Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити навушники Xiaomi air 2

Table of Contents

Xiaomi Mi Air 2 SE: як підключити нові, і що робити, коли перестали підключатися

Нові бездротові Mi Air 2 SE TWS від Xiaomi вже тиждень як продаються (в Китаї, по крайней мере). Кажуть, вони прям зі старту дуже сподобалися публіці і користуються просто Мегапопулярні.

в тому числі і тому, що ця модель теж спочатку орієнтована на роботу як зі смартфонами «рідний» марки Xiaomi та іншими Android-моделями, так і з iPhone. У зв’язку з цим, коротенько про те.

як підключити навушники Xiaomi Mi Air 2 SE TWS до смартфону або планшету

Значить, модель Mi Air 2 SE TWS до iOS- або Android-девайсу підключається наступним чином:

 • якщо навушники зовсім нові (тобто тільки що з коробки і ще жодного разу не підключалися), то перед першим підключенням рекомендується зарядити їх повністю (тобто вкладаємо їх в кейс і підключаємо його до USB-порту комп’ютера або зарядного пристрою через кабель) або, якщо час не дозволяє, залишити їх не менше, ніж на 10 хвилин (і протягом цього часу не можна виймати навушники з кейса);
 • далі заряджені Xiaomi Mi Air2 SE виймаємо з кейса, після чого навушники повинні включитися і переключитися в режим сполучення автоматично (і, якщо смартфон у вас Xiaomi з MIUI і Bluetooth у нього не відключений, то навушники він «побачить» теж сам, про що тут ж повідомить відповідним повідомленням);
 • включаємо Bluetooth-модуль смартфона ( «Налаштування» «Bluetooth» увімкнення);
 • в списку знайдених пристроїв знаходимо і Тапа «Mi Air 2 SE» (якщо система зажадає код, вводимо 0000. тобто чотири нулі).
 • по-перше, Xiaomi Mi Air 2 SE вміють запам’ятовувати останню Bluetooth-пару, тобто смартфон або планшет, до якого підключалися в останній раз, навушники знаходять автоматично;
 • по-друге, щоб навушники підключилися до смартфону / планшету автоматично, досить відкрити кришку кейса;
 • по-третє, в даний час функцію повідомлень про виявлення навушників підтримують такі моделі Xiaomi:

Як перезавантажити навушники Xiaomi Mi Air 2 SE

Це на той випадок, коли в процесі експлуатації смартфон перестав «бачити» навушники, або вони не підключаються, або не грають, або грає тільки один. Такі проблеми теж іноді трапляються.

При цьому, якщо Mi Air2 SE не били, чи не впускали і довго не купали, то в переважній більшості випадків такого роду неприємності відбуваються з причини програмного збою. Простіше кажучи, навушники заглючить. Отже, усунути проблему можна стандартним і найефективнішим способом, а саме шляхом так званої «жорсткої перезавантаження» навушників, тобто примусового скидання їх програмного забезпечення до заводських налаштувань.

Перезавантаження Xiaomi Mi Air2 SE проводиться таким чином:

 • вкладаємо обидва навушника в їх зарядний кейс (кришку не закриваємо);
 • натискаємо на сенсорну панель будь-якого навушника і утримуємо натискання протягом не менше 3 секунд, поки світлодіодний індикатор не почне блимати червоним і синім. перезавантаження виконана;
 • тепер відкриваємо налаштування Bluetooth смартфона і видаляємо поточну пару з Mi Air2 SE;
 • після цього підключаємо навушники до смартфону заново (створюємо нову пару, процедура звичайна. див. вище).

Як підключити Bluetooth-навушники до телефону Xiaomi. інструкція

Для сучасної людини невід’ємною частиною повсякденного життя стала телефонна гарнітура. Займаючись своїми справами, можна паралельно спілкуватися з друзями, слухати аудіокниги, музику і новини. Тому багато користувачів замислюються, як підключити бездротові навушники до телефону Xiaomi. Сьогодні ми відповімо на це питання.

