Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити ноутбук до телевізора Windows 10

Table of Contents

Підключення по HDMI в Winodows 10

Беремо звичайний HDMI кабель. Один кінець кабелю підключаємо до телевізора в HDMI роз’єм. Їх може бути кілька, підключайте в будь-який.

Другий кінець кабелю підключаємо до ноутбука, або стаціонарного комп’ютера.

Якщо картинка з комп’ютера чи не з’явилася на телевізорі, то швидше за все, на телевізорі потрібно вибрати джерело сигналу. На пульті дистанційного керування повинна бути спеціальна кнопка. Зазвичай, вона підписана INPUT, або SOURCES. Натискаємо на неї, і як джерело вибираємо HDMI роз’єм, до якого ми підключили кабель.

На телевізорі має з’явиться зображення.

У Windows 10 можна управляти другим екраном. У нашому випадку, це телевізор. У десятці це називається “Проектування”. Що б викликати це меню, досить натиснути клавіші WinP. Справа з’явиться меню, в якому можна вибрати один з 4 варіантів.

Можна наприклад вивести зображення тільки на телевізор.

Підключаємо телевізор до ноутбука (Windows 10) по Wi-Fi. Налаштування DLNA

Ми не розглядатиме настройку технології Wi-Fi Direct (коли можна без роутера з’єднати телевізор з ноутбуком, без проводів) і Miracast (не всі пристрої підтримують цю технологію). Це теми для окремих статей.

Якщо ви хочете свій телевізор з’єднати зі своїм комп’ютером по бездротовій мережі, то це можна зробити наступним чином:

Головне, що б ноутбук і телевізор були підключені до одного роутеру. До речі, не обов’язково по Wi-Fi. Одне з пристроїв (або навіть обидва). можна підключити до маршрутизатора по кабелю.

Після того, як ви все підключіть, на комп’ютері можна переходити до налаштування DLNA сервера. Запустивши сервер на комп’ютері, на телевізорі можна буде дивитися фільми. Зверніть увагу, що на телевізорі, при використанні цього способу не буде доступний широкому робочий стіл. Ви зможете тільки переглядати певні файли. По налаштуванню DLNA сервера, у нас є три статті:

Незважаючи на те, що вони написані на прикладі Windows 7, на Windows 10 настройка DLNA сервера буде проходити точно так же. Я перевіряв, запущений на ноутбуці з встановленою Windows 10 DLNA сервер без проблем відображається на телевізорі.

Інструкції по посиланнях вище у мене для телевізорів LG, і Philips. Але, запущений вище описаними способами сервер, буде без проблем працювати на інших телевізорах: Samsung, Sony, Toshiba і т. Д. Налаштуйте DLNA за допомогою програми “Домашній медіа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP)” (як я це робив в статті для телевізора Philips). Її можна назвати універсальною.

З бездротовим з’єднанням я думаю розібралися. Переходимо до проводів.

Як в Windows 10 підключити телевізор до ноутбука по Wi-Fi, або HDMI кабелю?

Якщо ви вирішили підключить свій телевізор до комп’ютера, або ноутбука на Windows 10, то зараз я покажу, і розповім як це зробити. Підключати ми будемо двома способами: по безпровідною Wi-Fi мережі, і за допомогою кабелю HDMI. Під підключенням по Wi-Fi я маю введу з’єднання через Wi-Fi роутер, і настройку технології DLNA. Коли з комп’ютера, на телевізорі можна дивитися фільми, фото, і слухати музику. Ну а підключення за допомогою HDMI кабелю, це звичайне підключення по HDMI При такому підключенні, телевізор у нас буде як монітор в Windows 10.

Чесно кажучи, немає особливої ​​різниці, Windows 7 у вас, або Windows 10. Як підключення до телевізора по HDMI, так і по Wi-Fi, практично нічим не відрізняється. Але, розглянемо все-таки на прикладі ноутбука з встановленою Windows 10. Думаю, ця стаття ще довго буде актуальною і корисною.

Якщо не працює звук на телевізорі при підключенні до Windows 10 по HDMI

Можливо, після підключення телевізора до комп’ютера, звук буде грати не з динаміків телевізора, а з динаміків ноутбука, або підключених колонок. Це можна легко виправити.

Натисніть правою кнопкою миші на значок регулювання звуку, на панелі повідомлень, і виберіть Пристроїв відтворення.

Там в списку повинен бути ваш телевізор. Натисніть на нього правою кнопкою мишки, і виберіть Використовувати за замовчуванням.

Тепер звук буде звучати з динаміків телевізора.

в командному рядку C: \ Users \ Яnetsh wlan show driver

Драйвер: TP-LINK Wireless USB Adapter Виробник: TP-LINK TECHNOLOGIES CO., LTD Серед іншого: Підтримується бездротової дисплей: Ні (Графічний драйвер: Ні, драйвер Wi-Fi: Так) поставив на вбудовану відео карту Intel_VGA_Win10-64-V1018154248 в биосе виставив IGPU вкл. не допомогло(

в DxDiag в System Information Miracast: Not Available в Display Devices Miracast: Not Supported by Graphics driver

Спробуйте в диспетчері пристроїв просто видалити цей адаптер. Якщо буде пункт «Видаляти програми і драйвера» (щось в цьому роді), то поставте галочку. Перезавантажте комп’ютер. Windows 10 повинна сама встановити драйвер. Про всяк випадок, перед цим скачайте драйвер для цього адаптера з сайту TP-Link. Щоб у разі якщо система Windows не встановить його автоматично, можна було зробити це вручну. У мене старий Intel i3 і така ж стара NVIDIA GeForce GT 635M.

видалив, перевантажився, система сама поставила 1030.23.502.2017 (не знаю від куди, інтернет був відключений) Miracast: Not Available впевнений проблема не в драйверах, купив HDMI 10м, буду потихеньку курити проблему спасибі за участь

Я як раз закінчують статтю на цю тему. Правда, навряд чи ви знайдете там для себе щось нове.

Доброго дня. На ноутбуці Lenovo Ideapad 110 стояла Windows 7, підключав по HDMI до телевізора без проблем. Встановив Windows 10, зображення виводиться, але не на весь екран (прикріплюю зображення). Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Доброго дня. А на ноутбуці обраний режим проектування «Тільки другий екран» (Win P відкриває це меню)?

У мене якось така штука теж була. В налаштуваннях телевізора, десь в розділі «Зображення» потрібно було вибрати «На весь екран».

