Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як підключити контролер від PlayStation 4 до PC

Table of Contents

Як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC?

Коли Sony вперше оголосила про те, що джойстик DualShock 4 буде сумісний з ОС Windows, геймери по всьому Інтернету вітали цю звістку. На жаль, просто підключити його до комп’ютера і почати грати не завжди вийде. Хоча контролер PlayStation 4 розпізнається Windows, існуючі гри можуть глючить або зовсім не працюють з ним автоматично.

Windows підтримує використання геймпад PlayStation 4 для PC, але так як у Microsoft є своя консоль, то офіційно вони підтримують лише свої контролери, а дуалшокерам доведеться трохи потанцювати з бубном.

 • Власне сам контролер.
 • Стандартний USB кабель.

Після підключення геймпада. він буде розпізнано системою і ви можливо навіть зможете його використовувати в деяких додатках і іграх (наприклад Steam і деякі іграшки).

Якщо просто підключити девайс до PC, то набір деяких функцій джойстика працювати не будуть, такі як:

 • сенсорна панель (але працює як кнопка),
 • гіроскоп,
 • вібрація,
 • вбудований мікрофон і динамік,
 • роз’єм для гарнітури.

1) Драйвери Dualshock 4 для комп’ютера

У більшості випадків, використовуючи сучасну операційну систему, наприклад Windows 10, драйвери не потрібні і джойстик буде розпізнано автоматично.

Однак, це не завжди може бути так гладко, і для таких випадків, коли геймпад не розпізнає або буде розпізнано з помилками існує, як мінімум два драйвера:

Причому другий виріс з першого, коли той був ще на стадії тестування. Завантажити драйвери ви можете за вказаними посиланнями вище, або відвідавши офіційні гілки підтримки: раз, два.

Крім самих драйверів вам необхідно перевірити, чи встановлені у вашій системі наступні компоненти і при необхідності встановити (або оновити) їх:

 • Microsoft.NET 4.0;
 • Visual C 2010/2012;
 • Остання версія DirectX;
 • Остання офіційна версія драйвера Microsoft Xbox 360 Controller Driver;
 • Права адміністратора.

Перед установкою всіх компонентів слід закрити всі програми та ігри, які можуть використовувати контролер. Так само, якщо ви до цього ставили драйвер для Dualshock 3. його слід видалити. Якщо ви хочете використовувати геймпад через Bluetooth, то необхідно уставновіть відповідні драйвери і для нього.

Порядок установки DS4Tool:

 • В архіві папка Virtual Bus Driver, в ній файл ScpDriver.exe. встановлюємо (це сам драйвер).
 • Після установки драйвера запускаємо файл ScpServer.exe (лежить в корені архіву).

Після того, як установка буде закінчена, підключіть DualShock 4 до комп’ютера через USB або Bluetooth. Майте на увазі, USB є набагато більш надійним вибором, оскільки деякі чіпсети Bluetooth не підтримуються цим програмним забезпеченням. Контролер розпізнається в додатку (ScpServer), і в більшості випадків функціонує ідентично девайсу від Xbox 360. Проте, деякі ігри мають проблеми сумісності, так що може знадобитися встановити прапорець «Приховати DS4 Controller».

Натиснувши на кнопку «Налаштування», можете відкрити вікно з декількома повзунками. Тут можна змінити колір і інтенсивність світлової панелі DS4, переключити її на індикатор батареї, налаштувати вібрацію і включити тачпад, щоб управляти покажчиком миші.

підключити, контролер, playstation

Можете подивитися дане відео, щоб було зрозуміліше:

Під час створення ролика були доступні більш ранні версії драйверів, тому така розбіжність в розмірах. автор говорить про

Как подключить DUALSHOCK 4 к ПК через bluetoooth / USB драйвера

700КБ, коли актуальна версія вже більше одного мегабайта. Пам’ятайте, що робота над додатком триває. В даний час необхідно вручну запускати програму кожен раз, коли хочете запустити гру. У майбутніх оновленнях це можливо буде виправлено.

Як змусити геймпад працювати правильно?

Тут у Вас є тільки один варіант. використовувати спеціальний софт, а саме:

 • драйвери;
 • емулятор джойстика (Xpadder).

Варто розуміти, що використовувати при підключенні джойстика PlayStation 4 для PC потрібно лише один з двох варіантів, який саме. вирішувати вам. Давайте про все по порядку.

2) Використання джойстика за допомогою прграмми Xpadder

Для початку давайте розберемося, що це за софт. Xpadder. це програма емулятор джойстика для комп’ютера. На даний момент підтримує кілька сотень контролерів від різних виробників, що робить її абсолютно універсальною в плані використання. Ну і звичайно ж для нашого дуалшока від PlayStation 4 підійде.

У цього способу є дві незаперечні переваги:

 • не потрібні драйвери;
 • можна налаштувати кожну кнопку джойстика під себе.
 • знадобиться багато часу, щоб зрозуміти суть роботи програми і налаштувати все, як треба;
 • програма офіційно платна (але можна дуже легко знайти і безкоштовну версію).

Налаштування Xpadder для Dualshock 4

На представленому нижче відео йде настройка для джойстика від Xbox, але так як програма універсальна, то описані дії підходять і для вашого DS4.

Так само раджу почитати цю статтю, в якій так само представлено дуже докладний опис налаштувань програми Xpadder для роботи з Dualshock 4.

скачайте DS4Windows

Хоча користуватися DualShock 4 на PC досить просто, недостатньо включити його в роз’єм і почати працювати. Буде потрібно встановити додаткове програмне забезпечення.

Програма називається DS4Windows і вона спрощує підключення. Після установки програми комп’ютер думає, що DualShock 4 є контролером для Xbox 360, який підтримується в Windows.

Скачайте останню версію DS4Windows на сторінці GitHub.

установка DS4Windows

Знайдіть Zip-архів з програмою, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть команду «Витягнути все».

З’явиться вікно з питанням, куди зберегти файли. Можна витягти їх в ту ж папку, де знаходиться архів, або вибрати будь-яку іншу.