Перше підключення Bluetooth-навушників Xiaomi до телефону

Перед тим, як перейти до інструкції по підключенню, зверніть увагу на такий момент, як перевірка версії Bluetooth на вашому телефоні. Чому це важливо? Справа в тому, що підключити Redmi AirDots до смартфону можна тільки по Bluetooth версії 4.2 і вище. Через BT 4.0 навушники не підключаються.

Щоб уникнути проблем, відкриваємо на телефоні з ОС Android додаток «Налаштування». Прокручуємо список опцій до кінця. Нам потрібен пункт «Про телефоні» (або «Довідка» «Відомості про апаратне забезпечення»). Саме тут вказано номер версії бездротового модуля Bluetooth.

Другий важливий момент перед підключенням стосується самих навушників. Вони повинні бути заряджені, а то й повністю, то хоча б на 50%. Після того як всі зазначені вище рекомендації виконані, можна перейти до виконання інструкції.

 • Дістаньте навушники Xiaomi з зарядного кейса.

Поки «затички» знаходяться в кейсі, встановити сполучення з телефоном неможливо.

Кожен раз, коли ви дістаєте навушники з зарядного кейса, вони автоматично включаються. Щоб сполучення пройшло успішно, потрібно вимкнути гарнітуру.

Для цього на кожному з навушників Redmi AirDots натисніть і приблизно 3-5 секунд утримуйте фізичну кнопку (це може бути сенсорна панель, якщо у вас, наприклад, Xiaomi AirDots Pro або Mi AirDots). При відключенні індикатори стану на навушниках блимають червоним світлом.

 • Синхронізація правий і лівий навушники

Після виключення потрібно знову включити обидва Аїр Дотса, щоб відбулося поєднання одного навушника з іншим. Щоб виконати це, натисніть і утримуйте фізичні кнопки (або сенсорні зони) на обох «ДОТС» одночасно протягом приблизно 30 секунд. Ви побачите, як індикатори будуть по черзі мигати то червоним, то білим світлом. Це означає, що режим синхронізації запущений.

Тепер знову помістіть навушники в зарядний кейс на 5 секунд, після чого дістаньте, щоб підключити їх до телефону. Зверніть увагу на індикатор стану на правому навушнику. якщо він блимає, обидва «Дотса» успішно синхронізувалися один з одним. Важливо пам’ятати про те, що головним в парі є саме правий навушник.

 • Підключіть AirDots до телефону
READ  Smart view як підключити до телевізора

Тепер візьміть в руки телефон і виконайте наступне:

 • Відкрийте програму «Налаштування».
 • Тапом відкрийте меню «Bluetooth».
 • Увімкніть модуль Bluetooth, пересунувши слайдер в положення «Вкл.».
 • Після включення модуля автоматично запуститься процес сканування: смартфон спробує виявити знаходяться поруч інші Bluetooth-пристрої. У нашому випадку на екрані телефону має з’явитися «Redmi AirDots_R» або «Redmi AirDots_L». Запис буде відповідати тій моделі навушників Xiaomi, яку ви збираєтеся використовувати.
 • Натисніть на «Redmi AirDots_R». У який з’явився на телефоні вікні із запитом дозволу на підключення натисніть «OK». Якщо система зажадає код для сполучення пристроїв, введіть 0000.

Іноді не вдається відразу підключитися до мобільного пристрою. Тоді доведеться повторити всю процедуру заново, попередньо видаливши зі списку виявлених по Bluetooth пристроїв все, що відноситься до AirDots.

підключити, навушники, xiaomi

зарядка

Гаджет не зможе працювати, якщо він не заряджений, тому перед використанням помістіть його в кейс для наповнення акумулятора. Якщо індикатор горить червоним світлом, Redmi AirDots заряджаються, якщо білим. вони готові до експлуатації.

