Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити фітнес трекер до телефону

Table of Contents

Як підключити браслет Xiaomi Mi Band 4: до телефону або комп’ютера

Перед тим, як підключити Mi Band 4 до телефону, потрібно подивитися характеристики смартфона. Виробник позначив параметри мобільного пристрою, при яких можливе підключення четвертого девайса з сімейства Xiaomi Mi Band:

 • підтримка ОС. Android 4.4 версії і вище, iOS. 9 і більш пізні модифікації;
 • інтерфейс Bluetooth. версія 5.0, хоча підтримуються більш ранні версії.

підключити, фітнес, трекер, телефон

Як підключити до телефону Mi Band 4: покрокова інструкція

Наведена інформація буде корисною для власників мобільних пристроїв на платформах Android і iOS, так як офіційний додаток до фітнес-трекера підтримує дані платформи.

Як підключити браслет Xiaomi Mi Band 4 до комп’ютера

Безпосередньо підключити девайс через USB-шнур не вийти, так як гаджет не передбачає підтримку Windows і інші ОС, що встановлюються на комп’ютер. Але все ж існує можливість прив’язати фітнестрекер Xiaomi Mi Band 4. Існує кілька способів.

 • За допомогою смартфона. Підключити мобільний телефон до комп’ютера або ноутбука для підзарядки за допомогою USB-шнура. При подключніі на дисплеї телефону з’явитися варіанти використання USB підключення. Необхідно вибрати «Передача даних на PC», після чого пристрій відобразитися в підключених пристроях на комп’ютері. Таким чином, користувач отримує доступ до пам’яті телефону і його функціоналу. Після чого, слід знайти в підключеному смартфоні на комп’ютері браслет Xiaomi Mi Band 4.
 • Використання емуляторів, таких як Bluestacks і Nox App Player. Завантаживши один з них на комп’ютер, і встановивши цю програму, у власника з’являється доступ до всіх програм платформи Android або iOS, які встановлені на смартфоні, в тому числі і до Mi Fit. Це дозволяє використовувати комп’ютер для управління фітнес-браслетом.

Інструкція з підключення та налаштування

Підключення до мобільного телефону Mi Band 4 відбувається за допомогою програми Mi Fit, яке можна завантажити в маркетах Google Play або AppStore. А також. просканувавши QR-код, який є в інструкції з підключення та налаштування браслета.

Якщо додаток встановлюється вперше, то необхідно створити обліковий запис. При цьому програма, крім стандартних параметрів (таких як ім’я користувача і пароль), запросить дані про ріст, вагу, і звичайно стать власника портативного девайса. Від достовірності внесених даних залежить моніторинг показників активності, пульсу і активності власника трекера, а також контроль фаз сну.

через Bluetooth

Як тільки програма встановлена ​​в смартфон, необхідно виконати наступні кроки:

 • Включити «Блакитний зуб» в телефоні.
 • Перейти в додаток Mi Fit.
 • Зареєструватися, створивши новий обліковий запис, або увійти в уже існуючий.
 • Ініціювати пошук пристрою (при цьому краще браслет розташувати поруч з мобільником).
 • Вибрати браслет Xiaomi Mi Band 4 шляхом натискання на зображення браслета.
 • Дочекатися, коли синхронізація двох пристроїв буде закінчена (процес відображається на екрані смартфона і дисплеї трекера).

Після завершення підключення. гаджет готовий до використання.

Як підключити фітнестрекер до іншого телефону

У разі, коли необхідно підключити розумний девайс Мі Бенд 4 до іншого телефону, потрібно перервати контакт з підключеним мобільним пристроєм. Інакше браслет буде «бачити» лише той телефон, до якого він спочатку прив’язаний. Відв’язати фітнес-трекер можна в такий спосіб:

 • Зайти в додаток Mi Fit.
 • У вкладці профіль вибрати «Налаштування».
 • У нижній частині екрана тапнуть по кнопці «Відключити».
 • Підтвердити своє рішення.

XIAOMI MI BAND 5. ОБЗОР И ПЕРВАЯ НАСТРОЙКА!

