Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як під’єднати бездротові навушники до телевізора

Table of Contents

Що потрібно для підключення

Бездротові навушники для телевізора підключаються через Bluetooth. Тому щоб налаштувати синхронізацію, досить в налаштуваннях TV виставити відповідні параметри. Ніяких додаткових девайсів не буде потрібно. Набагато складніше з’єднати з телевізором навушники, якщо він не підтримує Bluetooth або Wi-Fi. В цьому випадку список необхідного обладнання буде виглядати наступним чином:

 • TV;
 • Bluetooth-передавач;
 • безпровідні навушники.

єднати, бездротові, навушники, телевізора

Специфіка підключення телевізійних навушників безпосередньо залежить від того, пристроєм якій компанії ви користуєтеся. Наприклад, TV від LG мають спеціальний додаток для оперативної синхронізації. Особливості настройки також визначаються операційною системою Smart TV. Ретельно проаналізуємо, як приєднуються навушники до телевізорів від різних компаній, щоб у користувачів не виникло абсолютно ніяких проблем.

Підключення бездротових навушників до TV з Android

На операційній системі Android переважно функціонують телевізори Philips і Sony. Ніяких обмежень по підключенню Bluetooth пристроїв ці виробники не робили. Тому інструкція по синхронізації буде ідентичною. Нічого складного в цьому немає. Головне виставити в меню відповідні параметри.

Підключення бездротових навушників починається з того, що користувач заходить в головне меню Android TV, а потім в нижній частині вибирає розділ «Провідні та безпровідні мережі». Активуйте бездротову технологію Bluetooth, а потім виберіть команду «Пошук пристрою Bluetooth». На екрані телевізора з’явиться повідомлення про те, що необхідно активувати на пристрої дану бездротову технологію. Важливо! Навушники повинні знаходитися в радіусі 5 метрів від TV.

Увімкніть навушники, а потім натисніть на кнопку «Пошук». Автоматично активується режим підключення. Про це буде свідчити мерехтливий індикатор синього кольору. Що робити, якщо він не блимає? Натисніть і утримуйте кнопку включення або ж клавішу, на якій намальована відповідна іконка.

На екрані TV з’явиться список доступних для підключення пристроїв. Виберіть назву ваших навушників, а потім натисніть на кнопку «Підключити». Пристрій приєднано, але тепер необхідно встановити його тип. Виберіть «Навушники». З’явиться нове повідомлення «Підключено до Назва моделі навушників».

Тепер звук з телевізора відтворюється саме через навушники. Управління параметрами звуку здійснюється через настройки TV. Зайдіть в розділ «Видалення пристрою». Тут ви знайдете необхідні команди для відключення бездротової гарнітури, і роботи телевізора в стандартному режимі.

Тепер ви знаєте, як підключити Bluetooth навушники до телевізорів Sony, Philips, а також пристроїв від інших компаній, що працюють на Android TV. Процес настройки синхронізації займає не більше 2-3 хвилин. Практика показує, що ніяких складнощів у користувачів не виникає. Досить дотримуватися інструкції.

Інструкція по підключенню Bluetooth навушників до телевізора

Далеко не всі сучасні моделі TV оснащені якісними динаміками. Тому чіткість і природність звучання може залишати кращого. Переважно подібного роду проблеми вирішуються шляхом приєднання акустики. Однак далеко не для всіх користувачів підходить такий варіант. Зараз ми розглянемо, як підключити бездротові навушники до телевізора, щоб насолодитися якісним і чистим звуком. Синхронізація цих пристроїв забезпечить максимальне занурення у фільм, гру, а також ідеально підійде для прослуховування улюблених музичних композицій.

Підключення бездротових навушників до телевізорів LG

Телевізори від компанії LG функціонують на операційній системі WebOS. Тому процес підключення навушників через Bluetooth буде істотно відрізнятися. Процес синхронізації досить складний. Особливо якщо проводити паралелі з TV від інших виробників. В інтернеті інформації по цій темі надзвичайно мало.

Почнемо з того, що ви зможете під’єднати виключно гарнітуру LG. Це означає, що телевізори від цього південнокорейського бренду працюють тільки з фірмовими пристроями. Візьміть пульт дистанційного керування, а потім зайдіть в настройки. Виберіть розділ «Звук», а потім пункт «Синхронізація звуку LG (бездротова)».

Зверніть увагу, що навіть якщо TV підтримує технологію Bluetooth, то вона в першу чергу спрямована на підключення пульта дистанційного керування Magic Remote, а також інших фірмових комплектуючих. Не виключено, що вам буде потрібно Bluetooth адаптер для навушників.

Є й альтернативна схема під’єднання гарнітури:

 • Відкрийте меню налаштувань Bluetooth.
 • Виберіть «Bluetooth гарнітура».
 • Натисніть «ОК».
 • Затисніть зелену кнопку, щоб запустити пошук.
 • Виберіть свої навушники і натисніть «ОК».
 • Введення PIN-коду, він вказаний в інструкції.

