Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити навушники Xiaomi до телефону

Table of Contents

Як налаштувати бездротові навушники Xiaomi

Перед початком підключення навушників Xiaomi до телефону необхідно переконатися, що гарнітура повністю заряджена. Для цього достатньо подивитися на колір індикатора, розташований на кожному з навушників. Зазвичай, якщо світлодіод моргає синім кольором, то акумулятор повністю заряджений, якщо червоним. навпаки розряджений.

Компанія Xiaomi випускає безліч різновидів бездротових навушників: Redmi AirDots, Mi True Wireless Earbuds, Mi Collar і Mi Sport. Також можна знайти і інші види, які від попередньої версії будуть відрізнятися припискою PRO. Залежно від моделі гарнітури принцип підключення та налаштування може відрізнятися, тому попередньо з йде в комплекті інструкцією. Але, як правило, для підключення бездротових навушників Xiaomi до телефону потрібно виконати наступне:

 • Включаємо навушники натисканням по сенсорної або механічної кнопці.
 • Після цього ще раз натискаємо кнопку і утримуємо її поки не з’явиться звуковий сигнал, що повідомляє про готовність до підключення.
 • Переходимо в налаштування телефону і включаємо Bluetooth.
 • Чекаємо, доки пристрій відобразиться в списку доступних пристроїв. Якщо нічого не з’являється, то можна натиснути на кнопку «Оновити». Також переконайтеся, що на кожному з навушників блимає синій індикатор.
 • Натискаємо по моделі навушників в списку і чекаємо сполучення. У який з’явився на екрані вікні необхідно вибрати «Прийняти».

Тепер при включенні Bluetooth бездротові навушники автоматично будуть підключатися до телефону. Щоб скасувати постійне сполучення необхідно виконати такі дії:

 • Натискаємо за назвою гарнітури в списку підключених пристроїв.
 • На сторінці, натискаємо на кнопку «Скасувати сполучення».

Щоб навушники знову відобразилися в списку необхідно виконати дії по підключення заново.

Проблеми з підключенням до телефону

Незважаючи на всю простоту підключення непідготовлений користувач може зіткнутися з деякими проблемами. Практично завжди ситуація вирішується після виконання нескладних дій, які детально описані далі.

Якщо бездротові навушники Xiaomi не підключаються до телефону, то швидше за все проблема криється не в самій гарнітурі, а в системну помилку смартфона. Пропонуємо ознайомитися з основними варіантами усунення збою:

 • Спробуйте перезавантажити смартфон, попередньо відключивши Bluetooth. Як показує практика, після подібної дії безліч помилок з невідомої причини зникає.
 • Тимчасово вимкніть навушники, утримавши палець на сенсорній або механічної кнопці протягом 4-5 секунд. Зверніть увагу, що необхідно не просто перевести гарнітуру в режим очікування, а повністю її вимкнути.
 • Спробуйте підключити бездротові навушники до іншого смартфону. Якщо завдання здійсненна, то проблема точно криється в телефоні.

Как правильно настроить наушники Xiaomi Redmi AirDots. Earbuds

На що точно можна не звертати увагу при пошуку вирішення проблеми, так це на версію Bluetooth. Якщо навушники працюють з Bluetooth 5.0, а телефон підтримує лише Bluetooth 4.0, то ніяких перешкод до підключення бути не може. Обмеження тільки можуть накладатися на відстань безперебійної дії гарнітури.

Як підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону

Компанія Xiaomi займається виробництвом великої кількості гаджетів, починаючи від смартфонів і закінчуючи розумними кросівками. Останнім часом виробник активно займається виготовленням бездротових навушників, які вже користуються величезною популярністю серед користувачів.

Після покупки нової гарнітури багато людей цікавляться, як підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону. Насправді в цьому немає нічого складно, а на всю первинну настройку піде кілька хвилин. Зараз ми детально розповімо про послідовність підключення, а також розглянемо можливі проблеми.

Чи не працює один навушник

Другий за поширеністю є проблема, в результаті якої звук подається лише в одному з навушників. Найчастіше це викликано тим, що акумулятор одного з бездротових навушників повністю розряджений. Зрозуміти це можна по індикатору: якщо він синій, то все в порядку, а якщо червоний. то гарнітура розряджена.

