Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити інтернет на телефоні redmi

Table of Contents

кроків для настройки нового Xiaomi Redmi Note 8 Pro

У вас є новий смартфон з Android або планшетом, і ви не знаєте, як правильно його налаштувати? Не панікуйте, ми представляємо 7 кроків, які допоможуть вам в цьому. Щоб вільно і безпечно використовувати систему Android, вам потрібно змінити кілька налаштувань і встановити кілька додатків. Ці 7 кроків описують найбільш важливі елементи настройки нового пристрою з Android. Давайте проведемо вас через всі з них, і через кілька хвилин у вас буде готовий і безпечний телефон або планшет.

Увійдіть до свого облікового запису Google.

При першому запуску нашого нового телефону Android вам буде запропоновано заповнити певні дані. Одним з них є вхід до вашого профілю Google. Ви можете пропустити цей крок, але ми не рекомендуємо його.

підключити, інтернет, телефон, redmi

Після входу в обліковий запис Google ваші дані будуть автоматично передані зі старих пристроїв Android. Звичайно, якщо ваші дані були синхронізовані з хмарою Google. Завдяки облікового запису Google ви також отримаєте доступ до додатків, ігор і мультимедіа з Google Play.

Налаштуйте блокування екрана

Ви вже увійшли в свій обліковий запис Google і знаходитеся на головному екрані. Тепер саме час встановити блокування екрану для вашого Android. Чому? Тому що в разі втрати або крадіжки всі ваші дані можуть потрапити в небажані руки.

Деякі люди вважають за краще використовувати Android без паролів та інших засобів блокування, кажуть, що це набагато зручніше. Обов’язково варто пам’ятати, що Android пропонує інші форми безпеки для мобільних пристроїв, крім використання кодів безпеки. наприклад, малювання малюнків або розпізнавання осіб.

Встановлюйте додатки Google

Ми досягли точки, коли використання смартфона з Android в Google Apps просто незручно. На щастя, ці додатки пропонують високу якість і додають багато важливих функцій, які ви можете використовувати на вашому пристрої. Якщо вони не встановлені відразу, ви повинні завантажити їх з Google Play:

 • Chrome (браузер)
 • Карти (карти і GPS)
 • Драйв (документи)
 • Hangouts (чат і повідомлення)

Це важливі програми, які повинен мати кожен. Якщо ви використовуєте Gmail і Календар Google, ви також повинні встановити їх. Ви також можете завантажити додатки для соціальних мереж, таких як Google. Добре перевірити, чи є на вашому телефоні додаток YouTube (якщо немає, завантажте його негайно!). Незабаром сім’я Google стане більше.

Активуйте відстеження телефону

Ще одна річ, яку ви повинні активувати, це Android Device Manager. Це офіційний інструмент Google, який дозволяє вам знайти ваш телефон у разі крадіжки або просто втратити його. Крім того, варто спробувати, як тільки ви отримаєте новий пристрій. На комп’ютері ви можете знайти приблизне місце розташування вашого телефону.

У разі крадіжки або втрати вашого телефону або планшета ви можете почати подавати сигнал тривоги або віддалено видалити всі дані. Якщо ви хочете краще контролювати альтернативи, такі як Prey або Cerberus (огляд програм Anti-Theft опублікований прямо тут Top Apps)

Встановіть альтернативну клавіатуру

Можливо, до сих пір ви використовували фізичну клавіатуру класичних клавіш або стандартну віртуальну клавіатуру. Однак є кілька простіших способів написання.

Чесно кажучи, ідеальною клавіатури не існує, але Google Play пропонує безліч цікавих альтернатив, які можуть вам сподобатися. Ось найцікавіші з них:

 • Perfect Keyboard (безліч варіантів персоналізації)
 • Go Keyboard (ідеально підходить для планшетів)
 • Swype (класичні жести)
 • SwiftKey (добре пророкує, що ви хочете написати)

Керуйте своїм пристроєм

Ваш новий телефон Android практично налаштований. Проте, також настійно рекомендується встановити інструменти, які дозволять вам контролювати і слідкувати за рівнем заряду батареї, процесора або пам’яті і передачу даних. Ось деякі з кращих пропозицій:

 • Onavo дозволяє контролювати передачу даних через Інтернет.
 • 3G Watchdog навіть більш детальний, ніж Onavo, також доступний у вигляді віджета
 • AutoKiller автоматично закриває неактивні додатки для економії ресурсів процесора і батареї
 • JuiceDefender допомагає економити енергію
 • Софтонік Моба,
 • Amazon Appstore,
 • F-Droid

У той же час стежте за чорним ринком і всіма файлами, вільно доступними в Інтернеті. Вони часто містять піратські програми, які можуть поставити під загрозу безпеку системи. Якщо ви не хочете ніяких вірусів або інших неприємних проблем, ви повинні бути дуже обережні при установці APK-файлу.

Якщо Вам допомогло це рішення, поділіться ним з іншими щоб допомогти їм, і підписуйтесь на наші сторінки в. and Instagram

«Білайн»

Налаштування даного оператора відрізняються для звичайних SIM, які купуються в салонах зв’язку, і SIM-карт «Білайн Бізнес». У першому випадку APN буде internet.beeline.ru, у другому. m2m.beeline.ru. Username, Password однакові: beeline. Всі інші пункти треба пропустити до «Типу аутентифікації» (вибрати «PAP»), тип АПН вибрати «default», протокол. «ip v4».

Автоматичні настройки можна отримати, зателефонувавши провайдеру за безкоштовним номером 06503. При збереженні даних буде потрібно пароль (-1234).

Якщо після установки не вдається вийти в Мережу, варто перевірити, активна, опцію «Доступ в інтернет». Для підключення треба набрати 110 181 #

Для звичайної SIM-карти оператора «МТС» АПН буде internet.mts.ru, а для SIM-карт «Телематика», які використовують в пристроях моніторингу і в системах навігації. m2m.msk. Ім’я користувача і пароль будуть однакові в обох випадках: mts.

Налаштування цього оператора виглядають так: АПН. internet

Ім’я користувача і пароль. gdata

вірусні програми

У 40% випадків припадають мережу інтернету в зв’язку з атакою вірусів. Багато заражені файли можуть бути причиною блокування різних з’єднань або повністю перекривати трафік.

Перевірити їх причетність до того, що пропав домашній інтернет, можна затиснувши клавішу «F8» перед запуском Windows і вибравши безпечний режим підключення з підтримкою мережі. При такому запуску система не завантажить вірус і якщо при звичайному запуску інтернет не працює, то в безпечному режимі он буде підключатися. Це сигналізує, що на комп’ютері є шкідливі програми.

Щоб позбавиться від вірусів необхідний завантажити оновлену версію антивірусної програми (бажано проводити встановлення з диска). Деякі види вірусів блокують пошук антивірусної програми і можуть ховатися від неї, якщо запуск був проведений в одній і тій же операційній системі. Фахівці Акадо-Урал радять використовувати для лікування іншу не заражену операційну систему. Якщо у вас немає іншого обладнання або належних знань, можна скористатися безпечним режимом і в ньому здійснювати пошук і лікування вірусів або звернеться за допомогою до професіоналів.