Ця інструкція опублікована на офіційному сайті компанії LG. За такою схемою підключаються фірмові пристрої.

Деякі користувачі вважають за краще настроювати підключення через програму TV Plus. Завантажити цю утиліту можна з фірмових маркетів. Google Play і Apple Store. Такі програми були спеціально розроблені для управління TV від компанії LG. Вони функціонують під управлінням операційки webOS. Налагодження підключення через фірмовий додаток можлива на моделях, на яких встановлена ​​прошивка webOS 3.0 і вище.

Все робиться елементарно. Спочатку завантажуємо додаток LG TV Plus на смартфон або планшет. Заходимо в програму і налаштовуємо синхронізацію з телевізором. У налаштуваннях програми є спеціальний розділ. «Агент Bluetooth». Через цей агент здійснюється підключення навушників.

Підключення бездротових навушників до телевізорів Samsung

Телевізори Samsung Smart TV користуються колосальною популярністю. Що не дивно, адже продукція від південнокорейського бренду зарекомендувала себе з найкращого боку. Тому багато користувачів віддають перевагу саме цій техніці. Однак під’єднати навушники до телевізора Samsung виходить далеко не у всіх.

Переважно труднощі в процесі синхронізації виникають через проблеми сумісності. Тому бажано, щоб навушники також були від компанії Samsung. Втім, останні моделі TV південнокорейського бренду підтримують підключення пристроїв і від інших виробників. В теорії сумісність не повинна стати особливою проблемою.

Як зробити так, щоб звук відтворює не через вбудовані динаміки TV, а через навушники? Багато що залежить від моделі, лінійки телевізора, а також прошивки Smart TV. Відкрийте настройки телевізора. Зайдіть в розділ «Звук», а потім «Налаштування гучномовця». Увімкніть Bluetooth навушники. Вони повинні розташовуватися якомога ближче до TV. Синій індикатор почне блимати, що свідчить про перехід пристрою в режим підключення. Виберіть вкладку «Список навушників Bluetooth».

Що робити, якщо пункт «Список навушників Bluetooth» горить сірим кольором і його неможливо вибрати? В цьому випадку слід зайти в сервісне меню, і там активувати цю опцію.

Інтерфейс меню може змінюватися відповідно до моделі телевізора. Однак в цілому алгоритм підключення однаковий. На екрані з’явиться список доступних для під’єднання пристроїв. Виберіть з запропонованого переліку модель своїх навушників. Звук почне транслюватися через гарнітуру.

Щоб підключити до телевізора Samsung K серії бездротові навушники, необхідно діяти трохи за іншим принципом. Зайдіть в налаштування TV, а потім виберіть розділ «Звук». У меню вибираємо вкладку «Вибрати динамік», а потім пункт «Аудіо Bluetooth».

Підключення до телевізорів інших марок

Далеко не до кожного TV вдається під’єднати навушники. Деякі пристрої не підтримують цю бездротову технологію. Втім, проблема легко вирішується шляхом придбання спеціального передавача. Згідно якими критеріями вибирається цей пристрій? Основний параметр. кількість одночасно приєднаних пристроїв.

Будь-передавач здатний забезпечити підключення Bluetooth навушників до телевізора. Одночасно дві гарнітури можна під’єднати до пристроїв premium-класу. Більше двох навушників сучасні адаптери під’єднати нездатні.

Щоб слухати через Bluetooth навушники музику, купіть адаптер Mpow Streambot. Вартість цього пристрою. 30. Для однієї гарнітури якісне звучання гарантовано. У базову комплектацію девайса включена акумуляторна батарея. Адаптер забезпечує підключення різних пристроїв. Навіть без попередньої настройки, можна прослуховувати звук, який передається на бездротові колонки.

Щоб підключити відразу двоє навушників, доведеться придбати більш дорогий пристрій. Наприклад, Avantree Priva. Коштує цей девайс близько 60. Непоганим рішенням стане Miccus Mini Jack. Ці передавачі дозволяють підключити гарнітуру до TV без будь-яких труднощів. Щоб у користувачів абсолютно точно не виникло труднощів ми розробили покроковий алгоритм:

 • Підключіть до мережі попередньо куплений передавач. Специфіка під’єднання буде залежати від того, чи є у нього окремий блок живлення.
 • Вставте передавач в роз’єм телевізора RCA (тюльпан). Якщо ваша модель не оснащена цим інтерфейсом, тоді попередньо необхідно придбати спеціальний перехідник.
 • Переважно передавачі запускаються автоматично, відразу після того, як вони були підключені до мережі. Деякі моделі потрібно активувати вручну шляхом натискання на спеціальну кнопку. Якщо горить відповідний індикатор, значить, пристрій підключено.
 • Синхронізація між передавачем і навушниками встановлюється автоматично. Це пояснюється тим, що обидва пристрої працюють на однаковій частоті.
READ  Вхід в сервісне меню телевізора LG

Що робити, якщо звук все одно йде через динаміки телевізора або він не бачить навушники? Скиньте налаштування. Після перезапуску, адаптер автоматично підключиться до гарнітурі.

