Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити навушники Apple до Android

Table of Contents

Чому Airpods не підключаються?

Якщо навушники не підключені, пропустіть цей крок. Закрийте кришку, почекайте 15 секунд, потім відкрийте кришку. Натисніть кнопку настройки на футлярі і утримуйте її протягом 10 секунд. Індикатор стану повинен блимати білим кольором, який означає, що навушники Airpods готові до підключення.

Як підключити навушники Apple до iPad?

Як підключити бездротові навушники Airpods до Android-пристрою

 • Увімкніть Bluetooth на Android-пристрої.
 • Покладіть ваші Airpods в чохол-зарядку.
 • Відкрийте кришку.
 • Натисніть і утримуйте кнопку настройки до тих пір, поки індикатор статусу не загориться білим.

Як Airpods підключити до Android?

 • Відкрийте вікно установок Bluetooth на своєму пристрої, з яким ви збираєтеся використовувати Airpods.
 • Відкрийте кришку зарядного кейса Airpods, при цьому самі навушники повинні лежати в зарядному кейсі.
 • На задній частині корпусу зарядного кейса знаходиться маленька кнопка, натисніть і утримуйте її протягом декількох секунд.

Як підключити 2 пари Airpods до iPad?

Натисніть і утримуйте кнопку сполучення на друге Airpods або Beats, поки їх індикатор не почне пульсувати білим. Коли навушники з’являться в розділі меню «Інші пристрої», виберіть їх і дочекайтеся підключення. Тепер до вашого iPhone підключені відразу дві пари Airpods або навушників Beats.

Як підключити Airpods до iPad?

Створення пари між навушниками Airpods і iPad

 • Перейдіть на екран «Додому» на iPad.
 • Відкрийте футляр з навушниками Airpods і піднесіть його до iPad.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, потім торкніться «Готово».

Як Airpods працюють з Android?

Зате їх можна підключити до будь-якого пристрою, яке підтримує передачу музики і звуків по Bluetooth. Підключаються вони просто. потрібно відкрити кришку кейса і натиснути на єдину кнопку на корпусі, щоб індикатор почав блимати білим кольором.

Як підключити навушники Bluetooth до Android

З’єднання смартфона з гарнітурою забезпечується за допомогою різних технологій бездротової передачі інформації. Однак найпростішим і популярним варіантом є модуль Bluetooth. У стандартному режимі сигнал зберігає стабільність, якщо передається на відстань до 10 метрів. Новітні ж технології дозволяють розраховувати на впевнений прийом і на значно більшій дистанції. Деякі незручності може створювати устаткування, оснащене радіомодулем, наприклад, мікрохвильові печі, мультиварки, потужні радіопередавачі.

Мануал підходить для всіх моделей і марок смартфонів, які функціонують на платформі Android. Незначні відмінності можуть бути обумовлені особливістю інтерфейсу мобільного девайса.

Підключення бездротових навушників Honor

Для підключення бездротової гарнітури відомого бренду передбачена наступна послідовність дій:

 • Відшукати на корпусі навушників кнопку включення і привести аксесуар готовим до вжитку;
 • Довгим натисканням клавіші Bluetooth активувати передачу даних і дочекатися миготіння світлових індикаторів. червоного і синього;
 • В налаштуваннях смартфона відшукати пункт. «підключення по Bluetooth» і активувати його;
 • Тапнув по меню Bluetooth, викликати перелік доступних для підключення пристроїв;
 • Знайти модель гарнітури і тапнуть по кнопці «Підключити».

Про успішне підключення можна здогадатися за індикаторами: червоне світло повинен згаснути, а синій з миготливого повинен перетворитися в рівний і безперервний.

Чи можна підключити Airpods до Android

Незважаючи на те, що Airpods створені для яблучних пристроїв, підключення даної гарнітури до смартфону з Android можливо, і нічим не буде відрізнятися від алгоритму сполучення звичайних бездротових навушників. Головна умова для виконання синхронізації. наявність модуля Bluetooth, за допомогою якого відбуватиметься передача аудіо-сигналу.

