Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як перезавантажити комп’ютер з клавіатури Windows 7

Table of Contents

WinC (для Windows 8 / 8.1)

Для тих користувачів, у яких встановлена ​​операційна система Windows 8 / 8.1, перезавантажити комп’ютер за допомогою клавіатури можна комбінацією «WinC».

Порядок дій включає в себе:

 • набрати потрібну комбінацію «WinC»;
 • з правого боку екрану випаде бічна панель;
 • на бічній панелі необхідно вибрати пункт «Параметри»;

Командний рядок

Перезавантажитися можна не тільки за допомогою комбінацій клавіш, а й за допомогою командного рядка. Цей варіант підійде для власників операційних систем Windows XP / Vista / 7/8 і 8.1.

Щоб здійснити рестарт системи через командний рядок необхідно виконати ряд послідовних дій:

 • для початку необхідно викликати вікно командного рядка. Зробити це можна кількома шляхами;
 • за допомогою комбінації «WinR» потрібно відкрити вікно «Виконати», де в порожньому полі необхідно вписати команду «cmd»;

Другий варіант рестарту через командний рядок виглядає наступним чином:

 • для початку необхідно викликати вікно командного рядка. Способи виклику були описані вище;
 • потім ввести наступну команду «ping.n 0 127.0.0.1nulwmic OS WHERE Primary =” True “Call Win32Shutdown 6» і натиснути на клавішу «Enter».

Третій метод підійде виключно для операційної системи Windows XP:

 • для початку необхідно викликати командний рядок;
 • потім вписати команду «rundll32 user.exe, ExitWindowsExec 2» і натиснути на «Enter».

Як перезавантажити комп’ютер за допомогою клавіатури, якщо він завис

Перезавантажити PC можна не тільки за допомогою миші, але і за допомогою клавіатури.

перезавантажити, комп, ютер, windows

В процесі роботи PC може зависнути, наприклад, через нестачу пам’яті, при яких ресурсномістких додатків просто нахапає оперативної пам’яті. Ще однією причиною зависання може бути системний збій, який відбувається через конфлікт драйверів, помилок в реєстрі або неправильного функціонування додатків.

Стандартний метод перезавантаження

Стандартним методом перезавантаження ЕОМ є використання клавіш зі стрілками.

Для того щоб це здійснити, необхідно виконати кілька послідовних дій:

  перше, що необхідно. це натиснути клавішу «Win» (вона розташована між кнопками Ctrl і Alt);

Якщо при цьому були запущені додатки, то з’явиться діалогове вікно, де буде запропоновано завершити роботу запущених процеси.

«Ctrl» «Alt» «Del»

Ще один метод, який дозволяє перезавантажити комп’ютер за допомогою клавіатури, має на увазі використання поєднання команди «CtrlAltDel».

Рестарт системи здійснюється наступним чином:

 • для початку необхідно набрати на шукану комбінацію «CtrlAltDel»;
 • потім перед користувачем повинно з’явитися діалогове вікно, порядок роботи з яким буде відрізнятися в залежності від тієї чи іншої операційної системи. Наприклад, користувачам Windows XP спочатку необхідно запустити диспетчер задач;

Користувачам Windows Vista і 7 необхідно при появі діалогового вікна вибрати «Параметри завершення» (розташовані в нижній правій частині діалогового вікна) і в запропонованому списку вибрати «Перезавантаження».

«Alt» «F4»

Перезавантаження комп‘ютера можна виконати за допомогою поєднання «AltF4».

Щоб її виконати, цим способом, необхідно послідовно здійснити такі дії:

 • спочатку потрібно натиснути потрібну комбінацію на клавіатурі;
 • потім на екрані з’явиться невелике діалогове вікно під назвою «Завершення роботи Windows». Якщо через проблеми миша не відгукується на команди, то за допомогою стрілок на клавіатурі «Вгору» або «Вниз» слід вибрати необхідний режим.

