Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як підключити фітнес браслет Honor 5

Table of Contents

Honor Band 5

Honor Band 5. красивий и функціональний фітнес-браслет, головне завдання которого стежіті за фізічною актівністю користувача в течение дня. Пристрій Сумісний зі смартфонами на базі iOS и Android, з якіх может Виводити оповіщення про події. Honor Band 5 відстежує Такі типи актівності як ходьба, біг, плавання и їзда на велосіпеді. Кроме цього, ВІН кож веде моніторинг сну и підраховує пульс. Вся інформація Відображається на 0,95-дюймовому сенсорному AMOLED екрані з роздільною здатністю 120х240 точок. Корпус Виконання з пластику та має захист від пилу и Волога. Від вбудований акумулятора Honor Band 5 здатно пропрацюваті до 14 днів. З особливо браслета наявність вбудований розумного будильника, ДОПОВНЕННЯ вібромотором Розгорнутим згорнути

Загальні характеристики для лінійкі Honor Band 5

 • Колір ремінця: Чорний Червоний, рожевий Синій, блакитний

Всі моделі лінійкі:

Думка експертів

Спочатку Придбай синій для дружини. Потім чорний мені. В основному вікорістовувалі вимірювання кисня. значення співпадають з показами приладнати, рекомендованого для использование в медицині. Зручне отрімуваті Сповіщення. Не вимагає шкірного разу діставаті телефон. Ціферблатів у застосунку. 230 шт. Трохи дрібнуватій шрифт у верхньому та ніжніх рядках, Якби трішки більшій. Будильник тепер не будити всех у квартирі, а только мене. Можна відхіліті вхідній дзвінок, Керувати Музик. Зараджаю через одні вихідні. Просити порухати, коли Довго засідівся.

колір, чорний, сподобався, і синій, а ще в них можна мити руки)

автономність, пульсометр, оксіометр, секундометр, гальмування. чи є взагалі в цьому пристрої плюси.

Для тих хто вирішив придбати: Почнемо з мінусів, так як в принципі крім них в загальному нічого і не залишиться 1. Автономність. Заявлені 2 тижні. смішно. якщо включений Bluetooth, включення на поворот і пару раз в день вирішили виміряти пульс і повітря. 3-4 дня якщо все вимкнути повністю. 6 днів 2. Циферблати, з наявних 50 штук, не сподобався жоден. ну парочка влаштувала. ну да ладно, але якщо ви вирішите самі їх ліпити. вперед з піснею, таких танців з бубнами я ні з одним пристроєм ще не робив. 3. Екран, я розумію, що він вертикальний, але при моїх 40 роках, розглянути що небудь крім часу. тільки з лупою хоча зір у мене 100%. Особливо вбив мене секундомір. цифри мікроскопічні, якщо сидячи вдивитися, можна побачити, на ходу нереально погода, температура, заряд батареї, і іншу нісенітницю не видно 4. Окремо скажу про включення екрану на поворот руки: якщо коротко. коли треба подивитися, спрацьовує один раз з трьох, і то, уповільнення включення, дратує. зате коли не треба. будь ласка, 250 разів на день добре, вимкніть, тоді, щоб використовувати. потрібно другою рукою тикати, а це не зручно, та й не завжди має свободу. А тепер приготуйтеся, головне, про фішки через які їх купують, зокрема я 5. Вимірювання пульсу тут головне розчарування, якщо в стані спокою, то приблизно сходиться, і то, плюс мінус, але не буду розмінюватися на дрібниці у всіх пульс від 60 до 65 ударів в хвилину так, що коли вам покаже 63, для всіх це підійде. Але головне. тепер. я був в шоці коли я розігнав серце. виміряв і показало 103 а на точному приладі орбитрека, де двома руками берешся, 150 та й в принципі, я переміряв три рази пальцем на шиї 140-150 наш браслет показував 103-105 я вже мовчу, що коли займаєшся спортом взагалі важко натискати другою рукою цей пульсометр, та й в русі часто пише помилку але навіщо він тоді потрібен. Бабусям міряти пульс в кріслі. Але не спортсменам ПОВНИЙ ПРОВАЛ пульсометра.

