Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити другий телевізор до кабельного телебачення

Table of Contents

Чим відрізняється краб від ответвителя

У краба потужність приходить телевізійного сигналу, як правило, ділиться на рівні частини між усіма підключеними телевізорами. На відміну від краба, в відгалужувачів абонентам відводиться тільки невелика частина надходить на вхід потужності сигналу, близько 6 дБ.

підключити, другий, телевізор, телебачення

Для забезпечення достатнього рівня телевізійного сигналу, що надходить до абонентів, сигнал на вхід ответвителя подається з магістрального підсилювача потужністю, в залежності від кількості підключених абонентів. У сукупності все ответвители, встановлені в одному під’їзді, є краб з численними відгалуженнями.

Як встановити на антенний кабель F-штекер

Штекери продаються трьох типорозмірів для кабелів різного діаметру. При покупці зверніть увагу, щоб F-штекер підходив для Вашого антенного телевізійного кабелю. Цей тип штекера підходить для аналогового, цифрового телевізійного сигналу і сигналу, що йде зі супутникової антени.

Накрутити F-штекер на кабель можна, розбивши його двома способами, з заворотом екранує обплетення, на схемі з лівого боку, і не загортаючи її, на схемі справа, відповідно до наведеної нижче схемою оброблення.

Надійніше F-штекер буде триматися в разі завороту екранує обплетення, але якщо не вдається його накрутити, то можна скористатися другим способом.

Для оброблення телевізійного кабелю, несильним натисканням ножа, щоб не пошкодити екранує оплетку антенного кабелю, зовнішня його оболонка прорізається вздовж на кілька сантиметрів.

Після надрізу оболонки, вона відгинається в сторону і зрізається в місці початку розрізу.

Відвертаються алюмінієва фольга і мідна оплетка. Екран в антенних кабелях буває в трьох виконаннях: одна мідна оплетка, алюмінієва фольга і зверху неї мідна оплетка (як в моєму випадку), тільки алюмінієва фольга.

Багато хто не знає, що для додання механічної міцності фольгу покривають з внутрішньої сторони поліетиленом. Зачистити пластик неможливо. Якщо накрутити штекер на внутрішню сторону фольги антенного кабелю, то контакту не буде, або він буде дуже поганий. Щоб такого не сталося, потрібно половинку відвернута фольги загнути назад, тоді токопроводящая сторона буде зовні.

Бувають ситуації, коли діаметр отвору внутрішнього різьблення F штекера більше, ніж діаметр антенного кабелю. У такому випадку потрібно перед заворотом фольги навити на антенний кабель кілька шарів ізоляційної стрічки, щоб підігнати розмір кабелю. Далі все робити, як описано. Знімається ізоляція з центральної жили за технологією, описаної в статті «Підготовка проводів до монтажу».

На фольгу накручується F штекер «накрутка на кабель».

Відкушується центральна жила антенного кабелю таким чином, щоб залишилося виступати близько 2-3 мм.

Накручується до упору друга половина штекера, і F-штекер готовий до роботи.

Бувають випадки, коли після вставляння антенного штекера в гніздо телевізора кабель доводиться згинати під прямим кутом або неможливо встановити телевізор близько до стіни через що заважає антенного кабелю. У такому випадку можна використовувати F-гніздо. штекер кутовий конструкції.

Різниця між двома описаними штекерами. тільки в їх формі. Технологія установки на телевізійний кабель штекерів прямий і кутовий конструкції однакова.

Як під’єднати антенний кабель до телевізора без штекера

У житті бувають ситуації, що потрібно терміново підключити до телевізора антенний кабель, а штекера під рукою немає. Тимчасово підключити антенний кабель можна і без штекера. Для цього потрібно спочатку зняти верхню оболонку на довжину 5 см, розвинути і відвернути екранує оплетку, зняти ізоляцію з центральної жили кабелю і саму жилу загнути в петельку. Ширина петельки повинна бути трохи більше отвори в центральному гнізді роз’єму.

Якщо роз’єм в телевізорі як на фото, то на центральний контакт потрібно надіти ізоляційну трубку. Далі вставляється петелька в центральний контакт, а екрануюча обплетення заправляється в роз’єм лезом викрутки. Головне. не допустити зіткнення проводів екранує обплетення з центральною жилою кабелю.