Збилися налаштування WI-FI роутера? Не біда, читай, що робити тут?

Як перезапустити Windows 7 за допомогою комбінацій клавіш на клавіатурі

Виконати поставлене завдання також можна, скомбінувавши певні кнопки на клавіатурі PC. Існує кілька подібних комбінацій. Про них піде мова далі.

READ  PC не бачить 2 жорсткий диск

Зовнішній вигляд клавіатури для стаціонарного комп’ютера або ноутбука

Перезавантаження Windows 7 c допомогою «Win R»

Дане поєднання після виконання певних дій дозволяє зробити рестарт операційної системи Windows 7. Метод передбачає дотримання наступного алгоритму:

 • Затиснути одночасно на клавіатурі PC вищевказані кнопки.
 • Запуститься вікно «Виконати».
 • У рядку «Відкрити» ввести команду «cmd».
 • Після виконання попередніх маніпуляцій повинно запуститися класичне додаток «Командний рядок» для налаштування роботи PC. У рядку з миготливим курсором необхідно прописати «shutdown / r».
 • Натиснути на «Enter» і дочекатися закінчення перезапуску комп’ютера. У процесі перезавантаження користувач зможе зайти в BIOS або в безпечний режим.

Перезавантаження Windows 7 через кнопку «Win»

Дана клавіша присутній на клавіатурі PC в двох місця. Вона розташовується між кнопками «Alt» і «Ctrl». Якщо натиснути на цей значок, то на екрані монітора відобразиться вікно «Пуск». Тут користувач за допомогою натискання на стрілки «Ліворуч», «Вправо», «Вгору» і «Вниз» зможе переміститися до пункту «Завершення роботи». У контекстному меню йому треба буде вибрати параметр «Перезавантаження», переміщаючись по вікну за допомогою стрілки «Вниз», і тапнуть по «Enter», щоб підтвердити свою дію.

Перезавантаження PC через «Пуск» на Windows сім

Зверніть увагу! Спосіб рестарту, заснований на натисненні кнопки «Win» з клавіатури комп’ютера, спрацьовує на всіх операційних системах Windows.

Як перезапустити Windows 7 через «Ctrl Alt Delete»

Даний процес виглядає наступним чином:

 • Затиснути на клавіатурі одночасно зазначені клавіші саме в такій послідовності.
 • Запуститься вікно спеціальних можливостей операційної системи. Тут користувача повинен цікавити значок, розташований у правій частині екрану знизу.
 • Розгорнути символ, клікнувши по стрілці поруч лівою клавішею мишки.
 • Тапнуть по рядку перезавантаження і дочекатися закінчення процедури. У цьому контекстному меню також є можливість вимкнути стаціонарний комп або ноутбук або відправити його в сон. Можливо також заблокувати роботу пристрою.

Впоратися з поставленим завданням на основі представленого алгоритму дій зможе навіть чайник.

Як перезавантажити комп’ютер з клавіатури Windows 7 через «Alt F4»

Чергова комбінація клавіш, що дозволяє запустити Windows 7. Алгоритм дій наступний:

 • Затиснути на клавіатурі PC дані клавіші одночасно в наведеній послідовності.
 • Після здійснення попереднього дії запуститься спеціальне вікно, в якому користувач з представленого розділу зможе відправити PC перезавантажуватися, тапнув по відповідному рядку.
 • Вибрати потрібний варіант і натиснути на «Ок».

Важливо! Перед натисненням комбінації «Alt F4» потрібно буде закрити всі програми і перейти на робочий стіл, інакше така дія тільки закриє запущені програми.

Вікно перезапуску операційної системи через «Alt F4»

Як перезавантажити Windows 7. покрокова інструкція

На Windows 7 можна виконати кілька спеціальних команд. Перезапуск операційної системи не є винятком. У даній статті представлені основні особливості цієї процедури.

