Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити Android до PC через USB

Table of Contents

Альтернативні способи передачі файлів

Існує багато інших методів підключення смартфона до PC, якщо варіант з USB не працює, а з документом потрібно терміново перемістити. Серед альтернативних варіантів можна виділити наступні:

 • Використовувати синхронізацію за допомогою Google Drive. Для нормального функціонування Android буде потрібно створити і використовувати обліковий запис Google, що дасть можливість використовувати доступ до хмари. За аналогією можна використовувати програми DropBox, OneDrive, Яндекс.Діск і інші для зберігання даних.
 • Застосовувати для передачі інформації соціальні мережі, пошту або месенджери. Після чого можна буде скачати дані на PC.
 • Встановити на мобільний пристрій утиліту AirDroid, яка дає можливість отримати доступ до пристрою через браузер, який використовується на PC.

Є й інші варіанти підключення телефонів Android до PC, наприклад, створення сервера FTP на мобільному пристрої або настройка віддаленого підключення за допомогою програми TeamViewer. Тому USB є не єдиним методом, але якщо дротове підключення неможливо, краще встановити справжні причини і зробити дії для їх усунення.

Перевірте за номером звідки дзвонили

Як підключити Android до комп’ютера. Багато користувачів мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Andro

На жаль, дати єдино правильне рішення цієї проблеми не вийде. Вся справа в тому, що виробники смартфонів і планшетів не тільки використовують систему Android в якості основного майданчика для своїх власних додатків, але і значно модифікують початковий набір опцій “зеленого робота”.

У будь-якому випадку, безвихідних ситуацій не буває. Отже, почнемо розбиратися з проблемою з самого початку. Ідеальна ситуація. це коли при підключенні Android-гаджета до комп’ютера ви побачите приблизно таке повідомлення:

Це означає, що ваш мобільний пристрій розпізнано комп’ютером як віртуальна флешка і готове до підключення. У додатковому меню підключень вас повинна очікувати схожа картина:

Натисніть кнопку “Включити USB-накопичувач”. І після цього “великий брат” просто зобов’язаний вам видати спливаюче вікно, яке описує варіанти роботи із зовнішнім накопичувачем (пам’яттю пристрою):

Як це не парадоксально, але в першу чергу слід перевірити кабель, за допомогою якого ви намагаєтеся з’єднати смартфон (планшет) з персональним комп’ютером. Не ігноруйте цей крок! Уважно огляньте з’єднувальний шнур на предмет розривів і потертостей. Якщо є така можливість, то спробуйте встановити зв’язок з комп’ютером за допомогою іншого, але обов’язково аналогічного, кабелю.

З фізичним станом елементів майбутнього з’єднання видимих ​​проблем немає? Тоді переходьте до наступного кроку.

Спробуйте змінити в меню з’єднання свого пристрою режим його роботи. При цьому мобільний пристрій має бути підключений до комп’ютера! Наприклад, так, як вказано на цьому скріншоті:

Дуже часто трапляється так, що виробники мобільних пристроїв економлять на розробці власних драйверів, використовуючи за замовчуванням драйвера універсальні. Тому не виключена ситуація, коли після підключення декількох гаджетів до одного і того ж комп’ютера, настільна операційна система сприймає новий смартфон або планшет неправильно.

Якщо ж на цьому кроці Windows почала пошук і установку відсутніх драйверів, то ви рухаєтеся в правильному напрямку:

Після закінчення процесу ініціалізації пристрою має з’явитися схоже повідомлення:

Не вийшло? Чи не запустився на комп’ютері схожий процес? Тоді радимо вам виконати наступний крок.

Чи не відключаючи мобільне пристрої від персонального комп’ютера, кілька разів включите і вимкніть налагодження по USB. Це допоможе операційній системі Windows визначити внутрішній накопичувач гаджета як нове (недавно підключений) пристрій.

При цьому на робочому столі настільного комп’ютера, швидше за все, з’явиться спливаюче повідомлення приблизно такого змісту:

Якщо ж і після виконання описаних вище дій віртуальне USB Немає обладнання упізнано, то прийшла пора переходити до “вуличної магії”.

На цьому кроці вам доведеться перевірити встановлені в настільній системі драйвера і пункти, які з’являються в диспетчері пристроїв після підключення гаджета.

Отже, відкриваємо цей самий диспетчер пристроїв:

Уважно переглядаємо з’явився список. Вас, в першу чергу, повинні цікавити не допоміжні режими роботи мобільного пристрою,

Компьютер не видит телефон Android через USB только зарядка — как исправить

а підпункти “Дискові пристрої”

або “Переносні пристрої”:

Якщо ж нові рядки в диспетчері пристроїв з’явилися, але не відповідають типу підключеного гаджета (відмінності в назві, моделі і т.д.), то за допомогою контекстного меню

і перевстановити існуючі драйвера:

Необхідні вам файли можна з легкістю знайти у відповідному розділі сайту виробника смартфона або планшета.

Ну, і крайній варіант. Переходити до нього варто лише в тому випадку, якщо після виконання попередніх кроків переключити ваш гаджет в режим USB-накопичувача так і не вдалося.

На цьому етапі ми радимо перевірити, чи немає помилок в монтуванні зовнішнього накопичувача з боку настільної операційної системи. Відкриваємо панель управління і переходимо в оснастку “Адміністрування”:

У головному вікні уважно проаналізуйте пункт “Керування дисками”. Чи з’явилася там віртуальна флешка? Чи правильно визначено її розмір? Чи вірно призначена системою Windows буква томи?

У більшості випадків це і є коренем усіх бід. Якщо ж в дереві дисків ви бачите внутрішню пам’ять свого гаджета, але неправильно встановлена ​​точка її монтування, то за допомогою контекстного меню просто замініть її на ту, яка вам більше подобається:

Сподіваємося, що після чіткого слідування параграфів цієї інструкції, ви з легкістю зможете працювати з файлами такого дорогого вам гаджета

і схоже повідомлення зустрічатиме вас кожен раз після з’єднання смартфона (планшета) з персональним комп’ютером.

