Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити музичну колонку до телефону

Table of Contents

iPhone

Увімкніть колонку і встановіть режим сполучення. Дізнатися про те, як включити режим сполучення, можна з керівництва, яке поставляється з колонкою.

Инструкция пользования колонкой JBL CHARGE 3

 • На телефоні відкрийте «настройки».
 • Натисніть «Bluetooth».
 • Перемістіть повзунок включення вправо.
 • Ви побачите список пристроїв, які розташовані поблизу с iPhone.
 • Знайдіть і натисніть на назву колонки.

Слухайте музику через портативну колонку. Тепер звук буде відтворюватись через вашу аудіосистему.

Навіщо?

Але перед цим варто дізнатися, навіщо взагалі використовувати Bluetooth-колонки. Може бути, це зовсім не так зручно, як здається на перший погляд? Давайте спробуємо розібратися, що до чого.

Насправді така гарнітура. це дуже зручно. Особливо якщо ви користуєтеся комп’ютером, ноутбуком або телефоном. На смартфоні, як правило, використовуються міні-колонки Bluetooth, які представляють собою один навушник, а ось на «залізних друзях». повноцінна гарнітура. Хоч і без проводів.

Зрозуміло, така штучка дуже і дуже зручна. Вам не доведеться «городити город» з численних проводочков, а потім думати, чи дотягнеться. Розміщувати такий пристрій на столі або полицях теж дуже комфортно. Давайте тепер розглянемо з вами всі переваги і недоліки, які таять в собі Bluetooth-колонки, а потім спробуємо підключити їх.

Види підключень Bluetooth-колонки

Для початку зазначимо, що у виробників портативних колонок існує якась стандартизація. Тобто, вони використовують кілька популярних методів підключення. Зазвичай це два наступних способу:

 • Підключення по Bluetooth. так званий «синій зуб» присутній в кожному смартфоні, планшеті, ноутбуці і багатьох мобільниках. Тому даний метод є універсальним. А ще він не вимагає проводів, про які можна було б затнутися. Але цей же спосіб є і самим енерговитратним.
 • Підключення по аудіокабель. останнім часом використовується все рідше. Однак деякі виробники все ж не забувають про відповідному роз’ємі. Неспроста: саме по дроту звук передається в кращій якості.

Вкрай рідко виробники бездротових колонок впроваджують якісь інші способи прийому звуку. Наприклад, хтось може використовувати для цих цілей Wi-Fi. Але такий метод не буде універсальним, адже передавати по Wi-Fi звук вміє не кожен пристрій. Тому давайте залишимо додаткові методи синхронізації колонки і смартфона за дужками, сконцентрувавшись на двох найпопулярніші способи підключення.

бездротове підключення

Якщо вами куплена Bluetooth-колонка, то вам точно захочеться використовувати її без залучення кабелю. Як уже було згадано на початку цієї статті, найчастіше для бездротової передачі звуку використовується Bluetooth. Версія «синього зуба» не грає великої ролі. в основному вона впливає тільки на витрату енергії і радіус дії. Якщо в колонку і смартфон вбудовані Bluetooth-чіпи різних версій, то в цьому немає нічого страшного. всі вони мають зворотну сумісність.

Найлегше здійснити бездротове підключення Bluetooth-колонки в тому випадку, якщо вона і ваш смартфон оснащені NFC-чипом. При його наявності досить прикласти колонку до спинки телефону, а далі пристрої синхронізуються автоматично. вам буде потрібно лише підтвердити цю дію, натиснувши кнопку «OK».

Якщо NFC в одному з гаджетів відсутня, то доведеться проводити ручне підключення. По крайней мере, в перший раз. Робиться це в такий спосіб:

 • Увімкніть бездротову колонку.
 • Перейдіть до панелі повідомлень на своєму смартфоні.
 • Утримуйте палець на кнопці Bluetooth. Також ви можете перейти до відповідного розділу за допомогою «Настройок».
 • Тут потрібно, по-перше, активувати Bluetooth, якщо до того він був вимкнений. Для цього використовується відповідний перемикач, що знаходиться в самій верхній частині розділу.
 • Натисніть кнопку «Пошук». Якщо ви тільки зараз активували Bluetooth, то пошук розташованих поблизу пристроїв може початися автоматично.
 • На екрані смартфона повинні відобразитися всі Bluetooth-пристрої, які в даний момент включені і знаходяться поруч. Натисніть на те, що за своїм найменуванням нагадує модель вашої Bluetooth-колонки.