Також не можна виключати того, що навушники не можуть створити пару між собою. Зазвичай це відбувається через системної помилки, але зустрічаються і механічні поломки. Щоб усунути цю проблему потрібно виконати наступні дії:

 • Повністю виключаємо кожен з навушників, виконавши тривале натискання по сенсорній панелі. Світлові індикатори повинні мигати червоним кольором. Знову натискаємо на кнопку на гарнітурі і чекаємо приблизно 30-50 секунд. Після появи двох швидких спалахів перестаємо натискати і просто чекаємо, поки індикатори взагалі перестануть горіти.
 • Розміщуємо навушники в кейс для зарядки на 5 секунд, а після одночасно їх виймаємо. Після такої маніпуляції навушники повинні створити пару між собою.
 • Пробуємо підключити гарнітуру до смартфону. Якщо вона визначається смартфоном як два різних пристрої, то першим ділом підключаємося до правого навушника. При успішному завершення натискаємо на кнопку на лівому навушнику.

Також існує інший спосіб, що дозволяє створити пару між кожним з навушників:

 • Розміщуємо навушники в кейс і перевіряємо, щоб вони були повністю заряджені.
 • Виймаємо один з навушників, причому неважливо правий або лівий.
 • Очікуємо автоматичного включення гарнітури, а після відключаємо її тривалим натисканням (30-50 секунд).
 • Натискаємо по сенсорній панелі до появи червоного індикатора.
 • Виймаємо другий навушник і проробляємо аналогічні дії. Найважливіше. це дотримуватися сувору послідовність.
 • Розміщуємо гарнітуру назад в кейс. На кожному з навушників повинен світитися червоний світлодіод.

Після виконання таких дій навушники повинні працювати разом без будь-яких проблем.

Проблеми з зарядкою

Проблеми з зарядкою бездротових навушників Xiaomi досить поширені, і в більшості випадків з ними можна справитися в домашніх умовах. З основними причинами і варіантами усунення збою можна ознайомитися нижче:

Таким чином, підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону можна за кілька хвилин. Причому не важливо, яка операційна система встановлена ​​на вашому смартфоні. Гарнітура коректно працює як з iPhone, так і з пристроями на Android.

Рішення частих проблем

Придбали якісну гарнітуру, чітко прямуєте інструкцій, але з навушниками спостерігаються певні проблеми? Не хвилюйтеся, неполадки можна легко вирішити, ознайомившись з нашими порадами та рекомендаціями.

підключити, навушники, xiaomi, телефон

Що робити, якщо Xiaomi не бачить навушники

Найчастіше помилка полягає в програмному забезпеченні. Наприклад, після системних оновлень це досить поширене явище. Тоді варто відкотитися на минулу версію або провести скидання до заводських налаштувань.

Якщо ж спостерігаються проблеми з проводовим підключенням, то варто перевірити і ретельно почистити роз’єми. А ще зверніть увагу на справність проводу і самих контактів.

У більшості випадків, навушники не підключаються, якщо настройка неправильно проведена користувачем. Так що ретельно прочитайте кожен пункт керівництва, перш ніж звертатися в сервісний центр.

Інструкція по управлінню Xiaomi AirDots російською

Навушники мають просте управління. Поставити на паузу відтворення можна просто доторкнувшись до корпусу, або на екрані свого телефону або іншого лептопа.

REDMI AIRDOTS. КАК ПОДКЛЮЧИТЬ ЭТИ ЧЕРТОВЫ НАУШНИКИ?

Управляти Mi AirDots можна жестами: один дотик. пауза: два дотики. перемикання на наступний трек: торкаєтеся тричі і повертаєтеся на попередній крок. Подвійне натискання в режимі очікування викликає голосового помічника. Bluetooth навушники дозволяють приймати виклик, а так само за допомогою подвійного натискання можна відхилити вхідний дзвінок. На жаль, змінювати гучність або перемикати треки без доступу до телефону не можливо.

READ  Як видалити додаток фейсбук з телефону

Звук в навушниках занадто гучний або тихий

Про те, як збільшити гучність в навушниках на телефонах Xiaomi, ми розповідали в нашій окремій статті. Там представлена ​​величезна кількість різних методів, а також присутній відео-інструкція і відповіді на ваші питання.

Вам також буде цікава стаття про те, як прибрати завислий значок підключеної гарнітури.

Перша настройка після покупки

 • Беремо смартфон і активуємо Bluetooth. Для цього відвідуємо «Налаштування». Заходимо в розділ «Бездротові мережі». «Bluetooth». Пересуваємо повзунок в режим «Увімкнути».
 • Тепер налаштовуємо навушники. В інструкції повинно детально розповідатиметься, як правильно включати і вимикати гарнітуру. Зазвичай кнопка живлення розташовується збоку. Тиснемо на неї і чекаємо звукового сигналу.
 • На смартфоні переходимо в «Доступні пристрої». Шукаємо там модель наших навушників. Кількома по ним і погоджуємося на сполучення.