Зробив як ви сказали. Все одно не на весь екран.

Здрастуйте, у мене ноутбук Lenovo з віндуус 10, і телевізон Samsung з функцією скрін Морінг, я можу спокійно через скрін Морінг підключитися через телефон, а ось ноутбук знаходить телевізор йде підключення з обох сторін і в результаті пише не вдалося підключитися.що робити?

Добрий день. Ви маєте введу по Miracast (Бездротовий дисплей)? Там може бути багато причин. Все що знаю по цій темі описав в статті Бездротовий дисплей Miracast (WiDi) в Windows 10

продовжимо) почитав «Бездротовий дисплей Miracast (WiDi) в Windows 10» означає не в моєму TP-Link TL-WN725N V2 справу? проблема в якому то граф.драйвере? на зовнішню і внутр.відеокарти дрова встановлені останні в биосе виставлено в (додатково \ конфігурація System Agent \ параметри графіки основний дисплей. АВТО, ініціалізація IGPU. вкл.), значення міняв, не допомогло

Судячи з першого скриншоту, немає підтримки саме на рівні відео.

погуглити, нібито нвідіа перестала підтримувати міракаст, советуемий відкат на 350.12-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international-whql нічого не змінив, сиджу курю

forums.geforce.com/default/topic/869279/is-this-possible-on-nvidia-cards-/ начебто пишуть, що моя gtx770 не підтримує міракаст на след.неделе спробую gtx1060

Тут і гадати не треба. При перевірці ж все написано. Якщо з драйверами експериментували, значить немає підтримки на рівні заліза.

Що ви тут в ті роки голову ламали, не зрозумію)))) Підтримка Міракаст залежить від процесора і не від чого іншого.

вставив Asus gtx 1060, працює c останньою версією дров відстань між комп’ютером і TV 5 метрів підключається з 3-го разу мишка «плаває», відеоряд гальмує і відстає в 720p в командному рядку netsh wlan show driver, пише «Підтримується бездротової дисплей: Так ( графічний драйвер: Так, драйвер Wi-Fi: Так) »в dx diag Miracast: Available, with HDCP, Miracast: Not Supported by Graphics driver чи можливо домогтися кращої картинки? (Цікавить перегляд відео в FHD) або дана технологія «сира» для цих цілей? Чи є сенс експериментувати з Wi-Fi адаптером (Archer T6E в зв’язці з TL-ANT2408C наприклад)?

Я не проводив таких експериментів, тому мені складно вам відповісти. У мене теж все працювало не надто гладко.

Я думаю, ця технологія точно не для перегляду FHD відео (можливо поки, і можливо все залежить від заліза). Вона непогано підходить для якихось презентацій, перегляду фото і т. Д. Для відео та ігор, краще рішення, це кабель.

На буку Asus встановлена ​​W10. Підключений через HDMI до TV Samsung. Відео налаштувала як розширений екран (мені взагалі нинішні Налаштування 10ки в цьому плані не подобаються А ось звук так і віщає з динаміків бука. За Вашим радам налаштовувала: там в спливаючому вікні взагалі немає варіанту-телевізора. Тільки динаміки відповідно тільки вони і можуть бути налаштовані за замовчуванням. Порадьте, як тут бути?

Я б почав з перевстановлення драйвера відеокарти. Кабель в момент переустановки Не вимикайте.

Спасибі за пораду. Підкажіть тоді будь ласка алгоритм дій? Або. якщо Ви його вже описували, поділіться ще раз ссилочку?

Завантажуєте для своєї моделі ноутбука драйвер відеокарти з офіційного сайту і запускаєте установку. У цей момент ноутбук повинен бути підключений кабелем до телевізора.

Спасибі, але не спрацювало! Скачала драйвера, почала встановлювати, проте процес встановлення переривається через «вже встановлено цей або більш Новий драйвер». І дійсно, перевірила, чи варто драйвер новіше. Підкажіть, як ще можна вирішити мою проблему? (

На жаль, не знаю що ще вам порадити. потрібно дивитися.

панель управління-звук-вибираєте в списку свій TV і правою кнопкою миші. іспотльзовать за замовчуванням) з наступаючим

Здравствуйте! Телевізор Philips 48pus7600 (підключаю монітор до комп’ютера все працює, а ось підключаю телевізор пише немає сигналу-ноутбук підключаємо те ж саме) Драйера встановили останні відеокарта MSI gtx1070ti.

На телевізорі необхідно вибрати HDMI порт, в який підключений кабель. Може номера портів переплутали.

Купив спочатку один кабель (5м), подумав може брак.Купіл ще один вже з фільтрами і ще один 3 метри (маю взагалі 3 кабелю тепер, але сигналу немає)

Дякую за відповідь, але на жаль перепробував з 1 по 4 HDMI.Оні можуть перегоріти?

READ  Як підключити Smart view до телевізора Samsung

Не думаю, що порти погоріли. Але дивно, що з двох пристроїв немає сигналу. Спробуйте ще відключити телевізор хвилин на 15, так само вимкнути комп’ютер, підключити кабель (коли техніка вимкнена) і включити. Так само можна спробувати скинути налаштування телевізора. Якщо в налаштуваннях є така функція. Але не можу гарантувати, що це допоможе.

Якщо ніяк не запрацює, тоді тільки сервісний центр.

Вітаю! У мене проблема зі звуком. звук відтворюється тільки з ноутбука. Я з пройшлася по інструкції але в списку немає вибору звуку. тільки динаміки. Ще додам, звук передається з іншого комп’ютера без проблем. Допоможіть знайти причину!

Я вже багато разів відповідав на це питання в коментарях. Крім як заново перевстановити драйвер відеокарти, нічого не можу підказати.

Привіт, я вибрала тільки проектор, але зображення на TV все одно немає. А тепер як підключаю кабель до ноуту зображення і тут пропадає, як повернути те, що було?

Добрий день. Думаю, зображення «йде» на телевізор, але на телевізорі ви не вибрали джерело сигналу. Як повернути? Просто змініть режим через Win P. Можна навіть наосліп. Натиснувши це поєднання клавіш, кнопку вгору / вниз і Ентер.

Добрий підключив ноут Asus win 10 кабелем HDMI до телевізора sumsung розширив зображення. в результаті виходить сильно збільшеним і не влазить повністю на екран. пробував міняти дозвіл але нічого не допомагає підкажіть в чому причина?

