Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як підключити 3 монітори до комп’ютера

Table of Contents

Як підключити другий, третій десятий монітор до одного комп’ютера

Багатомоніторних конфігурацією PC сьогодні нікого не здивуєш. А скоро, треба очікувати, наявність на столі єдиного дисплея стане винятком, а не правилом. Так стверджують люди, які мали можливість порівняти зручність роботи за комп’ютером з одним і декількома моніторами. І другий варіант, якщо вірити їхнім словам, не в приклад зручніше першого.

Такої ж думки дотримуються і статистики. За даними їх досліджень, якщо підключити 2 монітори замість одного, продуктивність праці персоналу, зайнятого обробкою великого обсягу інформації, виростає на 15-60%. Що вже говорити про геймерах, для яких многомоніторний системи. єдина можливість з головою піти в віртуальний світ?

Налаштування додаткових екранів в Windows 10 і 8.1 і 7

Після першого включення зображення на додатковому моніторі, як правило, дублює основний. Іноді робочий стіл розтягується відразу на 2 екрану. Для вибору потрібного режиму натисніть комбінацію клавіш WindowsP (латинська). це відкриє панель проектування.

Як підключити два монітора або монітор та проектор до комп’ютера

Опція «Дублювати» (Що повторюється) відтворює одну і ту ж картинку на всіх дисплеях. «Розширити». робить другий екран продовженням першого.

Якщо система не змогла автоматично розпізнати другий дисплей, відкрийте через контекстне меню робочого столу «Параметри екрану».

підключити, монітори, комп, ютера

Натисніть кнопку «Виявити» (В Windows 7. «Знайти»).

Якщо апарат фізично справний і правильно підключений, система, швидше за все, відразу його розпізнає. Якщо немає, відкрийте список «Кілька дисплеїв» і виберіть «Намагатися в будь-якому випадку підключитися» до монітора, який не визначається.

Якщо і це не допомогло, вам слід перевірити контакти і по можливості підключити апарат іншим свідомо справним кабелем до іншого відеовиходу або інший відеокарти.

Кнопка «Визначити» в цьому ж розділі дозволяє вибрати, який з двох дисплеїв буде основним (першим), а які. додатковими (другим, третім і т. Д.).

Щоб змінити налаштування одного з дисплеїв багатомоніторних системи. розміри відображуваних елементів, рівень яскравості, орієнтацію, дозвіл, кольору та інше, клікніть по прямокутнику з його порядковим номером на сірому полі під заголовком «Налаштуйте ваш екран».

Зміни вступлять в силу після збереження. Перезавантажувати комп’ютер для цього не потрібно.

Додаткові настройки конфігурації з декількома дисплеями містяться в меню панелі керування NVIDIA і AMD Catalyst.

Яка кількість моніторів допустимо підключити до одного комп’ютера. Що для цього потрібно

Навряд чи хтось в змозі назвати точну цифру можливих підключень моніторів до одного PC, але 50 і більше можна впевнено. Все залежить від бюджету, який ви готові на це виділити. Для створення відеостін з десятків модулів, як, наприклад, на фото нижче, використовуються спеціальні контролери. Їх завдання. не просто вивести зображення на безліч екранів, але і забезпечити кожній картинці гідну якість.

Однак контролери відеостін. виключно дороге рішення, яке може собі дозволити далеко не кожне підприємство. Більш доступний варіант. відеосервер з кількох багатоканальними відеокартами. Але і він може обійтися власнику в кілька сотень тисяч рублів.

Звичайному ж користувачеві, якими є більшість із нас, такі надмірності ні до чого. Домашні ігрові системи складаються, як правило, не більше ніж з шести моніторів, а їх можна під’єднати не просто до одного комп’ютера, а до однієї відеокарти. Але щоб домогтися максимально високої якості зображення, краще розподілити монітори так, щоб на одну «відяху» доводилося не більше двох-трьох.

Підключення двох моніторів підтримує практично будь-яка сучасна відеокарта, навіть вбудована в процесор (чіпсет). Трьох і більше. все моделі AMD, починаючи з серії 5, а також NVIDIA GTX 600 і новіше.