Вийміть гарнітуру з чохла і почекайте пару секунд. вкладиші повинні синхронізуватися між собою. Коли лівий зловить сигнал правого, синхронізація завершена, про що свідчить індикатор, який почне блимати білим.

Підключення bluetooth навушників Xiaomi

Китайські виробники Xiaomi вже давно випускають різні аксесуари для спорту: кросівки, рюкзаки. Однак великий попит мають фітнес-годинник і бездротові навушники. Ті користувачі, які вперше стикаються з цим аксесуаром, цікавляться, як підключити Bluetooth навушники Xiaomi. Відповідь на поставлене запитання можна знайти нижче.

Як підключити обидва навушника:

 • Увімкніть Bluetooth.
 • Внизу сторінки натисніть на кнопку «Оновити» для пошуку нових пристроїв.
 • У списку виберіть ім’я аксесуара «Mi True Wireless EBs Basic_R (Right. правий навушник)».
 • Натисніть на назву і підтвердьте запит на з’єднання.
 • Далі, ви побачите свій аксесуар в списку «Як об’єднати пристрій у». підключених пристроїв.
 • У меню ви побачите інформацію про статус навушників і про рівень заряду батареї.

Готово! Тепер ви можете слухати музику. Виробник вирішив не обмежуватися одним методом підключення і про всяк випадок передбачив другий спосіб.

Як підключити бездротові навушники до смартфону Xiaomi?

 • Відкрийте розділ з настройками на своєму пристрої.
 • Увімкніть бездротове підключення, перевівши перемикач в положення “On”.

Bluetooth включений. Увімкніть режим сполучення на навушниках. Зазвичай для цього потрібно натиснути на кнопку на самих навушниках, або натиснути і утримувати її близько 5-10 секунд. Після цього індикатор на навушниках, якщо він є, повинен змінити колір. На екрані натисніть на кнопку «Оновити», не забувши піднести навушники ближче до смартфону.

 • З’явилася ікона «Рідко використовувані». Натисніть на неї. Якщо навушники використовуються часто, то назва їх моделі ви побачите на цьому ж екрані.

XIAOMI AIR 2 / Airdots Pro 2 МНЕ ПОНРАВИЛИСЬ! А ВАМ?

 • Бачите список пристроїв, можливо, в тому числі сусідських, як в нашому випадку. Натискаєте на значок свого пристрою.

Зазвичай на підключення йде не більше 5-10 секунд, а частіше це відбувається ще швидше.

Що робити, якщо Xiaomi не бачить навушники

Найчастіше помилка полягає в програмному забезпеченні. Наприклад, після системних оновлень це досить поширене явище. Тоді варто відкотитися на минулу версію або провести скидання до заводських налаштувань.

Якщо ж спостерігаються проблеми з проводовим підключенням, то варто перевірити і ретельно почистити роз’єми. А ще зверніть увагу на справність проводу і самих контактів.

У більшості випадків, навушники не підключаються, якщо настройка неправильно проведена користувачем. Так що ретельно прочитайте кожен пункт керівництва, перш ніж звертатися в сервісний центр.

Якщо Bluetooth з’єднання обривається

Якщо переривається з’єднання під час використання, можна зробити наступне:

 • Дістати пару з боксу і вимкнути.
 • Затиснути кнопки включення і дочекатися потрійного мерехтіння.
 • Покласти «вуха» назад в кейс для зарядки.
 • Підключити пристрій на ноутбуці або PC.
 • синхронізувати їх.
 • Включити якусь пісню, щоб перевірити підключення.

Ще одна проблема. коли ноутбук не знаходить бездротові навушники, тобто їх немає в списку доступних пристроїв. Це буває, тому що відбувається автоматичне під’єднання до телевізора або PC, з яким раніше вже була синхронізація. Іншою причиною неполадки може бути розряджений акумулятор.