Якщо обплетення алюмінієва, то можна вставити її в телевізійний роз’єм і в вільне місце набити тонких мідних дротиків, взятих від будь-якого багатожильного мідного дроту. Щоб провід не вивалювався із телевізора, можна його зафіксувати декількома зубочистками або сірниками. Такий імпровізований роз’єм буде служити досить надійно.

Як вибрати антенний телевізійний кабель

На оболонці антенного кабелю в обов’язковому порядку має бути маркування, як показано вище. Антенний кабель повинен мати хвильовий опір 75 Ом (на такий спротив розраховані всі телевізори і комутаційні прилади. підсилювачі, розгалужувачі, приставки для прийому цифрових каналів DVB-T2). Зовнішній діаметр оболонки антенного кабелю повинен бути не менше 6 мм. Центральна жила і екрануюча обплетення з електротехнічної міді. Цим вимогам відповідають антенні кабелі марки SAT 703B і DG 113. У кабелі RG 6U центральна жила сталева, покрита гальванічним методом міддю, екран з алюмінієвої фольги і обплетення зі сплаву міді, це бюджетний варіант.

Описати все представлені на ринку телевізійні кабелі неможливо, але представленої інформації цілком достатньо для правильного самостійно вибору.

Як проходить струм по антенного кабелю

Щоб усвідомлено вибрати хороший антенний кабель, потрібно представляти, як тече високочастотний струм. Струм в електричній мережі протікає по всьому перетину провідників.

Високочастотний струм телевізійного сигналу тече по іншому закону. Всі знають, як віджимається білизна в центрифузі пральної машини: чим більше обертів, тим сильніше відцентрова сила діє на воду, і вона краще видаляється з білизни, білизна стає сухішою. На власному тілі багато ще в дитинстві зазнали, катаючись на каруселях, дія відцентрової сили.

Аналогічно тече і високочастотний струм телевізійного сигналу в антенному кабелі. Чим вище частота, тим ближче до поверхні провідника він протікає. Виявляється скін-ефект. Якщо взяти, наприклад мідний дріт діаметром 10 мм і трубку такого ж діаметру з міді з товщиною стінки 1 мм, то струм частотою 1000 МГц буде текти по ним з однаковими втратами!

Тому в антенних кабелях, що застосовуються для військової та космічної апаратури, для зниження втрат сигналу (загасання) найчастіше центральну жилу і оплетку кабелю покривають тонким шаром срібла і навіть золота. Це дуже дороге задоволення, і в побуті такі кабелі не входять застосовують.

Через малу величину телевізійного сигналу в антенному кабелі і його високої частоти визначити наявність його в кабелі і тим більше провести вимірювання в домашніх умовах без спеціалізованих дорогих приладів не представляється можливим. Тільки підключення кабелю до телевізора дозволить визначити наявність і якість телевізійного сигналу.

Куди вставити антенний кабель в телевізорі

Після того, як на кабель встановлений роз’єм його можна підключити до телевізора. Гніздо для підключення телевізора до антени або кабельної мережі зазвичай розташоване на його задній стінці і поруч з ним нанесено маркування у вигляді скороченою написи «ANT».

На фотографії з правого її боку видно гніздо для підключення антени. Гніздо спеціальна, стандартне і відрізняється від всіх інших роз’ємів і гнізд наявних на панелі комутації. Тому помилково вставити антенний штекер в інше гніздо фізично неможливо. У телевізійне гніздо добре вставляється будь-який з роз’ємів, установка яких розглянута в статті вище.

В сучасних телевізорах для прийому телевізійного сигналу встановлюється два роз’єми для підключення антени :. кабельного (цифрового) телебачення і супутникової антени.

READ  Як підключити годинник Xiaomi до телефону

Один, який позначається RF (ANT 1 IN), призначений для підключення антени цифрового телебачення або кабельної мережі, такий встановлений на всіх моделях телевізорів, як старих, так і сучасних. Другий стали встановлювати недавно, LNB (ANT 2 IN із зовнішньою різьбою) дає змогу підключити супутникової антени.

Якщо в телевізор підтримує стандарт DVB-S2, то супутникову антену можна підключати без ресивера, безпосередньо до роз’єму LNB. Для прийому цифрових телевізійних каналів з телевізійної вишки на індивідуальну антену телевізор повинен підтримувати стандарт DVB-T2. Тому при покупці телевізора необхідно звернути особливу увагу на перелік стандартів мовлення, які він підтримує.

Для прийому на телевізорі сигналу з заданого роз’єму в його Меню потрібно вибрати джерело сигналу Антена або Супутникове телебачення та здійснити або ручне налаштування каналів.

