Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити геймпад Xbox one до телефону

Table of Contents

Як підключити до телефону геймпад від Xbox

Не всякий контролер від Xbox можна підключити до телефону. Підтримку даного з’єднання Microsoft додали в приставку починаючи з Xbox One S.

 • Увімкніть геймпад від Xbox утримуючи на ньому однойменну кнопку
 • Натисніть кнопку синхронізації
 • На телефоні, щоб розпочати пошук Bluetooth пристроїв і знайдіть в списку джойстик від Xbox
 • Натисніть на його назву, щоб здійснити з’єднання.

Якщо індикатор на геймпаді перестав блимати, значить зв’язок між вашим телефоном пройшло успішно і можна грати.

Як підключити до телефону Bluetooth джойстик

На даний момент на ринку повно бездротових джойстиків для Android, що підключаються через Bluetooth. Розглянемо процес підключення на прикладі популярного китайського геймпада IPEGA PG 9021, придбати який можна на Аліекспресс.

підключити, геймпад, xbox, телефон

Насамперед потрібно активувати функцію Bluetooth на телефоні і включити геймпад.

 • Перейдіть в меню “Налаштування”
 • Відкрийте розділ “Бездротові мережі” і перемістіть повзунок Bluetooth в положення “Вкл”
 • Після цього, натисніть “Пошук пристроїв” і виберіть зі списку назву вашого джойстика

Тепер вам треба завантажити додаток з Google Play, за допомогою якого можна налаштувати кнопки управління. Для даної моделі воно називається iPega Toch IM.

Якщо у вас інший геймпад, то шукайте назву програми для нього в описі або інструкції.

Як до телефону підключити джойстик PlayStation 4 і Xbox One

Грати на смартфонах з великим екраном одне задоволення. Але ще крутіше грати, підключивши геймпад. У цій статті ми розповімо як підключити джойстик до телефону на Android. Розглянемо геймпади від PlayStation 4, Xbox One, а також USB і Bluetooth джойстики від PC.

Як підключити до телефону геймпад від PlayStation 4

Для того, щоб підключити контролер від плейсшейшен, немає необхідності отримувати на Android root-права.

 • Натисніть і утримуйте кнопки PS і Share на контролері PlayStation 4, щоб перевести його в режим сполучення (повинен заблимати біле світло)
 • На смартфоні зайдіть в налаштування Bluetooth і увімкніть його
 • Натисніть пошук пристроїв
 • Знайдіть у списку назву гейпади і натисніть на нього, щоб з’єднати його з телефоном.

Тепер в настройках гри вам потрібно вибрати управління через джойстик. Більшість сучасних гонок і шутерів працюють з геймпадом від Playstation без проблем.

Як підключити до телефону провідний USB джойстик

Для того, щоб підключити провідний джойстик до смартфону через USB потрібно придбати перехідник OTG, який дозволяє підключити пристрій, що має повнорозмірний вхід USB до гаджету з micro-USB портом. Виглядає він ось так:

Після з’єднання, скачайте бажаний ігровий емулятор з Google Play і налаштуйте кнопки на геймпаді.

Как подключить джойстик PS4 и XBOX One к телефону?

В принципі, на цьому все. завантажуйте ігри і можете грати.

У цій інструкції ми розповіли як підключити геймпад до телефону від різних приставок. Якщо у вас є питання. напишіть в коментарях.

Як підключити джойстик до телефону Android від PS3 і PlayStation 4 через Sixaxis Controller

Нам буде потрібно: дві утиліти, USB-кабель і доступ до комп’ютера. Для початку завантажуємо першу програму, а саме SixaxisPairTool з перевіреного джерела. Встановлюємо її стандартним методом на комп’ютер і запускаємо. Підключаємо контролер до PC.

Посилання на офіційну сторінку програми. http://dancingpixelstudios.com/sixaxis-controller/sixaxispairtool/

Тим часом на телефон або планшет потрібно завантажити додаток Sixaxis Compatibility Checker, наявне у вільному доступі в Google Play. Зверніть увагу, що без режиму «Суперкористувача» програма функціонувати не буде!

Якщо додатки немає на Google Play. скачайте його з 4PDA (його вже кілька разів намагалися заблокувати, так що). https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=257429

Як тільки підготовка завершена, і всі утиліти встановлені, в Sixaxis Compatibility Checker знаходимо такий напис внизу екрану: «Local Bluetooth Address». Копіюємо цю адресу в форматі xx: xx: xx: ХХ ст спеціальне поле «Change Master», розташоване в комп’ютерній програмі.

Как подключить геймпад от XBOX ONE к смартфону Android ?