підключити, навушники, apple, android

Для більшої зручності можна встановити на телефон спеціальні програми, наприклад, «AirBattery» або «Asistant Trigger». З їх допомогою пристрій визначить, вставлені навушники в вухо, після чого автоматично почне трансляцію аудіо. Єдиним недоліком використання Airpods на Android є відсутність доступу до таких функцій, як:

 • голосовий помічник Siri;
 • переривання запису після того, як навушник витягнутий з вуха;
 • контроль заряду і управління витратою енергії смартфона.

Підключення навушників TWS IS

Аналогічним способом можна виконати підключення гарнітури TWS IS. Керівництво актуально для модифікацій i11S, i7S, i12. Алгоритм простий:

 • На навушниках знадобиться активувати радіомодуль;
 • На телефоні через меню «Налаштування» або панель швидкого доступу включити передачу по Bluetooth;
 • Дочекатися, поки смартфон знайде доступні пристрої;
 • З переліку вибрати модель за назвою і дозволити утворення.

Якщо підключення пройшло успішно, почне блимати синій індикатор. Якщо ж синхронізувати пристрої не вдалося, знадобиться перезавантажити навушники (для цього потрібно натиснути і утримувати кнопку включення), а потім повторити процес.

Після виконання рестарту гарнітури необхідно натиснути кнопку включення і утримувати її до тих пір, поки датчики не почнуть по черзі мигати червоним і синім кольором.

Працює тільки один раз

Такі неполадки виникають після оновлення операційної системи. Нові версії драйверів конфліктують з прошивкою навушників. Проблема легко усувається, якщо на смартфоні буде відновлена ​​колишня версія ОС або оновлена ​​прошивка на Bluetooth гарнітурі.

Найчастіше проблема з підключенням бездротових навушників через Bluetooth виникає на iOS 13. Перевіреним рішенням є примусове перезавантаження iPhone з подальшим підключенням аксесуара. Якщо і це не допомагає, тоді. повторне поєднання двох пристроїв. На Android теж виникають подібні проблеми, проте рідше.

Підключення через Bluetooth

Універсальна покрокова інструкція передбачає виконання певних дій. Тому вам потрібно зробити наступне:

 • АктівіроватьBluetoothна смартфоні. Зробити це можна через меню налаштувань в розділі «Бездротові мережі» або панель швидкого доступу, опустивши шторку вниз;
 • Включити навушники. Для цього: компактні вкладиші витягти з кейса (футляра) і утримувати натиснутими «лівий / правий» протягом пари секунд. На повнорозмірних і накладних моделях натиснути на кнопку включення;
 • Якщо у гарнітури передбачено наявність вбудованого індикатора, він повинен почати мигати. У цей момент на смартфоні запустити пошук гарнітури, тапнув за однойменною клавіші;
 • Смартфон відшукає всі доступні пристрої і запропонує вибрати потрібний варіант. Знайти модель навушників і тапнуть за назвою, щоб запустити процес синхронізації.
READ  Який формат відео підтримує телевізор

Після того як процес сполучення успішно завершиться, навушники будуть готові до роботи.

Включення і підготовка навушників

Bluetooth навушники не завжди здатні забезпечити якісну бездротовий зв’язок. Але якщо правильно налаштувати і відкалібрувати гарнітуру, можна отримати хорошу підтримку голосу і звуку навіть на самих бюджетних моделях.

Как подключить airpods к андроид устройству

 • Перш ніж підключати навушники до телефону, необхідно зарядити обидва пристрої. В іншому випадку вони можуть відключитися в момент сполучення або в процесі використання;
 • Як тільки індикатор зарядки потухне (або, навпаки, засяє рівним світлом), можна приступати до виконання процедури;
 • При першому підключенні телефон і навушники повинні перебувати в безпосередній близькості один від одного, на відстані приблизно 1-2 метри.