Після відключення портативного девайса, його можна підключити до іншого телефону, дотримуючись інструкції з підключення та налаштування гаджета, описаної вище.

Як підключити Mi Band 4 до Samsung Health

Перед підключенням фітнес-трекера до Samsung Health необхідно переконатися, що в смартфоні встановлені наступні програми:

 • Mi Fit.
 • Google Fit.
 • Health Sync.

Підключення портативного девайса до Samsung Health можна зробити, виконавши наступні маніпуляції:

 • Авторизуватися в усіх трьох додатках.
 • Синхронізувати всі три програми, надавши доступ до даних.

Таким чином Mi Band 4 підключитися до Samsung Health.

З Windows Phone

В даний час операційна система Windows Phone дуже рідко використовується в сучасних смартфонах. Вона програла боротьбу Android, а тому пристрої на WP більше не випускаються.

Незважаючи на те, що для першого підключення браслета до телефону потрібно 10-15 хвилин, подальше сполучення встановлюється автоматично при наявності Bluetooth-з’єднання.

на Android

Android. найпопулярніша операційна система, а тому найчастіше саме до Android-смартфонів підключаються трекери. Щоб зрозуміти, як виконати операцію в перший раз, як приклад розглянемо браслет Mi Band 3, 4 або 5, для підключення якого необхідна програма Mi Fit.

Свіжоспеченого власнику слід діяти за такою інструкції:

 • Відкрийте Google Play і завантажте додаток Mi Fit.
 • Запустіть програму і зареєструйтеся будь-яким зручним способом.
 • Активуйте на телефоні бездротові інтерфейси (Bluetooth, Wi-Fi, GPS).
 • Через Mi Fit перейдіть в розділ особистого профілю і натисніть кнопку «Додати пристрій».
 • Виберете тип гаджета (браслет), а потім в запропонованому списку натисніть на свою модель.

Після активації Bluetooth почнеться сполучення між двома девайсами. Крім того, при першому підключенні запуститься оновлення прошивки для трекера. Це може зайняти до 15 хвилин в залежності від швидкості інтернету. Після закінчення процесу відповідне повідомлення з’явиться на екрані смартфона.

READ  Порожній тег як прибрати з телефону Honor

Додаток для установки з’єднання телефону з фітнес-браслетом може бути встановлено на девайсах однієї і тієї ж фірми.

Huawei Wear

Ця програма підходить не тільки для настройки фітнес-браслета через телефон, але і розумних годин. Реєстрація облікового запису тут не потрібно, тому підключення відбувається швидше:

 • Прийміть умови використання програми для фітнес-браслета, без цього неможливо використовувати ПО.
 • Введіть основну інформацію, щоб прилад коректно працював. Пропонується вказати ім’я, стать, зріст, вага і дату народження. Після цього натисніть синю стрілку в нижньому правому куті екрана.
 • Виберіть пристрій, який потрібно прив’язати. Телефон надасть список з гаджетів, які працюють через цю програму.
 • Підтвердіть, що хочете включити Bluetooth, натисніть ще раз на синю стрілку в цьому ж місці, поруч з нею написано «сопрячь».

Для підключення потрібно кілька хвилин, в цей час краще не чіпати телефон і браслет.

JET Sport

Ще один виробник, який вирішив не просто випустити якісну техніку, але і створити для неї програмне забезпечення.

 • Встановіть додаток для фітнес-браслета і поставте внизу галочку, це означає, що людина згодна з політикою конфіденційності.
 • Введіть інформацію про себе і встановіть щоденну мета, зазвичай вона становить 8-10 тис. Кроків.
 • Після цього людина виявиться на головному екрані. Натисніть на кнопку для налаштувань, яка знаходиться в лівому верхньому кутку. Перейдіть у вкладку «Підключити браслет».
 • Дозвольте пристрою встановити з’єднання включити Bluetooth, а потім дочекайтеся, поки воно виявить гаджет.

Якщо додаток з першого разу не виявило браслет, то спробуйте ще раз запустити пошук, але при цьому розташувати гаджет біля телефону і натиснути на його кнопку, щоб загорівся екран.