Крім підтримки багатоканальні, для створення мультимоніторних конфігурацій важливо наступне:

 • Наявність на відкритих виходів, які збігаються зі входами моніторів (використання адаптерів допускається в крайніх випадках, коли іншого способу підключитися немає). Причому AMD вимагає обов’язкового інтерфейсу DisplayPort хоча б на одному з дисплеїв (за винятком окремих фірмових відеокарт з вбудованим перехідником DisplayPort-DVI). NVIDIA таких умов не ставить.
 • Підтримку відеодрайверів дозволів всіх моніторів.
 • Достатній обсяг відеопам’яті. 2048 Mb. умовний мінімум для двох-або трехмоніторной конфігурації в неігровий системі. Для чотирьох і більше моніторів, особливо якщо ви плануєте використовувати комп‘ютер для ігор, пам’яті повинно бути мінімум в 2 рази більше.
 • Висока пропускна здатність шини даних (від 128 біт) і хороша швидкість пам’яті (чим більше, тим краще). Чим «вже» шина, тим вище повинна бути швидкість.

Для підключення моніторів до різних відеокарт останні не обов’язково об’єднувати в SLI або Crossfire. У деяких випадках на додаток до дискретної карті (вставленої в роз’єм) можна задіяти вбудоване відео, якщо це підтримує BIOS материнської плати (є опція «Always Enable» для виходу вбудованої відеокарти). Але в таких конфігураціях кожна пара дисплеїв, яку обслуговує один відеочіп, працює незалежно від іншої. Це означає, що створити загальне візуальне простір на всіх екранах не вийде.

Якщо комп‘ютер обладнаний єдиною відеокартою, ви можете під’єднати монітори як до кількох її портам, так і до одного. Щоб підключити 2 і більше екрану до однієї відеокарти з 1 входом, знадобиться дільник сигналу. спліттер. Наприклад, як на фото нижче. Ця модифікація може роздавати сигнал на 4 монітори, але якість картинки при цьому, як правило, знижується (воно залежить не стільки від спліттера, скільки від можливостей відео). Якщо потоку ледь вистачає на єдиний екран, розподіл його на «струмочки» зменшить і дозвіл, і чіткість і частоту розгортки. І чим більше підключень, тим нижче якість.

При підключенні спліттера до дисплеїв з різним дозволом якість картинки на них буде неоднаковим: на одних. краще, на інших. гірше. І відкоригувати його окремо ви не зможете, хіба що через настройки самих моніторів.

READ  Як замінити жорсткий диск на комп'ютері

Карти AMD, в яких реалізована технологія Eyefinity (на базі графічних процесорів лінійки ATI Radeon R800), дозволяють приєднувати до них до 6 дисплеїв і об’єднувати їх в єдине візуальний простір. Але тут все зав’язано на інтерфейс DisplayPort, яким, на жаль, обладнані далеко не всі апарати.

Нижче наведені допустимі поєднання інтерфейсів підключення при побудові багатомоніторних систем за технологією AMD Eyefinity:

 • Щоб об’єднати в одну систему 3 монітори, один з них повинен бути підключений через DisplayPort або miniDisplayPort (miniDP), другий. через DVI, а третій. через VGA, HDMI або той же DVI.
 • Якщо монітора 4, к DisplayPort повинні приєднуватися два апарати, третій. до DVI, а четвертий. до VGA або HDMI.
 • У пятімоніторной системі до DisplayPort (miniDisplayPort) підключають всі 5 або 3 монітори, один або два. до DVI і один, якщо залишиться, до HDMI.
 • Шестімоніторная конфігурація передбачає з’єднання тільки через miniDisplayPort.

Технологія підтримки багатомоніторних конфігурацій NVIDIA Surround / 3D Vision дозволяє створювати загальне ігровий простір з трьох моніторів. Однак для цього знадобитися або двопроцесорний відеокарта, або об’єднання двох-трьох карт в SLI. До залишилися відеовихід можна підключити ще кілька дисплеїв, вони будуть працювати незалежно від інших.