Bluetooth-навушники готові до підключення, коли на правому вкладиші повільно блимає білий індикатор. Якщо індикатори недовго блимають і гаснуть, значить, вони синхронізувалися з уже знайомим гаджетом.

Щоб від’єднати їх і переключити їх, потрібно:

 • відключити бездротове з’єднання на «знайомому» PC або смартфоні;
 • відкрити меню Bluetooth, відключити «вуха», видалити навушники зі списку підключених пристроїв.

Для Windows 7

На Windows 7 процес мало чим відрізняється, але ковзанки опис ходу дій не буде зайвим.

 • Перші кроки ідентичні: відкрити «Пуск», почати забивати в пошук «bluetooth».
 • Вибрати налаштування «Комплект bluetooth».
 • У вікні, будуть показані вже синхронізовані з комп’ютером пристрою. Щоб додати нове, необхідно знайти у верхній панелі кнопку «Додавання пристрою».
 • У вікні, вибрати навушники і натиснути «Далі» в нижньому правому куті вікна.

Розпочнеться з’єднання, по завершенні якого можна користуватися пристроєм.

Коротка інструкція

Розібратися з усіма тонкощами налаштування і роботи навушників AirDots допоможе інструкція російською мовою. А ми представимо відповіді на найчастіше задаються.

Відмінності від AirDots Pro

Спосіб підключення Pro-версії «Аірдотс» відрізняється. Їх не потрібно витягувати з кейса, а замість цього слід натиснути на ньому кнопку збоку. Підключатися до PC можна вже після того, як почне блимати індикатор на кейсі.

Що робити, якщо AirDots не підключаються

Не завжди ясно, як підключити обидва навушника AirDots. Якщо підключення не відбулося, це може означати, що:

 • Немає синхронізації між вкладишами. Це трапляється, коли працює тільки один, і немає розуміння, як підключити другий навушник AirDots. В цьому випадку не дотримана інструкція по підключенню. Коли спочатку під’єднують лівий, а потім правий, контакт не відбувається.
 • Ноутбук не бачить «вуха». Тобто при підключенні навушники Redmi AirDots або Xiaomi не приймаються. При тому, що вони включені.
 • Проблеми з зарядкою.

Початкове налаштування

Якщо навушники тільки куплені і ще не прив’язані ні до одного пристрою, то для того, щоб їх було видно при пошуку в системі, необхідно провести первинну настройку:

 • дістати навушники з футляра;
 • якщо вони заряджені, то включаться, що буде видно по миготливим сигналам на корпусі кожного. В іншому випадку їх необхідно зарядити;
 • затиснути кнопки на обох навушниках на 10-15 секунд. Вогники повинні почати блимати червоним кольором;
 • відпустити кнопки і знову затиснути на 3-5 секунд. Це необхідно для з’єднання навушників один з одним. Про це скаже білий колір індикатора.

Якщо все зроблено правильно, то правий навушник сповістить про успішне з’єднання англійською мовою. Також зрозуміти, що все працює, можна за індикаторами: на правому повільно блимає білий колір, а лівий згасне. Тепер можна починати підключення до комп’ютера.

Яким чином заряджати бездротову гарнітуру Xiaomi / Redmi AirDots

Розглянемо докладніше, як заряджати AirDots. не завжди перше прочитання інструкції запам’ятовується, адже пристрій бездротове і кабель для зарядки тут не використовується від слова зовсім.

READ  Як підключити навушники до комп'ютера Windows 7

Принцип підзарядки простий: потрібно просто помістити вкладиші в зарядний бокс в спеціальні магнітні пази. У кожному навушнику є акумулятор на 40 мАчас, для відновлення ємності якого потрібно близько півтори години. Зарядка відбувається від іншої батареї, встановленої в кейсі, ємністю 300 мАчас. Таким чином, однієї зарядки великого акумулятора вистачає на три підзарядки маленьких. Великий акумулятор також потребує підзарядки від мережі або комп’ютера за допомогою кабелю micro-USB, тривалість якої. приблизно 2 години.

