Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Як підключити MacBook pro до монітора

Table of Contents

Як і чим підключити зовнішній монітор до MacBook

Всі сучасні комп’ютери Apple обладнані портом Thunderbolt, який сумісний з портом Mini DisplayPort. У свою чергу Mini DisplayPort використовується на більш старих моделях MacBook. Ще раніше, за часів пластикових MacBook, в ходу був роз’єм Mini-DVI. Також зараз у Apple в деяких комп’ютерах зустрічається самий звичайний роз’єм HDMI. Їм обладнані наприклад MacBook Pro з дисплеєм Retina.

Відповідно, в першу чергу необхідно точно переконатися, якими роз’ємами оснащений ваш монітор, до якого планується виконувати підключення. Крім того, важливо точно знати, який порт є в MacBook. У будь-якому випадку, список можливих кабелів і перехідників в підсумку зводиться до наступного набору:

Власники останніх поколінь Apple Cinema Display і Thunderbolt Display позбавлені задоволення купувати будь-які кабелі окремо. Cinema Display з різними варіаціями назви випускається з 1999 року і найчастіше зустрічається з роз’ємом DVI-D, а потім і Mini Display Port. Якщо ви щасливий володар старого монітора Apple і нового MacBook, то той чи інший перехідник все-таки знадобиться. В інших випадках проблем виникнути не повинно. Сучасні монітори Apple мають вбудований кабель з роз’ємом Mini DisplayPort (в Cinema Display) або Thunderbolt (в Thunderbolt Display) відразу ж мають вбудовані кабелі з відповідними роз’ємами, а також кабель живлення MagSafe, що дозволяє заряджати MacBook.

Вибираємо режим роботи із зовнішнім монітором

Отже, MacBook успішно підключений до монітора. Тепер спробуємо визначитися з режимом роботи, яких у випадку з ноутбуками Apple рівно три.

Перший і найпростіший режим роботи. відеоповтор моніторів. В даному режимі картинка на дисплеї MacBook і моніторі повністю дублюється. У такому режимі зручно працювати з проектором або в іншій ситуації, коли необхідно відобразити свою роботу на великому екрані. Ясна річ, цей режим накладає обмеження на максимальний дозвіл зовнішнього монітора, воно не зможе перевищувати дозвіл дисплея MacBook.

Другий і, мабуть, найбільш популярний режим роботи. розширений робочий стіл. В такому випадку один монітор є буквально продовженням іншого, а користувач має можливість використовувати в роботі площа відразу двох дисплеїв: вбудованого в MacBook і зовнішнього монітора. Для активації даного режиму досить підключити монітор до працюючого MacBook або підключити зовнішній монітор і відкрити кришку ноутбука.

У системних настройках можна змінювати порядок розташування моніторів, а також вибрати з них основний. Основний монітор буде демонструвати рядок меню у верхній частині екрану. Крім того, якщо монітора вистачає висоти, то цілком можливо використовувати трекпад і клавіатуру MacBook в якості пристроїв введення. Те ж саме, до речі, актуально і для першого варіанту.

Нарешті, третій режим передбачає використання MacBook як системного блоку і з закритою кришкою. Для реалізації даного варіанта необхідно придбати і підключити до свого комп’ютера зовнішню клавіатуру і мишу або трекпад, оскільки доступу до пристроїв введення ноутбука не буде.

Для активації даного режиму необхідно закрити кришку MacBook і перевести його в режим сну. Потім підключається зарядний пристрій і монітор. Щоб вивести ноутбук з режиму сну потрібно натиснути клавішу на мишці або клавіатурі. MacBook буде використовувати зовнішній монітор в якості єдиного і основного джерела виведення зображення.

В даному випадку розбудити MacBook може і не вийти. Справа в тому, що в OS X за замовчуванням відключена можливість виведення комп’ютера з сну за допомогою пристроїв, підключених за допомогою Bluetooth. Якщо у вас таким чином підключені клавіатура і / або миша, то необхідно пройти в Настройки. Bluetooth. Додатково і активувати відповідну опцію.