Іноді потрібно пароль, який також вказується в інструкції до гаджету. Ось і все, ми вперше підключили Bluetooth-навушники.

Порівняльна таблиця

Нижче ви знайдете докладну схему з плюсами і мінусами двох типів гарнітур. Читайте і вибирайте свій ідеальний варіант.

Bluetooth-гарнітура провідна гарнітура
переваги: недоліки: переваги: недоліки:
Мобільність. Ваші рухи не скуті. Немає необхідності всюди носити з собою телефон. Потрібен джерело живлення. Bluetooth-гарнітури досить швидко розряджаються. Не варто турбуватися про заряд. Можна слухати музику і спілкуватися без обмеження за часом. Наявність проводів. При активних заняттях дроти сильно заважають, також необхідно скрізь носити з собою телефон.
Компактність. Придивіться до відмінних мінімалістичним навушників Xiaomi AirDots. Це відмінна бюджетна альтернатива дорогим гаджетам від Apple. Хитромудрий підключення. Для першої синхронізації навушників з телефоном може знадобитися час. Новачки часто плутаються з послідовністю дій. Просто підключення. Сполучення максимально просте: просто вставив провід в USB-роз’єм. і готово. Поломка проводів. Якщо гарнітуру використовувати тривалий час, кабель може переламувати, лопатися і тріскатися. Для його заміни знадобляться додаткові кошти.
Цікавий дизайн. На сучасний ринок виходить все більше бездротових моделей з абсолютно різним зовнішнім виглядом. Ціна. За якісну гарнітуру з новітніми функціями доведеться заплатити чимало. Доступність. За кілька тисяч можна придбати відмінні навушники з базовим функціоналом. Застарілі моделі. Поступово провідні конструкції все одно йдуть на другий план, що витісняються сучасними Bluetooth-гаджетами.
Чи не можете визначитися з вибором навушників? Тоді придивіться до відмінного альтернативного варіанту: провідні навушники з можливість Bluetooth-підключення.

Як підключити обидва навушника:

 • Увімкніть Bluetooth.
 • Внизу сторінки натисніть на кнопку «Оновити» для пошуку нових пристроїв.
 • У списку виберіть ім’я аксесуара «Mi True Wireless EBs Basic_R (Right. правий навушник)».
 • Натисніть на назву і підтвердьте запит на з’єднання.
 • Далі, ви побачите свій аксесуар в списку «Як об’єднати пристрій у». підключених пристроїв.
 • У меню ви побачите інформацію про статус навушників і про рівень заряду батареї.

Готово! Тепер ви можете слухати музику.

Виробник вирішив не обмежуватися одним методом підключення і про всяк випадок передбачив другий спосіб.

Почему смартфон не видит наушники? Как подключить беспроводные наушники к телефону через bluetooth?

Підключення навушників TWS Xiaomi Mi AirDots до телефону

Автоматичне підключення: витягніть обидва навушника з зарядного кейса, почекайте 2-3 секунди, навушники автоматично запустяться послідовно. Потім відкрийте пошук Bluetooth пристрої, виберіть «Mi AirDots BASIC_R» і натисніть, щоб завершити підключення.

Якщо з’єднання не встановлено, вставте гарнітуру в зарядний пристрій і повторіть вищевказане з’єднання. Після першого підключення гарнітуру можна автоматично підключити до останнього парному пристрою.

Підключення вручну: коли гарнітура вимкнена, вручну включіть обидва навушника. Білий індикатор буде блимати, поки обидва навушники не з’єднаються автоматично.

Після успішного послідовного підключення білий індикатор правого навушника буде блимати, що означає готовність пристрою до підключення.

Підключення до смартфону Xiaomi

Щоб підключити гарнітуру до смартфону Xiaomi, помістіть навушники в кейс, закрийте кришку кейса, а потім відкрийте її. Переконайтеся, що функція Bluetooth активована на смартфоні. Дотримуйтесь підказок на дисплеї смартфона.

Примітка: переконайтеся, що у Вас встановлена ​​остання версія ПО MIUI 10.

Підключення до двох пристроїв

✓ Помістіть один з навушників в зарядний кейс, потім натисніть і утримуйте функціональну кнопку протягом 2 секунд. Використовуйте пристрій A для пошуку і підключення до навушника

✓ Після підключення першого навушника до пристрою A, витягніть його з зарядного кейса. Тепер помістіть другий навушник в зарядний кейс, натисніть і утримуйте функціональну кнопку протягом 2 секунд. Використовуйте пристрій B для пошуку і підключення до навушника. Це дозволить підключити кожен навушник до окремого пристрою.

Увага: перед використанням цієї функції необхідно очистити історію підключення кожного навушника.

