Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити Apple Watch до iPhone

Table of Contents

Як підключити Apple Watch до iPhone

Якщо годинник Apple Watch зависли під час сполучення

Якщо Ваш годинник Apple Watch виявляться на чорному екрані з білим логотипом Apple, виконайте наступні дії.

 • Натисніть і утримуйте одночасно цифрове колесо управління заводний головкою і бічну кнопку, поки годинник не перезапустити. Потім відпустіть цифрове колесо заводний головки і бічну кнопку.
 • Після перезапуску годин натисніть на екран або натисніть і утримуйте цифрове заводне колесо.
 • Натисніть «Скидання».
 • Після перезавантаження годин, ви можете підключити свій iPhone. Принесіть свій iPhone до годинника і дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Как подключить Apple watch к iPhone и создать пару с Apple Watch? Настройка apple watch 5.

Підключення Apple Watch до iPhone

Для настройки і використання годин Apple Watch необхідний iPhone з останньою версією iOS. Крім того, переконайтеся, що Bluetooth включений на вашому iPhone, і Wi-Fi або стільниковий зв’язок встановлена.

WatchOS 7 сумісна з Apple Watch Series 3 і вище і Apple Watch SE. Для оновлення до WatchOS 7 потрібно iPhone 6s або більш пізньої версії з iOS 14 або пізнішої версії.

Якщо годинник Apple Watch вже налаштовані, але Ви хочете використовувати їх з іншим iPhone, Ви можете перенести настройки і вміст годин Apple Watch на новий iPhone.

Піднесіть Apple Watch до iPhone

Зачекайте, поки на екрані iPhone з’явиться повідомлення «Use your iPhone to set this Apple Watch» (Використовувати iPhone для настройки цього годинника Apple), а потім натисніть «Continue» (Продовжити). Якщо повідомлення не з’явилося, відкрийте додаток «Годинник» на iPhone, торкніться «Всі годинники», а потім торкніться «Сполучення з іншими годинами».

Якщо це ваш годинник Apple Watch, натисніть «Налаштування для себе». Або натисніть кнопку «Налаштування для члена сім’ї», і виконуйте вказівки з налаштування годин для одного з членів вашої сім’ї.

Годинники Apple Watch повинні знаходитися поруч з Вашим iPhone, поки ці кроки не будуть завершені.

підключити, apple, watch, iphone

Синхронізація Apple Watch в автоматичному режимі

Як підключити годинник до iPhone? Ви можете автоматично синхронізувати годинник Apple Watch з вашим iPhone. Щоб зробити це:

 • На екрані є іконки додатків. Виберіть «Яблучні годинник».
 • Щоб почати синхронізацію, натисніть «Почати сполучення» на обох пристроях.
 • iPhone жовтий пошук відео повинні бути вирівняні з анімацією на дисплеї годин
 • Після утворення пари iPhone відобразить повідомлення про завершення операції. Користувач повинен натиснути кнопку «Встановити як новий годинник Apple».
 • Система запитає, яка рука власника намір носити годинник, виберіть один з двох варіантів.
 • Ви також повинні погодитися з умовами використання.
 • Введіть інформацію про обліковий запис «Apple» (логін і пароль)
 • Система буде відображати інформацію про геолокаційні сервісах. Прочитайте його і натисніть кнопку «ОК».
 • Повторіть кроки після зустрічі з помічником по голосу Сірі.
 • На дисплеї буде відображатися діагностична інформація
 • Тепер ви повинні ввести 4 або 7-значний пароль для годин.
 • Система просить налаштувати одночасну розблокування пристрою.
 • Ви можете вибрати автоматичну установку додатків або встановити їх самостійно.
 • Після виконання всіх кроків ви отримаєте повідомлення на вашому iPhone про завершення сполучення.

Розмістіть iPhone над анімацією

Помістіть циферблат годинника в центр видошукача iPhone. Дочекайтеся повідомлення про те, що було створено пару з годинником Apple Watch.

Якщо ви не можете використовувати камеру, анімація для сполучення не виникає, або iPhone не може її прийняти, натисніть «Ручне пару з Apple Watch», а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані.

