». Після цього підбираємо відповідний за датою варіант для установки Windows 7 і натискаємо «Готово», перейшовши до цього кроку за допомогою кнопки «Далі»:

В результаті таких нехитрих маніпуляцій система автоматично оновиться без установочного диска, не зачіпаючи при цьому зберігаються на комп’ютері документів, медіа та інших цінних для користувачів файлів.

Створення завантажувального запису

Далі нам потрібно створити запис в диспетчері завантаження для того, щоб мати можливість вибрати інсталятор в завантажувальному меню при старті системи.

  Запускаємо програму EasyBCD і переходимо на вкладку «Додати запис». У блоці «С’емнийвнешній носій» вибираємо розділ «WinPE». В поле «Ім’я» пишемо «Install» (тут можна задати будь-яке ім’я: так буде називатися пункт в меню завантаження).

Натискаємо кнопку огляду, зазначену на скріншоті.

Йдемо в створений раніше розділ (не в привід зі змонтованим чином, це важливо), переходимо в папку «sources» і вибираємо файл boot.wim. Тиснемо «Відкрити».

Переконуємося, що шлях вірний, і натискаємо зелену кнопку з плюсом.

Йдемо на вкладку «Поточне меню» і бачимо нашу нову запис.

Перевстановлення ліцензійної Windows 7 без диска і флешки. інструкція

З даними розібралися. Тепер перейдемо безпосередньо до самої перевстановлення Windows 7 або 8 без диска і флешки.

Щоб цей процес запустити (без використання дисковода) ваш ноутбук повинен бути куплений з попередньо встановленою ліцензованою Windows 7 або Windows 8. Сподіваюся у вас ситуація саме така.

READ  Як подивитися контакти в iCloud з комп'ютера

Для ноутбука Samsung. відразу після включення натисніть F4 (можна кілька разів). Для Lenovo. LG і HP. клікайтеF11. У ACER. натискайте altF10. Для Asus і DELL. дочекайтеся появи заставки і натискайте F9.

Sony Vaio. хоче, щоб ви кликали на F10 (іноді потрібно натиснути ASSIST). В Rover. відразу при включенні натисніть і утримуйте кнопку ALT. Багато хто купує ноутбук Fujitsu. в ньому потрібно натиснути F8 (після включення).

Використовуючи вище наведені параметри, ви зможете запустити переустановку Windows 7 без диска і флешки, навіть якщо встановлений система Windows не запускається взагалі.

Написати тут повну інструкцію з картинками, на жаль не можу, оскільки в кожної моделі є деякі відмінності.

Принцип такий. якщо є диск regovery (ліцензований інсталятор Windows) включите ноутбук, натисніть відповідні клавіші (описані вище) і робите переустановку.

Трохи пізніше тут на сайті буде описані докладні інструкції для всіх моделей. Їх можна знайти в розділі карта сайту. успіхів.

Використання інсталяційного образу системи і віртуального дисковода

Найпростіший спосіб установки Windows. це скачування образу системи з інтернету. Процес скачування архіву образу точно такий же, як і в попередньому розділі статті, однак, розпаковувати його не потрібно. Образ диска дозволяє без використання дискового приводу встановити будь-яку програму, гру, утиліту або операційну систему.

Користувачі OS Windows XP / 7 повинні обов’язково встановити додаткове програмне забезпечення для роботи з образами. У більш нових версіях Windows працювати з образами можна без використання додаткового ПЗ (такі файли розпізнаються, як архіви, щоб встановити образ його потрібно відкрити архіватором і запустити інсталяційний файл).

Кілька порад по завантаженню образу ОС:

 • Чи не качайте файли з підозрілих сайтів і ресурсів.
 • Утримайтеся від вибору різних модифікованих збірок ОС. Практично завжди вони містять безліч вірусів і шпигунського ПЗ, яке може вкрасти ваші особисті дані, паролі або номери кредитних карт.
 • Вибирайте тільки перевірені ресурси (сайти компанії Microsoft або спеціалізовані утиліти по установці нової ОС).