Як зрозуміти, що AirDots зарядилася? Якщо горить червоний світлодіод. акумулятор розряджений, про його повній зарядці буде свідчити білий світлодіод.

Як включити Air Dots

Включення цієї моделі навушників Xiaomi відбувається автоматично при їх вилученні з кейса. Відключаються вони також автоматично при приміщенні в кейс. При цьому, якщо забирається тільки лівий навушник, то правий буде працювати і далі, якщо правий, то відключаться обидва.

Як підключити навушники AirDots Pro 2 до смартфону?

Варто відзначити, що навушники мають різні назви Mi AirDots Pro 2, Mi Air 2 і Mi True Wireless Earphones 2, проте це один і той же вид навушників з назвами для різних ринків.

Підключення Для первинної синхронізації необхідно, щоб навушники і кейс були повністю заряджені, щоб не сталося збою при першому підключенні Xiaomi Air 2.

 • Покладіть обидва навушника в кейс і закрийте його.
 • Затисніть бічну кнопку на кілька секунд, поки не загориться індикатор на кейсі. Цю процедуру потрібно проробити один раз для активації навушників, оскільки з заводу вони поставляються в вимкненому стані.
 • Тепер ще раз затисніть на кілька секунд бічну кнопку, поки індикатор на корпусі кейса не почне блимати.
 • Навушники готові до об’єднання в пару.

Переходимо до смартфону: в меню Bluetooth виконайте пошук доступних пристроїв.

У списку доступних пристроїв знаходимо Mi True Wireless Earphones 2. Натискаємо на дану назву і приймаємо запит на створення пари, в якому можна дозволити обмін контактами. Незалежно від версії навушників для глобального ринку і ринку Китаю, назва в списку доступних пристроїв буде виглядати саме як Mi True Wireless Earphones 2.

Після успішного з’єднання в меню пов’язаних пристроїв з’явиться інформація про статус пристрою і рівні його заряду. Навушники підключені і готові до роботи. При подальшому використанні в навушниках Xiaomi Air 2 реалізована функція автоматичного сполучення, тому наступного разу вони самі підключаться до вашого телефону (якщо на ньому включена функція Bluetooth), як тільки ви відкриєте кейс з навушниками. Діставати навушники з кейса тепер не обов’язково. Функція Автоматичне з’єднання підтримується тільки з версії оболонки MIUI 11.

Перевірити заряд навушників можна в меню Smart фону Bluetooth при сполученні пристроїв. Функція відображає повну інформацію про Mi Air 2: заряд кейса і заряд кожного навушника окремо в процентах.

За замовчуванням на сенсорні кнопки управління призначені наступні функції:

При вхідному дзвінку подвійне торкання з будь-якого навушника. відповідь на виклик.

Подвійне торкання лівого навушника. виклик голосового помічника.

Подвійне торкання по правому навушника в момент прослуховування треку. пауза / відтворення.

Як підключити навушники Redmi AirDots до комп’ютера або ноутбука

Підключають Redmi AirDots до комп’ютера або ноутбука за допомогою бездротової мережі Bluetooth, для чого знадобиться вбудований модуль або зовнішній адаптер з підтримкою однойменної технології.

Як підключити AirDots до комп’ютера?

Якщо ви підключали бездротові навушники до іншого пристрою, спершу їх знадобиться відв’язати:

 • Зайдіть в налаштування Bluetooth.
 • Знайдіть у списку синхронізованих «Redmi AirDots» або «AirDots BASIC_R».
 • Відкриваєте меню допоміжних функцій (його запуск різниться в залежності від використовуваної ОС).
 • Клацніть «Забути / видалити пристрій».
 • Оновлення список, щоб упевнитися в зникненні з нього навушників.