створення пари

Створення пари відбувається в кілька етапів:

 • Як і в першому випадку, вам потрібно натиснути на іконку програми.
 • Натисніть кнопку «почати сполучення».
 • Опція ручної настройки буде запропонована в нижній частині дисплея. Виберіть його і натисніть кнопку «i».
 • Після того, як iPhone «бачить» годинник, повторіть кроки з четвертого кроку попередньої настройки.
 • При сполученні обидва пристрої повинні бути близько один до одного.
READ  iPhone 7 не працює мікрофон

Проблеми і способи їх вирішення

Потрібно введення пароля на годиннику

Якщо при підключенні iPhone до Apple Watch, система просить ввести пароль, значить, годинник раніше були об’єднані в пару з іншим пристроєм. Необхідно стерти дані на годиннику, щоб підключити новий девайс.

Як підключитися до iPad?

Принцип підключення Apple Watch до планшету iPad нічим не відрізняється від способу підключення до смартфону iPhone ознайомитися з яким ви можете вище в цій статті.

Покрокова інструкція про те, як підключити Apple Watch до iPhone?

Якщо з’єднати кожен етап підключення або синхронізації Smart-годин до іншого девайсу від Apple, вийде покрокова інструкція, яка допоможе користувачеві-новачкові вирішити цю проблему. Отже, щоб успішно підключити iWatch до iPhone, потрібно:

Наведення камери iPhone на Apple Watch

 • Коли закінчиться раніше описаний процес, має бути зроблено дуже важливий вибір між: «Використовувати Apple Watch як новий» або «Відновити резервну копію»? Якщо ви вперше купили собі цей пристрій, то потрібно вказати перший варіант, але якщо ж ви втратили iWatch і придбали новий, вибирайте другий варіант (для перевірки гаджета на оригінальність скористайтеся цією статтею). Він довантажити з хмари раніше використовувані вами параметри і можливі системні інструменти.
 • Визначившись з вибором параметрів, користувачеві доведеться вказати, на якій руці він буде носити гаджет (в залежності від того, ви лівша чи правша).
 • Як і в кожному легальному продукті, необхідно підтвердити умови ліцензійної угоди (без цього ніяк).
 • Кожен володар хоча б одного продукту від Apple має свій Налаштування пін-коду для вхід в iWatch
 • Щоб забезпечити максимальний комфорт використання, користувачеві надійде пропозиція встановити додаткове програмне забезпечення, програми для Smart-годин, за допомогою яких відкриються нові функціональні можливості.
 • Кінцевий етап установки полягає в застосуванні всіх параметрів до девайсу. Він самий нудний і довгий з усіх (займає до 10-15 хвилин). Краще відкласти годинник з iPhone в сторону (всі заздалегідь підключивши до зарядного пристрою), а самому піти займатися своїми справами.

Синхронізації інформації між iPhone і Apple Watch

Не включаються Apple Watch

Якщо у вас з якихось причин не працюють годинник від Apple, рекомендуємо прочитати нашу окрему статтю, в якій ми розглянули основні причини та способи їх вирішення. Впевнені, що для вашої ситуації теж знайдеться відповідь. Але радимо вам спочатку перевірити, заряджена чи пристрій чи ні. Як правило, для нового годинника це є основною причиною.

Що робити якщо Apple Watch не бачить iPhone?

Перше що слід зробити в цій неприємній ситуації. це перевірити наявність підключення, як описано вище в даній статті, якщо з’єднання відсутня значить проблема полягає саме в цьому.

Виробник розумних годин пропонує кілька способів вирішення цієї проблеми на вибір.

На годинник не приходять повідомлення

У разі, якщо на ваш пристрій Apple Watch не приходять повідомлення, необхідно перевірити, чи підключені девайси між собою. Іноді виникає збій, в результаті якого дає змогу пристроям обмінюватися втрачається. Також в «Пункті управління» перевірте, щоб горіло зелене значок.

Що робити, якщо потрібно розірвати пару iWatch c iPhone або iPad, а потім відновити?

Якщо раптом трапиться так, що ви помилково або навмисно розірвали зв’язок Smart-годин з іншим «несучим» девайсом Apple, засмучуватися не варто. Всі введені, задані вами параметри, теми циферблатів, в загальному, вся інформація збережуться в iCloud. У разі повторного сполучення, і якщо вам потрібні старі параметри, потрібно вибрати «Відновити резервну копію». Після все відновиться.

Не включаються Apple Watch

Якщо у вас з якихось причин не працюють годинник від Apple, рекомендуємо прочитати нашу окрему статтю, в якій ми розглянули основні причини та способи їх вирішення. Впевнені, що для вашої ситуації теж знайдеться відповідь. Але радимо вам спочатку перевірити, заряджена чи пристрій чи ні. Як правило, для нового годинника це є основною причиною.