Про тонкощі підключення, синхронізації і подальшої експлуатації докладно зазначено в інструкції, яка є в комплекті пристрою, однак у більшості моделей принцип підключення бездротових навушників до телефону Android не сильно відрізняється.

Налаштування навушників в Windows 10

Ви підключили навушники до аудіогнезда комп’ютера з Windows 10, тепер потрібно налаштувати програмну частину. Для початку я пропоную простий варіант настройки навушників в Windows 10 за допомогою нової панелі управління. Натисніть на кнопку «Пуск», потім знайдіть значок шестерінки і натисніть на нього. Відкрилася панель управління Windows 10, в якій вам потрібно вибрати пункт «Система». Ви потрапили в налаштування системи. Тепер знайдіть в списку, який розташований в лівій частині, розділ «Звук» і перед вами з’явиться панель керування звуковим пристроєм.

Перше, що вам необхідно зробити це вибрати пристрій виводу, яке буде відтворювати звук. Натисніть на спливаюче меню і виберіть ваш пристрій. Перед назвою пристрою має бути слово «Динаміки». Якщо у вас не встановлена ​​окрема звукова карта або інший звуковий інтерфейс, швидше за все, але не обов’язково, пристрій буде називатися Realtek.

У моєму випадку у мене в комп’ютері встановлено декілька звукових інтерфейсів, в якості демонстрації я буду використовувати звукову карту Creative Sound Blaster ZxR.

Тепер, коли ви вибрали потрібний пристрій, необхідно встановити прийнятний рівень гучності. Поки ви не знаєте на якому значенні гучності ваші навушники будуть звучати комфортно, рекомендую встановити її на невелике значення, наприклад, на 25 одиниць. Деякі навушники на значенні 25 гратимуть тихо, інші голосно, але в будь-якому випадку такий рівень гучності не повинен зашкодити навушники або налякати вас дуже гучним звуком.

Ви вже повинні чути звук в навушниках. Якщо його досі немає, і ви знаєте, що звуковий інтерфейс комп’ютера точно робочий, потрібно перегорнути сторінку вниз і знайти пункт «Параметри пристроїв і гучності додатків». Натисніть на це меню. Ви побачите настройки гучності для кожного із запущених додатків, які працюють зі звуком. Переконайтеся, що для кожної програми коштують необхідні вам значення. Для прикладу я запустив 2 музичних плеєра, один з яких має гучність 100 одиниць, другий 50 одиниць.

У цьому меню ви можете гнучко налаштовувати бажану гучність для кожної програми. Переконайтеся, що ці значення не рівні 0, інакше ви не будете чути звук від них.

Якщо звуку до сих пір немає, значить або навушники, або звуковий інтерфейс комп’ютера з Windows 10 не працюють в штатному режимі і необхідне втручання досвідченого користувача або адміністратора.

Як підключити та налаштувати навушники до комп’ютера з Windows 10

Фізичне підключення навушників до комп’ютера з Windows 10 здійснюється точно також, як і до будь-якого іншого комп’ютера. Вам необхідно знайти аудіогнезда, яке позначено зеленим кольором. Зелений колір означає, що до цього гнізда можна підключити або навушники, або колонки.

Рожевий колір означає, що до гнізда потрібно підключити мікрофон, а синє означає, що це гніздо призначене для підключення до нього зовнішнього пристрою захоплення звуку.

Нас цікавить гніздо з зеленим кольором.

