Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити бонуси спасибі на телефоні

Особливості дії програми

Спасибі дозволяє отримувати умовні бали кожен раз, якщо оплачувати свої покупки карткою. Тип і статус її значення не має: дебетова або кредитна, Класична або Преміальна. Варто також розуміти, що всі рахунки клієнта об’єднані. Якщо карток кілька, кожну підключати необхідності немає, досить виконати налаштування на одній з них. При оформленні нових карткових рахунків, вони будуть брати участь в накопиченні автоматично.

Існує кілька можливостей, щоб підключити Спасибі від Ощадбанку: через телефон, інтернет, банкомат. Але останній спосіб мають на увазі фізичне відвідування точки продажів, де встановлено пристрій самообслуговування, що не завжди зручно або є в конкретній ситуації. Інтернет, незважаючи на повсюдне поширення, також може виступити недоступним варіантом через технічні складнощі. Телефон же у клієнта завжди є в наявності, через що активувати послугу можна завжди.

Інші можливості підключення через телефон

Підключити Спасибі від Ощадбанку через SMS. це не єдина можливість для активації за допомогою телефону. Клієнт може зателефонувати до Контактного Центру. Телефон безкоштовний цілодобовий 8800555. Звернення виступає безкоштовним, крім міжнародних дзвінків. Почувши привітання робота, потрібно набрати 0. Це означає запит оператора. Перейти до розмови з ним можна з будь-якого розділу таким же способом. Співробітникові Центру потрібно повідомити:

Покрокова інструкція підключення за допомогою SMS

Особливістю використання телефону виступає надана банківською установою можливість співпраці за допомогою коротких команд. Використовувати їх допускається, якщо у клієнта підключений один з пакетів Мобільного банку. Існує безкоштовний тариф, який підключають багато клієнтів для контролю витрат по карті. Мобільний банк рекомендують підключати, щоб на ранніх етапах розпізнати випадки шахрайства.

підключити, спасибі, телефон

Наявність картки. головна умова підключення до проекту

READ  Як встановити ipa на iPhone без джейлбрейка

Активувати Мобільний банкінг можна у відділенні при оформленні карти або в будь-який момент через банкомат, інтернет або по телефону. Після цього, стає доступним можливість використання ussd команд.

підключити, спасибі, телефон

Как настроить плейбек с телефона за 5 минут.

Інструкція, як підключити Спасибі від Ощадбанку через SMS, виглядає таким чином:

 • Набрати повідомлення в форматі команда і номер картки. Командою виступає слово СПАСИБІ, набране великими літерами. Через пробіл після нього, потрібно ввести чотири цифри, на які закінчується картковий номер.
 • Відправити SMS на телефон обслуговування 900. Вартість операції дорівнює нулю, за винятком фізичного знаходження клієнта поза зоною роумінгу свого оператора. При цьому послуга обійдеться в суму, призначену оператором відповідно до своїх тарифами.
 • У відповідь клієнту надійде сповіщення про необхідність вивчити умови і правила проекту щодо взаємодії з рахунком. В даному повідомленні будуть вказані можливості для вивчення даних правил (сайт банку) і код-пароль, який виступить підтвердженням клієнта про їх вивченні.
 • Надіслати код.
 • Для входу в контактний центр Спасибі потрібно пароль. Він надійде по завершенні операції.
підключити, спасибі, телефон

Варіанти активації програми

Как получить бесплатные Мб?Это Реально

Як приєднається до системи

Приєднатися до успішній програмі просто і для цього потрібно зовсім небагато: банківська карта самого банку, і проведення реєстрації. На що потрібно звернути увагу. дійсні карти, випущені цим банком, за винятком деяких (Картки Maestro і Maestro «Соціальна», які починаються часткою цифрами 639002551).

Існує два способи, якими можна підключити Спасибі від Ощадбанку.

