Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити інтернет з iPhone на комп’ютер

Table of Contents

Як використовувати iPhone в якості модему

Доступ до безкоштовного Wi-Fi є, на жаль, не скрізь і часто через це виникають серйозні проблеми. Якщо і 3G-модема немає під рукою, то, здавалося б саме час починати впадати у відчай. Однак мало хто знає, що використовуючи свій iPhone, будь-який користувач може створити точку доступу в інтернет і роздавати Wi-Fi для інших пристроїв.

Застосовувати дану можливість можна як завгодно: виручати друзів, у яких закінчився трафік на їх смартфонах, здійснювати вихід в інтернет з iPad Wi-Fi only або підключати той же ноутбук, перебуваючи в поїзді. Найприємніше, що настройка точки доступу, на відміну від роутерів різних моделей, на iPhone забере у вас менше хвилини.

Як використовувати iPhone в якості модему

Переконайтеся, що меню Налаштування. Стільниковий зв’язок активовані перемикачі Стільникові дані і Включити 3G

Перейдіть назад в меню Налаштування і зайдіть в Режим модема

Активуйте повзунок Режим модема. Якщо Bluetooth вимкнено, то система видасть вам спливаюче повідомлення, в якому запропонує активувати його. Якщо на вашому комп’ютері є Bluetooth-адаптер, то виберіть Увімкнути Bluetooth для подальшого підключення

Вкажіть бажаний пароль Wi-Fi з’єднання

Після виконання цих нескладних маніпуляцій ви зможете підключитися до мережі Інтернет за допомогою іншого пристрою або прямо з вашого комп‘ютера. І якщо ситуація з Wi-Fi підключенням зрозуміла. потрібно просто просканувати простір на наявність активних бездротових мереж з будь-якого пристрою, що має Wi-Fi, то випадок з підключенням через USB потрібно розібрати докладніше.

Для того щоб вийти в Інтернет з PC, використовуючи iPhone як модем, використовуючи USB-кабель, вам необхідно:

 • Підключити iPhone до комп’ютера
 • Перейти в Панель управленія.Сеть і Інтернет.Просмотр стану мережі та завдань і переконатися, що підключення активувалося
 • У разі якщо цього підключення не відображається, перезавантажте компютер і знову підключіть iPhone

Увага: може знадобитися перевстановлення iTunes (бажано використовувати актуальну версію).

Рекомендуємо власникам iPhone:

Як роздати Wi-Fi з iPhone?

Якщо не хочеться читати, подивіться відео з інструкціями:

iPhone працює за принципом модему. До нього можна підключити відразу декілька пристроїв. Перебувати в безпосередній близькості від телефону не потрібно. Радіус дії сигналу. 10-15 метрів.

Є й недоліки. Швидкість розряду батареї збільшується в кілька разів. Смартфон сяде вже через 4 години. Тому на час роботи модему поставте телефон на зарядку.

 • Відкрийте «Налаштування» і увійдіть в розділ «Стільниковий зв’язок».
 • Перед тим, як підключити інтернет на ноутбуці або PC через iPhone, потрібно переконатися, що у вас включена передача стільникових даних. Тумблер навпроти напису повинен бути зеленим.
 • Трохи нижче знайдіть розділ «Режим модема» і відкрийте його.
 • Тут ви можете включити роздачу і поміняти пароль до Wi-Fi. За замовчуванням він складний, його важко запам’ятати. Для зміни потрібно натиснути на «Пароль Wi-Fi» і ввести новий.
 • Увімкніть режим модему, натиснувши на тумблер навпаки однойменної написи.
 • Відкрийте параметри мережі на вашому комп’ютері і знайдіть точку доступу. За умовчанням вона називається «iPhone (ваше ім’я)».
 • Введіть ключ безпеки в виникло поле.
 • Через кілька секунд комп’ютер підключиться до смартфону. На екрані iPhone, у верхній його частині, з’явиться синя смужка. Це знак, що з’єднання пройшло успішно.
READ  Чи не оновлюється iPhone до iOS 13

Якщо не вийшло, спробуйте перезавантажити обидва пристрої!

Підключення по USB

iPhone роздає Інтернет через USB тільки на те пристрій, до якого підключений. Одночасно з цим він заряджається, тому не потрібно турбуватися, що батарейка швидко вичерпається. Якщо зробити все правильно, ноутбук буде виходити в мережу кожен раз, коли його з’єднують зі смартфоном по кабелю.