Перезапуск з використанням кнопки «Пуск»

Даний спосіб перезапуску комп‘ютера з використанням клавіатури вважається стандартним. Його потрібно використовувати в числі перших, так як він найбільш безпечний. У зв’язку з ним програми мають можливість підготуватися до вимикання. Покрокове виконання:

 • У лівому кутку натисніть на значок «Пуск» або натисніть Win.
 • Пошукайте в нижній частині «Завершення роботи».
 • Натисніть Enter і за допомогою стрілок виберете команду «вимкнути» або «перезапустити» або «вийти з системи».

«Ctrl» «Alt» «Del»

Ще один метод, який дозволяє перезавантажити комп’ютер за допомогою клавіатури, має на увазі використання поєднання команди «CtrlAltDel».

Рестарт системи здійснюється наступним чином:

 • для початку необхідно набрати на шукану комбінацію «CtrlAltDel»;
 • потім перед користувачем повинно з’явитися діалогове вікно, порядок роботи з яким буде відрізнятися в залежності від тієї чи іншої операційної системи. Наприклад, користувачам Windows XP спочатку необхідно запустити диспетчер задач;
 • потім у верхній вкладці натиснути пункт «Завершення роботи» і в випадаючому меню натиснути «Перезавантаження».
 • Користувачам Windows Vista і 7 необхідно при появі діалогового вікна вибрати «Параметри завершення» (розташовані в нижній правій частині діалогового вікна) і в запропонованому списку вибрати «Перезавантаження».

  Як перезавантажити комп’ютер за допомогою клавіатури?

  Таке трапляється нечасто: мишка раптом відмовилася працювати. Швидше за все це банальний глюк і рішення просте. потрібно просто перезавантажити комп’ютер або ноутбук. І ось тут-то починається проблема. як це зробити, якщо мишка відмовляється працювати? Не переживайте, вихід завжди. перезавантажити пристрій можна і за допомогою однієї лише клавіатури.

  READ  Краща програма для видалення програм з комп'ютера

  WinC (для Windows 8 / 8.1)

  Для тих користувачів, у яких встановлена ​​операційна система Windows 8 / 8.1, перезавантажити комп‘ютер за допомогою клавіатури можна комбінацією «WinC».

  • набрати потрібну комбінацію «WinC»;
  • з правого боку екрану випаде бічна панель;
  • на бічній панелі необхідно вибрати пункт «Параметри»;

  потім з’явиться панель «Параметри», на якій внизу необхідно вибрати значок «Вимкнення». Якщо мишка не реагує на команди, то перехід на значок «Вимкнення» необхідно здійснювати стрілками «Вгору» або «Вниз»;

  після натискання на значок «Вимкнення» випаде контекстне меню, де необхідно вибрати режим «Перезавантаження». Як було сказано в попередньому пункті, якщо мишка перестала відгукуватися, то навігацію здійснюють за допомогою клавіш зі стрілками і клавіші «Enter».

  Як перезавантажити ноутбук за допомогою клавіатури, якщо він завис

  Для коректної роботи всієї системи при завершенні установки драйверів пристроїв, а також деяких програм та ігор необхідно проводити перезавантаження. Крім цього, функція рестарту допомагає впоратися з різного роду зависаннями і повертає в деяких випадках працездатність комп‘ютера. Розглянемо, як перезавантажити ноутбук, використовуючи різні способи, які підходять в тій чи іншій ситуації.

  Аварійне вимикання

  Якщо ноутбук завис, і перезапустити систему за допомогою клавіатури не виходить, можна виконати аварійне вимкнення. Зробити його можна двома способами: тривалим натисканням кнопки включення або повним відключенням лептопа від всіх джерел живлення. Обидва методи слід застосовувати тільки в крайньому випадку, коли інші способи випробувані і визнані невідповідними для вирішення виниклої проблеми.

  Щоб зробити аварійну перезавантаження, натисніть і утримуйте протягом приблизно 5 секунд кнопку живлення. Тримати її слід до тих пір, поки екран лептопа не перестане, а його кулери не перестануть шуміти.