Абсолютно всіх користувачів цікавить питання, яким чином регулюється звук, а також в якому радіусі потрібно перебувати від телевізора? Цей аспект безпосередньо залежить від моделі адаптера. Переважно джерело живлення повинен знаходитися в радіусі 10 метрів. Якщо вийти за цю межу, тоді якість сигналу помітно знизиться. Не виключено, що синхронізація буде порушена.

Як підключити бездротові навушники до телевізора?

Як підключити бездротові навушники до телевізора і насолоджуватися переглядом без обмежень. це питання цікавить багатьох власників сучасної електроніки. TV-техніка, що підтримує такий тип з’єднання, зустрічається все частіше, встановити сполучення з нею можна на різних типах пристроїв. Про те, як можна під’єднати Bluetooth-навушники до старого телевізора або Smart TV, варто розповісти більш докладно, адже порядок дій може відрізнятися в залежності від марки, моделі і навіть року випуску пристрою.

Як підключитися до старого TV?

Bluetooth-навушники теж цілком можна зробити основним джерелом звуку в старому TV. Правда, для цього доведеться використовувати додатковий блок прийому і передачі сигналу. трансмітер. Саме він буде пов’язувати звук в телевізорі з зовнішньої акустикою. Прилад являє собою невелику коробочку з батарейками харчування або акумулятором. Зустрічаються і провідні трансмітери. їм потрібно додаткове підключення до мережі через кабель і штекер чи включення до USB-роз’єм TV.

В іншому все просто. Трансмітер під’єднується до аудіовиходу, виходу для навушників безпосередньо або через гнучкий провід. Далі досить буде включити пошук пристроїв на передавачі і активувати навушники. При установці зв’язку загориться світлова індикація або пролунає звуковий сигнал. Після цього звук буде йти на навушники, а не через динамік.

Трансмітер. це ресивер, що підтримує дротове підключення. При його виборі варто віддавати перевагу варіантам, в яких відразу є штекер і провід jack 3,5 мм (при наявності роз’єму для навушників в корпусі TV). Якщо на телевізорі є тільки планка під «тюльпан», кабель потрібно відповідний.

Варто врахувати, що у всіх пристроїв Bluetooth є тайм-аут видимості. Якщо трансмітер не виявить навушники протягом 5 хвилин, він припинить пошук.

Після цього доведеться виконувати його заново. Сама установка сполучення теж займає деякий час. При першому підключенні цієї займе від 1 до 5 хвилин, надалі підключення буде проходити швидше, при відсутності перешкод радіус дії передавача складе 10 м.

Як підключаються залежно від операційної системи?

Основні особливості телевізорів Samsung і LG полягають у використанні власних операційних систем. Більша ж частина техніки успішно працює на базі Android TV, з операційною системою, знайомої практично кожному власникові смартфона. В цьому випадку для підключення навушників по бездротовій Bluetooth-зв’язку потрібно виконати наступні дії.

 • Увійти в меню Android TV. Відкрити розділ «Провідні та безпровідні мережі».
 • Включити гарнітуру (навушники). Активувати модуль Bluetooth в меню телевізора, запустити пошук пристроїв.
 • При появі назви моделі навушників в переліку клікнути на нього. підтвердити підключення.
 • Вказати тип зовнішньої акустики.

Після цього звук з телевізора буде йти на навушники. Варто додати, що для перемикання знову переключитись на динамік TV буде досить просто деактивувати роботу Bluetooth-модуля.

Bluetooth

Найбільш поширений варіант. Навушники для Bluetooth-з’єднання можна підключити практично до будь-якого пристрою. До їх недоліків можна віднести обмежену зону покриття. Сигнал приймається на відстані 10 м, іноді цей діапазон розширюється до 30 м.

Підключення виконується за 2 можливим версіями.

 • Безпосередньо, через вбудований адаптер TV. Включена гарнітура виявляється телевізором, через спеціальний розділ меню з нею можна встановити сполучення. При запиті коду зазвичай використовується пароль 0000 або новий тисячу двісті тридцять чотири.
 • Через зовнішній передавач. трансмітер. Він підключається до HDMI або USB-входу, вимагає наявності зовнішнього живлення. Через передавач. трансмітер, вдається виконати синхронізацію і трансляцію сигналу навіть в тих випадках, коли в самому телевізорі немає Bluetooth модуля.

по радіоканалу

Для цього способу підключення використовуються спеціальні навушники, які працюють на радіочастотах. Вони підключаються до відповідного каналу телевізора і ловлять передається їм сигнал.

Серед їх достоїнств можна виділити значний радіус дії. до 100 м, але навушники вкрай чутливі до перешкод, будь-який прилад поруч буде давати шуми і провокувати збої.

способи підключення

До сучасних телевізорів можна підключити бездротові навушники двома способами. по Wi-Fi-мережі або Bluetooth, хоча строго кажучи, тип використовуваного з’єднання тут буде всього один. Варто додати, що модулі зв’язку стали вбудовувати в TV-техніку не так вже давно, але це зовсім не означає, що доведеться задовольнятися звуком з динаміків.