Ця операція необхідна, щоб під час підключення гарнітури, вона не намагалася синхронізуватися з декількома девайсами поблизу. Інакше існує шанс збою в роботі і спотвореної передачі звукового сигналу. Винятком виступають випадки, коли користувач відключає Bluetooth на смартфоні після повернення додому для конекту з комп’ютером.

Виконавши вище умову або синхронізуючи вкладиші вперше, зробіть наступне:

 • Дістаньте обидва навушника з кейса.
 • Якщо вони знаходяться в активному режимі, затисніть кнопки гарнітури на 10 секунд, поки індикатори не займуться червоним.
 • Знову притисніть пальцями кнопки на 2-3 секунди. Відбудеться синхронізація правого і лівого навушника, про що сповістить біле світіння індикатора.
 • Завершення операції супроводить звук з правого вкладиша, після чого його індикатор продовжить горіти білим з меншою періодичністю. Індикатор на лівому навушнику згасне.
 • Чи не кладіть навушники в кейс, поки не відбудеться Connect до PC.

Для підключення до комп’ютера або ноутбука під управлінням Windows 10:

 • Відкрийте «Пуск».
 • У лівому нижньому кутку виберіть «Параметри».
 • Відкриється вікно, звідки необхідно перейти в «Пристрої».
 • У вкладці «Bluetooth і інші» пристрою, активуйте бездротове підключення, клацнувши на відповідний тумблер.
 • У переліку доступних для підключення девайсів виберіть «Redmi AirDots_R».
 • Через кілька секунд зв’язок буде встановлена, а індикатори оповіщення на гарнітурі згаснуть.

Увага! Якщо не вдалося підключити навушники з першого разу, Відв’яжіть їх від пристрою і повторіть дії, описані вище. На інших ОС шлях до налаштування Bluetooth виглядає аналогічно.

Навушники AirDots не підключаються

Коли через кілька спроб навушники не підключаються до ноутбука, пропадають з видимих ​​пристроїв або втрачають активне з’єднання під час використання:

 • Вимкніть навушники, діставши ті з кейса.
 • Затисніть клавіші на обох «вухах» на 15 секунд, поки не відбудеться потрійне мерехтіння білого світлодіода.
 • Поверніть гарнітуру назад в кейс, щоб вона зарядилася.
 • Знову зайдіть в «Bluetooth і інші» на комп’ютері і підключіть вкладиші.
 • Підтвердіть синхронізацію між пристроями.
 • Перевірте їх працездатність, запустивши музичну композицію.

На PC клавіші управління не працюють зовсім або задіють одиночне торкання для призупинення музичного плеєра.

Важливо! Якість передачі сигналу залежить від віддаленості між навушниками і адаптером Bluetooth, встановленим в PC. Причиною обриву активного творення виступає завантажене підключення (комп’ютер підтримує зв’язок з декількома девайсами) і частотні шуми, наприклад, в кафе або інших суспільних місцях.

Бездротова гарнітура Xiaomi Redmi AirDots підключаються до будь-якого пристрою з мультимедійними функціями, включаючи PC і ноутбуки. Проблеми з синхронізацією часто викликані підключенням до декількох пристроїв.

Як підключити навушники Redmi AirDots до смартфону?

Модель бездротових навушників Redmi AirDots, також відома як Mi True Wireless Earbuds Basic. Розглянемо підключення одночасно двох навушників до смартфону, а також і варіант підключення одного, як моно-гарнітури.

Перш ніж використовувати пристрій, необхідно зняти захисну плівку з контактних поверхонь навушників, помістити їх в кейс і зарядити. Під час зарядки індикатор світиться червоним. При повній зарядці його колір стає білим, а через 1-хвилину гасне.

Для підключення необхідний смартфон з включеним Bluetooth і навушники Redmi AirDots. Включення навушників відбувається автоматично при вилученні з кейса. Підключення двох навушників до смартфону:

 • дістаньте обидва навушника з зарядного чохла і почекайте 2 секунди поки вони не включаться.
 • після включення лівий навушник автоматично підключається до правого, індикатор якого починає блимати білим кольором.
READ  Як налаштувати звук в навушниках на Android

Переходимо до смартфону: в меню Bluetooth виконайте пошук доступних пристроїв.