Як підключити і синхронізувати Apple Watch до iPad?

Якщо ви не маєте при собі iPhone, але вже придбали розумні годинник, впадати у відчай не варто. Ні, вам не доведеться використовувати їх всю дорогу як заміну механічних, якщо, звичайно, є iPad. По суті, підключення до нього нічим не відрізняється від підключення до iPhone, адже їх операційні системи схожі.

Вся особливість полягає в тому, що фірма Стіва Джобса раніше передбачила всі можливі ситуації, і, як виявилося, можна підключити iWatch до іншого гаджету від Apple.

Що таке Apple Watch

Apple Watch. це багатофункціональні Smart-годинник, створений і розроблені купертіновци (Apple), вперше представлені на презентації в 2014 році. Існують чотири покоління, так звані Series. Працюють на спеціальній операційній системі watchOS (одержує поновлення і нововведення щорічно), а інтерфейс нагадує iOS, тільки з круглими іконками.

Унікальною особливістю девайса є наявність вбудованого чіпа NFC, що дозволяє проводити безконтактну оплату одним рухом. Технологія називається Apple Pay. Серед зручних і корисних функцій є ще кілька:

 • Набрати SMS повідомлення. клавіатура не вміщається на невеликому екрані, тому користувач набирає текст за допомогою голосової диктування, або використовує готові шаблони;
 • Відповідати на дзвінки. Починаючи з 4 покоління, в пристрій вбудований мікрофон і динамік, що дозволяє розмовляти з абонентами прямо з годин;
 • Включати і користуватися Siri. Як заявляють самі купертіновци, чим частіше використовувати девайс, тим більше Apple Watch будуть розуміти користувача і підказувати можливі варіанти дій;
 • Відстежувати активність. Smart-годинник купують в першу чергу в якості зручного фітнес-асистента. У корпус вбудовані компоненти, що дозволяють вимірювати пульс, рахувати кількість пройдених кроків і калорій;
 • Використовувати віртуальні картки, є вбудований GPS трекер;
 • Прослуховувати музику. на девайс можна завантажити до 2 ГБ мелодій;
 • Переглядати пошту. на годиннику представлена ​​урізана версія оригінального програми. Відповідати на повідомлення не можна, але переглядати, позначати прочитаним і видаляти можна.
READ  Чи вистачає 64 gb на iPhone 11

На зовнішньому корпусі годин знаходяться дві кнопки. коліщатко Digital Crown і кнопка трохи вище нього. «Цифрова корона» виконує функції виклику голосового помічника, активує Apple Pay, робить скріншоти, виходить з додатків, змінює шрифт, управляє звуком і гортає фотографії.

На екрані годинника горить напис: «Блокування активації»

Вам необхідно ввести дані від облікового запису, яка використовується в годиннику. Якщо це інший Apple ID, то спочатку необхідно зняти блокування, інакше ви не зможете синхронізувати годинник з іншим пристроєм. А для цього, як правило, необхідно вказати правильний пароль від попереднього ID.

Підключення Apple Watch до iPhone

Перш, ніж синхронізувати годинник зі смартфоном, необхідно виконати наступний ряд дій:

 • Зарядіть Apple Watch перед з’єднанням з iPhone. в комплекті йде зарядка, що представляє собою невелику шайбу. Прикладіть задню частину з магнітом до зарядного пристрою;
 • Перевірте, чи підключений iPhone до інтернету (допустимо використовувати Wi-Fi-з’єднання і стільниковий зв’язок), і активований чи Bluetooth;
 • Переконайтеся, що на смартфон завантажено спеціальний додаток. Як правило, часто користувачі з iPhone відразу ж видаляють всі встановлені додатки, які їм не потрібні, хоча серед таких інструментів і знаходиться програма Watch;
 • Після повної зарядки надіньте Smart-годинник на руку і виберіть один з двох способів сполучення. автоматичний або ручний.

З якими версіями працюють Smart-годинник

Для того, щоб користуватися Apple Watch, досить мати модель iPhone 5s і вище, з встановленої на ньому системою iOS 11. Але при цьому є один важливий нюанс. це правило поширюється до покоління Series 3 (з вбудованою eSIM, проте в Росії технологія вбудованою SIM.карти поки що не працює) і 4. Далі для роботи з новими Series 4 необхідний iPhone 6 і вище. На даний момент відбувається розробка нової осі watchOS 5, яка буде працювати зі смартфоном, починаючи з iOS 12. Виходить, що цієї ж моделі буде досить, щоб запустити годинник. девайс поки що підтримує цю операційну систему.