Якщо у вас немає завдання побудувати відеостіну для виведення однієї картинки на кілька екранів, дотримуватися вищеописаних правил не обов’язково. Монітори можна підключати в будь-яких конфігураціях через будь-які інтерфейси в розрахунку 2 апарати на 1 відеопроцесор. При цьому кожен з них буде відображати свій власний робочий стіл, а ви зможете перемикатися між ними, перетягувати вікна з одного столу на інший і т. Д.

мультидисплейний адаптери

Якщо якість картинки на основному і додаткових дисплеях сильно розрізняється, а також, якщо вам потрібно підключити до ноутбука не один, а 2 додаткових монітора, виручить спеціалізований пристрій. мультидисплейний адаптер. Це невелика коробочка з процесором всередині, нагадує багатопортовий спліттер, і кілька кабелів в комплекті. Одним кабелем коробочку з’єднують з виходом відеокарти, інші підключають до входів моніторів. Харчування вона отримує від USB-порту або зовнішнього адаптера.

Приклад такого пристрою. Matrox DualHead2Go Digital SE.

DVI

На фото нижче показано, як виглядає даний роз’єм.

DVI. це більш сучасний інтерфейс в порівнянні з VGA. Він здатний підтримувати технології 3D і FullHD, чого не можна сказати про морально застарілому VGA. Роз’єми типу DVI вбудовані в більшість сучасних відеокарт і моніторів.

Підключення за допомогою розгалуджувача

Купувати другу відеокарту тільки для того, щоб підключити ще один монітор. справа дуже витратне. Набагато дешевше вам обійдеться покупка спеціального розгалуджувача (він ще називається сплиттером). Однак такий перехідник більше підходить для статичних зображень, ніж для динамічних, так як при підключенні до нього моніторів знижується їх частотність.

Отже, якщо ви вже придбали спліттер, то для підключення декількох моніторів дотримуйтесь подальшої покрокової інструкції:

  Вимкніть монітор від системного блоку (якщо він у вас підключений) і підключіть в звільнився роз’єм штекер розгалуджувача.

Як ви вже могли помітити, підключення моніторів. процес нескладний. Проте складнощі можуть виникнути в тому випадку, якщо види штекерів і роз’ємів не відповідають один одному (наприклад, ви не зможете підключити VGA-штекер до USB-порту). Тому потрібно розрізняти порти для моніторів. Вони бувають наступних типів:

Як підключити два монітори через HDMI

Вітаю.

Я думаю, що багато хто знає і чули про те, що до ноутбука (комп‘ютера) можна підключити другий монітор (телевізор). А в деяких випадках без другого монітора неможливо повноцінно працювати: наприклад, бухгалтерам, фінансистам, програмістам та ін. Та й взагалі, зручно на одному моніторі включити, наприклад, трасляцію матчу (фільм), а на другому потихеньку робити роботу :).

У цій невеликій статті, я розгляну, простий, здавалося б, питання підключення другого монітора до PC або ноутбука. Постараюся торкнутися основні питання і проблеми, які виникають при цьому.

HDMI

Щоб не переплутати HDMI з портом іншого типу, ознайомтеся з його фотографією.

HDMI добре підходить для передачі чіткого цифрового сигналу і повсюдно використовується при підключенні компютера до плазмових телевізорів. HDMI-роз’ємом оснащені не тільки комп’ютери. його нерідко можна зустріти і на планшетах (у вигляді mini- або microHDMI роз’єму).

VGA

Ознайомитися з зовнішнім виглядом даного роз’єму ви зможете по фото нижче.

Роз’єм VGA в минулому використовувався практично у всіх моніторах і комп’ютерах. Зараз комп’ютерні технології розвиваються, і сучасні монітори переходять на більш нові порти. Іноді це викликає певні труднощі. наприклад, для підключення нового монітора до старого комп’ютера, який оснащений VGA-роз’ємом, потрібно купувати перехідник. Те ж саме стосується ноутбуків, в більшість з яких інтегрований роз’єм саме такого типу.

DisplayPort

Даний інтерфейс найбільш сучасний з усіх перерахованих. Він має масу переваг навіть перед HDMI. Наприклад, з його допомогою можна підключати кілька моніторів з роздільною здатністю до 4K.

