Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити навушники jbl до телефону

Table of Contents

Airpods

Деякі моделі бездротових навушників, такі як Airpods, цілком сумісні з Android-пристроями, але в процесі з’єднання мають кілька відмінностей від представленої інструкції. Наприклад, в разі вже заявленої периферії від Apple буде потрібно заздалегідь помістити гарнітуру в зарядний кейс, переконатися в наявності достатньої кількості заряду і тільки після цього переходити до підключення.

Детальніше: Як підключити навушники Airpods на Android

2.1 Підключення популярних моделей. Jbl, Xiaomi, Honor, Sony, Jabra;

Всі популярні бездротові Bluetooth навушники, підключаються до смартфону за схемою описаною вище. Але є цікаві нюанси, які можуть спростити життя. Деякі ТОП’овие моделі такі як Sony WH-1000XM3, мають NFC-чіп. За допомогою цієї функції, можна зробити із двох пристроїв, просто притуливши телефон до навушників. Але в навушниках і в телефоні, повинна бути підтримка NFC. Інструкція така:

 • В налаштуваннях телефону включаємо NFC;
 • Включаємо навушники і притуляє навушники до телефону (на навушниках є іконка NFC на одній з чаш, притуляти потрібно саме цим боком). Після виявлення навушників, телефон або автоматично включить Bluetooth, або видасть повідомлення про необхідність підключення;
 • Навушники підключені.

Якщо у вас виникли проблеми з NFC, задавайте питання в коментарях. Мені в перший раз довелося повозитися =)

Підключення гарнітури до телефону на Windows

Смартфон з платформою Windows відрізняється від двох попередніх схемою управління. Як налаштувати Bluetooth гарнітуру на стабільну роботу, якщо необхідно скористатися телефоном на базі ПО від Windows, описано нижче:

Перехід в пунктах меню. етапи підключення Що потрібно робити
Звернення до розділу швидкого доступу Щоб знайти розділ з настройками, потрібно увійти в пункти меню і вибрати значок з написом «Все параметри»
Звернення до списку налаштувань У переліку налаштувань потрібно вибрати опцію «Пристрої»
Активація Bluetooth на обох пристроях Для підключення Bluetooth потрібно пересунути прапорець в режим «Увімкнути» і виконати аналогічну дію для бездротової гарнітури

Якщо коректної роботи гаджета при з’єднанні з телефоном не спостерігається, варто повторити спробу. При відсутності зв’язку з гарнітурою можна зробити висновок, що вона не сумісна з ОС Windows, встановленої на смартфоні. У разі виникнення причинами збою в роботі навушників можна ознайомитися в останніх розділах статті.

Як підключити аудіопристр до iPhone

ОС iPhone забезпечує користувачеві мобільного телефону автоматичне підключення до девайсу. Покрокова інструкція:

 • На першому етапі перевіряють, чи горить індикатор живлення на корпусі гаджета wireless.Еслі сигнал відсутній, потрібно натиснути на кнопку підключення батареї і утримувати її протягом декількох секунд. Автоматично запуститься режим виявлення.
 • На другому кроці в розділі з настройками гаджета вибирають пункт для сполучення через Bluetooth.Актівацію можна також провести в «Центрі управління» (для моделі iOS 7 І вище немає необхідності спочатку потрапляти в загальний розділ налаштувань. користувач відразу потрапляє в пункт меню Bluetooth).
 • Якщо пристрої справні, провести синхронізацію не складе проблем. процес піде автоматіческі.Владелец iPhone вибирає назву аксесуара в списку доступних і встановлює з’єднання простим дотиком.

Швидкість установки залежить від того, які технології застосовуються у виробництві гарнітури. стандартні Bluetooth або Airpods. Для останнього варіанту досить просто відкрити чохол з навушниками. аудіофайли можна буде прослухати в автоматичному режимі. У першому випадку доведеться почекати деякий час.