Система запустить процес синхронізації. Цілком можливо, що від вас зажадають ввести цифровий код, розташований десь на дні колонки. Або ж вас попросять зробити з пристроєм якісь дії. скажімо, утримати кнопку харчування протягом трьох секунд. Але набагато частіше для вдалого сполучення взагалі не потрібно вчиняти будь-які дії.

Надалі підключення до колонки буде здійснюватися автоматично, як тільки вона виявиться включеної. Само собою, у вас для цього на смартфоні її потрібно активувати Bluetooth.

Що потрібно мати на увазі перед підключенням

Для досягнення найкращих результатів візьміть до уваги наступні рекомендації:

 • беріть пристрої одного бренду, однакових моделей, щоб не виникло проблем;
 • для підключення колонок не знадобляться дроти, з’єднання буде здійснюватися по Bluetooth.

Іноді можуть разом працювати і дві колонки різних виробників, але якщо ви не хакер з високим рівнем підготовки, який зможе «підправити» Bluetooth, то краще вибрати бездротові пристрої одного виробника.

готуємо комп’ютер

Тепер підключіть цей пристрій, а потім встановіть драйвера. Без цього у вас нічого не вийде. Після повинна з’явитися спеціальна програма, яка дозволить вам вмикати / вимикати «Bluetooth» на комп’ютері. Тільки потім можна буде думати, як підключаються Bluetooth-колонки.

Як налаштувати колонки в Windows

Знову ж правильним підключенням колонок до звукової карти і установкою необхідних драйверів зазвичай справа не. 12930

Як встановити драйвер для звуку (колонок, навушників) в Windows

Програмне забезпечення, яке займається управлінням звуковою картою, потрібно оновлювати після установки. 79060

Підключення колонок до телефону

Існує три способи підключення акустики до мобільного телефону, які діляться на дві групи: бездротові і дротяні. Зазвичай ті чи інші колонки підтримують тільки один із способів, тому потрібно заздалегідь вибрати найбільш підходящий.

  Просте підключення через аудіороз’єм діаметром 3,5 мм. Таким чином можуть підключатися практично будь-які стереопари, навіть обладнані кабелями RCA. В цьому випадку, правда, буде потрібно перехідник RCA-minijack. Послідовність підключення в такому випадку дуже проста: кабель від колонок включається в перехідник з боку розетки RCA, потім іншим кінцем перехідник вставляється в гніздо на корпусі телефону. Якщо у колонок кабель має 3,5 мм штекер, то перехідник з послідовності виключається. Після цього колонки включаються в мережу, налаштовується гучність, і можна починати слухати музику.

Бездротове ж підключення здійснюється за допомогою технології Bluetooth. Занадто далеко видаляти телефон від колонок в такому випадку не вийде, але відстань в будь-якому випадку буде перевищувати довжину практично будь-якого мідного кабелю, будь то micro-USB або акустичний провід. Bluetooth-колонки мають всі необхідні для якісного прослуховування музики параметри, дозволяють відтворювати файли з високим бітрейтом і працюють в широкому діапазоні частот. Правда, вартість хороших бездротових колонок часто в рази перевершує вартість дротових варіантів.

READ  Чому не включається ліхтарик на телефоні

При виборі колонок для мобільного телефону необхідно дотримуватися відповідність характеристик обладнання. не тільки потужності, але і опору. Невідповідність останнього може привести до поломки або колонок, або звукового процесора в смартфоні. Для зручності порівнювати можна параметри обраних колонок і гарнітури, що йде в комплекті з телефоном. Зазвичай допустимий опір не перевищує 4 Ом.

Таким чином, з’єднати колонки з мобільним телефоном дуже просто. процедура практично нічим не відрізняється від підключення гарнітури або навушників. Головне. вибрати оптимальне обладнання та уважно вивчити керівництво користувача, щоб не допустити помилок і поломок електронних пристроїв.