Акадо-Урал пропонує послугу Доктор Акадо (раніше Мультимастер). Фахівці компанії нададуть Вам кваліфіковану допомогу в налаштуванні обладнання, встановлення програмного забезпечення, лікування PC від вірусів і інші роботи.

Налаштування мережевого підключення різних типів

Всі інші маніпуляції для підключення до Інтернету користувач повинен виконати в налаштуваннях операційної системи і веб-інтерфейсі роутера. Ми розповімо, як налаштувати статичний і динамічний IP, L2TP і PPPoE-з’єднання.

динамічний IP

Відповідно до технології, динамічний розподіл передбачає видачу різних IP при кожному підключенні, при цьому під час сеансу адреса залишається незмінним. Для настройки виконайте кроки наступної інструкції:

 • У мережевих підключеннях комп’ютера знайдіть ваш адаптер. В його властивості встановіть автоматичне отримання адрес для протоколу IPv4.
 • Далі перейдіть в веб-інтерфейс роутера. Етикетка на корпусі містить інформацію для входу в меню (адреса, логін і пароль).
 • Відкрийте браузер. Перейдіть за потрібною адресою (зазвичай це комбінація 192.168.1.1), а потім авторизуйтесь.
 • У розділі налаштувань мережі знайдіть підрозділ WAN або аналогічний. Виберіть Dynamic IP.
 • Іноді потрібно скопіювати для модему MAC-адресу комп’ютера. Зробіть це вручну або через спеціальне меню (якщо воно є в настройках роутера).

Дані будуть отримані від провайдера автоматично. Тепер ви знаєте, як просто налаштовується динамічний IP.

Як налаштувати VPN?

Користувач, який не хоче заглиблюватися в налаштування Windows, може використовувати для анонімізації доступу в Інтернет будь-яку доступну програму, наприклад Avira Phantom VPN або Browsec. платних і безкоштовних сторонніх додатків для PC сьогодні більш ніж достатньо.

Якщо ж планується налаштувати VPN безпосередньо, слід дотримуватися простий інструкції:

Відкрити «Центр управління мережами і загальним доступом» і в пункті «Налаштування нового підключення або мережі» вибрати пункт «Підключення до робочого місця».

Ввести в верхньому полі адресу або сервер, задати назву мережі, вказати, чи повинні отримувати доступ до Інтернету цим способом всі користувачі, і натиснути на кнопку «Далі».

Ввести ім’я користувача, пароль, після чого скористатися кнопкою «Підключити».

У «Властивості» створеного підключення на вкладці настройки вибрати тип з’єднання «Тунельний протокол точка-точка» і вказати, чи потрібно примусове шифрування всіх даних, що передаються, після чого натиснути на «ОК».

Налаштування закінчена. залишається включити адаптер, ввести свій пароль і натиснути на кнопку «Підключення».

Не включається точка доступу Wi-Fi на смартфоні або планшеті. Телефон на роздає інтернет, що робити і як лікувати?

Багато користувачів стикаються з проблемою, коли телефон або планшет на базі Android починає вередувати. Начебто, нічого такого не відбувалося, що могло викликати несправність, а працює він не так, як повинен.

Наприклад, в пристрої з’явилися проблеми з тим, що не включається або не правильно ботает роздача інтернету за коштами включення точки доступу wi-fi. Причиною тому може бути:

1-е: Програмний збій. тобто проблема полягає в збої програмного забезпечення

2-е: Апаратний збій. тобто проблема полягає в «залізі» (тобто потрібна заміна або відновлення запчастин гаджета)

Однак, не поспішайте засмучуватися. в 90% випадків з проблемами роботи точки доступу wi-fi смартфона або планшета на базі Android винен програмний збій, який Ви цілком зможете виправити своїми силами.

Досить простий. заходьте в «настройки», знаходите там «резервне копіювання і скидання», в якому вибираєте повне скидання налаштувань з видаленням всіх даних. Будьте уважні, застосування даного способу часто виявляється дієвим, проте тягне за собою видалення всіх фотографій, контактів, паролів, музики, ігор, відео та в общем-то, всієї інформації, що зберігається на вашому смартфоні або планшеті. Тому, попередньо збережіть всі, що Вам потрібно, приєднавши гаджет до комп’ютера. Якщо цей спосіб Вас не влаштовує, або якщо і після нього питання залишається невирішеним, дивіться Спосіб 2.

Заснований на вирішенні проблем зі зв’язком і прийомом мережі телефонів і планшетів на базі Android шляхом застосування додаткового ПЗ. Утиліт, контролюючих всі процеси всередині гаджетів. На сьогоднішній день, їх досить багато, однак, чим менше функцій містить додаток, тим більше, як правило, воно дієве. Найкраще контролює функції системи, коригує, і виправляє всі можливі помилки налаштувань і синхронізації невелика, і проста в обігу, безкоштовна утиліта для пристроїв на базі Android Multi Cleaner. Завантажити додаток з Google Play і подивитися його додаткові опції в описі можна Google Play і подивитися додаткові опції в описі можна ТУТ. Після установки програми, його залишається тільки запустити. Далі, від Вас, в принципі, більше нічого не потрібно. Додаток повністю візьме на себе контроль функцій пристрою. (До речі кажучи, крім усього іншого, гаджет почне заряджатися на 20% швидше, а також істотно підвищиться його продуктивність, що відіб’ється на швидкості завантаження і роботи всіх додатків, ігор, і системи в цілому. У середньому, після сканування, система працює на 50% швидше.)

READ  Чи можна підключити домашній кінотеатр до телевізора

Крім цього, варто очистити систему за допомогою НОРМАЛЬНОГО антивіруса. Найкраще, з цим завданням справляється антивірус Касперського, скачати який можна ТУТ. На відміну від «мульти-клінера», софт «Лабораторії Kaspersky» платний, тому, якщо можливості встановити такий захист у Вас немає, цей крок можна і пропустити

Зміна програмного забезпечення пристрою, або, як її ще називають «перепрошивка». Даний спосіб, як правило, вимагає певних навичок і вирішується за коштами звернення в Сервісний Центр. Для самостійного ж здійснення цього завдання потрібно звернутися до сайту-виробнику Вашого пристрою, завантажити потрібні для прошивки утиліти і саму прошивку, після чого перевстановити її на Вашому гаджеті.

Якщо не один зі способів не приніс результатів, на жаль, Вам доведеться звернутися в Сервісний центр для ремонту Вашого планшета або смартфона.

Не включається точка доступу Wi-Fi на смартфоні або планшеті. Телефон на роздає інтернет, що робити і як лікувати?