Як налаштувати російську мову в Mi Band 5

Відповідь залежить від варіації фітнес-браслета. Якщо у вас міжнародна версія, то досить підключити Xiaomi Mi Band 5 до телефону. Браслет сам переключиться на мову смартфона. Якщо була куплена китайська версія девайса, то скористайтеся раніше розміщеної інструкцією «Як встановити російську мову на Mi Band 5». Там представлені актуальні вирішення питання. для версій телефонів на iOS і Android.

підключити, фітнес, браслет, honor

Як налаштувати Mi Band 5: докладна покрокова інструкція

Багатофункціональність браслета приємно дивує. Те ж саме відноситься до налаштувань персоналізації, що передбачає редагування полів з відображається статистичною інформацією. відповідно до побажань власника гаджета.

READ  Як підключити телевізор до інтернету через роутер

Оскільки функцій у браслета дійсно багато, ми вирішили не обмежуватися загальним оглядом. Замість цього ми детально розповімо, як налаштувати Mi Band 5, приділивши особливу увагу всім значимих функцій цього гаджета.

Важливо: ми розповідаємо, як налаштувати Xiaomi Mi Band 5 через Mi Fit. Якщо після активації прив’язки ви будете використовувати сторонній софт, то перелік доступних налаштувань може відрізнятися. У будь-якому випадку ми рекомендуємо застосовувати офіційний софт Xiaomi. Він є єдиним 100%.во безпечним і постійно оновлюється програмним забезпеченням, призначеним для управління фітнес-браслетом Mi Band 5.

Як налаштувати браслет Mi Band 5: управління нагадуваннями і повідомленнями

Інженери і дизайнери Xiaomi приділили цьому аспекту багато уваги, зробивши управління SMS та іншими повідомленнями (в тому числі які надходять в соціальних мережах) максимально зручним процесом. Раніше ми навіть згадували про це під час порівняння Xiaomi Mi Band 5 і Honor Band 5.

Далі розповімо, як налаштувати Xiaomi Mi Band 5, щоб отримувати повідомлення і нагадування в гранично комфортному форматі. Всі дії проводяться через інтерфейс Mi Fit.

Обзор Honor Band 5. первые впечатления и скромное сравнение с Mi Band 4

 • Вхідні дзвінки. Для відображення на фітнес-браслеті інформації про вступників виклики треба зайти на вкладку «Вхідний дзвінок» і дозволити доступ до телефону. Далі залишиться налаштувати на Xiaomi Mi Band 5 опції показу інформації про дзвінки (наприклад, дані про контакт) і параметри реагування браслета, коли надходять дзвінки (затримка і багато інших опцій).
 • SMS-повідомлення та повідомлення від конкретних додатків. Інформування про ці повідомлення і параметри їх показу досить легко налаштувати в розділах «Вхідні SMS» і «Повідомлення». Користувачеві досить визначитися з відповідними параметрами і зберегти вибір.
 • Нагадування про розминці. Опція актуальна для людей, часто знаходяться в сидячому положенні. В активному режимі програма аналізує руху власника браслета і при тривалому нерухомому стані нагадує про доцільність розминки. Користувач має право вибрати час дії функції і навіть встановити проміжок її тимчасового відключення. Всі необхідні параметри, які використовуються для контролю активності, знаходяться в меню «Нагадування про розминці».
 • Повідомлення про мету. Мотиваційна функція, що дозволяє формувати цілі і отримувати звіти про прогрес їх досягнення. Для вибору бажаної завдання потрібно зайти в меню «Профіль», вибрати «Встановити цілі» і вказати необхідні параметри. При досягненні необхідного результату на гаджет з’явиться відповідне повідомлення.

Змінювати налаштування можна в будь-який зручний момент. за умови синхронізації девайса зі смартфоном.

Як налаштувати Xiaomi Mi Band 5: управління камерою і плеєром

За допомогою Mi Band 5 можна управляти затвором камери прив’язаного телефону. Для активації функції потрібно заглянути в розділ «Лабораторія», активувати Bluetooth і запустити додаток для управління камерою (встановлене або викачане. без різниці). Останнім кроком стане активація камери на дисплеї браслета. Потрібна функція знаходиться в розділі «Камера» (перехід здійснюється через меню «Додатково»).