Як підключити декілька телевізорів до кабельної мережі або антени

Підключити декілька телевізорів до кабельної мережі або антени, що передає аналоговий або цифровий телевізійний сигнал не складніше, ніж один, хіба що доведеться надіти на кабель не один F-штекер, а кілька. Для цього існують разветвители телевізійного сигналу, іменовані в народі «краб», ще їх називають «спліттер», «розгалужувач» або «дільник».

У краба є один роз’єм для підключення сигналу від антени або розгалуджувача в під’їзді, маркується IN (вхід), і кілька роз’ємів для підключення телевізорів, маркуються OUT (вихід). Якщо маркування немає, то зазвичай вхід знаходиться у краба з одного боку корпусу, а виходи в ряд на протилежній. Всі виходи для правильної роботи краба повинні бути підключені до телевізорів.

Якщо виходу два. то до двох телевізорів, якщо виходу три. то до трьох, і так далі. Вільних роз’ємів на краба залишатися не повинно. Якщо залишається підключений вихід, то його треба навантажити на резистор опором 75 Ом. Або як кажуть, поставити заглушку. Але при цьому буде губитися частина корисного сигналу, краще застосовувати краб, у якого кількість відводів дорівнює кількості підключених телевізорів.

Конструкція разветвителя є тонкостінний корпус з силуміну або латуні, в якому заодно виконані роз’єми для підключення F-штекерів. Схема подільника зазвичай трансформаторна, по одному витку емальованого дроту діаметром 0,2-0,4 мм, просмикнутих через ферритові кільця або трубочки. Монтаж трансформаторів виконується навісним способом. Корпус герметично закривається металевою кришкою і запаюється або фіксується клеєм.

Для кріплення краба на стіні передбачені вушка. У корпусі є також різьблення з гвинтом для заземлення, хоча де взяти провід заземлення в переважній кількості квартир, не зрозуміло. Зазвичай не заземлюють, тому можливі на деяких каналах наведення від проводів електричної проводки, Інтернету, телефону, що проходять поруч з телевізійним кабелем. По можливості в разі прокладання кабелю слід уникати такого сусідства. Для більш детального ознайомлення з конструкцією і електричною схемою краба можете відвідати сторінку «Як антенний телевізійний підсилювач підключити до блоку живлення».

Якщо є бажання, то краб, який не поступається за технічними параметрами дорогим зразкам відомих фірм, можна зробити своїми руками.

При підключенні телевізорів через краба рівень телевізійного сигналу, який доходить до кожного підключеного до нього телевізора, незалежно від того, працює телевізор чи ні, через втрати в краба і додаткової довжини кабелю зменшиться. При підключенні двох телевізорів. на 30%, трьох. на 60%, чотирьох. на 90%, і якщо приходить до краба аналоговий або цифровий телевізійний сигнал вже слабкий, то якість зображення на всіх підключених телевізорах може істотно знизиться. Зазвичай сигнал в кабельному телебаченні досить потужний, і його рівня вистачає для нормальної роботи всіх підключених до краба телевізорів.

Підсилювач телевізійного сигналу

Якщо після установки краба зображення стало незадовільним, то доведеться перед ним додатково поставити телевізійний підсилювач. Влаштований підсилювач так само, як і краб, але в його корпусі додатково встановлені ще активні елементи (транзистори або мікросхема), які посилюють відеосигнал. Для телевізійного підсилювача додатково буде потрібно живить напруга мережі, і це треба врахувати при виборі місця його установки.

Телевізійний підсилювач потрібно встановлювати максимально близько до джерела телевізійного сигналу, так як підсилювач підсилює разом з корисним телевізійним сигналом і шум. На фото представлений телевізійний підсилювач TERRA HA123, призначений для роботи в домашній телевізійної мережі, що має один вихід, з можливістю регулювання коефіцієнта посилення від 8 до 28 дБ. Якщо є можливість, то ідеальний варіант. помістити підсилювач безпосередньо в коробці магістрального розгалуджувача сигналу по квартирах.

Якщо телевізори розташовані не далеко від телевізійного підсилювача, то доцільніше встановити замість телевізійного підсилювача і краба тільки один підсилювач телевізійного сигналу з декількома виходами. Наприклад, телевізійний підсилювач-розгалужувач моделі Televes 5523 (Іспанія), що має коефіцієнт посилення 16 дБ і п’ять виходів, що дає можливість підключити до нього до 5 телевізорів.

