Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити інтернет через мобільний телефон

Table of Contents

Bluetooth-модем на телефоні

Якщо ви хочете підключити до мережі пристрої, оснащені модулем bluetooth (ноутбуки, смартфони, планшети), можете використовувати телефон як bluetooth-модем. Для встановлення стійкого зв’язку клієнтські девайси слід розташувати не далі за 8-9 м від телефону, але найкраще. в безпосередній близькості. Крім того, переконайтеся, що на всіх пристроях активований bluetooth-адаптер.

Порядок підключення до Інтернету через bluetooth-модем на телефоні:

 • Увімкніть на телефоні 3G / 4G-інтернет.
 • Зайдіть в додаток «Налаштування». «Бездротові мережі». Посуньте повзунок Bluetooth в положення «Включено».

підключити, інтернет, мобільний, телефон

 • Зайдіть в розділ «Bluetooth» і виберіть зі списку «Доступні пристрої» той девайс, яким хочете надати доступ у всесвітню павутину. Якщо їх кілька, встановлюйте з’єднання по черзі. При появі віконець із запитом дозволу на створення пари звірте код і натисніть кнопку «Підключити» на обох з’єднуються пристроях.
 • Відкрийте в додаткових настройках бездротових мереж розділ «Режим модема» і включіть Bluetooth-модем.

Тепер ваші гаджети мають вихід в глобальну мережу. До речі, одночасно можете продовжувати використовувати телефон як модем, підключений до комп’ютера через USB.

Телефон як модем через USB-кабель

Підключитися до Інтернету через телефон, під’єднаний до комп’ютера через USB-кабель, мабуть, найпростіше. Цей спосіб зручний тим, що не вимагає налаштувань і не потребує заходи захисту від злому і доступу сторонніх, як бездротовий зв’язок. Підключення встановлюється за лічені секунди і працює практично безперебійно, звичайно, за умови хорошого сигналу стільникового зв’язку і якісного USB-кабелю.

 • Зайдіть в додаток «Налаштування» (у старих версіях Android. «Параметри»), відкрийте розділ бездротових мереж, перейдіть в додаткові параметри бездротових мереж (в моєму прикладі вони ховаються за кнопкою «Ще»).
 • Увімкніть «Мобільні дані», тобто пріконнектіте телефон до мережі 3G / 4G-інтернету. Або зробіть це іншим способом. натисканням кнопки в шторці і т. Д. На різних Android-смартфонах це і наступні дії виконуються трохи по-різному, але суть приблизно одна.
 • Перебуваючи в додаткових параметрах бездротових мереж, відкрийте розділ «Режим модема». Наведіть повзунок «USB-модем» в положення «Включено».

Налаштування завершено, зв’язок встановлено. Тепер ваш комп’ютер підключений до глобальної мережі через USB-кабель і мережу мобільного оператора.

Інтернет на комп’ютері через телефон (USB, Bluetooth, Wi-Fi)

Ціни на мобільний Інтернет в мережах 3G і 4G майже спустилися із захмарних висот на землю і скоро, треба очікувати, зрівняються з вартістю традиційної кабельного зв’язку. А там, дивись, і витіснять її зовсім, адже користуватися Інтернетом, який завжди з собою (в стільниковому телефоні), набагато зручніше, ніж бути прив’язаним до його стаціонарного джерела.

Перейти зі стаціонарного Інтернету на 3G / 4G. справа кількох хвилин. Досить мати договір зі стільниковим оператором (доступ до глобальної павутини сьогодні входить майже в будь-який тарифний план) і деяку суму на балансі. Ну і сам мобільний телефон, який буде точкою підключення.

Поговоримо, як підключити Інтернет до комп’ютера, використовуючи Android-смартфон як модем.

Створення точки доступу Wi-Fi на Android-телефоні

Щоб підключити Інтернет до ноутбука, планшету, Smart TV і інших пристроїв, які знаходяться в різних частинах квартири, найзручніше використовувати Wi-Fi. А точкою доступу і модемом знову буде наш смартфон.

