Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити планшет Lenovo до телевізора

Table of Contents

Чи можна підключити планшет до телевізора

Давайте дізнаємося, чи можна підключити планшет до телевізора і як це зробити. Сьогодні популярність планшетів досить висока. Сучасні моделі мають численними перевагами, високою продуктивністю. Планшети можуть використовуватися для самих різних цілей: роботи, розваг, музики, ігор, виходу в світову мережу, перегляду фото і відео. Але є ще одна особливість. це підключення гаджетів до телевізора. Правда, не всі планшети можуть похвалитися такою здатністю через відсутність певних роз’ємів. Іноді потрібно купувати перехідники та кабелі.

Як підключити планшет до телевізора через Wi-Fi

Це найкращий варіант для Smart моделей телевізорів, оснащених адаптерами Wi-Fi. Це можна зробити за допомогою Wi-Fi Direct або за допомогою стороннього програмного забезпечення техніки. У першому випадку в основному використовується Wi-Fi Direct і телевізор і планшет повинен підтримувати таку технологію. На планшеті в налаштуваннях запускається програма, в телевізорі в налаштуванні треба знайти «Мережа» і вибрати Wi-Fi Direct, після чого здійснюється автоматичне підключення. У другому випадку скачується, а потім встановлюється програма. Залежно від операційної системи планшета підбирається програма. Після запуску треба всі дії відбуваються відповідно до підказками і інструкціями.

В такому випадку планшет служити тільки як зовнішній накопичувач. Необхідний відповідний кабель, в телевізорі вказується джерело вихідного сигналу. Цей варіант не дозволяє за допомогою інтерфейсу телевізора відкривати будь-які файли на планшеті. Іноді це навіть корисно.

Як підключити планшет до телевізора?

Хочете подивитися відео або фотографії з вашого планшета або телефону (Android) на великому екрані телевізора? У цій статті ми розглянемо, як підключити планшет до телевізора різними способами.

Для підключення планшета до телевізора можна використовувати MHL / SlimPort (за допомогою Micro-USB) або Micro-HDMI кабель, якщо підтримується, а також можна скористатися бездротовим з’єднанням за допомогою Miracast або Chromecast. У цій статті ми розглянемо ваші варіанти для перегляду картинки з вашого телефону або планшета на екрані телевізора.

Планшети та телефони ідеально підходять для індивідуального використання. легкі пристрої з тривалим часом автономної роботи, яскравими і різкими екранами, з якими легко працювати, дивитися кіно або фотографії.

Але якщо ви хочете розділити планшета з друзями, без великого екрану не обійтися: ось як підключити Android-планшет або телефон до телевізора, не витрачаючи цілий статок і не простягаючи тонни кабелів.

Ми живемо в золотий вік змісту завдяки потоковим послуг, як Netflix і Amazon Prime Video. Однак, мобільні пристрої не такі хороші, коли ви хочете поділитися досвідом з декількома людьми.

Ваш телевізор ідеально підходить для цього завдання, ми розглянемо ваші варіанти, коли мова заходить про перенесення мобільного контенту на великий екран. Ми також збираємося розглянути послуги, які дозволять вам поділитися підписками, фотографіями і відео на великому екрані, а також ті, які вам не допоможуть.

Складно уявити щось промені, ніж відео прямо з планшета на вашому телевізорі. Сильною стороною Android стає той факт, що є більш одного способу зробити це. Miracast це стандарт бездротового зв’язку, який створює тимчасову мережу між двома пристроями, як правило, планшетом і телеприставкою, яка підтримує Miracast.

Все більше число телевізорів підтримує Miracast без необхідності в додаткових апаратних засобах. Miracast використовує H.264 для передачі відео, що означає ефективне стиснення і гідне HD-якість зображення.

А ще краще, Miracast підтримує управління цифровими правами (DRM), що означає передачу таких послуг, як iPlayer і YouTube можуть передаватися на телевізор. Не всі служби працюють, проте, ми розглянемо це питання докладніше нижче. Планшети під управлінням Android підтримують Miracast починаючи з версії Android 4.2.

Альтернативний (і найзручніший для користувача) спосіб. Chromecast від Google. Це недорогий (близько 2.000 рублів) «ключ» в вільний порт HDMI на телевізорі, який підключається до бездротової мережі. Chromecast наполегливо розвивається, що означає підтримку таких послуг, як iPlayer, Netflix, BT Sport і інші, всі можуть бути відтворені за допомогою ключа Chromecast, який бере на себе всю роботу замість планшета, що позитивно позначається на часі автономної роботи останнього.