Два робочих столу

Перераховані вище режими відображення працюють з одним зображенням, дублюючи його або розтягуючи між моніторами. А якщо вам потрібно зробити так, щоб на різних моніторах відображалися різні зображення, то за допомогою стандартних системних методів реалізувати це у вас не вийде.

Однак таке завдання стає здійсненним після придбання спеціального пристрою Matrox DualHead2Go. Його основна функція. це передача декількох робочих процесів і розподіл їх відображення серед моніторів. Таким чином, ви зможете не тільки зробити собі два різних робочих столу і працювати з ними, а й, наприклад, дивитися два різних відео одночасно.

Процес підключення даного пристрою такий же, як і у розгалуджувача, який ми розглядали раніше в статті. Просто потрібно підключити штекер до відповідного роз’єм монітора і компютера.

Тепер, коли ви знаєте, як підключати два і більше моніторів до одного комп’ютера, це може полегшити вам роботу за вашим PC. Весь процес нескладний, але багато користувачів часто стикаються з труднощами на етапі підключення. Тому саме до нього потрібно підійти з особливою уважністю.

Приклад створення відео стіни з трьох моніторів

Щоб хоч якось підтвердити слова фактами, ми провели невеликий експеримент зі створення відео стіни (вона ж єдиний ігровий простір або «гігантський» робочий стіл) з трьох моніторів. Чому ми вибрали саме 3-х моніторну конфігурацію? По-перше, тому що це найменш дорога конфігурація, про яку мріють практично всі геймери, а по-друге, тому що це максимальна кількість моніторів, з яких за допомогою відеокарт NVIDIA можна створити відео стіну.

READ  Як налаштувати роутер на ПК

Для експерименту ми використовували три монітори одного і того ж виробника з дуже схожими характеристиками, хоча NVIDIA наполягає на використанні саме однакових моніторів, а AMD в свою чергу просто рекомендує використовувати однакові монітори саме для створення відеостін. Монітори були оснащені роз’ємами DVI і D-Sub і мали дозвіл 1920 x 1080 пікселів (FullHD).

Eyefinity

Eyefinity. технологія, розроблена компанією AMD і забезпечує одночасне підключення до відеокарт Radeon HD 5xxx і більш сучасних серій, до шести моніторів.

Ключовою відмінністю технології Eyefinity від звичайного підключення декількох моніторів до однієї або декількох відеокарт є можливість утворювати єдиний віртуальний дисплей для 3D-додатків, тобто, наприклад, при підключенні трьох моніторів з FullHD (1920 x 1080) дозволом можна запускати гри в дозволі 5760 x 1080 на ландшафтній орієнтації моніторів або 3240 x 1920 за портретної.

При використанні відеокарти Eyefinity Edition якомога більшу кількість варіантів, наприклад, як віртуальна відеостіна 3 x 2, так і, наприклад, три монітори, об’єднані в єдиний віртуальний дисплей, плюс від одного до трьох незалежних.

Технологія Eyefinity в даний час підтримується драйверами для ОС Windows Vista, Windows 7, Windows 8 / 8.1 і linux. Особливістю реалізації цієї технології є необхідність використання інтерфейсу DisplayPort (або активного перехідника з цього інтерфейсу на необхідний) для третьої і наступних моніторів, тобто по VGA або DVI можна підключити тільки два монітори. Однак це не завжди так. для кожного правила знайдеться виняток.

Компанія Sapphire розробила лінійку відеокарт під назвою Sapphire HD 5xxx / 6xxx Flex Edition, які дозволяють створити реальне робоче оточення SLS (Single Large Surface) без необхідності використання дорогих активних адаптерів або монітора з Display Port. З такою картою можна використовувати три недорогих DVI монітора в режимі Eyefinity. Два з них підключаються до портів DVI на відеокарті, а третій через що входить до комплекту поставки перехідник HDMI → DVI. Фактично, один з портів DVI відеокарти Sapphire Flex Edition є виходом вбудованого активного перехідника Display Port → DVI.

плюси:

 • Можливість створення великих відеостін для використання в іграх або створення рекламних щитів;
 • До однієї відеокарти можна підключити до 6 моніторів (залежить від кількості цифрових відеовиходів Display Port);
 • Для створення конфігурації з 6 моніторів підійде будь-яка материнська плата для настільних комп‘ютерів, при наявності відеокарти з потрібною кількістю відеовиходів (два будь-яких цифрових і 4 DP, або 6 DP).