Порядок налаштування точки доступу і підключення до Інтернету:

 • Увімкніть на телефоні модуль Wi-Fi і 3G / 4G-інтернет.
 • Зайдіть через додаткові налаштування бездротових мереж в розділ «Режим модема». Торкніться рядка «Точка доступу Wi-Fi».
 • У розділі «Точка доступу Wi-Fi» пересуньте показаний на скріншоті повзунок в положення «Включено». Перед підключенням до неї пристроїв необхідно зробити ще кілька налаштувань.
 • Торкніться рядка «Зберігати точку доступу». У віконці виберіть відповідний варіант. Для економії енергії акумулятора оптимально відключати її при бездіяльності через 5 або 10 хвилин. Якщо телефон підключений до джерела живлення постійно, тоді точку доступу можна зберігати завжди.
 • Наступне налаштування. ім’я мережі, спосіб шифрування і пароль. Ім’я (за замовчуванням зазвичай повторює назву моделі телефону) може бути будь-яким. Кращий спосіб захисту (шифрування). WPA2 PSK. Якщо збираєтеся пріконнектіть до цієї точки доступу старе пристрій, наприклад, ноутбук з Windows XP, вибирайте захист WEP. Далі встановіть пароль, який будуть вводити користувачі при підключенні клієнтських пристроїв, і збережіть налаштування.
 • Для зв’язку з девайсами, обладнаними кнопкою WPS, можете використовувати цю ж функцію на телефоні. Спочатку натисніть WPS на клієнтському пристрої, слідом. показану нижче кнопку «Підключити» на телефоні.

Після цього вашим гаджетам відкриється доступ у Всесвітню павутину по Wi-Fi. До речі, при бажанні можете використовувати всі 3 типи підключення разом, але при дуже інтенсивному навантаженні на мережеві модулі телефон буде грітися (що йому явно не на користь) і, незважаючи на підживлення від комп’ютера по USB, швидко витратить заряд батареї. Тому навантажувати його по максимуму все-таки не варто. Для таких випадків краще використовувати традиційну кабельну Інтернет-зв’язок.

READ  Як прибрати значок на телефоні Samsung

Як вийти в інтернет з комп’ютера використовуючи телефон (Android, Windows Phone) як модем по Wi-Fi?

У нас вже є докладна стаття про те, як роздати інтернет з ноутбука, і підключити до нього всі можливі пристрої. Але, бувають ситуації, коли з комп’ютера немає можливості підключитися до інтернету, а дуже потрібно. Наприклад, десь на природі, університеті і т. Д. Так, є 3G / 4G USB модеми, або мобільні Wi-Fi роутери, які відмінно допомагають у схожих ситуаціях. Але, не завжди ж цей модем або роутер є під рукою. Та й не купувати ж такий пристрій тільки тому, що можливо, коли-то знадобиться інтернет, де його немає.

Как раздать интернет с телефона на компьютер (через USB или Wi-Fi)?

А ось наші мобільні телефони, завжди з нами. І, якщо у вас смартфон на Android, або Windows Phone, то можна просто з телефону роздати інтернет по Wi-Fi і підключити до нього свій ноутбук. Телефон буде як точка доступу. Це дуже зручно, я вже писав про це, і для Android, і для Windows Phone.

Для того, що б роздати інтернет зі свого телефону і підключити до нього комп’ютер, нам знадобиться:

 • Сам телефон, який працює на Android, або Windows Phone.
 • На телефоні повинен бути налаштований мобільний інтернет (від провайдера). Бажано, що б був активований недорогий тариф. Так як комп’ютер буде використовувати не мало трафіку.
 • На вашому комп’ютері, який ви будете підключати до інтернету, повинен бути Wi-Fi. Якщо він є, але не працює, то швидше за все потрібно встановити драйвера.

Як роздати Wi-Fi з телефону?