  Коли ви переконаєтеся, що ноутбук вирубався, знову натисніть кнопку живлення, щоб включити його (одне натискання, як зазвичай, тримати нічого не потрібно). Перезавантаження через тривале утримання кнопки харчування реалізована на апаратному рівні, тому навіть якщо лептоп завис намертво, таким способом вам вдасться його вимкнути.

  Ще один спосіб аварійного вимкнення. позбавлення ноутбука харчування. Для цього необхідно від’єднати його від мережі і витягнути акумулятор (перевернути кришкою вниз і відсунути фіксатори). Після вилучення батареї лептоп вимкнеться. Щоб включити його, встановіть акумулятор на місце та натисніть кнопку живлення. Якщо перезавантаження не усуває проблеми в роботі комп’ютера, потрібно шукати конкретну причину зависання або звернутися в сервісний центр.

  Швидкий доступ для перезапуску ноутбука

  Перезапуск потрібен для виходу в BIOS, в якому є можливість дізнатися причину збою програми. Вибір методу залежить від встановленої операційної системи. Для більшої частини ноутбуків підходить метод перезапуску за допомогою утримування кнопки харчування. Даний метод рекомендується залишити на потім, якщо комп’ютер зависає інші дії. Причина полягає в тому, що часто через нього можуть виникнути інші неполадки.

  Крім усього іншого важливо дотримуватися певної інструкції по рестарту, беручи до уваги встановлену операційну систему, так як у кожної є свої комбінації клавіш, які виконують перезапуск системи. У цьому випадку важливо не нервувати і постаратися виконати рестарт спочатку безпечними, а вже після радикальними способами.

  Утримуємо кнопку харчування

  Якщо попередній варіант не дав результатів, то доведеться використовувати некоректне завершення роботи системи. Для цього протягом декількох секунд утримуйте кнопку живлення. Після того як ноутбук відключиться, відпустіть кнопку і натисніть її знову.

  Якщо при завантаженні операційної системи на екрані з’явиться повідомлення про те, що було скоєно аварійне завершення, для подальшої роботи виберіть за допомогою клавіш вгору і вниз звичайний режим завантаження і натисніть Enter.

  Перезавантаження Windows 7

  Найпростіший спосіб перезавантажити Windows 7. відкрити меню «Пуск», натиснути на стрілку поруч із кнопкою «Завершення роботи» в правій панелі і вибрати з меню, що варіант «Перезавантаження». Є також можливість перезавантажити комп’ютер через клавішну комбінацію [Ctrl] [Alt] [Del]. На що з’явилося екрані знайдіть у правому нижньому кутку червону кнопку вимикання, натисніть на стрілку поруч з нею і виберіть пункт «Перезавантаження».

  перезавантажити, комп, ютер, windows

  Перезавантаження за допомогою клавіатури. Кращі методи

  Перезавантаження комп’ютера за допомогою клавіатури

  READ  Як роздрукувати на принтері з комп'ютера

  Кожен хоча б раз у житті стикався з подібними проблемами. зависла мишка на PC, стався збій роботи комп‘ютера.

  Перше, що спадає на думку. перезавантажити комп’ютер.

  Але як це зробити, якщо це неможливо виконати за допомогою мишки?

  Деякі не знають що робити в таких ситуаціях і хапаються за голову.

  Якщо ви не досвідчений комп’ютерник, а звичайний середньостатистичний користувач PC. ця стаття обов’язково вам стане в нагоді.

  У цій статті ми розповімо як перезавантажити комп’ютер за допомогою клавіатури, пропишемо алгоритм дій для всіх можливих операційних систем Windows (XP, 7, 8, 10).

  скасування перезавантаження

  Якщо раптом ви вирішили скасувати перезапуск системи, в «Командному рядку» потрібно ввести

  Це скасує перезавантаження і в треї з’явиться ось таке повідомлення:

  Ось так легко ви можете перезавантажити комп’ютер з «Командного рядка». Сподіваємося, ці знання вам знадобляться в майбутньому.