READ  Як підключити музичну колонку до телефону

MacBook і зовнішній монітор. Підключення, налаштування і використання

Здавалося б, що може бути простіше підключення MacBook до зовнішнього монітора? Беремо ноутбук, монітор, з’єднуємо їх відповідним кабелем і насолоджуємося картинкою на великому екрані. В теорії воно дійсно так, але на практиці багато користувачів стикаються з численними підводними каменями. В рамках даного матеріалу ми постараємося розглянути основні проблеми, які можуть виникнути у користувача, який вирішив збільшити дисплейне простір свого MacBook за допомогою зовнішнього монітора.

Розглянемо найпоширенішу ситуацію, при якій у нас є MacBook і будь-який зовнішній монітор або навіть телевізор. Їх необхідно з’єднати між собою відповідним кабелем. Власники Cinema Display і Thunderbolt Display можуть сміливо пропускати цю частину.

підключити, macbook, монітора

Вирішуємо можливі проблеми

Тепер, підключивши монітор і вибравши найбільш зручний режим роботи, можна сміливо використовувати MacBook із зовнішнім монітором. Якщо ви періодично працюєте окремо на ноутбуці і окремо на зв’язці MacBook із зовнішнім монітором, то вам напевно буде корисно додаток Stay, яка керує розміром і положенням вікон в залежності від використовуваного дисплея.

Підключення більше одного монітора до MacBook вже не такий простий процес. Для цих цілей найбільш зручно використовувати Thunderbolt Display, а потім послідовно підключати до монітора Apple інші дисплеї з підтримкою Thunderbolt. В іншому випадку найчастіше всього один або в рідкісних випадках два роз’єми для виведення зображення обмежать політ фантазії. В крайньому випадку, можна використовувати перехідник з USB на HDMI.

Багатьох напевно турбує питання продуктивності при використанні MacBook з вбудованим графічним чіпом Intel і зовнішнього монітора з високою роздільною здатністю. Виходячи з досвіду використання MacBook Air 13 (2013) і Thunderbolt Display з роздільною здатністю 2560 х 1440 пікселів можу сказати, що проблем немає ніяких. У гри з таким відеоадаптером не погіршує, але гідну продуктивність при роботі з системою і перегляді відео він все-таки забезпечує. Для занепокоєння приводів немає.

Використовуючи даний матеріал, можна без особливих зусиль підключити свій MacBook до зовнішнього монітора і почати роботу з куди більшою зручністю, ніж на відносно невеликому екрані ноутбука Apple. Якщо щось все-таки не виходить, то питання можна задати в коментарях, без відповіді він не залишиться.

Режими роботи додаткового дисплея на MacBook

Існує 3 варіанти використання додаткового монітора.

Підготовка до підключення MacBook Pro до додаткового монітора

Для підключення цього режиму необхідно:

 • Увійти в «Розташування» (повний шлях описаний вище).
 • Поставити галочку «Включити відеоповтор моніторів».

Види портів роз’ємів для підключення на MacBook Pro

 • У комп’ютерах Mac, випущених до 2015 року, для підключення додаткового монітора можна було скористатися портом Mini DisplayPort. При цьому необхідно використовувати спеціальний адаптер.
 • У більш пізніх моделях Mac використовується тільки порт USB-C. У деяких випадках необхідно підключити адаптер, але є варіанти, коли перехідник не потрібно.

Режим робочого столу

Використовується для збільшення робочого місця на дисплеї. Інформація буде одночасно відображатися на обох екранах.

Сподобалася стаття? Підпишись на наш телеграм канал. Там новини виходять швидше!

 • Увійти в «Apple». «Системні налаштування». «Монітори».
 • Увійти в «Розташування» і відключити галочку навпроти рядка «Включити відеоповтор моніторів».

Як підключити MacBook Pro до додаткового монітора?

Іноді користувачеві необхідно підключити додатковий монітор до комп’ютера MacBook Pro. Наприклад, для комфортного перегляду фільмів, обробки графіки. Підключення відбувається за допомогою спеціальних проводів. В першу чергу, необхідно з’ясувати, які кабелю підтримує Mac і монітор. Чи зможуть вони працювати між собою.