Призначення фітнес-трекера

Браслет використовують з різними цілями. З його допомогою можна подивитися кілометраж і середнє значення пульсу. Вся інформація надається із статистикою активності.

Якщо людина не займається спортом, то розумні годинник підберуть оптимальне час пробудження, грунтуючись на показаннях акселерометра і пульсометра, а також допоможуть підрахувати калорії.

Особливості в залежності від марки гаджета

Для підключення необхідно сам пристрій, стільниковий телефон і додаток для активації. Синхронізація універсальна, але є особливості з’єднання з різними марками апаратів.

Додаток Mi Fit дозволяє швидко підключити фітнес-трекер Mi Band до смартфонів.

Honor

Для використання гаджета потрібно додаток Huawei Wear. Воно працює на базі iOS і ОС Android, а синхронізується через порт Bluetooth. Утиліту встановлюють, вибирають пристрій і під’єднують. Потім потрібно ввести особисту інформацію.

У деяких випадках додаток пропонує встановити оновлення. Smart-браслет рекомендується налаштовувати через Mi Fit. Додаток постійно вдосконалюється і рідко дає збої.

Як підключити фітнес-браслет до телефону “Samsung

Південнокорейський виробник теж не відстає від китайців: фітнес-трекер Gear Fit 2 здатний скласти конкуренцію багатьом. Цей браслет. відмінний помічник і в тренуваннях, і в повсякденному житті. Як підключити браслет до апарату Galaxy:

У користувачів часто виникає питання: чи можливо підключити фітнес-браслет до телефону на “Android” і як це зробити? Браслет встановлюється на будь-який мобільний, який працює на цій платформі. Єдина вимога. версія “Android” не повинна бути нижче 4.4:

Єдиний мінус: доведеться додатково встановлювати додатки S Health, Samsung Accessory Service і Gear Fit 2 Plugin, якщо якийсь з них не буде встановлено, це може вплинути на коректну роботу фітнес-браслета.

Якщо все зроблено правильно, трекер буде готовий до використання.

Фітнес-трекери китайського виробництва

Особливою популярністю користується бренд “Xiaomi”. Браслет Xiaomi Mi Band 2. по-справжньому унікальний аксесуар, який містить в собі величезну кількість потрібних функцій. Як підключити китайський фітнес-браслет до телефону? Все дуже легко:

 • Насамперед необхідно зарядити фітнес-трекер. Процес займе близько 2 годин.
 • Встановити програму Mi Fit від виробника фітнес-браслета. Програма повністю безкоштовна.
 • В налаштуваннях смартфона включити Bluetooth, але не сполучати його ні з яким пристроєм.
 • Зареєструватися в додатку Mi Fit, ввівши адресу своєї поштової скриньки. Коли профіль буде створений, введіть свої дані (зріст, вага, щоденна кількість кроків).

Після процедури реєстрації система перенесе вас на головну сторінку. Для сполучення трекера з телефоном потрібно перейти в “настройки”, натиснувши в правому верхньому куті на три точки. У меню, вибрати Mi Band. В самому кінці списку вибрати “синхронізувати”. Процес синхронізації триватиме 2-3 хвилини.

інші функції

Можна також підключити функцію виявлення, якщо ви зняли браслет з руки і не можете його знайти. Клікнути на Locate Band: після цього ви почуєте вібрацію вашого пристрою. Опція Vibrate for incoming calls (вібрація під час вхідних дзвінків) відповідає за повідомлення про телефонні дзвінки. Вона буде доступна тільки в тому випадку, коли фітнес-браслет і смартфон синхронізовані через Bluetooth.

Можна налаштувати будильник. Early bird alarm відповідає за “м’яке” пробудження. Якщо фітнес-трекер знаходиться на зап’ясті під час сну, він буде зчитувати ваші показники і аналізувати якість сну. І приблизно за 30 хвилин до пробудження підрахує, який час для підйому буде для вас найбільш комфортним.

У меню сну можна ознайомитися з тим, скільки часу ви проспали. А також подивитися тривалість глибокого і легкого сну, час засинання і пробудження. Вся інформація представлена ​​в діаграмах. Якщо ви хочете подивитися загальну статистику за всі дні, клікніть на значок зі стовпцями в верхньому лівому кутку.

