Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити m3 до телефону

Способи фізичного підключення телефону до PC

Для встановлення фізичної зв’язку між телефоном і комп’ютером використовують 3 інтерфейсу:

 • USB. Підключення через USB кабель. найлегший і очевидний варіант. Для доступу до призначених для користувача файлів, що зберігаються на смартфоні, як правило, не потрібні ніякі настройки: зазвичай він з’являється в провіднику Windows відразу після з’єднання. Прості кнопкові телефони іноді вимагають установки спеціального софту і драйверів.
 • Bluetooth. Для цього типу зв’язку обов’язково, щоб обидва пристрої мали Bluetooth-адаптери. На телефонах і ноутбуках вони є за замовчуванням, а для стаціонарних PC їх доводиться купувати окремо. При підключенні через Bluetooth у користувача PC з’являється доступ до папок і деяких функцій мобільного гаджета.
 • Wi-Fi. Звичайне підключення до мережі по повітрю. Комп’ютер і смартфон можуть взаємодіяти як рівні члени однієї локальної мережі, як сервер і клієнт, а також як точка доступу і клієнтський пристрій.

Bluetooth

Для установки з’єднання переконайтеся, що на комп’ютері і телефоні включені адаптери Bluetooth. На Windows 10 ця опція включається в додатку «Параметри». «Пристрої», на смартфонах під Android. в панелі швидкого доступу.

Натисніть показану нижче кнопку «Додавання Bluetooth або іншого пристрою».

підключити, телефон

У наступному вікні виберіть тип підключення. Bluetooth.

Клікніть в списку знайдених пристроїв ваш телефон. Звірте цифровий код, який з’явиться нижче в цьому вікні і на екрані телефону. Якщо код співпаде, натисніть «Підключитися».

Для доступу до функцій мобільного гаджета перемотайте вікно «Bluetooth і інші пристрої» вниз до розділу «Супутні параметри» і натисніть «Пристрої та принтери».

Знайдіть серед підключених пристроїв телефон і клацніть на ньому правою клавішею мишки. У контекстному меню показані варіанти його використання, які надає Windows.

У моєму прикладі їх практично немає, і щоб комп’ютер міг взаємодіяти з телефоном, наприклад, як з флешкою ​​або як з як веб камерою, доведеться встановити стороннє додаток, на зразок MyPhoneExplorer.

Найпоширеніший спосіб взаємодії PC і мобільного телефону за допомогою Wi-Fi. це використання одного з пристроїв як точки доступу до Інтернету для іншого. В якості точки доступу частіше використовують смартфон, підключений до Всесвітньої павутини через мережі 3G / 4G мобільного оператора.

Налаштування такого з’єднання дуже проста:

 • Заходимо в параметри управління бездротовими мережами і включаємо режим модему.
 • В опціях режиму модему вибираємо «Точку доступу Wi-Fi». У наступному розділі визначаємо настройки точки доступу. У більшості випадків тут досить задати пароль для підключення, решта оптимально за замовчуванням.

Після цього до точки доступу можна підключати комп’ютер.

Можливий і зворотний спосіб з’єднання смартфона і PC. коли точка доступу запускається на комп’ютері. Функцію підтримують всі випуски системи, починаючи з Windows 7 (крім стартової та домашньої базової редакції).

Створення віртуальної точки доступу в Windows теж не представляє складності. У Windows 10 є функція «Мобільний хот-спот», яка запускається через «Параметри». «Мережа та Інтернет». Досить пересунути повзунок в положення «включено». і крапка доступу запущена. Звичайно, щоб телефон отримав через неї доступ в Інтернет, комп’ютер повинен бути підключений до нього сам.

Крім того, у властивостях підключення до Інтернету на PC повинні бути встановлені дозволу, як показано на скріншоті нижче. Зі списку «Підключення домашньої мережі» слід вибрати бездротове з’єднання.

Подібна функція є і на Mac OS X. Там вона налаштовується через «Загальний доступ». «Загальний Інтернет». Для комп’ютерів, що використовують Wi-Fi. Ім’я та пароль точки доступу задаються в «Параметрах Wi-Fi».

Більшість сучасних смартфонів і комп’ютерів (оснащених адаптерами бездротового зв’язку) підтримують технології передачі даних поверх Wi-Fi. Зокрема, WI-FI Direct і Miracast. Обидва стандарти використовують пряме підключення пристроїв один до одного, тобто не через роутер.