Користуватися плеєром можна аналогічним чином, причому управління музикою через Mi Band 5 налаштувати ще простіше. Спершу треба включити на смартфоні будь аудіоплеєр і вибрати Play-лист. Потім необхідно включити розділ музики на фітнес-браслеті. Після цього можна вільно зупиняти і запускати треки, перемикати їх і міняти гучність. Безумовно, налаштувати фітнес браслет Mi Band 5 на самостійне програвання ніяк не вийде (через відсутність динаміків в конструкції пристрою), але можливість управління Play-листом телефону стане для меломанів корисною і зручною функцією.

Як налаштувати Xiaomi Mi Band 5: установка і зміна циферблатів

Грамотна настройка інтерфейсу дозволяє оптимізувати процес експлуатації браслетів і істотно прискорити отримання доступу до певних функцій, графіками і різних опцій. У цьому розділі ми розповімо, як налаштувати Xiaomi Mi Band 5 з використанням викачаних і встановлених версій циферблатів.

Поруч з вкладкою «Магазин» розташований розділ «Адміністратор». Там зберігаються обрані циферблати, доступні до застосування в будь-який зручний момент. Для установки конкретного варіанту виберіть його і активуйте опцію синхронізації. Далі знадобиться дочекатися завершення скачування циферблата на смартфон і його передачі на фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 за допомогою протоколу Bluetooth.

На даній моделі браслета Xiaomi за замовчуванням присутні 3 циферблата, що підтримують опції швидкого налаштування. Щоб налаштувати фітнес браслет Mi Band 5, необхідно вибрати конкретний циферблат, потім натиснути на нього, утримуючи положення пальця протягом декількох секунд. Після цього на екрані з’явиться зображення шестерінки. Потрібно натиснути на неї, тим самим відкривши доступ безпосередньо до налаштувань відображення. Далі залишиться вибрати параметри показу потрібної статистики або функцій браслета.

В процесі настройки можна змінити параметри відображення верхньої і нижньої областей екрану. Тут можна встановити підрахунок кроків, значення пульсу, показ заряду акумулятора, дані про погоду та інші статистичні дані. Як налаштувати Mi Band 5. вирішувати тільки користувачеві. Всі перераховані вище значення виводяться на екран відразу після установки відповідних налаштувань. При цьому після натискання на конкретну область браслет автоматично перенаправить власника до докладній статистиці за обраним параметром.

Як підключити та налаштувати браслет Xiaomi Mi Band 5: інструкція російською мовою

Глобальні версії фітнес-браслетів Xiaomi найчастіше комплектуються проводами на англійській і російській мовах, однак в прикладених інструкціях зазвичай надається сама базова інформація (наприклад, правила безпеки експлуатації). Детальні настройки гаджетів описуються дуже рідко, через що користувачі змушені шукати докладні описи функціоналу в інтернеті. У міру сил ми намагаємося публікувати такі інструкції. Наприклад, сьогодні ми розповімо, як зарядити і підключити браслет Mi Band 5 до телефону, а також розпишемо, як налаштувати Xiaomi Mi Band 5, приділивши увагу кожній важливій опції.

READ  Як підключити TV до PC за допомогою кабелю HDMI

Як налаштувати фітнес браслет Mi Band 5: функції для відстеження фізичних показників

До цієї категорії відносяться дві функції. Перша. моніторинг пульсу. Її параметри можна встановити на однойменній вкладці в Mi Fit. В наявності можливості постійного моніторингу рівня активності і стресу. Також присутні опції установки частоти вимірів пульсу і передачі повідомлень в разі тривалої неактивності або досягнення певного значення пульсу.

Как Подключить Honor Band 5 к Телефону и Настроить Умные Часы?