Якщо сигнал береться від індивідуальної антени, то існують підсилювачі, які призначені для установки безпосередньо на антені замість согласующей петлі. Антенні підсилювачі забезпечують якісний прийом на видаленні від передавальної антени до 100 км.

На фотографії антенний підсилювач телевізійного сигналу SWA-555 / LUX, який випускається з різним коефіцієнтом посилення, від 10 до 15 дБ в метровому діапазоні і від 34 до 43 дБ в дециметровому діапазоні. Як правильно підключити блок живлення до телевізійного кабелю для подачі напруги на антенний телевізійний підсилювач, Ви можете дізнатися на сторінці сайту «Як антенний телевізійний підсилювач підключити до блоку живлення».

Антенний підсилювач в залежності від рівня сигналу в точці установки антени потрібно підбирати за коефіцієнтом посилення для кожного конкретного випадку. Напругу живлення для таких підсилювачів подається по коаксіальному кабелю.

Як під’єднати три TV-приймача до одного антенного кабелю

Якщо ви заздалегідь знаєте, що в подальшому знадобиться підключити ще один телевізор, то краще придбати перехідник з трьома розгалуженнями. У такому випадку спочатку потрібно буде перекрити вільний вихід резистором з підтримуючим опором в ланцюзі рівним 75 Ом, а вже потім під’єднати третій кабель за допомогою додаткового штекера. Для цього знадобиться вже не 5, а 7 роз’ємів і ще один провід.

У разі початкового підключення розгалуджувача з двома виходами, потрібно буде провести повну його заміну і зробити додаткове підключення. В цілому, схема під’єднання залишається колишньою, знадобиться лише більше деталей.

Після підключення перевірте роботу і поява зображення на всіх трьох екранах.

Що потрібно для підключення другого телевізора до кабельного телевізору

Підключити відразу два TV-приймача не складе труднощів. Однак для цього потрібен набір спеціальних перехідників, що забезпечують з’єднання. Перед початком робіт знадобиться запастися інструментами і матеріалами:

 • розгалужувач з двома виходами, що забезпечують розподіл сигналів на кілька потоків. саме завдяки цьому буде можливість підключення відразу двох TV-приймачів;
 • необхідну кількість роз’ємів під спліттер. краще взяти з запасом;
 • 2 спеціальних перехідника;
 • кабель від антени.

ВАЖЛИВО! Слід купувати перехідник з кількістю виходів, відповідним числу телевізорів, інакше пристрій не працюватиме. У разі придбання розгалуджувача з великим числом виходів потрібно буде замкнути їх резистором з опором в 75 Ом.

Установка підсилювача для забезпечення якісного сигналу

Ще одним важливим моментом, на який варто звернути увагу є поліпшення якості сигналу. Оскільки з одного джерела ми робимо розгалуження на два і більше пристрою, може знизитися якість одержуваного зображення і звуку. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися спеціальним підсилювачем, коригуючих напруга і створює оптимальні умови для трансляції сигналу. Існує два можливих варіанти.

 • З підключеного роз’єму на вході в спліттер приберіть перехідник.
 • На його місце приєднаєте спеціальний роз’єм, оснащений блоком живлення, який продається в наборі.
 • На місце старого роз’єму встановіть гніздо для підключення кабелю.

Ще одним варіантом буде використання розгалуджувача з підсилювачем сигналу. Такий спосіб підійде в тому випадку, коли спочатку антена видавала хороший результат і якість картинки. Але варто враховувати особливості в кожній ділянці ланцюга. Для правильного вибору слід звернутися до майстра, який зробить виміри і точно визначить місця установки підсилювачів.

Сигнал повинен бути оптимальної величини. Занадто великий. так само як і занадто низький, будуть приводити до погіршення якості.

Завдяки розвитку технологій дуже багато пристроїв перетворилися з предмету розкоші в звичайні повсякденні предмети, без яких важко уявити сучасне суспільство. Мабуть, немає такого будинку, де не було б телевізора. Приємно збиратися всією сім’єю для перегляду улюблених фільмів і серіалів.

READ  Bluetooth навушники не сполучаються між собою

Але в зв’язку з високими темпами розвитку і появою нових поліпшених моделей люди змінюють техніку ще до того, як вона зламається. Викидати старі телевізори не хочеться, тому виникає питання про їх використання.