Крок 1. Включаємо навушники

Перш ніж підключатися до навушників, потрібно спочатку їх якось включити. Рекомендую ознайомитися з інструкціями конкретно під свою модель. на деяких йдуть окремі кнопки, а TWS начебто моїх АірДотсов активуються просто методом вилучення з футляра. дістаємо правий і лівий навушники і по ходу справи вставляємо їх у вуха.

Решта дії потрібно встигнути зробити, поки бездротові навушники Xiaomi знаходяться в режимі пошуку (в моєму випадку. моргає біла лампочка на правому вусі). Якщо не встигли підключитися з першого разу. просто вимкніть-включите навушники заново (ну або покладіть їх назад в кейс і дістаньте).

На деяких гарнітурах і навушниках Xiaomi для активації режиму підключення потрібно утримувати якусь кнопку (наприклад, на гарнітурі Xiaomi Bluetooth Headset утримується кнопка зверху). ще раз рекомендую просто ознайомитися з інструкцією по СВОЄЇ КОНКРЕТНОЮ МОДЕЛІ. Але зазвичай все відбувається автоматично без танців з бубнами.

Як підключити бездротові навушники Xiaomi: мій досвід

Друзі, полум’яно вітаю вас в черговий нашій статті інструкції! Зараз ви дізнаєтеся, як можна підключити ваші Bluetooth навушники Xiaomi до телефону Xiaomi (і не тільки). Вся проблема створена з того, що чомусь телефон не підключає їх автоматом, як це зроблено в тих же АірПодсах, але налаштувавши це один раз, далі у вас все буде підключатися автоматично. Упевнений, займе менше хвилини. починаємо.

Залишилися якісь питання або сумніви. напишіть їх у коментарях під цією статтею. Я не полінуюся, дістану навушники і ще раз спробую втілити в життя ваш сценарій на своєму смартфоні. Все для читачів WiFiGid.

первинне підключення

Зв’язку буду проводити на телефоні Redmi Note 9 Pro і навушників одними з найпопулярніших навушників на поточний день. Redmi AirDots. Але в цілому все працює приблизно однаково, тому, якщо вам потрібні загальні докладні інструкції, можете уважно ознайомитися з ЦІЄЇ СТАТТІ.

повторні підключення

Далі залишиться тільки включити навушники, і вони автоматично будуть підключатися до вашого телефону. І більше ніяких налаштувань! Зручно ж? Якщо в один прекрасний день вони не захочуть автоматично підключатися. або пробуємо перезавантажити навушники і телефоні, або видаляємо навушники з парних пристроїв і пробуємо підключитися заново як в першому пункті.

Крок 2. Телефон

Тепер переходимо безпосередньо до телефону. Так як ми маємо справу з блютузом, йдемо в його налаштування (всі картинки нижче клікабельні для збільшення):

У вкладці, повинні через деякий час з’явитися навушники:

Якщо їх тут немає. вимкніть і ввімкніть навушники знову, і вийдіть і увійдіть заново в налаштування Bluetooth. В результаті у вас там повинні з’явитися навушники як на малюнку вище. Зверніть увагу, що видно тільки ПРАВИЙ навушник. Redmi AirDots_R. це нормально для TWS навушників, коли якийсь із них буває головним. Тобто ви підключаєтеся до правого, а вони вже між собою якось домовляються без нас.

Залишається тільки клацнути на нашу навушника і погодитися на підключення:

Усе. Навушники з’являються на сторінці парних пристроїв.

Доповнення від автора

Більш тут і додати нічого. Але якщо є щось ще. пишіть, буду доповнювати нижче.

 • Так, навушники відмінно сполучаються і з Android і з Apple. якихось проблем в експлуатації помічено не було, стандарт Bluetooth єдиний для всіх (ну майже).
 • Ще дуже часта проблема при невидимості навушників. вони просто розряджені або помер акумулятор. Рекомендую зарядити по повній і переконатися, що лампочки сигналізують про те, що пристрій працює і знаходиться в пошуку.
 • Не всі гарнітури підтримують підключення декількох пристроїв до них. тому перш ніж шукати і підключати навушники, рекомендую переконатися, що вони вже не підключені до інших пристроїв (в моєму випадку навушники часто підключаються до ноутбука ще до того як знайдуть телефон).
 • До комп’ютерів з Windows підключення теж відбувається без якихось проблем. На моїй практиці Xiaomi завжди працюють без якихось підступів, звук йде в обидва навушника.
 • І так, трохи не забув, телефони Xiaomi спокійно підключаються до будь-яких Bluetooth навушників без видимих ​​обмежень. Як і будь-які навушники Xiaomi працюють з будь-якою технікою. Тобто розуміємо, що технологія Bluetooth назад сумісна для всіх. Тому якщо щось не працює або не може підключитися. або ви не активували режим сполучення, або села батарейка, або вашим навушників пора відправитися у відро для сміття. Хеппі Енд) Для невіруючих ще є скидання на заводські настройки. Але особисто я ой як не люблю цю справу (скидаю тільки зі зміною телефону).
READ  Як підключити інтернет через мобільний телефон

Як підключити бездротові навушники?