Підключити фітнес-браслет до телефону, як бачите, не важко буде навіть людині, далекій від “розумної” техніки. Трекер допоможе вам стежити за здоров’ям і щоденної активністю.

XIAOMI MI BAND 4. ОБЗОР И ПЕРВАЯ НАСТРОЙКА

Як підключити фітнес браслет до телефону: покрокова інструкція

Зараз стало модно приділяти увагу своєму здоров’ю. Однак це, скоріше, не мода, а необхідність. Щоденна норма кроків середньостатистичної людини повинна складати 10 000, але з сидячою офісною роботою контролювати її досить проблематично. У зв’язку з цим популярність фітнес-браслетів набирає обертів. Гаджет корисний не тільки людям зі світу спорту, а й усім, хто не байдужий до власного здоров’я і хоче відстежувати показники фізичної активності.

На дисплеї фітнес-трекера відображаються такі дані, як пульс, число пройдених кроків, витрачені калорії, а також якість сну. Фітнес-трекер. справжня знахідка для рухливих людей і тих, хто хоче бути активним. Для більшої зручності можна підключити його до мобільника. Як підключити фітнес-браслет до телефону: докладна інструкція представлена ​​в даній статті.

Підключення браслета до китайського телефону

Одним з найпопулярніших фітнес-браслетів останніх двох років є китайський Honor Band 3. Пристрій захищений від попадання води і пилу, його навіть можна занурювати в воду. За підрахунками виробника “Huawei”, фітнес-трекер здатний пропрацювати без підзарядки протягом місяця.

READ  Як дізнатися де знаходиться вимкнений телефон

У володаря новенького Honor Band 3 рано чи пізно виникає питання, як підключити фітнес-браслет до телефону “Huawei”. Так як фітнес-трекер розроблений цією ж компанією, його синхронізація з мобільником “Huawei” не вимагає особливої ​​вправності і займає всього кілька хвилин.

Сполучення браслета з телефоном “Huawei”:

 • Насамперед вам потрібно завантажити і встановити Huawei Wear з “Play Маркета”. Якщо додаток було завантажено раніше, необхідно оновити його до останньої версії.
 • Перемикач Bluetooth встановити в режим “включено”.
 • Запустити програму Huawei Wear і вибрати ім’я потрібного підключення.
 • Браслет буде вібрувати. Торкніться його дисплея, щоб підтвердити сполучення.

Ось і все, фітнес-браслет готовий до використання. З цього моменту всі дані вашої фізичної активності будуть у вашому смартфоні. Підключити фітнес-браслет до телефону, як ми бачимо, простіше простого, але розширений функціонал пристрою може викликати масу питань, тому рекомендується слідувати інструкції.

Як заряджаються фітнес-браслети

Капсула гаджета заряджається від спеціального USB. Шнур можна підключати і до комп’ютера, і до розетки. Спосіб заряду всіх фітнес-браслетів однаковий, різниця лише в зовнішньому вигляді шнура і самого гаджета.

Дотримуючись докладним інструкціям, описаним в цій статті, ви в лічені хвилини розберетеся, як підключити фітнес-браслет до телефону. За допомогою “розумного” гаджета ви будете завжди в курсі своєї активності, знати, який у вас пульс, скільки кроків пройдено, а всі дані будуть зафіксовані в вашому мобільному. А саме головне. ви зможете контролювати всі важливі життєві показники.

Підключаємо фітнес-браслет по Bluetooth

Отже, програма встановлена, аккаунт створений або ви в нього увійшли, зараз саме час включити Bluetooth на телефоні.

Якщо ви встановили додаток і створили акаунт вперше, то з вас відразу попросять підключити пристрій. А якщо ви підключаєте новий фітнес-браслет до вже існуючого аккаунту, зайдіть в Профіль і тапніте на. додати пристрій.

Вибираємо Браслет. Далі по додаток дасть вказівку піднести браслет ближче. Слідуємо інструкції. Вібрація браслета повідомить про успішне сполученні. Залишилося тільки натиснути кнопку на ньому, як просить додаток. і підключення буде завершено.