Якщо у вас є кілька TV-приймачів, то можна розмістити їх в різних кімнатах. Найчастіше люди встановлюють маленькі телевізори на кухні для зручності. Але щоб це зробити необхідно підключення всіх пристроїв до антени або кабелю, а витрачати додаткові кошти не хочеться. У нашій статті ми розглянемо способи підключення додаткового телевізора до одного кабелю.

Що потрібно для підключення другого телевізора до кабельного телевізору

Підключити відразу два TV-приймача не складе труднощів. Однак для цього потрібен набір спеціальних перехідників, що забезпечують з’єднання. Перед початком робіт знадобиться запастися інструментами і матеріалами:

 • розгалужувач з двома виходами, що забезпечують розподіл сигналів на кілька потоків. саме завдяки цьому буде можливість підключення відразу двох TV-приймачів;
 • необхідну кількість роз’ємів під спліттер. краще взяти з запасом;
 • 2 спеціальних перехідника;
 • кабель від антени.

ВАЖЛИВО! Слід купувати перехідник з кількістю виходів, відповідним числу телевізорів, інакше пристрій не працюватиме. У разі придбання розгалуджувача з великим числом виходів потрібно буде замкнути їх резистором з опором в 75 Ом.

Процес приєднання другого телевізора до антени кабельного телебачення

Якщо підготовлено все необхідне, можна приступати до підключення. Для зручності скористайтеся інструкцією:

ВАЖЛИВО! При роботі з електроприладами слід бути особливо обережними, щоб не зіпсувати проводку і не травмуватися. Виконуйте всі дії обережно і без підключення до мережі. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, краще довірити роботу майстру.

Процес приєднання другого телевізора до антени кабельного телебачення

Якщо підготовлено все необхідне, можна приступати до підключення. Для зручності скористайтеся інструкцією:

ВАЖЛИВО! При роботі з електроприладами слід бути особливо обережними, щоб не зіпсувати проводку і не травмуватися. Виконуйте всі дії обережно і без підключення до мережі. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, краще довірити роботу майстру.

Процес приєднання другого телевізора до антени кабельного телебачення

Якщо підготовлено все необхідне, можна приступати до підключення. Для зручності скористайтеся інструкцією:

ВАЖЛИВО! При роботі з електроприладами слід бути особливо обережними, щоб не зіпсувати проводку і не травмуватися. Виконуйте всі дії обережно і без підключення до мережі. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, краще довірити роботу майстру.

Що потрібно для підключення другого телевізора до кабельного телевізору

Підключити відразу два TV-приймача не складе труднощів. Однак для цього потрібен набір спеціальних перехідників, що забезпечують з’єднання. Перед початком робіт знадобиться запастися інструментами і матеріалами:

 • розгалужувач з двома виходами, що забезпечують розподіл сигналів на кілька потоків. саме завдяки цьому буде можливість підключення відразу двох TV-приймачів;
 • 2 спеціальних перехідника;
 • кабель від антени.

ВАЖЛИВО! Слід купувати перехідник з кількістю виходів, відповідним числу телевізорів, інакше пристрій не працюватиме. У разі придбання розгалуджувача з великим числом виходів потрібно буде замкнути їх резистором з опором в 75 Ом.

Як підключити другий телевізор до кабельного телебачення

Завдяки розвитку технологій дуже багато пристроїв перетворилися з предмету розкоші в звичайні повсякденні предмети, без яких важко уявити сучасне суспільство. Мабуть, немає такого будинку, де не було б телевізора. Приємно збиратися всією сім’єю для перегляду улюблених фільмів і серіалів.

Але в зв’язку з високими темпами розвитку і появою нових поліпшених моделей люди змінюють техніку ще до того, як вона зламається. Викидати старі телевізори не хочеться, тому виникає питання про їх використання.

Якщо у вас є кілька TV-приймачів, то можна розмістити їх в різних кімнатах. Найчастіше люди встановлюють маленькі телевізори на кухні для зручності. Але щоб це зробити необхідно підключення всіх пристроїв до антени або кабелю, а витрачати додаткові кошти не хочеться. У нашій статті ми розглянемо способи підключення додаткового телевізора до одного кабелю.

Як під’єднати три TV-приймача до одного антенного кабелю

Якщо ви заздалегідь знаєте, що в подальшому знадобиться підключити ще один телевізор, то краще придбати перехідник з трьома розгалуженнями. У такому випадку спочатку потрібно буде перекрити вільний вихід резистором з підтримуючим опором в ланцюзі рівним 75 Ом, а вже потім під’єднати третій кабель за допомогою додаткового штекера. Для цього знадобиться вже не 5, а 7 роз’ємів і ще один провід.