Колірна диференціація гнізд використовується на стаціонарних комп’ютерах, на вбудованих або окремих внутрішніх і зовнішніх звукових картах. Але якщо ви хочете підключити навушники до ноутбука з Windows 10, гніздо може не бути позначено зеленим кольором. Взагалі, на ноутбуках, найчастіше, є лише одне гніздо і вибирати вам не доведеться. Воно буде мати чорний колір, або колір корпусу ноутбука. Але в будь-якому випадку, гніздо буде в єдиному екземплярі і навушники потрібно підключити до нього. Це справедливо для 90% сучасних ноутбуків, які призначені для домашнього використання. Якщо у вас на руках виявився екзотичний ноутбук, який має кілька аудіогнёзд, вам потрібно бути уважним і прочитати інструкцію до ноутбука, або подивитися на колірну диференціацію гнізд.

Ви підключили навушники до аудіогнезда, тепер потрібно налаштувати операційну систему Windows 10 для роботи з навушниками.

Ми домовимося, що звукова карта комп’ютера знаходиться в робочому стані, і для неї встановлені відповідні драйвера.

Глибока налаштування звуку навушників в Windows 10

Пропоную вам ознайомиться з більш глибокої налаштуванням звуку навушників в Windows 10, яка може знадобиться для досягнення найкращої якості звучання музики та ігор. Необхідно натиснути на кнопку «Панель управління звуком». Ви опинилися в вікні управління звуковими пристроями Windows 10. Насамперед вам потрібно вибрати відтворює пристрій. Для ілюстрації я буду використовувати звукову карту Sound Blaster ZxR.

Виберіть пристрій і натисніть на кнопку «Налаштувати». Виберіть режим «Стерео». Встановіть галочку «Широкосмугові динаміки лівий і правий». Після цього ми повернемося у вікно управління звуковими пристроями Windows 10. Тепер натисніть кнопку «Властивості». Необхідно вибрати вкладку «Додатково» і натиснути на кнопку «За замовчуванням». Це поверне настройки, які рекомендує виробник для цього звукового пристрою. Якщо в цьому режимі звук в навушниках буде працювати, значить, все в порядку. В цьому випадку можна експериментувати з налаштуванням частоти дискретизації і Бітність звуку. Але, звичайно, цього не потрібно.

Все, тепер звук в навушниках в Windows 10 має працювати нормально. Якщо звуку все ще немає, переконайтеся, що у вас на комп’ютері встановлено вірні драйвера для звукового пристрій і воно активно. Якщо драйвера встановлені, але звуку все ще немає, швидше за все, проблема серйозна і вимагає втручання технічного фахівця в сервісному центрі.

Вибір режиму навушників в налаштуваннях вашої звукової карти

Всі операції, які я описав вище, є обов’язковими. Однак, не завжди їх буває досить. Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 встановлена ​​проста звукова карта з драйверами, які надає операційна система, описаних вище дій буде достатньо.

Але якщо у вас встановлені фірмові драйвера з необхідним додатковим програмним забезпеченням, потрібні додаткові дії.

Для ілюстрації я наведу вам інтерфейс для налаштування для моєї звукової карти Creative Sound Blaster ZxR.

Як бачите, мені необхідно додатково активувати режим відтворення звуку в навушниках в фірмовому програмному забезпеченні, яке управляє роботою звукової карти. У верхній частині скріншота видно перемикач, який змінює режим відтворення з навушників на динаміки і навпаки. Якщо я буду виконувати всі дії, які описані в статті вище, але забуду включити навушники в фірмовій програмі, звуку в навушники не буде.

Для звукових карт Realtek це також справедливо, але тільки в тому випадку, якщо для них встановлено фірмове програмне забезпечення для глибокого управління звуковою картою. Наприклад, на скріншоті зверху видно, що в програмі управління Realtek можна вибрати зелене гніздо (до якого підключаються навушники) і задати йому режим роботи «Навушники».

READ  Як налаштувати Sony Playstation на телевізорі

Це необхідно зробити обов’язково, тому що вона впливае на роботу пристрою з конкретним типом звуковідтворювального обладнання. Як ми знаємо, навушники можуть мати значення опору в дуже широкому діапазоні від 16 до 300 Ом і вище. Це означає, що звукова карта повинна подавати на них сигнал з різною силою струму. При підключенні колонок такого вибору для звукової карти немає, тому що колонки, в основному, є активними і самостійно займаються перетворенням сигналу, отримуючи від звукової карти сигнал з певними значеннями по силі струму і напруги.