З’єднати навушники без проводів з телевізором можна за допомогою адаптерів або шляхом передачі сигналу з радіочастот.

Навушники такого типу з’єднуються з телевізором через загальну домашню мережу, в якості додаткової гарнітури. При використанні роутера дальність прийому сигналу може досягати 100 м, що вигідно відрізняє їх від Bluetooth-аналогів.

Як підключити дротові навушники до телевізора?

Здавалося б, питання не вимагає обговорення. купуєте навушники, підключайте до телевізора, і радієте зануренням в атмосферу фільму.

Не у всіх телевізорів є необхідний роз’єм.

Велика частина навушників поставляється з кабелем довжиною максимум 1,5 м, а перебувати на подібній дистанції ( «прив’язаним» шнуром до телевізора) незручно і шкідливо.

Існують провідні та бездротові навушники. другі, звичайно, варіант трохи краще, так як дивитися телевізор на дистанції в кілька метрів з провідний гарнітурою не приносить ніякого задоволення.

Plantronics BackBeat PRO

Plantronics BackBeat PRO

Повнорозмірні навушники закритого виду підходять до телевізорів більшості виробників. Головна умова. присутність функції Bluetooth.

Модель вигідно вирізняється з-поміж інших високою якістю звуку і здатністю під’єднання відразу до 2-м пристроїв.

Кнопка гучності розташована безпосередньо на навушниках, що дає можливість змінювати її, не знімаючи гарнітуру. JBL E65BTNC

JBL E65BTNC

Завдяки м’яким Амбюшури можна комфортно слухати музику протягом декількох годин, не відчуваючи ніякого дискомфорту. Навушники міцно тримаються і передають ідеальний звук.

На одній зі сторін моделі розташована кнопка, якою можна відповідати на дзвінок в один дотик. Повна зарядка пристрою настає через 2 години. Beats Wireless

Beats Solo Pro Wireless

Дана модель підійде для любителів відмінного звучання Басс. Радіус використання. 10 м. Якісне складання і легкість.

Навушники не чинять тиску на вуха навіть при тривалому застосуванні. У наборі є 2 кабелю: для зарядки і підключення до телевізора провідним способом, якщо навушники розрядилися. SVEN AP-B770MV

SVEN AP-B770MV

Вважається хорошим варіантом для телевізора. Невисока вартість і відмінна якість збірки. Радіус роботи навушників. 10 м.

Відмінний час роботи і швидка зарядка. Амбушюри щільно прилягають до вух, не ініціюючи зайвого здавлювання.

Як підключити навушники до телевізора: інструкція

Сьогодні я покажу, як підключити дротові і бездротові навушники до телевізора. Інструкції підходять для телевізорів Samsung, LG, Sony і інших брендів.

Навіщо підключати навушники до TV?

 • Абсолютна занурення, так як не заважають зовнішні шуми. До того ж, якість звуку в хороших навушниках найчастіше вища, ніж в звичайних колонках.
 • Ви не створюєте незручностей для оточуючих. Припустимо, хтось в кімнаті відпочиває або читає книгу. Навушники поділять області комфорту, а також допоможуть запобігти інциденти з домочадцями.

Як підключити дротові навушники до телевізора?

Найпростіший метод. під’єднати навушники в роз’єм, позначений словом Audio. Це звичайний вихід діаметром 3,5 мм.

Штекер на типових навушниках, в тому числі самих високоякісних, передбачений для під’єднання до нього. Дуже добре, якщо цей роз’єм буде знаходитися збоку телевізора.

Якщо виходи розташовані на задній стінці корпусу, можуть з’явитися певні труднощі, пов’язані, переважно, з незручністю використання провідного пристрою.

Як під’єднати штекер 3,5 мм одночасно до двох аналогових виходів?

Перехідник з 3.5 мм на 2 RCA роз’єми

Для цього застосовується звичайний перехідник, який іноді йде в наборі з деякими навушниками.

Такий перехідник з одного боку оснащений штекерами RCA, а з іншого. типовим входом для навушників.

Зібрати систему нескладно. встромляємо перехідник в телевізор, а навушники. в перехідник. Використовувати можна все виходи RCA, яких буває по кілька штук.

AV-Ресивер Yamaha RX-V385

Якщо аналогових роз’ємів немає, буде потрібно пристрій, що змінює цифровий сигнал, який надходить з телевізора, в аналоговий.

READ  Як перевірити навушники Xiaomi AirDots на оригінальність

Навушники зможуть його прийняти і змінити в звук. Найпростіший і популярний варіант. AV-ресивер.

Телевізор під’єднується до ресивера через роз’єм HDMI, так як він гарантує чистий і високоякісний сигнал. До ресивера вже приєднуються самі навушники.

Як підключити бездротові навушники до телевізора?

Бездротові навушники мають безліч плюсів в порівнянні з дротяними аналогами: це не тільки практичність, більший радіус роботи, а ще й здатність легко перемикати джерела звучання.