автоматичні настройки

Щоб використовувати мобільний Інтернет, варто в першу чергу занурити в лоток гаджета SIM-ку з цією можливістю. Після розміщення нової карти, девайс направить запит, який дозволить отримати автоматичні настройки. Вони надійдуть у вигляді повідомлення на телефон. Вам лише потрібно буде провести збереження даного SMS і використовувати дані.

Налаштування зв’язку Інтернет від МТС на Android буде завершена, а тому вам потрібно буде тільки включити мережу, щоб перевірити чи це так. У разі ведення вірних параметрів, а також позитивного балансу на своєму рахунку, перед вами більше не буде обмежень на рахунок серфінгу в мережі Інтернет.

Ряд гаджетів передбачає налаштування, а тому Інтернет починає працювати відразу ж після розміщення SIM-карти в лоток. У тому випадку, коли спосіб з автоматичними настройками не дав належного результату, рекомендується подати запит на отримання параметрів у оператора мобільного зв’язку Теле2, МТС та ін.

Для цього скористайтеся нашими підказками. Отже, для отримання налаштувань від оператора МТС, потрібно відправити порожнє повідомлення на номер 1234 або ж зателефонувати за номером 0876, а там вже дочекатися зв’язку з оператором. Є ще один спосіб. зайдіть на сайт МТС, там є спеціальна графа, де ви зможете вказати свій номер телефону, на який будуть надіслані налаштування.

Щоб отримати їх від оператора МегаФон. надішліть цифру 1 на 5049, а ось для користувачів Теле2 потрібно зателефонувати на номер 679, Білайн. 06503.

Тобто після цього процес налаштування Інтернету буде практично вирішене. Вам же варто тільки дочекатися налаштувань мережі, зберегти їх і скористатися в подальшому. Коли зміни будуть внесені, перезапустіть девайс. Це не обов’язково, але часом мережа Інтернет так і не з’явиться, якщо не зробити цього кроку.

Підключаємо девайси на iOS, Android, Windows до всесвітньої павутини: створюємо точку доступу

Розберемося, як включити мобільний інтернет в ручному режимі. Розглянемо принцип заміни або створення точки доступу на основних типах ОС. iOS (iPhone, iPad), Android, Windows Phone.

Для проведення установок зайдіть на мобільному в графу «Налаштування» і знайдіть пункт «Стільниковий зв’язок» або «Мобільна мережа» (позначення може відрізнятися в залежності від типу і версії ОС).

З’явиться поле «APN». Виберіть актуальне для вашого провайдера найменування і перевірте, які варіанти існують, які активні, і проконтролюйте їх на правильність введення.

Вся інформація про наповнення полів APN, ім’я користувача і пароль розміщена на сайті провайдера.

При виявленні помилки виправте її та виберіть збережене підключення. Спробуйте вийти в інтернет через додаток Safari або інші браузери.

Можливо, обрана неправильна APN, задайте її згідно з поточним провайдеру.

Як підключити мобільний інтернет на телефоні, якщо немає варіантів точок доступу? Створіть власне підключення. Для цього в меню точки доступу натисніть іконку «», «Додати» або затисніть сенсорну клавішу основного меню з іконкою квадрата (для Android). У вікні впишіть Ім’я користувача, Пароль і APN (якщо не знаєте, уточніть на сайті провайдера).

Спробуйте завантажити Internet Explorer або інший браузер. У разі невдачі перезавантажте девайс і спробуйте ще раз.

Налаштування підключення до інтернету для досвідчених користувачів

Для реалізації цього способу необхідно перевірити APN на наявність будь-яких налаштувань з присутністю імені оператора і типу інтернету. Якщо такі настройки дійсно вже знаходяться в списках налаштувань APN, то, швидше за все, одна з них є бажаним типом інтернет-мережі.

Для того щоб активувати той чи інший тип налаштувань, досить просто зайти в меню «Точки доступу до Інтернету» та в правій частині екрана активувати одну з неактивних галочок, кожна з яких відповідає за ті чи інші настройки.

Іноді після покупки нового смартфона на Android або після підключення до нового оператору приходить SMS-повідомлення з готовими настройками для всіх видом інтернет-мереж або MMS-підтримки, які можуть бути використані на поточному тарифі.

Як налаштувати інтернет на смартфоні з ОС Android

Отже, перше, що необхідно знати для ручної настройки інтернету. це оператор, тип мережі, який він підтримує на поточному тарифі і дані для подальшого введення в APN, а саме. настройки оператора для ручної настройки інтернету і повідомлень MMS.

Вибір мобільного оператора і типу інтернет-з’єднання не повинні викликати жодних труднощів, але з настройками APN, може вийти не все гладко. Якщо з ними виникають проблеми, необхідно перейти на офіційний сайт мобільного оператора, вибрати поточний тариф і знайти посилання на ручні настройки з’єднання з інтернетом.

Для того щоб налаштувати інтернет автоматично, необхідно в меню «Налаштування» перейти на вкладку «Бездротовий зв’язок», далі вибрати підпункт «Мобільні мережі», після чого зробити вибір свого оператора. Після декількох секунд обробки, налаштування інтернету та підтримки MMS повинні бути додані в меню «Точки доступу до Інтернету». Після чого слід тільки зайти в цей пункт меню, перевірити і активувати настройки, які відповідають за інтернет.

Також слід знати

Також важливим пунктом при ручному налаштуванні є вибір типу мережі інтернет-підключення. Його можна вибрати в підменю «Мобільні мережі». там же, де знаходяться налаштування APN. Якщо тариф працює тільки з мережами GSM, не слід вибирати режим 3G або вище, так як це може істотно вплинути на витрату ресурсів батареї.

Крім того, в цьому підменю можна відключити автоматичне підключення роумінгу, який потрібен тільки для використання інтернету за кордоном. Набагато краще буде включити його ручне підключення, так як, якщо смартфон випадково підключиться до інтернету в роумінгу, трафік буде тарифікуватися за сильно завищеними тарифами.

Як включити мобільний інтернет на Android?

Проведіть пальцем від верхньої частини екрану до нижньої, щоб з’явилося меню швидкого доступу. Тут ви побачите список іконок, серед яких є і значок «Інтернет» (може називатися «Мобільні дані», «Передача даних і т.п.).

Після натискання іконка змінює колір, мобільний інтернет підключений.

Є менш зручний спосіб включення. через «Налаштування». Натисніть на однойменну кнопку.

Включаєте мобільний інтернет за допомогою перекладу перемикача в потрібний режим.

До речі, можна вибрати за бажанням пріоритетний тип мережі за допомогою однойменного підрозділу.

Тільки не забувайте, що якщо включити «Тільки 4G», то голосові виклики ви здійснювати не зможете, як і ніхто не зможе вам додзвонитися. Розмови в цьому випадку можливі, тільки якщо підтримується технологія VoLTE.

Як включити інтернет на телефоні Android?