Можна використовувати Chromecast, щоб відобразити екран вашого Android-планшета, що дозволяє відтворювати гру на планшеті і передавати зображення на екран телевізора. Те ж саме відноситься і до будь-якого іншого змісту екрану, будь то додатки або фотографії. Ви також можете вибрати більш дорогий Chromecast Ultra для потокової передачі 4К відео.

Iplayer BBC також підтримує AirPlay. Зверніть увагу, що ви не можете використовувати Sky Go для перегляду на телевізорі за допомогою AirPlay. Для більш докладної інформації вам потрібно поглянути на керівництво по потокової передачі даних для iPad і iPhone.

Які планшети підтримують дзеркальне відображення Chromecast?

Дзеркальне відображення Chromecast раніше підтримувала тільки жменьку пристроїв, але тепер будь-який Android-планшет на ОС версії 4.4.2 або вище підтримує підключення до телевізора.

Існує, однак, список Android-пристроїв, які були протестовані для найкращої роботи на сайті Google.

HDMI (High Definition Multimedia Interface) є черговим стандартом. Якщо ви купили ваш телевізор в останнє десятиліття, він обладнаний портом HDMI, яким обладнана практично кожна телеприставка, ігрова консоль і пристойну кількість фото- та відеокамер.

Користь HDMI, крім своєї настирливості (а це значить, що вони дешеві), в тому, що вони включають HD-відео і аудіо одночасно, що дозволяє підключати пристрої, які добре відтворюють фільми в форматі Full HD, але доводиться терпіти жерстяної звук планшета, наприклад. Вихід HDMI пропонує переваги, і цей порт частіше зустрічається на Android, ніж на iPad’ах від Apple.

HDMI роз’єми приходять в трьох розмірах. Звичайний HDMI (Type-A, зліва) є повнорозмірним портом, який ви знайдете на пристроях, де простір не є проблемою: телевізори, ноутбуки або ігрові консолі. Порти, які ви знайдете на планшетах і телефонах, будуть або Type-C (відомі також як Mini HDMI, середній) або Type-D (Micro HDMI, праворуч). З них Micro HDMI (Type-D) є найменшим.

Якого б типу порт ваш планшет не використовував, його підключення до роз’єму HDMI не коштуватиме вам дорого: чекайте платити менше 1000 рублів за Mini HDMI або кабель Micro-HDMI.

READ  Як налаштувати канали на телевізорі ббк

Великий вибір планшетів пропонує HDMI або його менший варіант. Acer Iconia A1, Tesco Hudl, Archos 80 Titanium і багато інших, все пропонують цей порт. Це найпростіший підхід.

Ви не обмежені покупкою планшета з виходом HDMI для його підключення до телевізора.

C HDMI все просто: це порт, який виконує одну функцію, в кінці кінців. Недолік полягає в тому, що не всі планшети обладнані виходом HDMI, а про телефони і зовсім говорити не доводиться. Гарна новина полягає в тому, що існує пара широко підтримуваних стандартів, які дозволяють власникам Android-планшетів підключатися до телевізора і зовнішнього монітора за допомогою порту MicroUSB.

Стандарти про які йде мова. MHL (Mobile High Definition Link) і новий SlimPort. Обидва виглядають однаково, що констатує очевидне, оскільки вони просто використовують MicroUSB на Android-планшеті для передачі відео.

Як HDMI, SlimPort і MHL підтримують відео і аудіо, до восьми каналів об’ємного звуку доступні користувачеві. Як правило, вони вимагають комутаційних коробок. невеликих пластикових розширень між пристроєм і телевізором, що перетворюють сигнал з планшета / телефону в сумісний з HDMI.

Чекайте платити від 500 до 2500 рублів за SlimPort або MHL перетворювачі сигналу. Це робить підключення планшета до телевізора трохи дорожче, в порівнянні з використанням рідної HDMI планшета, але MHL, зокрема, підтримується широким спектром мобільних пристроїв, серед яких і телефони з планшетами.

MHL зазнавала різні версії: в даний час стандартом виходить третя версія, яка підвищує максимальний дозвіл до 4К. хоча і коштує трохи дорожче. Це те ж саме, що і SlimPort, фактично, обидва стандарти пропонують досить схожі технічні характеристики.