Щоб підключити бездротові навушники до телефону, потрібно зробити 3 простих дії:

Це максимально спрощена інструкція по тому, як підключити бездротові навушники. Нижче розберемося з тим як підключити будь-які бездротові Bluetooth навушники до телефону на Android або iOS (принцип той-же).

Включаємо Bluetooth навушники і Bluetooth на телефоні

Включаємо Bluetooth навушники і Bluetooth на телефоні. у верхній шторкою.

 • Увімкніть Bluetooth в настройках телефону (або у верхній шторкою або в настройках). Головне меню → налаштування → підключення → Bluetooth (ставимо на Увімкнути).
 • Після, включите бездротові навушники. Для вкл / викл. зазвичай є окрема кнопка. Іноді це кнопка «страт / пауза». Включаємо, іноді утримуючи 2-4 секунди.

Ціни на кращі бездротові навушники в 2021 році:

Робимо Bluetooth навушники видимими для телефону

Кнопка для Bluetooth сполучення / включення навушників. Для сполучення, потрібно затиснути на 3-6 сек.

Зробіть Bluetooth навушники видимими для телефону. Найчастіше, є окрема кнопка в навушниках для Bluetooth сполучення. натискаємо (утримуємо) її.

Якщо окремої кнопки для сполучення по Bluetooth немає, за цю кнопку відповідає кнопка включення. Вимикаємо навушники, потім включаємо і не відпускаємо кнопку включення, утримуючи 3-6 сек, до звукового сигналу або зміни кольору індикатора (індикатор може блимати або вести себе по іншому).

Заходимо в настройки Bluetooth і підключаємо Bluetooth навушники

Налаштування Bluetooth і пошук пристроїв

Зайдіть в налаштування Bluetooth в телефоні.

Виконайте пошук пристроїв. Телефон повинен знайти навушники.

Виберіть в списку знайдених Bluetooth пристроїв модель ваших навушників і підключіть навушники.

Слухайте улюблену музику в хорошій якості І не забудьте поглянути на наш свіжий ТОП кращих бездротових навушників (свежачёк).

 • У рідкісних випадках навушники, для правильного підключення, запитують пін-код (за стандартом. це 1111, 0000, або вказано на коробці / в інструкції до навушників).
 • Для підключення Bluetooth навушників до іншого телефону, потрібно розірвати з’єднання і зробити пару заново, з іншим пристроєм (в гарнітурах з multipoint, можна не розривати з’єднання). Найчастіше, якщо телефон не бачить навушники, це означає, що вони підключені до якогось іншого телефону поблизу.

Відео варіант підключення бездротових навушників за 1 хвилину:

Ціни на кращі бездротові TWS навушники в 2021 році:

Як правильно підключити Bluetooth-навушники до Xiaomi

Приступаємо до практики. Для початку необхідно переконатися, що на смартфоні є Bluetooth. Більшість сучасних моделей має даний модуль, а ось на старих телефонах його може і не бути.

Також бажано вибирати навушники з версією Bluetooth, яка підходить вашому пристрою. Адже якщо в гарнітуру вбудована бездротова технологія п’ятого покоління, а на девайсе четвертого, функціонувати навушники будуть на Bluetooth 4.0 (працювати вони будуть, але от якість звуку і відстань між пристроями помітно знизиться).

Чому не вдалося підключитися. можливі причини

Бувають ситуації, коли бездротові навушники Xiaomi не підключаються до телефону з першого разу. Причини можуть бути різні:

Багато питань виникає і щодо того, як підключити бездротові навушники Xiaomi типу Air Dots. Іноді виникають ситуації, коли ліве вухо не може «знайти» праве. В такому випадку зробіть наступні кроки:

 • вимкніть обидва «вуха», а для цього затисніть сенсорні панелі і утримуйте їх до появи червоних індикаторів;
 • утримуйте від 30 до 50 секунд. Спочатку загоряється білий, а через 15-20 сек з’являється червоно-біле світіння. При цьому індикатор блимає двічі;
 • тримайте вироби до моменту, поки вони кілька разів помігают і згаснуть на пару секунд, а постом ще раз помігают. Це свідчить про скидання налаштувань.
 • поверніть «вуха» в коробок і знову дістаньте їх. Лівий повинен знайти правий і синхронізуватися.