Іншими словами, перевірте чи є на комп’ютері з Windows 10 фірмове програмне забезпечення управління роботи звукової карти, і якщо воно є переконайтеся, що в ньому ви виставили режим роботи з навушниками. Це важливо як для якості звуку, так і для того, щоб звук в навушниках взагалі з’явився.

Які функції будуть працювати з Android?

Більшість функцій Airpods з андроїдом будуть діяти так само, як і з iPhone. Наприклад, сенсорні датчики на навушниках, які виконують безліч різних функцій, лише двома дотиками. При цьому не дістаючи телефон з кишені. Також навушники обладнані мікрофоном, це величезний плюс для тих, хто повинен постійно перебувати на зв’язку. Особливо в холодну пору року.

функціонал Airpods

Вище ми дали відповідь на питання, чи сумісні Airpods з Android. можна сміливо купувати симпатичне пристрій і пов’язувати його зі смартфоном. Однак навушники розроблялися для техніки Apple в першу чергу. з цим пов’язано урізання можливостей.

 • Отримати доступ до функції управління голосом. для цього необхідний голосовий асистент Сірі, встановлений тільки на техніку Apple;
 • Індикатор заряджання, це не буде видно. не вийде контролювати відсоток заряду без спеціального додатку;
 • У момент витягування навушника включена музика не буде зупинятися на паузу.

На допомогу прийдуть два додатки. потрібно підключити Droidpods або AirBattery. щоб відстежувати заряд батареї і час автономної роботи пристрою.

Всі інші функції як і раніше доступні, ви зможете без проблем підключити налаштувати Airpods на Android і насолоджуватися зручністю і комфортом!

Як саме підключити Airpods

Купили новеньке пристрій і хочете оцінити можливості? Пора розібратися, як підключити навушники Airpods до Android через Bluetooth. Все дуже просто. розбереться навіть недосвідчений користувач:

 • Візьміть смартфон Android і зробіть свайп, щоб відкрити панель швидкого доступу;
 • Натисніть на іконку Bluetooth-підключення;
 • Переконайтеся в тому, що чохол від навушників закритий;
 • Переверніть його і затисніть круглу кнопку на зворотному боці корпусу;
 • Відкрийте кришку чохла і дочекайтеся, поки індикатор між вушками не почне блимати білим кольором;
 • Тепер відкрийте меню Bluetooth-підключень на телефоні і знайдіть в списку пристрій;
 • Клацніть по кнопці «Підключити» і дочекайтеся установки з’єднання!

Ось і все, настройка завершена. Можна приступати до прослуховування музики або перегляду фільмів, розмов з друзями або близькими на Android через Airpods.

У відео ви можете подивитися процес підключення більш детально і наочно:

Ми розібралися, підключаються чи Airpods до Android. якщо ви все зробите за інструкцією, зможете поєднати два девайса. Пора приступити до наступної частини огляду. обговоримо, які функції доступні і недоступні користувачам.

Як підключити Airpods до Xiaomi

При включенні гарнітури необхідно зайти в пункт «Пошук пристроїв Bluetooth» на телефоні і вибрати пристрій, що підключається, щоб відбулося сполучення між пристроями. Звичайна активація Bluetooth не дасть позитивного результату в підключенні.

Чи можна підключити

Багато користувачів цікавляться, чи підходять навушники Apple Airpods до Android. давайте пошукаємо відповідь на це питання! Незважаючи на те, що девайс створений для яблучної техніки, користуватися ним можуть всі. Але є одна умова. наявність в смартфоні Bluetooth-модуля, адже сполучення відбувається за допомогою цієї бездротової технології. Операційна система смартфона значення не має. Пристрій дійсно є одним з кращих пропозицій на ринку (нехай і дуже дорогим). Тому спробувати варто! Тепер ви точно знаєте, чи працюють бездротові навушники Airpods c Android. пора переходити до питань підключення?