Далі від’єднуємо геймпадов включаємо його, натиснувши на велику центральну кнопку. Якщо загорілося одна зелена лампочка. процес підключення пройшов успішно, якщо бачимо напис англійською. на жаль, апарат не підтримується. І останнє фінальне дію: натискаємо в утиліті «Змінити спосіб введення» і вказуємо потрібний геймпад.

Підключення геймпада Xbox 360 до телефону

Порядок дій буде залежати від того, який у вас контролер. Якщо дротова модель, то необхідно з’єднати його і смартфон через OTG-кабель. Після можете запустити гру і перевірити, «бачить» вона джойстик. Якщо все в порядку, то проводиться швидке налаштування геймпада, і можна починати.

Якщо у вас бездротова модель, то необхідно підключити ресивер по OTG до смартфону, запустити режим сполучення, натиснувши кнопку на приймачі і на геймпаді (на торці). Після з’єднання провести подальші дії, описані вище. Варто відзначити, що в контролерах від 360 використовується свій формат бездротового сигналу, тому по Bluetooth підключити їх не можна.

На цьому настройка завершена. Тепер ви знаєте, як підключити геймпад Xbox 360 до Android. Тільки пам’ятайте, що далеко не всі ігри адаптовані під контролер. Якщо це програми, що працюють виключно з сенсорним дисплеєм, то пограти не вийде.

Цього літа Microsoft випустила злегка оновлену ігрову консоль Xbox One S і ще більш зручний геймпад з підтримкою Bluetooth. Контролер нарешті навчився працювати з Windows без проводів і спеціальних адаптерів, але з іншими платформами все не так просто. Вирішивши перевірити, чи дружить новий геймпад з Android-пристроями, наші колеги з Android Police відразу ж зіткнулися з низкою проблем.

Підключення контролера до смартфону пройшло без проблем, але при першому ж запуску гри з’ясувалося, що він не сумісний зі стандартною схемою управління в Android. Так, в гонках Riptide GP2 для прискорення доводилося майже весь заїзд утримувати правий стик в одному положенні, а в Asphalt 8 і Файтер Soul Calibur потрібно було звикнути до дивного призначенням кнопок. Без проблем запустився тільки платформер Sonic The Hedgehog 2, де управління максимально просте.

З консоллю NVIDIA SHIELD на Android TV геймпад від Xbox One і зовсім відмовився працювати, застрягши ще на етапі підключення. Справедливості заради варто відзначити, що на сторінці підтримки консолі Microsoft попереджає про несумісність контролера з мобільними пристроями.

Є завзятим геймером, але управління в додатках, призначених для смартфонів, вас не влаштовує? Чи маєте відмінний ігровий пульт, але не знаєте, як підключити джойстик до телефону Android? Тут допоможе наша стаття, завдяки якій ви до максимуму прокачає свої навички.

Підключаємо джойстик від iPega

Тут проблем у користувача виникне значно менше. Справа в тому, що джойстики iPega мають безліч розширених режимів, і ви точно знайдете найбільш підходящий для себе. А саме:

 • GamePad Mode. розроблений для ігор, які з легкістю підтримують зовнішнє управління. Підходить і для Windows, і, звичайно ж, для
 • SPP Mode. створений для додатків, у яких вищенаведена функція відсутня. В такому випадку, для злагодженої взаємодії консолі зі смартфоном необхідні ROOT-права.
 • Keyboard. для ігор, де необхідна клавіатура.
 • Mouse. режим, який створює емулятор мишки.
READ  Otg кабель як підключити до телефону

спосіб 1

Ось ми і перерахували найважливіші і дієві режими. Але як же все-таки підключити ігровий пульт? Для цього існує два методи: спрощений і стандартний. У спрощеному методі всього дві дії: активуємо Bluetooth на контролері за допомогою клавіш XHOME, також включаємо його на телефоні і в списку доступних для сполучення апаратів вибираємо наш геймпад. Готово.

Підключення бездротового джойстика Xbox One по BlueTooth

З пристроєм Xbox One справи йдуть набагато краще. Справа в тому, що дана приставка має вбудований Bluetooth-модуль, завдяки якому є більш-менш просте підключення джойстика до телефону або планшета.

Ось тільки орієнтоване таке сполучення на телефони Samsung з операційною системою Android не вище 6.0, що вже неактуально для багатьох користувачів. Але спробувати все ж варто, навіть якщо ви оновилися до вісімки.

спосіб 2

Другий спосіб трохи складніше, але дозволяє відразу налаштувати все необхідне для комфортної гри. Викачуємо спеціальну програму Bit Games Center, переходимо до пункту «Settings», де натискаємо на ярлик під назвою «Search Handle».