Після вилучення файлів відкривається папка з ними і ви побачите два файли. Один з них називається DS4Updater.exe. Ця програма відповідає за установку останніх версій драйверів. Її варто запускати, якщо впевнені виникнуть проблеми.

Двічі натисніть на файл DS4Windows.exe для початку процесу установки.

Як використовувати контролер PlayStation 4 DualShock 4 на комп’ютері

Уміння підключити контролер від Playstation 4 до комп’ютера може стати в нагоді любителям відеоігор. Особливо якщо ви граєте як в консоль, так і в комп’ютер. Підключення здійснюється досить просто. DualShock 4 та інші контролери для Playstation 4 сумісні з більшістю PC.

Навіщо може знадобитися використовувати контролер на комп’ютері? Іноді управління за допомогою контролера зручніше, ніж клавіатурою і мишкою. Dualshock 4 є відмінним вибором в якості геймпада. Тут є всі необхідні для комп’ютерних ігор кнопки. Трекпад контролера можна використовувати замість миші. З цим контролером ефект занурення в гри може стати вище звичайного.

Для підключення потрібен сам контролер, комп’ютер на Windows або Mac, кабель USB. Можна виконати бездротове підключення контролера до комп’ютера за допомогою Bluetooth або окремого бездротового адаптера Sony Playstation 4 DualShock, який підключається до роз’єму USB на комп’ютері.

Будь Bluetooth-адаптер з підтримкою Bluetooth 2 і вище підійде.

Аудіороз’єм контролера зараз не підтримується. Навушники доведеться підключати прямо до комп’ютера або можна скористатися бездротовими навушниками.

Як працювати з контролерами DualShock в Steam

Ви зможете підключити контролер і управляти іграми. Також можна буде управляти телевізійним режимом Big Picture в Steam, а в іграх будуть відображатися кнопки контролера.

Потрібно запустити лаунчер Steam і перевірити наявність оновлень. Після установки останніх оновлень підключіть контролер DualShock 4 через кабель або Bluetooth.

На жаль, цей варіант підходить не всім. Нижче буде сказано, як використовувати контролер на комп’ютері без Steam.

Налаштування DS4Windows

Коли ви в перший раз запускаєте DS4Windows, буде поставлено питання, чи потрібно зберегти настройки та профілі. Рекомендується використовувати вибір за замовчуванням «Appdata».

Способи підключення ігрового геймпада DualShock від PlayStation 4

Найперший і простий спосіб, як підключити DualShock 4 до ноутбука або стаціонарного комп’ютера. це використовувати кабель USB. При такому підключенні ігровий маніпулятор в «Диспетчері пристроїв» відобразитися як «Wireless Controller». Можна відразу приступати до гри. Контролер буде працювати коректно. У рідкісних випадках потрібна установка драйвера.

Якщо ж ви хочете підключити DualShock від PlayStation 4 до комп’ютера за допомогою зв’язку Bluetooth, то дії будуть наступними:

 • Затискаємо на джойстику одночасно дві кнопки: Playstation і Share. Утримуємо їх до тих пір, поки не почнет працювати індикатор білим кольором. Це переведе геймпад в режим сполучення по Bluetooth.
 • На самому PC потрібно відкрити «Параметри», «Пристрої», «Bluetooth і інші пристрої» і додати пристрій з ім’ям «Wireless Controller».

ВАЖЛИВО! Може з’явитися запит коду. Потрібно ввести 4 нуля (0000).

Потрібно відзначити, що для стабільної роботи джойстика по бездротовому з’єднанню потрібно в «Диспетчері пристроїв» розгорнути гілку «Bluetooth» і знайти контролер. Викликаємо його властивості і відключаємо режим енергозбереження. Також не завадить установка оригінального драйвера BT-адаптера.

Як до Windows 10 підключити джойстик DualShock від PlayStation 4?

Багато власників джойстиків DualShock від PlayStation 4 задаються питанням, як підключити його до комп’ютера або ноутбука з Windows 10. У мережі є безліч варіантів, як підключити DualShock до PC за допомогою кабелю або Bluetooth. Однак ми пропонуємо варіант з описом покрокових дій, а також уточненням деяких нюансів.

Що робити, якщо гри не бачать контролера DualShock 4?

Ігри Steam і Origin добре сумісні з джойстиком від Play Station 4. Однак деякі додатки його відмовляються бачити. В даному випадку, щоб «примусити» гри сприймати DualShock 4, потрібно емулювати геймпад Xbox 360. Для цього є безкоштовна програма DS4Windows, яку можна завантажити з офіційного сайту і запустити на своєму PC (потрібно розпакувати каталог і запустити exe файл).

 • Під час установки програми з’явиться запит про те, куди зберігати параметри: в папку з програмою або в папку AppData. Вибирайте перший варіант. Він надійніший.
 • Далі з’явиться вікно з пропозицією встановити драйвера для геймпада під Windows 7, 8 і 10. Встановлюємо потрібні драйвера (якщо у вас Windows 7, то окремо потрібно завантажити і встановити драйвер контролера Xbox 360).
 • Тепер потрібно підключити DualShock 4 по USB або Bluetooth. Якщо з’єднання пройшло успішно, то на екрані з’явиться повідомлення про те, що контролер готовий до роботи. У «Диспетчері пристроїв» також з’явиться контролер.
 • Якщо вам потрібно створити кілька ігрових профілів, то через Панель управління DS4Windows можна виконати всі дії.
READ  Sony vaio як завантажитися з флешки

Також емуляцію Xbox можна виконати через програму InputMapper. Вона більш складна в налаштуванні, але стабільна в роботі. Менш дає збої джойстик. Хоча скарг на DS4Windows в мережі ми також не знайшли.

Як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC: докладний посібник

Нерідко багато геймери проходять ігри, керуючи клавіатурою і мишкою. Але, погодьтеся, будь-який проект вимагає повного занурення в процес. А щоб ніщо не відволікало, потрібна максимальна функціональність апаратури. Тому багато ігромани підключають геймпад PlayStation 4 до PC. І тоді віртуальний герой ставати більш спритним і швидким, автомобілі в гонках більш маневреними, а зброя діє швидше.