  Ми раді, що змогли допомогти Вам у вирішенні проблеми. Опишіть, що у вас не вийшло. Наші фахівці постараються відповісти максимально швидко.

  відкладена перезавантаження

  Якщо ви хочете перезапустити комп’ютер не відразу, а через деякий час, в «СMD» введіть:

  де 900. час в секундах до перезавантаження комп‘ютера.

  У системному треї (в правому нижньому кутку) з’явиться повідомлення про заплановане завершення роботи.

  Ви можете додати свій коментар, щоб не забути мета перезапуску.

  Для цього додайте ключ “-з» і в лапках напишіть коментар. У «СMD» це буде виглядати ось так:

  А в системному треї у вас з’явиться таке повідомлення:

  Перезавантаження в Windows 8

  Оскільки розробники трохи змінили схему роботи меню пуску, то деякі звичні для на способи працювати тут вже не будуть.

  Але вони також створили нові способи рестарту системи.

  Тут ми розглянемо і розберемо всі методи перезавантаження, які властиві для ОС Windows 8.

  Перший засіб для ребута системи

  Спочатку розберемо поєднання таких кнопок, як CtrlAltDelete.

  У нас відкриється вікно під назвою «Windows Security».

  Тут у нас є два способи для перезавантаження:

  • За допомогою клавіші Tab ми вибираємо кнопку вимикання комп’ютера. Потім, використовуючи стрілочки, ми знаходимо пункт «Перезавантаження комп’ютера» і підтверджуємо свій вибір.
  • Тут нам потрібно вийти з облікового сторінки користувача. Для цього за допомогою стрілок вибираємо відповідний пункт і підтверджуємо його. Потім за допомогою клавіші Tab ми знову обираємо пункт виключення комп’ютера. Там, використовуючи стрілочки на клавіатурі, ми знаходимо пунктик перезавантаження і підтверджуємо.

  Щоб зробити перезавантаження системи нам знадобиться cmd-вікно.

  На ОС Windows 8 це вікно можна викликати декількома способами:

  • Використовуємо клавіші WinR. У відкритому вікні пишемо такі літери «cmd» і підтверджуємо.
  • Використовуємо комбінації WinX. Там знаходимо пункт «Run», якщо у Вас англомовна версія ОС або «Виконати», якщо у вас російськомовна версія. Там ми знову ж пишемо «cmd» і тиснемо «Ок».

  Тепер, коли ми відкрили вікно cmd, пишемо там таку команду

  Цей тип перезавантаження підходить операційної системи Windows 8.1 і вище.

  Тут ми будемо використовувати знайому комбінацію WinX.

  Тільки тепер ми вибираємо пункт «Вимкнути комп’ютер або вийти з сеансу».

  Вибираємо ми його за допомогою стрілок. Як тільки вибрали, тиснемо стрілочку «вліво» і вибираємо пункт «перезавантаження». Потім підтверджуємо його.

  Використовуємо такі клавіші, як AltF4. І у Вас відкриється подібне вікно:

  Тут ми вибираємо «Перезавантаження» або «Restart» в залежності від мови ОС вашого PC до перезавантажити комп’ютер.

  Перезавантаження за допомогою вікна «Виконати»

  Наступний спосіб перезавантаження буде виконаний за допомогою вікна «Виконати». Для його відкриття необхідно одночасно затиснути на клавіатурі кнопки «Win» і «R».

  У рядку «Відкрити» введіть команду «shutdown / r / t 00» і натисніть кнопку «Ок». Після чого операційна система Windows 10 буде перезавантажена. Якщо інформація виявилася Вам корисною. тисніть Дякую!

  УВАГА! При копіюванні матеріалів з сайту, активна зворотнє посилання на kompmix.ru. обов’язкова.

  BETATECH.COM.UA 2022