У разі початкового підключення розгалуджувача з двома виходами, потрібно буде провести повну його заміну і зробити додаткове підключення. В цілому, схема під’єднання залишається колишньою, знадобиться лише більше деталей.

Після підключення перевірте роботу і поява зображення на всіх трьох екранах.

Установка підсилювача для забезпечення якісного сигналу

Ще одним важливим моментом, на який варто звернути увагу є поліпшення якості сигналу. Оскільки з одного джерела ми робимо розгалуження на два і більше пристрою, може знизитися якість одержуваного зображення і звуку. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися спеціальним підсилювачем, коригуючих напруга і створює оптимальні умови для трансляції сигналу. Існує два можливих варіанти.

 • З підключеного роз’єму на вході в спліттер приберіть перехідник.
 • На його місце приєднаєте спеціальний роз’єм, оснащений блоком живлення, який продається в наборі.
 • На місце старого роз’єму встановіть гніздо для підключення кабелю.

Ще одним варіантом буде використання розгалуджувача з підсилювачем сигналу. Такий спосіб підійде в тому випадку, коли спочатку антена видавала хороший результат і якість картинки. Але варто враховувати особливості в кожній ділянці ланцюга. Для правильного вибору слід звернутися до майстра, який зробить виміри і точно визначить місця установки підсилювачів.

Сигнал повинен бути оптимальної величини. Занадто великий. так само як і занадто низький, будуть приводити до погіршення якості.

Як під’єднати три TV-приймача до одного антенного кабелю

Якщо ви заздалегідь знаєте, що в подальшому знадобиться підключити ще один телевізор, то краще придбати перехідник з трьома розгалуженнями. У такому випадку спочатку потрібно буде перекрити вільний вихід резистором з підтримуючим опором в ланцюзі рівним 75 Ом, а вже потім під’єднати третій кабель за допомогою додаткового штекера. Для цього знадобиться вже не 5, а 7 роз’ємів і ще один провід.

У разі початкового підключення розгалуджувача з двома виходами, потрібно буде провести повну його заміну і зробити додаткове підключення. В цілому, схема під’єднання залишається колишньою, знадобиться лише більше деталей.

Після підключення перевірте роботу і поява зображення на всіх трьох екранах.

Як підключити другий телевізор до кабельного телебачення

Завдяки розвитку технологій дуже багато пристроїв перетворилися з предмету розкоші в звичайні повсякденні предмети, без яких важко уявити сучасне суспільство. Мабуть, немає такого будинку, де не було б телевізора. Приємно збиратися всією сім’єю для перегляду улюблених фільмів і серіалів.

Але в зв’язку з високими темпами розвитку і появою нових поліпшених моделей люди змінюють техніку ще до того, як вона зламається. Викидати старі телевізори не хочеться, тому виникає питання про їх використання.

Якщо у вас є кілька TV-приймачів, то можна розмістити їх в різних кімнатах. Найчастіше люди встановлюють маленькі телевізори на кухні для зручності. Але щоб це зробити необхідно підключення всіх пристроїв до антени або кабелю, а витрачати додаткові кошти не хочеться. У нашій статті ми розглянемо способи підключення додаткового телевізора до одного кабелю.

Процес приєднання другого телевізора до антени кабельного телебачення

Якщо підготовлено все необхідне, можна приступати до підключення. Для зручності скористайтеся інструкцією:

ВАЖЛИВО! При роботі з електроприладами слід бути особливо обережними, щоб не зіпсувати проводку і не травмуватися. Виконуйте всі дії обережно і без підключення до мережі. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, краще довірити роботу майстру.

Установка підсилювача для забезпечення якісного сигналу

Ще одним важливим моментом, на який варто звернути увагу є поліпшення якості сигналу. Оскільки з одного джерела ми робимо розгалуження на два і більше пристрою, може знизитися якість одержуваного зображення і звуку. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися спеціальним підсилювачем, коригуючих напруга і створює оптимальні умови для трансляції сигналу. Існує два можливих варіанти.

 • З підключеного роз’єму на вході в спліттер приберіть перехідник.
 • На його місце приєднаєте спеціальний роз’єм, оснащений блоком живлення, який продається в наборі.
 • На місце старого роз’єму встановіть гніздо для підключення кабелю.
READ  Як підключити Smart приставку до старого телевізора

Ще одним варіантом буде використання розгалуджувача з підсилювачем сигналу. Такий спосіб підійде в тому випадку, коли спочатку антена видавала хороший результат і якість картинки. Але варто враховувати особливості в кожній ділянці ланцюга. Для правильного вибору слід звернутися до майстра, який зробить виміри і точно визначить місця установки підсилювачів.