В інтернет-банку Сбербанк Онлайн або можна підключити систему Спасибі від Ощадбанку через мобільний банк. Скористайтеся банкоматами, в частині «Бонусна програма». Підключіться до сервісу «Мобільний банк». Для цього відправте повідомлення такого змісту: СПАСИБІ 1234 (ці цифри умовні, в конкретному випадку це будуть останні чотири цифри номера діючої карти) на номер 900.

READ  включення iPhone

Реєстрація через банкомат

Крім телефону, існують і інші способи реєстрації в програмі Спасибі від Ощадбанку. Наприклад, через банкомат зробити це досить просто: використовуючи карту в розділі «Бонусна Програма», зробивши запитувані дії, отримуєте бажаний пароль.

Правила визначають конкретні вимоги і порядок прийому в члени всіх учасників з активованими картами. Клієнт підтверджує ознайомлення з відповідними положеннями і дає згоду на дотримання всіх обговорених умов участі в діяльності Програми.

Як проводиться розрахунок

Важливо. Винагороди за різні придбання отримують у вигляді балів, розмір яких, також, залежить від конкретних організацій.

Переваги та недоліки програми

Програма проілюструвала очевидні переваги:

Однак засновники грунтуються в своїх діях на особисту вигоду. Причому, обов’язково плюсовій прибутку. Звідси і недоліки в Програмі:

Підключити Спасибі від Ощадбанку через телефон

Власники пластикових карт отримали можливість користуватися кешбек, роблячи різні покупки завдяки підключенню програми лояльності.

 • За допомогою SMS.
 • Через викачане додаток.
 • зателефонувавши оператору.

Інші способи активації послуги

Найпростіший метод підключити Спасибі від Ощадбанку через телефон. дзвінок у службу технічної підтримки на номер 900. Після з’єднання натиснути 0. Далі відповісти на кілька запитань. Оператору потрібно повідомити такі дані як:

 • ПІБ;
 • номер і пін-код карти;
 • період дії карти.

Менеджер центру проведе підключення відразу ж. У цього варіанту є істотний недолік. це постійно зайнята телефонна волосінь. Найчастіше це спосіб вибирають літні люди, які не користуються інтернетом.

Як підключити Спасибі через телефон і додаток?

Якщо на смартфоні є Сбербанк Онлайн, підключити програму лояльності досить просто, потрібно:

 • Виконати вхід в додаток і авторизуватися.
 • Знайти в розділі меню пункт «Спасибі» і клікнути на нього.
 • Прочитати правила і погодитися, потім ввести свої дані.
 • Прийде SMS з секретним паролем, який використовується для зв’язку з контакт-центром.
 • Реєстрація успішно завершена і можна розплачуватися картою, і отримувати кешбек.
READ  Як підключити SSD до комп'ютера

Цей спосіб дуже простий і впоратися з ним може кожен.

Інструкція підключення

 • Вести: «СПАСИБІ ####» (знаки «####». замінити останніми цифрами з номера картки). Між словом і цифрами обов’язково повинен стояти пробіл. Повідомлення відіслати на номер 9 0 0. Оплата за SMS стягується згідно з тарифним планом оператора.
 • У відповідь прийде пін-код з шести символів в форматі «# ХХХХХ» і інформаційна посилання на правила користування програмою. Щоб погодиться з правилами, слід у відповідь на SMS відправити отриманий код на номер 9 0 0.
 • У відповідному повідомленні буде отримано пін-код, яким можна користуватися для зв’язку з центром підтримки клієнтів. Отриманий пароль потрібно зберегти або запис окремо, він дуже важливий.

Реєстрація завершена, і можна починати користуватися кешбек.

Якщо користувач втратить або забуде пароль, його не складно відновити в банкоматі або терміналі, потрібно вибрати в меню «Бонусна програма» вкладку «Відновити пароль». Зробити це можна і через сайт Ощадбанку.

Функція накопичення балів дуже зручна для постійних клієнтів банку. Підключивши Спасибі від Ощадбанку через телефон можна істотно заощадити на покупках і знизити свої витрати. Для розрахунку балами необхідно тільки повідомити про їх наявність на касі. Застосовувати їх можна тільки при безготівковому розрахунку.

BETATECH.COM.UA 2021