вибір колонок

У той час як комп’ютера можна підключити будь-акустичне обладнання, використання телефону в якості джерела звуку має деякі особливості. В першу чергу це обмеженість доступних роз’ємів. Абсолютна більшість телефонів обладнується лише одним роз’ємом 3,5 мм, що відразу звужує вибір колонок до мінімуму. підключити можна тільки найпростіші динаміки системи 2.0. Навіть лінійного виходу для сабвуфера на телефоні годі й шукати.

підключити, музичну, колонка, телефон

Друге обмеження. тип колонок. Як відомо, типів існує два:

 • активний. з вбудованим підсилювачем;
 • пасивний. без підсилювача.

При підключенні колонок до телефону використовувати можна тільки активні колонки. Пасивні будуть харчуватися від акумулятора телефону і швидко його посадять. Що стосується харчування, то підійде будь-яке обладнання. Якщо музика прослуховується в приміщенні, підійдуть і звичайні колонки, що включаються в електричну мережу. Для забезпечення мобільності існують невеликі моделі на батарейках або з вбудованим акумулятором.

Має значення, звичайно, і модель телефону. Так, компанія Apple виробляє спеціальні док-станції для своїх телефонів iPhone. Ці док-станції є компактними колонками, до яких смартфон підключається безпосередньо, без використання проводів. Крім офіційного обладнання можна використовувати один з безлічі аналогів, які володіють розширеним функціоналом:

 • підключення відразу двох пристроїв, одне з яких буде приєднано до основного гнізда, а друге. через роз’єм 3,5 мм, причому цей пристрій може не обов’язково бути iPhone або iPod, а телефоном на платформі Android або навіть MP3-плеєром;
 • паралельна зарядка пристрою;
 • годинник, будильник, календар;
 • радіо-приймач.

Існують і док-станції, спеціально призначені для Android-пристроїв і телефонів на інших, менш поширених, платформах. Функціонал їх приблизно аналогічний док-станцій від Apple.

Але якщо потрібно підключити до телефону звичайну стереопару, орієнтуватися доводиться на наступні їх параметри:

 • Потужність. Переплачувати за занадто потужну апаратуру немає сенсу, так як сам телефон не зможе забезпечити повну реалізацію її потенціалу. Цілком достатньо буде 5-6 Вт, що забезпечить достатню гучність.
 • Розміри. Оскільки основна функція колонок для телефону. мобільність, звукове обладнання повинно бути компактним.
 • Додаткові роз’єми. micro-USB для підзарядки колонок, якщо в них є вбудована батарея, а також роз’єм для карт пам’яті, щоб можна було слухати музику окремо від телефону.
 • Наявність вбудованого FM-приймача. Якщо ви любите радіо, така деталь може істотно поліпшити здатності телефону, приймач якого зазвичай досить слабкий.
 • Органи управління. Кнопка включення і регулятор гучності, щоб не повзати постійно в телефон.
 • Ємність акумулятора активних колонок.

Якщо співвіднести всі параметри вибираються колонок з характеристиками наявного телефону, можна підібрати оптимальне акустичне обладнання, яке буде радувати власника якісним звуком в будь-якій ситуації.

Підсилювачі звуку для колонок

Люди, які бажають отримувати тільки високоякісний звук, часто обзаводяться дорогими акустичними. 7505

Як підключити колонки до телефону

Щоб відтворити улюблені мелодії, людині потрібні не тільки сам файл і пристрій, здатний їх прочитати і перетворити в звук, але і хороші колонки. Звичайно могутній аудіоапаратура підключається до не менш потужним джерел звуку. персонального комп’ютера з якісної звуковою картою, здатною обробляти багатоканальний цифровий звук, ну або, на худий кінець, ноутбук з виходом 3,5 мм для підключення простий стереопари. Для найкращого звуку використовуються дорогі акустичні системи, що з’єднуються з домашнім кінотеатром або музичним центром.

Але всі ці варіанти підходять для стаціонарного відтворення музики або звукових доріжок відео та використовуються, в основному, в приміщеннях. Що ж робити, якщо потрібна мобільність? Можна підключити невеликі колонки до телефону. Для цього використовується той же вхід в мобільному телефоні, в який зазвичай встромляються навушники. mini-jack 3,5 мм. Здається, все просто. Але щоб телефон міг передавати на колонки звук, і вся система справно працювала, потрібно правильно підібрати обладнання і вивчити всі нюанси підключення колонок до мобільного телефону.