через Steam

Є можливість розпізнати Playstation 4 геймпад за допомогою сервісу Steam і навіть виконати його детальну настройку. Це корисно, якщо через звичайне Bluetooth підключення контролер працює не ідеально.Необходімо виконати наступні дії:

  Відкрийте Steam і запустіть режим Big Picture. Для цього виберіть його у вкладці «Вид» або натисніть на значок великого екрану в правому верхньому куті.

У розділі вид виберіть рядок «Режим Big Picture»

Встановіть галочку напроти пункту «Призначені для користувача настройки Playstation»

У налаштуваннях ви можете задати колір підсвічування і включити вібрацію

Підключення контролера через USB

Найпростіше підключити геймпад використовуючи звичайний USB-кабель. Мова йде про дроті, який використовується для зарядки контроллера.Подключеніе виконується наступним чином:

  Підключіть кабель в USB-порт комп’ютера.

Контролер може бути підключений до PC кабелем, який використовується для його зарядки

Ви побачите ваш контролер в розділі «Звук»

При подібному підключенні геймпад може працювати не в повній мірі. Так, швидше за все, у вас не буде функціонувати гіроскоп і вібрація.

Підключення джойстика за допомогою Bluetooth-адаптера

Якщо комп’ютер не підтримує Bluetooth, то ви можете використовувати Bluetooth-адаптер, приєднавши його через USB. Після підключення цього пристрою вам необхідно буде виконати з’єднання звичайним способом. Крім того, існує офіційний адаптер від компанії Sony. Підключення виконується ще простіше:

 • Підключіть адаптер до комп’ютера через USB.
 • Дочекайтеся завершення установки драйвера для цього адаптера.
 • Після цього досить буде затиснути кнопки Share і PS на контролері. Підключення геймпада буде виконано автоматично і в подальшому буде відбуватися миттєво.

Існує офіційний адаптер для підключення геймпада до PC

Якщо ви виконуєте підключення через офіційний адаптер Sony, у вас гарантовано будуть працювати всі додаткові можливості контролера. В іншому ж випадку вібрація або підсвічування геймпада може не працювати.

Підключаємо через кабель:

Тут все гранично просто. підключаємо геймпад (джойстик) до комп’ютера за допомогою кабелю, що йде в комплекті з приставкою. Да да, це той самий кабель, яким ви заряджаєте свій геймпад

Система самостійно визначить пристрій і встановить драйвери, необхідно тільки підключення до мережі Інтернет. Переконатися в тому, що система правильно визначила пристрій, можна так: зайти в «Всі параметри». «Пристрої». «Bluetooth і інші пристрої» і подивитися там. У списку пристроїв ви виявите «Wireless Controller». Це якщо у вас Windows 10, якщо Windows 7, то відкрийте «Пуск», потім «Пристрої та принтери», там шукайте все той же «Wireless Controller»:

Нехай вас не бентежить те, що геймпад додався до списку аудіопристроїв, працювати він буде як годиться.

На цьому провідна настройка завершена. Якщо хочете грати без проводів, читайте далі

Як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC. 3 робочих способу

Якщо ви коли-небудь замислювалися, чи можна, а тим більше як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC, то відразу хочемо повідомити вам добру новину. можна

Сьогодні ми з вами розглянемо два варіанти підключення. провідний і без проводів, по Bluetooth.

Як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC через Bluetooth:

Для бездротового підключення вам знадобиться фірмовий Bluetooh-модуль Sony, або будь-який інший приймач Bluetooth. Якщо у вас ноутбук з вбудованим Bluetooth, то він теж підійде.

Для того, щоб з’єднати геймпад по Bluetooth з комп’ютером, спочатку необхідно перевести геймпад в режим сполучення, для цього потрібно одночасно затиснути і утримувати кнопки PS і Share:

Тримаємо кілька секунд, до тих пір, поки підсвічування не почне спалахувати білим кольором по 2 коротких спалахи з інтервалом приблизно в секунду.

Після цього можна виконати пошук бездротових пристроїв на самому комп’ютері. Підключаємо Bluetooth-модуль до комп’ютера, якщо Bluetooth вже підключений, то у вас в системному треї повинен бути такий значок:

Натискаємо на ньому правою кнопкою і вибираємо «Додавання пристрою Bluetooth».

Відкриється вікно пошуку і додавання Bluetooth пристроїв. Натисніть кнопку «Додавання Bluetooth або іншого пристрою»:

підключити, контролер, playstation

У новому вікні натисніть «Bluetooth»:

Зачекайте, поки комп’ютер виявить «Wireless Controller», і натисніть на нього:

Після успішного створення пари ви побачите з’явився «Wireless Controller» в пристроях:

До речі, клієнт Steam розпізнає геймпад Playstation 4, і при першому включенні навіть пропонує його налаштувати:

Натискання на кнопку PS запускає клієнт Steam, якщо він висить в треї. Найкраще при підключенні геймпада використовувати режим Big Picture. він оптимізований саме для цього.

Ми з вами розібрали два відносно простих способи, як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC. Але розглянемо ще й третій метод.

Високий рівень спосіб:

Якщо ви не готові задовольнятися малим, можна піти далі, і змусити працювати вібрацію і сенсорну панель. Для цього нам знадобиться спеціальний драйвер DS4Windows. Сенсорна панель буде використовуватися замість миші, що дуже зручно.

Переходимо на офіційний сайт: http://ds4windows.com/ Там натискаємо зелену кнопку Download. Потім на наступній сторінці знаходимо останню версію драйвера і викачуємо DS4Windows.zip

Після скачування розпаковуємо вміст архіву в зручну для вас папку і запускаємо DS4Windows.exe. З’являється таке вікно:

При натисканні на ліву кнопку, налаштування програми будуть зберігатися в папці з файлом DS4Windows.exe, при натисканні на праву, програма буде зберігати свої настройки в папках операційної системи. Для кращої сумісності рекомендується використовувати праву кнопку.