Сигнал повинен бути оптимальної величини. Занадто великий. так само як і занадто низький, будуть приводити до погіршення якості.

Завдяки розвитку технологій дуже багато пристроїв перетворилися з предмету розкоші в звичайні повсякденні предмети, без яких важко уявити сучасне суспільство. Мабуть, немає такого будинку, де не було б телевізора. Приємно збиратися всією сім’єю для перегляду улюблених фільмів і серіалів.

Але в зв’язку з високими темпами розвитку і появою нових поліпшених моделей люди змінюють техніку ще до того, як вона зламається. Викидати старі телевізори не хочеться, тому виникає питання про їх використання.

Якщо у вас є кілька TV-приймачів, то можна розмістити їх в різних кімнатах. Найчастіше люди встановлюють маленькі телевізори на кухні для зручності. Але щоб це зробити необхідно підключення всіх пристроїв до антени або кабелю, а витрачати додаткові кошти не хочеться. У нашій статті ми розглянемо способи підключення додаткового телевізора до одного кабелю.

Що потрібно для підключення другого телевізора до кабельного телевізору

Підключити відразу два TV-приймача не складе труднощів. Однак для цього потрібен набір спеціальних перехідників, що забезпечують з’єднання. Перед початком робіт знадобиться запастися інструментами і матеріалами:

 • розгалужувач з двома виходами, що забезпечують розподіл сигналів на кілька потоків. саме завдяки цьому буде можливість підключення відразу двох TV-приймачів;
 • необхідну кількість роз’ємів під спліттер. краще взяти з запасом;
 • 2 спеціальних перехідника;
 • кабель від антени.

ВАЖЛИВО! Слід купувати перехідник з кількістю виходів, відповідним числу телевізорів, інакше пристрій не працюватиме. У разі придбання розгалуджувача з великим числом виходів потрібно буде замкнути їх резистором з опором в 75 Ом.

Як під’єднати три TV-приймача до одного антенного кабелю

Якщо ви заздалегідь знаєте, що в подальшому знадобиться підключити ще один телевізор, то краще придбати перехідник з трьома розгалуженнями. У такому випадку спочатку потрібно буде перекрити вільний вихід резистором з підтримуючим опором в ланцюзі рівним 75 Ом, а вже потім під’єднати третій кабель за допомогою додаткового штекера. Для цього знадобиться вже не 5, а 7 роз’ємів і ще один провід.

У разі початкового підключення розгалуджувача з двома виходами, потрібно буде провести повну його заміну і зробити додаткове підключення. В цілому, схема під’єднання залишається колишньою, знадобиться лише більше деталей.

Після підключення перевірте роботу і поява зображення на всіх трьох екранах.

Процес приєднання другого телевізора до антени кабельного телебачення

Якщо підготовлено все необхідне, можна приступати до підключення. Для зручності скористайтеся інструкцією:

ВАЖЛИВО! При роботі з електроприладами слід бути особливо обережними, щоб не зіпсувати проводку і не травмуватися. Виконуйте всі дії обережно і без підключення до мережі. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, краще довірити роботу майстру.

Що потрібно для підключення другого телевізора до кабельного телевізору

Підключити відразу два TV-приймача не складе труднощів. Однак для цього потрібен набір спеціальних перехідників, що забезпечують з’єднання. Перед початком робіт знадобиться запастися інструментами і матеріалами:

 • розгалужувач з двома виходами, що забезпечують розподіл сигналів на кілька потоків. саме завдяки цьому буде можливість підключення відразу двох TV-приймачів;
 • необхідну кількість роз’ємів під спліттер. краще взяти з запасом;
 • 2 спеціальних перехідника;
 • кабель від антени.

ВАЖЛИВО! Слід купувати перехідник з кількістю виходів, відповідним числу телевізорів, інакше пристрій не працюватиме. У разі придбання розгалуджувача з великим числом виходів потрібно буде замкнути їх резистором з опором в 75 Ом.