Немає нічого дивного в тому, що користувачі часто не знають, як включити мобільний інтернет на телефоні Android. для кого-то це найперший подібний девайс в його житті. Ми покажемо, як на смартфоні включити як мобільний інтернет, так і Wi-Fi, якщо в цьому виникла потреба. Все досить просто.

Як включити Wi-Fi на Android?

Wi-Fi легко включається через меню швидкого доступу (якщо раніше ви підключалися до мережі і задавали для неї пароль).

Викликаєте меню, натискаєте на іконку Wi-Fi.

Вона змінила колір, підключення сталося.

Або через «Налаштування», де вибираєте однойменний пункт.

При необхідності вводите пароль для підключення.

Якщо дані вказані вірно, відбудеться підключення до мережі.

Вибір типу мережі для смартфона

Щоб задати бажаний тип мережі, в якій буде працювати пристрій, необхідно виконати ряд дій:

Запустіть Установки, а потім пункт «SIM карти і мобільні мережі»

Виберіть SIM-карту, яка буде використовуватися для виходу в інтернет

Виберіть пункт «Тип мережі»

Встановіть потрібний тип мережі. 2G / 3G / 4G

Важливо знати: У різних версіях операційної системи і різних оболонках шлях до даних налаштувань може відрізнятися. Але вони завжди знаходяться в категорії, пов’язаної з настройками SIM-карти, так що знайти їх не складе труднощів. Також замість 2G / 3G / 4G можуть використовуватися абревіатури GSM / WCDMA / LTE відповідно.

Чому не працює 3G на Android

Перш ніж налаштувати 3G на Android, переконайтеся, що ваш смартфон підтримує цей тип мережі. Всю інформацію з даного питання ви зможете знайти в документації, що додається до пристрою, або в інтернеті.

Також варто уточнити, чи є в вашому місті покриття 3G / 4G. Так, наприклад, в містах України впровадження 4G тільки планується, тому скористатися надшвидким інтернетом при всьому бажанні не вийде. З зонами покриття найбільших російських операторів мобільного зв’язку ви можете ознайомитися за наступними посиланнями:

Все смартфони автоматично отримують настройки мобільного інтернету від оператора мережі, але іноді гаджет не може правильно встановити необхідні опції, внаслідок чого втрачається доступ до мобільного інтернету. Дізнатися, як вибрати точку доступу і задати правильні настройки, ви зможете з нашої статті «Як налаштувати інтернет на Android».

Як налаштувати 3G / 4G на Android?

Сучасні мобільні мережі дозволяють отримувати якісне та стабільне з’єднання з інтернетом. Повільні EDGE і GPRS вже відходять у минуле, сучасні 3G і 4G постійно розширюють зону покриття, а в перспективі вже готується повсюдне впровадження високошвидкісної технології 5G. Втім, про неї говорити поки рано, а в цій статті ми розглянемо способи настройки 3G / 4G на ОС Android.

Як включити 3G на Android

В ОС Android кнопка включення мобільного інтернету знаходиться на панелі швидкого доступу, яка з’являється, коли користувач тягне «шторку» з верхньої частини екрану вниз. Досить натиснути кнопку «Мобільний інтернет», щоб підключити або відключити 3G на телефоні. Залежно від типу обраної мережі в рядку стану з’явиться відповідний значок:

Важливо знати: Підключення до мобільних мереж нового покоління може сильно скоротити тривалість автономної роботи смартфона. Тому, якщо вам важливо зберегти заряд батареї, не варто включати 4G, а краще взагалі відключати мобільний інтернет, коли в ньому немає необхідності.

Більшість сучасних мобільних пристроїв дозволяють дуже просто налаштувати 3G / 4G, виконавши буквально пару-трійку кліків. Тому використання швидкісного мобільного інтернету не має викликати у вас будь-яких ускладнень; головне. щоб ваш оператор стільникового зв’язку надавав відповідні послуги доступу.

Як зробити ручну налаштування мобільного інтернету:

 • Відкрийте вкладку «Мобільна мережа / Передача даних / SIM карти і мобільні мережі»;

як налаштувати інтернет на Xiaomi

 • Якщо у вашому телефоні кілька SIM-карт, виберіть ту, на якій хочете налаштувати інтернет;
 • Обов’язково активуйте передачу даних;
 • Перейдіть в розділ «Точки доступу»;
 • Далі вам обов’язково потрібно буде заповнити ці поля: точка доступу, ім’я користувача і пароль. Для кожного оператора існує окрема інформація:
 • Beeline: точка доступу. «internet. beeline.ru », пароль.« beeline »;
 • MTS: точка доступу. «internet.mts.ru», пароль. «mts»;
 • Мегафон: точка доступу. «internet», ім’я користувача. «gdata», пароль. «internet»;
 • Tele2: точка доступу. «internet.tele2.ru»;
 • Yota: точка доступу. «internet.yota».

Вся інформація, яка не вказана в переліку вище. не заповнюється, або заповнюється телефоном автоматично.

 • Тепер збережіть всі налаштування, перезавантажте телефон, і при успішно виконану роботу, мобільний інтернет буде активований;

Підключення мобільного інтернету

Перед тим, як пробувати включити мобільний інтернет на телефоні, потрібно знати деякі речі.

Важливі деталі про підключення мобільного інтернету:

 • Для цього вам обов’язково знадобиться SIM-карта, до якої підключені послуги передачі даних (3g, 4g і т.д.);
 • Також потрібно мати пакетний тариф, де вказано, який обсяг інтернету скільки часу ви можете використовувати;

Врахуйте, що при перевищенні зазначених в пакеті норм, з вас стягуватимуться додаткові кошти.

 • При наявності двох SIM-карт, потрібно підключати інтернет на кожну окремо, тому в настройках слід відзначити галочкою ту, яку ви налаштовуєте в даний момент.

Існує кілька методів настройки мобільного інтернету на Xiaomi Redmi.

Як можна налаштувати інтернет на телефоні Xiaomi:

 • Активація іконки 3g / 4g;
 • Автоматична настройка;
 • Запит для оператора;
 • Ручна настройка;
 • Налаштування конкретно 3g / 4g.

Давайте розберемося з кожною ситуацією окремо.

Налаштовуємо мобільний інтернет на Xiaomi

Якщо ви коли-небудь раніше включали передачу даних, ймовірно, смартфон це запам’ятав і зможе відновити всі налаштування сам. Для цього вам просто потрібно відкрити верхнє меню. шторка повідомлень і активувати кнопку «Передача даних / Mobile Data / Мобільний інтернет / Інтернет» (назва цієї клавіші залежить від моделі Xiaomi і версії ОС MIUI, наприклад, на Xiaomi Redmi 4 і на Xiaomi Mi 4x вони розрізняються).

Другий спосіб. автоматична налаштування мобільного інтернету. Це відбувається наступний чином: власник пристрою вставляє в телефон SIM-карту (як вище було сказано з підключеним пакетом послуг), далі гаджет включається і сам автоматично намагається зловити сигнал (знову ж при включеній передачі даних), і мобільний інтернет починає свою роботу. Якщо такого не сталося, спробуйте перезавантажити телефон або переходите до наступних методів.