Коли з’єднання потрібно скасувати, всі дії виконуються в зворотному порядку. Можна відключити саме аудіопристрій. Додатково з’єднання може бути перервано в загальних налаштуваннях Bluetooth (тоді ні один з пристроїв не зможе під’єднатися до iPhone). Якщо немає бажання повністю закривати доступ до Bluetooth гарнітур, вибирають значок з навушниками в меню телефону і відключають їх.

Бажають зберегти приватність налаштувань можуть видалити відомості про підключення в відповідному пункті меню. В іншому випадку, з’єднання буде автоматично запускатися на iPhone за чинним каналу.

У рідкісних випадках гарнітура для аудіо не виявляється. Для перевірки справності та усунення можливих неполадок потрібно підключити навушники до іншого телефону. Цілком можливо, що проблема полягає в самому апараті.

Як підключити бездротові китайські навушники, якщо під рукою не виявилося оригінальних? У цьому випадку не варто дивуватися, якщо пару з блютузом телефону пройде з затримкою, або не вийде зовсім. Гаджети невідомого виробника не завжди працюють коректно.

Відмінності операційних систем

Оперативність відтворення аудіо залежить від моделі телефону, який приймає сигнал з гаджета, і від дерева налаштувань. У даному розділі представлені алгоритми меню, що дозволяють підключити смартфони на Windows, Android, iOS. У них присутні як зовнішні, так і функціональні відмінності (останні. менш критичні і, як правило, інтуїтивно зрозумілі користувачеві).

Як підключити бездротові Bluetooth навушники до телефону

Для підключення бездротових Bluetooth навушників до телефону, потрібно здійснити сполучення пристроїв:

 • Увімкніть Bluetooth в телефоні і включіть навушники;
 • Зробіть Bluetooth навушники видимими для телефону. затисніть на 5-10 секунд кнопку включення або окрему кнопку сполучення по Bluetooth (може бути по іншому, дивіться інструкцію до навушників);
 • Зайдіть в налаштування Bluetooth, в телефоні. Виконайте пошук пристроїв. Телефон повинен знайти навушники;
 • Виберіть в списку знайдених Bluetooth пристроїв модель ваших навушників і підключіть навушники;
 • У рідкісних випадках навушники, для правильного підключення, запитують пін-код (за стандартом. це 1111, або вказано на коробці / в інструкції до навушників).
 • Для підключення Bluetooth навушників до іншого телефону, потрібно розірвати з’єднання і зробити пару заново, з іншим пристроєм (в гарнітурах з multipoint, можна не розривати з’єднання).

Якщо не вийшло підключитися, задавайте питання в коментарях, в подробицях і з скріншот.

Навушники з NFC-чіпом

Цей вид Bluetooth-гарнітури відрізняється від раніше наведених прикладів, так як дозволяє підключатися значно швидше, використовуючи вбудований NFC-чіп. Єдиною умовою для роботи подібних навушників виступає наявність відповідного чіпа не тільки в гарнітурі, але і на Android-пристрої.

READ  Як оновити програму на телефоні

  Насамперед включите навушники за допомогою відповідної кнопки, розташованої на корпусі. Зазвичай процедура включення функції NFC вказана в стандартній інструкції виробника.

На телефоні відкрийте системне додаток «Налаштування» і в розділі «Бездротові мережі» увімкнітьАрхів «NFC». Її розташування, так само як і у випадку з Bluetooth, може відрізнятися на різних смартфонах.

 • Наступним і останнім кроком піднесіть телефон до навушників і підтвердіть підключення на екрані. Різновид запиту безпосередньо залежить від виробника гарнітури і Android-пристрої.
 • Подібна гарнітура мають високу ціну і зустрічається вкрай рідко, тому акцентувати увагу на інструкції варто тільки при наявності подібних навушників.

  Як підключити Bluetooth навушники JBL Live 400BT, 500 або 600 до смартфону

  Для того, щоб підключити навушники JBL Live 400BT, 500 або 600 до смартфону на Android, не потрібно встановлювати ніякого додаткового програмного забезпечення.

  Якщо у вас є труднощі з підключенням, нижче представлений покроковий процес підключення на прикладі Honor 20 Pro з Android 10.

