Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити безлімітний інтернет на телефон

Як правильно вибрати безлімітний тариф?

Перед тим як вибрати тариф, слід визначитися: з яким оператором Ви будете працювати. Вибір оператора залежить від моделі Вашого модему і покриття у Вашій місцевості.

Існує два види 4G 3G модемів. це CDMA і GSM.

CDMA модеми працюють з оператором Інтертелеком.

GSM модеми працюють з 3G операторами. Lifecell, Vodafone, Київстар та Трімоб.

Помічник з вибору 4G 3G інтернету

Лідерами на ринку України з підключення 4G 3G Інтернету є компанії Київстар, Vodafone, Lifecell, Інтертелеком, Трімоб. Варто відзначити, що на деяких тарифних планах існує обмеження по швидкості після вичерпання виділеного трафіку.

Кожен користувач бездротового 4G 3G інтернету має свої потреби. Хтось використовує його на додаток до кабельного. користується 4G 3G WI-FI роутером на вулиці і в транспорті. Хтось часто буває у відрядженнях і любить бути завжди в мережі. А для кого-то 4G 3G модем. єдиний доступний варіант виходу в інтернет.

Перед активними користувачами часто стоїть вибір: які ж тарифи Інтернету вибрати? Адже хочеться і серіал подивитися, і в онлайн ігри пограти. Просто новини почитати. Спеціально для таких абонентів оператори 4G 3G інтернету пропонують безлімітні тарифи.

Безлімітні тарифи 4G / 3G

Підключи 4G / 3G інтернет

Введіть Ваш номер телефону, ми передзвонимо Вам найближчим часом

Smart Business

Який GSM оператор краще?

На сьогоднішній момент кожен з GSM операторів можуть запропонувати своїм користувачам широкий перелік тарифних планів, кожен з яких буде оптимальний по-своєму і задовольнить вимоги абсолютно будь-якого користувача.

Зараз велика частина абонентів вибирає тарифні плани в залежності від того який безлімітний мобільний Інтернет пропонує оператор, яку швидкість Інтернету він при цьому надає і, звичайно, яку абонентську плату за це необхідно платити.

Однак далеко не всі підбирають операторів зв’язку і тарифи для смартфонів. Маючи при собі портативний WI-FI роутер або 4G 3G модем, користувач очікує від нього швидких передач даних в необмеженій кількості. Тут українським GSM операторам є чим порадувати своїх абонентів.

 • Так, лідером серед всіх інших став Vodafone. той, хто дійсно знає, що таке 4G 3G безлімітний Інтернет. Водафон представив новий тарифний план Super Net Unlim, за умовами якого, Ви отримуєте абсолютну свободу на просторах безлімітного мобільного Інтернету. При цьому швидкість передачі даних мережі так само залишається максимальною і може досягати до 150 Мбіт / сек.
 • Другим за популярністю по праву можна вважати lifecell. Цей оператор швидко набрав популярність зважаючи на велику кількість послуг, що надаються тарифних планів. Для людей, які проводять в Інтернеті середня кількість часу, тарифний план Інтернет тариф 70 буде оптимальним. З назви видно, що в місяць плата становить 199 грн / міс, а згідно з умовами даного тарифного плану користувачам дається 70 ГБ Інтернет-трафіку і додатково безкоштовно кількість ГБ використаних минулого місяця.
 • Не сильно поступається своїм безлімітним партнерам і Київстар. За швидкістю передачі даних він може позмагатися і з Vodafone, так як її показник у Київстару може бути до 150 Мбіт / с секунду. При цьому, в лінійці тарифів операторів є безлімітний. Максимальний Безлім. Крім того, що Вам надається повний безліміт на дзвінки всередині мережі, Ви також отримуєте і безлімітний Інтернет.
READ  Як підключити інтернет з iPhone на комп'ютер

Оператор Інтертелеком працює в технологіях Rev. A і Rev. B на швидкості 14.7 Мбіт / с (тільки пристрої, що підтримують швидкість, в іншому випадку вона не буде перевищувати 3.1 Мбіт / с).

Дізнатися, яке покриття у Вашій місцевості, Ви зможете на цій сторінці або залишивши заявку на сайті. Наші технічні фахівці зателефонують Вам і підберуть оптимального для Вас оператора.

Тариф «Lifecell 299»

Тарифний план «Lifecell 299»: максимум інтернет за доступною ціною Чи не у.

підключити, безлімітний, інтернет, телефон

Тариф «Lifecell 199»

Тарифний план «Lifecell 199»: максимум інтернет за доступною ціною Чи не у.

Тариф «Lifecell 149»

Тарифний план «Lifecell 149»: максимум інтернет за доступною ціною Не пропустіть.

Стартовий пакет Максимальний Безлім (перший місяць сплачено)

Безлімітне інтернет від Київстар з тарифом “Максимальний Безлім” БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ШВИДКОСТІ.

Тариф «Lifecell 99»

Тарифний план «Lifecell 99»: максимум інтернет за доступною ціною Чи не уп.

Як підключити безлімітний інтернет на телефон

Тариф «Lifecell 249»

Тарифний план «Lifecell 249»: максимум інтернет за доступною ціною Чи не у.