Що ж стосується iPad, то девайс також можна синхронізувати з годинником, тому що його функціонал, в принципі, особливо не відрізняється від iPhone. Так, за своїми габаритами він займає більше місця, проте в багатьох випадках синхронізація з ним теж корисна, наприклад, коли ви лежите в ліжку, але при цьому вам приходить якесь повідомлення на iPad. Вам не потрібно вставати, щоб прочитати його, адже можна зробити це через Apple Watch, які висять у вас на руці.

Як підключити Apple Watch до iPhone. Повна інструкція.

Як підключитися до iPad?

Принцип підключення Apple Watch до планшету iPad нічим не відрізняється від способу підключення до смартфону iPhone ознайомитися з яким ви можете вище в цій статті.

Платити за додатки

З вашим iPhone, iPad і Apple Watch, ви можете використовувати Apple заплатити, щоб платити за додатки, коли ви бачите Яблуко платити в якості способу оплати. Подивіться на одну з цих кнопок в додатках.

Щоб розрахуватися з Apple, платити в додатку:

У материковому Китаї, може знадобитися ввести PIN-код.

У деяких країнах, ви можете використовувати Apple заплатити, щоб зробити розрахунки в бізнес-чат. 4

Перевірте вашу історію транзакцій

При перегляді вашої картки в гаманець, ви будете бачити останні операції для кожної кредитної або дебетової картки. Ви також можете побачити останні десять операцій для ваших карт. Просто натисніть на карту і натисніть Потім перейдіть на вкладку Операції. Залежно від вашого банку або емітента карти, ви можете побачити тільки операції, вироблені з вашим пристроєм. Або ви можете побачити всі транзакції, зроблені з вашого кредитного рахунку дебетової або кредитної карти, включаючи всі платять пристроїв Apple і вашої пластикової карти.

Якщо ви налаштували ваш Apple годинник з Apple, платити, ви можете перевірити історію транзакцій в додатку на вашому iPhone. У години додаток, просто натисніть на гаманець і Apple, платне, торкніться карти, і виберіть вкладку Операції.

Деякі банки і емітенти дають тільки початкові суми авторизації в гаманці, яка може відрізнятися від остаточної суми угоди. Залежно від вашого банку або емітента, можна побачити різні суми проводок від місць, таких як ресторани, заправні станції технічного обслуговування, готелю і компанії з оренди автомобілів. Завжди звертайтеся до кредитної або дебетової картки від вашого банку або емітента для остаточних деталей угоди.

Якщо відмовився від угоди, зв’яжіться з вашим банком або емітентом за допомогою.

Як підключити Apple Watch до iPhone 10

Оплатити з іншої картки, а не карти за умовчанням

 • для iPhone X або більш пізньої версії: двічі натиснути бічну кнопку. Коли з’явиться ваша карта за умовчанням, торкніться його, потім торкніться, щоб вибрати іншу карту. Погляд на вашому iPhone для перевірки справжності ідентифікатор особи, а потім, утримуючи верхній частині пристрою поряд з читачем платити.
 • iPhone 8 або раніше: тримати пристрій біля читача, не зупиняючись пальцем на сенсорний ID. Коли з’явиться ваша карта за умовчанням, торкніться його, потім торкніться, щоб вибрати іншу карту. Решта палець на Touch ID для оплати.
 • Apple спостерігати: двічі натиснути бічну кнопку. Коли з’явиться ваша карта за умовчанням, проведіть пальцем вліво або вправо, щоб вибрати іншу карту. Тримайте ваші годинник у читача, звернути.
READ  Як перенести додатки на новий iPhone

використовувати карти

Платити з Apple спостерігати

 • Щоб можна було використовувати карту за замовчуванням, двічі натисніть бічну кнопку і утримуйте дисплеї вашого Apple спостерігати протягом кількох сантиметрів до безконтактного зчитувального пристрою.
 • Зачекайте, поки не відчуєте легкий дотик.

Якщо ви платите з Apple, платити готівкою в Сполучених Штатах, перевірки автентичності з кодом, сенсорний ID, і код безпеки. 3 деякі термінали можуть запросити PIN-код для завершення будь-видаткової операції. У відповідь на запит введіть 0000 або новий будь-який інший чотиризначний код.