Тепер спробуйте підключити гарнітуру до Xiaomi. Управління здійснюється одним дотиком. Подвійне дотик гарантує виклик голосового помічника. Якщо одну або більше секунди утримувати сенсорну панель, виклик скасовується, а в разі подвійного торкання під час вимкнено мікрофон.

Рішення частих проблем

Придбали якісну гарнітуру, чітко прямуєте інструкцій, але з навушниками спостерігаються певні проблеми? Не хвилюйтеся, неполадки можна легко вирішити, ознайомившись з нашими порадами та рекомендаціями.

Порівняльна таблиця

Bluetooth-гарнітура провідна гарнітура
переваги: недоліки: переваги: недоліки:
Мобільність. Ваші рухи не скуті. Немає необхідності всюди носити з собою телефон.

Звук в навушниках занадто гучний або тихий

Про те, як збільшити гучність в навушниках на телефонах Xiaomi, ми розповідали в нашій окремій статті. Там представлена ​​величезна кількість різних методів, а також присутній відео-інструкція і відповіді на ваші питання.

Вам також буде цікава стаття про те, як прибрати завислий значок підключеної гарнітури.

Налаштування гарнітури

Іноді не виходить підключити бездротові навушники Xiaomi описаним вище способом. Проблема синхронізації і настройки може виникнути з кількох причин:

 • механічне пошкодження деталей навушників;
 • заводський брак;
 • несумісність пристроїв (версій «Bluetooth» смартфона і навушників);
 • наявність радіоперешкод;
 • низький заряд батареї аксесуара;
 • встановлено низький межа гучності, що не дозволяє користувачеві чути музику.

Вирішити проблему можна, провівши самостійну діагностику. Іноді підвисає саме підключення. В такому випадку слід роз’єднати пристрої «Xiaomi» і підключити їх за новою. Якщо гаджети вже були пов’язані, можливо пріоритетне з’єднання було випадково видалено.

«Bluetooth».Наушники. зручний гаджет, який дозволяє не тільки слухати музику високої якості, перебуваючи на відстані до 20 метрів від джерела аудіосигналу, а й спілкуватися по телефону, використовуючи вбудований в гарнітуру мікрофон. Компанія «Ксяомі» пропонує вибір пристроїв, які надійно підключаються до телефону Xiaomi, дозволяючи прослуховувати улюблені треки на тренуванні, в громадському транспорті, під час подорожі.

Що робити, якщо Xiaomi не бачить навушники

Найчастіше помилка полягає в програмному забезпеченні. Наприклад, після системних оновлень це досить поширене явище. Тоді варто відкотитися на минулу версію або провести скидання до заводських налаштувань.

Якщо ж спостерігаються проблеми з проводовим підключенням, то варто перевірити і ретельно почистити роз’єми. А ще зверніть увагу на справність проводу і самих контактів.

У більшості випадків, навушники не підключаються, якщо настройка неправильно проведена користувачем. Так що ретельно прочитайте кожен пункт керівництва, перш ніж звертатися в сервісний центр.

Що потрібно знати про підключення

Звернемо увагу на деякі нюанси, які корисно знати і враховувати, коли з’являється необхідність підключити Redmi AirDots.

Особливості приєднання і управління:

 • Запам’ятайте кольору індикатора: червоний означає відсутність заряду батареї на даний момент, білий. готовність до використання, повний заряд.
 • Гучність звуку регулюється тільки качелькой на самому смартфоні.
 • Способи підключення аналогічні на Android і iOS.
 • Підживлення акумулятора займає близько 45 хвилин.
 • Час автономної роботи: близько 3-4х годин.
 • Щоб використовувати тільки правий або тільки лівий навушник, дістаньте один девайс з кейса, а другий залиште там, почекайте, поки часті миготіння зміняться на уповільнені і підключіть звичним способом.
 • До комп’ютера гарнітура підключається таким же шляхом.

Як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots. другий спосіб:

 • Вийміть їх з кейса.
 • Затисніть на обох навушниках сенсорні панелі.
 • Повинно відбутися пару спалахів червоним і білим світлом. утримуйте сенсорні кнопки.
 • Відбудеться ще одне миготіння обома квітами.
 • Помістіть аксесуар назад в чохол.
 • Вийміть і трохи почекайте. часті миготіння стають повільними у правого навушника.
 • Потім просто підключіть навушники до телефону.