Для підключення потрібно зробити наступне:

 • Зайдіть в «Налаштування», відкрийте там розділ «Стільниковий зв’язок».
 • Переконайтеся, що включений «Режим модема».
 • З’єднайте ноутбук і телефон USB-кабелем.
 • До того, як комп’ютер підключиться до Wi-Fi через телефон, iPhone запитує: «Чи довіряти цьому пристрою?». Дайте відповідь ствердно і введіть свій код-пароль.
 • Відкрийте настройки мережі. Серед доступних підключень повинен з’явитися ваш смартфон.
 • Введіть пароль в спеціальне вікно.
 • Мережа підключиться через кілька секунд. Якщо все добре, на екрані iPhone з’являється синя смуга.

Щоб відключити з’єднання, достатньо вийняти USB кабель або вийти з режиму модему. Теж саме потрібно зробити, якщо не вдалося підключитися з першого разу. Потім просто повторіть всі дії.

Як підключити інтернет на комп‘ютері через iPhone: З робочих способу

Щоб попрацювати на вулиці або в кафе вам необов’язково шукати точку доступу. Будь-який сучасний смартфон може стати модемом. Він же допоможе вам в разі неполадок у домашнього провайдера.

Є три способи, як підключити комп’ютер до Інтернету через iPhone. Якщо з одним з’явилися проблеми, ви зможете перебрати інші варіанти, і при будь-яких обставинах завжди залишатися на зв’язку.

Підключення по Bluetooth

Самий непопулярний спосіб, адже вимагає додаткового часу на підключення. Плюс, далеко не у всіх ноутбуках є корисна функція.

Підключення проходить наступним чином:

 • Відкрийте настройки iPhone і зайдіть в розділ «Стільниковий зв’язок».
 • Знайдіть напис: «Режим модема» і переконайтеся, що тумблер навпроти неї знаходиться в положенні «ВКЛ».
 • Поверніться в «Налаштування» і знайдіть розділ «Bluetooth».
 • Тумблер навпаки однойменної написи повинен бути зеленим.
 • Перед тим, як підключати комп’ютер до інтернету через iPhone, потрібно налаштувати Bluetooth. Для початку переконайтеся, що він включений. У деяких моделях ноутбуків для цього використовується перемикач на самому корпусі.
 • Відкрийте настройки Bluetooth на ноутбуці. В ОС Windows для цього потрібно натиснути на стрілочку «Відображати приховані значки».
 • Знайдіть значок Bluetooth. Натисніть на нього правою кнопкою миші і відкрийте параметри.
 • Натисніть на пункт «Додавання Bluetooth або іншого пристрою».
 • Після виявлення вашого телефону, підключіться до нього.
 • На телефоні з’явиться вікно «Запит на створення пари по Bluetooth». Підтвердіть дію.
 • Те ж саме зробіть і на ноутбуці.
 • Після цього в настройках з’явиться ім’я вашого смартфона. Натисніть на нього, введіть пароль і підключіться до мережі.
підключити, інтернет, iphone, комп, ютер

Якщо не вдалося, спробуйте вимкнути і включити Bluetooth на обох пристроях. У рідкісних випадках може знадобитися перезавантаження.

Зазвичай використовують перші два способи. Вони більш зручні і прості. Bluetooth. це запасний вихід, якщо інші методи не допомогли. У будь-якому випадку при наявності iPhone і гарного мобільного інтернету ви можете завжди залишатися на зв’язку, працювати і розважатися.

Як підключити комп’ютер до інтернету через iPhone?

Про те, що можна організувати роздачу Wi-Fi з iPhone, відомо кожному. Але цей спосіб «поділитися» інтернетом. не єдиний; є навіть більш ефективні. У статті ми докладно опишемо кожен з можливих способів.

Айфони новітніх модифікацій здатні повноцінно замінити ноутбуки та стаціонарні PC. Однак деякі операції виконувати на мобільних гаджетах просто незручно. Наприклад, при читанні статей блогів з великого екрану ноутбука користувач напружує очі в набагато меншому ступені, ніж при спробах розгледіти букви на невеликому дисплеї гаджета.

READ  Як зменшити фото на телефоні iPhone

На щастя, розробники Apple наділили Айфони здатністю роздавати мобільний інтернет. Організувавши роздачу, користувач може підключити PC до інтернету і продовжити виконувати свої завдання на пристрої з більш зручною клавіатурою і великим екраном. Способів підключити комп’ютер до інтернету через iPhone є кілька: користувач може сам вибирати, який йому найбільш зручний.