Популярні статті

Навушники. це дуже прості пристрої, і, як. 6890815

Динамічний випромінювач. це та частина колонки або. 5113297

Навіть самі високоякісні колонки не. 3020509

На сьогоднішньому ринку акустичної техніки. 2340887

Всім хочеться, щоб кохана, дбайливо зібрана. 1759454

Середньочастотний динамік, або інакше його ще називають. 1557755

Колонки будь-якого типу, як і будь-яка техніка, потребують. 1385273

Як відомо, для відтворення звукових хвиль в. 1309441

Як підключити міні-колонку до телефону?

Отже, ви стали щасливим володарем портативної аудіосистеми. Існує чотири найпопулярніші способи підключення Bluetooth-колонки до телефону. 3 з них провідні (через USB-порт або AUX-кабель), останній. бездротовий (по каналу bluetooth). Дротовими найчастіше користуються будинки, бездротовим. на вулиці, коли найменше хочеться думати, куди подіти дроти.

Як підключити колонку до телефону?

Смартфон вже давно перестав бути просто засобом зв’язку. На ньому грають в ігри, дивляться кіно і, звичайно ж, слухають музику. Вбудований динамік телефону не призначений для гучного відтворення звуків, тому багато хто замислюється про підключення колонок до телефону. Тим більше, що ринок портативних аудіопристроїв просто кишить різноманітними моделями.

Як підключити USB-колонку до телефону?

На смартфоні передбачений тільки один міні-джек (роз’єм 3,5 мм.), Тому звичайну стаціонарну аудіосистему до нього підключити не можна: вона вимагає наявності двох роз’ємів такого плану. З портативними колонками (наприклад, моделями, призначеними для підключення до ноутбука) простіше. Вони з’єднуються зі смартфоном в такий спосіб:

Как подключить колонку к телефону?

 • Через перехідник і спеціальний AUX-кабель. Він являє собою кабель з двома міні-джек на кінцях: один роз’єм вставляється в телефон, другий. в колонку. Коли мова йде про стаціонарні колонки, у яких зазвичай немає власного джерела живлення, дійте за такою схемою:
 • Купіть перехідник зі звичайного USB на міні-або мікро-USB;
 • Вставте відповідний роз’єм в телефон і приєднайте його інший кінець до колонок (тепер смартфон стане джерелом харчування для аудіо замість електромережі);
 • Об’єднайте два пристрої за допомогою AUX-кабелю.
 • Через AUX-кабель. З колонками, які можуть програвати музику без зовнішнього джерела живлення, використовується той же AUX-кабель без перехідника. Якщо все в прядки, на екрані смартфона з’явиться напис «Аудіо роз’єм підключений».
 • Через USB-кабель. Цей спосіб також призначений для пристроїв з власної батареєю або акумулятором. Можна використовувати навіть зарядний шнур, якщо він підходить. Зазвичай в комплекті з телефоном йде USB-кабель, в якому з одного боку знаходиться звичайний USB-роз’єм, підключений до зарядного пристрою, а з іншого. міні-або мікро-USB. Від’єднайте кабель від зарядки, вставте стандартний роз’єм в колонку, другий. в Smart.

Обмежена мобільність. основний недолік підключення через дроти, тому все частіше користувачі вибирають бездротові девайси.

Як підключити Bluetooth-колонку до телефону?

Більшість сучасних гаджетів сумісно Легкий Коннект між собою. Як підключити колонку Sony до телефону Xiaomi? Так само легко, як і в тому випадку, якщо виробники поміняються місцями і вам потрібно буде підключити колонку Xiaomi до Sony. Скористайтеся універсальної інструкцією:

 • Увімкніть колонку (при необхідності активуйте Bluetooth або режим пошуку вручну)
 • Зайдіть в меню «Налаштування» або «Параметри», виберіть розділ з Bluetooth.
 • Увімкніть пошук пристроїв.
 • У списку доступних до підключення гаджетів знайдіть свій аудіодевайс, здійсните підключення.
 • Коли обидва пристрої з’єднаються між собою, спробуйте включити будь-яку музичну композицію.
READ  Як підключити інтернет через мобільний телефон

Цікавий факт: якщо ви шукаєте відповідь на питання, як підключити до телефону колонку-bluetooth JBL, то процес трохи відрізняється. Включення девайса відбувається наступним чином: натисніть кнопку і утримуйте її до тих пір, поки не пролунає характерний сигнал і ободок навколо колонки не почне блимати двома кольорами: червоним і синім. Після цього виконайте всі кроки з інструкції вище.