Далі. запит оператору. На жаль, не всі моделі Xiaomi здатні здійснювати автоматичну настройку, тому якщо ваш смартфон потрапив до їхнього списку, не впадайте у відчай, а просто відправте вашому стільниковому оператору запит на підключення мобільного інтернету або зателефонуйте в Support, пояснивши свою проблему. Як правило, оператор висилає вам повідомлення з усією інформацією, параметрами і настройками інтернету, які вам потрібно буде прийняти, а потім перезавантажити телефон.

READ  Чи не підключається Mi Band 4 до телефону

Також можна власноруч провести настройку інтернету. це найбільш зручний і практичний спосіб, так як, по-перше, ви самі розберетеся, що до чого, по-друге, ви завжди будете знати, які налаштування передачі даних встановлено на вашому телефоні.

Налаштування 3g або 4g з’єднання

Залежно від рівня сигналу і якості з’єднання, мобільні інтернет ділиться на деякі групи.

 • «G». сигнал найнижчої якості, швидкість лише 171,2 кбіт / сек;
 • «E». сигнал набагато кращий за попередній, але теж не проявляє особливих швидкостей: 474 кбіт / сек;
 • «3G». швидкість досягає 3,6 Мбіт / сек;
 • «H». вже більш швидкий мобільний інтернет, швидкість до 8 Мбіт / сек;
 • «H». сигнал, трохи краще попереднього, 42 Мбіт / сек;
 • І нарешті, найсильніший. «4G» або «LTE». швидкість до 100 Мбіт / сек.

В результаті такої великої кількості можливих сигналів, багато хто питає, а як же налаштувати інтернет так, щоб сигнал був виключно 4g або lte (це майже одне і те ж).

Насправді все так: в залежності від того, який сигнал доступний в тій чи іншій місцевості, телефон буде підключатися саме до нього, а в разі, якщо доступні всі рівні передачі даних, буде обраний найвищий і швидкісний.

Перевірити чи налаштувати вручну це можна так:

 • У вкладці «Інформація SIM-карти» ( «Налаштування» «Мобільна мережа») відкрийте розділ «Тип мережі»;

як налаштувати інтернет на Xiaomi

 • На цій сторінці ви побачите всі доступні в даний момент сигнали, де і можете вибрати потрібний вам 4g або 3g;

як налаштувати інтернет на Xiaomi

«Переважно». означає знову-таки «за наявності» цього сигналу в тій чи іншій місцевості.

Як налаштувати інтернет на Xiaomi: Детальна інструкція

З появою на ринку смартфонів, які здатні підтримувати інтернет-з’єднання, їх попит почав зростати. І зараз все більше людей задаються питанням, як же правильно налаштувати мобільний інтернет на телефоні бренду Xiaomi і як включити 4g. Отже, давайте розберемося з усім по порядку.

Чому телефон не ловить lte сигнал

 • Витрачений пакет трафіку або на телефоні недостатньо коштів. сама часто зустрічається проблема відсутності підключення. В цьому випадку іконка «4g» або «lte» може продовжувати бути присутнім, але самого з’єднання відбуватися. Якщо ви поповнили баланс, а інтернет не з’являється або перестав включатися зовсім. зверніться в офіс вашого оператора, можливо, з вашими послугами стався збій.
 • Магазини, будівлі з щільною конструкцією, сильні зливи, заметіль або підвали. тут сигнал просто не ловиться.
 • Модель Xiaomi. на жаль, більшістю старих моделей телефонів можуть не мати такої опції, як 4g інтернет.
 • Відсутність підключеного пакета мобільного інтернету. переконайтеся, що ваш пакет дійсно включає в себе цю послугу.

Вимикаємо інтернет на Xiaomi для однієї з двох SIM-карт

На телефонах Xiaomi, за умови установки одночасно двох сімок, доступ до світової мережі працює тільки через одну з них. Одночасно передавати дані по мережі Xiaomi через дві SIM-карти не вміє.

Для того, щоб відключити інтернет тільки на одній з двох SIM-карт, увійдіть в загальні настройки Xiaomi. Знайдіть пункт «SIM-карти і мобільні мережі». У верхній частині екрану будуть вказані номер сімок і ім’я оператора. Опустіться в низ списку, тут ви побачите два меню: «Виклики» і «Інтернет». У моєму випадку вони сірі через те, що я користуюся однією сімки. Якщо їх вставлено 2, то це меню дозволить вибрати за допомогою якої SIM-карти буде працювати інтернет. Опцію «Виклики» чіпати не потрібно, тому що вхідні голосові дзвінки та SMS смартфон приймає одночасно з обох карт.

Відключаємо інтернет в шторці повідомлень

Розблокуйте Xiaomi, після чого викличте шторку повідомлень свайпом від верхнього краю екрана до центру. Розгорніть меню швидкого доступу. Знайдіть іконку, що зображає дві вертикальні косильною волосіні. це передача даних, що працює через стільникову мережу. Якщо вона світиться. він включений, якщо бліда. вимкнений. Натисніть на іконку, щоб вона стала блідою. доступ до даних на Xiaomi через стільникову мережу припиниться.

Як повністю відключити мобільний інтернет на Xiaomi не залежно від того скільки SIM-карт встановлено

Увійдіть в загальні настройки, знайдіть меню «SIM-карти і мобільні мережі». Знайдіть пункт «Мобільний інтернет» і вимкніть перемикач. Це основна настройка, що впливає на передачу даних в мережі. Якщо вона відключена. всесвітня павутина працювати не буде.

Як відключити інтернет на телефоні Xiaomi (Redmi) по мережі або вибрати ту SIM-карту, через яку буде проходити передача даних

Я вже писав статтю про те, як включити інтернет на Xiaomi, зараз я розповім про те, як його вимкнути.

У деяких ситуаціях відключити інтернет на Xiaomi необхідно: під час польоту, при переїзді в іншу країну (роумінг) або в тому випадку, коли у вас перевитрата за тарифним планом.

Зверніть увагу: повне відключення передачі даних не завжди є ефективним рішенням. У тому випадку, якщо в тарифному плані оператора є щоденний безкоштовний обсяг трафіку, або щомісячний, можливо встановити автоматичний лічильник в налаштуваннях Xiaomi, який при досягненні ліміті буде відключати доступ до всесвітньої павутини до тих пір, поки оператор не відновить ліміт.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Чим відрізняються Global, Китайська від EU версії Xiaomi (Redmi) і які телефони використовувати в Росії

у мене вже давно інтернет був відключений саме так, як у вас написано, але сьогодні я дізналася, що мтс щодня списує у мене гроші за користування інтернетом. Як таке може бути?