Щодня володарями смартфонів і планшетів на базі Andro І нічого не відбувається. При цьому потрібні драйвера встановлені, пристрій точно підключено, але абсолютно не відбивається в комп’ютері. Традиційне питання. що робити?

Как подключить телефон к компьютеру? Отладка USB

В ідеалі користувач повинен бачити приблизно таку картину, де девайс підключений як пристрій для зберігання даних:

У цьому випадку воно буде розпізнано і ви побачите вміст вашого пристрою на комп’ютері. Крім того, якщо натиснути на режим підключення, ви побачите додаткове меню способів підключення:

На комп’ютері, в свою чергу, з’явиться вікно автозапуску для пристрою:

особливості підключення

Після підключення мобільного пристрою до PC користувач повинен бачити інформацію про те, що смартфон підключений в якості пристрою для зберігання інформації.

У такій ситуації система зможе визначити смартфон і користувачеві будуть доступні всі папки та файли в пристрої. На додаток при підключенні можна натиснути на певний режим, щоб вибрати тип підключення.

Відразу після підключення кабелю до PC, на екрані буде з’являтися програма автозапуску смартфона:

Описані характеристики представлені в ідеальному випадку. Однак при використанні подібного методу підключення така картина може з’являтися не завжди.

Усунення помилки з кодом 19

У деяких випадках після підключення смартфона до комп’ютера на моніторі може з’являтися вікно, яке говорить про неможливість запуску обладнання через незрозумілих параметрів або збою настройок. У такому випадку потрібно виконати перевірку системного реєстру. При виконанні такого завдання потрібно бути дуже акуратним, адже видалення файлів може до недієздатності всієї операційної системи.

 • Натиснути на кнопку WinR.
 • Ввести в рядок «regedit».
 • У відкритому вікні потрібно розгорнути каталог HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Class /.
 • Знайти файл UpperFilters, після чого виділити його і видалити.

Відразу після виконання описаного дії слід зробити перезапуск комп’ютера і виконати повторне підключення мобільного пристрою.

Почему компьютер не видит телефон через USB, но заряжается!!!

установка драйверів

Після першого підключення будь-якого гаджета операційна система на PC буде шукати і автоматично встановлювати драйвера. Найчастіше процес проходить швидко і непомітно для користувача. Однак є ймовірність появи невеликих проблем з цим. Якщо драйвера встановлені, значить все повинно правильно працювати:

 • Потрібно підключити гаджет до PC.
 • Перейти в диспетчер пристроїв і вибрати перегляд режиму «Значки».
 • Виконати перевірку всіх портів USB, якщо біля одного з них буде стояти знак оклику, значить, система вказує на збій ПО.
підключити, android

Щоб упевнитися, що вибрати конкретний смартфон, слід виконати відключення кабелю з порту, після чого контролер зі знаком оклику пропадає. Гаджети без драйверів можуть бути показані в інших вкладках, серед яких переносні пристрої та інше.

Якщо проблема з драйверами знайдена, потрібно виконати кілька дій для вирішення завдання:

 • Підключити смартфон до PC, щоб він був помічений в диспетчері пристроїв.
 • Виділити його і зробити видалення.
 • Оновити параметри пристрою, щоб PC знову зміг виявити телефон і почав автоматичну установку ПО.
 • Ще можна просто зробити оновлення драйверів без удавления пристрою. Для цього натиснути на іконку смартфона, вибрати розділ «Драйвер» і «Оновити». Ще можна спочатку видалити тільки ПО, після чого записати його знову.
 • У пошуковому вікні вибрати автоматичне виявлення, а якщо скачування драйверів проводилося вручну, тоді використовувати пошук потрібних файлів на PC, із зазначенням адреси до ПО.

Якщо використовується мобільний телефон від китайського виробника, то проблема буває в неможливості скачування потрібного драйвера. Однак для пошуку можна використовувати форму 4PDA або використовувати універсальне ПО під назвою Universal Adb Driver. Дана програма використовується для правильного функціонування Android пристроїв, а також додатків синхронізації.

READ  Як підключити антену до телевізора dexp

Перевірка кабелю і порту

Перед тим, як підключити телефон до комп’ютера або ноутбука через USB і відразу заходити в налаштування смартфона, шукати драйвера та інше, необхідно виконати певні дії з перевірки. Для цього слід подивитися кабель і саме гніздо в PC. Нерідкі ситуації псування кабелю, який може перетерти як зовні, так і всередині. Тому перед використанням кабелю необхідно:

 • Перевірити провід на предмет заломів, проколів, розривів і інших можливих пошкоджень.
 • Перевірити порт на комп’ютері, можливо, варто зробити підключення в інше гніздо.

Якщо на PC встановлена ​​операційна система Windows XP, тоді краще переходити на більш сучасні версії, наприклад, на «сімку». Для початку користувачі можуть просто встановити протокол МТР, щоб операційна система могла працювати зі смартфонами на основі Android. Вся особливість в тому, що під час появи першого мобільного пристрою на базі Android, корпорація Microsoft вже створила Windows 7. За рахунок цього протоколу МТР в старій версії немає і його потрібно записувати самостійно. Для скачування МТР можна використовувати офіційний сайт Microsoft.

У тому випадку, коли PC бачить інші пристрої, а смартфон на основі Android не визначається, то необхідно перейти до налаштувань самого гаджета і операційної системи, а також виділити кілька особливостей підключення. Є ймовірність того, що гніздо microUSB на мобільному пристрій пошкоджується, але це буває дуже рідко. В такому випадку вихід із ситуації. його заміна.

Найчастіше комп’ютер не може визначити смартфон і зробити з’єднання в результаті програмних збоїв. Якщо описані нижче методи не будуть допомагати, тоді буде потрібно звернутися в сервісний центр.