Що робити, якщо колонки не підключаються?

Якщо жоден з вищевказаних способів не допоміг. краще зверніться до фахівців, які знаються на всіх тонкощах сучасних гаджетів.

Які існують способи підключення

На сьогоднішній день відомі два основних способи підключення динаміків до телефону:

 • дротове. через аудіокабель або AUX-кабель;
 • бездротове. через Bluetooth.

Перший вид використовується деякими виробниками смартфонів все рідше. Однак по дроту звук передається в набагато кращій якості, тому відповідний роз’єм все ще залишається у провідних виробників гаджетів.

Другий спосіб присутній у всіх смартфонах, планшетах і багатьох мобільних телефонах. Він вважається універсальним, але в той же час більш енерговитратним.

Довідка! Смартфони iPhone мають власні док-станції, які виконують роль компактних колонок з бездротовим підключенням.

Залежно від колонок

Для проводового підключення використовується аудіокабель, з двох кінців якого знаходяться роз’єми 3,5 мм. Біля такого роз’єму на динаміці обов’язково присутній напис AUX, що підтверджує його призначення (для підключення аудіокабелю). Один кінець кабелю вставляється в роз’єм на гаджет, другий. на динаміці.

Ще один вид проводового підключення здійснюється через кабель micro-USB. Один кінець кабелю закінчується роз’ємом micro-USB. другий. звичайним USB. Роз’єм micro-USB є на більшості сучасних смартфонів, крім iPhone з власними роз’ємами для док-станцій. Роз’єм micro-USB вставляється в отвір для нього на телефоні, USB. на динаміці.

Недоліком провідних пристроїв вважається їх обмежена мобільність. При необхідності перемістити колонку доводиться переміщати і смартфон. Але це компенсується відмінною якістю звучання без спотворень і економною витратою заряду акумулятора. Витрата заряду акумулятора при дротовому способі ідентичний витраті при прослуховуванні музики через навушники.

Для бездротового підключення використовуються Bluetooth-колонки, що мають компактні розміри. При цьому вони відтворюють якісний широкодиапазонне звук. Максимальна відстань динаміка від телефону при бездротовому підключенні завжди більше довжини будь-якого кабелю при провідному підключенні. Однак вартість Bluetooth-моделей відчутно вище ціни динаміків з кабельними роз’ємами.

Важливо! Колонки для телефону слід вибирати за відповідними показниками потужності і опору. Помилка може стати причиною поломки динаміка або звукового процесора смартфона.

Для посилення гучності звучання телефону при прослуховуванні пісні досить потужності 5-6 Вт, які забезпечують хорошу гучність. Опір пристроїв, як правило, не перевищує 4 Ом.

Як підключити колонку до телефону

Вбудовані в смартфон динаміки дозволяють прослуховувати музику через спеціальні програми. У більшості випадків для цих цілей використовуються навушники. Але в деяких ситуаціях виникає необхідність використовувати смартфон як музичний центр. Для посилення потужності звучання підключаються колонки.

Чи можна підключити колонки до телефону

Акустичні системи для стаціонарних пристроїв (наприклад, комп’ютера або музичного центру) не підійдуть для телефону з двох основних причин:

 • наявність єдиного роз’єму mini-jack 3,5 мм, до якого можна під’єднати тільки найпростішу стереопару 2.0;
 • обмеження типу використовуваних динаміків.

Довідка! Пасивні колонки живляться від акумулятора телефону, який при їх включенні швидко втрачає свій заряд.

У приміщенні в якості усилка можна використовувати звичайні динаміки, що працюють від електричної мережі. Для мобільного підключення створені спеціальні портативні моделі, які отримують заряд від батарейок або вбудованого акумулятора.