мінуси:

 • Необхідність використання дорогих моніторів з Display Port.

При включенні відео стіни необхідно враховувати, що кількість моніторів та роз’єми, якими вони підключаються безпосередньо залежать один від одного. У таблиці наведено комбінації, при яких вийде скористатися всіма перевагами Eyefinity.

кількість моніторів монітор 1 монітор 2 монітор 3 монітор 4 монітор 5 монітор 6
3 монітори DVI VGA DisplayPort немає
3 монітори DVI HDMI DisplayPort немає
3 монітори DVI DVI MiniDP немає
4 монітори DVI VGA DisplayPort DisplayPort немає
4 монітори DVI HDMI DisplayPort DisplayPort немає
5 моніторів DVI DVI MiniDP MiniDP MiniDP немає
5 моніторів MiniDP MiniDP MiniDP MiniDP MiniDP немає
5 моніторів DVI HDMI MiniDP MiniDP MiniDP немає
6 моніторів MiniDP MiniDP MiniDP MiniDP MiniDP MiniDP

Как Подключить Монитор к Компьютеру

Кілька відеокарт, не об’єднаних в Crossfire або SLI.

Можна зібрати конфігурацію з двох або більше дискретних відеокарт мінімум з двома будь-якими відеовиходами і, об’єднуючи їх ні в SLI ні в Crossfire, підключити потрібну кількість моніторів з розрахунку два монітори на один GPU. Тобто зібравши систему з трьох одночипових відеокарт можна підключити до неї шість моніторів. Такі зміни реалізуються завдяки підтримці відеокартами технологій виведення зображення на декілька моніторів. AMD HydraVision, AMD Eyefinity, NVIDIA nView.

Існує варіант використання вбудованого відео AMD (починаючи з HD3000) і дискретної відеокарти AMD одночасно. Для цього в меню BIOS материнської платою повинна бути реалізована можливість залишити активними відеовиходи на платі при установці дискретного відеоадаптера. В цьому випадку, використовуючи всього одну дискретну відеокарту, можна організувати трьох або четирехмоніторную систему, правда без можливості реалізації відео стіни, по крайней мере, до появи нового покоління вбудованого відео, яке буде інтегровано в нові APU від AMD.

плюси:

 • Підходять монітори з будь-якими відеовиходами (аналоговими або цифровими).

мінуси:

 • Потрібна материнська плата з потрібною кількістю портів PCI-Express 16x (крім випадку створення четирехмоніторной конфігурації з використанням вбудованого і дискретного відео), тобто далеко не будь-яка і, ймовірно, не найдешевша;
 • Потрібно купувати кілька відеокарт, що теж досить накладно;
 • Неможливо створити відео стіну або ігровий простір.

На базі відеокарти Sapphire RADEON HD6870 Flex Edition

Зараз багато людей не можуть уявити собі роботу з комп’ютером мають тільки один монітор, як пристрій виводу інформації. Многомоніторний системи особливо корисні системним адміністраторам і гравцям біржового ринку. Крім того, популярністю користуються системи, що дозволяють створити SLS (Single Large Surface). один робочий стіл на декількох моніторах одночасно. Такі системи використовуються в рекламних цілях (відеостіна), а також серед гравців, які, використовуючи технології AMD Eyefinity і NVIDIA Surround, можуть грати, використовуючи до 6 моніторів для створення єдиного ігрового простору.

Як же організувати підключення до однієї системи трьох і більше моніторів для одночасної роботи з ними? Існує кілька способів:

USB відеокарти

Створення багатомоніторних систем можливо також при використанні так званих USB-відеокарт, які дозволяють підключати монітори з цифровим або аналоговим інтерфейсом до USB порту, завдяки технології DisplayLink. Такі зміни мають величезну кількість обмежень, як по виведеному вирішенню (існують обмеження типу до 1680 x 1050, 1600 x 1200 або 2048 x 1 152), так і за кількістю підключених до однієї системи адаптерів (зазвичай, максимальна кількість 6 або 7 шт.). Крім усього іншого, такі відеокарти погано справляються з виведенням високоякісного відео на додаткові монітори, тому многомоніторний системи створені завдяки USB видеоадаптерам рекомендуються для виведення статичних зображень, слайд шоу і демонстрації презентацій. Зрозуміло, що створити відео стіну також не вдасться.