В утиліті для роботи з образами створіть віртуальний диск з новою ОС (більш докладно про найпопулярніші і надійних програмах для створення віртуальних дисководів читайте в наступному розділі цієї статті). Для того щоб створити новий диск, виберіть у програмі потрібний iso-образ. Далі програма надасть всі необхідні інструкції. Процес створення диска займе менше хвилини часу. Далі подвійним клацанням натисніть на створений диск, таким чином запустивши вікно установки ОС.

Як перевстановити Windows XP, якщо у вас немає приводу для читання дисків

Чи можна перевстановити Windows XP, якщо на комп’ютері немає приводу для читання компакт-дисків або відсутній сам лазерний диск з системою? Так, можна, і навіть не одним способом, а кількома. наприклад:

 • перевстановити або оновити систему з-під самої Windows, якщо вона зберегла хоча б мінімум працездатності. може завантажуватися і запускати exe-файли;
 • перевстановити Windows XP з жорсткого диска;
 • перевстановити Windows XP з флешки.

Але при всьому при цьому вам не обійтися без дистрибутива тієї системи, яку ви будете встановлювати. Оскільки оптичного приводу для читання дисків у вас немає, знайдіть в Інтернеті і скачайте завантажувальний образ Windows XP в форматі ISO. Крім нього вам буде потрібна будь-яка програма, здатна відкривати такі образи, наприклад, UltraISO, Daemon Tools, Alcohol 120% або архіватор на кшталт 7Zip.

Якщо ви плануєте встановлювати заново систему з флешки. підготуйте сам флеш-накопичувач об’ємом від 1 Gb і програму для перенесення на нього дистрибутива (ми будемо робити це за допомогою UltraISO). Якщо з жорсткого диска. вам знадобиться будь-який завантажувальний носій під управлінням Windows (швидше за все це теж буде флешка з Windows Portable Edition, наприклад, BartPE, Alcid Live USB, Hiren’s boot USB і т. Д.).

Після того як ви завантажили ISO-образ з Windows XP собі на комп’ютер, відкрийте його, виділіть все що містяться на ньому файли, натисніть кнопку “Витягти” і вкажіть для цього каталог (на прикладі показано, як це робиться в UltraISO). До цього каталогу ми і будемо звертатися в процесі перевстановлення системи.

Якщо встановлена ​​у вас Windows застаріла, оскільки давно не оновлювалася, або частково втратила свої функції внаслідок якихось збоїв, повернути їй працездатність допоможе оновлення з інсталяційного диска. Це практично те ж саме, що і перевстановлення “начисто”, але із збереженням файлів і програм.

Щоб перевстановити систему в режимі оновлення, нам не будуть потрібні окремі завантажувальні носії. досить перенести каталог з файлами дистрибутива, які ми витягли з ISO-образу, на флешку або жорсткий диск.

 • Завантажте Windows XP, яку ви збираєтеся оновлювати.
 • Знайдіть в каталозі з дистрибутивом файл Setup.EXE і клацніть по ньому. Відкриється вікно майстра установки системи, де зі списку дій потрібно буде вибрати перший пункт.
 • Далі виберіть тип установки “Оновлення”.
 • Введіть серійний номер (якщо хочете). Якщо не хочете. відкладіть це на потім і просто натисніть “Далі”.
 • Установка Windows буде продовжена автоматично. До того, як система не буде оновлено повністю, ніяких діалогових вікон ви, швидше за все, більше не побачите. Весь процес займе приблизно 20. 40 хвилин, причому перевстановлення з флешки йде трохи довше, ніж з жорсткого диска через різницю в швидкості зчитування даних.
 • На самому завершальному етапі поновлення система попросить вашої участі.
 • Вам буде запропоновано включити функцію автоматичного оновлення

і провести активацію. Якщо ваша Windows раніше вже була активована, після поновлення буде потрібно зробити це повторно. Однак при бажанні це теж можна відкласти на потім.