Підключення до Android

Дочекайтеся, поки індикатор між навушниками всередині кейса почне блимати білим кольором і створиться Bluetooth-пара.

Перейдіть в Bluetooth меню свого Android телефону і виберете навушники Airpods для підключення. Готово!

Як підключити до Samsung

У випадку з Samsung. затискаєте кнопку на зворотному боці кейса. Шукайте свої навушники серед Bluetooth-пристроїв. Підключаєтеся і насолоджуєтеся своєю музикою.

Як підключити навушники Airpods до Android

Як підключити навушники Airpods до Android. Багато пристроїв, випущені компанією Apple для власних фірмових комплектуючих, цілком сумісні зі смартфонами на платформі Android. Серед подібних гаджетів можна виділити навушники Airpods, в процесі підключення і при роботі яких все ж є кілька важливих нюансів. Далі ми опишемо процедуру їх з’єднання з телефоном.

Як підключити навушники Airpods до Android

Для підключення даних навушників до смартфону використовується Bluetooth, що працює точно так само, як і на будь-яких інших пристроях, що підтримують подібний тип з’єднання. Перед підключенням обов’язково помістіть Airpods в кейс для бездротової зарядки.

На деякий час натисніть і утримуйте кнопку на зворотному боці зарядного футляра. В результаті повинен буде заблимати єдиний білий індикатор поруч з осередками для навушників.

Завершивши включення Airpods, на Android-пристрої, відкрийте системне додаток «Налаштування» і знайдіть розділ «Bluetooth». Його розташування може змінюватися в залежності від моделі смартфона.

Активуйте Bluetooth і, дочекавшись завершення пошуку підтримуваних гаджетів в зоні досяжності, виберіть навушники із загального списку пристроїв.

Додатково буде потрібно підтвердити процес сполучення, як і для будь-якого іншого девайса.

Після виконаних дій навушники будуть готові отримання від зарядного футляра. Обов’язково перевірте, чи працюють вони, і, якщо немає, повторіть описану процедуру. Більша увага в такому випадку варто приділити присутності Airpods в кейсі і рівню зарядки.

Головною особливістю роботи даних навушників на будь-яких смартфонах, за винятком фірмових комплектуючих Apple, виступає відсутність підтримки багатьох функцій. Наприклад, на Android-пристроях стає неможливих голосове управління через відсутність Siri. Більш того, також будуть недоступні деякі датчики, включаючи індикатор зарядки.

Незважаючи на сказане, основні функції Airpods, не пов’язані з підключеним гаджетом, працюватимуть в звичайному режимі, дозволяючи насолоджуватися контентом з найвищою якістю звуку. Однак не варто забувати про періодичної зарядці навушників.

Чому Airpods не підключаються до телефону?

Перевірте яка iOS встановлена ​​на вашому iPhone. Якщо все ж навушники не підключаються до iPhone, то необхідно вже перезавантажити сам Bluetooth на телефоні. Для цього заходимо в «Налаштування. Bluetooth. Викл. Увімкнути» або робимо це через «Центр управління». Через секунд 10 навушники Airpods повинні підключитися до iPhone.

Що робити якщо Airpods не підключаються до Android?

Якщо навушники не підключені, пропустіть цей крок. Закрийте кришку, почекайте 15 секунд, потім відкрийте кришку. Натисніть кнопку настройки на футлярі і утримуйте її протягом 10 секунд. Індикатор стану повинен блимати білим кольором, який означає, що навушники Airpods готові до підключення.

Як знайти Airpods в кейсі на Android?

 • Перейдіть на сторінку iCloud.com.
 • Виконайте вхід за допомогою ідентифікатора Apple ID.
 • Відкрийте програму «Знайти iPhone».
 • Клацніть «Всі пристрої», потім виберіть навушники Airpods.