Можливо, потрібно змінити формат (розмір) зображення в налаштуваннях телевізора. Спробуйте режим «Тільки другий екран». картинка нормальна?

Точно така ж проблема. Тільки acer до Samsung. Чи не масштабується екран телевізора хоч ти трісни, то більше, то менше. Дуже хотілося б почути слушну пораду.

Потрібно більше інформації. Не можна щось радити, коли навіть не розумієш проблеми і не бачиш що там відбувається. Можете хоча б фото прикріпити.

підключи HDMI до комп’ютера, пише немає сигналу і на комп’ютері не знаходить телевізор. кабель робочий перевіряв. підкажіть у чому може бути проблема

Комп’ютер не повинен знаходити телевізор. Хіба що в налаштуваннях параметрів екрану має бути два екрани. Переконайтеся, що ви правильно вибрали HDMI вхід на телевізорі (той номер, до якого під’єднано). Якщо там все добре, то оновлюйте драйвер відеокарти на комп‘ютері. Я так зрозумів у вас PC. Можете ще цю статтю подивитися.

таке відчуття. що на комп’ютері не працює вхід хоча він новий. але як це перевірити напевно?

драйвер оновив. все одно не бачить. підключено всі правильно кілька разів перевіряв.

вхід HDMI є тільки на материнській платі. на відеокарті тільки dvi. але я хочу щоб вони працювали поралельною

Це вже інша історія. Потрібно з’ясувати, чи є взагалі в вашому комп’ютері вбудована графіка (крім відеокарти). У мого брата, наприклад, на материнській платі теж є HDMI порт, але він працювати не буде, так як процесор без вбудованого графічного ядра.

Був підключений TV до PC на win 7. Все було прекрасно. (Dvi (PC). HDMI (TV)) Після установки win 10 відбулося наступне: PC телевізор бачить, все добре, дублює та інше, але! На TV картинки немає, лише напис. не підтримується. В чому може бути проблема?

Без поняття в чому справа. Може дозвіл екрана (для другого екрану, який TV) спробуйте змінити в настройках. Переінсталюйте драйвер відеокарти.

У мене дивно все як то. вдома у мене c philips все працює, а у матері вдома ситуація така показує укрупнено робочий стіл звук є на ноутбуці включаю фільм звук є але на екрані телевізора так само тільки робочий стіл саме тільки сама картинка не пуску НЕ ярликів так само не відображає

у чому може бути проблема, допоможіть будь ласка

Вам просто потрібно змінити режим виведення зображення через меню, яке можна відкрити через Win P. Або через «Параметри екрану». Там зараз включений «Дублювати», ви оберете «Тільки другий екран».

Добрий день. Комп’ютер Lenovo. телевізор Fusion. Підключила через HDMI, все повірила, все добре, все відповідає. Але на екран все одно нічого не виводить. В чому проблема?

Проблема може бути в чому завгодно. Перевіряйте налаштування на ноутбуці, на телевізорі. Може вхід на TV неправильно вибрали. Спробуйте змінити режим через Win P. Запустіть переустановку драйвера відеокарти.

У мене немає ніякої конкретної інформації по вашій проблемі.

цікаво що коли підключаєш ноутбук до TV по HDMI то звук з робочого столу є! а ось коли заходиш в гру наприклад, щоб спрямувати звук знову на ноутбук

Не впевнений, але може в самій грі потрібно вибрати пристрій для відтворення звуку.

Спасибище. win P мене врятувала цього ранку.

Добрий день. У мене на комп’ютері 2 HDD: c одного можна завантажитися в Win 7 32 bit, а з іншого. Win 10 64 bit. При підключенні TV LG під Win 7 32 bit все відмінно, а при підключенні під Win 10 64 bit картинка смикається і постійно на кілька секунд поспіль пропадає. Картинкою я називаю робочий стіл Windows. Драйвери все нові.

підключити, ноутбук, телевізора, windows

картинка смикається і постійно на кілька секунд поспіль пропадає

Добрий день. Складно за описом зрозуміти що там відбувається. У різних режимах пробували (дублювати, тільки другий екран)? Пробуйте може старіший драйвер поставити.

Що робити, якщо при підключенні через HDMI, не відображує аудіо пристрій телевізора, в панелі управління звуку.

Добрий час доби. Прочитав ваші поради і перепробував вже все що можна, але нічого не допомогло. А проблема у мене така: ноут. Asus, телевізор LG, з’єднання по кабелю HDMI, зображення відмінне і звук передається з ноутбука на телевізор, але, при запуску ігор викачаних і встановлених з інтернету (будь-якої іграшки) звук йде з динаміків ноутбука або зовсім відсутній. Всі налаштування пов’язані зі звуком встановлені так як описані у вас в статтях. Допоможіть будь ласка якщо це можливо. спасибі.

Добрий день. А в налаштуваннях самої гри немає вибору пристрою для виведення звуку? У вас Windows 10?

Добрий день, телевізор LG, ноут Acer з вин 10, при підключенні HDMI не виводить звук, в настройках висновок звуку на пристрої немає TV LG, тільки стандартні динаміки?

добрий вечір. ми хотіли подивитися фільм через ноутбук (aser) телевізор-panasonic (старої версії) кабель HDMI зовсім новий, вчора дивилися по ньому мультфільм, а сьогодні він ніяк не хоче проектувати зображення комп’ютера ніяка допомога з інтернету не допомагає (хоча я пам’ятаю, що таке було вже один раз, і я швидко знайшла рішення, а зараз ніяк) що робити? підкажіть будь ласка

Ви змінювали режим виведення зображення на ноутбуці? Спробуйте в інший HDMI вхід підключити на TV і вибрати його в налаштуваннях як джерело сигналу. перезавантажте ноутбук.