Для Windows 10 тільки першу. це встановить спеціальний драйвер в систему, і на цьому настройка геймпада завершена. Тиснемо «Finish».

Для Windows 7. спочатку першу, і після того як драйвер встановиться, натискаємо другу. Після установки другого драйвера тиснемо «Finish».

Якщо ви все зробили правильно, у вікні програми на вкладці Controllers ви побачите таку строчку:

Далі, можна ще трохи налаштувати саму програму для більшої зручності, наприклад додати її в автозавантаження, а також змусити запускатися в згорнутому стані. Для цього на вкладці Settings активуйте наступні прапорці:

Перший відповідає за автоматичне завантаження програми при старті комп’ютера, а другий буде запускати програму згорнутої.

Втім, робити це не обов’язково, тільки не забувайте тоді кожен раз перед грою запускати DS4Windows.exe і не закривати його поки використовуєте геймпад.

Ми розібрали три способи, як підключити геймпад від PlayStation 4 до PC, від простого до просунутого. Який з них будете використовувати, вирішувати тільки вам. Пишіть в коментарях, чи вийшло у вас підключити дуалшок до комп’ютера чи ні. Приємних вам ігр та великих перемог

Як правильно під’єднати джойстик від PlayStation 4 до комп’ютера

Слід знати, що існує два способи приєднання: дротової і бездротової. Перший найлегший, але і незручний, так як дроти плутаються і чіпляються, а впустивши контролер можна пошкодити вхід USB. Для другого ж може знадобитися окремий bluetooth адаптер, хоча в плані зручності він значно виграє. Але про все по порядку.

Програма емулятор джойстика

У тому ж розпакованому архіві буде ScpServer. Після подвійного кліка з’являється вікно з кнопкою Start. Натисніть на неї і зачекайте. Практично моментально індикатор джойстика поміняє колір на темно-синій, а в віконці побіжать рядки. Це означає, що все встановлено правильно. Іноді емулятор ставиться криво, і тоді знову перейдіть в ScpDriver.exe, видаліть через Uninstall і встановите заново.

КАК ПОДКЛЮЧИТЬ ГЕЙМПАД DUALSHOCK 4 К ПК. ВСЕ РАБОЧИЕ СПОСОБЫ

Windows тепер приймає Duashock за Xbox, в тому числі в плані кнопок, символи яких у контролерів сильно різняться. Можна або наклеїти тимчасові значки поверх знаходяться на самому джойстику, або просто вивчити, де який знаходиться. Так, це незручність, але зате відтепер геймпад буде літати на всіх іграх, включаючи емулятори.

Підключення по bluetooth

В даному випадку провід вже не потрібен, але знадобиться bluetooth-адаптер. Буває, що він вже вбудований в комп’ютер, тому є сенс використовувати саме його.

ВАЖЛИВО! Іноді вбудований адаптер і wi-fi конфліктують один з одним, так як обидва працюють на частоті в 2,4 ГГц. Заздалегідь дізнатися про це складно, простіше перевірити на практиці. Якщо підключитися вдалося, то все в порядку.

У всіх інших випадках підходить самий звичайний bluetooth-модуль, бажано версії 2.1 і вище.

ЦЕ ЦІКАВО! Sony випустили власний модуль ще в 2016 році. Такий девайс повинен був усунути проблеми з сумісністю, чому утиліти і «маскування» під Xbox не знадобилися б. Але на жаль, це все функціонує виключно для ігор PlayStation 4. Також модуль тягне тільки один пристрій, що робить парну гру неможливою.

 • НЕ буде конфлікту драйверів, а підключення до комп’ютера моментальне;
 • завжди буде можливість використовувати динамік джойстика.

Який би адаптер ви не вибрали, перед установкою зарядите джойстик на 100%

 • Активуйте bluetooth: на панелі завдань натисніть на його значок, перейдіть в меню управління пристроями.
 • Одночасно затисніть на геймпаді Share і PS, тримайте 3 секунди.
 • Якщо система зажадає код, введіть 0000.
 • Ви побачите, що світловий індикатор став блимати, так він дає комп’ютера себе виявити.
 • В меню пристроїв bluetooth з’явиться бездротовий контролер. Клацніть на «зв’язати» і чекайте підключення.
 • Після зв’язування миготіння припиниться, а світло стане постійним.

УВАГА! Не бійтеся, якщо це займає кілька хвилин, так як Windows може завантажувати драйвера. Але, як правило, їх потрібно завантажувати вручну.

установка драйверів

Вибирайте DS4Windows або DS4Tool. В їх архівах вже міститься драйвер утиліта, це заощадить час.

Скачайте архів програми. Розпакуйте його на комп’ютері. В папці буде два додатки, потрібно двічі клікнути по DS4Windows (другий додаток. це оновлення утиліти). Тепер Settings. Step 1 (це і є установка основного драйвера для геймпада).

READ  Де знаходиться директ в Instagram на комп'ютері

УВАГА! Пропустіть Step 2, якщо на PC ніколи не встановлювали драйвер для джойстика від Xbox. Ця кнопка потрібна для того, щоб усунути конфлікт драйверів двох геймпадов.

Натисніть на Finish. Після у вкладці Controller натисніть Start. Утиліта виявить Dualshock 4 і підключить його. Якщо геймпад все одно буде працювати некоректно, включите Hide DS4 Controller.

Точно так же скачайте архів і розпакуйте. Знайдіть ScpDriver.exe, встановіть. Знизу у вікні вкажіть галочкою force install. Установка завершена. Переходимо до маскування. емулятора

дротове підключення

Для проводового підключення коректний:

 • Візьміть USB-кабель, яким заряджаєте геймпад.
 • Тепер підключіть кабель з джойстиком через USB-порт на комп’ютері або ноутбуці.
 • Система Windows автоматично завантажить драйвера, проведе їх повну установку, а також налаштує пристрій. Якщо все зроблено правильно, на джойстику загориться світловий індикатор як під час з’єднання з консоллю, а система почне його розпізнавати в іграх.