У списку доступних пристроїв знаходимо Redmi AirDots_L. Це лівий навушник. Натискаєте на дану назву і приймаєте запит на створення пари, в якому можна дозволити обмін контактами. Залежно від версії навушників: Redmi AirDots або Mi True Wireless Earbuds Basic, назва в списку доступних пристроїв може відрізнятися. Якщо у вас версія навушників Mi True Wireless Earbuds Basic, то в списку вони будуть називатися як Mi True Wireless EBs Basic_L. Різниця версій лише в тому, що одна зроблена для внутрішнього ринку Китаю, а друга для Глобального ринку. На функціонал і роботу це ніяк не впливає. Комплектація і характеристики ідентичні. А ось ціна може відрізнятися.

Після успішного з’єднання в меню пов’язаних пристроїв з’явиться інформація про статус пристрою і рівні його заряду. Навушники підключені і готові до роботи. Тепер після першого успішного сполучення Redmi AirDots будуть автоматично підключатися до парному раніше пристрою, якщо на ньому включена функція Bluetooth.

Якщо з яких-небудь причин вам не вдається створити пару з навушниками, вийміть навушники з зарядного чохла і переконайтеся, що вони відключені. Натисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках протягом 15 секунд. Після того як індикатор поперемінно блимне червоним і білим три рази (потім знову блимне), відпустіть кнопки і поверніть навушники в зарядний чохол. Видаліть Redmi AirDots зі списку парних пристроїв на смартфоні, якщо вони там є. Потім знову створіть між.

Що робити коли навушники не сполучаються між собою?

З в’язь між навушниками можна налагодити шляхом скидання налаштувань Bluetooth-модулів.

 • від’єднайте обидва навушника. натисніть і утримуйте кнопки до включення червоних індикаторів;
 • тепер затисніть кнопки знову на 30-50 секунд, зачекайте, поки навушники включатися. повинен з’явитися білий індикатор, далі ще через 10-20 секунд ін індикатором загоряться і двічі засвітяться білим і червоним (натиснення не відпускайте) і потім засвітяться ще двічі і згаснуть;
 • вкладіть обидва навушника в кейс;
 • тепер витягніть їх з кейса, дочекайтеся завершення процедури синхронізації і повторно під’єднайте навушники до смартфону.

Якщо після скидання смартфон почав бачити лівий і правий навушники окремо, потрібно підключити до телефону тільки правий, а коли він почне відтворювати звук, потрібно натиснути кнопку включення на лівому. він повинен підключитися до правого.

Якщо з першого разу не вийшло, спробуйте виконати скидання ще раз. Також, в крайньому випадку, не завадить очищення даних додатка «Bluetooth» на вашому пристрої.

Насолоджуйтесь музикою без дротів разом з Midusa!

Як налаштувати Bluetooth навушники на Xiaomi?

Намацати на гарнітурі клавішу включення, натиснути. Зайти в налаштування мобільного пристрою, розділ блютуз. Зробити повзунок активним. Зі списку знайдених пристроїв знайти цей аксесуар, вибрати його.

Як скинути навушники Mi AIR 2?

Скидання налаштувань навушників TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones AIR 2. ✓ Помістіть навушники в зарядний кейс. ✓ Натисніть і утримуйте функціональну кнопку зарядного кейса не менше 10 секунд. Коли індикатор почне блимати червоним і білим кольором, відпустіть кнопку.

Як підключити Xiaomi AIR 2 SE?

Покладіть навушники в зарядний бокс, не закриваючи кришку, тримайте палець на сенсорній області будь-якого з навушників 3 секунди, потім відпустіть. Білий індикатор навушника замигает, і навушники увійдуть в режим очікування з’єднання.