Доброго дня. Сергій, допоможіть, будь ласка. Модель телевізора Samsung UE49KS8000. Ноутбук Asus ROG GL503VM SCAR (GL503VM-ED367T). Операційна система Windows 10. Я хочу використовувати телевізор як монітор. Не по Smart TV, а як повноцінний монітор. Через HDMI кабель немає ніяких проблем ні з зображенням, ні зі звуком, але мені потрібно підключити пристрої з wi-fi. Я використовую вбудовану функцію на ноутбуці: параметри-пристрої-додавання пристрою-бездротової дисплей (див. Скрін). Екран ноутбука проектується на телевізор. Зі звуком проблем немає, а ось із зображенням є. Зображення трохи мерехтить. Буває кілька хвилин нормально показує, але потім знову починає мерехтіти. Якщо дивишся фільм, то відчувається невелике пригальмовування. Пробував всі варіанти проектування. 1) Як Ви думаєте, з чим може бути пов’язана дана проблема? 2) Чи можливо по wi-fi проектувати монітор ноутбука на телевізор в ідеальному якості (точно такому ж, як і через через HDMI кабель)? 3) Дана проблема може бути пов’язана з тим, що між пристроями слабкий сигнал (ноутбук і телевізор знаходяться в сусідніх кімнатах)? Якщо так, то як можна підсилити сигнал? Може в такому випадку допомогти зовнішній wi-fi адаптер? Дуже буду вдячний, якщо Ви підкажіть мені, що можна зробити в даній ситуації.

Як підключити?

Незважаючи на те, що для налаштування сполучення використовується бездротова мережа Wi-Fi, підключення здійснюється декількома способами. Вибір конкретного варіанту залежить від особливостей пристроїв і їх функцій. Вивчіть всі способи для розуміння того, який вид з’єднання варто вибрати.

Що потрібно для того, щоб підключити ноутбук до TV по Wi-Fi

Якщо ви вирішили вивести зображення з ноутбука на екран TV-приймача, то повинні розуміти, що подібне підключення працює в зв’язці далеко не з усіма пристроями. По-перше, і ноутбук, і телевізор повинні оснащуватися Wi-Fi-адаптером. Якщо з лептопом ситуація гранично ясна (необхідний модуль встановлюється повсюдно), то з TV все складніше. В ідеалі ваш телевізор зобов’язаний підтримувати SmartTV (нові моделі LG, Samsung та інші), так як тільки такі пристрої працюють в зв’язці з інтернетом.

На замітку. Незважаючи на те, що телевізори без Smart TV не підтримують вихід в інтернет, обійти обмеження можна через підключення портативного адаптера.

Крім того, одного наявності Wi-Fi-адаптера мало. Також у вас повинен бути оплачений тариф на безлімітний інтернет, а обидва пристрої обов’язково підключені до однієї мережі. Якщо ці умови дотримуються, то ви зможете без проблем підключитися до комп’ютера. Правда, в разі, коли операція виконується вперше, рекомендується звернутися до інструкції, де докладно викладено кожен крок.

За Wi-Fi-Direct

Wi-Fi-Direct. це стандарт бездротового зв’язку, що дозволяє пристроям обмінюватися інформацією без прямої участі маршрутизатора. У той же час наявність роутера є необхідною умовою. Перевагою даного методу є той факт, що на TV виводиться не тільки конкретний фільм, серіал або зображення, але і весь екран комп’ютера. Тобто на телевізорі ви можете спостерігати за всім, що відбувається в інтерфейсі Windows 10.

Для сполучення одного пристрою з іншим знадобиться:

 • Підключити телевізор і PC до однієї мережі Wi-Fi.
 • Переконатися, що TV і PC знаходяться в зоні дії роутера.
 • Відкрити «Параметри» на комп’ютері.
 • Перейти в розділ «Система», а потім. «Дисплей».
 • Клікнути по напису «Підключитися до бездротового дисплея».

Далі почнеться пошук доступних екранів, і серед запропонованих варіантів залишиться вибрати свій телевізор. Зверніть увагу, що відкрити меню сполучення можна більш простим способом. Просто затисніть клавіші «Win» «P», після чого необхідне меню відразу ж висвітиться на дисплеї ноутбука. При підключенні вперше, знадобиться спочатку виконати пошук TV, а потім вибрати варіант проектування. З цим ви повинні розібратися без особливих труднощів, так як вся необхідна інформація буде представлена ​​на екрані у відкритому раніше інтерфейсі.

через DLNA

Це теж бездротове з’єднання, але працює воно за іншим принципом. Якщо у випадку з Wi-Fi-Direct на телевізор проектуються дії, що виконуються на ноутбуці, то DLNA дозволяє відкрити доступ до окремих файлів і папок. Тут важливо зауважити, що подібний вид підключення можливий тільки при використанні стороннього ПЗ. Потрібно попередньо встановити на комп’ютер програму на кшталт «Домашній медіа-сервер».

Подальший план сполучення буде трохи відрізнятися від Wi-Fi-Direct. Спочатку вам потрібно підключити обидва пристрої до однієї мережі, потім на комп’ютері запустити «Домашній медіа-сервер», вибрати каталог і телевізор, з яким потрібно з’єднатися. Далі в настройках TV-приймача залишиться вибрати в якості джерела контенту «Мережа».

Як можна підключити ноутбук з Windows 10 до телевізора через Wi-Fi

Ноутбук. самодостатнє пристрій, який дозволяє не тільки працювати, а й відпочивати. Наприклад, за переглядом улюбленого серіалу. Втім, на екрані лептопа не завжди вдається розгледіти важливі деталі. Тому важливо знати, як підключити ноутбук до телевізора через Wi-Fi на операційній системі Windows 10. Wi-Fi-з’єднання допомагає позбутися від проводів, але в той же час має ряд нюансів, спливаючих в процесі настройки.

READ  Як підключити av ресивер до телевізора

З використанням Wi-Fi-адаптерів

Детальна інструкція по налаштуванню сполучення TV і PC є в комплекті з адаптером. Якщо її немає. дійте за допомогою одного з варіантів, викладених раніше (Wi-Fi-Direct або DLNA). Єдиною відмінністю буде те, що на комп’ютері доведеться шукати для підключення не телевізор, а конкретний адаптер. Одночасно з цим в якості джерела зображення в налаштуваннях TV повинен бути обраний використовуваний HDMI-порт, в якому встановлений адаптер.

Налаштування

Для Windows (Windows) 7 вона відрізняється. Натисніть ЛКМ по мініатюрі для телевізора. Встановіть його дозвіл у відповідному полі. Якщо не виконати цього дії, Картинка буде не чіткою. Виберіть режим роботи:

 • Показати робочий стіл на 1 або 2. Відключення одного екрану;
 • Дублювати. Показується однакове зображення;
 • Розширити. При виході за межі одного екрану переходите на наступний.