Друга функція. моніторинг сну. Вона дозволяє відстежувати час і якість сну. Вибір необхідних налаштувань здійснюється в розділі «Розумний аналіз» (знаходиться в меню «Профіль»). Активним людям і спортсменам також буде цікава опція «Параметри тренувань», розміщена в основних налаштуваннях програми.

Xiaomi

Якщо придбали техніку Xiaomi, тоді скачайте програму від Huawei. Після запуску програми здійснюємо доказ. Далі заповнюємо повну анкету і вносимо інформацію. Постарайтеся заповнити всі рядки. Пов’язуємо два елементи по Bluetooth. У новому переліку натискаємо на Honor Band 5.

Як включити Honor Band 5: інструкція першого включення, перезавантаження, вимикання

Як включити Honor Band 5? Користувачі нерідко задають таке питання на форумах, а означає темі слід присвятити окремий огляд. У 2019 фітнес трекер універсальне необхідний пристрій для сучасної людини. Аксесуар дозволяє моніторити актуально потрібні процеси людського організму, заносить деякий менеджмент і компанію, сконцентровану в одному додатку телефону.

Як сполучити з іншими телефонами?

Розумний браслет підключаються до різних мобільних пристроїв. Використовуйте на Samsung, Xiaomi або Huawei. До роботи неодмінно зробіть пару. Для усунення проблем, зверніть увагу на короткі поради.

повідомлення

В браслеті відображається не тільки те, що надійшло повідомлення. Також транслюється відправник і текст. Медіафайли не відображаються.

Як підключити браслет Honor Band 5 до телефону: інструкція сполучення

Чи не розумієте, як підключити Honor Band 5 до телефону? Розумні годинник приголомшливий девайс, для щоденного використання. Пристрій містить безліч корисних опцій. Датчик вистежує характеристики здоров’я, зчитує пульс і визначає кількість пройдених кроків. Крім цього, годинник демонструють якість сну і здатні попередити препядствия зі здоров’ям. Встановіть будильник та забудьте про запізнення. Дивіться за погодою прямо з годин. Їх потрібно носити на руці постійно. В такому випадку, зуміють попередити про проблеми з тиском і запамороченням. Не забирайте Smart годинник навіть уві сні. М’який браслет не передавлює і фактично не відчувається на руці. Відразу після покупки, потрібно з’єднати девайс з мобільним телефоном. Анотація допоможе розібратися в питанні. Дотримуйтесь кроків для отримання результату.

Яке додаток завантажити

Щоб активувати роботу девайса і налаштувати сповіщення, завантажте на телефон додаток Huawei Health. Воно передбачає канал інтерфейсу. Саме його необхідно використовувати якщо ви придбали Honor Бенд 5, але телефон у вас інший марки: Xiaomi, Samsung, Номі, Nokia, Meizu і інші.

Honor Band 5 / Пошаговая настройка и сопряжение с телефоном

Це проф софт, через який вибудовується графік занять, харчування, становить інтенсивність активності, фіксує маршрут пересувань по місту, тримає під контролем ваш сон, зіставляє активність з персональними показниками людського організму.

 • Перейдіть в Google Play або Play Маркет;
 • Впишіть в пошуковому рядку назву Huawei Health або Huawei Хелс;
 • Відкрийте і завантажте;
 • встановіть;
 • Надайте запитувані дозволу.

При установці інтерфейс пропонує прочитати умови використання, і натиснути галочку про те, що ви з ними згодні і будете дотримуватися. Радимо при першому запуску хоча б одноразово швидко ознайомитися з тим, що просить розробник. Це допоможе уникнути нерозуміння і поліпшити роботу софта. Перед сполученням пристроїв буде потрібно зарядити Honor Band 5.

анотація

Для з’єднання телефону з годинником відкрийте програму Health, активуйте Bluetooth. Після дотримуйтесь звичайним методом:

 • Додайте новий пристрій, натиснувши на кнопку зверху;
 • Натисніть на екран трекера;
 • Знайдіть кнопку сопрячь Honor Band 5, погодьтеся з відображеними правилами експлуатації;
 • Прийміть дані, вкажіть місце, в якому перебуваєте;
 • Після виконаних кроків натисніть Виконано;
 • Переконайтеся в підключенні.