плюси:

 • Простота у використанні. від комп’ютера потрібен тільки USB роз’єм і сумісна операційна система Windows;
 • Не обов’язково володіти навичками збирача PC для використання зовнішніх USB відеокарт.

мінуси:

 • Неможливість створення відео стіни;
 • Значні обмеження по максимальній роздільній здатності, кількості пристроїв і функціоналу;
 • Необхідність купівлі адаптера до кожного з додаткових моніторів.
 • Відключення підтримки CUDA і PhysX драйверами nVidia, якщо в якості основної використовується відеокарта цієї фірми. (Таке відбувається не тільки при використанні USB-відеоадаптерів а й взагалі при наявності в системі будь-яких активних відеоадаптерів іншого виробника, включаючи вбудовані в материнську плату.)
READ  Блок страйк грати на комп'ютері без скачування

NVIDIA Surround

Також для створення багатомоніторних систем підійдуть відеокарти NVIDIA c реалізованої в них технологією NVIDIA Surround, що дозволяє при використанні двочіпових відеокарт (GTX 295, GTX 590) або двох / трьох відеокарт серій GTX 2xx / GTX4xx / GTX5xx або новіші в режимі SLI використовувати до трьох моніторів для створення відео стіни або єдиного ігрового простору. Якщо потрібно просто кілька моніторів з окремими робочими столами, то одночиповие відеокарти годі й об’єднувати в режимі SLI, тоді можна підключити декілька моніторів з розрахунку 2 монітори на кожен GPU (див. Пункт 1)

плюси:

 • Можливість підключення будь-яких трьох моніторів до однієї двочіпової або двом / трьом одночіповим видеокартам трьох моніторів в якості відео стіни, використовуючи при цьому многопроцессорную відеобработку;
 • Можливість підключення трьох однакових 120 Гц моніторів або проекторів до одного двочіпової або двом / трьом одночіповим відеокарт для створення єдиного простору з можливістю відображення стереоскопічного 3D ефекту (технологія NVIDIA 3D Vision Surround).

мінуси:

 • Неможливо використовувати більше трьох моніторів для створення відео стіни;
 • Необхідно використовувати або дорогу двочіпову відеокарту або дві або три відеокарти серії GTX, які також коштують не дешево;
 • Для створення SLI конфігурацій потрібна материнська плата з декількома PCIe 16X портами і підтримкою SLI.

Існують відеокарти NVIDIA, які дозволяють створювати многомоніторний конфігурації, включаючи відео стіни з декількох моніторів. Яскравим прикладом таких відеокарт є Zotac GeForce GTX 460 3DP, яка оснащена трьома Display Port і одним DVI-I роз’ємом з можливістю підключення чотирьох моніторів, при об’єднанні яких в єдине робочий простір може бути досягнуто дозвіл 6400 x 1200 пікселів. Також у компанії Zotac з’явилася лінійка відеокарт під назвою GTX Multiview. Відкрите з цієї лінійки також здатні працювати більш ніж з двома моніторами одночасно. Ймовірно, подібні рішення будуть з’являтися і в інших виробників, так що варіантів підключення і одночасної роботи декількох моніторів стане ще більше.

Як встановити три монітори на комп’ютері

На сьогоднішній день мало кого здивуєш наявністю 27-дюймового монітора з співвідношенням 16: 9. Такий монітор дозволяє глибоко зануритися в простір відео ігор або перегляду фільмів високої якості. Сучасні відеокарти легко справляються з великими дозволами, наприклад 2560х1600. Це все чудово, але ось що робити, якщо кількість дисплеїв більше одного. два або три монітори?

Для ігроманів. Для більшого відчуття 3D реальності від гри.