Как подключить телевизор к ноутбуку через HDMI

Як підключити ноутбук до телевізора HDMI

Знайдіть HDMI на ноутбуці (або PC): Подивіться, де розташований порт на TV. Підключіть пристрої за допомогою кабелю.

Ноутбук Win 10 подключение к телевизору Samsung Wi-Fi

Вимкніть ноутбук і TV при з’єднанні. Інакше можливий їх вихід їх з ладу в результаті дії електричного розряду.

Екран TV почне показувати таке ж зображення, як і монітор. Якщо немає сигналу виконайте додаткові настройки.

Довжина

Середньостатистичному користувачеві досить довгі до десяти метрів. Звертайте увагу на частоту оновлення. Подивіться в документації або на упаковці. Для зручного перегляду відео, оці досить 60-70 МГц. Високі значення частот актуальні якщо монітор підтримує 4К (дозвіл по горизонталі 4000 pixels). Чим довше кабель. тим діаметр провідника більше. Якщо довжина:

 • П’ять метрів. Діаметр сім міліметрів (28AWG);
 • Десять метрів. вісім міліметрів (26AWG);
 • П’ятнадцять метрів. дев’ять міліметрів (24AWG);
 • Двадцять метрів. десять міліметрів (22AWG).

Особливості

Деякі моделі TV автоматично не визначають джерело сигналу. Тому на телевізійному пульті знайдіть і натисніть кнопку: В залежності від моделі TV назва може відрізнятися. Відкриється меню з джерелами підключення. Виберіть порт. Подивіться його за номером роз’єму, куди підключений кабель. На задній стороні TV.

Тип кабелю

Визначається по його номеру. Поширені версії: 1.4, 2.0. Інші визначення версії:

 • Стандартний Standard. Підтримує роздільною здатністю 1920х1080. Дані передаються до п’ятнадцяти метрів. Використовуйте для підключення будь-яких пристроїв;
 • Високошвидкісний High Speed. Сигнал Full HD дозволу передається до 7,5 метрів;
 • Deep Color. Для підключення TV відображають трильйони квітів;
 • Color. Колірний діапазон не доступний телевізорів, які користуються технологією RGB.

Існують такі типи кабелів: Враховуйте ці особливості при виборі. Якщо TV і ноутбука більш десяти років цих роз’ємів на ньому не встановлено. Використовуйте спосіб підключення без HDMI. Наприклад, VGA інтерфейс. Якщо телевізор старий, а PC новий або навпаки купите перехідник.

загальні рекомендації

Виконайте візуальну перевірку портів. Зверніть увагу на такі пошкодження:

 • Зламані або окислилися контакти портів. Замініть їх:
 • Пил. Звук відтворюється переривчасто. Зображення спотворене;
 • Як встановлено порт. Якщо він хитається при фізичному впливі, зафіксуйте його. Зверніться по допомогу до працівників спеціалізованих центрів.

Як підключити комп’ютер до телевізора HDMI Windows 7

Натисніть на робочому столі ПКМ, виберіть «Дозвіл». Натисніть «Визначити» щоб дізнатися, якій цифрі належить TV або монітор. Уточніть дозвіл TV. Інформація є в інструкції. Сучасні моделі підтримують дозвіл Full HD. Як на скріншоті.

Немає сигналу

Оновлення драйвера відеокарти. Натисніть «WinX», виберіть: Виберіть: Встановіть драйвера, перейшовши на офіційний сайт виробника пристрою. Детальніше дивіться в статті: «Як оновити драйвер».

Особливості підключення Sony

Щоб підключити ноутбук до телевізора Sony через WI-FI, слід скористатися спеціальною програмою Wi-Fi Direct. З’єднання здійснюється наступним чином:

 • на PC заходимо в «Провідник» і вибираємо опцію «Мережа». Після того, як з’явиться оголошення «Мережеве виявлення і загальний доступ до файлів відключені», натискаємо на ньому правою кнопкою миші і вибираємо опцію «Включити». Доступ до файлів-мультимедіа на вашому комп’ютері буде відкритий. Потім слід в повідомленні, що з’явилося вибрати опцію «Створити приватну мережу»;
 • перемикаємо в настройках значення мережі на «Домашня»;
 • активуємо програму Wi-Fi Direct в налаштуваннях TV, перейшовши по вкладці «Home». Натиснувши на вкладку, позначену значком валізи, увійдіть в розділ «Мережа». Слід активувати режими «Вбудований Wi-Fi» і «Wi-Fi Direct»;
 • переходимо в меню телевізора «Налаштування Wi-Fi Direct», де вибираємо необхідний об’єкт з доступних для сполучення;
 • з’єднуємо пристрої.

Примітка: Всі Smart TV від виробника Sony оснащені даною програмою.

Перевага Wi-Fi директ полягає в тому, що для підключення плазми до ноуту / смартфону планшету не потрібно інтернет. Завдяки вбудованому софту підключити ноутбук до телевізора Sony через WI-FI дуже просто.

Підключення з Windows 10

Підключення Smart TV до комп’ютера на платформі Windows 7/8 / 8.1 істотно відрізняється від підключення до ОС останньої версії. Windows 10 має вбудовану надсилання графічних файлів на будь-який об’єкт по мережі, а також трансляцію відразу на два екрани без допомоги сторонніх програм. Пристрої на платформі Windows 10 підключити до телевізора через WI-FI ви можете наступними способами:

 • PC і монітор приєднуємо до однієї і тієї ж мережі;
 • переходимо в панель управління комп’ютера, вибираємо «Параметри потокової передачі мультимедіа» і включаємо опцію передачі в віконці;
 • налаштовуємо ім’я і список пристроїв, що мають доступ до мережі. Варто зазначити, що кожен пристрій в списку можна налаштувати індивідуально;
 • на TV заходимо в загальну папку з даними і насолоджуємося переглядом.

Для трансляції робочого столу на зовнішній екран передбачені наступні настройки:

 • натискаємо комбінацію клавіш Win P, з’явиться меню, в якому слід вибрати один з чотирьох варіантів передачі зображення.

Транслювати зображення на монітор можна навіть без налаштувань: досить натиснути правою кнопкою миші по файлу і вибрати «Передати на пристрій».