Добрий день, якщо інтернет на телефоні однозначно відключений, телефон не повинен пересилати дані. Однак, деякі тарифи стільникових операторів можуть мати на увазі щоденне списання грошей за факт надання послуги “інтернет” навіть якщо ви ним не користуєтесь. Перевірте ваш тарифний план.

допустимо ви випадково натиснули на іконку “інтернет” вам тут же МТС підключає абонентську платну послугу за користування інтернетом, яка буде активна (списувати гроші з вас) поки ви її не вимкнете примусово в особистому кабінеті МТС. деякі додатки зокрема DUO (відео-розмова) активують підключення вас до інтернету і відповідно МТС вішає відразу послугу за інтернет.

вони просто крадуть ваші гроші, а консультант говорить одну і ту ж фразу “відключіть вихід в інет”

а у мене постійно горить буква G в кутку екрану і при цьому сильно садить батарею на 20% за 5 годин, хоча при цьому інтернет вимкнений, як прибрати цю букву поняття не маю і чому сильна просадка батареї йде? хоча при покупці телефону такого не було.

Добрий день, буква “G” означає, що телефон працює в мережах другого покоління стандарту GSM, в цих мережах можливо передача даних через протокол GPRS, він дуже повільний, близько 56 кб / сек. Можливо, телефон намагається відправити або отримати службові дані, або дані про оновлення додатків, в результаті повільної роботи протоколу, він довгий час залишається активним, тому і витрачається заряд батареї. Якщо ви не вимикали доступ телефону до 3G або 4G мереж, це підозрілий симптом, адже навіть якщо вам не доступні сучасні мережі, швидше за повинна відображатися буква “E”, яка говорить про роботу в мережах другого покоління, але через протокол EDGE, який майже в 3 рази швидше GPRS.

У вас навіть на вулиці горить буква “G”? Якщо так, і ви спеціально це не налаштовували, потрібно звернути увагу на роботу телефону, це не нормальне його поведінку. Звичайно, за умови, що на вулиці з інших апаратів видно мережі 3G і 4G.

Це помилкова інформація. При наявності двох SIM карт вибирається через яку SIM карту повинен працювати мобільний інтернет і тільки. Так, що, наприклад, при відсутності грошей на обраної SIM карті або відсутності мережі, телефон автоматично переходить на другу SIM карту.

Як підключити та налаштувати WI-FI інтернет на Xiaomi Redmi Note

Привіт, шановні відвідувачі нашого сайту! Вітаємо Вас на droidium.ru! Вирішили підключити WI-FI на Xiaomi Redmi Note?

На цій сторінці ми розповімо, як просто і швидко налаштувати Wi-Fi на Android і виконати підключення бездротового інтернету на Xiaomi Redmi Note.

Часто буває так, що покупці планшетів і смартфонів не знають після покупки, як налаштувати WI-FI на своєму новенькому пристрої. Тим часом, складнощів настройки Wi-Fi на Android-гаджетах особливо і немає. Досить зайти в налаштування і вірно прописати дані, підключивши Wi-Fi на Xiaomi Redmi Note. Або що ще простіше, просто вибрати потрібну мережу. Для початку трохи теорії щоб Ви змогли розібратися, що до чого.

Підключення інтернету WI-FI на Xiaomi Redmi Note

Невелике важливе зауваження. Стаття розбита на дві частини. настройка Wi-Fi на Android 2 і на Android 4 відповідно. На Xiaomi Redmi Note встановлена ​​версія Android 4.2.

Щоб підключитися до WI-FI на телефоні Xiaomi Redmi Note, у Вас повинна бути робоча бездротова мережа з доступом в інтернет. Найбільш частим і типовим рішенням для цього є бездротової роутер, який також називається маршрутизатором. Крім домашнього роутера, WI-FI мережу можна знайти і в інших місцях, наприклад в кафе або торгових центрах. У Wi-Fi є ряд переваг в порівнянні з 3G інтернетом і стаціонарним інтернетом по кабелю.

Wi-Fi дешевше, оскільки Ви платите тільки за вхідний інтернет канал, вартість якого нижче, ніж 3G інтернет. І навіть безкоштовний, якщо мережа є відкритою. За допомогою якісного WI-FI бездротового з’єднання можна оновити прошивку і додатки. Wi-Fi можна користуватися в радіусі дії покриття бездротової мережі.

Ми вже описали настройку та підключення роутера в одній з наших попередніх статей. Її можна прочитати за цим посиланням.

Налаштування Wi-Fi на Android 2

Будемо вважати, що з’єднання з бездротовою wi-fi мережу Ви вже знайшли. Приступимо до налаштування Wi-Fi.

Нам потрібно потрапити в налаштування пристрою. Після цього, потрібно включити повзунок або поставити галочку (для версії Android 4. напроти пункту меню “WI-FI” або “WLAN”), які відповідають за включення Wi-Fi модуля.

Після того, як Ви включите WI-FI, потрібно зайти в меню налаштувань мережі. Для цього просто натисніть на налаштування Wi-Fi, як показано на зображенні нижче.

Після входу в дане меню нам стануть доступні мережі, які гаджет вже виявив. Мережа може бути захищеною або загальнодоступною. При підключенні до захищеної мережі потрібно вводити пароль. Якщо це не ваша мережа і Ви не знаєте пароля, то дана Wi-Fi мережу буде для Вас недоступна при спробі підключення. На скріншоті нижче WI-FI мережу обрана. Давайте здійснимо підключення до неї.

Якщо при спробі підключення підключитися не вдалося, то проблема може бути в налаштуваннях самої мережі. Обговоримо ситуацію. Якщо на роутері або точку доступу встановлено DHCP сервер, то при спробі підключення, до Wi-Fi мережі вашого пристрою автоматично видається IP адреса. У разі, коли автоматично це не організовано, слід ввести IP адресу і інші настройки мережі вручну.

Для цього слід вибрати потрібну мережу і зайти в розділ «Додатково”. Скріншот розташований нижче ілюструє, що дані вже введені. Ці дані (IP-адреса, маска, шлюз і DNS) цілком залежать від конкретної мережі. І як вже було сказано вище, якщо на джерелі мережі (роутере, модемі або точки доступу) включений DHCP сервер, то вводити нічого не потрібно, Wi-Fi мережу повинна підключитися автоматично.

Після заповнення розділу «Додатково», не забудьте зберегти всі введені дані. Якщо всі налаштування і пароль буду внесені правильно, то мережа має запрацювати.

Налаштування Wi-Fi на Android 4

Перейдемо до налаштування та підключення WI-FI на Android версії 4. Далі буде дана коротка інструкція. куди зайти і що натиснути для того, щоб підключитися до Wi-Fi на Android версії 4 і вище. Отже, заходимо в налаштування.

READ  Знайти телефон по май коду онлайн

Вибираємо пункт “Бездротові мережі”. Або вибираємо пункт меню “Wi-Fi” або “WLAN”, на який потрібно натиснути. Ставимо галочку або рухаємо повзунок для включення Wi-Fi, як показано на наступній картинці.