Підключення колонок до телефону: крок за кроком

 • Включити Bluetooth-колонку.
 • Знайти панель управління в смартфоні.
 • Перейти до кнопки Bluetooth, натиснути і утримувати для активації Bluetooth.
 • Натиснути кнопку Пошук на смартфоні.
 • На екрані з’являється перелік усіх Bluetooth-пристроїв, включених і знаходяться в зоні прийому. Натиснути на назву моделі бездротового пристрою.
 • При запуску синхронізації система може зажадати введення коду. Його можна знайти на паспортній таблиці пристрої.
 • Наступне підключення відбудеться автоматично за умови активації Bluetooth.

При будь-якому обраному способі навантаження на акумулятор телефону зростає. Тому при виборі гаджета любителям музики слід віддавати перевагу моделям з великою ємністю батареї.

Як підключити велику колонку до телефону?

Підключення провідний колонки до телефону через USB і AUX

Підключення здійснюється наступним чином: Вставте перехідник в гніздо телефону, а в нього USB кабель від колонок. Інший кінець кабелю USB з’єднайте з самими колонками. Таким чином, телефон буде використовуватися в якості джерела живлення

Чи можна підключити колонки від комп’ютера до телефону?

Підключення здійснюється наступним чином:

 • Вставте перехідник в гніздо телефону, а в нього USB кабель від колонок. Інший кінець кабелю USB з’єднайте з самими колонками. Таким чином, телефон буде використовуватися в якості джерела живлення
 • З’єднайте пристрої за допомогою кабелю AUX.

Чи можна підключити колонки від домашнього кінотеатру до телевізора?

З’єднайте кабелем роз’єм OPTICAL OUT на телевізорі з роз’ємом OPTICAL IN на приймачі кінотеатру. Обов’язково потрібно подавати аудіо сигнал з роз’єму виходу телевізора на роз’єм входу ресивера. В іншому випадку звук може не бути передано.

підключити, музичну, колонка, телефон

Як сполучити дві колонки?

 • на смартфон потрібно встановити програму JBL Connect (скачати в маркеті);
 • підключити одну з колонок до смартфону;
 • включити Bluetooth на всіх інших колонках;
 • вибрати в додатку режим «Вечірка» і з’єднати їх разом;
 • після цього всі вони синхронізуються між собою.

Чи можна підключити два пристрої по Bluetooth?

Чи може телефон бути одночасно підключений до декількох Bluetooth-пристроїв? Відповідь: Якщо версія інтерфейсу телефону нижче EMUI 8.0, ви можете об’єднати телефон до кількох пристроїв Bluetooth за умови, що ні один з пристроїв або тільки один пристрій є аудіопристроєм.

Що робити якщо телефон не підключається до Bluetooth колонці?

Вимкніть Bluetooth на смартфоні або ноутбуці, зачекайте 3 секунди і знову ввімкніть. це перезавантажить їх «підвішеному» Bluetooth модуль. Зачекайте приблизно ще 5-7 секунд і спробуйте виконати підключення.

Як підключити телефон до колонки JBL?

 • Розташувати сполучаються пристрої поруч.
 • Включити колонку, дочекатися сигналу на дисплеї або відповідної світлової індикації.
 • Виконати включення модуля бездротового зв’язку на колонці.
 • У смартфоні потрібно відкрити розділ налаштувань.
 • Вибрати колонку в переліку наявних варіантів.

варіант

Підключення додаткового динаміка до телефону через порт USB і AUX. Варто нагадати, що такий варіант необхідно використовувати, якщо колонки не оснащені вбудованим джерелом живлення, наприклад, для старої акустики торговельної марки Sven. У цьому випадку харчування буде надходити через провід USB.

Щоб з’єднати обладнання, знадобиться певний обладнання.

Процес синхронізації складається з декількох дій.

Замітка: використовуючи даний варіант з’єднання, рекомендується вибирати акустичне обладнання з посиленням. В іншому випадку з динаміків буде чути сторонній шум.

бездротове підключення

Сполучення по Bluetooth починається з «Настройок» смартфона або планшета (і не важливо на якій операційній системі. і на Android, і на iOS порядок дій схожий) і включення аудіосистеми. Далі багато залежить від виробника. Ті ж Sony пропонують перейти до сполученню відразу, посунувши колонку ближче до «джерела звуку».