Як перевірити роботу джойстика без заходу в гру:

 • У пошуку наберіть «Панель управління».
 • Знайдіть «Перегляд пристроїв і принтерів».
 • Правою кнопкою миші клацніть на значок геймпада, а потім на «Параметри ігрових пристроїв управління».
 • Перейдіть в властивості і натискайте на геймпаді будь кнопки, крутите стіки. Все повинно працювати як годинник.

Рідкість, коли автоматична установка дає осічки, але якщо це сталося, не переживайте, драйвера можна скачати вручну окремо. Про це поговоримо далі.

Чи працює джойстик від Playstation на комп’ютері

Джойстик від PlayStation 4 підійде для комп’ютера і буде працювати, але з застереженнями. Вони полягають в тому, що якщо підключити геймпад без додаткових утиліт і драйверів, то не у всіх іграх робота Dualshock 4 буде коректна. Можуть не реагувати кнопки, стіки, а призначення кнопок іноді неправильне або незвичне.

До того ж при такому способі установки у джойстика буде тільки базовий функціонал.

 • вібрація;
 • гіроскоп;
 • сенсорна панель (перетвориться в кнопку);
 • мікрофон;
 • динамік;
 • роз’єм для гарнітури.

УВАГА! Дані функції відключаться не назавжди, а лише на час використання геймпада на комп’ютері.

Тобто Sony не обманули, а й захоплення подібна перспектива не викликає. А все через те, що Microsoft і Sony є конкурентами на ринку. І щоб уникнути проблем і налагодити джойстик як годиться, потрібно «замаскувати» контролер Dualshock 4 під Xbox. дітище Майкрософта. Як це зробити, розповімо нижче.

Як підключити контролер PlayStation 4 до PC?

Контролер DualShock від PlayStation 4 ідеально підходить для ігор на PC.Чтоби підключити контролер PlayStation 4 до PC, Вам знадобляться:

 • Bluetooth-сумісний комп’ютер або Bluetooth-адаптер
 • Програмне забезпечення DS4Windows
 • Контролер PlayStation 4
 • USB-кабель (USB-A до мікро-USB)

Процес настройки досить простий і швидкий. Почніть з завантаження програмного забезпечення DS4. Докладну інструкцію і додаткову інформацію по установці ви можете знайти тут. Для правильної роботи DS4, переконайтеся, що у вас встановлений Microsoft.NET 4.5. Якщо ж у вас його немає, то завантажте його. Якщо ви використовуєте ПО версії нижче, ніж Windows 7, то вам також доведеться встановити драйвер Microsoft Xbox 360. Для Windows 7 і вище цей драйвер уже включений.

Після установки всіх необхідних програм і драйверів, ви можете підключити контролер PlayStation 4 до PC двома способами. по бездротовому зв’язку через Bluetooth або за допомогою кабелю USB. Для підключення по USB, просто підключіть один кінець до порту USB на вашому PC, а інший. до порту micro-USB на контролері.

У разі, якщо ви вирішили використовувати Bluetooth, то натисніть і утримуйте кнопки PS і Share на контролері разом протягом трьох секунд, поки вони не замигають. Потім перейдіть до налаштувань Windows Bluetooth для завершення налаштування пристрою. Відкрийте «Bluetooth і інші пристрої» з меню Пуск, контролер PlayStation 4 буде відображатися як «Wireless Controller».

Як підключити контролер PlayStation 4 до PC?

Якщо Ви шанувальник ігор на консолях і PC, то ви, напевно, хочете отримати максимальну віддачу від наявного у вас обладнання. Завдяки спільним стандартам підключення, таким як HDMI, Bluetooth і USB, багато компонентів у вашому ігровому арсеналі є взаємозамінними. Це дозволяє вам поєднувати різні елементи між собою, щоб знайти те, що для Вас найбільш комфортно.

Наприклад, для управління в деяких іграх, геймпад підходить найкраще, тому багато геймери воліють користуватися контролером для гри на PC. Ця стаття розповідає про те, як використовувати контролер PlayStation 4 з PC і PlayStation 4 одночасно з одним монітором.

Як використовувати монітор PC з PlayStation 4?

Для того щоб зіграти в гру доступну тільки на PlayStation 4, вам не доведеться перепідключатися PC. Багато сучасні монітори мають кілька портів HDMI, тому ви зможете підключити PC і PlayStation 4 до одного і того ж комп’ютера одночасно. Монітори для PC відмінно підходять геймерам, які люблять високо-конкурентні ігри. На відміну від телевізорів, монітори здатні миттєво реагувати на рухи гравця завдяки швидкому часу відгуку.

Щоб підключити PlayStation 4 до монітора, у вас, швидше за все, вже є все, що вам потрібно. Ось що вам знадобиться:

 • PlayStation 4
 • HDMI кабель
 • Вільний порт HDMI на моніторі
 • Колонки, навушники (якщо на моніторі немає колонок)

Якщо ваш монітор має порт HDMI, то ви можете просто використовувати кабель HDMI для підключення PlayStation 4 до вашого дисплею. Якщо у монітора немає порту HDMI, то виберіть інший тип роз’єму. Використовуйте вихід DVI і адаптер HDMI-DVI, VGA з адаптером HDMI-VGA або DisplayPort з адаптером HDMI-DisplayPort.

Що стосується звуку, PlayStation 4 використовує відкритий аудіоформат. Це означає, що будь-які навушники, призначені для PC, будуть працювати і на PlayStation 4. Бездротові навушники з адаптером працюватимуть через будь-який USB-порт на PC і PlayStation 4. Провідні навушники працюють через роз’єм 3,5 мм на комп’ютері і на контролері PlayStation 4. Bluetooth-навушники можуть бути підключені до вашого PC, як описано вище, і більшість з них буде працювати з PlayStation 4, хоча продуктивність може відрізнятися.