Види роз’ємів для монітора або телевізора

AirPlay

Ця функція підійде користувачам, які вирішили використовувати телевізор, як додатковий дисплей. За допомогою AirPlay можна вивести картинку на екран телевізора. Для цього необхідно увійти в меню «Apple». «Монітори». Є 2 варіанти використання телевізора:

Мониторы для MacBook — главные проблемы

 • Режим відеоповтору. необхідно вибрати пункт «Відеоповтор вбудованого дисплея».
 • Щоб зробити телевізор окремим екраном, слід вибрати пункт «Використовувати як окремий дисплей».

Увага! У першій-ліпшій нагоді при налаштуванні додаткового монітора для MacBook Pro і режиму його роботи другої монітор або телевізор повинен бути включений.

Як підключити монітор до MacBook

Зазвичай монітор до MacBook підключається без зайвих проблем. Для цього потрібен спеціальний перехідник і відповідний шнур. Монітор може бути від будь-якого виробника, відповідно, він може мати будь-який роз’єм.

Подключение второго монитора к Mac (МакЛикбез)

Перед тим, як підключити монітор до MacBook, потрібно визначити тип роз’єму і придбати відповідний девайс. До макбуков можна підключати монітори досить старих моделей. Є безліч перехідників від компанії Apple і від сторонніх розробників. І якщо Ви хочете дивитися фільми, грати на великому екрані. пора обзавестися парою девайсів.

Безкоштовна консультація! Безкоштовна діагностика! Гарантія на роботу!

READ  Чим відрізняється MacBook air від pro

Виберіть розділ: tdДр. продукти Apple

ремонт iPhone ремонт iPad ремонт iPod ремонт MacBook ремонт iMac Др. продукти Apple

У нас можна полагодити всю техніку Apple ☎ 7 (812) 953-94-11

визначаємо порт

Різні покоління макбуков мають різні порти. Останнім часом використовується Mini Display Port. Монітор ж може мати три різних роз’єму: HDMI, VGA, DVI. Відповідно, нам потрібен такий шнур і перехідник на макбук. Виглядає це наступним чином:

Компанія Apple пропонує придбати їх “рідні” перехідники на VGA і DVI. Для HDMI такого не передбачено. Але даний перехідник випускають інші виробники, наприклад, Belkin і ще кілька перевірених компаній.

Обов’язково перевіряйте, що назва перехідника відповідало типу роз’єму. Також потрібно обов’язково перевірити, що він здатний передавати звук. У випадку з HDMI це можливо (наприклад, якщо захочете підключитися до телевізора зі своїм звуком).

підключити, macbook, монітора

Лучший способ подключить монитор к MacBook

підключаємо монітор

Беремо перехідник і кабель, підключаємо пристрій. При включенні автоматично спрацьовує режим відеоповтору. Це означає, що MacBook і монітор будуть показувати одну і ту ж картинку. Якщо Вас цікавлять інші режими. пропонуємо розглянути всі можливі:

 • Відеоповтор. Картинка на моніторі та ж, що і на макбуков, але є одна особливість. Вирішення цієї картинки буде відповідати вирішенню на макбуков. А на великих моніторах це виглядає погано.
 • Розширений робочий стіл. В даному випадку картинка буде відображатися на кожному пристрої в тому дозволі, для якого вона призначена. І другий екран є продовженням першого, вони працюють як одне ціле.
 • Закритий MacBook. А даному випадку зовнішній монітор буде єдиним, а Макбук буде грати роль лептопа. Це дуже зручно, якщо Вам вистачає одного екрану.

Один з режимів можна вибрати, зайшовши в Системні налаштування і перейшовши в Дисплеї.

У ноутбуках Apple є одна особливість, яка створює додаткову зручність. Йдеться про можливість вибору розташування моніторів відповідно до того, як пристрої розташовуються на столі. Так дуже зручно розширювати робочий стіл. Перемикання здійснюється легко і швидко.

Якщо підключити не вдається

Бувають і випадки, коли підключення не дало результату. Якщо MacBook не бачить монітор, то, швидше за все, справа в переходнике. Перевірте, чи якісно приєднані перехідник і шнур. Можливо, Ви придбали неробочий / бракований перехідник. Також справа може бути в налаштуванні дисплея на Mac, перевірте, який режим підключення обраний.

У чому відмінність між перехідником і адаптером?