  Інструкція по підключенню JBL до телефону

  Насамперед бажано включити Bluetooth на смартфоні, а потім вже на навушниках. Такий порядок не обов’язковий, але якщо зробити навпаки, може виникнути проблема коли індикатор JBL блимає синім, але не підключається.

  Щоб активувати Bluetooth на телефоні, зайдіть в меню Налаштування та відкрийте розділ Bluetooth. після чого пересуньте вправо відповідний повзунок.

  Потім включите Bluetooth на навушниках, натиснувши відповідну кнопку. Індикатор навушників повинен заблимати синім кольором.

  Тепер на смартфоні, щоб розпочати пошук доступних до підключення пристроїв, потягнувши по екрану пальцем знизу вгору. Після декількох секунд в списку доступних пристроїв повинно відобразитися назва ваших навушників JBL.

  Щоб підключитися до них, просто натисніть на їх назву. На екрані має з’явитися повідомлення, що навушники підключені.

  На цьому все, тепер можна слухати музику або дивитися фільми!

  Якщо не виходить, то спробуйте зробити описане вище ще раз і подивіться можливі причини через які навушники можуть не підключатися.

  Зазначеним способом можна підключити до телефону не тільки моделі серії Live, а й будь-які інші бездротові Bluetooth навушники JBL.

  Фірмовий додаток Headphones від JBL

  Додатково (але не обов’язково) можна встановити додаток, яке в маркеті називається My JBL Headphones.

  У ньому є еквалайзер, за допомогою якого можна погратися зі звучанням навушників на телефоні, а також подивитися деяку інформацію про моделі JBL і способах їх експлуатації.

  У цій інструкції ми розповіли як підключити навушники JBL Live до смартфону на Android. Сподіваємося, вона вам допомогла. Якщо є питання. задайте їх у коментарях.

  Інші корисні статті по навушників JBL ви знайдете в розділі Навушники JBL

  Особливості підключення JBL Harman

  Серія JBL Harman на думку багатьох фахівців. найкраща серед бездротових навушників в своєму ціновому сегменті. Ось універсальна інструкція, яка допоможе впоратися з підключенням більшості моделей.

  Підключення до PC

  Щоб підключити навушники JBL до ноутбука, потрібно виконати такі дії: 1. Активувати навушники (кнопка на нижньому торці навушника).2. Відключити попереднє з’єднання (наприклад, зі смартфоном).3. Активувати Bluetooth на комп’ютері: Пуск → Налаштування (значок шестерінки) → Устройства.4. У меню, вибрати пункт «Bluetooth і інші пристрої», потім натиснути на вкладку «Додавання нового пристрою».5. Підключити навушники JBLT450BT.

  Останні оновлення Windows 10 дозволяють легко знайти потрібний меню підключень.

  Індикатор активності Bluetooth на комп’ютері розташований в треї (зліва від часу і дати). Коли активований, то буде активним відповідний значок.

  Вирішуємо поширені проблеми

  Бездротова технологія не завжди працює без перебоїв і помилок. Часто користувачам не вдається відразу налаштувати підключення, або вони починають відчувати проблеми при спробі повторного з’єднання.

  Переважна більшість збоїв при синхронізації виникає за такими найпростішим причин:

  • Відстань між гаджетами занадто велике. стабільне підключення може бути забезпечено на відстані до 10 метрів.
  • В результаті збою або дій користувача збережені дані аутентифікаційні були видалені. потрібно провести процедуру повторного підключення «з нуля».
  • Відключений Bluetooth на одному з пристроїв. зв’язок на навушниках активується різними методами, в зв’язку з чим користувач може помилитися і не включити Bluetooth.
  • Акумулятор розряджений. часто виробник постачає незаряджені пристрої і попереджає про необхідність зарядки.
  • Збій в операційній системі. вирішується звичайної перезавантаженням телефону.