Bluetooth-підключення

Якщо ви хочете підключити свій контролер DualShock до PC по Bluetooth, вам буде потрібно виконати ряд додаткових дій. Для початку переконайтеся, що ваш комп’ютер підтримує таке підключення. В даний час модуль Bluetooth є у деяких настільних комп’ютерів (але не у всіх) і більшості ноутбуків. Якщо у вашого PC немає власного модуля Bluetooth, для підключення контролера DualShock вам буде потрібно USB-донгл. Sony виробляє власний донгл, який суттєво спростить процес, якщо ви готові заплатити трохи більше, але в принципі підійде будь-який.

Після покупки Bluetooth-донгла підключіть його до комп’ютера і убедідесь, що він правильно працює.

Залежно від моделі він може підтримувати plug-and-play, комплектуватися власним додатком або вимагати установки драйверів. Якщо у вашого комп’ютера є вбудований модуль Bluetooth, просто включите його.

Далі зробіть ваш контролер DualShock 4 видимим для інших пристроїв, одночасно затиснувши кнопки PS і Share на три секунди. Коли замигает світлова смужка в верхній частині контролера, це буде означати, що інші пристрої можуть його виявити.

Потім відкрийте розділ Bluetooth і інші пристрої з меню Пуск. Знайдіть пункт, що стосується бездротового контролера, і виберіть його. Якщо буде запропоновано ввести відповідний код, введіть 0000. Після цього контролер повинен бути готовий до роботи. У наступних розділах буде розглянута настройка відповідних додатків.

Підключення через DS4Windows

Якщо ви не плануєте використовувати контролер DualShock 4 в Steam, вам буде потрібно ряд додаткових дій. Так як Windows не має вбудованої підтримки DualShock 4, для його підключення потрібно встановити програму під назвою DS4Windows.

Зайдіть на сайт ds4windows.com і натисніть кнопку Download Now.

Ви потрапите на сторінку в GitHub. Скачайте останню версію файлу DS4Windows.zip.

Коли файл завантажиться, витягніть його вміст і запустіть додаток DS4Windows. Виберіть, куди встановлювати програму, в Appdata або власну папку в Program Files.

Після установки програми з’явиться невеликий екран з інструкціями. Встановіть необхідні драйвери і дотримуйтесь вказівок додатка.

Далі ви побачите це вікно. У ньому ви можете управляти програмою, підключенням контролерів і іншими параметрами.

По суті, принцип дії DS4Windows заснований на тому, що вона змушує ваш комп’ютер вважати контролер DualShock контролером для Xbox One. У програмі вже задано відповідність кнопок, але при бажанні його також можна налаштувати в розділі Profiles.

Програма DS4Windows надає також набагато ширші можливості кастомізації, наприклад:

 • Завдання імен різних профілів контролера
 • власні макроси
 • Налаштування підсвічування контролера
 • Зміна рівня вібрації
 • Оповіщення про низький заряд акумулятора
підключити, контролер, playstation

Єдина функція програми DS4Updater, яка входить в комплект DS4Windows, як ви могли здогадатися. своєчасне оновлення додатка. Для цього потрібно просто запустити DS4Updater, але відразу це не буде потрібно.

Як підключити контролер для PlayStation 4 до PC

Для управління в деяких іграх немає нічого кращого геймпада. Тому багато геймери навіть на PC воліють користуватися контролером для PlayStation 4. Ведеться багато суперечок про те, що краще. геймпад або клавіатура і миша. Однозначну відповідь на це питання дати, мабуть, неможливо, але контролер дарує зовсім інший стиль гри, який багато гравців вважають більш доступним.

Але якщо контролери для Xbox One сумісні з PC на Windows за принципом plug-and-play, про DualShock 4 цього сказати не можна. У цьому посібнику ми розглянемо кілька способів підключення контролера для PlayStation 4 до PC.

дротове підключення

Якщо вам потрібно дротове з’єднання з PC, вам потрібно просто підключити контролер. Нижче ми розглянемо, як налаштувати відповідні програми, щоб комп’ютер відразу його розпізнавав.

Підключення в Steam

Steam підтримує контролери DualShock 4 (і будь-які конфігурації) з 2016 року. В рамках цієї підтримки ви можете користуватися контролером як в самій платформі Steam, так і в будь-яких іграх вашої бібліотеки Steam. Але майте на увазі, що наявність Steam не дозволить вам користуватися DualShock 4 в іграх, яких немає в сервісі. Це буде розглянуто в наступному розділі.

Ось що потрібно для підключення вашого DualShock 4 до комп’ютера за допомогою Steam:

Подключить Dualshock 4 (геймпад от PS4) к ПК. Все детали. Подробная инструкция.

 • Комп’ютер з встановленим Steam
 • Контролер DualShock 4
 • Кабель micro-USB або Bluetooth-підключення

Перед першим підключенням контролера потрібно активувати підтримку DualShock 4 в налаштуваннях Steam. Аналогічним чином там можна також активувати підтримку власного контролера і геймпада Xbox One.

Відкрийте Steam. Потім відкрийте меню Steam в лівому верхньому кутку екрану.

Відкрийте розділ Налаштування.

Перейдіть до пункту Контролер і натисніть кнопку Основні настройки контролера.

Після цього при підключенні контролера до комп’ютера Steam повинен відразу його розпізнавати. Якщо цього не відбувається, запустіть Steam, це повинно вирішити проблему.

додаткова інформація

При підключенні контролера для PlayStation 4 до PC потрібно мати на увазі ще пару моментів. По-перше, роз’єми для навушників на контролерах DualShock 4 на PC не підтримуються. Тому для використання навушників або гарнітури потрібно підключати їх безпосередньо до комп’ютера.

По-друге, зверніть увагу, що ні Steam, ні DS4Windows за замовчуванням не попереджають вас про низький рівень заряду акумулятора. І якщо в DS4Windows можна налаштувати, щоб контролер блимав, коли акумулятор сідає, в Steam такої функції немає, так що дротове підключення буде кілька надійніше.