Особливості підключення LG

Smart TV від виробника LG має вбудовану програму трансляції зображення з PC / ноутбука на TV. LG Smart Share. Щоб підключити ноутбук до телевізора LG через WI-FI, скористайтеся наступним алгоритмом:

 • завантажуємо з офіційного сайту безкоштовний додаток LG Smart Share;
 • по завершенні інсталяції і запуску програми висвітиться віконце, в якому будуть вказані різні категорії мультимедійних файлів ( «музика», «відео», «фото»). Вибираємо одну з категорій. Відразу після цього буде виконано автоматичний пошук всіх, хто знаходиться на комп’ютері відеофайлів;
 • створюємо окремі папки, щоб було простіше знаходити необхідні файли і відкриваємо загальний доступ;
 • на TV заходимо в меню і вибираємо опцію «Smart Share»;
 • переходимо на вкладку “Підключення пристрою» і вибираємо зі списку назву мережі, до якої під’єднано PC;
 • після з’єднання пристроїв заходимо у «Все папки» і вибираємо цікавить мультимедійний файл.

Налаштування трансляції з PC / ноутбука на екран від виробника LG дуже проста і не вимагає тривалого вивчення інструкцій. Відзначимо, що LG Smart Share також без обмежень працює на Smart TV описаних вище виробників. Sony і Samsung. Принцип роботи залишається незмінним. Скориставшись даними додатком, ви істотно заощадите як свого часу, так і гроші, які могли витратити на покупку HDMI кабелю.

Особливості підключення Samsung

Щоб підключити телевізор Samsung до ноутбука через WI-FI, слід скористатися спеціальними програмами: наприклад, Samsung Allshare PC (Малюнок 3). Алгоритм дій, щоб підключити ноутбук до телевізора Samsung через WI-FI наступний:

 • в настройках заходимо в «Меню», вибираємо розділ «Мережа», потім «Налаштування мережі», де натискаємо на кнопку «Пуск». Після того, як з’явиться список можливих підключень, вибираємо мережу, і вводимо пароль безпеки (якщо він встановлений);
 • в настройках PC або ноутбука заходимо в розділ «Мережа» і коннектимся до тієї ж мережі, що і TV;
 • з персонального комп’ютера переходимо в браузер на офіційний сайт виробника, вибираємо модель і безкоштовно викачуємо для неї розширення Allshare PC. Потім програму слід встановити і перейти до налаштування. Якщо обидва пристрої під’єднані до одного роутеру, то в меню програми це відобразиться. Слід об’єднати пристрої, поставивши відповідну галочку;
 • на PC створюється і вказується в меню «Список пристроїв» папка, файли з якої будуть транслюватися на екран плазми;
 • на TV переходимо до стандартної програми Allshare Play. У лівому бічному меню вибираємо тип мультимедійного файлу, який необхідно запустити (наприклад «музика» або «відео»). Програма відображає доступні папки і вміст папок.

Примітка: Як ми побачили, підключити телевізор Samsung до комп’ютера через WI-FI абсолютно нескладно.

Як підключити ноутбук до телевізора через wi-fi

Все більшої популярності набирають запити, як підключити ноутбук до телевізора через WI-FI. Ми пояснимо, як грамотно під’єднати ноутбук до TV по Wi-Fi без кабелю і без втрати якості зображення (Малюнок 1).

Як підключити ноут до телевізора через DLNA, Wi-Fi Direct і WiDi

Як можна було відзначити, методів підключити TV до ноутбука по WI-FI дуже багато. На зміну плутаються проводах, незручним кабелям і десяткам перехідників приходить бездротове з’єднання. Найпопулярнішими вважаються системи DLNA, Wi-Fi Direct (про що ми писали раніше) і WiDi. У чому полягає принцип їх роботи?

 • DLNA. система, яка дозволяє сполучити сумісні пристрої і передавати контент на максимальній швидкості між ними. Працює на основі Wi-Fi підключення всіх пристроїв до однієї мережі. Причому, пристрої можуть бути абсолютно різні: від планшета і смартфона, закінчуючи X-box приставкою і принтерами. Чи можна застосувати як для домашнього, так і для робочого користування. Вже раніше відомі LG SmartShare і Samsung AllShare працюють на основі даної системи. Для надання спільного доступу до файлів кожна папка відкривається на комп’ютері окремо. Однак за замовчуванням сервер шукає файли в кореневих папках групи «Мої документи».
 • Wi-Fi Direct. система, завдяки якій два і більше пристроїв можуть безпосередньо подконнектіться один до одного без додаткової ланки. роутера. Має окреме схожість з Bluetooth, але у багато разів вище за швидкістю і якістю з’єднання. Навіть якщо немає інтернету, можна підключити ноутбук до телевізора через WI-FI direct, створивши спеціальну домашню мережу.
 • WiDi. система, створена компанією Intel для передачі зі смартфонів, планшетів, ноутов і інших портативних пристроїв даних на екран Smart TV. З її допомогою можна передавати «об’ємний» звук і переглядати повноформатні відео (Full HD). Найбільш відповідний варіант для домашнього кінотеатру.

Основи підключення ноутбука до телевізора

Серед комп’ютерних користувачів дуже поширений питання, як підключити телевізор як монітор через WI-FI. Ідея транслювати зображення з невеликого екрану на широку діагональ TV приваблює кіноманів і геймерів. Зрозуміло, купувати спеціалізований широкоформатний монітор для перегляду завантажених фільмів, ігор або прослуховування музики. це невиправдано дорого. Оскільки практично в кожній квартирі є плазмові TV, їх можна легко використовувати замість монітора. На широкій діагоналі картинка виглядає більш реалістичною, і глядач отримує в кілька разів більше емоцій від перегляду. Однак під рукою не завжди є спеціальні кабелі системи HDMI для підключення, та й персональний комп’ютер може бути розташований занадто далеко від монітора. Дротове з’єднання застаріло, тому ми пояснимо, як підключити ноутбук до TV через WI-FI. Ви так само можете вивчити нашу статтю, про те як можливо дізнатися пароль від WI-FI, якщо Ви його забули.

Smart TV

Smart TV. це активно набирають популярність цифрові монітори, основний принцип роботи яких полягає в підключенні до інтернету. Підключити ноутбук до Smart TV через WI-FI нескладно, оскільки кожен з них оснащений потужним Wi-Fi модулем. Слід пам’ятати: для сполучення з комп’ютером, і Smart TV необхідно під’єднати до одного роутеру (однієї мережі). Принципи підключення екрану до Wi-Fi різняться, залежно від бренду виробника. У нашій статті представлені інструкції до Smart TV від таких всесвітньо відомих і популярних компаній як Samsung, LG і Sony, а також особливості підключення ОС Windows 10 (Малюнок 2).