Якщо ви підключаєте не нова браслет, то додаток запропонує виконати його скидання. Браслет запам’ятовує тільки одні налаштування підключення, тому скидання виконати необхідно. Після скидання повторюємо процедуру підключення.

Браслет на цьому підключений, можна переходити до налаштувань.

Для інших фітнес-браслетів порядок дій нічим не відрізняється. зарядка браслета, установка програми на смартфон, реєстрація в додатку, включення bluetooth, пошук пристрою через додаток і сполучення.

Як користуватися фітнес браслетом

Після підключення та налаштування пора б дізнатися, як користуватися фітнес браслетом. Тут все просто, одягніть свій фітнес браслет на руку і не знімайте його. Так фітнес браслет буде постійно вимірювати ваші кроки і передавати інформацію в додаток. На фітнес браслетах з екраном можна переглянути пройдені кроки прямо на екрані, для цього можна використовувати жест перегляду часу (підніміть руку так, ніби на ній годинник, і ви вирішили подивитися котра година) або натисніть на кнопку браслета кілька разів.

Як підключити фітнес браслет до телефону

Розглянемо, як підключити фітнес браслет до телефону на прикладі Xiaomi Mi Band 2. З іншими браслетами інструкція така ж, тільки з їх фірмовим додатками.

Відразу варто згадати, що при підключенні фітнес браслета до телефону не потрібно сполучати його зі смартфоном в настройках Android, це може привести до розривів зв’язку або до інших глюків.

Як підключити фітнес браслет Xiaomi Mi Band 2 до Android смартфону:

Готово! Тепер ви знаєте як підключити фітнес браслет до телефону! Інші фітнес браслети підключаються приблизно так само, з одним винятком, програма для фітнес браслета зазвичай вказана в інструкції по використанню у вигляді QR коду, відсканувавши який ви потрапите в Google Play, на сторінку додатка.

Готуємо фітнес-браслет до підключення

Підготовка самого пристрою полягає в його розпакування і зарядці. Більше нічого особливого робити не потрібно. Поки гаджет заряджається, переходимо до наступного кроку і готуємо смартфон.

Xiaomi Mi Band 2. настройка і повний огляд

А ось так для Android-пристроїв: (перші два кроки. ідентичні попередньому прикладу)

Натискаємо на сенсор Mi Band щоб підтвердити з’єднання

Позаштатні клієнти

QR код, за допомогою якого можна скачати Mi Fit

Як користуватися фітнес браслетом як пульсометра

Для цього в кожному додатку є спеціальна кнопка вимірювання пульсу. Наприклад, в Mi Fit на головному екрані потрібно натиснути на «Пульс». ви потрапите на сторінку з усіма вимірами, натисніть внизу екрану «Виміряти», підніміть руку до грудей і не рухайтеся під час вимірювання. Через кілька секунд додаток покаже, який у вас пульс.

Як підключити фітнес-браслет до телефону: загальні рекомендації

Щоб отримати доступ до всього функціоналу фітнес-трекера, необхідно синхронізувати його зі смартфоном. Якщо ваш фітнес-браслет з годинником активується завдяки ОС Adroid, то вам знадобиться наступне:

 • Сам девайс з зарядженим акумулятором.
 • Фірмовий додаток для управління і настройки браслета, яке можна безкоштовно скачати в Google Play.
 • Чинний Bluetooth, щоб пристрій міг відображати всі актуальні дані, перенаправляти і приймати інформацію.

Існує універсальна інструкція, яка підходить для адаптації більшості гаджетів. Крім цього звертайте увагу на рекомендації, які запропоновані виробником трекера.

етап. робота з системою

Щоб довго не шукати потрібний утиліт, прочитайте рекомендацію виробника або відскануйте QR-код, який розташовується на картонній коробці. Після скачування створіть особистий аккаунт. Для підтвердження вкажіть номер телефону або електронну пошту. Обліковий запис дає можливість перенести всі дані безпосередньо на смартфон, що розширює набір завдань.