READ  Samsung j2 скидання налаштувань

Як підключити контролери PlayStation 4, Switch і Xbox One до PC

Якщо вам дали емулятори PC або ви встановили будь-яку безкоштовну гру, яка лунає в ці дні, ви, ймовірно, подумали, що вам потрібен геймпад, щоб грати на комп’ютері. Що якщо у вас вже є той, який ви можете використовувати? Ви думали про тих, хто на Xbox один or PlayStation 4? І ті з Перемикач? Ми розповімо вам, як їх використовувати.

Використовуйте контролер Xbox One на PC

Проте, перший крок. визначити, чи є у вас сумісний контролер Xbox One. Деталь буде на верхній панелі пульта дистанційного керування, там, де знаходиться напрямна кнопка. Якщо ця деталь має блискучу обробку, пульт призначений для версій з радіочастотою, і в цьому випадку вам доведеться використовувати офіційну Microsoft адаптер для підключення до PC.

 • У разі, якщо пульт дистанційного керування є більш сучасною версією з підключенням Bluetooth, досить натиснути і утримувати кнопку підключення на пульті дистанційного управління протягом декількох секунд, щоб почати блимати.
 • Коли індикатор управління почне блимати, ви повинні виконати пошук нових пристроїв на панелі налаштувань Bluetooth вашого комп’ютера.
 • Ви можете шукати »Налаштування Bluetooth” У рядку пошуку Windows 10, щоб знайти його.
 • Опинившись всередині, натисніть на Додати Bluetooth або інший пристрій.
 • І тоді в першому варіанті “Bluetooth”.
 • Майстер почне пошук найближчих пристроїв, і контролер Xbox One повинен з’явитися серед доступних параметрів. Виберіть його, і ви підключите його.

Використання контролера Playstation на PC

У разі Dualshock 4, немає ніяких істотних відмінностей у порівнянні з Xbox One. Знаючи, що будь-який контролер сумісний, вам потрібно тільки запустити сполучення на геймпаді, щоб мати можливість зв’язати його з командою.

 • Для цього натисніть і утримуйте кнопки «Поділитися» і кнопку «Playstation» одночасно протягом 3 секунд, поки синій індикатор на контролері не почне блимати.
 • В цей час нам доведеться шукати пристрій на PC, і для цього ви повинні шукати нові пристрої на панелі налаштувань Bluetooth вашого комп’ютера. Ви можете виконати пошук «Налаштування Bluetooth» в рядку пошуку Windows 10, щоб отримати доступ до меню налаштувань.
 • Опинившись всередині, натисніть на Додати Bluetooth або інший пристрій.
 • І тоді в першому варіанті “Bluetooth”.
 • Майстер почне пошук найближчих пристроїв, і контролер Playstation 4 повинен з’явитися серед доступних опцій. Виберіть його, і ви підключите його.

Як підключити консольний контролер до PC

Перше, що ви повинні взяти до уваги, це те, що вам потрібен контролер з підключенням Bluetooth. У випадку з Dualshock 4 для Playstation і елементів управління Switch немає проблем, оскільки всі моделі мають таке підключення, але в елементах управління Xbox One перші версії, які були виставлені на продаж, пропонували тільки радіочастотне підключення, тому вам слід прийміть це до уваги.

Чи можна грати з елементами управління Switch на PC?

Хоча вони більш дивні і особливі, Nintendo Перемикач Елементи управління можна без проблем використовувати на PC, хоча їх слід використовувати окремо, оскільки вони працюють незалежно як окремі елементи управління. Таким же чином Pro Controller також сумісний з PC, оскільки він також має з’єднання Bluetooth, тому нам потрібно тільки почати їх поєднання, щоб почати грати з ними.

 • Все, що нам потрібно зробити, це натиснути і утримувати кнопку синхронізації, поки не почнуть мигати індикатори на пульті дистанційного керування. Ця кнопка знаходиться в Joy-Cons вгорі між кнопками SL і SR, а в Switch Pro Controler ви також знайдете її в найвищій області поруч з роз’ємом USB.
 • Як тільки індикатори почнуть блимати, це буде означати, що режим сполучення запущений, тому вам потрібно, щоб PC їх знайшов. Як? Ще раз ми будемо використовувати панель конфігурації Bluetooth.
 • Опинившись всередині, натисніть Додати Bluetooth або інший пристрій.
 • А потім в першому варіанті «Bluetooth».
 • Майстер почне пошук найближчих пристроїв, і контролер Playstation 4 повинен з’явитися серед доступних опцій. Виберіть його, і ви підключите його.

Етап 2: Налаштування в Steam

Після підключення пристрій можна використовувати в більшості ігор без установки емуляторів і додаткових драйверів, але тільки якщо грати в Steam. Уже кілька років платформа офіційно підтримує Дуалшок 4. Головне, щоб він був включений в налаштуваннях клієнта.

  Відкриваємо Steam, переходимо у вкладку «Вид» і вибираємо «Режим Big Picture», розроблений для того, щоб зручніше було запускати платформу на телевізорах і керувати нею за допомогою геймпада.

Якщо клієнт визначив Dualshock 4, то їм відразу можна грати. В іншому випадку його доведеться включити. Для цього заходимо в «Налаштування» Steam.

Ставимо галочки навпроти пунктів «Підтримка контролера PlayStation 4» і «Універсальні призначені для користувача настройки».

Відкриваємо «Бібліотеку» Steam, щоб запустити гру.

Використовувати Dualshock 4 можна в тих іграх, які мають відповідне позначення.

Стим розпізнає не тільки оригінальні контролери від PlayStation 4, але і деякі їх копії за умови, що вони нормально працюють на самій консолі.

Етап 1: Підключення Dualshock 4

Підключити Dualshock 4 від Sony Playstation 4 до комп’ютера на Windows 10 можна двома способами. за допомогою USB-кабелю і по Bluetooth.

USB-кабель

Система автоматично виявить приєднаний пристрій та встановить драйвера до нього. Щоб переконатися в цьому, сполучення клавіш WinI відкриваємо «Параметри» Windows 10 і переходимо в розділ «Пристрої».