Перевірка налаштувань економії енергії

Якщо використовується підключення Android через комп’ютер, приміром, не стаціонарний, а ноутбук або інші переносні моделі на основі Windows, то може бути звичайна економія енергії. Це допомагає зберегти комп’ютера більше заряду батареї, але в результаті подібного режиму проводиться відключення багатьох гнізд USB. У деяких випадках це викликає неможливість підключення не тільки смартфона, але і іншої техніки. Для перевірки даних характеристик і видалення дефекту, потрібно:

 • Зайти в панель управління на PC.
 • Вибрати відображення великих значків.
 • Зайти в режим «Електроживлення».
 • Знайти потрібну схему і перейти для настройки.
 • Вибрати додаткові характеристики.
 • Відкрити параметри USB, вибрати в розділах «Від батареї» і «Від мережі» вкладку «Заборонено».
 • Щоб зберегти дані, потрібно натиснути кнопку «ОК».

Як підключити Android до комп’ютера по USB?

Щодня володарями смартфонів і планшетів на базі Android стають тисячі користувачів. У деяких з них можуть виникати певні проблеми при роботі з пристроєм. Наприклад, користувач вирішив підключити смартфон до комп’ютера через USB-кабель. Він підключає пристрій і І нічого не відбувається. При цьому потрібні драйвера встановлені, пристрій точно підключено, але абсолютно не відбивається в комп’ютері. Традиційне питання. що робити?

В ідеалі користувач повинен бачити приблизно таку картину, де девайс підключений як пристрій для зберігання даних:

У цьому випадку воно буде розпізнано і ви побачите вміст вашого пристрою на комп’ютері. Крім того, якщо натиснути на режим підключення, ви побачите додаткове меню способів підключення:

На комп’ютері, в свою чергу, з’явиться вікно автозапуску для пристрою:

Що робити, якщо комп’ютер не бачить пристрій?

На жаль, єдиного ради не існує, однак ми спробуємо розібратися в ситуації і розглянемо можливі варіанти вирішення проблеми.

Найперше, що ви повинні зробити, це перезавантажити пристрій. У автора цих рядків періодично виникає така проблема і вирішується вона саме перезавантаженням пристрою. Швидше за все, відбувається певний збій в системі. Якщо є більш свіжа прошивка для вашого девайса, обов’язково оновіть її, це може допомогти.

Наступний крок. це уважний огляд USB-кабелю. Можливо, що він пошкоджений. Якщо є можливість, спробуйте підключити пристрій з іншим USB-кабелем. Якщо це спрацює, значить, проблема саме в ньому.

Використати інший USB-порту. Можливо, деякі з них не працюють або працюють неправильно.

Якщо на пристрої ви бачите режим його підключення, натисніть на цей пункт і спробуйте вибрати інший вид підключення, наприклад, не медіа-пристрій, як в нашому випадку, а USB-накопичувач. Це може допомогти.

Чи не відключаючи пристрій від комп’ютера, спробуйте відключити і включити налагодження по USB кілька разів поспіль. Якщо це спрацює, ви почуєте характерний звук в колонках, а на екрані комп’ютера з’явиться вікно автозапуску. Спробуйте також просто відключити налагодження по USB.

Особливу увагу варто приділити драйверам, оскільки для деяких пристроїв вам доведеться встановити їх самостійно. В окремих випадках доводиться встановлювати драйвера від зовсім інших пристроїв. більш докладно про драйвери для конкретного пристрою ви можете дізнатися на тематичних форумах.

Якщо нічого не допомагає, спробуйте підключити пристрій до іншого комп’ютера. Якщо інший комп’ютер його побачить, значить, проблема в вашому комп’ютері і, можливо, в драйверах. Якщо і інший комп’ютер не побачив пристрій, значить, справа або в кабелі, або в самому пристрої, або в USB-порте. І обов’язково оновіть версію прошивки, якщо є така можливість.

Якщо з’явилися питання, задати їх ви можете за допомогою коментарів.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Усунення помилки з кодом 19

У деяких випадках після підключення смартфона до комп’ютера на моніторі може з’являтися вікно, яке говорить про неможливість запуску обладнання через незрозумілих параметрів або збою настройок. У такому випадку потрібно виконати перевірку системного реєстру. При виконанні такого завдання потрібно бути дуже акуратним, адже видалення файлів може до недієздатності всієї операційної системи.

 • Натиснути на кнопку WinR.
 • Ввести в рядок «regedit».
 • У відкритому вікні потрібно розгорнути каталог HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Class /.
 • Знайти файл UpperFilters, після чого виділити його і видалити.

Відразу після виконання описаного дії слід зробити перезапуск комп’ютера і виконати повторне підключення мобільного пристрою.

Безпечний режим Android, режим розробника драйвери материнської плати і інші нюанси

Крім іншого в разі виникнення проблеми, що розглядається, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Увімкніть режим розробника на Android, а потім в параметрах розробника включите налагодження по USB і, окремо, знайдіть в налаштуваннях для розробника пункт КонфігураціяUSB за замовчуванням і встановіть режим «Передача файлів». Тут може бути корисно: Як включити налагодження по USB на Android.
 • Якщо ви користувалися режимом USB-модема на телефоні, в настройках (зазвичай в розділі «Підключення» або «Мережа та Інтернет». «Точка доступу і модем») вимкніть опцію «USB-модем».
 • Якщо телефон перестав бути видно після переустановлення або поновлення Windows, встановіть оригінальні драйвери материнської плати, чіпсета з сайту її виробника або з сайту виробника ноутбука, якщо у вас ноутбук.
 • Спробуйте перезавантажити ваш Android телефон в безпечному режимі. Якщо після цього він став видно при підключенні на комп’ютері, то найімовірніше, причина в якихось сторонніх додатках, найчастіше, пов’язаних із захистом, контролем та аналогічних.
 • Спробуйте використовувати вбудоване усунення неполадок в Windows: зайдіть в Панель управління. Пошук та усунення несправностей. Обладнання і звук. Налаштування пристрою (в останніх версіях Windows 10 пункт відсутній).
 • Якщо існує така можливість, спробуйте підключити телефон до іншого комп’ютера. Якщо там він теж не видно, знову ж справа швидше за все в кабелі або роз’ємі. Причому роз’єм на телефоні може перестати функціонувати для передачі файлів просто через потрапляння бруду або води з подальшим окисленням контактів.
 • Також можуть допомогти (а можуть і створити проблеми з іншими USB накопичувачами, так що беріться лише в тому випадку, якщо готові до цього) способи, що стосуються очищення драйверів з інструкції Комп’ютер не бачить флешку з USB.