НАУШНИКИ XIAOMI MI AIR 2 SE. ДЕШЕВАЯ АЛЬТЕРНАТИВА APPLE AIRPODS

Чи можна навушники Xiaomi підключити до iPhone?

Чи підходять Xiaomi AirDots для Apple iPhone? Відомо, що навушники від Xiaomi почали випускатися з підтримкою бездротового протоколу версії не нижче 4.2, а моделі AirDots 2019 роки вже мають підтримку Bluetooth 5.0 і рідного для Apple кодека AAC. Не полінуйтеся і перевірте, модулем Bluetooth якої версії оснащений ваш iPhone.

Як підключити Xiaomi True Wireless?

Помістіть навушники в зарядний кейс, потім натисніть на кнопку функції і утримуйте її протягом 2 секунд. Світловий індикатор зарядного кейса почне блимати, вказуючи, що навушники чекають підключення. 2. Увімкніть Bluetooth на пристрої, потім знайдіть і підключіть до «Бездротовим навушників Mi True Wireless».

Як перезавантажити навушники Mi True Wireless earphones?

Вийміть навушники з зарядного чохла і переконайтеся, що вони відключені. Натисніть і утримуйте сенсорну панель на обох навушниках протягом приблизно 15 секунд. Після того як індикатор поперемінно блимне червоним і білим кольорами три рази, а потім це повториться ще раз, відпустіть панель і поверніть навушники в зарядний чохол.

Підключення до двох пристроїв

✓ Помістіть один з навушників в зарядний кейс, потім натисніть і утримуйте функціональну кнопку протягом 2 секунд. Використовуйте пристрій A для пошуку і підключення до навушника

✓ Після підключення першого навушника до пристрою A, витягніть його з зарядного кейса. Тепер помістіть другий навушник в зарядний кейс, натисніть і утримуйте функціональну кнопку протягом 2 секунд. Використовуйте пристрій B для пошуку і підключення до навушника. Це дозволить підключити кожен навушник до окремого пристрою.

Увага: перед використанням цієї функції необхідно очистити історію підключення кожного навушника.

Як підключити навушники Xiaomi TWS Mi AIR 2 до телефону

Підключення до смартфону Xiaomi

Щоб підключити гарнітуру до смартфону Xiaomi, помістіть навушники в кейс, закрийте кришку кейса, а потім відкрийте її. Переконайтеся, що функція Bluetooth активована на смартфоні. Дотримуйтесь підказок на дисплеї смартфона.

Примітка: переконайтеся, що у Вас встановлена ​​остання версія ПО MIUI 10.

Підключення до нового пристрою

✓ Помістіть навушники в зарядний кейс, натисніть функціональну кнопку і утримуйте її протягом 2 секунд. Світловий індикатор зарядного кейса почне блимати білим кольором, вказуючи, що навушники чекають підключення.

✓ Увімкніть Bluetooth на пристрої-джерелі, знайдіть «Mi True Wireless Earphones 2» в списку пристроїв і встановіть з’єднання. Якщо необхідно отримати пароль, введіть «0000».

переривання підключення

При відключенні Bluetooth на пристрої або перевищенні діапазону дії сигналу Bluetooth навушники автоматично перейдуть в режим очікування підключення. У разі безуспішного підключення по Bluetooth протягом 10 хвилин гарнітура перейде в сплячий режим. Для активації заново надіньте навушники і встановіть підключення.

автоматичне підключення

Якщо гарнітура перебуває в зарядному кейсі, відкрийте кришку кейса і навушники автоматично підключаться до останнього парному пристрою. Якщо історія підключення не розпізнається або навушники не можуть підключитися до будь-якого пристрою, вони автоматично перейдуть в режим очікування підключення.

Примітка: якщо навушники не можуть автоматично підключитися до пристрою, необхідно вручну підключити їх до пристрою через налаштування Bluetooth.

BETATECH.COM.UA 2022