Щоб перевірити його працездатність, прокручуємо сторінку вниз до блоку «Супутні параметри» і тиснемо «Пристрої та принтери».

У блоці «Пристрої» правою кнопкою мишки клацаємо «Controller» і вибираємо «Параметри ігрових пристроїв управління».

У вкладці «Перевірка» по черзі натискаємо кожну кнопку, щоб протестувати їх працездатність.

Якщо які-небудь елементи управління не відгукуються, переходимо у вкладку «Параметри» і тиснемо «Відкалібрувати».

Коли відкриється майстер калібрування, тиснемо «Далі» і виконуємо всі його вказівки.

Bluetooth

 • Відкриваємо розділ «Пристрої» в «Параметрах» Windows 10. Одночасно затискаємо і тримаємо кнопки PS і Share на геймпаді до тих пір, поки синій індикатор у верхній здебільшого не замигает.

Якщо маніпулятор в списку не з’явився, тиснемо «Додавання Bluetooth або іншого пристрою».

У наступному вікні вибираємо тип пристрою. Bluetooth.

Коли Дуалшок 4 буде знайдений, клацаємо по ньому і чекаємо, поки система не закінчить його налаштовувати.

Перший спосіб забезпечує більш якісне з’єднання, так як підключення по Bluetooth, як правило, супроводжується втратою сигналу і затримкою введення. У Sony є USB-адаптер для підключення Dualshock 4, який повинен усувати ці проблеми, але коштує він дорожче звичайних Bluetooth-адаптерів, а останнім часом його складно знайти у продажу.

Як грати з контролером PlayStation 4 на PC?

На сьогоднішній день ще немає підтримки PlugPlay. Після підключення джойстика він не почне працювати відразу, доведеться виконати ще кілька підготовчих дій.

Завантажити DS4Windows

Щоб змусити контролер працювати на комп’ютері, потрібно встановити програмне забезпечення DS4Windows. Воно багаторазово полегшує підключення пристрою до PC. Програма обманює Windows, змушуючи систему думати, що до неї підключений геймпад Xbox 360. Як відомо, контролер з Xbox підходить до комп’ютера, що не дивно, враховуючи приналежність Windows і Xbox корпорації Microsoft.

Коротко про контроллер PlayStation 4 DualShock 4

Оригінальний джойстик для Playstation 4 є вже певним еталоном в ігровій індустрії і під нього спеціально розробляється маса ігор. Його форма і розташування клавіш зручні практично для всіх геймерів, чого не можна сказати про сторонніх геймпадах. Даний контролер запросто можна використовувати на комп’ютері, більш того, його трекпад може замінити справжню миша.

На жаль, коли ви підключите DualShock 4 до свого PC, у нього не буде працювати аудіо-роз’єм, що, втім, не особливо велика проблема, враховуючи, що ви перебуваєте за комп’ютером і завжди можна підключити навушники до його аудіо-роз’єму.

Для підключення DualShock 4 джойстика навіть не потрібно наявність PlayStation 4. Вам знадобиться лише наступне: сам контролер, комп’ютер з операційною системою Windows і USB-шнур. Швидше за все, ні з одним пунктом проблем не виникне. Насправді і раніше була можливість підключити джойстик від Playstation 4 до комп’ютера, але для цього потрібно було використовувати спеціальні програми. емулятори контролерів. У недавньому часі Sony спростила синхронізацію DualShock 4 з комп’ютером, за що скажемо їм величезне спасибі.

Альтернативний метод з’єднання має на увазі використання бездротової технології Bluetooth. Якщо є ноутбук, то в ньому напевно вже є вбудований Bluetooth-модуль. У стаціонарних PC такого «наворота» переважно немає, тому потрібно обзавестися USB-адаптером від Sony. Він просто підключається до USB-роз’єму на системному блоці, після чого DualShock 4 контролер відразу синхронізується з PC. До речі, купувати оригінальний адаптер не обов’язково, підійде будь-яка модель з підтримкою Bluetooth від версії 2.

Підключення DualShock 4 контролер до PC через USB

Минулий пункт останній в плані налаштування, але ще потрібно підключити сам геймпад. Це можна виконати через USB-шнур або Bluetooth. Щоб створити підключення через кабель, потрібно лише обзавестися простим кабелем USB-microUSB. Це той же шнур, що поставляється для підключення смартфона до комп’ютера. Залишилося тільки з’єднати обидва пристрої кабелем. Програма автоматично виявить підключений пристрій і зробить все необхідне, щоб контролер став придатним для ігор.

Підключення контролера PlayStation 4 DualShock 4 до PC

Практично у всіх власників PlayStation 4 різних модифікацій є DualShock 4 контролер. Більшість його використовують тільки для ігор на Playstation 4, але на цьому функціонал джойстика не закінчується. А ви знали, що даний контролер можна підключити до будь-якого комп’ютера і використовувати його для гри в практично будь-які сучасні відеоігри? В Інтернеті ви можете знайти безліч інструкцій з налаштування DualShock 4, але вони більше нагадують якусь чорну магію, ніж чим процес налаштування. В даному огляді ми розповімо про все, що потрібно знати для підключення DualShock 4 до комп’ютера.

установка DS4Windows

Результатом завантаження буде отримання zip-архіву. До початку використання будь-яких файлів їх потрібно розпакувати, натиснувши ПКМ по архіву і вибравши «Витягнути все». Далі відобразиться вікно «Провідника», в якому залишається тільки вказати папку для збереження витягнутих файлів.

Відразу після завершення розархівації, яка займає лічені секунди, в цільової директорії з’явиться 2 файли:

 • DS4Updater.exe. утиліта оновлення. Якщо контролер перестав працювати, варто запустити файл, після чого в систему автоматично додасться остання версія програми;
 • DS4Windows.exe. саме ПО для установки геймпада. Його потрібно запустити. Через кілька секунд Windows навчиться розпізнавати DualShock 4 контролер.
BETATECH.COM.UA 2022