Одним з переваг MHL стає підтримка різних виробників телевізорів: подивіться на задній панелі телевізора, знайдіть порт HDMI, а тепер шукайте логотип MHL над ним, ви можете використовувати HDMI на MicroUSB для вторинного підключення. HDMI буде передавати енергію вашому планшету або телефону, що означає відсутність необхідності в додаткових адаптерів або кабелях. бонус.

Якщо ваш телевізор не підтримує MHL або ж у вас є пристрій SlimPort, вам знадобиться перехідник. Користувачі SlimPort повинні очікувати до 1500 рублів, в той час як користувачі MHL можуть витратити трохи менше, щоб підключити планшет. Якщо ви використовуєте MHL, швидше за все, вам знадобиться зовнішнє джерело живлення: MHL 3 може споживати до 10 Вт від головного пристрою.

SlimPort не потребує зовнішнього джерела живлення (стандарт споживає невелику кількість енергії пристрою), що робить установку менш громіздкою. Обидва пристрої вимагають включеного екрану планшета, що гарантує правильне підключення MicroUSB.

Підтримка MHL і SlimPort різниться. З трьома різними версіями MHL плюс SlimPort, ви повинні перевірити характеристики вашого пристрою перед покупкою адаптера. Microsoft Surface Pro і Samsung Galaxy Tab S3 підтримують MHL, в той час як старенький Google Nexus 7 підтримує SlimPort.

Як підключити до телевізора планшет через USB?

Відзначимо відразу, що підключення планшета і TV-пристрої через USB-інтерфейс далеко не оптимальний варіант. Тому такий спосіб конекту прийнятний лише при відсутності можливості встановити зв’язок через HDMI, Wi-Fi та ін. Як ми вже відзначали вище, USB-підключення не дозволяє «клонувати» дисплей гаджета, а, значить, відображати ігровий процес, сторінки web-браузера або файли мультимедіа не вийде. Можна лише виводити на екран телевізора відео і фотознімки, а також програвати на вбудованому допомогою медіаплеєра аудіофайли, які зберігаються в пам’яті планшета.

Що стосується схеми підключення через USB, то вона гранично проста:

 • Візьміть USB-кабель і підключіть один його кінець до спеціального роз’єму на телевізорі. Зазвичай він розташований на задній панелі або збоку.
 • Другий кінець шнура необхідно застромити до відповідного гнізда на планшеті. Як правило, це micro-USB роз’єм.
 • На дисплеї гаджета має відкритися меню. У ньому потрібно вибрати пункт «Підключення в якості накопичувача». Якщо планшет не бачить нове підключення, то спробуйте поправити штекери в кожному роз’ємі і перезавантажити пристрій.
 • Тепер беремо пульт від телевізора. На ньому необхідно знайти кнопку, що відповідає за вибір типу зовнішнього підключення. В основному це клавіша Source (Input).
 • Вмикаємо телевізор і натискаємо Source. На екран виведеться меню, де потрібно вибрати «USB-накопичувач». Причому на багатьох телевізорах цей пункт буде зроблений у вигляді ярлика із зображенням карти пам’яті.
 • Тепер на великому екрані з’явиться список доступних логічних дисків. Все це нагадує провідник на PC. Шарім по папках і знаходимо потрібні файли для відтворення. На цьому процедура підключення завершена.

Однак не варто очікувати при такому вигляді підключення чогось «надприродного». USB-інтерфейс підходить для виконання стандартних завдань. Тому планшет стане всього лише флешкою. Бо більшим потенціалом володіють тільки USB з підтримкою MHL / HDMI. Вони забезпечують передачу з планшета на телевізор звуку і відео високої чіткості, а також дозволяють заряджати мобільний гаджет. Але такий стандарт є не на всіх сучасних пристроях.

На даний момент є наступні варіанти підключення планшетів до телевізорів:

кабелі HDMI / RCA; Wi-Fi; USB; конвертор сигналів. Тепер докладніше про кожен з існуючих варіантів.

Цей варіант дає максимальну якість передачі. Також це самий зручною варіант, який зараз є ще і дуже затребуваним. Спеціальний інтерфейс дозволяє передавати звук і зображення найкращої якості, не потрібне додаткове підключення пристроїв для передачі звуку, немає зайвих проводів.

підключити, планшет, lenovo, телевізора

Такий роз’єм є практично у всіх сучасних телевізорах, на планшетах це може бути міні або мікро-HDMI. Для підключення планшета до телевізора потрібно всього спеціальний кабель, практично завжди настройка здійснюється автоматично, якщо немає, тоді в настройках планшета і телевізора треба вказати відповідний вихід. Відео дивіться в кінці статті.