Чому Android Телефон не з’являється на комп’ютері по USB і відбувається тільки зарядка. прості причини і рішення

Перш ніж приступати до додаткових методів вирішення проблеми, коли телефон не видно через USB підключення, рекомендую звернути увагу на наступні прості моменти: дуже часто причина виявляється в чомусь з перерахованого:

 • Якщо ви взяли кабель для USB підключення від не оригінальною дешевої зарядки або йде в комплекті з іншим пристроєм (наприклад. для зарядки бездротових навушників або іншого пристрою, не призначеного для прийому і передачі даних), то причина може бути саме в цьому: в повному обсязі кабелі можуть передавати дані, немає відповідних контактів, і зовні цього не помітити. Рішення. справний кабель з гарантованою можливістю передачі даних.
 • Якщо ви зіткнулися з тим, що при підключенні смартфона до комп’ютера його не видно, а недавно був ремонт телефону і ремонтувалося щось пов’язане з платою або роз’ємом, велика ймовірність, що ремонт і викликав проблему: дуже часто роз’єми паяють так, що після цього справно працює лише зарядка. Рішення. тільки переробляти.
 • Якщо у вас Mac OS, просто встановіть програму Android File Transfer для можливості передачі даних, офіційний сайт: https://www.Android.com/filetransfer/
 • Якщо раптом у вас ще Windows XP, встановіть драйвер MTP (Media Transfer Protocol). https://www.microsoft.com/en-in/download/details.aspx?ID=19153

Додатково, враховуйте, що підключення навіть справним кабелем через USB-хаб (розгалужувач USB-портів), до несправного USB роз’єму комп’ютера або ноутбука, а іноді. до передньої панелі PC може викликати проблему, яка розглядається. Спробуйте пряме підключення до USB, інший кінець, задню панель PC, якщо підключали до гнізда USB 3.0 (зазвичай, синього кольору). перевірте, чи збережеться проблема при підключенні до USB 2.0.

І останній простий момент: після підключення телефону до комп’ютера для того, щоб він почав відображатися в провіднику з можливістю перегляду фото, відео та інших файлів, потрібно:

 • Розблокувати телефон при підключенні, якщо він заблокований. отримати доступ до даних на заблокованих сучасних телефонах Android не вийде.
 • В області повідомлень натиснути по повідомленню про USB підключенні (за замовчуванням більшість телефонів підключаються тільки для зарядки). Якщо повідомлення не з’являється, точніше там не повідомляється про те, що це саме USB підключення, а тільки текст про зарядку, значить з «точки зору» телефону підключення не служить для передачі даних (неправильний кабель, пошкодження кабелю, роз’єми на телефоні або комп’ютері). Нижче. скріншоти з зовнішнім виглядом повідомлення на чистому Android 9 і 8, на Samsung Galaxy і на Android 6-7.
 • Вибрати режим передачі файлів MTP для USB-підключення. На старих версіях Android також може бути присутнім пункт для підключення як USB Mass Storage, він теж підійде, причому може спрацювати навіть краще.

Якщо перераховані методи не допомогли, перейдемо до більш складним способам виправлення.

Перевірка роботи телефону (MTP пристрою) в диспетчері пристроїв

 • Відкрийте диспетчер пристроїв на комп’ютері з Windows 10, 8.1 або Windows 7, коли телефон підключений. Для відкриття диспетчера пристроїв можна натиснути клавіші WindowsR на клавіатурі, ввести devmgmt.msc і натиснути Enter. Windows. це клавіша з емблемою ОС.
 • Подивіться, чи є в диспетчері пристроїв пристрій з ім’ям MTP (MTP Device, MTP-Пристрій) або ім’ям вашого телефону (може знаходитися в розділі «Переносні пристрої).
READ  Як підключити колонки до комп'ютера без підсилювача
 • Якщо є, двічі натисніть по ньому, перейдіть на вкладку «Драйвер», натисніть «Оновити драйвер». «Виконати пошук драйверів на цьому комп’ютері». «Вибрати зі списку доступних драйверів на комп’ютері» і подивіться список. Якщо в ньому більше між сумісними пристроями, спробуйте вибрати не той драйвер, який встановлений зараз, звичайно потрібно вибрати «USB-пристрій MTP».
 • Якщо ніяких нових пристроїв в диспетчері при відключенні і підключенні телефону по USB не виникає, це ще один аргумент на користь проблем з кабелем, роз’ємом на телефоні або комп’ютері.
 • Детальніше на цю тему, якщо пристрій відображається в диспетчері пристроїв зі знаком оклику, в окремій інструкції Неправильна секція установки служби в цьому INF-файлі MTP.

  Комп’ютер не бачить телефон через USB. чому і як виправити

  25.09.2019 Windows | для початківців | мобільні пристрої

  Якщо ви зіткнулися з тим, що телефон не підключається через USB, тобто комп’ютер його не бачить для передачі файлів, а відбувається лише зарядка, при цьому звук підключення програється, в цій інструкції. докладно про те, як це виправити і включити можливість переглядати вміст пам’яті телефону при підключенні по USB кабелю.

  Кроки, описані нижче, підійдуть для телефонів Android як останніх, так і попередніх версій в разі, якщо смартфон не видно після підключення по USB на комп’ютері з Windows 10, 8.1, Windows 7 і XP або Mac OS.