З цією метою не буде потрібно навіть вставати з дивана. перевести навушники з телевізора на смартфон можна протягом декількох секунд.

Є моделі Smart TV, оснащені Bluetooth-модулем. Однак, його наявність не гарантує сумісність з бездротовими навушниками.

Потрібно перевірити технічні параметри, і переконатися, що функція «висновок звуку на Bluetooth пристрій» існує.

Запускаєте цей режим, телевізор починає шукати новий прилад. і підключається до навушників.

Якщо функція відсутня. потрібно знайти навушники з передавальним модулем. Він виглядає, як проста USB-флешка.

Далеко не всі моделі телевізорів передають звук через USB. Якщо ви можете під’єднати до нього бездротову мишу, або клавіатуру. це не гарантує сумісності з навушниками.

Щоб під’єднати навушники до TV, буде потрібно звичайний USB-роз’єм, отриманий будь-яким з вищевказаних методів. відшукати на панелі телевізора, використовувати перехідник або ресивер.

До такого роз’єму під’єднується передавач Bluetooth-сигналу. Він буде отримувати аналоговий акустичний сигнал від телевізора по кабелю і транслювати його по повітрю в навушники.

Радіус прийому коливається в залежності від властивостей навушників. найчастіше, кілька метрів. Якісні навушники дають можливість передавати сигнал навіть між кімнатами.

Після приєднання передавача залишається лише включити навушники. Звук з’явиться відразу ж, якщо пристрій заряджено.

Якщо жоден з описаних методів не спрацював, залишається лише модернізація телевізора.

Потрібно розкрити корпус, і на вхід підсилювача низької частоти припаяти відведення для роз’єму (який монтується в панель корпусу).

Але така робота підходить тільки для досвідченого електронщика, крім того, за такими діями слід позбавлення гарантійних зобов’язань.

Як підключити бездротові навушники до телевізорів Samsung і LG

Телевізори Sony і Philips під управлінням Android TV легко підключаються до бездротової гарнітурі будь-якої фірми. Трохи інакше справи йдуть з моделями телевізорів Samsung і LG.

Більшість телевізорів підтримують виключно оригінальні пристрій (камеру, клавіатури, пульти та інші). З навушниками та ж проблема.

До телевізорів LG і Samsung можливо без труднощів під’єднати оригінальні Bluetooth-стерео гарнітури. А ось з простими навушниками іноді виникають проблеми. Все залежить від моделі телевізора, серії, версії прошивки і року виготовлення.

Щоб не втрачати час, рекомендуємо перевірити, оснащений чи телевізор вбудованим Bluetooth (якщо у вас Smart TV, то, найімовірніше, є). У деяких моделях його необхідно приєднувати окремим оригінальним адаптером.

Якщо телевізор не розпізнає навушники, то можна використовувати спеціальний Bluetooth-трансмітер (ще є спосіб під’єднання через RCA (тюльпан), або оптичний аудіовихід), а до нього вже підключаються навушники.

 • Відкрийте настройки телевізора, перейдіть в розділ «Звук». «Налаштування гучномовця».
 • Увімкніть гарнітуру і розташуйте її поблизу телевізора.
 • Запустіть їх в режим підключення. Повинен блимати індикатор синього кольору.
 • Далі виберіть пункт «Список навушників Bluetooth».
 • Вибираємо потрібний пристрій і настройка завершена.

Звук з телевізора Samsung буде по Bluetooth транслюватися на навушники. У разі їх відключення звук буде виходити за допомогою динаміків телевізора.

Як підключити бездротові Bluetooth навушники до телевізора?

Нижче інструкція як підключити бездротові навушники до телевізора, якщо біля телевізора є вбудована можливість підключення по Bluetooth (вбудований Bluetooth модуль).

 • Включаємо бездротові навушники і режим пошуку пристроїв на них. Зазвичай для цього з вимкненого стану потрібно утримувати кнопку включення 5-15 секунд до звукового сигналу. Або окрему кнопку Bluetooth. У TWS, це кнопка на кейсі або відкриття кейса. Детальніше про сполученні. в нашій інструкції або в документації до Ваших навушників.
 • Заходимо в настройки телевізора і виконуємо пошук Bluetooth пристроїв. Зазвичай це можна зробити в налаштуваннях звуку, там повинні бути варіанти звукових пристроїв: аудіо-вихід, динаміки пристрою, гучномовці, тощо. Серед них і повинен бути Bluetooth. Або просто в варіантах підключення.
 • У підміню «Список Bluetooth пристроїв» (може бути аналогічну назву, знаходиться в меню пристроїв або звуку) виберіть вашу модель бездротових навушників.
 • Виробляємо сполучення (підключення). Готово! Bluetooth навушники підключені до TV.

Ця загальна інструкція як підключити бездротові навушники до телевізора, підійде для будь-яких телевізорів з вбудованим Bluetooth. З різними моделями телевізорів настройка. різна, але принцип один і той же.