Далі натисніть кнопку “Готово”, увійдіть в систему під своїм обліковим записом, і перед вами відкриється ваш звичний робочий стіл. Всі призначені для користувача документи будуть перебувати на колишніх місцях, а встановлені програми будуть працювати.

Цей варіант виручить тоді, коли система, яку потрібно перевстановити, не завантажується. Перед тим як притупити до операції переустановлення, нам доведеться якимось чином перенести на жорсткий диск нашу папку з дистрибутивом. Це можна зробити, наприклад, за допомогою завантаження з зовнішнього носія (різні Live USB) або знявши і підключивши вінчестер до іншого PC, а також завантажившись з системи, встановленої в інший розділ цього ж жорсткого диска (якщо вона є).

Оскільки дистрибутив знаходиться там же, де і встановлювати заново система, вимог до ємності завантажувального носія особливих немає. У рідкісних випадках для цих цілей використовують навіть завантажувальні дискети. А ми покажемо весь процес перевстановлення, запустивши комп’ютер з “живого” флеш-накопичувача “Alkid Live USB”.

 • Переконайтеся, що з розділ диска з перевстановлювати системою нормально відображається в провіднику.
 • Відкрийте папку з дистрибутивом і клікніть по файлу Setup.exe. запуститься майстер установки Windows. Тут також потрібно буде вибрати пункт “Установка Windows XP”.
 • На цей раз тип установки “Оновлення” буде недоступний, залишається вибрати єдиний. “Нова установка”.
 • Далі майстер зажадає прийняти ліцензійну угоду і ввести серійний номер. Угода доведеться приймати, а вказувати номер. не обов’язково.
 • Подальші дії вимагають активної участі користувача: в першу чергу потрібно буде вибрати мову системи.
 • Далі почнеться процес підготовки до установки. Після його закінчення комп’ютер перезавантажиться (якщо цього не відбудеться. перезавантажте вручну) і подальша інсталяція Windows XP піде за звичним сценарієм. Спочатку вас привітає програма установки.
 • Подальші дії повністю аналогічні “чистої” установки Windows XP: потрібно вказати відомості про користувача (ім’я та організацію), дати ім’я PC, придумати пароль адміністратора, встановити дату, час, мережеві настройки, підключення до робочої групи або домену та створити обліковий запис першого користувача.
 • Після установки. як зазвичай, первісна настройка системи з пропозицією виконати активацію. Якщо ми все зробимо правильно, незабаром побачимо абсолютно чистий робочий стіл новенької Windows XP.

Перевстановлення системи таким способом практично рівнозначна установці з нуля. Відмінність тільки в тому, що розділ жорсткого диска в даному випадку не форматувався, і наші призначені для користувача файли залишилися збережені. За допомогою пошуку по диску ми завжди зможемо їх знайти.

Ще один часто використовуваний спосіб і перевстановлення, і повної установки системи. Якщо в попередніх випадках ми використовували готові інструменти. файли дистрибутива і завантажувальний носій, то тепер нам доведеться самим виготовити установчу флешку. Для цього нам потрібні лише три речі: сама флешка, дистрибутив Windows ХР (ISO) і програма UltraISO. C допомогою останньої правильно, швидко і легко створюється завантажувальний флеш-накопичувач з єдиною системою. Отже, приступаємо.

 • Підключіть флеш-накопичувач до комп’ютера, запустіть UltraISO, розкрийте меню “Файл”, а слідом “Відкрити”. Знайдіть за допомогою провідника дистрибутив Windows XP (ISO-образ) відкрийте його в програмі.
 • Розкрийте меню “Самозавантаження”, клікніть пункт “Записати образ жорсткого диска”.
 • У вікні “Write Disk Image”, в розділі Disk Drive, виберіть свою флешку. Метод запису встановіть “USB HDD” та “Xpress boot”. Після цього натисніть “Форматувати”.
 • Перед форматуванням перенесіть з флешки в інше місце всі важливі дані, інакше вони будуть безповоротно видалені.
 • Виберіть файлову систему “NTFS” або “Fat32”, відзначте швидкий спосіб форматування і клацніть на кнопці “Почати”. Після завершення форматування закрийте це вікно і, перейшовши в “Write Disk Image”, натисніть “Записати”. Приблизно через 15. 20 хвилин установча флешка буде готова.
READ  Як зробити фотошоп фотографії на комп'ютері