Як підключити навушники від iPhone до Android?

У деяких користувачів склалася думка, що Airpods працюють тільки з iPhone, але це не так. Бездротові навушники Apple сумісні з усіма пристроями, що мають Bluetooth-модуль. Це не складніше, ніж підключити будь-які інші наушнікі.28 травня 2019 р.

READ  Як користуватися бездротовими навушниками Mi

Як підключити аїр Свіч до Android?

 • Помістіть Airpods всередину футляра, якщо ви не зробили ще цього раніше.
 • На пристрої з Android відкрийте «Налаштування».
 • Виберіть пункт Bluetooth.
 • Відкрийте кришку кейса з Airpods.
 • Натисніть і утримуйте кнопку на задній частині коробки, поки індикатор не закліпав білим світлом.

Як Airpods працюють з Android?

Зате їх можна підключити до будь-якого пристрою, яке підтримує передачу музики і звуків по Bluetooth. Підключаються вони просто. потрібно відкрити кришку кейса і натиснути на єдину кнопку на корпусі, щоб індикатор почав блимати білим кольором.

Як підключити Airpods 2 до Android?

Як підключити Apple Airpods до Android?

 • Відкрийте кейс, не дістаючи навушників
 • Затисніть круглу кнопку на зворотному боці кейса на 2-3 секунди
 • Як тільки індикатор, розташований між навушниками, почне блимати білим кольором, відпустіть кнопку

Стоп! А можна підключити Apple Watch до Android офіційно?

Офіційною можливості підключення немає

Офіційно не вийде. Але якщо не можна і сильно хочеться, то можна. нехай і обхідним шляхом.

Офіційно розумні годинник Apple сумісні тільки з iPhone. У Google Play немає і навряд чи з’явиться додаток для підключення заповітного гаджета до операційної системи головного конкурента.

Apple Watch можна підключити до Android-смартфону через Bluetooth для отримання повідомлень про дзвінки та повідомлення, як це відбувається з іншими розумними годинами.

Але хіба все це зможе вас зупинити?

Вибирайте свіжі годинник на базі watchOS 6: Series 3, 4 або 5

Нові Apple Watch Series 5 і Apple Watch Series 3, які до сих пір залишаються в продажу

Так, після виходу watchOS 6 години Apple Watch стали досить самостійним пристроєм. Після установки оновлення необов’язково, щоб в кишені був iPhone під час їх регулярного використання.

Как подключить наушники Apple AirPods к телефону Samsung, Xiaomi, чтобы показывало заряд наушников

Однією з особливостей нової версії операційної системи виявився вбудований App Store, який можна використовувати прямо з екрану розумних годин. Будь-софт з його допомогою на них можна поставити без допомоги смартфона Apple.

«Диктофон», «Калькулятор», «Подкасти». всі ці нові додатки разом з апдейтом можна спробувати навіть на Apple Watch Series 1 або Series 2. Але сьогодні їх потужності для цього відверто не вистачає.

Найкраще зупинитися на Series 3, Series 4 або нових Series 5. розкрити майже всі їх можливості на watchOS 6 вийде навіть разом зі смартфоном на базі операційної системи Android.

Як користуватися Apple Watch, коли у тебе Android. Це важко

У мережі вистачає обговорень підключення Apple Watch до Android-смартфонів. Це найпопулярніші розумні годинник на ринку з спритним інтерфейсом і зручною системою заміни ремінців. Не дивно, що їх хочуть носити не тільки власники iPhone.

Але чи можливо це? Раніше на це питання можна було дати однозначну відповідь. ні. Сьогодні ситуація змінилася, і ми дамо кілька порад з цього приводу.