Налаштовують Smart-годинник залежно від особистих потреб.

Фігура мрії і інші нагороди: чим непогані фітнес-браслети Honor

Найефективніша мотивація в боротьбі за спортивну, підтягнуту фігуру маленької ношений фітнес-трекер, який допомагає:

Вести моніторинг біометричних даних під впливом фізичних навантажень і в режимі спокою. Спортивні браслети дивляться за серцевим ритмом, вважають кількість витраченої енергії і контролюють якість сну.

Отримувати сповіщення. Щоб не пропустити принциповий виклик або повідомлення під час тренування, досить використовувати фітнес-браслет Honor в тандемі з мобільним телефоном на базі iOS або Android.

Вести докладний облік занять спортом: складати графіки, розглядати інтенсивність, вести підрахунок відстаней, які вдалося подолати, і асоціювати результати занять.

Відповідаємо на найчастіші запитання про розумного браслеті Honor Band 5

З браслетом поставляється зарядна кліпса, провід USB-Micro-USB і інструкція. Мережевого адаптера в комплекті немає (для зарядки знадобиться будь-який з / у з виходом USB або комп’ютер з USB-роз’ємом).

Що в ньому нового в порівнянні з попередньою моделлю?

У Honor Band 5 якісніший екран, підтримка декількох нових режимів тренування, інші варіанти кольорів ремінця, нові циферблати і функція визначення насичення крові киснем. А ще він може управляти камерою смартфона Honor.

Хіба в російської версії є датчик оксигенації?

На момент початку продажів в Росії в серпні Honor Band 5 не підтримував визначення насичення крові киснем, але відповідний датчик в браслеті насправді був. В кінці вересня виробник зміг отримати потрібні сертифікати і випустив оновлення прошивки, що додає цю функцію.

READ  Не встановлюється антивірус на Windows 7

Чому Honor Band 5 дешевше Band 4?

Honor оптимізує виробництво і враховує ситуацію на ринку, щоб робити новинки конкурентоспроможними. Побоювання, що Band 5 «погіршили», готові розвіяти: у новій моделі є всі функції попередньої, матеріали гірше не стали, екран не зменшився, комплектація. та ж. Навпаки, з’явилися додаткові фічі.

З якими смартфонами сумісний Band 5? Яке додаток потрібно встановити?

Honor Band 5 можна підключити до пристроїв на Android і iOS. У будь-який момент браслет може працювати в парі тільки з одним смартфоном або планшетом. Пристрій синхронізується через Bluetooth з додатком «Huawei Здоров’я» (Huawei Health)

Яке управління у браслета? є кнопки?

У браслета немає жодної механічної кнопки. Для управління використовується сенсорний екран і сенсорна кнопка під ним.

Ні. Але Honor Band 5 можна використовувати під час пробіжки разом зі смартфоном, тоді додаток «Huawei Здоров’я» запише трек.

Так, в Honor Band 5 можна включити як звичайні будильники, що спрацьовують точно в заданий час, так і один розумний. Браслет за фазами сну визначить оптимальний момент для пробудження в межах інтервалу, обраного в настройках.

Чи можна з браслета управляти музикою на смартфоні?

Так. Ця функція прийшла з оновленням прошивки в кінці вересня.

Які типи тренувань підтримує браслет?

 • біг на вулиці
 • біг на біговій доріжці
 • ходьба
 • ходьба на біговій доріжці
 • їзда на велосипеді
 • заняття на велотренажері
 • плавання (розпізнаються 4 стилю: вільний стиль, метелик, брас і плавання на спині)
 • гребний тренажер
 • еліптичний тренажер
 • вільне тренування

Основний модуль браслета у всіх версіях чорний, а ось колір ремінця можна вибрати з трьох варіантів: чорного, синього і рожевого.

Будь-яку з половинок ремінця можна від’єднати і замінити, для цього не потрібні інструменти.

На скільки вистачає батарейки?

Акумулятора (його ємність становить 100 мАг) вистачить на 14 днів роботи в щадному режимі. Ми пробували включити постійний моніторинг пульсу, функцію TruSleep і взагалі використовувати браслет по-максимуму. і браслет розрядився на 6 днів.