етап. підготовка браслета

Інші нюанси, які залежать від ОС

Розумні годинник, як і браслети, однаково синхронізуються. Програмне забезпечення, яке можна використовувати для конкретних ОС:

Альтернатива. Apple Health. Зверніть увагу на те, що раніше активація виконувалася тільки з пристроями Apple. Сьогодні можна прив’язати трекер через Mi Fit. Для цього достатньо користуватися програмними підказками.

У цій ОС функціонує більше комплексів, серед яких найпопулярнішим є Notify @ Fitness for Mi Band. Основні переваги. різноманітність опцій, які допомагають оптимізувати роботу хронометр. Наприклад, до головної кнопці управління прив’язується будильник, вимірювач пульсу.

Інша альтернатива. Mi Band Smart Alarm. Головна перевага. елементарна настройка. Для цього буде потрібно ввести MAC-адресу в профіль, який розташований в розділі адреси Bluetooth.

READ  Не працюють нижні кнопки на смартфоні

Провести дії. легко. Потрібно підібрати підходяще забезпечення і слідувати запропонованому алгоритму, підказок.

Що потрібно знати про Smart-аксесуарах: характеристика

Підключення розумних гаджетів здійснюється за стандартною схемою. Незважаючи на універсальність процесу, існують окремі винятки для пристроїв конкретних марок. Популярні Xiaomi отримали наступний набір функцій:

 • Locate Band. для виявлення трекера, light color. для зміни світлодіодного кольору, vibrate for incoming calls. повідомляє про вступників дзвінках, early bird alarm. гарантує комфортне пробудження.

Недорога продукція Samsung підходить виключно користувачам Android. Для того щоб «підтягти» базові функції, знадобиться S Health. Додаткові можливості показуватиме Charmby Samsung. Крім цього користувач може міняти прошивку, відстежувати заряд батареї, аналізувати отриману за день інформацію.

Пристрої Honor взаємодіють з Huawei Wear. Утиліт оновлює прошивку автоматично до самої останньої версії. Йому характерно постійне вдосконалення, яке розробники регулярно випускають. При цьому в роботі немає збоїв, а інформація оперативно зчитується і аналізується.

Щоб не зіткнутися з труднощами, дотримуйтесь вказівок, які прикладає виробник в описі.

Рейтинг кращих спортивних годин

Під поняттям «спортивно-туристичні годинники» мають на увазі моделі відповідного дизайну, мають ряд додаткових функцій. Подібну кваліфікацію використовують провідні бренди, торговельні інтернет майданчики, звичайні споживачі. даний.

етап. активація через Bluetooth

Наручний годинник потрібно синхронізувати. Для цього зробіть активним Bluetooth через налаштування мережі або верхню панель управління операційної системи Android. Далі потрібно включити безпосередньо фірмову програму і вибрати функцію підключення до Smart-годинах. Після цього можете експериментувати з функціоналом, доступними можливостями. Наприклад, можете поміняти фон теми або тип світлового повідомлення, панель налаштувань, мова (російська, англійська).

По завершенню підключення модель відобразиться в програмному комплексі, а користувачеві висвітиться оповіщення з індикатором.

Як підключити фітнес-браслет до телефону

Більшість марок iPhone і смартфонів можна прив’язати до Smart-браслетів, якщо в них є Bluetooth і вони можуть працювати з додатком iOS і Android. На наручний гаджет не впливає бруд і волога, т. К. В ньому встановлений захист класу IP67.

Розумний пристрій можна синхронізувати з Samsung Galaxy S4 і Note 3, iPod touch 5 і iPhone: 4S, 5, 5S. Для підключення скачують додаток, що підходить до ОС.

Після цього реєструються і заходять в особистий кабінет:

 • скидають налаштування системи;
 • використовують наочну інструкцію після включення годин;
 • відкривають додаток Wear OS by Google і заходять в настройки, якщо необхідно ввести код;
 • вибирають модель пристрою;
 • підключають, коли на телефоні і наручні гаджет з’являються однакові цифри (якщо вони різні, трекер відключають, включають і знову проводять підключення);
 • з’єднують апарати натисканням кнопки Sync.