  Як підключити Android до комп’ютера через USB?

  установка драйверів

  Після першого підключення будь-якого гаджета операційна система на PC буде шукати і автоматично встановлювати драйвера. Найчастіше процес проходить швидко і непомітно для користувача. Однак є ймовірність появи невеликих проблем з цим. Якщо драйвера встановлені, значить все повинно правильно працювати:

  • Потрібно підключити гаджет до PC.
  • Перейти в диспетчер пристроїв і вибрати перегляд режиму «Значки».
  • Виконати перевірку всіх портів USB, якщо біля одного з них буде стояти знак оклику, значить, система вказує на збій ПО.

  Щоб упевнитися, що вибрати конкретний смартфон, слід виконати відключення кабелю з порту, після чого контролер зі знаком оклику пропадає. Гаджети без драйверів можуть бути показані в інших вкладках, серед яких переносні пристрої та інше.

  Якщо проблема з драйверами знайдена, потрібно виконати кілька дій для вирішення завдання:

  • Підключити смартфон до PC, щоб він був помічений в диспетчері пристроїв.
  • Виділити його і зробити видалення.
  • Оновити параметри пристрою, щоб PC знову зміг виявити телефон і почав автоматичну установку ПО.
  • Ще можна просто зробити оновлення драйверів без удавления пристрою. Для цього натиснути на іконку смартфона, вибрати розділ «Драйвер» і «Оновити». Ще можна спочатку видалити тільки ПО, після чого записати його знову.
  • У пошуковому вікні вибрати автоматичне виявлення, а якщо скачування драйверів проводилося вручну, тоді використовувати пошук потрібних файлів на PC, із зазначенням адреси до ПО.

  Якщо використовується мобільний телефон від китайського виробника, то проблема буває в неможливості скачування потрібного драйвера. Однак для пошуку можна використовувати форму 4PDA або використовувати універсальне ПО під назвою Universal Adb Driver. Дана програма використовується для правильного функціонування Android пристроїв, а також додатків синхронізації.

  Перевірка налаштувань економії енергії

  Якщо використовується підключення Android через комп’ютер, приміром, не стаціонарний, а ноутбук або інші переносні моделі на основі Windows, то може бути звичайна економія енергії. Це допомагає зберегти комп’ютера більше заряду батареї, але в результаті подібного режиму проводиться відключення багатьох гнізд USB. У деяких випадках це викликає неможливість підключення не тільки смартфона, але і іншої техніки. Для перевірки даних характеристик і видалення дефекту, потрібно:

  • Зайти в панель управління на PC.
  • Вибрати відображення великих значків.
  • Зайти в режим «Електроживлення».
  • Знайти потрібну схему і перейти для настройки.
  • Вибрати додаткові характеристики.
  • Відкрити параметри USB, вибрати в розділах «Від батареї» і «Від мережі» вкладку «Заборонено».
  • Щоб зберегти дані, потрібно натиснути кнопку «ОК».

  Як підключити телефон до комп’ютера в якості флешки?

  Щоб Android підключався до комп’ютера як накопичувач:

  • Запустіть USB MASS STORAGE Enabler.
  • Надайте права суперкористувача і погодьтеся на зміну роботи Selinux.
  • Якщо пристрій підтримується, відкриється основне меню програми.
  • Натисніть «Включити USB MASS STORAGE».

  Як налаштувати USB підключення на Android?

  Вибрати підключення USB за замовчуванням на Android

  • Вимкніть Android пристрій від комп’ютера
  • Перейдіть в меню Настройок Android.
  • Знайдіть і перейдіть в розділ «Про смартфон» або «Про планшет«
  • Дуже швидко натиснути 5-7 разів на пункт «Номер збірки», щоб активувати розділ «Для розробників»

  Як включити передачу даних через USB на Xiaomi?

  Підключаємо смартфон до комп’ютера шнуром USB. На екрані з’являється вкладка «Зарядка через USB» Кількома по ній і вибираємо «Передача файлів (MTP)»

  Де знаходиться USB накопичувач в телефоні?

  Заходимо в меню Налаштування Пам’ять Налаштування USB-підключення; Тут вибираємо спосіб підключення як медіаустроство; Ура! Компьтер бачить знімний носій.

  Як на телефоні включити передачу даних через USB?

  Варіант 2. Передача файлів через USB-кабель

  • Розблокуйте екран телефону.
  • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
  • На телефоні торкніться повідомлення «Зарядка пристрою через USB».
  • У діалоговому вікні «Режим роботи USB» виберіть Передача файлів.
  • Перетягніть файли у вікно.

  Як підключити телефон до комп’ютера за розбитим екраном?

  • Відкриваємо браузер Chrome.
  • Встановлюємо розширення Vysor.
  • Підключаємо смартфон до комп’ютера через USB і запускаємо встановлену утиліту.
  • Натискаємо «Find devices» і вибираємо потрібний пристрій.
  • Підтверджуємо налагодження по USB.
  • Отримуємо доступ до телефону через PC.

  Як підключити смартфон на Android до комп’ютера?

  Сучасні смартфони вже давно не вимагають підключення до PC. Це в першій половині 2000-х встановити щось новеньке на комунікатор або смартфон можна було тільки за допомогою PC. А ще комп’ютер в ті часи був потрібний для серйозних налаштувань мобільного пристрою. Тепер же підключити Android до комп’ютера можна без особливих зусиль, але це дію стало вимагатися вкрай рідко. І все ж ми розповімо вам про те, як підключити телефон до PC.

  Інші проблеми проводового підключення

  Не всі про це підозрюють, але неразблокірованний апарат синхронізувати з PC не можна. Якщо ви вирішили підключити Android до комп’ютера через USB, то спочатку введіть код, намалюйте графічний ключ або надайте відбиток вашого пальця. Звичайно ж, це не стосується тих пристроїв, які не мають захищену блокування.