Тепер на геймпаді знову натискаємо вищевказане поєднання клавіш, і утиліта визначає пристрій. Кількома «Підключитися». Переходимо в «Налаштування». «Мова і введення». «Способи введення» і вказуємо контролер iPega. зроблено.

Підключення джойстика Xbox One до Android телефону

Для того щоб підключити джойстик Xbox One до телефону на Android потрібно виконати наступні дії:

 • Відкрийте настройки Android і перейдіть розділ «Підключення пристрою».
 • Після цього натисніть на кнопку «Додати пристрій», для того щоб Android телефон почав пошук доступних Bluetooth пристроїв.
 • Далі потрібно включити геймпад Xbox One, якщо він ще не включений. Для цього натисніть на кнопку «Xbox» в самому центрі геймпада.
 • Після включення геймпада потрібно натиснути на кнопку прив’язки і утримувати її протягом 3 секунд. Кнопка прив’язки знаходиться на тильній стороні пристрою, де при провідному підключенні повинен бути USB-кабель.
 • Після натискання на кнопку прив’язки кнопка «Xbox» на геймпаді почне швидко блимати. Це означає геймпад готовий до підключення до телефону.
 • Тепер потрібно повернутися до списку доступних пристроїв на Android телефоні. Тут має з’явитися пристрій «Xbox Wireless Controller».
 • Натисніть на «Xbox Wireless Controller» для того, щоб завершити підключення джойстика до телефону.

Після цього з’єднання має запрацювати. На Android телефоні роботу джойстика можна перевірити прямо в меню телефону. Натискання на кнопку «Xbox» має повертати на головний робочий стіл, а за допомогою стіків можна переміщатися по меню.

Якщо підключення не вдалося, то спробуйте повторити інструкцію починаючи з 4-го пункту.

Як підключити геймпад Xbox One до телефону на Android, iPhone або iPad

Геймпад Xbox One є одним з найбільш популярних геймпадов для PC, мобільних телефонів і планшетів. Така популярність обумовлена ​​в першу чергу простотою підключення. У більшості випадків джойстик від Майкрософт підключається буквально в кілька кліків.

У цій невеликій статті ми розглянемо підключення геймпада Xbox One до Android телефонів і пристроїв на базі iOS, зокрема iPhone і iPad.

Підключення джойстика Xbox One до iPhone або iPad

На iPhone iPad і інших пристроях з iOS (починаючи з версії iOS 13) підключення геймпада Xbox One виконується схожим чином:

 • Відкрийте настройки iPhone або iPad і перейдіть в розділ «Bluetooth».
 • Після цього почнеться пошук доступних Bluetooth пристроїв.
 • Тепер потрібно включити джойстик Xbox One за допомогою кнопки «Xbox» в центрі пристрою.
 • Після цього потрібно натиснути на кнопку прив’язки на задній панелі пристрою і утримувати її протягом 3 секунд.
 • В результаті кнопка «Xbox» на геймпаді повинна почати швидко блимати. Це означає геймпад готовий до підключення.
 • Поверніться до налаштувань iPhone або iPad і дочекайтеся появи «Xbox Wireless Controller» в списку доступних пристроїв.
 • Натисніть на пристрій «Xbox Wireless Controller» для того, щоб завершити підключення.

Після цього підключення має запрацювати. На iPhone і iPad джойстик від Xbox One буде працювати тільки в іграх, які підтримують контролер. Ось деякі з таких ігор:

 • Grand Theft Auto: San Andreas
 • Star Wars: Knights of the Old Republic
 • Terraria, Terraria 2
 • Grid Autosport
 • Shadowgun Legends
 • Need for Speed ​​No Limits
 • Stardew Valley
 • The Crew: Road Empire
 • Real Racing 3
 • Call of Duty Mobile
 • Sonic All-Stars Racing Transformed
 • Leo’s Fortune
 • Unkilled
 • Call of Duty Strike Team

Якщо підключення не вдалося, то спробуйте повторити інструкцію починаючи з 4-го пункту.

Використання контролера Xbox One на Android

Після підключення контролера Xbox One ви побачите, що ви дійсно можете використовувати його для навігації за своїм устроєм Android. Управління досить просте:

Як підключити геймпад Xbox one до телефону

Є завзятим геймером, але управління в додатках, призначених для смартфонів, вас не влаштовує? Чи маєте відмінний ігровий пульт, але не знаєте, як підключити джойстик до телефону Android? Тут допоможе наша стаття, завдяки якій ви до максимуму прокачає свої навички.

Як синхронізувати джойстик від VR шолома з андроїдом

Занурення у віртуальну реальність дозволяє більш тонко відчути гру, і для цього створені спеціальні VR-шоломи, які представляють собою своєрідні окуляри. Більшість даних девайсів орієнтовані, звичайно, на окремі приставки і PC, але існують апарати і для Android-пристроїв.