Користувачі в основному називають такий кабель «тюльпан». Якість зображення відносно невисоку, оскільки сигнал аналоговий. У цьому випадку використовується кабель HDMI-HDMI, конвертер HDMI-RCA або «тюльпан» (три дроти). «Тюльпан» підключається до телевізора, а HDMI до планшету. Необхідно стежити за повною відповідністю кольорів штекерів «тюльпана»: жовтий. зображення, білий і червоний. звук. Перед тим, як купувати кабель необхідно переконатися, що телевізор має відповідні вільні роз’єми. Можна використовувати роз’єм S-Video. потрібно конвертер і HDMI кабель

Способи підключення планшета з телевізором

Насамперед, з’ясуємо які існують методи підключення:

 • HDMI.
 • USB.
 • RCA кабель (універсальний метод для з’єднання планшета і аналогового телевізора).
 • WI-FI.

Розглянемо кожен спосіб окремо.

З’єднання через даний стандарт. це найпростіший спосіб, так як всі блакитні екрани оснащені цим роз’ємом, в принципі, як і багато планшети.

Вам просто необхідно підключити кабель до обох апаратів і включити передачу відео (або будь-якого іншого медіаконтенту) через HDMI кабель.

Важливо знати: якщо на вашому апараті немає HDMI, то не поспішайте засмучуватися, тому що завжди можна придбати необхідний перехідник.

Якщо ж абсолютно немає ніякої можливості приєднання через HDMI-порт (наприклад, у вас iPad, який зроду не оснащувався даними стандартом або вам необхідно терміново щось відтворити на великому екрані і бігти за переходником просто-напросто немає часу), то з’єднання проводитися через USB-порт.

READ  Як роздати інтернет на телевізор

В цьому випадку апарат з телевізором буде сприйматися як звичайна флешка для зчитування інформації. Тобто більш простими словами, існує можливість зчитування будь-якого медіа-контенту, що знаходиться в пам’яті пристрою, і ви, можете спокійно, таким чином, дивитися фільми.

Як підключити планшет до блакитного екрану через USB, якщо немає повноцінного входу ? запитаєте ви. Відповідь досить проста: безумовно, мало хто апарати, на превеликий жаль, обладнані даним стандартом, так як він досить сильно збільшує товщину пристрою.

Більшість виробників мобільної техніки женуться за мінімальною товщиною апаратів, а зустріти його можна за рідкісним винятком в недорогих китайських планшетах, які оснащені будь-яким стандартом підключення. Тому для з’єднання двох пристроїв використовуйте звичайні перехідники micro-USB.

Найпростіша з них використовувати провід miniUSB. HDMI

Подібне підключення робиться за допомогою технології MHL, що розшифровується як Mobile High-definition Link. Все робиться просто сторона дроти з USB підключається, природно, до смартфону або планшету, HDMI сторона встромляється в телевізор.

Головне на TV здійснити підключення через порт, поруч з яким є напис MHL. Ось власне і все, виберіть за допомогою пульта, щоб TV приймач показував картинку з HDMI і можете насолоджуватися результатом.

Плюси даного способу: відсутність затримки між зображенням на апараті та на екрані телевізора.

Мінус: якщо під час перегляду фільму вам подзвонять, то доведеться підхоплюватися з дивана і мчать до телевізора щоб відповісти на виклик.

Можна використовувати підключення «по повітрю» ще простіше

Починаючи з версії Android 4.2 в системі передбачена передача даних на телевізор за допомогою технології Wi-Fi Miracast. Багато виробників смартфонів і планшетів, цю функцію старанно використовують.

Їх колеги зі світу TV-виробництва не відстають. Суть технології в тому, що ви зможете по Wi-Fi передавати зображення з гаджета відразу на телевізор, минаючи роутер. Принцип роботи багато в чому схожий з підключенням Bluetooth пристроїв.

На телевізорі і планшеті включається пошук нових пристроїв. Ледве TV і Android знайдуть один одного ви дозволяєте підключення, після чого можна дивитися, наприклад, на Samsung Smart TV, то що показує екран смартфона. Єдиний мінус даного способу підключення, такий же, як і при використанні звичайного Wi-Fi. картинка трохи відстає.