Скільки часу акумулятор заряджається?

На повну зарядку потрібно близько 60-75 хвилин.

Зарядна кліпса відрізняється від тих, що були у попередніх моделей?

Кліпса для зарядки у Band 5 така ж, яка була у попередніх моделей. Назва на корпусі може відрізнятися, але всі вони сумісні.

Браслет захищений від води? Чи можна з ним купатися?

Honor Band 5 має водозащиту до глибини 50 метрів. З ним можна приймати душ і навіть купатися, але після цього варто обполоснути пристрій, щоб змити сіль і подібні речовини, які можуть зіпсувати захист.

Циферблат на Honor Band 5

Фітнесбраслет Honor Band 5 оснащений якісним AMOLED-екраном діагоналлю 0,95 дюймів. Кольоровий дисплей дозволяє експериментувати з заставками і вибирати цікаві варіанти. У статті обговоримо циферблати для Honor Band 5: як їх поставити, змінити і видалити.

C допомогою Huawei Health

 • Прив’язати годинник до додатка Huawei Health. Воно підходить для Android і iPhone.
 • Зайти в налаштування моделі і перегорнути список функцій до вкладки «Циферблати».
 • Вибрати зацікавив варіант і натиснути «Встановити». Зміни вступлять в силу приблизно через хвилину.

Зверніть увагу! На iOS можуть виникнути проблеми із завантаженням нового циферблата, оскільки софт ще не допрацьований.

кастомниє вотчфейси

Крім офіційних циферблатів, допускається установка шпалер від сторонніх розробників. Але ця процедура більш складна і тривала.

Через екран браслета

Поставити новий watchface можна без додатка, тільки вибір буде обмежений. Робимо довгий тап по дисплею фітнес-трекера і заходимо в пункт «Ще». «Циферблати». За допомогою свайпа переглядаємо запропоновані заставки. Кілька разів натискаємо по сподобалася темі.

видалення watchface

Системні заставки не видаляються. Можна позбутися тільки від циферблатів, які ви завантажували самостійно. Заходимо в однойменний розділ і натискаємо по рядку «Я». Відкриваємо непотрібну тему і Тапа «Видалити».

Установка стокового циферблата

Розробник оснастив Smart-годинник великою кількістю системних вотчфейсов. Пропонується близько 50 заставок з різним колірним оформленням і деталями. Зазвичай на головний екран трекера виводиться наступна інформація:

Рекомендуємо вибирати максимально інформативні та зручні clock faces з відображенням перерахованих вище даних.

Як встановити

Установка сторонніх вотчфейсов заборонена в глобальній стабільної версії Huawei Health. Тому потрібно завантажити китайську девелоперскую збірку додатки.

підключити, фітнес, браслет, honor
 • Видаляємо раніше встановлену програму.
 • Включаємо авіарежім. Wi-Fi повинен бути відключений.
 • Запускаємо файл APK з завантаженого архіву, використовуючи Провідник.
 • У графі «Регіон» виставляємо Китай.
 • Відключаємо режим польоту.
 • Погоджуємося на установку Мобільних служб Huawei. Це обов’язкова умова для працездатності софта.
 • Дозволяємо Huawei Mobiles Services працювати у фоновому режимі. Параметр знаходиться в меню «Батарея» і «Безпека».
 • Створюємо аккаунт Huawei.
 • Підключаємо браслет стандартним способом.
 • Переходимо в налаштування гаджета і відкриваємо пункт «Циферблати».
 • У правому верхньому куті повинно бути три крапки. Тиснемо по ньому, і в випадаючому меню Тапа «Вивантаження циферблатів».
 • Вказуємо шлях до файлу hwt. Ні в якому разі не оновлюємо Health, інакше функція вивантаження пропаде!

Якщо три крапки не з’являються, доведеться тимчасово виставити в настройках телефону китайський спрощений мова. Інструкція спрацьовує не завжди. Найбільша вірогідність успішного результату у телефонів Honor і Huawei.

BETATECH.COM.UA 2022