Вперше такі шоломи були розроблені Google Cardboard. Представляють вони собою лінзи, поміщені в так звану коробку, куди вставляється і телефон. Особливих налаштувань не вимагають, але іноді для таких VR-окулярів потрібен джойстик. Купувати його слід конкретно для певної моделі.

Як підключити контролер Xbox One до Android

Контролер Xbox One хороший. Деякі навіть сказали б, що це найкраще. Розбивка ергономічних відмінностей між ним і контролером PlayStation 4 відноситься до іншого дня.

Сьогодні ми покажемо вам, як підключити ваш контролер Xbox One до Android. Це дозволить вам грати у всі ваші улюблені мобільні ігри так, як вони повинні гратися.

Повторно підключіть контролер Xbox One до Android

У майбутньому, якщо ви захочете повторно підключити свій Xbox Один контролер до вашого пристрою Android, все, що вам потрібно зробити, це включити контролер. Увімкніть Bluetooth на вашому телефоні, і він повинен створити пару.

Якщо це не так, вам може знадобитися перейти до налаштувань Bluetooth вашого телефону. Або до «підключені пристрої». Натисніть «Раніше підключені пристрої», потім виберіть «Контролер Xbox One» зі списку.

Якщо ви підключаєте свій контролер Xbox One до іншого пристрою, можливо, вам буде потрібно пройдіть процес сполучення. Щоб підключити його знову.

Підключіть контролер XBO до Android через Bluetooth

Якщо у вас є відповідний контролер, то вітаю. Тому що бездротове підключення до вашого телефону Android має будь простішим.

Как подключить геймпад от XBox One к Redmi Note 7

На вашому телефоні перейдіть в налаштування Bluetooth. Вони можуть називатися «Підключення пристрою» в меню «Налаштування» в більш пізніх версіях Android.

Натисніть «Підключити новий пристрій». Це автоматично включить Bluetooth і почне сканування пристроїв.

Потім, утримуйте кнопку Xbox на контролері протягом приблизно однієї секунди. Поки він не почне блимати. Потім утримуйте маленьку чорну кнопку сполучення. (Між кнопками бампера) протягом приблизно трьох секунд. Поки кнопка Xbox не почне блимати швидше. Це означає, що контролери Bluetooth сканують пристрою для підключення.

Поверніться на екран сполучення Bluetooth телефонів. В якості опції повинен з’явитися бездротової контролер Xbox. Натисніть на нього, і протягом декількох секунд ваш телефон буде пов’язаний з вашим контролером.

Ігровий джойстик для приставки Android TV

Багато користувачів підключають до Smart TV клавіатури, миші, геймпади, і, зрозуміло, периферія доступна і для Android TV. Якщо ви вирішили проводити досить багато часу за приставкою, подбайте про придбання якісного ігрового контролера, який спочатку буде підходити для TV.

Доступно декілька варіантів підключення: по Bluetooth, через радіосигнал і по одній мережі Wi-Fi. Останній варіант найоптимальніший, легкий і доступний.

У налаштуваннях програми можна вибрати хрестовину і розташування кнопок, а потім розмістити там, де зручно управляти грою.

Додаток і геймпад

Тепер можна розглянути перший варіант того, як підключити геймпад до «Android». Для початку варто придбати перехідник, який підключається до смартфону з одного боку, а з іншого повинен знаходитися роз’єм під USB. Після цього можна перейти до вибору джойстика. Насправді для такого способу підключення може підійти тільки геймпад для комп’ютера. Однак це ще не все, тому що без певної програми джойстик НЕ буде пізнаний пристроєм.

Вам буде цікаво: Види знімних носіїв інформації

Tincore Keymapper. це програма, яка допомагає розібратися в тому, як підключити геймпад до «Android». Після установки її необхідно запустити, щоб пристрій змогло впізнати джойстик. Потім заходимо в налаштування смартфона і вибираємо пункти «Мова» і «Введення». Саме там буде відображатися геймпад, але навпроти нього варто поставити галочку.

READ  Як можна знайти втрачений телефон Android

Тепер можна запустити гру і в панелі повідомлень включити додаток для джойстика. Після цього управління в грі повністю переходить на геймпад.

Bluetooth-технології

Зараз буде розглянуто спосіб того, як підключити Bluetooth геймпад до «Android». Геймпади бувають різного типу:

 • Маніпулятор невеликого розміру, який не довше вказівного пальця.
 • Джойстик від PS або Xbox.