Часом розміри екрану планшета не дозволяють повноцінно насолодитися переглядом фотографій або відео. Тому користувачі всерйоз замислюються про те, щоб підключити пристрій до телевізора і вивести зображення на великий дисплей. Як це зробити? Що для цього знадобиться? Давайте дізнаємося і знайдемо відповідь на питання, як підключити планшет до телевізора.

Способів підключити планшет до телевізора кілька. Тому коротко розповімо про кожного з них:

Використовуйте Samsung DeX для підключення телефону Samsung до телевізора

Серед найпопулярніших пристроїв Android ви знайдете флагманські телефони Samsung.Оні забезпечують можливість підключення до телевізорів і моніторів. Для точного дублювання екрану вам знадобиться кабель USB-C. HDMI.

Щоб підключити Samsung Galaxy S8 / S8 / Note 8 і новіше до телевізора, просто підключіть адаптер USB-C до HDMI.Вставьте вилку USB-C в порт для зарядки USB-C на пристрої Samsung Galaxy. Потім підключіть кабель HDMI до телевізора.

Однак пристрої Samsung Galaxy S8, S9 і Note 8/9 також включають DeX.Преодолевая розрив між мобільним і настільним комп’ютерами, DeX пропонує можливості настільного комп’ютера, що запускаються з вашого телефону. Однак ви можете запускати всі ті ж додатка для Android, отримувати доступ до галереї вашого телефону і в основному отримувати все на великому екрані

Оскільки це запатентована технологія, спосіб підключення телефону Samsung з підтримкою DeX до телевізора відрізняється від стандартних підключень.

Для всієї лінійки Galaxy S8 і Note 8, а також S9 і S9 вам знадобиться док-станція для використання DeX.

Однак Note 9 не вимагає док-станціі.Вместо цього Note 9 переходить в режим DeX за допомогою кабелю USB-C. HDMI. Це набагато корисніше, ніж окрема док-станція.

При використанні док-станції вам також знадобиться кабель живлення для харчування док-станції і зарядки устройства.Чтоби дізнатися більше, ознайомтеся з нашим керівництвом по використанню DeX для перетворення вашого телефону або планшета в комп’ютер.

Як підключити Android-пристрій до телевізора: MHL, Miracast і ін.

Шукаєте інструкції для Galaxy S7 або S7 Edge? Ознайомтеся з нашим керівництвом по підключенню S7 Edge до телевізора.

Маленькі екрани смартфонів і планшетів гарні в дорозі, але якщо ви перебуваєте в вітальні, чому б замість цього не використовувати набагато більший екран телевізора? Перенести екран телефону або планшета на телевізор дуже просто, але є кілька варіантів. У цій статті ми покажемо вам ці варіанти і те, що вам знадобиться для кожного з них.

Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати дротову або бездротову зв’язок. Провідні з’єднання зазвичай більш надійні, але може знадобитися, щоб ваш пристрій було близько до телевізора. Бездротові з’єднання іноді можуть пропадати або перериватися, але вони забезпечують більш швидке налаштування і дозволяють вам безперешкодно переміщатися.

Існує два основних провідних варіанти для пристроїв Android: MHL і SlimPort. Ваш телефон або планшет, швидше за все, буде підтримувати одне або інше; щоб дізнатися, перегляньте список підтримуваних MHL пристроїв і список підтримуваних SlimPort пристроїв.

Ще один крок!

Підтвердіть свою адресу електронної пошти в тільки що відправленому вам електронному листі.

Як підключити будь-який телефон або планшет до телевізора за допомогою USB

Підключити телефон до телевізора не так просто, як ви думаєте. Чи хочете ви насолоджуватися Netflix, ділитися фотографіями або використовувати його для роботи вдома, підключити кабель між телефоном і телевізором може бути непросто.

Але це не неможливо. вся справа в правильному виборі кабелю.

Ось що вам потрібно знати про те, як підключити телефон або планшет Android або iOS до телевізора за допомогою кабелю USB.

підключити, планшет, lenovo, телевізора

Підключення через провід

Провідні способи підключення планшета до телевізора зручні тим, що користувачеві не доведеться завантажувати і встановлювати додаткове програмне забезпечення. Провідна синхронізація підходить власникам пристроїв, що не підтримують Smart TV. Щоб підключитися через шнур, скористайтеся одним з наступних інтерфейсів:

 • HDMI;
 • USB;
 • MHL;
 • RCA;
 • VGA.

Тепер детально проаналізуємо переваги та недоліки всіх способів.