READ  Як скинути графічний пароль на телефоні

А ось підключити колонку JBL вже існує поточне складніше. доведеться утримувати на корпусі портативної акустичної системи кнопки до тих пір, поки не загориться відповідний індикатор.

Незалежно від ситуації доведеться дочекатися моменту, коли в розділі Bluetooth на Android і iOS в розділі «Пристрої» чи не з’явиться назва моделі обраної акустики. Залишився останній крок. закінчити сполучення і перевірити працездатність.

Надалі описаний порядок дій скоротиться до пари дій: включення колонки, активація Bluetooth, вибір джерела для відтворення на смартфоні або планшеті (замість динаміка або до смартфонів. колонка).

Особливості

Якщо раніше мобільні телефони були рідкістю, зараз багатофункціональні смартфони доступні всім за рахунок багатого асортименту і доступної ціни. Одна з обов’язкових функцій мобільного телефону. музичний плеєр. Для прослуховування улюблених треків використовуються навушники, однак їх потужності часто буває недостатньо.

До стільниковому апарату можна під’єднати як маленьку портативну колонку, так і велику акустичну систему.

Щоб підключити колонку до телефону, можна скористатися одним з представлених нижче способів.

Замітка: два останні варіанти є провідними способами підключення. Як правило, їх використовують, щоб під’єднати звичайні старі колонки. Кожен із способів має певні переваги і недоліки. Бездротова синхронізація дуже зручна за рахунок відсутності необхідності використовувати кабель.

Однак дротове підключення більш надійне і просте, особливо для користувачів без досвіду.

Підключення колонки JBL

На ринку акустичного обладнання великою популярністю користується продукція торгової марки JBL. Це відомий бренд з Америки, який оцінили по достоїнству російські покупці.

Щоб виконати бездротове сполучення, необхідно дотримати ряд умов.

підключити, музичну, колонка, телефон

Процес підключення акустики JBL до смартфону відбувається за схемою, наведеною нижче.

Замітка: виконано перший сполучення, в подальшому синхронізація буде виконуватися автоматично. При використанні обладнання від американського виробника JBL до одного смартфону можна підключити одночасно дві колонки. В цьому випадку можна насолоджуватися гучним і об’ємним стереозвуком.

управління

Користуватися додатковим музичним обладнанням дуже просто. Насамперед потрібно ознайомитися з інструкцією по експлуатації колонки, щоб уникнути проблем при підключенні і використанні.

Управління технікою має ряд особливостей.

проводове

Розглянемо кілька способів дротову мережу.

провідна акустика

В інструкції докладно описуються кроки, пов’язані з вибором відповідного кабелю (часом виробник додає в комплектацію потрібний) і підключенням колонки до телефону. Експериментувати довго не доведеться. якщо у смартфона або планшета доступний потрібний роз’єм, то після підключення система автоматично визначить новий аудіовихід і запропонує почати відтворення не через динамік, а через колонку.

В інших випадках доведеться експериментувати: шукати перехідники (на Aliexpress обов’язково знайдуться відповідні), міняти режими відтворення і навіть завантажувати спеціальне програмне забезпечення. Але, як підказує практика: зайві дії принесуть несподівані плоди. висока якість звуку, що виключає втрати при передачі сигналу за допомогою бездротової технології.

бездротове з’єднання

Сучасна аудіотехніка широко використовує для синхронізації з іншими пристроями бездротові модулі. NFC. більш зручний варіант, але менш поширений. Він забезпечує велику дальність з’єднання, якісний сигнал, а крім того, саме по собі підключення не вимагає великої кількості дій. Для якісної передачі даних по Bluetooth потрібна підтримка кодеків AptX і LDAC (передача аудіо без втрати якості). Також тут обмежена дальність дії. близько 15 метрів.

 • Аудіопристрій необхідно включити в режим пошуку Bluetooth-пристроїв. для цього на передній панелі є відповідні кнопки.
 • У телефоні слід опустити шторку, знайти кнопку Bluetooth і відкрити додаткові параметри, щоб побачити список доступною для синхронізації техніки.
 • Коли нарешті з’явиться переліку пристроїв вибрати потрібну і підтвердити з’єднання.
 • Залишається включити улюблену музику, і можна насолоджуватися якісним і гучним відтворенням.
 • Для виконання подібного з’єднання обидва пристрої повинні бути обладнані відповідним модулем.
 • Обидва девайса включаються в режим синхронізації по NFC. У центру для цього є спеціальна кнопка (іноді режим потрібно шукати в джерелах сигналу), на мобільнику слід опустити шторку і знайти символ NFC.
 • Активувавши обидва пристрої, досить прикласти смартфон до центру. у нього є майданчик з символом NFC. Він автоматично підключення.
 • У плеєрі запускаємо улюблені треки.