переваги

Ви нам нічого не винні за дзвінки на міські і мобільні номери абонентів МГТС і МТС. Спілкуйтеся на здоров’я!

Підключайте Мобільний зв’язок за тарифами «Smart NonStop», «Smart Модем» або «Smart Модем» і отримуйте безлімітний інтернет на швидкості до 4 Мбіт / с. А ще їм можна ділитися!

Оптом. завжди вигідніше. Ось і Мобільний зв’язок в комплекті з Домашнім інтернетом і Цифровим TV обійдеться дешевше. Для підключення залиште заявку на нашому сайті.

Баланс всіх SIM-карт на одному особовому рахунку

Пропозиція для великої родини: стежте за станом мобільних рахунків домочадців через Особистий кабінет. Нехай ніхто не залишиться без зв’язку в невідповідний момент.

Своє беріть з собою: спробуйте переваги нашої Мобільного зв’язку без втрати номера. Для цього переконайтеся, що ваш баланс позитивний, і заповніть заявку на нашому сайті.

Просте управління витратами вашої родини: сплачуйте Домашній Інтернет, Домашній телефон, Мобільний зв’язок та інші послуги в одному рахунку раз на місяць. Більше послуг. більше знижка!

підключити, безлімітний, інтернет, телефон

абонентам МГТС

В даний час компанії МТС і МГТС надають послуги високошвидкісного домашнього Інтернету, цифрового телебачення та мобільного зв’язку під єдиним брендом МТС Home. Якщо Ви є діючим абонентом МГТС і вас цікавлять тарифи під брендом цієї компанії, натисніть кнопку «Дізнатися тарифи».

Як дізнатися тариф на МГТС мобільний?

Отримати інформацію про тарифний план можна різними способами:

 • Набрати на мобільному телефоні USSD-команду 11159 # і натиснути клавішу зателефонувати.
 • Зайти в Особистий кабінет на сайті МГТС. Розділ головного меню «Всі мої послуги» містить дані про підключених перевірити наявність та ціну на них.
 • Завантажити та встановити на телефон мобільний додаток. Розділ «Підключення послуги» на головній сторінці містить картки за кількістю мобільних номерів. Натискаючи на картку, абонент бачить розділ «Послуги», де вказано тарифний план, залишок трафіку, SMS та хвилин. Тут же можна налаштувати додаткові опції або змінити тариф.
READ  Як скинути пароль на телефоні якщо забув

Як зателефонувати в МГТС з мобільного?

Для вирішення питань, що стосуються телекомунікаційного зв’язку (телефонії, широкосмугового інтернету, кабельного TV, підключення та зміни пакетів), а також обслуговування камер відеоспостереження телефонуйте безкоштовно в Контактний центр МГТС 8 (495) 636-0-636. Автоінформатор буде перераховувати пункти меню, серед яких можна вибрати необхідний. Через завантаженість Центру очікування відповіді оператора може тривати більше 10 хвилин.

Для дзвінків з мобільного телефону МГТС діє короткий номер. 0636.

Безкоштовна довідкова служба для абонентів, які проживають в МО. 8 (800) 250-00-50.

підключити, безлімітний, інтернет, телефон

Як дізнатися баланс МГТС мобільного?

З’ясувати стан особового рахунку мобільного зв’язку можна:

 • Набравши команду на телефоні 100 #, клавіша зателефонувати.
 • Зателефонувавши до Контактного центру МГТС 8 (495) 636-0-636.
 • В Особистому кабінеті. Баланс відображається в розділі головного меню «Всі мої послуги» з правого боку. Тут же розташована посилання «Оплатити».
 • У мобільному додатку. На головному екрані під ім’ям і номером абонента відображається баланс. Щоб його поповнити, необхідно натиснути на іконку «Гаманець».

Якщо баланс негативний, але не більше 3000 рублів, номер не буде заблокований до 25 числа наступного місяця.

Перехід зі своїм номером

Залиште свої контактні дані, щоб ми могли уточнити деталі підключення: ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Наш кур’єр безкоштовно привезе вам SIM-карту і «Заява на перенесення номера».

Smart Max

Додаткова SIM-карта для інтернету. з тим же номером

Користуйтеся одночасно двома SIM-картами з одним абонентським номером та однаковим набором послуг мобільного зв’язку

Послуга для бездротового обміну інформацією між пристроями

Що таке додаткові сервіси?

Wikipedia на всіх мовах і безкоштовні книги в додатку SmartKyivstar. Читайте що побажаєте.

Спілкуйтеся з друзями скільки завгодно. Найпопулярніші соцмережі і месенджери включені.

Дивіться улюблені фільми, серіали і телеканали з включених сервісів. без передплати та плати за трафік.

Мільйони музичних треків на будь-який смак у вашому смартфоні. необмежений стрімінг.

Грайте в популярні ігри та відвідуйте світові платформи геймерів без тарифікації трафіку.