Кожен з них вимагає свого підходу до питання про підключення. Почати варто з джойстика невеликих розмірів. Включення геймпада проводиться за допомогою затиснення кнопки паузи. Після цього потрібно включити Bluetooth на телефоні і почати пошук пристроїв. Коли шукане пристрій знайдено, можна підключатися до нього. Тепер можна управляти телефоном через джойстик. Це був приклад того, як підключити геймпад до «Android».

Як підключити геймпад Xbox до Android?

Розробники з Epic Games додали в мобільну версію Fortnite підтримку геймпадов. Розповідаємо, як підключити контролер Xbox One до Android-пристрою, щоб пограти зі зручним управлінням в одну з найпопулярніших «королівських битв». Спочатку потрібно включити геймпад, потім натисніть кнопку прив’язки до нового пристрою, після чого логотип «Xbox One» дуже швидко починає блимати. Увімкніть Bluetooth, в пошуку нових пристроїв з’явиться «Xbox Wireless Controller». вибирайте його, після чого він підключиться. Запустіть Fortnite. гра автоматично «підчепить» підключений геймпад. Поворухнете стіком і на екрані з’являться підказки у вигляді прив’язаних кнопок до пунктів меню. Перед запуском нового матчу не забудьте відкрити перевірити настройки управління. Відкрийте меню налаштувань, потім перейдіть в розділ «Геймпад». тут будуть доступні 6 режимів з різними настройками. Можна використовувати готові схеми управління від розробників або налаштувати всі дії під себе. Крім цього, рекомендую відключити вібрацію в підрозділі «Відгук» основних параметрів. Це дозволить менше відволікатися на вібровіддачу смартфона, яка супроводжує стрілянину та інші дії. Якщо під рукою не виявилося геймпада від Xbox One Android-пристрої підтримують майже всі Bluetooth-геймпади і ви можете спробувати виконати все те ж саме з контролером від Playstation. Якщо задумалися про придбання нового геймпада для гри на смартфоні. ми знайшли кілька цікавих пристроїв на AliExpress за доступними цінами. 8 Bitdo SN / SF30 Компактний геймпад в ретро-дизайні «Super Nintendo» з усіма необхідними кнопками легко поміститься в кишеню і не займе багато місця в рюкзаку. Цей універсальний контролер підійде для Android, Windows, macOS і Nintendo Switch. Купити від 3410р.

Один із самих бюджетних геймпадов в нашій добірці. У Mocute 050 передбачений складаний тримач для смартфонів і спеціальне рельєфне покриття на рукоятках для зручного хвата.Купіть від 857р.Saitake 7007X

Пристрій для користувачів, які захочуть зробити свій смартфон схожим на Nintendo Switch. Універсальний розсувний механізм дозволяє використовувати геймпад Saitake 7007X зі смартфонами різних габарітов.Купіть від 1893р.Бонус: держатель смартфона для геймпадов Xbox One

Для користувачів, які використовують контролери Xbox One зі своїми смартфонами, ми знайшли держатель, що забезпечує комфортну гру в дали від дома.Купіть від 213р.

Смартфони на базі «Android». це многозадачное пристрій, який має в своєму розпорядженні функції камери, програвача мультимедійних файлів і запуск додатків. В деякі ігри просто неможливо грати без додаткової апаратури. У даній статті будуть описані способи того, як підключити геймпад до «Android».

Бездротовий джойстик

Такий варіант показує, як підключити геймпад до телефону «Android». Цей спосіб виключає наявність кабелю у самого джойстика. Для цього знадобиться перехідник, який згадувався вище і джойстик з датчиком.

Принцип роботи такого контролера повністю збігається з підключенням бездротової миші. Перехідник підключається до планшета, а до перехідника вже йде приєднання пристрою USB. На ньому повинен засвітитися підключення.

Після цього потрібно переконатися, що джойстик заряджений, а якщо він працює на батарейках. перевірити їх наявність. При натисканні клавіш контролера на індикаторі пристрою USB повинен загорітися зелений, синій або червоний колір.

З таким джойстиком можна не тільки грати, але і управляти планшетом. Ось як підключити геймпад до «Android» без проводів.

Xbox 360

Багато користувачів цікавляться, яким чином підключити геймпад Xbox 360 до «Android». Дійсно, даний спосіб заощаджує чимало коштів, так як для смартфона не потрібно купувати новий контролер. Виробники джойстиків намагаються зробити свої пристрої як можна більш універсальними.

Перед тим як підключити геймпад до «Android», потрібно «пропустити» його через комп’ютер. Або ж придбати ресивер, який забезпечить смартфон додатковим програмним забезпеченням.

У першому випадку користувачеві доведеться встановити додаток Sixaxis Controller і завантажити ще один додаток. Sixaxis Compatibility Checker. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи сумісні пристрої між собою.