Як підключити комп’ютер до інтернету через iPhone: поширений спосіб

Найчастіше користувачі підключають свої PC до iPhone через Wi-Fi. Цей спосіб ми не будемо описувати детально. на нашому сайті є стаття, присвячена йому одному. Розповімо лише в двох словах: власнику iPhone потрібно знайти в «Налаштуваннях» розділ «Режим модема» і активувати однойменний тумблер.

Потім користувачеві слід пересісти за PC і клікнути на іконку мережі, яка знаходиться в панелі завдань.

Далі необхідно відшукати в списку бездротових мережевих з’єднань свій пристрій і підключитися до нього.

Як використовувати Bluetooth для підключення комп’ютера до Інтернету?

Підключити iPhone до ноутбука для роздачі інтернету можна і через Bluetooth. Робиться це в такий спосіб:

Зайдіть в розділ «Bluetooth» в «Налаштуваннях» iPhone.

Переведіть тумблер «Bluetooth» в активне положення.

iPhone почне пошук пристроїв для сполучення.

Активуйте Bluetooth на PC. Якщо ноутбук оснащений відповідним модулем, значок бездротового адаптера буде знаходитися в системному треї (в правому нижньому куті екрана).

підключити, інтернет, iphone, комп, ютер

Натисніть на іконку Bluetooth правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відкрити параметри».

У розділі «Параметри Bluetooth» поставте галочку навпроти «Дозволити пристроям Bluetooth знаходити цей компютер».

Ще раз клікніть на значок Bluetooth в системному треї і в меню оберіть варіант «Додати пристрій».

Так ви запустите процедуру пошуку на комп’ютері.

Після того як PC знайде iPhone і сполучення виявиться встановленим, ви зможете вийти в інтернет через браузер на комп’ютері.

Як забезпечити PC інтернетом через USB-кабель?

Роздати інтернет з iPhone на комп’ютер через USB можна так:

Перемкніть повзунок «Режим модема» в «Налаштуваннях» iPhone в активне положення. Ви побачите таке вікно:

З’єднайте гаджет з PC кабелем USB. У верхній частині екрану iPhone з’явиться синя смужка. вірна ознака того, що сполучення між 2-ма пристроями встановлено.

На PC зайдіть в «Центр управління мережами і загальним доступом», потім зверніться до розділу «Зміна параметрів адаптера».

Ви побачите, що в списку мережевих підключень з’явилося нове підключення по локальній мережі, назване як мобільний пристрій.

Спробуйте зайти в інтернет. Ви виявите, що при підключенні через USB завантаження даних відбувається навіть швидше, ніж через Wi-Fi.

У підключення PC до гаджету по USB є і інше перевага: заряд батареї iPhone витрачається в набагато меншому ступені.

Незважаючи на те що користувачам iPhone звичніше роздавати інтернет на комп’ютер через Wi-Fi, дротове підключення виглядає навіть краще. Воно повільніше витрачає заряд акумулятора і забезпечує більш високу швидкість з’єднання.

Спосіб підключення через Bluetooth серед користувачів непопулярний по ряду причин: по-перше, не на всіх PC є Bluetooth-модуль, по-друге, щоб сполучення стало можливим, користувачеві доведеться знайти і встановити необхідні драйвери. Мало хто хоче витрачати на це час, особливо якщо врахувати, що переваг у Bluetooth-підключення в порівнянні, скажімо, з Wi-Fi-з’єднанням немає.

Як роздати Інтернет з iPhone або iPad (iPhone or iPad)

Зробити роздавальник Інтернету з iPhone / iPad досить просто. Є три основні способи: через Wi-Fi, Bluetooth або USB-кабель. Перший. найбільш зручний. Для роздачі через Wi-Fi:

Переконайтеся, що у вас на пристрої активовано передача даних. Для цього натисніть на повзунок «Включити 3G або 4G або LTE», який знаходиться у вікні «Налаштування». «Стільниковий зв’язок». «Стільникові дані»

Активізуйте кнопку «Режим модема» в «Налаштуваннях»

Далі система автоматично згенерує пароль доступу до мережі, але ви можете змінити цей код

Зайдіть на пристрій, на якому потрібен Інтернет (ноутбук, комп’ютер). Потім у вікні «Доступ до Інтернету» (може ще називатися «Мережеві служби») в правому нижньому кутку екрану проскануйте простір на наявність активних бездротових мереж, виберіть Вашу мережу і введіть пароль доступу

READ  Як зробити щоб телефон роздавав інтернет

Щоб роздати Інтернет за допомогою технології Bluetooth. виконайте перших 2 дії з вищевказаного переліку. Після чого активізуйте Bluetooth на обох пристроях. Створіть пару, для цього на комп’ютері перейдіть у вікно «Панель управління». «Пристрої». «Bluetooth», виберіть iPhone або iPad і натисніть на кнопку «Зв’язати». Далі необхідно на мобільному девайсі дозволити створення пари, а на комп‘ютері. підтвердити код. З’єднання буде організовано. Після чого виберіть на комп’ютері в списку пристроїв iPhone / iPad і натисніть «Підключитися через». “Точка доступу”.