  Поломку аудіо можна визначити за такими ознаками:

  • Навушники не визначаються жодним з доступних пристроїв (планшетом, телефоном, ноутбуком і т. П.).
  • Світлова індикація і звукові сигнали не працюють.
  • Гаджет не реагує на підключення до мережі живлення.

  Визначити проблеми з модулем Bluetooth на телефоні може тільки фахівець. займатися перепрошивкой пристрою і спробами самостійного ремонту не варто.

  Підключаємо навушники JBL на Android

  Послідовність підключення часто описана в комплектної інструкції, яка зводиться до:

  • Увімкніть навушники, щоб вони увійшли в режим сполучення або активуйте його, натиснувши / затиснувши виділену кнопку. Переконайтеся, що кольоровий індикатор пристрою блимає синім або іншим кольором.
  • Зайдіть в налаштування смартфона і перейдіть в пункт Bluetooth (шлях відрізняється в залежності від оболонки девайса).
  • Активуйте Bluetooth і запустіть пошук активних пристроїв.
  • У списку з’явиться модель ваших затичок.
  • Натисніть на неї і дочекайтеся сполучення.
  • При успішному коннекте звук зі смартфона почне передаватися на бездротової девайс.

  Увага! Якщо пристрій не вдалося підключитися після появи в списку доступних, то вимкніть його від інших девайсів і спробуйте заново. Альтернативний варіант. зарядити бездротової аксесуар і відкотити його до заводських налаштувань.

  Після першого підключення навушники будуть підключатися до телефону автоматично. Якість звуку на Android частково залежить від версії Bluetooth і підтримуваних двома девайсами кодеків. Повний перелік останніх вказано в супутніх документах або на офіційному сайті виробника гарнітури / смартфона.

  У наш час на ринку електронних пристроїв конкурують дві системи, які принципово відрізняються один від одного. Почнемо з найбільш бюджетної і поширеною версією телефонів на базі Android. Щоб включити гарнітуру на телефоні з системою Android, необхідно виконати наступні маніпуляції:

  • Після включення гарнітури увійдіть телефоні в розділ налаштувань, для цього натисніть на зображення шестерінки або відкрийте відповідний розділ на головному екрані, потягнувши шторку з панеллю задач вниз.
  • Перейдіть в розділ «бездротові мережі» і знайдіть там пункт «Bluetooth», виконайте активацію даного сервісу. Для цього натисніть на значок Bluetooth або перетягніть бігунок в активне положення.
  • Система почне автоматичний пошук пристроїв в межах зони дії сигналу Bluetooth, тому для сполучення з гарнітурою краще тримати пристрої поруч.
  • Якщо все було виконано правильно, в списку з’явиться бажана модель навушників з відповідною назвою, тепер підключаємося до необхідної гарнітурі.
  • Звук буде транслюватися в навушники, при бажанні можна відкрити параметри гарнітури і подивитися характеристики, а також рівень заряду батареї. При повторному включенні об’єднати пристрої буде відбуватися автоматично.

  Підключення навушників jbl до телефону

  Підключити навушники jbl до телефону досить просто, тому процес не повинен викликати труднощів, проте для розуміння рекомендуємо прочитати інструкцію, що йде в комплекті з придбаним обладнанням.

  Bluetooth навушники використовують спеціальний вбудований датчик потрібно підключити до телефону, комп’ютером або планшетом, для його активації необхідно просто включити харчування на гарнітурі. У навушників jbl на корпусі є спеціальна кнопка включення живлення, необхідно натиснути на неї і утримувати протягом декількох секунд.

  READ  Як зробити щоб не відстежили телефон

  При виконанні активації повинен заблимати індикатор, розташований поруч з кнопкою, це буде означати, що пристрій готовий до підключення до телефону. Вам залишиться лише налаштувати параметри експлуатації на телефоні. Оскільки підключення на Android і на iPhone значно відрізняється, варто розглянути окремо кожен з варіантів під’єднання гарнітури.

  Як підключити JBL до телефону через Bluetooth: чому не працює

  Чому не виходить встановити підключення?