На комп’ютер же встановлюється програма SixaxisPairTool, після чого геймпад підключається до комп’ютера, і програма висвічує адресу. На смартфоні запускається додаток Sixaxis Controller, щоб дозволити йому отримати root-доступ. Після цього з’являється Local Bluetooth Address, код якого потрібно скопіювати. Тепер відкриваємо програму на комп’ютері і знаходимо рядок, яка називається Change Master, потім вводимо код. Далі необхідно натиснути на кнопку Update, після чого контролер підключається до смартфону. і можна використовувати його в якості геймпада.

Другий спосіб більш простий, однак для нього буде потрібно наявність ресивера, який підключається до смартфону. Цей ресивер з датчиком забезпечує з’єднання з джойстиком.

Як підключити геймпад від Xbox One до смартфону на Android, щоб грати в Fortnite

Розробники з Epic Games додали в мобільну версію Fortnite підтримку геймпадов. Розповідаємо, як підключити контролер Xbox One до Android-пристрою, щоб пограти зі зручним управлінням в одну з найпопулярніших «королівських битв».

Спочатку потрібно включити геймпад, потім натисніть кнопку прив’язки до нового пристрою, після чого логотип «Xbox One» дуже швидко починає блимати.

Увімкніть Bluetooth, в пошуку нових пристроїв з’явиться «Xbox Wireless Controller». вибирайте його, після чого він підключиться.

Запустіть Fortnite. гра автоматично «підчепить» підключений геймпад. Поворухнете стіком і на екрані з’являться підказки у вигляді прив’язаних кнопок до пунктів меню.

Перед запуском нового матчу не забудьте відкрити перевірити настройки управління. Відкрийте меню налаштувань, потім перейдіть в розділ «Геймпад». тут будуть доступні 6 режимів з різними настройками. Можна використовувати готові схеми управління від розробників або налаштувати всі дії під себе. Крім цього, рекомендую відключити вібрацію в підрозділі «Відгук» основних параметрів. Це дозволить менше відволікатися на вібровіддачу смартфона, яка супроводжує стрілянину та інші дії.

Якщо під рукою не виявилося геймпада від Xbox One

Android-пристрої підтримують майже всі Bluetooth-геймпади і ви можете спробувати виконати все те ж саме з контролером від Playstation. Якщо задумалися про придбання нового геймпада для гри на смартфоні. ми знайшли кілька цікавих пристроїв на AliExpress за доступними цінами.

Компактний геймпад в ретро-дизайні «Super Nintendo» з усіма необхідними кнопками легко поміститься в кишеню і не займе багато місця в рюкзаку. Цей універсальний контролер підійде для Android, Windows, macOS і Nintendo Switch.

Один із самих бюджетних геймпадов в нашій добірці. У Mocute 050 передбачений складаний тримач для смартфонів і спеціальне рельєфне покриття на рукоятках для зручного хвата.

Saitake 7007X

Пристрій для користувачів, які захочуть зробити свій смартфон схожим на Nintendo Switch. Універсальний розсувний механізм дозволяє використовувати геймпад Saitake 7007X зі смартфонами різних габаритів.

Бонус: держатель смартфона для геймпадов Xbox One

Для користувачів, які використовують контролери Xbox One зі своїми смартфонами, ми знайшли держатель, що забезпечує комфортну гру в дали від дому.

USB-джойстик

1) Підключення аналогічно вищесказаному (також через OTG-адаптер).

Джойстик підключений через OTG-адаптер до телефону

2) Далі дуже багато залежить від моделі вашого джойстика, телефону і тієї гри, в яку ви хочете зіграти.

Рекомендую спочатку запустити потрібну гру і спробувати по-управляти персонажем з геймпада. Чи вийде? Якщо ні. тоді спробуйте увійти в неї настройки і подивитися, чи можна змінити управління, чи бачить взагалі гра джойстик?

3) У ряді випадків, гра просто не розпізнає підключений геймпад, і щоб виправити це. необхідно встановити спец. прикладна програма. Якщо у вас подібний випадок. рекомендую зупинитися на додаток Tincore Keymapper (або на його аналогу Joystick Center).

Посилання на 4PDA (тут є в т.ч. інструкції по роботі з додатком): https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=471293

Це спец. додаток, що дозволяє передавати на екран натискання з геймпада, мишки, клавіатури і будь-яких інших пристроїв введення. Незамінна штука для пристроїв, що підключаються по USB і Bluetooth до телефону / планшету.

Після установки і запуску Tincore Keymapper. джойстик, як правило, визначається і можна починати гру (зазначу, що часто недоступна робота стіків). Мабуть, тільки є один істотний мінус цього ПО. наявність дратівливою реклами.