Конфігурація BIOS Setup для завантаження з флеш-накопичувача не є складності навіть для не дуже досвідчених користувачів PC: для входу в настройки перед завантаженням системи потрібно утримувати спеціально призначений номер, потім перейти на вкладку BOOT і за допомогою клавіш “F5. F6” або “. ” підняти на перше місце “USB-HDD” або “USB-Zip”. дивлячись як в списку пристроїв відображається флешка.

Как переустановить Windows без диска и флешки?

А ось на наступний момент зверніть більш пильну увагу. Якщо система на вашому комп’ютері встановлена ​​на диск з інтерфейсом IDE. залиште всі інші опції за замовчуванням і вийдете з BIOS (натисніть “F10” і “Y”, щоб зберегти настройки). Якщо ж у вас встановлений диск SATA, Windows XP у його не розпізнати, оскільки в її набір не входять драйвера для пристроїв цього типу. У такому випадку без спеціальних налаштувань BIOS правильно перевстановити систему не вдасться.

Щоб Windows XP розпізнала ваш вінчестер, відкрийте вкладку “Advanced” і переконайтеся, що значення параметра “OnChip SATA” відповідає “Native IDE”, а не “IDE-AHCI”. Якщо ваша версія BIOS не має такої опції, перевірте параметр “IDE Configuration”. його значення повинно бути “Compatible”. Тільки переконавшись у правильності цих налаштувань переходите до наступного кроку.

Справа за малим. залишилося тільки перевстановити Windows. Подальші операції будуть йти в точності, як і при першій установці, головне не помилитися у виборі розділу жорсткого диска, особливо якщо ви плануєте його форматувати.

Дії оператора в процесі перевстановлення системи з флешки повністю аналогічні тим, які ми робили при установці з жорсткого диска. Сюди входить прийняття ліцензійної угоди, введення серійного номера, настройки мови, дати, часу, здійснювати підключення до мережі, пароля адміністратора, створення облікового запису користувача і активація системи. І якщо в ході цього виникає багато проблем. вони, найімовірніше, пов’язані з тим, що були допущені помилки при створенні флешки.

Ще трапляються випадки, коли при спробі встановити Windows XP на сучасний PC, оснащений дисками SATA останнього покоління, навіть при зміні конфігурації BIOS система не ставиться. Процес нескінченно переривається синіми екранами смерті з кодом помилки “Stop 0x0000007B INACCESSABLE_BOOT_DEVICE”.

Незважаючи на те, що ви все зробили правильно. як описано в інструкції, доведеться попередньо інтегрувати драйвера SATA-контролера в дистрибутив Windows XP. Це робиться за допомогою спеціально призначеної утиліт nLite. Також з її допомогою ви зможете додати в дистрибутив пакет оновлень, інші драйвера і інші компоненти Windows, які вам потрібні. Мати під рукою такий диск на випадок переустановлення системи. дуже зручне рішення.

Час від часу необхідно заново операційну систему Windows, щоб підвищити її продуктивність або усунути збої в її роботі. Більшість комп’ютерів з передвстановленою Windows поставляються з диском для відновлення системи, але можна перевстановити систему, не використовуючи такий диск. Більш того, ви не зможете скористатися настановним диском, якщо володієте нетбуком, так як на нетбуках оптичного приводу немає. Систему Windows 7 можна перевстановити за допомогою безкоштовного образу диска, який можна завантажити на сайті компанії Microsoft, тобто оригінальний інсталяційний диск вам не знадобиться.

Переустановка Windows 7 без диска, флешки и BIOS

У тому випадку, якщо Windows 7 не тільки завантажується, але і нормально відгукується на команди після перезапуску, можна спробувати перевстановити його, використовуючи стандартний відкат вінди до попереднього (робочому) станом. Як діємо? Для початку відкриваємо меню «Пуск», переходимо в «Панель управління», а звідти в розділ «Відновлення».