дротове підключення

Є два способи підключити кабелем мобільний телефон до аудіосистеми. AUX- самий простий і зручний спосіб. Для того щоб виконати таке з’єднання, обидва пристрої повинні бути обладнані аудіо виходом. У акустичної системи він може бути винесений на передню панель і представлений роз’ємом 3,5 або 6,5, але набагато частіше він знаходиться ззаду у вигляді 2 виходів RCA ( «тюльпан» червоного і білого кольору). Для з’єднання буде потрібно кабель jack. jack / 2 RCA / 6,5.

Якщо музичний центр підтримує відтворення аудіо з флешок, і в ньому є роз’єм USB, то в якості альтернативи може виступити мобільник. Необхідно скористатися шнуром USB. microUSB і вставити його відповідними кінцями в обидва пристрої.

Як правильно підключити телефон до колонок музичного центру

Як би банально не звучало, але з музикою жити веселіше. Ми включаємо її не тільки під час відпочинку і свят, а й під час виконання різної роботи по дому: і робота «кипить», і час проходить непомітно. Найчастіше ми включаємо музику на телефоні. Але часом хочеться включити її голосніше, та й якість звучання не завадило б поліпшити. Проблему цю можна вирішити застосуванням зовнішньої акустики. Для цього потрібно знати, як підключити смартфон до колонок музичного центру. Саме про це і піде мова нижче.

Підключення до колонок від телевізора

Посилити гучність відтворюється за телефону музики, можна через телевізійні колонки. Якщо ви вмієте приєднувати смартфон до музичного центру, то і це підключення не складе труднощів. Для телевізора потрібен кабель jack-2RCA ( «тюльпан»). Кінець на 3,5 підключіть до мобільника (туди, де навушники), інший. до телевізора, віднісши штекери колір в колір з існуючими роз’ємами.

Виберіть на телевізорі режим AV1 або AV2 і включіть музику на телефоні. Регулювати гучність звучання можна на обох пристроях.

покроковий алгоритм

Для того щоб використовувати мобільний пристрій використовується як джерела сигналу стереосистеми, потрібно правильно виконати синхронізацію. Покрокова інструкція наведена нижче.

Важливо! Для такого типу з’єднання необхідно мати вхід з написом AUX або AUDIO IN. Аналогічний роз’єм для підключення навушників не підійде.

 • Купуємо або використовуємо кабель USB. microUSB / type-С з комплекту смартфона.
 • Вставляємо штекер microUSB / type-C в телефон.
 • Другою стороною вставляємо шнур в аудіосистему.
 • Вибираємо джерело сигналу. USB.
 • На смартфоні, відпустивши шторку вниз, вибираємо тип синхронізації «передача даних».
 • Вибираємо потрібну пісню і включаємо відтворення.

Підключення до переносної колонці

Для роботи перерахованих вище пристроїв необхідна наявність електричної мережі. Якщо ж ви хочете послухати гучну музику на природі, далеко від електрики, вас виручить автономна колонка з живленням від батарейок. До телефону вона підключається двома способами:

 • Через Bluetooth. бездротовий зв’язок (для тих колонок, які підтримують цю функцію). Для підключення потрібно включити колонку. Потім в телефоні зробити активної функцію Bluetooth. Після, запустити виявлення Bluetooth пристроїв. Коли смартфон виявить вашу колонку, підтвердіть її підключення. Якщо пристрій запитає код, то введіть стандартний. «0000».
 • За допомогою кабелю. Принцип підключення такої ж, як приєднання смартфона до музичного центру. Необхідно тільки підібрати відповідний штекер.

Як бачите, посилювати звукові можливості телефону можна різними способами. Головне. мати під рукою відповідні кабелі.

BETATECH.COM.UA 2021