Ну або для програмістів, коли використовуються кілька програм одночасно. Перший монітор. пишемо код, другий. іде налагодження коду, третій. висновок готового результату. Рахуйте самі скільки часу піде тільки на перемикання між вікнами в межах одного монітора.

Для фірм AMD і NVIDIA. це проблем не складе. Вони передбачають такі режими роботи відеокарт, при яких зображення виводиться на кілька моніторів.

Підключення трьох моніторів на платформі AMD

Така технологія має назву Eyefinity. Вона реалізована в основному на нових відеоадаптерах. один з моноторов обов’язково підключати через DisplayPort.

для відеокарт AMD від 5-ї серії (наприклад Radeon HD 5670)

ПКМ на робочому столі, у випадаючому меню вибрати “Catalyst Control Center”. Відкривається вікно з настройками відеокарти. вибрати пункт “Кілька дисплеїв AMD Eyefinity”, там натиснути “Створити групу дисплеїв Eyefinity”, далі вибрати розташування екранів (вертикальне і горизонтальне). В налаштуваннях моніторів (WinP) це відповідає режиму “Дублювати”; повернути роздільне використання моніторів. режим “Розширити” Для гравців. в настройках гри вибрати найбільше дозвіл і відповідне співвідношення сторін

Далі розглянемо деякі питання, які можуть виникнути під час налаштування обладнання комп’ютера. На відеокарті має бути три виходи. Апаратна частина. для підключення трьох моніторів використовуються стандартні порти: HDMI, DVI і VGA і сучасний DisplayPort:

Підключення. проблем виникнути не повинно, просто підключаємо монітори за допомогою перерахованих вище портів і все. Вибір орієнтації моніторів. альбомна. оптимальна для таких видів комп’ютерних ігор, як авіасимулятори і автомобільні симулятори, портретна. оптимальна для тих ігор, в яких потрібна велика екранна область:

альбомна і портретна орієнтація при підключенні трьох моніторів:

кут установки трьох моніторів

Упорядкування. після підключення система автоматично визначить всі підключені монітори. Однак програмі буде потрібна допомога у встановленні порядку моніторів.

Розпізнати і впорядкувати підключені монітори можна і стандартними засобами Windows:

Натисніть Визначити в Панель управління. Екран. Налаштування роздільної здатності екрану для Win7і Система. Дисплей для Win10

Якщо кожен з екранів працює окремо від іншого і визначається як окремий пристрій, то більшість 3D-ігор і фільмів не зможуть автоматично розділити картинку на три частини. Для цього слід в драйвері Catalyst здійснити функцію “Створення групи”.

Можлива проблема. неправильне переміщення курсору між моніторами вирішується тут

Подивіться актуальні. Відкрите на 3 і більше монітора

Дізнатися все про свою відеокарту за допомогою GPU-Z 2.16.0 скачати

Підключення трьох моніторів на платформі NVIDIA

Для відеокарт NVidia до 600-ї серії

При такому підключенні потрібно пара відеоадаптерів, так як з однією відеокартою (NVidia серій менш 600) більше 2 моніторів працювати не може!

Можна організувати трехмоніторную систему при наявності відразу двох GPU на відкритих: NVIDIA GeForce GTX 260/275/280/285/295 NVIDIA GeForce GTS 450 NVIDIA GeForce GTX 460/465/470/480/580/590

Існує кілька методів підключення 3-х моніторів до PC, оснащеному відеокартами NVIDIA:

Якщо в комплектації PC встановлені дві різні відеокарти. В такому випадку слід або розширити робочий стіл, або клонувати його на додаткові монітори.

Как подключить монитор к компьютеру

Дві однакові відеокарти. В цьому випадку є можливість вивести зображення на 3 монітори.

Для відеокарт NVidia старше 600-й серії

NVIDIA GeForce GTX 660 / і до GTX 2080 / 3090. всі ці відеокарти підтримують підключення 3-х і більше моніторів.

Є також і спеціальні пристрої (HDMI розгалужувач. splitter), які дозволяють виводити одну картинку на кілька екранів відразу:

Або зовнішній модуль розширення Matrox TripleHead2Go Digital SE для підключення через DisplayPort або Mini DisplayPort, використовується на Mac OS:

BETATECH.COM.UA 2022