READ  Як знімати на iPhone XS

Пристрій підключений Tincore Keymapper

підключення джойстика

Бездротова модель

1) Насамперед потрібно відкрити відсік для батарейок і встановити їх (до речі, в ньому часто знаходиться USB-адаптер). Зверніть увагу на корпус джойстика, на деяких моделях встановлений спец. перемикач: поки його не переведете в режим ON (вкл.). джойстик працювати не буде.

2) Якщо з джойстиком і батарейками все в порядку. на ньому повинні загорітися індикатори (багато моделей оснащені відразу декількома світлодіодами, см. приклад на фото нижче).

3) Далі вставте USB-адаптер в OTG-адаптер (це “добро” йде в комплекті до бездротового джойстика; як воно виглядає представлено на фото нижче) і підключіть його до MicroUSB телефону.

Якщо у вас Bluetooth джойстик (без окремого USB-адаптера). то відразу після його включення зайдіть в налаштування телефону в розділ “Підключення пристрою”. включите протокол Bluetooth і серед знайдених пристроїв виберіть геймпад.

Як правило, сполучення відбувається в 1-2 кліка по екрану.

Підключення Bluetooth пристроїв (Android 9)

4) Після запустіть гру і зайдіть в розділ “Settings” (налаштувань управління): в ньому вкажіть які кнопки і за що відповідатимуть. Мій приклад нижче.

5) Власне, далі можна почати грати. все повинно працювати! До речі, багато хто вважає, що бездротової джойстик дає “мікро-затримку”. з особистих відчуттів нічого такого немає, персонаж реагує на кнопки в ту ж мить (на око нічим не відрізняється від провідного моделі).

Як підключити джойстик до телефону (Android)

Доброго вам дня!

Сучасний джойстик зараз можна підключити не тільки до PC (ноутбука), але і до звичайного “середнього” смартфону (в даній статті мова піде про пристрій на Android). Дуже корисна штука, до речі, особливо де-небудь в дорозі (де нема чим зайнятися, окрім як “посидіти” з телефоном).

Взагалі, зараз можна зустріти два типи джойстиків:

 • провідні (USB), призначені для PC (з ними найбільше мороки при підключенні до смартфону);
 • бездротові. Їх можна умовно розділити на два підвиди: 1) зі спец. адаптером, що підключається до MicroUSB (кращий варіант в плані легкості налаштування); 2) Bluetooth моделі.

Якщо ви ще не купили геймпад. для телефону рекомендую вибрати версію зі спец. адаптером (вони найбільш зручні при використанні як на PC, так і на телефонах). Приклад такого геймпада по “викидною” ціною тут (див. П.10): https://ocomp.info/podborka-tovaryi-iz-kitaya.html

Тепер про деякі нюанси і дрібниці по підключенню.

Якщо телефон не бачить джойстик

1) Перевірте стан батарейок. Якщо батарейки підсіли. частина кнопок на джойстику може перестати коректно працювати.

2) Переконайтеся, що з джойстиком все в порядку. Спробуйте перевірити ще раз його роботу на іншому пристрої: PC, ноутбуці і ін. Про те, як це зробити, див. Тут. https://ocomp.info/kak-podklyuchit-i-nastroit-dzhoystik.html

3) Якщо ви взяли джойстик від якої-небудь приставки, PC (USB-варіант). і підключили його до телефону, то швидше за все для його коректної роботи вам знадобитися спец. додаток: Joystick Center, Tincore Keymapper і ін.

4) Якщо у вас провідний джойстик: спробуйте спочатку підключити його до MicroUSB порту телефону, а після перезавантажити пристрій і знову перевірити ще раз його роботу.

Як підключити контролер до Call of Duty: Mobile

Ось і прийшов другий сезон в Call of Duty: Mobile і разом з ним підтримка геймпада, про яку я вже писав на Гаджетплей раніше. Адже багато гравців дуже чекали такої можливості. Давайте подивимося як підключити геймпад до мого iPhone.

Як підключити DualShock 4 до Call of Duty: Mobile?

Все виявилося дуже просто і займає всього близько хвилини.

Заходимо в Настройки. Контролер. Налаштування. Вибираємо «З’єднати». З’являється картинка геймпада. (Тут же є всі налаштування для геймпада.)

Відкриваємо меню Bluetooth на телефоні.

Беремо в руки DualShock 4 і затискаємо одночасно кнопки Share і PS. геймпад почне мерехтіти.

Як підключити геймпад Xbox one до Call of Duty: Mobile?

Процес підключення контролера від Xbox проходить аналогічним способом, тільки потрібно підключити до телефону у геймпада Xbox one є маленька кнопка для сполучення, яка знаходиться поруч з USB.