Як підключити Bluetooth навушники до телевізора. різні TV і навушники

Всі основні моменти того, як підключити Bluetooth навушники до телевізора, описані в кроці 1. Для різних моделей телевізорів відмінності полягають в структурі і назвах пунктів меню. За навушників різниця тільки в активації режиму сполучення. Як ви бачите, підключити телевізор до Bluetooth навушників. не проблема.

Ось 5 популярних прикладів:

 • Як підключити навушники Airpods до телевізора? Підключити Аірподс до телевізора можна рівно так, як описано в основний інструкції вище. Головне. не забути включити режим сполучення, щоб навушники не підключалися до телефону, а могли бути виявлені на телевізорі. Більш докладна інструкція підключення Airpods до телевізора.
 • Як підключити навушники JBL до телевізора на прімереJBL CLUB 950NC. У цій моделі є окрема кнопка Bluetooth. Просто включаємо навушники, потім утримуємо цю кнопку близько 3 секунд, навушники стають доступними. знаходимо їх в меню підключених пристроїв, на телевізорі.
 • Як підключити навушники TWS до TV. Наприклад, як підключити Galaxy Buds Pro до телевізора. Відкриваємо кейс недалеко від телевізора (він, звичайно, повинен бути включений), переконуємося, що навушники не підключені до інших джерел (відключаємо в меню Bluetooth від телефону), через пару секунд навушники переходять в режим пошуку автоматично. У інших TWS навушників режим пошуку може активуватися інакше: натисканням кнопки на кейсі, одночасним утриманням кнопок \ сенсорів на навушниках. Уточнюємо в інструкції до навушників.
 • Як підключити Bluetooth навушники до Smart TV? Наявність Smart-функцій не впливає на підключення по Bluetooth, тому просто користуємося основний інструкцією.
 • Як підключити навушники до телевізора Sony по Bluetooth. Активуємо в навушників режим пошуку. Переходимо в налаштування на телевізорі. У блоці «мережі і підключення» є пункт Bluetooth (в деяких версіях він суміщений з пунктом «Пульти і аксесуари»), відкриваємо. Переконуємося, що Bluetooth включений, виконуємо пошук і сполучаємо навушники.

До речі, якщо ви роздумуєте, як підключити навушники до телевізора Xiaomi (і будь-якого іншого сучасного TV), то логіка та сама, як для Sony. Адже і там, і там на телевізорах встановлений Andorid.

Як підключити навушники до телевізора?

Розберемося як підключити бездротові навушники до телевізора? У 90% сучасних моделей TV є вбудований Bluetooth-модуль і підключення Bluetooth навушників займе 1 хвилину.

Щоб не сумніватися чи є у Вашому телевізорі Bluetooth, дивимося характеристики своєї моделі на сайті виробника або в інструкції до TV. Повинна бути відмітка про підтримки Bluetooth і протоколу A2DP. Тоді буде зрозуміло на 100%, що можна підключити Ваші Bluetooth навушники до конкретного телевізору (LG, Samsung, Sony і т.д.) Решта 10% телевізорів без вбудованого Bluetooth модуля, підключаються за допомогою окремого Bluetooth адаптера.

Нижче розберемося як підключити бездротові Bluetooth (Bluetooth) навушники до телевізора, якщо в ньому є вбудований Bluetooth і якщо вбудованого Bluetooth немає. І в цілому, розберемося які види навушників можна підключити до телевізора.

Якщо вас цікавить, як підключити радіо навушники до телевізора, то тут все набагато простіше. Підключаємо базу до телевізора (оптикою або аудіо-кабелем), а радіо-зв’язок буде вже з базою. Все в комплекті. Такі моделі розглянуті в нашому рейтингу навушників для TV.

Підключаємо бездротові навушники до TV без Bluetooth. USB / адаптер / інші пристрої

Бездротові навушники можна підключити до TV і без Bluetooth модуля. Але для цього потрібні додаткові пристрої: Bluetooth-передавачі або приставки. Ось основні варіанти, як підключити навушники до TV без блютуза «по повітрю».

Bluetooth-передавач може володіти різними роз’ємами для підключення:

 • mini-jack 3.5mm (міні-джек);
 • AUDIO RCA (тюльпан);
 • Optical Digital Audio;
 • USB.

USB-передавачі підійдуть до телевізора, у якого USB-входи можуть впізнати такі пристрої (передавати звук). Відповідно, підключаємо передавач і виробляємо сполучення по інструкції вище. Крім того, швидше за все, потрібно буде скористатися інструкцією і до передавача.

У разі проблем зі звуком в навушниках після підключення, для початку переконайтеся, що винен саме передавач. Для цього перевірте його на будь-якому іншому пристрої. PC або ноутбуці. Якщо на інших пристроях звук працює нормально, значить, вся справа в налаштуваннях вашого TV. Іноді в телевізорах для виходу звуку на зовнішні пристрої необхідно включати вручну дану опцію в меню налаштувань.