Потім в віконці, що з’явилося клацають кнопку «Запуск відновлення», щоб запустити Майстер відновлення Windows і тиснемо «Далі». Після цього підбираємо відповідний за датою варіант для установки Windows 7 і натискаємо «Готово», перейшовши до цього кроку за допомогою кнопки «Далі».

В результаті таких нехитрих маніпуляцій система автоматично оновиться без установочного диска, не зачіпаючи при цьому зберігаються на комп’ютері документів, медіа та інших цінних для користувачів файлів.

Програми для швидкого створення віртуального дисковода

Якщо Ви використовуєте OS Windows XP / 7, то слід вибрати програму для роботи з віртуальними оптичними приводами. У списку нижче наведені найпопулярніші програми і їх особливості:

 • Daemon Tools. Одна з найперших і популярних програм на ринку подібного програмного забезпечення. Програма умовно безкоштовна.Користувач доступні Lite і Premium версії. Робота з існуючими віртуальними дисками організована дуже зручним чином, користувач може швидко створювати і видаляти диски. У безкоштовної версії ПЗ, можливо створювати одночасно тільки 4 образу. Програма підтримує формати iso, img, dmg, vdf, mds, mdf.
 • Програма відрізняється можливістю створювати велику кількість віртуальних дисків одночасно. Також присутня можливість запису на знімний компакт диск. За допомогою даної програми користувачі зможуть зберігати всі свої диски віртуально на випадок, якщо фізичний диск буде пошкоджений. Також є можливість завантажувати образи з інтернету і монтувати їх для подальшої установки за допомогою даної програми.
 • ПО, яке працює виключно з ISO образами. Образи монтуються швидко, а час виконання зводиться до мінімуму. Доступна можливість конвертації образів інших форматів безпосередньо в ISO.
 • Утиліта безкоштовна і доступна для скачування. Доступна функція самостійного створення образів дисків.
 • Virtual CloneDrive. Програма з мінімумом налаштувань, висока швидкість виконання і читання дисків. OS розпізнає створений диск як фізичний CD / DVD-ROM.

Компанія Майкрософт регулярно надає користувачам ліцензійних версія ОС можливість безкоштовного оновлення до новіших версій програмного забезпечення. Користувачі Windows 7 Home Edition можуть оновитися до версії Professional або Premium через офіційний сайт Microsoft.com або через центр оновлень, який знаходиться в панелі управління кожного комп’ютера. Установка нового ПЗ зводиться до натискання декількох кнопок. В основному установка нової системи займає від півгодини до 120 хвилин, в залежності від швидкості роботи центрального процесора комп’ютера або ноутбука.

Існує можливість безкоштовно замінити Windows 7 на Windows 88.1. Наступні дії, щоб дізнатися про можливість поновлення ОС:

 • Скачайте помічник оновлення від компанії Майкрософт за посиланням
 • Запустіть його і дочекайтеся кінця установки. Це займе кілька хвилин.
 • Дотримуючись інструкцій на екрані, ви дізнаєтеся про те, з якою новою версією ОС сумісна ваша система. Далі програма запропонує завантажити нове ПЗ і встановити його.

Нерідко виникає ситуація, коли актуальним стає питання про перевстановлення операційної системи. Візьмемо конкретний випадок. Є ноутбук, придбаний з уже встановленою ОС Windows 7. Сам Windows поки знаходиться, можна сказати, в робочому стані, але користувача неабияк турбують деякі обставини. Що саме? Через зовнішніх вірусних атак, а також в процесі роботи, раз по раз накопичуються помилки, що призводить комп’ютер до досить повільного процесу завантаження, та й інші програмні засоби не радують своїм колишнім швидкодією. При цьому чистка реєстру, антивірусні заходи і повернення до раніше записаної контрольної точки відновлення не дають очікуваних результатів. Вихід один. перевстановлення системи. Як відбувається цей процес?