Перевірити підключення годин Apple Watch

Наявність з’єднання пристрою Apple Watch з iPhone можна перевірити 2 способами. На годиннику перевірку виконують через розділ «Пункт управління». На телефоні для цієї мети використовують додаток «Watch».

У першому варіанті роблять жест вгору, щоб відкрити розділ «Панель управління». У верхньому лівому кутку з’являється значок червоного кольору у вигляді перекресленого телефону або червоний хрестик. Це вказує на відсутність зв’язку між електронними пристроями.

Активувати програму Watch показує наявність контакту з iPhone. Якщо при черговій перевірці мережі переривається, то вмикають і вимикають кнопку «Авіарежім». З’єднання має відновитися.

Спробувати підключити Apple Watch до iPhone ще раз

У разі невдалого контакту пробують під’єднати iWatch до iPhone ще раз. Покрокова інструкція цього процесу:

 • iWatch і iPhone мають у своєму розпорядженні поруч один з одним.
 • На iPhone відключають авіарежім і включають Wi-Fi і Bluetooth. Для цього проводять по екрану телефону вгору. для відкриття розділу «Пункт управління».
 • Обидва девайса перезавантажують.

Іноді ці маніпуляції не призводять до позитивного результату. В цьому випадку потрібно розірвати пару між гаджетами і створити її знову.

Перший запуск, створення пари та налаштування

Перед запуском розумні годинник потрібно перевірити і налаштувати. Виробник пояснив, як налаштувати Apple Watch і підготував для цього покрокову інструкцію. Годинники працюють з iPhone 6 і всіма подальшими модифікаціями, оснащеними останньою версією ОС iOS.

Як і будь-яким іншим пристроям, Smart-годинах потрібна зарядка. Девайс включають в розетку через зарядний кабель Apple або док-станцію з магнітним кріпленням, які кріпляться до блока живлення USB. Повна зарядка займає деякий час.

Наступний етап. підключення до телефону.

 • Для вирішення завдання, як підключити Apple Watch до iPhone, спочатку потрібно включити розумний девайс. Для цього на бічній панелі розташована кнопка. Тиснуть на кнопку протягом декількох секунд, поки не з’явиться логотип корпорації Apple. Після включення потрібно вибрати мову.
 • Наступний крок. годинник попросять відкрити програму для Apple Watch на iPhone. Воно встановлено виробником заздалегідь, під час оновлення софта.
 • Про те, що програма працює, сигналізує поява на екрані гаджета різних візерунків, а на телефоні запускається камера.
 • Пристрій iWatch працює на будь-яку сторону. потрібно вибрати, на якій руці воно буде носитися. Щоб продовжити роботу, приймають умови надання послуг і реєструють годинник за допомогою Apple ID.
 • На екрані девайса в цьому випадку висвітиться ряд настановних повідомлень з iPhone.

Якщо камері не включилася, потрібно провести поєднання чи синхронізацію Apple Watch з iPhone і спробувати створити пару. Для цього годинник і iPhone мають у своєму розпорядженні поруч і вводять шестизначний код сполучення девайсів. iWatch знаходять iPhone по Bluetooth в радіусі 10 м. Зв’язатися з телефоном з більш дальньої відстані пристрій зможе після підключення до мережі Wi-Fi. З’єднання через Bluetooth зменшує витрату заряду батареї на 50%.

Як правильно підключити Apple Watch до iPhone

Smart-годинник. багатофункціональний гаджет від Apple. Щоб скористатися наданими пристроєм можливостями, потрібно знати, як підключити Apple Watch до iPhone.

Що, якщо на виходить створити пару

Якщо синхронізація не відбулася, пробують розірвати пару і створити ще раз. Для цього натискають пуск програми «Створити пару з Apple Watch вручну» (Pair Apple Watch Maually). На екрані з’явиться інструкція, як це зробити.

Розірвати пару і створити її з початку

При відсутності контакту між пристроями пару розривають і створюють її повторно.

 • На годиннику вибирають розділ «Налаштування», переходять в «Основні», натискають «Скидання», вибирають кнопку «Стерти контент і налаштування».
 • На телефоні запускають програму Watch. Вибирають розділ «Мої годинник». У верхній частині екрана зліва з’являється значок годин. Поруч з ним знаходиться кнопка «i», на яку потрібно натиснути.
 • У меню, що вибирають віконце «Розірвати пару з Apple Watch». Натискають на нього ще раз для підтвердження дії.
 • Створюють пару iWatch і iPhone.
 • Після закінчення процедури гаджети перезавантажують.
BETATECH.COM.UA 2022