  Певні проблеми викликає і підключення по USB до комп’ютера з операційною системою Windows XP. За часів її популярності ніяких сенсорних смартфонів не існувало, в зв’язку з чим за замовчуванням в неї не вбудовані відповідні драйвера. Виправити ситуацію можна шляхом скачування протоколу Media Transfer Protocol (MTP)

  На будь-якому іншому комп’ютері теж може знадобитися установка драйвера. Зазвичай він встановлюється автоматично в той момент, коли ви здійснюєте підключення по USB в перший раз. Але трапляються й винятки, коли системі щось заважає. Якщо і у вас такий випадок, то пройдіть в «Диспетчер пристроїв». У списку ви побачите свій девайс, поки безіменний, зазначений жовтим знаком оклику. Клацніть по ньому правою кнопкою миші, вибравши в контекстному меню пункт «Оновити». Далі дотримуйтесь порад у спливаючому меню. Так ви можете зробити автоматичний пошук драйвера у відповідній базі Microsoft або встановити драйвер, що зберігається на PC (тоді спочатку потрібно завантажити його з офіційного сайту виробника).

  Ускладнювати підключення до комп’ютера може і активоване режим «USB-модем». Відключається по шляху «Налаштування». «Бездротові мережі». «Ще». «Режим модема».

  підключити, android

  На більш сучасних смартфонах даний пункт знаходиться в настройках, в розділі «Підключення і загальний доступ». Переконайтеся, що повзунок навпроти «USB-модем» знаходиться в положенні “Виключено”.

  Якщо ви не можете знайти цей пункт, то скористайтеся рядком для пошуку налаштувань. А потім активуйте потрібний параметр.

  Слід зауважити, що смартфони володіють декількома режимами проводового підключення до PC. Не виключено, що ви випадково вибрали той, який не підтримується комп’ютером. Змінити режим можна шляхом натискання на відповідне повідомлення (воно завжди відображається в момент, коли апарат підключений до PC). Вам потрібно включити режим MTP (Медіа-пристрій).

  На смартфонах з більш свіжою версією Android назви пунктів можуть трохи відрізнятися. Для нормальної роботи пристрою необхідно вибрати режим «Передача файлів».

  Нарешті, допомогти в деяких випадках може включення налагодження по USB. Для цього зробите такі дії:

  Відкрийте розділ «Налаштування» і знайдіть в ньому пункт «Для розробників».

  У цьому підрозділі активуйте прапорець пункту «Налагодження по USB».

  Підключення через USB

  Існує один провідний і маса бездротових методів підключення. Перший є найлегшим, але з ним буває маса проблем. Іноді комп’ютер не бачить пристрій, що викликає у користувача натуральну істерику. У цьому матеріалі ми постараємося допомогти саме в такому випадку.

  Якщо ви підключили свій смартфон до комп’ютера за допомогою дроту, але настільна операційна система ніяк на це не реагує, то потрібно зробити кілька нехитрих дій:

  Підключення до комп’ютера через Wi-Fi

  Підключити Android до PC без використання кабелю можна декількома способами. Найпростіше для цих цілей використовувати технологію Wi-Fi. Само собою, у вашій квартирі повинен бути роутер, адже підключення буде здійснюватися саме з його допомогою.

  Теоретично синхронізуватися можна вбудованими засобами, але цей шлях занадто довгий і складний. Тому ми рекомендуємо вам використовувати Airdroid або якесь інше подібне додаток. Давайте на його прикладі розберемося з тим, як підключитися до PC по повітрю:

  При першому запуску ви можете зареєструвати аккаунт або ж натиснути малопомітну кнопку «Увійти пізніше».

  Далі програма запропонує передавати всі вступники повідомлення на комп’ютер. Натисніть кнопку «Прийняти». У деяких випадках додатково вас перенесуть у відповідний розділ налаштувань, де близько служби зеркалирования повідомлень Airdroid необхідно поставити галочку.

  Далі ви зможете передавати на комп’ютер файли, записувати екран, робити скріншоти і здійснювати інші дії. На PC для цього потрібно відкрити браузер і перейти за адресою, відображається у верхньому рядку додатка.

  Якщо ви зареєструєте аккаунт, то зможете здійснювати синхронізацію, переходячи по більш простому URL-адресою: web.airdroid.com.

  Якщо ви захочете закінчити з’єднання, то зайдіть в додаток і натисніть на кнопку «Від’єднатися». Також ви можете у вікні браузера натиснути на кнопку «Вийти», підтвердивши потім свої дії.

  Альтернативні способи підключення смартфона до комп’ютера

  Якщо у вас не виходить підключити смартфон до комп’ютера, а файли і фотографії потрібно терміново перенести, скористайтеся microSD картою вставленої в смартфон. У комп’ютері повинен бути картрідер або спеціальна USB-флешка в яких можна встановити карту пам’яті.

  У більшості ноутбуках є вбудований картрідер SD-карт. Вставивши microSD в перехідник ви можете легко перенесете дані на комп’ютер. Але, це спосіб не підійде, якщо у вашому телефоні тільки внутрішня пам’ять чи ні microSD.

  Як підключити телефон до комп’ютера через Wi-Fi

  Упевнений, що багато знаю, що телефон можна підключити до комп’ютера через Wi-Fi. Але підключити телефон до комп’ютера через Wi-Fi без спеціального додатка не вийти. Спочатку їх потрібно встановити смартфон і на комп’ютер.

  READ  Як підключити TV до PC за допомогою кабелю HDMI

  При першому підключенні телефону до комп’ютера, він встановить драйвера.

  Подивитися як він це робить можна поглянувши на правий нижній кут монітора. Там ікона зовні схожа на флешку.

  Тепер давайте на комп’ютері зайдемо в «Мій комп’ютер» (це провідник, тут ви побачите все підключені диски і пристрої).

  Виберіть серед підключених пристроїв іконку свого смартфона і відкрийте його.