Як підключити обидва навушника:

 • Увімкніть Bluetooth.
 • Внизу сторінки натисніть на кнопку «Оновити» для пошуку нових пристроїв.
 • У списку виберіть ім’я аксесуара «Mi True Wireless EBs Basic_R (Right. правий навушник)».
 • Натисніть на назву і підтвердьте запит на з’єднання.
 • У меню ви побачите інформацію про статус навушників і про рівень заряду батареї.
READ  Як підключитися до точки доступу на телефоні

Готово! Тепер ви можете слухати музику.

Виробник вирішив не обмежуватися одним методом підключення і про всяк випадок передбачив другий спосіб.

Як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots до телефону: інструкція

Бездротові навушники. флагманський аксесуар останніх кількох років. Все частіше і частіше люди стали замінювати «проводу» на більш комфортну гарнітуру. Тому зараз багато брендів акцентують свою виробництво на подібних гаджетах. Китайський бренд Xiaomi теж не залишається осторонь. весною 2019 року виробник має випустив нові Xiaomi Redmi AirDots, також відомі як Mi True Wireless Earbuds Basic. Як, стверджують покупці, вони забезпечують хорошу працездатність і відмінний звук. Як розібратися з підключенням їх до смартфону. обговоримо в цій статті.

зарядка

Гаджет не зможе працювати, якщо він не заряджений, тому перед використанням помістіть його в кейс для наповнення акумулятора. Якщо індикатор горить червоним світлом, Redmi AirDots заряджаються, якщо білим. вони готові до експлуатації.

Вийміть гарнітуру з чохла і почекайте пару секунд. вкладиші повинні синхронізуватися між собою. Коли лівий зловить сигнал правого, синхронізація завершена, про що свідчить індикатор, який почне блимати білим.

Як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots

Для підключення навушників необхідні лише телефон з підтримкою Bluetooth і сам аксесуар.

Врахуйте, що включення і виключення гаджета відбувається в результаті вилучення або зворотного приміщення навушників в кейс відповідно. Так що не намагайтеся знайти якісь кнопки, за допомогою яких їх можна буде активувати.

Що робити, якщо навушники не підключаються

Багато хто задається цим питанням, коли гаджет не може синхронізуватися з телефоном, або назва бездротових навушників пропало з переліку парних пристроїв.

Інструкція по поверненню аксесуара до роботи наступна:

 • Дістаньте AirDots з кейса, вони повинні бути вимкнені.
 • Затисніть на кожному вкладиші сенсорну панель і утримуйте до 15 секунд.
 • Після потрійного миготіння покладіть навушники в чохол і дайте їм зарядитися.
 • Зайдіть на сторінку «Bluetooth» в телефоні і видаліть назву гаджета зі списку.
 • І, нарешті, виконайте весь процес підключення починаючи з самого початку.
підключити, навушники, xiaomi, телефон

Підключення бездротових навушників Xiaomi до iPhone

Китайський бренд Xiaomi став добре відомий в усьому світі завдяки своїм якісним і доступним за ціною смартфонам. На додаток до цього зараз під цим брендом випускаються і не менш якісні аксесуари. розумні годинник, фітнес-браслети, провідні та бездротові навушники.

Бездротові затички від «Xiaomi» користуються особливою популярністю. Це стильні, досить прості і надійні у використанні пристрою. Будь-яка з моделей, будь то Redmi AirDots, AirDots Pro, AirDots Pro 2 і т. П., Може стати цілком гідною заміною більш дорогим навушників подібного типу. Наприклад, функціональність у Xiaomi Pro порівнянна з такою у Apple Airpods.

«Про» відрізняються привабливим дизайном, відмінним звуком, тривалим часом автономної роботи і наявністю функції активного шумозаглушення (ANC). Цінність ANC полягає в тому, що навколишній шум стає нечутний, і користувач може повністю зануритися в світ музики або зосередити свою увагу на телефонних розмовах. Ще одним величезним перевагою недорогих порівняно з Airpods навушників AirDots Pro є вологозахист стандарту IPX4 і просунуте сенсорне керування. Беручи до уваги доступну ціну і вражаючі технічні характеристики, багато власників iPhone замість «Аірподс» вибирають для себе «Аірдотс».

Для того щоб підключення Xiaomi-гарнітури до iPhone пройшло успішно, необхідно знати про те, що вона підтримує версію Bluetooth не нижче 4.2. Тобто сполучення буде можливо з моделями iPhone і Айпад, які вийшли в 2014-2015 роках. Підійдуть як мінімум iPhone 6, iPhone 6 Plus і вище, а також iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 4 і більше нові планшети. Якщо у вас iPhone 5s, то «вуха» від «Xiaomi» до нього не підходять.