Я коли тільки почав писати цю статтю, то думав, що вона буде дуже великий. Так як про все хочеться розповісти докладно, і показати на скріншотах. Довелося б писати інструкції по налаштуванню мобільних Wi-Fi роутерів для смартфонів на Android, і окремо на Windows Phone. Але, я вже про це писав

Робимо так: якщо у вас телефон на Android, то потрібно просто налаштує роздачу інтернету і підключити свій ноутбук. Як це зробити, написано в окремій статті як роздати мобільний інтернет зі смартфона по Wi-Fi? Налаштовуємо точку доступу (Wi-Fi роутер) на телефоні з Android OS. Там все детально і з скріншот.

Якщо у вас телефон працює на Windows Phone, то робимо все за статтею: Налаштовуємо роздачу мобільного інтернету по Wi-Fi з телефону на Windows Phone 8 (8.1) [загальний інтернет]. Там так само все зрозуміло і з скріншот.

Після того, як ви на телефоні запустіть точку доступу, просто підключіть до неї свій ноутбук, або інше устрйоства. Робиться це дуже просто. Натискаємо на значок мережі (в правому нижньому кутку). і з доступних для підключення мереж, вибираєте свою (у неї буде назва, яке ви задали в налаштуваннях смартфона).

Вкажіть пароль, який ви встановили на смартфоні.

Все працює, мережа підключена. Доступ до інтернету є.

Як бачите, у мене Windows Phone (Lumia 925). і інтернет я роздавав з неї.

Питання, поради, зауваження як завжди, залишайте в коментарях.

Як включити інтернет на комп’ютері через телефон по Wi-Fi

Найлегший і зручний спосіб роздати інтернет зі свого смартфона на ноутбук. за допомогою Wi-Fi. Для того щоб зробити це, потрібно включити точку доступу:

 • По-перше, потрібно зайти в налаштування смартфона;
 • Далі потрібно вибрати пункт «Режим модема»;
 • У ньому потрібно вибрати розділ «Точка доступу»;
 • Заключний етап. налаштування точки доступу: створення пароля, вибір типу безпеки і призначення назви для мережі Wi-Fi.
 • Тепер можна активувати тільки що створену точку доступу і підключатися до неї з будь-якого пристрою (ноутбука). При підключенні потрібно ввести той пароль, який на попередньому етапі було вказано в налаштуваннях смартфона.

Інтернет через точку доступу, створену на смартфоні, працює так само добре, як і через роутер. Швидкість і стабільність з’єднання безпосередньо залежать від того, які умови пропонує оператор мобільного зв’язку і наскільки добре смартфон приймає сигнал мережі.

Роздавати інтернет по Wi-Fi безпечно, але тільки за тієї умови, що в настройках вказано тип захисту WPA2 і встановлено досить складний пароль. В іншому випадку, до вашого інтернету зможуть підключатися сторонні люди. Якщо це станеться, то вони, в теорії, матимуть можливість перехоплювати трафік і дізнаватися паролі, а також отримати інформацію про те, які сайти ви відвідуєте. Хороший пароль. запорука безпеки.

Підключення інтернету через телефон за допомогою Bluetooth

Роздавати інтернет через Bluetooth можна так само, як і через Wi-Fi. Принцип тут працює той же. Щоб роздати інтернет, потрібно зайти в налаштування і вибрати пункт «режим модему». Після цього можна активувати точку доступу через Bluetooth.

Інтернет, переданий через Bluetooth, працює повільніше, ніж через Wi-Fi. Крім того, при такому режимі роботи до смартфону зможе підключатися тільки один пристрій, а не кілька, як у випадку з Wi-Fi.

У плані забезпечення безпеки даний спосіб поступається іншим, так як до смартфону зможе підключитися хтось чужий, випередивши при цьому власника пристрою. Ще одна проблема. зловмисники можуть відносно легко перехопити Bluetooth-сигнал або навіть придушити його. З Wi-Fi це зробити важче.