Заходимо в пункт меню “Налаштування Wi-Fi” і вибираємо потрібну мережу.

Далі, залишається тільки отримати доступ до потрібної бездротової мережі Wi-Fi.

На цьому все. Сподіваємося інструкція нагоді і була корисною. Задати питання можна в коментарях.

Підключення до мережі Wi-Fi

Припустимо, що Wi-Fi працює справно і в її налаштуванні немає проблем. Для того, щоб Xiaomi підключити до Wi-Fi, відкрийте загальні настройки, знайдіть пункт «Wi-Fi» і увійдіть в нього. Переконайтеся, що Wi-Fi включений. У розділі «Доступні мережі» знайдіть ту, до якої хочете підключити телефон. Для прикладу я використовую «Mono Net 5 Ghz». При спробі підключитися до Wi-Fi буде запропоновано ввести відповідний пароль безпеки. Якщо це ваша домашня мережа, ви повинні знати його, адже хтось налаштував роутер. Якщо мережу громадська, попросіть власника надати пароль для підключення.

Wi-Fi не вимагає пароль. серйозна небезпека для персональних даних, що зберігаються на смартфоні. Не рідко підступні хакери спеціально створюють відкриті мережі, щоб красти дані з підключилися до них телефонів.

Після введення пароля Xiaomi автоматично зробить технічну настройку і підключитися до мережі. Якщо процедура пройшла успішно, назва Wi-Fi перейде в розділ «Підключення мережі», а під назвою з’явиться напис «Натисніть, щоб поділитися мережею». Ще одним індикатором підключення є іконка в рядку стану поруч з рівнем заряду акумулятора. Повернутися до змісту

Як підключити Інтернет на смартфоні Xiaomi (Redmi)?

Смартфон Xiaomi без інтернету не представляє інтерес, адже все, що він може. дзвонити.

Тому в цій статті я розповім, як підключити Xiaomi до інтернету за допомогою мереж стільникового зв’язку та Wi-Fi.

Підключення по Wi-Fi використовується для більшої швидкості підключення і стабільного зв’язку, однак, у Wi-Fi серйозне обмеження на дальність прийому, не більше 20-30 метрів в умовах квартири або офісу.

Мережа працює по всій зоні покриття, тому при виході з будинку або офісу телефон Xiaomi перемикається на інтернет, що надається стільниковим оператором.

Підключення до мобільної мережі стільникового оператора

На SIM-карті, яку ви використовуєте, є вся необхідна технічна інформація для смартфона, щоб отримати доступ до інтернету.

Переконайтеся, що тарифний план передбачає отримання інтернету і функція чи не заблокована. Переконайтеся в тому, що тариф має пакет трафіку, і ви не повинні оплачувати кожен витрачений мегабайт, інакше вийде критично висока вартість послуги.

Щоб дозволити Xiaomi доступ до інтернету через стільникову мережу, зайдіть в настройки, знайдіть пункт «SIM-карти і мобільні мережі», увійдіть в нього. Пункт «Мобільний інтернет» є спільним перемикачем, що регулює доступ до інтернету. Якщо він відключений, ні один додаток або сервіс не зможе отримати доступ до всесвітньої мережі. Наступний пункт, який необхідно перевірити «Інтернет у роумінгу». Зверніть на це особливу увагу, якщо ви їдете з домашнього регіону, і тим більше, якщо залишаєте рідну країну. Стільникові оператори визначають величезну вартість за кожен мегабайт трафіку, який буде витрачений за межами домашнього регіону. Щоб цього не сталося, перед поїздкою зайдіть в цьому меню і виставите йому значення «Ніколи». Цей пункт не гарантує, що телефон не використовуватиме інтернет за кордоном, тому що все залежить від налаштувань базових станцій тієї країни до якої ви приїдете. Однак, він дасть вам можливість не витратити занадто багато грошей і встигнути відключити весь інтернет до того, як все вийде з-під контролю. Повернутися до змісту

Wi-Fi

Способів, як підключити WI-FI. два, і обидва практично не відрізняються:

 • Через налаштування операційної системи. У більшості моделей, в тому числі і у Redmi Нот 4, меню Wi-Fi можна знайти відразу ж, відкривши пункт налаштувань. Тут можливо включити бездротову мережу і налаштувати підключення;
 • Через шторку повідомлень, яку слід відкрити, провівши пальцем від верхньої частини екрану вниз. Решта дії аналогічні першим способом. включається Wi-Fi, налаштовується мережу.

Коли Wi-Fi працює, у верхній частині екрану видно його значок.

Відсутність говорить про те, що на телефоні відключений відповідний модуль, або про те, що немає підключення. Іноді значок горить, але підключення до мережі все одно немає. в даному випадку проблема з роутером або у надає доступ до інтернету провайдера.

Налаштування інтернету

Спосіб, за допомогою якого виконується для Xiaomi Redmi 4x настройка, залежить від того, який інтернет потрібно користувачеві:

 • Wi-Fi, тобто передається на телефон за допомогою бездротового роутера;
 • Bluetooth. інтернет, який передає сам смартфон (рідше. приймає від іншого телефону);
 • мобільний. найпоширеніший, але зазвичай і найбільш повільний варіант (крім 4G, іноді передавальної дані чи не швидше, ніж через Wi-Fi).

Порівняно легко вирішуються проблеми з Вай-Файем. Трохи складніше буде настройка мобільної мережі.

Налаштовуємо інтернет у Xiaomi Redmi Note 4

Більшість смартфонів використовується для розмов по мобільній мережі, і щоб налагодити зв’язок з інтернетом. Доступ до Мережі може знадобитися для вирішення робочих питань, для спілкування в соцмережах, пошуку корисної або просто цікавої інформації, і навіть для ігор. Користувачі сучасного фаблет Xiaomi Redmi Нот 4 теж стикаються з необхідністю онлайну. І, якщо у Xiaomi Redmi Note 4 проблеми з інтернетом, бажано вирішити їх якомога швидше, відновивши доступ і продовживши користуватися ресурсами Мережі.

мобільний

Щоб працював Redmi мобільний інтернет зазвичай не доводиться нічого робити. Мережа з’являється автоматично. Достатньо лише підключитися до тарифного плану оператора, який дозволяє користуватися Мережа (GPRS, 3G або LTE) і отримати від нього автоматичні настройки.

Крім того, більшість телефонів самостійно підключаються до мережі після установки SIM-карти оператора і перезавантаження.

Після того як налаштування мобільного інтернету автоматично завершені, підключення до Мережі включається за допомогою шторки повідомлень.

При вдалому підключенні в інформаційному рядку телефону з’являється значок (H, G або E), що показує, що з’явилася можливість користуватися обраною послугою оператора. Якщо смартфон використовує дві карти, в настройках слід знайти пункт SIM-карт і мобільних мереж, де потрібно вибрати оператора.