READ  Підключення навушників Xiaomi air dots до телефону

Технологія бездротової передачі мультимедіа Wi-Fi Direct реалізована на абсолютній більшості смартфонів популярних марок і моделей. Xiaomi Redmi 4 pro, Xiaomi Redmi 4X, Samsung Galaxy, ZTE Blade, ASUS, Lenovo і т. Д. Функція включається в розділі додаткових параметрів мереж Wi.Fi:

Після активації Wi-Fi Direct телефон починає пошук пристроїв, що підтримують цю функцію і знаходяться поблизу до нього. Коли підходяще пристрій буде знайдено, для початку передачі досить вибрати його зі списку.

Для підключення Wi-Fi Direct на комп’ютері повинні бути включені мережеве виявлення і загальний доступ до файлів і принтерів. Профіль мережі повинен бути приватним.

Крім того, на PC повинна бути активна функція потокової передачі мультимедіа (найпростіше відкрити це вікно через системний пошук):

І включено дозвіл на доступ до загальних мультимедійних файлів для обраного мобільного пристрою:

Щоб вивести фото або відео на екран телефону або використовувати його як колонку для відтворення музики, досить відкрити контекстне меню файлу на PC, клікнути пункт «Передати на пристрій» і вказати, яке саме.

Технологія Miracast, на відміну від Wi-Fi Direct, дозволяє виводити на дисплей іншого девайса не тільки мультимедійний, а будь-який контент. Щоб підключити екран телефону до комп’ютера і навпаки, зробіть наступне:

 • На Android-смартфоні: відкрийте додаток «Налаштування», зайдіть в розділ «Екран» і виберіть «Бездротовий монітор». Щоб бачити екран телефону на комп’ютері, виберіть зі списку сумісний PC, який буде приймачем сигналу. Якщо хочете вивести картинку з екрану комп’ютера на телефон, включіть функцію «Використовується іншими».
 • На комп’ютері: відкрийте Центр повідомлень в системному треї і натисніть плитку «З’єднатися». Далі виберіть зі списку «Підключити» мобільний пристрій. Якщо обидва девайса підтримують технологію Miracast, телефон підключиться до монітора комп’ютера, точніше, буде сам виконувати функцію монітора.

способи підключити мобільний телефон до комп’ютера

Комп’ютери та мобільні гаджети, які належать одній людині, сім’ї або колективу. це єдине інформаційне середовище. В ідеалі вона забезпечує не тільки доступність всього масиву даних з кожного девайса, що входить до її складу, а й надає можливість управляти одними пристроями, використовуючи інші.

Як підключити телефон до комп’ютера, щоб отримати доступ до інформації, управління або окремих функцій іншого пристрою, наприклад, використовувати його як веб-камеру, мікрофон, флешку, монітор?

Як підключити телефон до комп’ютера через Bluetooth і Wi-Fi

З’єднання пристроїв за допомогою кабелю USB рідко у кого викликає труднощі, тому на ньому зупинятися не будемо. Розглянемо способи бездротового підключення.

Програми для синхронізації телефону і комп’ютера

Можливості технологій Wi-Fi Direct і Miracast далеко не безмежні і відкривають доступ лише до малої частки функцій приєднаного пристрою. Повноцінно управляти телефоном, використовуючи комп’ютер, з їх допомогою можна. Але цього ніхто і не робить, оскільки для таких завдань існують спеціальні додатки.

Основну масу програм для синхронізації даних і управління мобільним пристроєм за допомогою PC випускають виробники телефонів. Тому такі програми підтримує лише одну конкретну марку, наприклад:

 • Samsung PC Studio
 • Samsung Kies
 • Nokia Suite
 • HiSuite by Huawey
 • Mi PC Suite (Xiaomi)
 • HTC Sync Manager
 • Xperia Companion (Sony)
 • Nokia MobiMB Mobile Media Browser
 • Sony Ericsson PC Suite
 • Siemens Mobile Phone Manager
 • BlackBerry Desktop Software
 • Apple iTunes
 • Apple iDevice Manager

Але є й універсальні інструменти, сумісні з багатьма моделями Android-девайсів. В тому числі:

 • Згаданий вище MyPhoneExplorer (на скріншоті нижче)
 • Android Screencast
 • SnapPea
 • MOBILedit! Lite (платне)
 • AirDroid і т. Д.

Крім того, для подібних завдань можна використовувати будь-які підтримувані засоби віддаленого доступу, на кшталт Teamviewer.

На окрему увагу заслуговує програма Android Screencast. Вона унікальна тим, що не вимагає установки клієнтського модуля на мобільний девайс, тому може використовуватися, навіть якщо на телефоні не працює екран. Єдина умова. включена функція налагодження по USB.

Доступ до даних на смартфонах з розбитим або непрацюючим екраном забезпечують і фірмові утиліти виробників, які перераховані вище. Головне. встигнути встановити утиліту до того, як сталася пригода і провести хоча б одну синхронізацію. Якщо на телефоні не працює сенсор, швидше за все, частина функцій буде недоступна.