Сполучення Xiaomi AirDots з телефоном або планшетом Apple

Перед тим як парувати TWS-навушники і «яблучний» смартфон, зарядіть батареї цих пристроїв. Працюючі модулі Bluetooth, особливо в режимі пошуку і сполучення, вимагають посиленого харчування. «ДОТС» досить помістити для цього в футляр, а iPhone поставити на дротову або бездротову зарядку. Можна не прагнути до того, щоб індикатор акумуляторів показував 100%, для підключення вистачить і половини від максимального рівня. Встановити сполучення AirDots з Apple-телефоном майже так само просто, як і підключити Airpods до iPhone, хоча в цьому процесі є свої особливості. Щоб у вас все вийшло з першого разу, виконуйте покроково дії, які описані в інструкції.

Дістаньте навушники з зарядного кейса. Вони включаться автоматично.

Перед сполученням з iPhone AirDots повинні спочатку встановити з’єднання один з одним. Тому вимкніть навушники, натиснувши на сенсорну або фізичну кнопку (залежить від моделі) на кожному з «ДОТС». При виключенні утримуйте кнопки секунди 3.

Увімкніть AirDots. Одночасно натисніть на кнопки і утримуйте їх в натиснутому стані приблизно 30 секунд. Світлодіодні індикатори повинні моргнути спочатку червоним, потім білим кольором. Дочекайтеся, коли пройдуть дві серії таких сигналів. Це буде означати, що обидва навушника знаходяться в режимі сполучення. Потрібно ще раз прибрати їх в зарядний кейс десь секунд на 5, після чого вийняти, щоб підключити вже безпосередньо до iPhone.

На цьому етапі потрібен телефон. Так як AirDots вже підготовлені до об’єднання в пару, відкрийте на своєму iPhone «Налаштування», потім «Bluetooth» та активуйте бездротовий модуль. На смартфоні запуститься пошук пристроїв. Сумісність є вирішальним фактором для успішного виявлення, але ми вже зазначали вище, з якими моделями Apple-смартфонів працюють навушники Xiaomi. У списку знайдених пристроїв з’явиться рядок «Mi AirDots BASIC_R» або «Mi AirDots BASIC_L». Виберіть її.

Може бути, такого запису в списку не знайдеться. Тоді навушники потрібно помістити ближче до телефону і оновити список пристроїв. У парі AirDots основним є правий вкладиш, тому новим пунктом в списку буде значитися «Mi AirDots BASIC_R» (насправді назва виробу може бути іншим, не таким, як у цьому прикладі, все залежить від моделі навушників). Натисніть на нього, щоб запустити з’єднання. Індикатор на навушнику буде блимати білим, поки встановлюється сполучення. Іноді для підтвердження підключення потрібно ввести код. Введіть 0000.

Коли процес завершиться, індикатор знову загориться білим світлом і згасне. Тепер ви можете користуватися навушниками. Перевірте якість і, якщо потрібно, виконайте налаштування звуку.

Після того як ви вручну в перший раз підключили «ДОТС» до смартфону, вони будуть підключатися до нього автоматично кожного разу, коли ви будете діставати їх з футляра. Якщо зі сполученням виникнуть проблеми, потрібно буде видалити Mi AirDots BASIC_R зі списку: натиснути на ім’я, а потім вибрати «Забути це пристрій» і знову повторити ті кроки, які описані в інструкції.

До речі, «Аірдотс» підключаються не тільки в стерео, а й в режимі моно, коли з телефоном буде пов’язаний тільки один навушник з пари. Такий спосіб підключення може бути зручний в тих випадках, коли не потрібна повна ізоляція від навколишнього шуму. Наприклад, на вулиці зі жвавим рухом транспорту для більшої безпеки краще чути, що відбувається навколо. Ще такий спосіб використання AirDots значно збільшує час автономної роботи навушників: поки один з них в роботі, другий заряджається в кейсі, потім затички міняються місцями. Для сполучення тільки одного з двох навушників діставайте з зарядного кейса тільки лівий «Аірдотс». Правий нехай залишається в футлярі.

Ситуації, коли пропадає сполучення між навушниками і iPhone, а також між правим і лівим «ДОТС», час від часу трапляються. Тоді доводиться робити скидання і встановлювати сполучення заново, в тому порядку, як це рекомендується в докладної інструкції, даної вище.

В цілому компактні бюджетні затички «Xiaomi» або «Redmi». це хороший вибір для тих, хто бажає в своєму повсякденному житті користуватися перевагами сучасної бездротової технології, але поки не наважується на покупку Apple Airpods першого або другого покоління або більше дорогих Airpods Pro.

BETATECH.COM.UA 2022