Bluetooth

Бездротовий зв’язок, що забезпечується вбудованим в кожен смартфон модулем Bluetooth, дозволяє передавати інформацію між гаджетами і роздавати інтернет. Для цього на Xiaomi Note 4 включається bluetooth-модем, за допомогою якого інші пристрої, не підключені до Мережі, отримують до неї доступ через телефон.

Іноді така передача даних від смартфона припиняється, незважаючи на те, що користувач не вимикав модем. Якщо проблема полягає в тому, що періодично відвалюється Bluetooth, не виключено що її причиною стає занадто велику відстань (або перешкода) між передавачем і приймають пристроєм. Вирішення питання полягає в наближенні двох гаджетів один до одного. Хоча, якщо причина полягає в прошивці одного з пристроїв, його слід перепрошити (спочатку визначивши, який з телефонів не здатний приймати або передавати сигнал).

Якщо не працює інтернет

Якщо у користувача смартфона пропадає мережа, проблема може полягати в наступному:

 • У відсутності передачі даних від роутера або мобільного оператора.
 • У збилися або невстановлених налаштуваннях телефону, через які і пропадає інтернет.
 • У поганому сигналі.

У першому випадку вирішити проблему з тим, що не працює інтернет інтерт на Xiaomi Redmi 4, допоможе дзвінок компанії, яка надає послуги Мережі.

У другому може знадобитися ручна настройка. зі створенням точки доступу і нового з’єднання, введення APN і режиму мережі. зазвичай допомагає в цьому сайт мобільного оператора.

Проблема з тим, що відвалюється інтернет, усувається наближенням до джерела бездротової мережі.

Чи не працює 4G або LTE

У власників смартфонів, які обрали пакети 4G (LTE) Використовуйте Інтернет, може виникати така ситуація, коли доступ до мережі є. але швидкість не відповідає. Перед зверненням до представників оператора (техпідтримка якого може дати раду) потрібно перевірити, як підтримує Xiaomi Redmi Note 4x частоти зв’язку і порівняти з пропозиціями цієї компанії. якщо вони не збігаються, врятує положення тільки вибір здійснюється на іншу компанію.

Може стати причиною і SIM-карта старого зразка, що не підтримує LTE, або відсутність в цьому місці 4G-покриття.

Налаштувати інтернет на Android (частина 2)

Налаштування інтернету на Android частина 2

У попередньому огляді, ми розглянули, як включити інтернет у телефоні (операційка Android). За умови, що при першому запуску телефону, настройки були отримані автоматично, і вони благополучно встали на свої місця. У другому огляді, давайте розглянемо, якщо у нас не вийшло так просто запустити інтернет, як було описано вище. При початковому запуску телефону, по ідеї установки інтернету прописуються самі в телефон. Для кожного оператора стільникового зв’язку, вони свої. Але не завжди проходить так гладко. Іноді треба вдатися до ручного налаштування інтернету.

Для цього заходимо в робочий стіл нашого телефону, Шукаємо іконку параметри або налаштування (у телефонів ця кнопка може називатися по різному) Тиснемо на неї (ріс1)

ріс1

і потрапляємо в основні настройки параметрів нашого телефону. З усього списку, знаходимо напис ЩЕ ПРИСТРІЙ. (Рис2)

рис2

Натискаємо і потрапляємо в наступне вікно. В якому нам треба вибрати Мережі мобільного зв’язку. рис3

рис3

Натискаємо і потрапляємо в наступне вікно. Тут нам треба вибрати Точки доступу (APN) рис 4

рис 4

Натискаємо і потрапляємо в розділ де нам пропонують вибрати SIM карту на якій підключена послуга інтернет. (Для телефонів у яких дві SIM карти. У кого одна сімка, орієнтуєтеся за місцем) В даному прикладі у мене інтернет підключений на симке Початкова. Обираю її. рис 5

рис 5

І опиняюся в розділі, куди автоматично при першому запуску телефону, повинна була встановитися точка доступу моєї сімки Домашня, яку я вибрав для підключення до інтернету. Якщо у вас як і у мене сімка від МТС, то ви повинні побачити той же, що і на картинці. Якщо у вас Білайн, Мегафон, Теле2 або інше, то повинен з’явитися ваш постачальник послуг. рис 6

рис 6

Якщо у вас нічого не з’явилося, тоді доведеться створити нове підключення. Для цього опускаємося вниз телефону, і натискаємо на ліву кнопку. Кнопки правда не видно, так як екран сенсорний. Але сподіваюся розберетеся. І після натискання на кнопку, у вас вискочить ось такий напис. Вибираємо створити APN рис 7

рис 7

Ось тепер нас перекинуло в створення точки доступу. рис 8

рис 8

Зазвичай треба прописати всього лише кілька параметрів, а саме Ім’я, APN, Ім’я користувача, пароль

У параметрі ІМ’Я, пишемо довільну назву. У цьому прикладі параметр ім’я названий МТС-інтернет (на рис 6 це видно)

В інших параметрах, прописуємо налаштування свого оператора

Для оператора МТС прописуємо

Для оператора Білайн прописуємо

Для оператора Мегафон прописуємо

Як прописали настройки, тиснемо ліву кнопку яка знизу ріс7 і нам висвітиться напис зберегти. Що ми і робимо, зберігаємо.

Тепер нам треба переконатися, що наша нова настройка стала активна, для цього йдемо в початок статті і виконуємо всі дії до 6 малюнка (включно) Ось на 6 малюнку видно, що моє підключення активне. Горить синій кружечок. Теж саме повинно бути і у вас. Якщо у вас над вашим створеним підключенням кружечок не горить, то просто натисніть на нього і він активується.

Ну ось власне ми з вами і створили підключення до інтернет. Тепер залишається перевірити роботу інтернету. Включаємо наш інтернет і дивимося. Як включити інтернет, якщо хто забув читайте в першій статті.

Якщо у вас знову не вийшло пробитися в інтернет, і ви втратили надію, що не впадайте у відчай. У третій статті, ми розглянемо причини можливих бід.

 • Як приховати фото в галереї
 • Як встановити мелодію на контакт
 • Як додати контакт в Android
 • Вибір Китайських планшетів
 • Play market для Android
 • Як відключити розташування на Android
 • Раніше була проблема при підключенні інтернету. Інтернет не підключався поки не перезавантажувати телефон. Проблема зникла з новою прошивкою.

  У мене на комп’ютері Інтернет 3G і точка доступу Wi-Fi я Хочу підключити свій планшет операційка Android до Інтернету за допомогою Wi-Fi з’єднання, які потрібні налаштування щоб робив Інтернет на планшеті.

  ЯК НАЛАШТУВАТИ ТЕЛЕФОН? Samsung Galaxy З 3ГТ-Л 9300

  Саме так, у мене не вийшло запустити інтнрнет, я вже хотіла звертатися до майстрів. Добре що заглянула на сайт, в даній статті все докладно викладено. Тепер, напевно все вийде, спасибі Вам.

  BETATECH.COM.UA 2021