Але у нас інший випадок. ОС знаходиться в робочому стані. Приступаємо покроково до перевстановлення Windows 7 без завантажувального диска або флешки.

Натискаємо кнопку Пуск і запускаємо Панель управління. Якщо вона знаходиться в режимі перегляду “Категорій”, то слід перейти в “Великі значки” або “Дрібні значки”. У цьому випадку легше знайти вкладку “Відновлення”.

Відкриваємо її. Нас цікавить сама нижня опція “Розширені методи відновлення”.

Запускаємо її. З’являється вікно, де нагадує про те, що при відновленні системного розділу, а це зазвичай весь робочий диск, зітруться всі дані і створені Вами документи.

Після успішного завершення, Windows буде мати заводські настройки та вихідні програми на момент придбання ноутбука. До речі, не треба вводити серійний номер ліцензійного ПЗ і проводити його активацію. Все це, в більшості випадків, вже інтегровано в безпосередній процес установки. Користувачеві залишається лише встановити необхідні йому програмні засоби і налаштувати робочий стіл на свій розсуд.

Как установить Windows 7 без флешки и диска

Як видно з даної невеликої інструкції, сам процес установки Windows 7 без диска і флешки не вимагає особливих знань і доступний кожному абсолютно безкоштовно. З ним може впоратися кожен бажаючий, який проявить при цьому акуратність і уважність.

Якщо з якоїсь причини у Вас не вийшло встановити Windows 7 самостійно то можете звернутися за допомогою до нас або спробувати встановити Windows 7 з флеш карти.

14 відповідей на “Як перевстановити на ноутбуці або комп’ютері ліцензовану Windows 7 без настановного диска і флешки”

Емм, чому я побачив тільки як перевстановити ноутбук?

Як перевстановити на ноутбуці або комп’ютері ліцензовану Windows 7 без настановного диска і флешки

Однією загальною інструкцією як перевстановити на ноутбуці або комп’ютері ліцензовану Windows 7 без настановного диска і флешки не обійтися.

READ  Viber на комп'ютері немає підключення до інтернету

Тут є кілька моментів, які потрібно розглядати окремо. Перше. це ноутбук або комп’ютер. Друге. встановлена ​​Windows 7 все ще перебуває в робочому стані або вже «полетіла».

Третє. це буде чиста установка або без втрати даних. Четверте. якщо у вас ключі або спеціальний розділ з диском відновлення.

Якщо ноутбук куплений з попередньо встановленою Windows 7, то на днище повинна бути спеціальна наклейка з ключем.

Значить, тоді (якщо є) ви можете встановлювати будь-яку Windows (головне щоб у неї була точно така характеристика як у тій, що була на купленій. зазвичай це «домашня») і активувати її (зробити ліцензійної) за допомогою цього ключа

Багато ноутбуків на відміну від комп’ютерів продаються з попередньо встановленою Windows 7 (тепер уже Windows 8) і виробники на диску створюють спеціальний розділ, де зберігається ліцензована копія Windows.

Тоді в разі збою ви легко зможете без диска і флешки перевстановити Windows 7, тільки з втратою даних.

Щоб дані не втратити (в разі ще працює Windows), вам їх просто потрібно зберегти, в окремому місці (дуже часто можна оновити. тоді ваші особисті дані залишаться).

Якщо у вас немає ні диска, ні флешки (для збереження даних) це не біда, головне, щоб був інтернет.

Тоді все своє «майно», ви можете зберегти прямо в інтернеті. Для цього скористайтеся «SkyDrive» від Майкрософт або «Dropbox».

Детальніше описувати ці сховища не буду. в мережі знайдете сотні детальних інструкцій, як там зберігати свої особисті дані (документи, папки, архіви та інше).

Швидкий спосіб установки Windows без диска і флешки

Найкращий спосіб позбутися від вірусів і постійних збоїв у роботі операційної системи. встановить нову ОС. Найчастіше установка відбувається за допомогою створення завантажувальної флешки або за допомогою диска з новою системою, але існують кілька швидкодіючих способів, які допоможуть встановити новий екземпляр Windows не використовуючи сторонніх цифрових носіїв.