Як підключити другий телевізор до кабельного телебачення

Зараз вже нікого не здивуєш другим, третім, а то і четвертим телевізором в будинку. Буває, що на зміну старому купують новий телевізор, рідкокристалічний або плазмовий, а старий ставлять в спальню. Багато хто віддає перевагу, щоб невеликий телевізор був на кухні. Вбудований вологозахищений телевізор може бути навіть у ванні. У всіх цих випадках виникає проблема розгалуження телевізійного сигналу. адже входить в квартиру кабель, будь він від мережі кабельного телебачення або від колективної антени, всього один. Та й у власному будинку ставити на даху окремі антени для кожного телевізора явно нерозумно.

Одним з виходів може бути використання кімнатних антен. При цьому кожна антена обслуговує свій телевізор. На жаль, при цьому в більшості випадків не вдасться домогтися якісного зображення, особливо при слабкому рівні телевізійного сигналу. Не кажучи вже про те, що досить габаритна конструкція явно не поліпшить інтер’єр кімнати, та й добірка ефірних каналів явно поступається кабельному телебаченню.

Залишається тільки запросити майстра і доручити йому прокласти кабель і підключити другий телевізор? Стоп, ця робота не так вже й складна! Давайте спробуємо зробити це самостійно. Але для початку загляньте в договір з телевізійним провайдером. цілком можливо, що за другий телевізор потрібно платити окрему плату. Якщо все в порядку, то приступаємо до роботи.

Наступним необхідним компонентом є перехідник або спліттер. Саме цей пристрій найчастіше ставить в тупик електриків, які звикли мати справу зі змінним струмом низької частоти. Коаксіальні кабелі не можна як звичайні дроти з’єднати або розгалузилася скруткой. Справа в тому, що поведінка високочастотного змінного струму значно відрізняється від поведінки постійного струму або струму промислової частоти 50 Гц. Коаксіальний кабель. це не просто дріт, це скоріше хвилевід. Простіше кажучи. труба, по якій в просторі між центральною жилою і екраном рухається електромагнітна хвиля. Тому будь-яке порушення цілісності цієї труби призводить до значного зниження рівня сигналу і, відповідно, до втрати якості зображення.

Сплітери бувають на різну кількість виходів, в основному від двох до п’яти. Купувати спліттер з запасом не варто. По-перше, спліттер послаблює сигнал і чим більше виходів, то менше сигнал на кожному з них. По-друге, невикористовувані виходи слід закривати спеціальної согласующей заглушкою. І по-третє, спліттер на більше число виходів коштує дорожче.

А тепер приступимо до розбирання кабелю. Для цього знадобиться гострий ніж, можна використовувати канцелярський. На відстані 20-25 мм від кінця кабелю зовнішня оболонка акуратно підрізає по колу і знімається з кабелю. При цьому потрібно намагатися не підрізати зволікання або фольгу екрану. До речі, зустрічаються кабелі, в яких є тільки обплетення з мідних дротиків, тільки оболонка з мідної або алюмінієвої фольги, або і те й інше разом. Дротяну оплетку і фольгу слід відігнути вниз.

Іноді для підвищення міцності фольгу покривають зсередини поліетиленом. При відверненні таке покриття виявляється зовні і може неабияк перешкоджати електричному контакту. Видалити покриття неможливо, в цьому випадку потрібно збільшити довжину очищуваного ділянки кабелю і загорнути половину екрануючої оболонки назад. Тоді токопроводящая сторона виявиться зовні і все буде в порядку.

Тепер видаляємо ізоляцію центральної жили так, щоб вона виступала з екрану на 1-2 мм. Після цього можна накручувати роз’єм. В правильно закрученому роз’ємі ізоляція центральної жили повинна щільно увійти в центральний отвір (фото 6, нижня врізка). Якщо роз’єм накручується занадто легко, то найкраще намотати під відігнуту частина екрану кілька шарів ізоляційної стрічки. Якщо ж навпаки, справа йде дуже туго, то можна зменшити товщину зовнішньої оболонки, акуратно зістругати її ножем. Виступаючу центральну жилу зрізаємо на відстані 5 мм від площини роз’єму. От і все!

Тепер повторюємо цей процес на всіх кабелях. На кінці кабелів, які будуть підключатися до телевізорів, встановлюємо антенні вставки (фото 6, верхня врізка). Залишилося тільки все правильно підключити. На спліттер зазвичай позначають вхід (in). до нього підключають входить в квартиру кабель, і виходи (out). від них кабелі підуть до телевізорів. Роз’єми повинні бути щільно закручені на висновках спліттера. Приємного перегляду!

BETATECH.COM.UA 2021