READ  Як підключити мережевий кабель до комп'ютера

Визначте, які порти для виведення відео та аудіо сигналу є на вашому комп’ютері або ноутбуці

Це все основні типи роз’ємів, що використовуються для підключення TV до ноутбука або PC. З великою ймовірністю, вам доведеться мати справу з одним з перерахованих вище, так як саме вони зазвичай присутні на TV.

Покрокова інструкція по підключенню телевізора до PC або ноутбука

Почнемо безпосередньо з з’єднання TV і комп’ютера. Для початку, бажано з’ясувати, який спосіб підключення буде оптимальним, найменш витратним і забезпечить найкращу якість зображення.

Как подключить ноутбук к телевизору по HDMI.Подключать компьютер.Ноутбук экран.Компьютер windows.

Нижче не вказані такі роз’єми як Display Port або USB-C / Thunderbolt, тому що такі входи на більшості телевізорів в даний час відсутні (але не виключаю, що з’являться в майбутньому).

Як підключити телевізор до комп’ютера

Ідея підключити комп’ютер або ноутбук до телевізора може виявитися цілком розумною, якщо, наприклад, ви часто дивитеся фільми, що зберігаються на жорсткому диску, граєте в ігри, хочете використовувати TV як другий монітор, та й у багатьох інших випадках. За великим рахунком, підключення TV в якості другого монітора комп’ютера або ноутбука (або ж в якості основного) для більшості сучасних моделей телевізорів не є проблемою.

У цій статті я детально розповім про те, як підключити комп’ютер до TV по HDMI, VGA або DVI, про різні типи входів і виходів, які найбільш часто використовуються при підключенні телевізора, про те, які кабелі або перехідники можуть знадобитися, а також про налаштування Windows 10, 8.1 і Windows 7, за допомогою яких ви зможете налаштувати різні режими зображення з комп’ютера на телевізорі. Нижче розглянуті варіанти проводового підключення, якщо потрібно без проводів, то інструкція тут: Як підключити телевізор до комп’ютера по Wi-Fi. Також може бути корисним: Як підключити ноутбук до телевізора, Як дивитися TV онлайн, Як підключити два монітори до комп’ютера в Windows 10, 8 і Windows 7.

Підключіть комп’ютер до телевізора

Хочу попередити, що ця дія краще виробляти, повністю виключивши телевізор і комп’ютер (в тому числі вимкнувши з розетки), в іншому випадку, хоч і не дуже ймовірна, але можлива псування устаткування внаслідок електричних розрядів. З’єднайте потрібні роз’єми на комп’ютері і телевізорі, після чого включіть і те й інше. На телевізорі виберіть відповідний вхідний відео сигнал. HDMI, VGA, PC, AV. При необхідності, ознайомтеся з інструкцією до телевізора.

Примітка: якщо ви підключаєте TV до PC з дискретною відеокартою, то ви можете помітити, що на задній панелі комп’ютера є два розташування роз’ємів для виведення відео. на відеокарті і на материнській платі. Рекомендую підключати телевізор в тому ж розташуванні, куди підключений монітор.

підключити, ноутбук, телевізора, windows

Якщо все було зроблено правильно, то, швидше за все, екран телевізора почне показувати той же, що і монітор комп’ютера (може, і не почати, але це можна вирішити,). Якщо ж монітор не підключений, то буде показувати тільки TV.

Незважаючи на те, що телевізор вже підключений, ви швидше за все, зіткнетеся з тим, що зображення на одному з екранів (якщо їх два. монітор і телевізор) буде спотвореним. Також, можливо, ви захочете, щоб телевізор і монітор показували різні зображення (за замовчуванням встановлюється дзеркальне відображення. однакове на обох екранах). Перейдемо до налаштування зв’язки TV-PC спочатку на Windows 10, а потім. в Windows 7 і 8.1.

Виберіть, яке підключення ви будете використовувати

Зараз я по порядку перерахую можливі типи підключення телевізора до комп’ютера, при цьому спочатку. оптимальні з точки зору якості зображення (крім цього, використовуючи дані варіанти, підключити найпростіше), а потім. пару варіантів на крайній випадок.

Як налаштувати зображення на телевізорі з комп’ютера і ноутбука в Windows 7 і Windows 8 (8.1)

Для того, щоб налаштувати режим відображення на двох екранах (або на одному, якщо ви збираєтеся використовувати тільки телевізор як комп’ютерний монітор), правою кнопкою миші в порожньому місці робочого столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Відкриється вікно наступного вигляду.

Якщо у вас одночасно працюють і монітор комп’ютера і підключений телевізор, але ви не знаєте, який з них якій цифрі (1 або 2) відповідає, ви можете натиснути кнопку «Визначити», щоб з’ясувати це. Також вам буде потрібно уточнити фізичний дозвіл вашого телевізора, як правило, на сучасних моделях це Full HD. 1920 на 1080 пікселів. Інформація повинна бути в інструкції по експлуатації.

Налаштування зображення на TV з PC в Windows 10

Для вашого комп’ютера підключений телевізор є просто другим монітором, відповідно і всі настройки проводяться в параметрах монітора. У Windows 10 можна виконати необхідні настройки наступним чином:

 • Зайдіть в Параметри (Пуск. значок шестерінки або клавіші WinI).
 • Виберіть пункт параметрів «Система». «Дисплей». Тут ви побачите два підключених монітора. Щоб дізнатися, номер кожного з підключених екранів (вони можуть не відповідати тому, як ви їх розставили і в якому порядку підключили) натисніть кнопку «Визначити» (в результаті відповідні номери з’являться на моніторі і телевізорі).
 • Якщо розташування не відповідає фактичному, ви можете перетягнути один з моніторів мишею вправо або вліво в параметрах (тобто змінити їх порядок, щоб він відповідав фактичному розташуванню). Це актуально тільки в разі, якщо ви використовуєте режим «Розширити екрани», про що далі.
 • Важливий пункт параметрів знаходиться трохи нижче і озаглавлений «Кілька дисплеїв». Тут ви можете встановити, як саме працюють два екрани в парі: Дублювати ці екрани (однакові зображення з важливим обмеженням: на обох можна виставити тільки однакове дозвіл), Розширити робочий стіл (на двох екранах буде різне зображення, один буде продовженням іншого, покажчик миші буде пересуватися з краю одного екрану на другий, при правильно заданому розташуванні), Відображати тільки на одному екрані.