Наведені нижче варіанти заміни ОС підійдуть користувачам персонального комп’ютера, у яких:

 • Зламаний, пошкоджений або відсутній дисковод.
 • Ні DVD-диска.
 • Немає можливості скористатися Flash-носієм.
 • Відсутня зовнішній HDD диск.

Перевстановлення Windows 10 без диска, флешки і BIOS

Зараз я розповім, як перевстановити Windows 10 без диска, флешки, не входячи в BIOS (UEFI) або в Boot Menu (завантажувальний меню), з робочого столу комп’ютера. Подібний спосіб може стане в нагоді в деяких ситуаціях.

Іноді, при роботі комп’ютера виникають проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням. Якщо користувач не може або не хоче розбиратися в причинах, то проблема вирішується радикальним способом: перевстановлення Windows. Замість попередньої системи встановлюється нова, експлуатація комп’ютера починається з чистого аркуша.

Стандартний процес перевстановлення системи виглядає наступним чином: створюється завантажувальний флешка Windows або використовується DVD диск з образом системи, потім на комп’ютері виконується завантаження з завантажувального носія, після чого проходить установка ОС.

На сучасних комп’ютерах, особливо це відноситься до ноутбуків, часто немає оптичного приводу для CD / DVD дисків, тому там неможливо встановити операційну систему з диска. Необхідно виконати переустановку Windows 10 без диска.

Для виконання завантаження з флешки або диска, необхідно увійти в BIOS, UEFI BIOS, або в Boot Menu (завантажувальний меню) для вибору диска, з якого необхідно завантажитися. Користувачі можуть зазнавати труднощів з входом в BIOS (UEFI) комп’ютера, на деяких ноутбуках це зробити не так просто. Як перевстановити Windows 10 без БІОСа?

У підсумку, нам потрібно перевстановити Windows 10 без диска і флешки, не заходячи в BIOS. Без усього цього можна обійтися, прочитайте інструкцію в цій статті.

Способи установки Windows 10

Установка Windows на PC проводиться декількома способами: після завантаження з зовнішніх носіїв (USB флешка або DVD диск) або за допомогою спеціального програмного забезпечення.

Для установки операційної системи застосовуються такі методи:

 • завантажувальна флешка. установка Windows з USB флешки;
 • DVD диск. установка системи з оптичного диска;
 • програма Media Creation Tool. установка Windows 10 за допомогою утиліти;
 • додаток Помічник з оновлення Windows. установка нової версії ОС за допомогою оновлення;
 • Новий запуск. функція перевстановлення ОС засобами системи;
 • Перевстановлення Windows 10 за допомогою файлу образу диска з розширенням «.ISO».

У цьому керівництві ми розглянемо спосіб установки Windows 10 безпосередньо з працюючої системи. Нова операційна система буде встановлена ​​поверх попередньої Windows. Необхідно заздалегідь завантажити на комп’ютер файл «Windows 10 iso».

Перевстановлення Windows 10 без диска і флешки з Робочого столу

Виконайте наступні дії для завантаження образу ОС:

 • Скачайте засіб Media Creation Tool на PC.
 • Запустіть засіб, прийміть умови ліцензійної угоди.
 • У вікні «Що ви хочете зробити?» активуйте пункт «Створити інсталяційний носій (USB.устройство флеш-пам’яті, DVD-диск, або ISO-файл)».
 • Виберіть мову, випуск, архітектуру Windows
 • У вікні «Виберіть носій» поставте прапорець в пункт «ISO-файл».
 • Дотримуйтесь зазначенням програми, в результаті на вашому комп’ютері виявиться файл з операційною системою у форматі «.ISO».

Для наочності файл образ можна перемістити на Робочий стіл комп‘ютера.

Клацніть по ISO файлу правою кнопкою миші, в контекстному меню виберіть «Підключити».