READ  Видалити інстаграм аккаунт назавжди з телефону

Перевага цього способу. легкість настройки, відсутність необхідності вводити пароль.

Як підключити інтернет від телефону до комп’ютера

Є кілька способів як підключити ноутбук до інтернету через смартфон:

 • Створення і запуск точки доступу Wi-Fi на смартфоні;
 • За допомогою USB-кабелю;
 • За допомогою Bluetooth.

Ці способи розрізняються ступенем зручності, швидкістю роботи інтернету і кількістю пристроїв (комп’ютерів), які можна підключити до смартфону з метою забезпечення доступу в інтернет. Крім того, деякі з перерахованих вище способів як підключити інтернет від телефону до ноутбука або комп’ютера менш безпечні, ніж інші.

Розглянуті в цій статті способи як роздати інтернет зі смартфона на ноутбук доступні для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційних систем Android і iOS. Користувачі Windows Phone можуть роздавати інтернет тільки через точку доступу Wi-Fi.

Як роздавати мобільний інтернет через USB

Роздавати інтернет можна підключивши свій смартфон до комп’ютера. Включити роздачу інтернету необхідно в налаштуваннях смартфона, вибравши відповідний пункт в розділі «Режим модема». Комп’ютер автоматично розпізнає смартфон і запропонує підключитися до інтернету.

Інтернет, який лунає таким чином, працює так само швидко, як і у випадку з Wi-Fi підключенням. Безперечна перевага роздачі інтернету через дротове підключення. безпека. Ніхто не зможе перешкоджати підключенню або придушувати сигнал, а також перехоплювати його. Контролювати потрібно тільки провід.

Недолік цього способу. смартфон повинен бути постійно підключений до комп’ютера, через що обмежується мобільність, і користуватися ноутбуком і смартфоном стає не дуже зручно.

Як підключити мобільний інтернет до ноутбука або комп’ютера і чи безпечно це

У житті часто буває так, що потрібно скористатися інтернетом на комп’ютері, але з якихось причин немає можливості підключитися до проводу або бездротової мережі Wi-Fi, наприклад. у відрядженні, поїздці або будь-який інший ситуації, коли немає доступу до домашнього або громадському інтернету. Вирішити цю проблему можна, роздавши інтернет зі свого смартфона на ноутбук або планшет.

Як підключитися до інтернету через телефон. висновки

Роздавати інтернет за допомогою смартфона можна трьома різними способами. Найбезпечніший. за допомогою USB-кабелю, але таким чином можна підключити тільки один пристрій. Точка доступу Wi-Fi. самий гнучкий метод. Інтернет через Wi-Fi працює швидко, до роздає смартфону можуть підключатися відразу кілька пристроїв, до 10 пристроїв. Спосіб з Bluetooth-підключенням не дуже зручний, але в деяких ситуаціях виявляється корисним.

Підключення інтернету через мобільний телефон

Чи здогадувалися ви, що ваш мобільний телефон може служити модемом для виходу в мережу? Опинившись в дорозі або забувши свій USB-модем, не складе особливих труднощів перетворити засіб для розмов в точку доступу до інтернету. Для цього знадобиться сам апарат з ОС Android, iOS, Windows, Symbian, діючої SIM-картою, а також USB-кабель. Переконайтеся, що ваш мобільник підтримує 3G / HSDPA. WAP і GPRS / EDGE буде недостатньо.

Завдяки кільком нехитрим маніпуляціям з вашим смартфоном, ви зможете легко і швидко відповісти собі на питання про те як підключити безкоштовний мобільний інтернет мегафон, билайн, мтс, Теле2 на свій PC або ноутбук. Яким чином це можна зробити, ми розповімо далі. Отже, існує 2 способи настройки мобільного інтернету на комп’ютер на той момент, якщо під рукою немає модему або маршрутизатора з мережевим кабелем, а при належних умовах він ще й може бути безкоштовним мобільним інтернетом.