READ  Бездротові навушники блимають синім і червоним

Деякі TV-приставки, такі як Roku, Apple TV і Android TV Box, підтримують можливість підключення бездротових навушників. Відповідно, підключаємо і налаштовуємо приставку, а вже до неї. бездротові навушники. Це ж вірно для TV-ресиверів і домашніх кінотеатрів.

Деякі пристрої Android TV підтримують можливість підключення Bluetooth-аудиоустройств. У цьому випадку підключення здійснюється досить просто:

 • Переведіть навушники в режим сполучення.
 • Зайдіть в меню «Налаштування» → «Bluetooth»
 • Виберіть свою модель навушників зі списку.

Apple TV має можливість підключення бездротових навушників. Логіка така ж:

 • Переведіть навушники в режим сполучення.
 • Зайдіть в «Налаштування» → «Пульти і пристрої» → «Аудіо та відео».
 • Виберіть свою модель навушників зі списку.

Підключення навушників за допомогою Amazon Fire TV і Fire TV Stick. ще одна можливість підключення Bluetooth навушників до телевізора.

 • Переведіть навушники в режим сполучення.
 • Потім на Fire TV або Fire TV Stick зайдіть в меню «Налаштування» → «Контролери та пристрої Bluetooth» → «Інші пристрої Bluetooth».
 • Виберіть свою модель навушників зі списку.

Для того, щоб дивитися телевізор в бездротових навушниках за допомогою TV-приставки Roku, необхідно:

 • Завантажити та встановити додаток Roku на ваш смартфон.
 • Підключити до свого смартфону бездротові навушники (для цього переконайтеся також в тому, що ваш смартфон підключений до тієї ж бездротової мережі, що і ваша приставка).
 • Насолоджуватися приватним переглядом улюблених передач.
 • Якщо ви хочете відключити бездротові навушники від TV. просто вимкніть ваші навушники або від’єднайте їх від телефону.

Також в деяких моделях Roku в пульт дистанційного керування вбудований роз’єм для навушників, так що ви можете дивитися телевізор в звичайних дротових навушниках, не підключаючи їх безпосередньо до вашого TV.

Ігрові приставки також дають можливість перегляду TV з бездротовим аудіо, але часто вони не володіють можливістю підключення бездротової гарнітури, так що вам доведеться дивитися TV в провідних навушниках, підключених до приставки.

Playstation 4 підтримує, на жаль, не всі Bluetooth-гарнітури. Але ви можете використовувати USB-адаптер Bluetooth, що дозволяє обійти обмеження, який, правда, також працює не з усіма бездротовими навушниками.

Тому найбільш простим варіантом буде використання дротяних навушників на контролері. Для цього:

 • Підключіть навушники до приставки.
 • Перейдіть в меню «Налаштування» → «Пристрої» → «Аудіопристрої» → «Висновок в навушники»
 • Виберіть свою модель навушників.
 • Насолоджуйтесь переглядом вашого TV.

Ідеальним рішенням буде придбання пристрою в комплекті з гарнітурою. До слова, потрібна вона не тільки для перегляду кінофільмів, а й для людей, які страждають на глухоту. Важливо лише вибрати таку модель, яка б відповідала вашому уявленню про якість відтворення аудіо.

до статті про колонки.

Види бездротових навушників

Перед тим як придбати бездротові навушники, необхідно розібратися, чим вони відрізняються і дізнатися їх принцип роботи. Уточнимо, що навіть на старих моделях TV можливо підключити безконтактні динаміки. Поставляється аксесуар з базою, яка виступає в якості передавача. Для роботи використовується 3,5 міліметровий джек, RCA тюльпани, HDMI або звичайний USB. Про кожному методі трохи нижче, а зараз про видах навушників:

 • Wi-Fi. Один з найбільш прийнятних варіантів. Працюють вони за допомогою спеціального модуля, здатного перетворювати і виводити аудіосигнал на парні пристрої. Відрізняються компактністю і зручністю.
 • Bluetooth. Відрізняються універсальністю і можуть бути використані для сполучення з більшістю сучасних гаджетів крім TV. Функціонують через відповідний модуль, здатний бути внутрішнім або зовнішнім. Звук проходить етап перетворення з цифрового в аналоговий, що може псувати якість звучання. Послухати в них музику через стіну точно не вийде. покриття технології Bluetooth становить не більше 10 метрів по прямій.
 • Інфрачервоні. Досить незручний варіант, так як для їх працездатності необхідний постійний «відкритий контакт» з ІК-портом. Сигнал здатні зіпсувати будь-які перешкоди, рука, стіл, стіна і інші.
 • Радіонавушники. Виходячи з назви нескладно здогадатися, що за отримання сигналу відповідає вбудований радіопередавач. Принцип дії як у рації, це дозволяє чути передається звук на відстані до 100 метрів. З мінусів. низька завадостійкість, навіть електрична бритва буде створювати наведення, приводячи до погіршення якості передачі.
 • Оптичні. Найрідкісніші, але найякісніші.

Всі перераховані вище варіанти можуть бути з мікрофоном і без, що може стати в нагоді для спілкування в Skype.