Без черг, бюрократії та зайвих паперів

Тарифи для мобільного інтернету МТС

Власне, такий спеціальний тарифний план всього один. Називається він «МТС перший». За умовами цього тарифу, Ви зможете підключити інтернет МТС на телефон і користуватися ним, оплачуючи по 1,06 грн за кожен мегабайт прийнятих або переданих даних. Будь-якої додаткової абонентської плати або обов’язкових поповнень цей пакет не містить. Ця пропозиція підійде тим людям, яким інтернет потрібен не дуже часто і в невеликих обсягах. Інакше варто подивитися описані нижче пропозиції.

Пакети інтернет трафіку МТС Connect

Тут уже варіантів набагато більше. Це вже не тарифні плани, а пакети послуг, які можна підключити на будь-який тариф передплаченого або контрактної форми обслуговування. Давайте спочатку подивимося на пакети МТС Connect в табличному вигляді:

Обсяг не тарифікуються трафіку на місяць, МБ

Згідно з умовами Вашого тарифного плану

термін дії цих пакетів. 7 днів. Підключити їх можна тільки абонентам передоплати (без контракту).

Як бачите, для інтернету МТС Connect надає Вам можливість вибору підходящого саме для Вас пакета. Говорити який з них краще, а який гірше безглуздо, так як у кожної людини свої запити і потреби, а значить і вигідним кожному буде свій пакет. Прикиньте приблизно, який обсяг даних Вам буде потрібно, і зробіть відповідний вибір.

Огляд інтернету МТС за технологією GPRS / EDGE

Ми вже з Вами раніше розглядали пропозиції]] 3G інтернету від МТС]]. а сьогодні я пропоную провести огляд мобільного інтернету МТС за технологією GPRS / EDGE (так званий 2G інтернет). Причому я хочу акцентувати увагу тільки на тих тарифах і послугах, які не вимагають укладення договору, тобто доступні на умовах передоплати (хоча більшість пропозицій є як для контрактних абонентів, так і для тих, хто підключався без контракту). Ідея розглянути 2G тарифи прийшла через те, що велика кількість абонентів змушене користуватися доступом в інтернет саме за цією технологією. Так, 3G набагато швидше, але поширений він по території України помітно гірше.

READ  Черговість виходу айфонів

А ось звичайний інтернет МТС для телефону може використовуватися на всій території покриття мобільного зв’язку цього оператора. Тобто, Ви зможете отримати доступ в інтернет скрізь, де у Вас працює мобільний зв’язок. Це дуже зручно і зазвичай трохи дешевше, ніж за технологією 3G. Швидкість, звичайно, тут замала (зазвичай близько 100 кбіт / с, хоча оператори можуть писати різні значення), але для звичайного серфінгу і перевірки пошти її буде досить.

Інтернет МТС для мобільних телефонів можна розділити на три групи:

 • Повноцінний тарифний план.
 • Пакети інтернет трафіку.
 • спеціальні послуги.

Проводити наш огляд інтернету через МТС ми будемо, відштовхуючись саме від цього угруповання.

Спеціальні послуги для інтернету через МТС Україна.

У цій групі варіантів інтернету МТС пропонує скористатися однією зі своїх послуг. Подивимося, що ці послуги є в табличному вигляді (ну люблю я таблиці J з їх допомогою дуже добре сприймається на око інформація в цифрах):

Безлімітний день з Опера Міні (Opera mini) на день

Безлімітний день з Опера Міні (Opera mini) на місяць

0,01 (для тарифів лінійки «Супер», «Безлімітний без контракту» і «Турист МТС». 0,03 грн)

Як бачите, послуги для мобільного інтернету МТС надають можливість необмеженого доступу (за винятком ГіперАктива, де Вам доведеться оплачувати кожен мегабайт трафіку). Послуги з Опера Міні зобов’язують під час доступу до інтернету з мобільного телефону користуватися саме цим браузером. Інакше Вам доведеться платити за трафік за умовами Вашого тарифного плану, а не послуги. Також зверніть увагу на важливий нюанс: для закачування файлів розміром від 15 МБ, з розширенням jar або jad, перегляду відео Опера Міні не використовується! Так що в цьому випадку Вам знову ж доведеться платити за трафік згідно з умовами Вашого тарифу.

Розглядаючи зазначені в таблиці послуги для інтернету МТС-Україна варто відзначити, що Безлімітний день з Опера Міні і Гіпернет підійдуть тим абонентам, які користуються мобільним інтернетом періодично (зручно, що абонентська плата стягується тільки в ті дні, коли Ви дійсно користуєтеся Інтернетом). Безлімітний місяць з Опера Міні і гіперактив підійдуть тим людям, які регулярно використовують інтернет МТС в значних обсягах.

Ось такий список пропозицій є у компанії МТС-Україна. Сперечатися про те, який з них більш вигідний, а який навпаки. це невдячна справа. Як я вже говорив, у кожної людини свої потреби, а значить і оптимальним для нього буде свій варіант, свій тариф, своя послуга. Головне, що потрібно зробити. це проаналізувати як часто і в яких обсягах Ви будете користуватися інтернетом МТС, а потім вже вибрати найбільш вподобаний з розглянутих нами сьогодні пропозицій.

BETATECH.COM.UA 2021