Смартфон як точка доступу wi-fi

У кожного хоча б раз в житті був такий момент, коли терміново необхідний доступ до мережі через PC. Що ж робити, якщо немає під рукою ні модему, ні мережевого кабелю? В якості точки доступу до wi-fi можна вибрати ваш стільниковий телефон. Налаштувати і підключити інтернет через мобільний телефон досить просто:

В налаштуваннях свого комп’ютера виберіть «включити бездротову мережу»;

Потім в налаштуваннях смартфона, в розділі «бездротова мережа» натисніть на «точку доступу» або ж «режим модему і роутера»;

У новому вікні після натискання пункту «настройки роутера» придумайте і введіть логін і пароль вашої точки доступу до інтернету. Збережіть нові дані і включіть повзунок «точки доступу»;

Як тільки ваш PC визначити нову мережу. підключіть її за стандартною схемою, ввівши логін і пароль.

Як бачите нічого хитромудрого. За допомогою нескладної інструкції ми зуміли ваш смартфон на деякий час перетворити в роутер. До речі, такі ж маніпуляції можна виконати і з планшетом.

Мобільний телефон як модем для PC

1) За допомогою USB-кабелю приєднуємо телефон (планшет) до PC. Це також можна зробити і за допомогою Bluetooth. 2) Пропустіть діалогове вікно з вибором режиму підключення та дотримуйтесь в налаштування телефону. 3) Виберіть настройки USB-модема, щоб включити цей режим (необхідно поставити галочку). 4) Також, щоб полегшити процес подключке, на PC можна встановити додаток PC Site. Не забудьте перевантажити комп’ютер після установки. 5) Налаштуйте параметри доступу до мережі на своєму телефоні. Заодно було б непогано підключити тариф з безкоштовним мобільним інтернетом. 6) Відкрийте програму PC Site. Стільниковий підключіть за допомогою USB до PC. В налаштуваннях натисніть «модем» або PC Site, в залежності від того, який тип підключення ви вибрали. Потім підключення до мережі. 7) Заповніть дані в формі, що з’явилася. Як тільки з’явиться з’єднання з сервером, можна приступати до роботи з інтернетом. 8) У випадку з Bluetooth перед початком необхідно встановити на комп’ютер драйвер, щоб ви змогли визначити і знайти свій мобільник через PC. Для швидкого інтернет-з’єднання в налаштуваннях телефону виберіть технологію 3G. Такий метод дуже зручний, якщо ви хочете підключитися до мережі на ноутбуці, перебуваючи при цьому десь в громадському місці або на вулиці. Користуватися таким видом інету дуже вигідно, особливо, якщо у вас на смартфоні підключений безлімітний мобільний інтернет. Сподіваємося, що наші прості рекомендації про те, як підключити безлімітний інтернет зі свого мобільного пристрою, коли-небудь стануть в нагоді.

READ  З якими телефонами працює Apple Watch

м.Санкт-Петербург, Набережна каналу Грибоєдова 42

Android смартфон в режимі “USB-модем

На комп’ютері взагалі нічого налаштовувати не потрібно. До речі, мій комп’ютер, на якому я все перевіряв, працює на Windows 10.

На телефоні ввімкніть мобільний інтернет (стільникові дані).

Далі підключіть телефон до комп’ютера за допомогою USB кабелю.

Після чого, в настройках телефону (десь в розділі “Підключення”. “Точка доступу і модем”) включаємо “USB-модем”.

Через кілька секунд на комп’ютері повинен з’явиться доступ до інтернету через смартфон.

А якщо відкрити вікно “Мережеві адаптери”, то там можна побачити нове “Ethernet” підключення.

Головне, що на комп’ютері з’явився доступ до інтернету. Для відключення досить вимкнути режим “USB-модем” в настройках телефону.