  Після того як Windows завантажить і встановить драйвера, можна працювати з смартфоном.

  Візьміть смартфон. У ньому має з’явилося вікно вибору режиму, виберіть «Передача файлів».

  Проблеми при підключенні телефону по USB-кабелю

  Є кілька проблем, з якими ви можете зіткнутися при підключенні смартфона комп’ютера по USB-кабелю:

  • Помилка при завантаження драйверів. Ця помилка видається при, коли немає з’єднання з інтернетом. Справа в тому, що в смартфоні вже є стандартні драйвера, він їх передає на комп’ютер, а тому може знадобитися оновити їх. Це не можна зробити без підключення до інтернету.
  • Антивірус не дає автоматично завантажити драйвер. У цьому випадку, я рекомендую скачати їх вручну з сайту виробника смартфона. Зазвичай вони знаходяться в розділі «Підтримка» або «Програмне забезпечення».
  • Ваш комп’ютер не коректно визначає модель смартфона. Зазвичай таке трапляється на комп’ютерах з Windows XP. Тут всього два варіанти вирішення: оновити Windows до 7 або 10 або підключатися до комп’ютера по Wi-Fi.
  • Смартфон непомітний комп’ютера. Спробуйте включити режим «Налагодження по USB» в настройках смартфона. Для цього у вас повинен бути активований режим розробника.

  Буває ще одна часто зустрічається помилка, вона не пов’язана з програмним забезпеченням. Винуватцем є роз’єм для зарядки смартфона, штекер може бути розхитаний і контакти погано стикаються. Тут рекомендую поміняти USB-кабель на більш якісний, якщо не допоможе віднести телефон в майстерню.

  MoboRobo

  Ще одна непогана програма. MoboRobo. Поширюється теж безкоштовно. Має ті ж можливості і функції, що у MyPhoneExplorer. Є одна відмінність, це при запуску ви натискаєте НЕ F1, а вибираєте мишкою кнопку Refreshing.

  Як і описана вище програма, вона синхронізує смартфон з комп’ютером і надає доступ до всіх основних розділах телефону. З мінусів відзначу, відсутність російської мови, але інтерфейс зрозумілий завдяки інтуїтивно зрозумілим іконка. З полюсів: стильний дизайн і стабільне підключення смартфона по Wi-Fi.

  MyPhoneExplorer

  Це безкоштовна програма для синхронізації смартфона з комп’ютером. Завантажити її потрібно з сайту розробника, а потім встановити на комп’ютер. Після установки дотримуйтесь цих кроків:

  • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. На смартфоні повинен бути активований режим «Налагодження по USB». Як його включити дивіться на цій сторінці вище.
  • Відкрийте програму, а після того як вона відкриється натисніть кнопку F1 на клавіатурі.
  • Програма запитає як ви збираєтеся підключитися до смартфону. Виберіть «USB-кабель».
  • Програма почне пошук вашого смартфона, після того як вона його знайде і підключить можете працювати з файлами і даними.

  Найбільшим мінусом програми, є дуже довга синхронізація. З плюсів же хочу зазначити: доступ до списку викликів, повідомлень, файлів, органайзеру і так далі, зручний інтерфейс, а також можливість управляти смартфоном з комп’ютера.

  Як виправити, якщо комп’ютер не бачить підключений по USB телефон. додаткові методи

  Якщо ваш телефон не підключається по USB до комп’ютера з можливістю передачі даних, а тільки заряджається, спробуйте наступні методи виправити проблему.

  Чому Android Телефон не з’являється на комп’ютері по USB і відбувається тільки зарядка. прості причини і рішення

  Перш ніж приступати до додаткових методів вирішення проблеми, коли телефон не видно через USB підключення, рекомендую звернути увагу на наступні прості моменти: дуже часто причина виявляється в чомусь з перерахованого:

  • Якщо ви взяли кабель для USB підключення від не оригінальною дешевої зарядки або йде в комплекті з іншим пристроєм (наприклад. для зарядки бездротових навушників або іншого пристрою, не призначеного для прийому і передачі даних), то причина може бути саме в цьому: в повному обсязі кабелі можуть передавати дані, немає відповідних контактів, і зовні цього не помітити. Рішення. справний кабель з гарантованою можливістю передачі даних.
  • Якщо ви зіткнулися з тим, що при підключенні смартфона до комп’ютера його не видно, а недавно був ремонт телефону і ремонтувалося щось пов’язане з платою або роз’ємом, велика ймовірність, що ремонт і викликав проблему: дуже часто роз’єми паяють так, що після цього справно працює лише зарядка. Рішення. тільки переробляти.
  • Якщо у вас Mac OS, просто встановіть програму Android File Transfer для можливості передачі даних, офіційний сайт: https://www.Android.com/filetransfer/
  • Якщо раптом у вас ще Windows XP, встановіть драйвер MTP (Media Transfer Protocol). https://www.microsoft.com/en-in/download/details.aspx?ID=19153

  Додатково, враховуйте, що підключення навіть справним кабелем через USB-хаб (розгалужувач USB-портів), до несправного USB роз’єму комп’ютера або ноутбука, а іноді. до передньої панелі PC може викликати проблему, яка розглядається. Спробуйте пряме підключення до USB, інший кінець, задню панель PC, якщо підключали до гнізда USB 3.0 (зазвичай, синього кольору). перевірте, чи збережеться проблема при підключенні до USB 2.0.