Відключити геймпад від PS 4 можна затиснувши кнопку PS або вибрати в меню телефону відключення пристрою. На iPhone потрібно затиснути значок Bluetooth і з’явиться меню з підключеними пристроями.

Враження від використання DualShock 4 в Call of Duty: Mobile

Відразу скажу, що спочатку я не чекав підтримки геймпада, мені досить комфортно грати на екрані, хоча часто все пальці збираються в купу, таке у мене відбувається з клавой на комп’ютері і сенсорним екраном. Тому мені найзручніше грати в ігри на геймпаді, але у випадку з мобільними іграми для мене практичніше використовувати все-таки сенсорне управління.

Я підключив геймпад і відразу відправився в королівську битву, але думаю варто було спочатку відправитися в тренувальний бій з ІІ, щоб налаштувати чутливість геймпада, він виявився сильно повільним, потрібно обов’язково посувати повзунки чутливості в налаштуваннях. Грати можна і досить зручно, але звичайно як і з будь-яким управлінням потрібен час на звикання, думаю за один день можна звикнути повністю, принаймні для мене.

Але у мене інша проблема, тримаючи в руках геймпад, телефон виявився сильно далеко від моїх очей і все стало вже сильно дрібним, планшет тут був би більш до місця. Та й такий метод втратив мобільність. Я не уявляю себе лежачим ввечері в ліжку з геймпадом і телефоном для бою на 10 хвилин))) Але якщо грати грунтовно на пару годин, то чому б і ні? У кожного управління є свої плюси і мінуси.

Варто згадати, що якщо ви граєте на контролері, то і інші гравці теж будуть грати на контролерах. Якщо ви граєте на геймпаді, а ваш друг немає, то ви все одно потрапите в бій, де гравці використовують геймпади! Все продумано)))

Всі новини, поради та гайди по Call of Duty: Mobile ТУТ!

Як під’єднати геймпад від Playstation 4 і будь-який інший консолі до Android-смартфону

Сенсорне управління для мобільних ігор. це не завжди зручно. Можливо, воно погано реалізовано розробникам, а можливо, що управляти гаджетом таким чином складно через його габаритів. Замість того, щоб мучити себе і свої пальці, чому б не придивитися до більш традиційного і зручного способу управління і не під’єднати до свого смартфону або планшету геймпад? Тим більше, що робити це досить просто і можна використовувати майже будь-який ігровий контролер.

Ви можете підключити безліч типів контролерів до Android-пристрою за допомогою USB або Bluetooth, включаючи контролери Xbox One, PlayStation 4 і навіть Nintendo Switch. Давайте почнемо по порядку.

Підключення контролера Xbox One \ PlayStation 4 до Android по Bluetooth

Однак куди зручніше було б обійтися без проводів, вірно? Якщо ви використовуєте геймпад від Xbox One \ PlayStation 4, то спочатку переконайтеся, що контролер повністю заряджений і ваша ігрова консоль вимкнена. Якщо ви цього не зробите, контролер залишиться в парі з приставкою, що означає, що ви не можете провести пару з вашим Android-пристроєм.

Далі на смартфоні відкрийте «Налаштування». «Підключення пристрою». «Налаштування підключення» «Bluetooth». «Сполучення нового пристрою». Сам контролер, природно, треба включити і перевести в відповідний режим. Для цього утримуйте кнопку синхронізації на контролері Xbox One, а на геймпаді PlayStation 4 натисніть кнопки Playstation і Share одночасно. Після цього гаждети з’являться в списку на вашому смартфоні. Можна створювати пару.

Підключення контролера до Android по USB

Якщо ви хочете підключити будь-який USB-контролер і почати грати в ігри на Android, вам знадобиться кабель USB-OTG. Однак кабель OTG-USB можна ісользовать не тільки для ігор, але і для ряду інших пристроїв, що працюють по USB. Так що річ в «господарстві» це дуже потрібна. Як правило, майже всі пристрої без проблем працюють при використанні цього кабелю. Просто з’єднайте геймпад з телефоном і знайдіть його в списку Устройтво.

Підключення контролера Nintendo Switch до Android по Bluetooth

Дивно, але до Android-пристрою можна навіть підключити контролер від Nintendo Switch. Ви можете або синхронізувати один Joy-Con окремо, або відразу обидва. Щоб синхронізувати зібраний Joy-Con, вам знадобиться USB-OTG-кабель, про який ми вже згадували. На жаль, використовувати геймпад «по повітрю» не вийде. Після синхронізації «цілого» Joy-Con, ви можете від’єднати одну з його частин і використовувати її окремо.

Ще більше матеріалів ви знайдете в нашому каналі в телеграм.

BETATECH.COM.UA 2022