Телефон на Android як модем для комп’ютера через USB кабель

Не секрет, що з телефону можна роздавати інтернет на інші мобільні пристрої і комп’ютери. І в цій статті я покажу, як використовувати телефону на OS Android в якості модему для комп’ютера, або ноутбука. При підключенні за допомогою USB кабелю. Така схема підійде в першу чергу для стаціонарних комп’ютерів, у яких немає Wi-Fi модуля. І підключити їх до точки доступу Wi-Fi, яку так само можна запустити на телефоні, у нас не вийде.

Практично всі смартфони на Android можуть роздавати мобільний інтернет (в режимі модема) по Wi-Fi, Bluetooth, або по USB кабелю. Як налаштувати точку доступу Wi-Fi, я вже показував в цих статтях:

Але якщо у вас PC, або не працює Wi-Fi на ноутбуці, то ви просто не зможете підключити свій комп’ютер до Wi-Fi мережі. У такому випадку можна використовувати USB кабель. З’єднати телефон з комп’ютером, і включити на телефоні режим “USB-модем”. І на комп’ютері з’явиться доступ до інтернету через телефон (через мобільного оператора).

Коли телефон працює як модем саме по кабелю, то він відразу заражається від комп’ютера. А якщо використовувати його як точку доступу Wi-Fi, то дуже швидко сідає батарея, і його доводиться весь час підключати до зарядки.

Я перевірив на Samsung Galaxy J5. Все дуже просто. Не потрібно встановлювати на комп’ютер якісь драйвера, створювати підключення і т. Д. Просто включаємо на телефоні мобільні дані (інтернет через EDGE, 3G, 4G). підключаємо по USB до комп’ютера і в настройках активуємо режим “USB-модем”.

Думаю, що дана функція точно так же працює на всіх телефонах, які працюють на Android. Не можу зараз перевірити це на телефонах від Huawei, Xiaomi, Lenovo, Sony, LG і т. Д., Але якщо там і є якісь відмінності в настройках і назвах, то вони не критичні.

Можливі проблеми в налаштуванні телефону в якості USB модему

Оскільки устаткування, оператори, налаштування у нас різні, то не виключено, що можуть виникнути деякі проблеми. Давайте розглянемо найпопулярніші.

 • Якщо підключення до інтернету з’явилося, але інтернет не працює, то потрібно переконається, що мобільний інтернет працює на телефоні. Спробуйте відкрити на телефоні через браузер якийсь сайт. Можливо, у вас є якісь обмеження з боку оператора.
 • Деякі оператори забороняють роздавати мобільний інтернет, використовуючи телефон як модем. І не тільки по USB, а й по Wi-Fi. Тому, якщо ви все робите правильно, а інтернет все рівно не працює, то треба запитати у підтримки провайдера з приводу такого блокування.
 • На комп’ютері можна спробувати тимчасово відключити антивірус / брандмауер.
 • Якщо через таке підключення не відкриваються сайти (а програми працюють). то пропишіть вручну DNS. У властивостях нового мережевого підключення, яке з’явилося після настройки Android-смартфону в ролі модему.
 • Якщо у вас є ще один комп’ютер, або ноутбук, то спробуйте налаштувати на ньому. Так ми зможемо з’ясувати в чому причина неполадки.

Якщо пропадає роздача інтернету через деякий час

Буває, що інтернет через деякий час перестає працювати. Причина швидше за все в тому, що телефон для економії електроенергії відключає мобільний інтернет. Потрібно заборонити йому це робити.

Зайдіть в налаштування, далі “Харчування і продуктивність”. “Налаштування харчування”. “Відключати мобільний інтернет через.” Ставимо “Ніколи”. Можливо, в залежності від виробника і версії Android ці настройки будуть трохи відрізнятися.

Якщо на вашому телефоні таке підключення налаштовується іншим способом, або у вас є якась корисна інформація по даній темі, то поділіться в коментарях (можете ще скріншот прикріпити, за це окреме спасибі). Там же можете задати питання.

Как РАЗДАТЬ ИНТЕРНЕТ с ТЕЛЕФОНА на КОМПЬЮТЕР!ANDROID, если нету WiFi адаптера!Вай фай


BETATECH.COM.UA 2021