Всі пункти необхідно дотримуватися. Коли апарат не вдалося підключитися, перевіряють з’єднання з інтернетом. Пристрій перезавантажують і знову повторюють дії. Багато браслети підключають до Android і iPhone так: програма фіксується QR-кодом, при читанні якого система перенаправляє в Play Market, щоб завантажити слушно додаток.

Google Fit. це спеціальний додаток, що відстежує різні показники з безлічі фінтес-пристроїв.

Honor

Для використання гаджета потрібно додаток Huawei Wear. Воно працює на базі iOS і ОС Android, а синхронізується через порт Bluetooth. Утиліту встановлюють, вибирають пристрій і під’єднують. Потім потрібно ввести особисту інформацію.

У деяких випадках додаток пропонує встановити оновлення. Smart-браслет рекомендується налаштовувати через Mi Fit. Додаток постійно вдосконалюється і рідко дає збої.

на Android

Для підключення браслета необхідно завантажити програму. У ній реєструються відразу або через сайт. Для авторизації потрібно логін і пароль.

Вхід виробляють через головне меню. В цей час має з’явитися пропозиція підключити пристрій. Якщо повідомлення немає, то проходять в потрібний розділ.

Потім здійснюють пошук доступних пристроїв. Для цього буде потрібно включити Bluetooth. Коли підключення можна провести таким способом, його здійснюють безпосередньо, вводячи спеціальний серійний номер. Він зазначений в документах або настройках трекера.

Xiaomi

При запуску програми необхідно зареєструватися і ввести email. У облікового запису будуть зберігатися відомості про фізичну активність. Через профіль можна спілкуватися в соціальних мережах і встановити особисті параметри, серед яких зростання і вага. Після цього програма відкриє головну сторінку з нульовими показниками.

Далі необхідно синхронізувати пристрої, вибравши рядок Settings, клікнувши по Mi Band і Unpair. Потім налаштовують все опції.

функції призначення
Band light color Зміна кольору світлодіодів.
Vibrate for incoming calls Повідомлення про дзвінки, що надходять на телефон. Опцію можна активувати, підключивши браслет через Bluetooth. Тут же можна визначити час сигналу.
Locate Band Виявлення трекера допоможе знайти його по вібрації і спалахів світла.
Early bird alarm Забезпечення спокійного пробудження. Пристрій за півгодини до будильника вибере зручний момент припинення сну без неприємних звуків.
Unpair Функція включення і виключення розумних годин.
Settings. Alarm установка будильника.
Band Location Вибір руки, на яку надягають фітнестрекер.

Налагодження та використання

Коли гаджет буде прив’язаний, його налаштовують.

Для цього відкривають вкладку «Повідомлення», в якій:

⌚ Mi Band 5 как подключить к телефону �� Быстрая настройка МИ БЭНД 5

 • додають аккаунт Google Fit;
 • встановлюють оповіщення;
 • розблокують дисплей, щоб не вводити постійно активаційний код.
 • будильник;
 • список друзів Mi Fit;
 • сигнал про відновлення активності;
 • призначення гаджета (число кроків, пульс, калорії);
 • відомості про сон після пробудження.

Для збільшення списку функцій скачують такі додатки, як Runtastic, Mi Band Master або Mi Band 2 Selfie. Пристрій просто використовувати. Його надягають на руку і не знімають. Інформація виводиться на екран або через активацію за допомогою кнопки.

Зв’язати з iPhone

Підключення здійснюють до пристроїв на базі Android і iOS.

Процедура буде відрізнятися в залежності від марки телефону, але алгоритм наступний:

 • на телефон встановлюють програму;
 • додаток запускають і авторизуються;
 • пристрою синхронізують і проводять первинну настройку.

Схема підключення до iPhone аналогічна сполученню з андроїдом.

Додаток Wear OS дозволяє підключити розумні годинник з функціями фітнес-трекера до смартфону на базі Android і iOS.

Особливості в залежності від марки гаджета

Для підключення необхідно сам пристрій, стільниковий телефон і додаток для активації. Синхронізація універсальна, але є особливості з’єднання з різними марками апаратів.

Додаток Mi Fit дозволяє швидко підключити фітнес-трекер Mi Band до смартфонів.

BETATECH.COM.UA 2021