Для останнього способу потрібен USB-кабель. З’єднайте їм ваш iPhone / iPad та іншими пристроями (ноутбук, PC) і виберіть у вікні на комп’ютері тип з’єднання. «Тільки USB». Ваша операційна система сама визначить підключений iPhone / iPad, який потім потрібно буде вибрати для з’єднання у вікні «Доступ до Інтернету» (або «Мережеві служби»). Однак для цього на Вашому PC повинен бути встановлений актуальний iTunes з усіма компонентами.

При виборі способу підключення варто враховувати не тільки його зручність і наявність аксесуарів, але і швидкість зв’язку. Найбільш швидким буде з’єднання через Wi-Fi, потім USB-кабель, а самим повільним. Bluetooth. Крім цього, роздача Інтернету споживає багато електроенергії, тому для тривалого користування мережею підключіть ваш iPhone / iPad до зарядного пристрою.

Доступ до безкоштовного Wi-Fi є далеко не завжди і не скрізь, тоді як смартфон зазвичай завжди під рукою, а поліпшення швидкості зв’язку та розширення покриття мобільних операторів України. дозволяє використовувати смартфон або інший девайс в якості роутера. Як роздати Інтернет з популярних мобільних пристроїв, розповість Prostobank.ua

Як роздати мобільний Інтернет з телефону або планшета на Android (Android)

Підключення до Інтернету через пристрої на Android (телефони Samsung, Lenovo, huawei і ін.). аналогічно девайсів на iOS. Тут також існує 3 аналогічних способу організації доступу.

Щоб підключитися через Wi-Fi, потрібно:

 • Активувати передачу даних на смартфоні або планшеті
 • Зайти в «Налаштування». «Точка доступу» і включити перемикач «Загальний доступ до мобільної мережі».
 • Подивитися пароль доступу до мережі Wi-Fi від комунікатора в вікні, що за адресою «Налаштування». “Точка доступу”. «Точка доступу WLAN». «Пароль»
 • Зайти в список доступних мереж на PC / ноутбуці, вибрати вашу мережу і ввести код доступу

Щоб роздати Інтернет через Bluetooth, потрібно:

 • Зайти в «Налаштування». «Bluetooth», і натиснути повзунок «Bluetooth»
 • Включити Bluetooth на комп’ютері / ноутбуці у вікні «Налаштування». «Пристрої». «Bluetooth і інші пристрої»
 • Знайти Ваш смартфон / планшет в «Панель управління». «Пристрої та принтери». «Додавання пристрою»
 • Відкриється вікно з восьмизначним кодом, а ваш PC / ноутбук запросить дозвіл на з’єднання з девайсом і його використання як Bluetooth-модему. погоджуйтеся.

Щоб роздати Інтернет через USB-кабель, потрібно:

 • Підключити комунікатор або планшет USB-кабелем до комп’ютера
 • Windows автоматично встановить необхідні для роботи драйвера. Якщо це не вийшло. скачайте їх самостійно на сайті виробника вашого девайса
 • Зайдіть на PC / ноутбуці в «Налаштування». “Бездротові мережі”. «Ще». «Режим модема». «USB-модем».
 • Активуйте підключення в «Мережеві підключення». “Підключення по локальній мережі”

Як роздати Інтернет з ноутбука на телефон або PC

Якщо ваш комп’ютер з’єднаний з міжнародною мережею за допомогою кабельного підключення або USB-модема. Ви можете роздати трафік на інші пристрої з через Wi-Fi, вбудований в ваш ноутбук.

Зробити це дуже просто, достатньо активувати «Мобільна точка доступу» на ноут у вікні «Налаштування». «Мережа та Інтернет». У цьому ж вікні можна подивитися і ім’я мережі, і пароль, який потрібно буде ввести на підключається девайсе.

BETATECH.COM.UA 2022