Головною перевагою бездротового зв’язку необхідно відзначити мобільність. Користувачі отримують можливість вільно переміщатися по кімнаті, нехай і з невеликими обмеженнями щодо зони дії обраного типу передачі звуку. З мінусів можна звернути увагу на акумулятор, що потребує підзарядки після 10-12 годин активного використання.

Оптичні

Робота навушників з оптичним роз’ємом вважається найбільш якісним видом з’єднання. Для підключення використовується коаксіальний роз’єм S / PDIF (на панелі телевізора).

Такий вид сполучення пристроїв рекомендується для передачі аудіосигналу на домашні кінотеатри.

Ми ж з вами будемо розповідати саме про Bluetooth-навушники і їх підключення на різних моделях телевізорів.

Види бездротових навушників

Принцип роботи бездротових навушників, а також способи їх підключення, залежать від виду обладнання.

Які навушники вибрати для телевізора. про це наступне

Компактний “і зручний варіант навушників, який дозволяє підтримувати звук контенту без використання проводів. Спосіб підключення та налаштування з’єднання залежать від моделі телевізора (в настройках Wi-Fi меню TV вибирається використовувана гарнітура). Якщо задіяти додаткові маршрутизатори (працюють в якості підсилювача), то зона покриття сигналом розшириться до 100 м.

інфрачервоні

Чи не користуються особливою популярністю, оскільки на якість сигналу впливають будь-які об’єкти, що знаходяться в зоні прийому (стіни, меблі, дрібні предмети). Робота навушників можлива тільки при постійному контакті з ІК-портом.

З’єднання встановлюється за допомогою підключення передавача до аудіовиходу, розташованому на панелі телевізора (за допомогою дроту). В налаштуваннях передавача вибирається «аудіо через ІК-порт».

При такому способі з’єднання рекомендується очистити зону передачі сигналу від будь-яких предметів, що створюють перешкоди.

Bluetooth

Bluetooth-навушники з вбудованими динаміками мають універсальністю і підключаються до більшості сучасних пристроїв. На відміну від навушників, пов’язаних з технологією Wi-Fi, зона покриття сигналом не перевищує 10 м (по прямій).

Активація з’єднання здійснюється двома способами:

 • За допомогою вбудованого в TV адаптера. Тут потрібно заздалегідь включити гарнітуру і в настройках TV вибрати опцію Bluetooth (в бездротових з’єднаннях). Після виявлення пристрою синхронізуємо його з TV і підтверджуємо кодом 0000 (або-1234).
 • Через зовнішній трансмітер. Такий спосіб передбачає використання спеціального передавача для синхронізації і передачі сигналу на пристрій. Трансмітер підключається до телевізора через USB (або HDMI). Працює від додаткового джерела живлення.

Технічні характеристики

Кожен з перелічених видів дистанційних навушників по-своєму підключається до телевізора. Це вимагає додаткової уваги, адже купуючи гарнітуру, орієнтовану на певний вид трансмітера, переконайтеся в наявності відповідних для нього виходів, далеко не кожен телеприймач оснащений виходом під 3.5 мм джек. Обов’язково перевірте довжину кабелю зарядного пристрою, якщо таке йде в комплекті.

Не варто недооцінювати джерело живлення для самих динаміків, простіше брати систему з акумулятором, ніж постійно витрачатися на покупку батарейок.

Радіонавушники

Працюють за принципом передачі радіочастот безпосередньо на пристрій. Приєднуються по радіоканалу, що дозволяє слухати без проводів будь-які телепередачі. Під’єднують їх за допомогою спеціальних модулів, які встановлюють в аудіовихід TV.

Деякі моделі телеприймачів спочатку оснащені передавачем, тому покупка додаткових коштів відпадає.

Перед придбанням радіонавушників зверніть увагу на наявність регулятора гучності і їх розмір. Нерідко вони виявляються досить незручні для рядового користувача.

Це кращий вибір для того, щоб насолоджуватися звучанням без проводів. Для підключення знадобиться розташовувати TV з вбудованим WI-FI модулів, так як гаджет підключається безпосередньо до пристрою, що передає аудіосигнал. До слова, можна одночасно слухати телепередачу з TV через 2 пари гаджетів.

Налаштування з’єднання відбувається безпосередньо або через допоміжний роутер для отримання максимального покриття в приміщенні. Ціна на такі гаджети варіюється в залежності від бренду і потреб споживача. У високому ціновому сегменті можна знайти гарнітури, здатні передавати звук без стиснення, що забезпечує максимальну насолоду від прослуховування. З повною підтримкою всіх звукових діапазонів.

Налаштування з’єднання відбувається в залежності від моделі TV. Як правило, достатньо відкрити опції Wi-Fi на телевізорі і вибрати там заздалегідь активовану (включену) гарнітуру.

Додаткові wi-fi роутери, що працюють в режимі підсилювача, дозволяють розширити покриття до 100 метрів без спотворень звучання.

BETATECH.COM.UA 2022