В цілому, на цьому настройку можна вважати завершеною, хіба що слід переконатися, що для TV встановлено правильне вирішення (тобто фізична роздільна здатність екрану телевізора), настройка дозволу проводиться після вибору конкретного екрану в параметрах дисплея Windows 10. Якщо у вас не відображається два дисплея, може допомогти інструкція: Що робити, якщо Windows 10 не бачить другий монітор.

Як правильно налаштувати PC?

Швидше за все, після включення пристроїв, на екрані з’явиться напис «немає сигналу» або «кабель не підключений».

В цьому випадку будуть потрібні додаткові налаштування на комп’ютері і телевізорі. Для настройки комп’ютера проводяться наступні дії:

 • вибрати режим роботи з декількома дисплеями і поміняти його на потрібний;
 • налаштувати розширення, передбачене для Вашого комп’ютера і телевізора, орієнтацію і режим роботи;
 • провести настройку частоти оновлення та передачі кольорів.

Як під’єднати комп або ноут за допомогою шнура?

Вимоги для підключення комп’ютера до телевізора за допомогою кабелю HDMI мінімальні. Буде потрібно наявність декількох деталей:

 • кабель HDMI, який підходить під дозвіл монітора PC і екрану телевізора;
 • відповідні вхід в телевізорі і вихід в комп’ютері;
 • додатково: перехідник, якщо це необхідно;
 • ОС Windows 7, 8 або 10.

Для досягнення бажаного рівня якості бажано, щоб дозвіл зображення на комп’ютері відповідало дозволу на вашій моделі телевізора.

Можливі проблеми

Навіть при правильно проведених маніпуляціях можливі проблеми при підключенні кабелю. Найбільш часто зустрічається відсутність трансльованого звуку через телевізор, або комп’ютер не бачить пристрій.

Практичні рекомендації, як підключити комп’ютер або ноутбук до телевізора за допомогою кабелю HDMI

Для перегляду фільмів або передач з комп’ютера за допомогою телевізійного монітора дуже зручно використовувати підключення через кабель HDMI. Це надійна передача без втрати чіткості зображення, а також найбільш легкий варіант передачі даних з комп’ютера на телевізор. Тим більше, в даний час практично всі пристрої оснащені входом і виходом HDMI.

Windows 10

Для того, щоб налаштувати роботу через провід HDMI на 10 версії, будуть потрібні наступні дії:

  Комбінацією клавіш Win і P на латинській розкладці входите в меню «Проектувати». На вибір будуть запропоновані 4 варіанти:

 • тільки екран комп’ютера (відповідно зображення буде тільки на моніторі PC);
 • повторюваний (трансляція буде йти на обидва екрани);
 • розширити (робочий стіл буде продовжено на екран телевізора);
 • тільки другий екран (монітор PC буде відключений, зображення. на телевізорі)
 • Встановлюється зазвичай режим другого екрану, де зображення буде тільки на телевізорі. Повторюваний режим активують, якщо планується робота на обох пристроях. Режим «розширити» зручний для роботи в фотошопі і інших програмах, де потрібно збільшене зображення, а панель інструментів залишається на комп’ютері.
 • Після настройки проектування задаються параметри зображення. Правою клавішею миші на порожньому місці робочого столу відкриваєте меню і вибираєте пункт «параметри екрану».
 • У вікні з’являться дисплеї, які підключені до комп’ютера. Регулювати параметри кожного з них, можна, натиснувши на кнопку «визначити». Там же встановлюються оптимальне дозвіл і альбомна орієнтація.
 • У підпункті «кілька дисплеїв» налаштовується проекція зображення. З підпунктів «дублювати ці екрани», «розширити ці екрани», «показувати тільки на 1», «показувати тільки на 2» вибирається або дублювання, або розширення.
 • Після цього у вкладці «екран» автоматично встановлюється значення: «1/2 кілька моніторів».
 • У вкладці «додаткові параметри екрану» встановлюється частота і передача кольору 32 біта.
 • Чи підтверджуєте зміни. Після цього налаштування екрану можна вважати завершеною.
 • Переваги такого підключення

  Якщо докладніше зупинитися на перевагах такого способу підключення комп’ютера до телевізора, відразу можна виділити якість зображення і звуку, яке залишається на високому рівні при використанні цього інтерфейсу. Існує і ряд інших переваг:

  • Можливість перегляду IPTV безкоштовно з онлайн-порталів, без підключення кабельного або супутникового телебачення.
  • Кіноперегляд в будь-якому форматі і з високою якістю. HDMI передбачає високий дозвіл картинки (досягає 2560 на 1440 пікселів).
  • Зручність у перегляді дрібних зображень або документів на великому телевізійному екрані.
  • Підвищена комфортність і максимальне занурення в ігровий процес.
  • Спілкування в скайпі і інших відео месенджерах стане цікавішим завдяки можливості розглянути дрібні деталі. Ця функція стане перевагою і за участю або проведенні онлайн-семінарів і конференцій.
  • Дешевизна підключення (провід коштує недорого).
  • Простота при підключенні і використанні. Фактично досточно одного проводу для того щоб передати як зображення, так і звук, що значно спрощує настройку пристроїв.

  Переваги роботи через такий кабель незаперечні: вимоги до установки і ціна мінімальні, а якість зображення і звуку значно покращаться за умови правильного вибору кабелю. Розташування комп’ютера (ноутбука) і телевізора обов’язково поруч теж не буде потрібно, так як шнур може бути довжиною до 20 метрів.

  Windows 7

  У сьомій версії настройка відбувається наступним чином:

  • Сполучення клавіш WinP відкрити вікно «проектувати» і вибрати підходящий варіант із запропонованих: відключити проектор, дублювати, розширити або тільки проектор.
  • Правою клавішею миші на робочому столі вибрати режим «дозвіл екрана».
  • Провести настройку екрана, встановити наступні параметри:
  • пункт. кілька екранів, встановити параметр «дублювати ці екрани»;
  • в «якості» за замовчуванням встановлюється найбільш високе допустиме значення. Якщо такий режим спотворює картинку, можна спробувати встановити більш підходять під дозвіл телевізора показники;

  Після установки необхідних параметрів зміни підтверджуються клавішами «застосувати» і «ОК».

  BETATECH.COM.UA 2022