Кабель перехідник має гранично просту функцію, він з’єднує два різних по конфігурації роз’єму, передаючи сигнали з одних контактів на інші за певною схемою. Адаптер ж впливає на сам сигнал, змінюючи його потрібним чином.

 • Mini DisplayPort. VGA;
 • Mini DisplayPort. DVI.
 • Apple HDMI. HDMI;
 • Belkin Mini DisplayPort. HDMI.

У MacBook Air, випущених до 2011 року, не підтримувалася передача звуку по HDMI, тому ця функція повинна бути передбачена в адаптері чи адаптер. Якщо ж мова йде про підключення останніх дисплеїв Apple Cinema або Thunderbolt, то додатково купувати нічого не доведеться, тому що вони вже мають вбудовані кабелі з потрібними роз’ємами, плюс можна буде заряджати ноутбук від монітора через MagSafe.

Розширений робочий стіл

Бракує площі екрану ноутбука для розміщення всіх необхідних вкладок? Проблему можна дуже легко вирішити, якщо розширити його, підключивши зовнішній монітор. При активованому режимі робочого столу можна працювати на двох моніторах одночасно. При цьому в налаштуваннях встановлюється основний екран, на якому буде знаходитися рядок меню.

Тепер додатковий монітор стане продовженням основного і можна просто перетягувати мишкою об’єкти між ними. У будь-якому з варіантів вибору основного монітора для введення інформації можна використовувати трекпад або клавіатуру ноутбука.

Чи можна підключити телевізор

Так. Для того щоб швидко підключити сучасний телевізор високої чіткості або Apple TV додайте меню статусу і призначте підключається пристрій в якості основного пристрою. Меню вибору з’явиться при підключенні, для цього необхідно в налаштуваннях поставити галочку на «Показувати параметри відеоповтору в рядку меню, якщо доступно». Після цього можна дивитися улюблені фільми і будь-яке відео з макбуков на великому екрані.

Режими роботи

Недостатньо просто підключити монітор до ноутбука MacBook Air, потрібно ще правильно вибрати режим роботи для нього.

 • відеоповтор моніторів;
 • розширений робочий стіл;
 • режим закритої кришки (системний блок).

Підключення додаткового монітора до MacBook

Ноутбуки сьогодні для багатьох замінили стаціонарні PC. З ними можна бути максимально мобільними і працювати в будь-який час і в будь-якому місці. Особливо якщо мова йде про MacBook Air, які стали легендою, завдяки своїм «повітряним розмірами» і продуктивності.

Як підключити додатковий монітор до MacBook.

Що знадобиться для підключення

Для підключення монітора необхідний перехідник. Який саме, залежить від того, яка модель вашого MacBook. В останній лінійці пристрої мають порт Thunderbolt, старіші Mini DisplayPort, а зовсім «стародавні» Mini-DVI. У ряді моделей можна зустріти і роз’єм HDMI. Друге, що необхідно перевірити перед вибором потрібного перехідника або кабелю, це роз’єм на моніторі, до якого буде проводитися підключення.

READ  Як підключити jabra до телефону

Налаштування розширеного режиму

 • підключити додатковий монітор;
 • вибрати в меню системні настройки;
 • перейти в розділ «Монітори»;
 • вибрати вкладку «Розташування».
 • пункт «Включити відеоповтор моніторів» повинен бути вимкнений (прапорець відсутній).

Підключити MacBook pro до монітора

Дізнайтеся, як підключити інший монітор до Mac і вибрати, як ваші дисплеї працюють разом.

підключити, macbook, монітора

Ви можете налаштувати додаткові дисплеї з вашого Mac в кілька способів. Ви можете зробити всі ваші відображає дзеркало один одного, або розширити робочий простір з різними додатками і вікнами на кожному екрані. Якщо ви використовуєте зовнішній дисплей з ноутбуком Mac, можна також використовувати закритий режим відображення.

Використання відеоповтору

З відеоповтору, всі ваші дисплеї показують одні й ті ж програми та Windows.

Використовувати режим розширеного робочого столу

Максимізувати своє робоче місце за допомогою режиму розширеного робочого столу, який дозволяє вам насолоджуватися повноекранними додатками і вікна на кожному моніторі. Потім за допомогою управління польотами. щоб організувати додатки і вікна між дисплеями. Якщо ваш Dock в нижній частині екрана, він з’являється на будь-якому з ваших відображається при наведенні покажчика миші до нижнього краю дисплея.