Як підключити Apple Watch до смартфону на базі Android

iPhone 11 також впорається з цим завданням

❶ Активувати Apple Watch через iPhone. Щоб використовувати розумні годинник з Android, обійтися без смартфона Apple на 100% не вийде. Він потрібен для початкового налаштування розумних годин, їх поновлення, заливки на них музики для прослуховування офлайн через бездротові навушники.

Підійде будь-який смартфон Apple на базі iOS 13. Ця версія операційної системи доступна на iPhone SE, iPhone 6s і новіших пристроях. Його не доведеться носити з собою, тому це може бути навіть гаджет в абсолютно убитому стані.

Шкода, але iPhone 5s і iPhone 6 на iOS 12 будуть працювати з Apple Watch максимум тільки на watchOS 5. Вона помітно менше самостійна, тому наша затія разом з нею провалиться.

iPhone стає сервером для Apple Watch

Підключити iPhone до мережі і залишити вдома. Дослідним шляхом нам вдалося з’ясувати, що ви можете отримувати Push-повідомлення на годинник від більшості додатків, навіть якщо iPhone не поруч. Наприклад, це точно працює з Telegram.

iPhone, до якого прив’язані Apple Watch, в даному випадку виступає в якості сервера для повідомлень. Тому він повинен бути підключений до інтернету, але може перебувати за сотні кілометрів від розумних годин.

Його можна під’єднати до блоку живлення і бездротової мережі і кинути в ящик робочого столу. Діставати його звідти майже не доведеться.

Apple Watch без проблем підключаються до будь-якого Wi-Fi

❸ Підключити годинник до режиму модему Android. Apple почала робити свої розумні годинник максимально самостійними, коли додала в них eSIM. Це сталося в Apple Watch Series 3 в 2017 році.

За логікою компанії, годинник разом з електронною версією SIM-карти можна взяти з собою туди, куди не можна iPhone. Наприклад, з ними можна сміливо йти в аквапарк, дзвонити і листуватися без смартфона.

Шкода, що eSIM в Apple Watch у нас до сих пір не доступна. Тому якщо годинник поруч з iPhone, вони використовують його мобільні дані або підключення до бездротової мережі. Якщо немає, підключаються до Wi-Fi.

Роздати інтернет на Apple Watch. питання пари секунд

Якщо використовуєте Apple Watch з Android, ніхто не заважає вам активувати на смартфоні режим модему і підключити свої розумні годинник до нього.

В цьому випадку ви зможете повноцінно використовувати всі додатки з доступом до інтернету навіть поза дією мережі Wi-Fi. Вийде, наприклад, послухати музику в Apple Music через Airpods.

До яких можливостям Apple Watch все одно не буде доступу

Дзвонити і писати повідомлення з Apple Watch без eSIM і iPhone вийде

У нас не вийшло отримати доступ до можливостей Apple Watch, які використовують звичні стільникові мережі. це стандартні дзвінки і SMS.

Первая конфигурация AirPods Pro — Как подключить наушники к устройству Android?

Проте, сьогодні це не найбільш затребувані можливості навіть в смартфонах, а про розумні годинник і говорити не доводиться. Цим нюансом можна знехтувати.

Підводимо підсумки: що потрібно для конекту Apple Watch до Android

Apple Watch можна підключити до Android

Для нашої затії без смартфона Apple обійтися не вийде. Підійде iPhone SE, iPhone 6s на базі iOS 13 або щось новіше. Він потрібен для початкового налаштування годин і стане сервером для отримання повідомлень. При цьому його можна залишити вдома.

З Android на Apple Watch без eSIM не запрацюють дзвінки через стільникові мережі та SMS. Останнє без проблем заведеться. Для додатків, яким потрібно підключення до інтернету, підійде режим модему з будь-якого смартфона.

У підсумку, сьогодні зв’язка Apple Watch Android стає ще на крок більше можливої. Вона особливо актуальна, якщо у вас просто два смартфона на різних системах. Тоді вони відмінно покажуть себе разом з розумними годинами.

BETATECH.COM.UA 2021