READ  Як заблокувати номер в WhatsApp на iPhone

Чи можна за допомогою цих програм врятувати дані, якщо телефон не вмикається? Як правило, немає. Телефон може не працювати з багатьох причин, і збій завантаження операційної системи. лише одна з них. Для вилучення інформації з несправних девайсів використовують програматори і спеціальний сервісний софт, якого немає у вільному доступі. Крім того, для роботи з такими інструментами потрібна спеціальна підготовка. Словом, якщо ваш телефон не включається, ви можете спробувати його перепрошити, але для порятунку даних простіше і безпечніше звернутися в мобільний сервіс.

Як підключити m3 до телефону

Якщо попередні покоління фітнес-браслетів Smart Bracelet M3 і M4 (є послідовниками Mi Band 3 і Mi Smart Band 4) були “заточені” під роботу з додатком Lefun Health, то годинник нового покоління, які покликані затьмарити собою Xiaomi Mi Band 5, використовують для зв’язку зі смартфоном зовсім інше програмне забезпечення. Як же підключити Smart Bracelet M5 до телефону і налаштувати “розумні” годинник під себе?

Реєстрація в додатку FitPro

Після установки програми FitPro запускаємо її, натискаємо на кнопку “Новий користувач” в лівому верхньому кутку екрану і ввівши свою адресу електронної пошти і пароль підтверджуємо реєстрацію натисканням на однойменну кнопку.

У разі успішної реєстрації (про що буде повідомлено на екрані пристрою) вводимо свій e-mail і пароль, а після. натискаємо на кнопку “Увійти”.

Природно, для цього буде потрібно доступ в інтернет, що досить незручно в разі його відсутності, так як реальної необхідності авторизуватися в мережі для Smart Bracelet M5 немає ніякого сенсу.

На запит ро дозволі доступу до повідомлень натискаємо на “Дозволити” і активуємо перемикач біля додатка FitPro.

Підключення Smart Bracelet M5 до смартфону

Перебуваючи в додатку перемикається на вкладку “Пристрій” і натискаємо на “Пошук і підключення пристрою”.

Якщо браслет знаходиться поблизу і готовий до підключення, відобразиться його назву на яке необхідно натиснути і дочекатися сполучення з телефоном, природно, Bluetooth в мобільному пристрій при цьому повинен бути включений, а операційна система в телефоні повинна бути не нижче Android 4.4.

Після цього можна приступати до настройки браслета М5 через додаток і обмінюватися даними між ними пару.

У тому випадку, якщо браслет не видно під час пошуку, необхідно зайти в меню годин, скинути налаштування до заводських, а після. спробувати знову підключитися до Smart Bracelet M5.

Налагодження та використання

Коли гаджет буде прив’язаний, його налаштовують.

Для цього відкривають вкладку «Повідомлення», в якій:

 • додають аккаунт Google Fit;
 • встановлюють оповіщення;
 • розблокують дисплей, щоб не вводити постійно активаційний код.
 • будильник;
 • список друзів Mi Fit;
 • сигнал про відновлення активності;
 • призначення гаджета (число кроків, пульс, калорії);
 • відомості про сон після пробудження.

Для збільшення списку функцій скачують такі додатки, як Runtastic, Mi Band Master або Mi Band 2 Selfie. Пристрій просто використовувати. Його надягають на руку і не знімають. Інформація виводиться на екран або через активацію за допомогою кнопки.

Honor

Для використання гаджета потрібно додаток Huawei Wear. Воно працює на базі iOS і ОС Android, а синхронізується через порт Bluetooth. Утиліту встановлюють, вибирають пристрій і під’єднують. Потім потрібно ввести особисту інформацію.

У деяких випадках додаток пропонує встановити оновлення. Smart-браслет рекомендується налаштовувати через Mi Fit. Додаток постійно вдосконалюється і рідко дає збої.

Секрети приєднання китайських фітнес трекерів

Після придбання китайського пристрою користувач виявляє в пакувальній коробці інструкцію відповідною мовою. У деяких випадках вона може бути російською, але дуже коротка. Як правило, зрозуміти по ній що-небудь важко.

Налаштувати фітнес-браслет можна як за допомогою телефону, так і без нього. Синхронізація виконується через фірмовий додаток. Але існують і альтернативні варіанти від інших фірм, які теж можна використовувати. Найпопулярніші: Amazfit Stratos і Amazfit Pace. Управління браслетом і перемикання його функцій здійснюється короткими і довгими натисканнями на кнопку, розташовану в нижній частині дисплея.