  Імовірність виникнення проблем при підключенні Bluetooth-пристрої до смартфону зведена до мінімуму. алгоритми давно відточені до ідеалу, так що шанси зіткнутися з труднощами прагнуть до нуля. Проте, трапляється всяке, і якщо ваші навушники не підключаються, варто переконатися в першу чергу, що вони взагалі працюють. Спробуйте вимкнути і включити їх, підключіть провід живлення і повторіть синхронізацію ще раз. можливо, в гарнітурі просто сіла батарейка.

  Підключення навушників jbl до телефону

  Підключити навушники jbl до телефону досить просто, тому процес не повинен викликати труднощів, проте для розуміння рекомендуємо прочитати інструкцію, що йде в комплекті з придбаним обладнанням.

  Bluetooth навушники використовують спеціальний вбудований датчик потрібно підключити до телефону, комп’ютером або планшетом, для його активації необхідно просто включити харчування на гарнітурі. У навушників jbl на корпусі є спеціальна кнопка включення живлення, необхідно натиснути на неї і утримувати протягом декількох секунд.

  При виконанні активації повинен заблимати індикатор, розташований поруч з кнопкою, це буде означати, що пристрій готовий до підключення до телефону. Вам залишиться лише налаштувати параметри експлуатації на телефоні. Оскільки підключення на Android і на iPhone значно відрізняється, варто розглянути окремо кожен з варіантів під’єднання гарнітури.

  Як підключити JBL навушники до телефону через Bluetooth: чому не працюють

  Ви зібралися насолодитися відмінним звуком і через Bluetooth підключити бездротові навушники JBL до телефону, але щось пішло не так? Причин може бути декілька, але, якщо підійти до проблеми правильно, завдання можна вирішити.

  Підключаємо навушники JBL на Android

  Послідовність підключення часто описана в комплектної інструкції, яка зводиться до:

  • Увімкніть навушники, щоб вони увійшли в режим сполучення або активуйте його, натиснувши / затиснувши виділену кнопку. Переконайтеся, що кольоровий індикатор пристрою блимає синім або іншим кольором.
  • Зайдіть в налаштування смартфона і перейдіть в пункт Bluetooth (шлях відрізняється в залежності від оболонки девайса).
  • Активуйте Bluetooth і запустіть пошук активних пристроїв.
  • У списку з’явиться модель ваших затичок.
  • Натисніть на неї і дочекайтеся сполучення.
  • При успішному коннекте звук зі смартфона почне передаватися на бездротової девайс.

  Увага! Якщо пристрій не вдалося підключитися після появи в списку доступних, то вимкніть його від інших девайсів і спробуйте заново. Альтернативний варіант. зарядити бездротової аксесуар і відкотити його до заводських налаштувань.

  Після першого підключення навушники будуть підключатися до телефону автоматично. Якість звуку на Android частково залежить від версії Bluetooth і підтримуваних двома девайсами кодеків. Повний перелік останніх вказано в супутніх документах або на офіційному сайті виробника гарнітури / смартфона.

  У наш час на ринку електронних пристроїв конкурують дві системи, які принципово відрізняються один від одного. Почнемо з найбільш бюджетної і поширеною версією телефонів на базі Android. Щоб включити гарнітуру на телефоні з системою Android, необхідно виконати наступні маніпуляції:

  • Після включення гарнітури увійдіть телефоні в розділ налаштувань, для цього натисніть на зображення шестерінки або відкрийте відповідний розділ на головному екрані, потягнувши шторку з панеллю задач вниз.
  • Перейдіть в розділ «бездротові мережі» і знайдіть там пункт «Bluetooth», виконайте активацію даного сервісу. Для цього натисніть на значок Bluetooth або перетягніть бігунок в активне положення.
  • Система почне автоматичний пошук пристроїв в межах зони дії сигналу Bluetooth, тому для сполучення з гарнітурою краще тримати пристрої поруч.
  • Якщо все було виконано правильно, в списку з’явиться бажана модель навушників з відповідною назвою, тепер підключаємося до необхідної гарнітурі.
  • Звук буде транслюватися в навушники, при бажанні можна відкрити параметри гарнітури і подивитися характеристики, а також рівень заряду батареї. При повторному включенні об’єднати пристрої буде відбуватися автоматично.