  І останній простий момент: після підключення телефону до комп’ютера для того, щоб він почав відображатися в провіднику з можливістю перегляду фото, відео та інших файлів, потрібно:

  • Розблокувати телефон при підключенні, якщо він заблокований. отримати доступ до даних на заблокованих сучасних телефонах Android не вийде.
  • В області повідомлень натиснути по повідомленню про USB підключенні (за замовчуванням більшість телефонів підключаються тільки для зарядки). Якщо повідомлення не з’являється, точніше там не повідомляється про те, що це саме USB підключення, а тільки текст про зарядку, значить з «точки зору» телефону підключення не служить для передачі даних (неправильний кабель, пошкодження кабелю, роз’єми на телефоні або комп’ютері). Нижче. скріншоти з зовнішнім виглядом повідомлення на чистому Android 9 і 8, на Samsung Galaxy і на Android 6-7.
  • Вибрати режим передачі файлів MTP для USB-підключення. На старих версіях Android також може бути присутнім пункт для підключення як USB Mass Storage, він теж підійде, причому може спрацювати навіть краще.

  Якщо перераховані методи не допомогли, перейдемо до більш складним способам виправлення.

  Перевірка роботи телефону (MTP пристрою) в диспетчері пристроїв

  • Відкрийте диспетчер пристроїв на комп’ютері з Windows 10, 8.1 або Windows 7, коли телефон підключений. Для відкриття диспетчера пристроїв можна натиснути клавіші WindowsR на клавіатурі, ввести devmgmt.msc і натиснути Enter. Windows. це клавіша з емблемою ОС.
  • Подивіться, чи є в диспетчері пристроїв пристрій з ім’ям MTP (MTP Device, MTP-Пристрій) або ім’ям вашого телефону (може знаходитися в розділі «Переносні пристрої).
  • Якщо є, двічі натисніть по ньому, перейдіть на вкладку «Драйвер», натисніть «Оновити драйвер». «Виконати пошук драйверів на цьому комп’ютері». «Вибрати зі списку доступних драйверів на комп’ютері» і подивіться список. Якщо в ньому більше між сумісними пристроями, спробуйте вибрати не той драйвер, який встановлений зараз, звичайно потрібно вибрати «USB-пристрій MTP».
  • Якщо ніяких нових пристроїв в диспетчері при відключенні і підключенні телефону по USB не виникає, це ще один аргумент на користь проблем з кабелем, роз’ємом на телефоні або комп’ютері.

  Детальніше на цю тему, якщо пристрій відображається в диспетчері пристроїв зі знаком оклику, в окремій інструкції Неправильна секція установки служби в цьому INF-файлі MTP.

  Комп’ютер не бачить телефон через USB. чому і як виправити

  Якщо ви зіткнулися з тим, що телефон не підключається через USB, тобто комп’ютер його не бачить для передачі файлів, а відбувається лише зарядка, при цьому звук підключення програється, в цій інструкції. докладно про те, як це виправити і включити можливість переглядати вміст пам’яті телефону при підключенні по USB кабелю.

  Кроки, описані нижче, підійдуть для телефонів Android як останніх, так і попередніх версій в разі, якщо смартфон не видно після підключення по USB на комп’ютері з Windows 10, 8.1, Windows 7 і XP або Mac OS.

  Безпечний режим Android, режим розробника драйвери материнської плати і інші нюанси

  Крім іншого в разі виникнення проблеми, що розглядається, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Увімкніть режим розробника на Android, а потім в параметрах розробника включите налагодження по USB і, окремо, знайдіть в налаштуваннях для розробника пункт КонфігураціяUSB за замовчуванням і встановіть режим «Передача файлів». Тут може бути корисно: Як включити налагодження по USB на Android.
  • Якщо ви користувалися режимом USB-модема на телефоні, в настройках (зазвичай в розділі «Підключення» або «Мережа та Інтернет». «Точка доступу і модем») вимкніть опцію «USB-модем».
  • Якщо телефон перестав бути видно після переустановлення або поновлення Windows, встановіть оригінальні драйвери материнської плати, чіпсета з сайту її виробника або з сайту виробника ноутбука, якщо у вас ноутбук.
  • Спробуйте перезавантажити ваш Android телефон в безпечному режимі. Якщо після цього він став видно при підключенні на комп’ютері, то найімовірніше, причина в якихось сторонніх додатках, найчастіше, пов’язаних із захистом, контролем та аналогічних.
  • Спробуйте використовувати вбудоване усунення неполадок в Windows: зайдіть в Панель управління. Пошук та усунення несправностей. Обладнання і звук. Налаштування пристрою (в останніх версіях Windows 10 пункт відсутній).
  • Якщо існує така можливість, спробуйте підключити телефон до іншого комп’ютера. Якщо там він теж не видно, знову ж справа швидше за все в кабелі або роз’ємі. Причому роз’єм на телефоні може перестати функціонувати для передачі файлів просто через потрапляння бруду або води з подальшим окисленням контактів.
  • Також можуть допомогти (а можуть і створити проблеми з іншими USB накопичувачами, так що беріться лише в тому випадку, якщо готові до цього) способи, що стосуються очищення драйверів з інструкції Комп’ютер не бачить флешку з USB.

  Якщо жоден з варіантів не допомогло вирішити проблему, а комп’ютер все також не бачить ваш Android смартфон, опишіть ситуацію в коментарях: що робилося, після чого з’явилася проблема, як поводиться ваш пристрій при підключенні по USB, перевірений кабель з іншим телефоном, а проблемне пристрій на іншому комп’ютері. я постараюся допомогти.

  додаткова інформація

  Якщо ви прийшли до висновку, що причиною проблем при підключенні телефону є його фізичні неполадки (гніздо, щось ще) або просто не хочете довго розбиратися в причинах, то ви можете передавати файли з і на телефон іншими способами:

  • Якщо у вас Windows 10. використовувати вбудований додаток Ваш телефон (тільки передача фото), якщо телефон Samsung. додаток Samsung Flow.
  • Синхронізація через хмарні сховища Google Drive, OneDrive, Dropbox, яндекс.диск.
  • Використання таких програм, як AirDroid (зручно і просто для початківців користувачів).
  • Створення FTP сервера на телефоні або підключення його в якості мережевого диска в Windows.

  На цьому завершую, а якщо у вас після прочитання виникли питання або доповнення. буду радий, якщо поділіться.

  BETATECH.COM.UA 2021