Перед початком синхронізації браслет повинен бути заряджений. Щоб знайти і встановити потрібну програму можна скористатися QR-кодом, який розміщений або на пакувальній коробці, або на самому гаджеті. Код з’являється на екрані браслета. Після його сканування користувач відразу потрапляє на потрібну сторінку додатка. Тут же з’явиться сторінка з покроковою інструкцією, яка починається з вибору мови спілкування.

READ  Як видалити відео з телефону

Деякі додатки при реєстрації вимагають вказати китайський номер телефону. В цьому випадку можна спробувати виконати реєстрацію не зі смартфона, а на сайті або через електронну пошту.

Після цього можна приступати до безпосередньої налаштування браслета. Однак варто враховувати, що велике число заявлених функцій істотно збільшує навантаження на джерело живлення. Відповідно, акумулятор швидше розряджається. Для повної його зарядки потрібно в середньому 2 години.

Спортивні годинник до телефону підключаються за тією ж методикою, що і фітнес-браслет.

Інструкція на китайському з QR-кодом

Як підключити Apple Watch до iPhone

Попередньо потрібно включити на iPhone Bluetooth. Також необхідно підключення до Wi-Fi і стільникових мереж.

Годинники включити і піднести до смартфону. На його екрані з’явиться вікно підключення з кнопкою «Продовжити», на яку слід натиснути. Повідомлення, яке не з’явиться автоматично, відкрийте додаток Apple Watch і виберіть пункт «Створити пару».

Навести тилову камеру телефону на циферблат годинника, щоб він виявився по центру видошукача, і дочекатися повідомлення про створення пари. Якщо скористатися камерою з якихось причин не вийшло, потрібно натиснути «Створити пару з Apple Watch вручну» і слідувати інструкціям на дисплеї смартфона.

Якщо у вас це перші Smart-годинник Apple, слід натиснути «Налаштувати як нові Apple Watch». В іншому випадку вибрати резервну копію і слідувати з’явилися на екрані.

Потім натиснути «Ліва» або «Права», щоб вибрати руку, на якій будуть розташовуватися годинник.

Коли буде запропоновано, потрібно ввести пароль Apple ID. Якщо запит не з’явиться, здійсните вхід через додаток Apple Watch, вибравши в ньому «Основні». «Apple ID».

Якщо на iPhone налаштоване додаток «Локатор», вам буде запропоновано включити функцію «Блокування активації». Відобразити вікно «Блокування активації» буде означати, що прив’язка Smart-годин до ідентифікатора Apple ID вже є. Для продовження налаштування в цьому випадку буде потрібно ввести логін і пароль облікового запису Apple ID.

Етап створення код-пароля можна пропустити, натиснувши «Не додавати код-пароль», проте, в подальшому він може знадобитися для деяких функцій (наприклад, для Apple Pay).

На наступному етапі можна вибрати і налаштувати деякі функції Apple Watch, слідуючи інструкціям, а також встановити наявні програми.

Завершиться процедура підключення синхронізацією пристроїв, які може зайняти деякий час в залежності від обсягу наявних даних. Про завершення синхронізації годинник дадуть знати звуковим сигналом і легкої пульсацією. Після цього необхідно натиснути на коліщатко Digital Crown з правого боку годин.

будильник

Маються на увазі спеціальні додатки для смартфона, які можуть працювати з браслетом. Якщо телефон на ніч встановлений на зарядку, трекер розбудить вас в вказане заздалегідь час.

Ними мало хто користується для відправки, але отримує сервісні SMS від банків, коди безпеки і так далі. Не обов’язково кожен раз виймати телефон, щоб прочитати повідомлення. Текст буде виведений на екран, однак повідомлення кирилицею можуть відображатися некоректно на китайських моделях.

Зарядка фітнес-браслета перед підключенням

Перший важливий крок, що дозволяє нам виконати синхронізацію фітнес-трекера зі смартфоном. це повністю зарядити обидва пристрої. Більшість що продаються на ринку пристроїв поставляються із зарядним кабелем USB. Один кінець такого кабелю підключається до браслету, а другий. до гнізда USB зарядного пристрою (ноутбука, планшета павербанка etc.).

Один з варіантів зарядки фітнес браслета

КАК ПОДКЛЮЧИТЬ БРАСЛЕТ М3 к телефону? Подключение смарт браслета.

Якщо ваш пристрій є екран, то з’явиться символ, наприклад, у вигляді батареї, показує, що пристрій підключено і заряджається. В іншому випадку про зарядку сигналізує світлодіодне підсвічування, миготіння (світіння) якої вказує на зарядку браслета.

Часы. браслет М3 синхронизация.

Червоний індикатор сигналізує про зарядку браслета

BETATECH.COM.UA 2022