  Послідовність кроків при підключенні навушників JBL до мобільного телефону

  Для сполучення бездротових навушників і смартфона необхідно виконати наступне:

  • Зарядіть як мобільний пристрій, так і навушники JBL. Розрядка пристроїв в момент їх першого сполучення, як мінімум, не бажана;
  • Подбайте, щоб ваш телефон і навушники знаходилися в безпосередній близькості один від одного. Занадто велика відстань між пристроями може викликати проблеми з їх підключенням; Додайте навушники поруч з телефоном
  • Увімкніть ваш телефон і навушники JBL; Увімкніть навушники JBL
  • Відкрийте на телефоні шторку повідомлень. Знайдіть в переліку опцію «Bluetooth» і включіть її; Увімкніть Bluetooth на вашому пристрої
  • На телефоні відкриються настройки Bluetooth і перелік підключених пристроїв;
  • Залежно від версії вашої ОС натисніть на напис «Додати пристрій», «Пошук пристрою», або «Оновити»; Натисніть на «Пошук» для здійснення процедури пошуку пристроїв
  • Через кілька секунд ваша гарнітура JBL буде виявлена. Якщо вона не була виявлена, тоді в момент пошуку пристроїв на телефоні активуйте на навушниках режим сполучення. Для цього затисніть на кілька секунд кнопку сполучення. Якщо ви не знаєте, чи є на ваших бездротових пристроях така кнопка, тоді зверніться до їх мануалу. У багатьох випадках функціонал кнопки сполучення бере на себе кнопка включення гарнітури, яку також необхідно затиснути на кілька секунд. Після чого індикатор на JBL замигает; Індикатор навушників JBL замигает блакитним
  • Коли ваш телефон виявить навушники, і вони відобразяться в списку знайдених пристроїв; Навушники JBL відобразяться в списку пристроїв
  • Тапніте на їх назву для виконання процедури сполучення; Тапніте на їх назву для створення пари

  Якщо ви не бачите своєї бездротової гарнітури JBL в списку, то це відбувається тому, що виробники іноді використовують скорочені псевдоніми для своїх продуктів. Або в деяких випадках вельми розпливчасті назви. Але, як правило, ви побачите фактичну назву продукту в списку доступних пристроїв, що підлягають підключенню. Ви також можете помітити інші пристрої для підключення. Але поки ви не натиснете на назви цих пристроїв, ви не будете з’єднані з ними.

  • Відбудеться між пристроями пару. Зазвичай момент сполучення буде відзначений в навушниках звуковим сигналом, а індикатор сполучення перестане блимати. JBL відобразяться зі статусом підключених (Connected); Навушники JBL будуть підключені
  • Залишилося перевірити, чи є звук. Увімкніть будь-яку музичну композицію, і насолоджуйтеся якісним і соковитим звучанням від JBL. Залежно від елементів управління вашої пари ви зможете перемикати відтворення, відстежувати навігацію, збільшувати і зменшувати гучність, управляти телефонними дзвінками. Ви також можете викликати асистента за допомогою функціоналу ваших навушників і працювати вже з ним;
  • При наступному включенні бездротова гарнітура стикується автоматично.

  Підключення до iPhone

  Сполучення гарнітури з iPhone дещо відрізняється від представленого вище варіанти, перш за все пов’язано це з особливостями розташування основних параметрів і сервісів в головному меню мобільника.