У вікні Провідника відкриється вміст образу диска, монтувати в віртуальному приводі. Запустіть файл «setup» від імені адміністратора.

На комп‘ютері відкриється вікно «Програма установки Windows 10», в якому пропонують вибрати один з варіантів:

 • Завантаження оновлень, драйверів і додаткових функцій (рекомендується).
 • Не зараз.

Можете завантажити оновлення, якщо на це немає часу, відмовтеся від отримання оновлень.

Програма перевіряє наявність оновлень, готує систему.

У вікні «Відповідні повідомлення і умови ліцензії» натисніть на кнопку «Прийняти».

Відбувається перевірка наявності оновлень.

У вікні «Готово до установки» за замовчуванням активовані обор пункту:

 • Встановити Windows 10 відповідній редакції (в даному випадку Windows 10 Pro).
 • Зберегти особисті файли і додатки.

Натисніть на «Змінити обране для збереження компоненти».

У вікні «Виберіть, що ви хочете зберегти» потрібно вибрати один з варіантів:

 • Зберегти особисті файли і додатки. збереження файлів, програм і параметрів.
 • Зберегти тільки мої особисті файли. будуть збережені тільки особисті дані, параметри і програми будуть видалені.
 • Нічого не зберігати. з комп’ютера будуть видалені всі дані, включаючи особисті файли, додатки та параметри.

Для «чистої» установки Windows 10 виберіть «Нічого не зберігати».

У вікні «Готово до установки» ознайомтеся з тим, що ви вибрали, а потім натисніть на кнопку «Встановити».

Відкриється вікно «Установка Windows 10». Під час установки комп’ютер кілька разів перезавантажиться.

Установка системи займає деякий час, під час якої від користувача не потрібно ніяких дій.

У завершальній стадії перевстановлення ОС, відкриються вікна, в яких потрібно вибрати параметри для настройки Windows. Вікна згруповані за розділами: «Основи», «Мережа», «Рахунок», «Служби».

У вікні «Давайте почнемо з регіону. Це правильно?” Виберіть країну.

У вікні «Це правильна розкладка клавіатури?» виберіть розкладку.

У вікні «Ви хочете додати другу розкладку клавіатури?» можна додати другу розкладку, якщо це необхідно.

У вікні «Вибір способу настройки» запропоновані два способи:

 • Налаштувати для особистого використання. настройка особистий обліковий запис з повним контролем над пристроєм.
 • Налаштувати для організації. налаштування доступу до ресурсів організації, організація має повний доступ над цим комп’ютером.

У більшості випадків, потрібно вибрати «Налаштувати для особистого використання».

У вікні «Увійдіть за допомогою облікового запису Майкрософт» введіть дані від свого облікового запису. Тут можна створити обліковий запис.

Якщо на даному PC не використовується обліковий запис Майкрософт, натисніть на «Автономна обліковий запис».

У наступному вікні «Увійти за допомогою облікового запису Microsoft?» нам знову запропонують увійти в систему. Натисніть на кнопку «Ні» або «Так».

У вікні «Хто буде використовувати цей комп’ютер?» буде потрібно ввести ім’я користувача.

У вікні «Створення добре запам’ятовується пароля» введіть пароль для входу в обліковий запис. Якщо ви не користуєтеся паролем для входу в Windows, нічого не вводьте.

У вікні «Зручна робота на різних пристроях за допомогою журналу дій» натисніть на кнопку «Ні».

У вікні «Виберіть параметри конфіденційності для цього пристрою» відключіть запропоновані параметри для зменшення розміру даних, що відправляються з PC в Microsoft.

Розпочинається підготовка комп’ютера до першого запуску операційної системи.

На екрані запуститься робочий стіл Windows 10. Відкриється повідомлення «Мережі», в якому натисніть на кнопку «Так», для вирішення інших комп‘ютерів і пристроїв виявляти ваш комп’ютер.

Windows 10 переінстальовано поверх попередньої версії, без використання DVD диска, завантажувальної флешки, не входячи в BIOS або UEFI.

BETATECH.COM.UA 2021