Організувати відображення або зміна основного дисплея

Так що ви можете переміщати вікна між дисплеями в одному безперервному русі, організувати ваші дисплеї, щоб відповідати налаштуванню на ваш робочий стіл. Ви також можете змінити основний дисплей, який є, Де ваші значки на робочому столі і в додатку Windows на перший погляд. Ось як:

 • Виберіть Apple () меню «Системні налаштування», потім натисніть кнопку відображає.
 • Виберіть вкладку розташування.
 • Організувати відображення або зміна основного дисплея:
 • Щоб організувати ваш відображається, перетягніть один з дисплеїв, де ви хочете його. З’являється червона облямівка навколо дисплея, як вас це влаштує.
 • Щоб змінити основний дисплей, перетягніть білу смугу на інший дисплей.

включення відеоповтору

 • Переконайтеся, що зовнішній дисплей включений і підключений до комп’ютера Mac.
 • Виберіть Apple () меню Налаштування системи, натисніть кнопку відображається, а потім виберіть вкладку розташування.
 • Переконайтеся, що дзеркало відображає прапорці.

Перевірте ваші вимоги

Увімкніть режим розширеного робочого столу

 • Переконайтеся, що зовнішній дисплей включений і підключений до комп’ютера Mac.
 • Виберіть Apple () меню «Системні налаштування», потім натисніть кнопку відображає.
 • Виберіть вкладку розташування.
 • Переконайтеся, що дзеркало відображає прапорець не встановлено.

Яке дозвіл у MacBook Air M1?

У MacBook Air M1 встановлений 13,3-дюймовий IPS-дисплей з LED підсвічуванням, роздільною здатністю 2560х1600 точок (227 ppi), співвідношенням сторін 16:10, максимальною яскравістю 400 ніт і підтримкою режиму True Tone.

Чи можна підключити монітор Apple до звичайного комп’ютера?

Дисплеї Apple Thunderbolt, як і відеовхід на Thunderbolt iMac, не підтримують сумісність з усіма попередніми стандартами, включаючи VGA, DVI і DisplayPort. 3 Таким чином, вони не можуть бути підключені до комп’ютерів без порту Thunderbolt, включаючи комп’ютери Mac до 2011 року і переважна більшість комп’ютерів.

Скільки моніторів можна підключити до MacBook Pro?

З офіційних документів Apple слід, що до моделі можна запросто підключити чотири монітори дозволом 4К або два дозволом 6К. В цілому, користувачеві 16-дюймового MacBook Pro доступні наступні варіанти: 4 монітори дозволом 4К (4096 x 2304 пікселів); 2 монітори дозволом 5К (5120 х 2880 пікселів);

Чи можна підключити монітор до макбуков?

Зовнішні дисплеї можуть бути забезпечені кабелем USB, який також потрібно підключити до макбуков. Як тільки з’явиться робочий стіл макбуков на зовнішньому дисплеї, можна закрити кришку гаджета. Щоб вивести зовнішній дисплей з режиму сну, досить натиснути клавішу або клацнути кнопкою мишки.

Скільки моніторів можна підключити до MacBook Pro M1?

Комп’ютери Mac з чіпом Apple. До Mac можна підключити один зовнішній монітор. Наявність док-станцій не збільшує кількість моніторів, які можна підключити. До роз’єму HDMI на Mac mini з чіпом Apple M1 можна підключити другий монітор.

Скільки моніторів можна підключити до Маку?

До нових Mac mini і MacBook можна підключити до шести моніторів, хоча Apple про це не говорить 3DNewsТехнологіі і ринок IT.

Як підключити 2 монітори до MacBook Pro M1?

Як підключити декількох зовнішніх моніторів з MacBook Pro і MacBook Air на M1

 • Спочатку вам потрібно придбати адаптер 4K DisplayPort. USB-C або HDMI.
 • Встановіть програмне забезпечення DisplayLink на свій Mac M1.
 • Підключіть Mac M1 до док-станції, а потім підключіть до нього всі зовнішні монітори.
BETATECH.COM.UA 2021