  READ  Як імпортувати контакти на iPhone

  Однак система Bluetooth дозволяє швидко і легко підключатися до різних пристроїв без скачування додаткових додатків і установки адаптують програм. У зв’язку з цим підключення бездротової гарнітури до телефону також не займе багато часу, просто виконайте наступні дії:

  • Після увімкнення телефону та навушників зайдіть в головне меню системи і перейдіть до розділу Bluetooth, виконайте вхід в нього. Також можна пройти в даний розділ, потягнувши вниз шторку на головному екрані.
  • Активуйте сервіс, потягнувши бігунок в активне положення.
  • Після пошуку сполучених пристроїв виберіть необхідне назву пристрою і натисніть на нього для під’єднання.
  • Тепер звук буде передаватися на навушники, вам залишиться лише відрегулювати гучність.
  • При повторному підключенні система буде автоматично виконувати сполучення з гарнітурою.
  • Операція по підключенню до iPhone трохи відрізняється від такої для «зеленого робота»:
  • В меню знаходимо іконку «Налаштування» або переходимо туди, відкривши статус-бар.
  • Прямуємо в розділ «Bluetooth».
  • Перемикаємо тумблер інтерфейсу в активне положення. Він автоматично запустить пошук активних пристроїв поблизу.
  • Серед інших вибираєте свою модель JBL (Tune 120 TWS, T110BT або інші).
  • насолоджуєтеся музикою.

  Встановлювати супутнє ПО не знадобиться. Відключають гарнітуру, помістивши ту в кейс (актуально для вкладишів), відключивши навушники через кнопку харчування або деактивувати BT в шторці повідомлень.

  Перепідключення бездротових навушників JBL до смартфону

  Ця частина може бути трохи складніше. Більшість навушників JBL автоматично підключаються до вже зв’язані з ними раніше телефону при включенні їх харчування (за умови, що телефон доступний для сполучення). Проте, для ряду пристроїв може знадобитися ручна перенастроювання при кожному його повторному включенні. Це дратує? Так. Але c цим не складно впоратися.

  підключити, навушники, телефон

  Як підключити Bluetooth навушники JBL Tune 120 TWS до телефону

  Створіть із лівого і правого навушника. Для цього вийміть їх з зарядного кейса і натисніть 3 рази на лівий і правий навушник, після чого виконається їх автоматичне сполучення.

  Вхід у режим Bluetooth-підключення. Для цього натисніть і утримуйте правий навушник протягом 5 секунд.

  Відкрийте Bluetooth на своєму телефоні, знайдіть пристрій «JBL Tune 120 TWS», встановіть з’єднання.

  Примітка: ✓ Після першого сполучення наступні підключення будуть виконуватися автоматіческі.✓ Навушники JBL Tune 120 TWS мають можливість використання одного навушника в якості Bluetooth-гарнітури. Для цього застосовується правий навушник, в якому є вбудований мікрофон.

  Підключення навушників JBL Tune 220 TWS до телефону

  Навушники JBL Tune 220 TWS оснащені Bluetooth 5.0, який може підтримувати швидке і стабільне з’єднання. Також JBL TUNE 220TWS сумісний як з iPhone, так і з пристроями Android.

  підключити, навушники, телефон

  При першому використанні JBL TUNE 220TWS виконайте наступні кроки для підключення Bluetooth навушників JBL TUNE 220TWS до телефону:

  Створіть із лівого і правого навушників JBL TUNE 220TWS: витягніть навушники з батарейного відсіку і тричі натисніть на лівий і правий навушник, після чого виконається автоматичне сполучення навушників між собою.

  Увімкніть навушники JBL TUNE 220TWS в режим сполучення зі смартфоном. Для цього утримуйте правий навушник протягом п’яти секунд.

  Відкрийте Bluetooth в своєму телефоні і знайдіть «JBL TUNE 220 TWS», щоб завершити з’єднання.

  Навушники JBL не вдалося підключитися до телефону, що робити

  Якщо навушники не підключаються до PC, смартфону або планшету, можливі наступні причини проблеми і їх вирішення:

  • занадто велика відстань між пристроями. Все залежить від того, який адаптер встановлений в смартфоні і навушниках. Фахівці радять при підключенні тримати два пристрої поруч. Ця відстань не повинна перевищувати 10 метрів. Додаткові перешкоди сигналу створюють стіни;
  • в настройках не активована функція «Збережене з’єднання». В такому випадку доведеться повністю провести підключення після перезавантаження;
  • збій в роботі пристрою. Може бути як у смартфона, так і самих навушників. Вирішується перезавантаженням;
  • пристрій підключено, але немає звуку. У цій ситуації допоможе налаштування звуку, можливо, просто виключена гучність.

  Популярною причиною несправності є неуважність власників. Треба перевірити:

  • включені навушники;
  • включений Bluetooth на пристроях;
  • заряджені чи навушники і смартфон.

  h2 20,0,0,0,0.-

  Як підключити JBL ReflectFlow

  Вкладиші ReflectFlow від компанії JBL. нові навушники для заняття спортом. Дуже зручні в застосуванні і легко підключаються до різних пристроїв.

  Бездротові внутрішньоканальні навушники JBL TUNE 120 TWS h2 16,0,0,0,0.-

  Підключення до PC

  • Активувати навушники (кнопка на нижньому торці навушника).
  • Відключити попереднє з’єднання (наприклад, зі смартфоном).
  • Активувати Bluetooth на комп’ютері: Пуск → Налаштування (значок шестерінки) → Пристрої.
  • У меню, вибрати пункт «Bluetooth і інші пристрої», потім натиснути на вкладку «Додавання нового пристрою».
  • Підключити навушники JBLT450BT.

  Останні оновлення Windows 10 дозволяють легко знайти потрібний меню підключень. Індикатор активності Bluetooth на комп’ютері розташований в треї (зліва від часу і дати). Коли активований, то буде активним відповідний значок.

  Сполучення бездротових JBL T110BT

  Модель JBL T110BT. це внутрішньоканальні навушники, з’єднані проводом. Крім самого пристрою в комплекті є USB кабель для зарядки і накладки різних розмірів. Процедура підключення практично не відрізняється від цього ж процесу в інших моделях.

  Особливості підключення JBL Harman

  Серія JBL Harman на думку багатьох фахівців. найкраща серед бездротових навушників в своєму ціновому сегменті. Ось універсальна інструкція, яка допоможе впоратися з підключенням більшості моделей.

  Як підключити навушники JBL Harman до смартфону

  Для початку необхідно включити Bluetooth адаптер самих навушників. Для цього натиснути на кнопку «ВКЛ». Вона знаходиться на одному з навушників знизу або збоку.

  • Активувати Bluetooth на телефоні (кнопка включення знаходиться на верхній шторкою). Натиснути на неї, включити Bluetooth, зайти в налаштування. Якщо іконки Bluetooth на верхній шторкою немає, потрібно зайти в меню Bluetooth через загальні настройки, в підпункті «Мережі і підключення».
  • У пошуку пристроїв знайти Bluetooth навушники. Для синхронізації потрібно натиснути на потрібний пристрій.

  h2 7,0,0,0,0.-

  Підключення до iPhone

  Щоб підключити модель JBL Tune 120TWS до iPhone, потрібно:

  • Затиснути на кілька секунд кнопку включення навушників.
  • В iPhone відкрити систему налаштувань.
  • В налаштуваннях вибирається пункт Bluetooth.
  • Чи включається функція бездротового з’єднання.
  • На екрані з’являється таблиця «Інші пристрої» з доступними для підключення варіантами.

  Щоб швидко підключитися, відстань між навушниками і iPhone має бути не більше 10 метрів.

  Підключення JBL Reflect Flow до смартфону

  Підключитися до телефону можна, виконавши кілька простих дій:

  • Чи включаються навушники JBL Reflect Flow. Для цього затискається відповідна кнопка, одночасно запускається і функція Bluetooth.
  • Другий етап. включення Bluetooth на Android. Для цього відкриваються «Налаштування» (іконка у вигляді шестерінки), потім натискається на пункт «Мережі і підключення».
  • Коли Bluetooth включений на обох пристроях, на смартфоні в меню «Пошук пристроїв» потрібно натиснути на сигнал від Reflect Flow.

  h2 17,0,0,0,0.-

  BETATECH.COM.UA 2022