Як зв’язати подвійний шнур з технікою? Всі тонкощі підключення докладно описані в призначеній для користувача інструкції. Досить просто вставити штекери кабелю до відповідних роз’єми. Немає нічого складного. Переважно інтерфейс HDMI розташований на задній панелі TV, іноді знаходиться збоку.

 • Налаштування передачі звуку і відео здійснюється автоматично відразу після того, як обидва пристрої будуть з’єднані кабелем. Якщо з передачею виникли проблеми, тоді налагодження проводиться вручну. Візьміть пульт дистанційного керування TV, а потім виберіть порт HDMI в якості джерела сигналу. В налаштуваннях також потрібно задати вхідний значення для цього інтерфейсу. В параметрах планшета через HDMI повинен бути встановлений вихід даних.
 • Розробники постійно вдосконалюють HDMI, намагаючись поліпшити якість зображення і збільшити швидкість передачі даних. Тому покоління інтерфейсу на TV і планшеті можуть не збігатися. В цьому випадку потрібно використовувати перехідник, про який ми вже говорили раніше. Це найбільш практичне рішення проблеми сумісності.
 • Нового стандарту HDMI 2.0 предостатньо для передачі на великий екран зображення з роздільною здатністю 4К. Картинка буде максимально природною і чіткою. Пропускна здатність каналу підвищується до 18,2 гб / с. Цей стандарт з’явився відносно недавно. Тому зустрічається на пристроях вкрай рідко.
READ  Як під'єднати бездротові навушники до телевізора

Коли підключення буде остаточно налаштоване, робочий стіл планшета з’явиться на великому екрані. Управління здійснюється саме за допомогою таблет. Ще одна перевага HDMI полягає в тому, що цей інтерфейс забезпечує одночасну передачу звуку і відео. Тому відсутня необхідність у використанні додаткових кабелів.

В налаштуваннях планшета можна активувати опцію «Display mirror», щоб зображення дублювалося. Користувач зможе грати у відеоігри на великому екрані, а також користуватися різними додатками: Viber, Skype, WhatsApp і іншими утилітами.

Кабель USB теж може використовуватися для настройки синхронізації. Однак дублювати зображення цей інтерфейс не дозволить. З’єднання призначене для використання планшета в якості знімного накопичувача пам’яті. Користувач зможе переглядати фото, відтворювати відео і включати будь-який інший контент.

Щоб налаштувати синхронізацію таблет і TV через USB, з’єднайте за допомогою кабелю ці пристрої. Шнур входить в базову комплектацію всіх планшетів, оскільки через нього здійснюється зарядка гаджета. Відкрийте джерела сигналу на телевізорі, а потім виберіть порт USB. За допомогою файлового менеджера ви зможете переміщатися між папками. Виберіть потрібний файл, а потім відтворіть його. Управління здійснюється пультом.

Що робити, якщо телевізор не бачить по USB планшет? Ця проблема може з’явитися в силу декількох причин. По-перше, перевірте чи не пошкоджений інтерфейс. Не виключено, що контактна площадка роз’єму окислилась. По-друге, запустіть режим передачі даних на планшеті. По-третє, причиною проблеми може стати сам кабель. У цьому випадку спробуйте інший USB шнур.

Алгоритм налаштування синхронізації мало чим відрізняється від описаних раніше способів. Необхідно вставити дроти до відповідних роз’єми, а потім вибрати на телевізорі джерело сигналу.

Інтерфейс RCA. це добре всім знайомий «тюльпан». Основна перевага цього роз’єму полягає в його універсальності. За допомогою RCA до планшета можна під’єднати навіть старий кінескопний TV. «Тюльпан» представлений у вигляді коаксіального кабелю. На одному кінці знаходиться три штекера: червоний, білий і жовтий. Кожен штекер потрібно вставити в порт відповідного кольору на панелі телевізора.

Підключення через «тюльпан» дозволяє використовувати таблетки в якості флешки. Це означає, що ви зможете дивитися фотографії, відтворювати відео і дивитися фільми. Дублювати зображення не вийде. Інтерфейс RCI. аналоговий порт, тому додатково до планшета потрібно підключити зарядку, щоб не сіла батарея девайса.

Далеко не всі пристрої можна синхронізувати за допомогою цього способу. Це пояснюється тим, що «тюльпан». аналогова технологія, її не підтримують на апаратному рівні багато популярних сьогодні гаджети.

Как подключить планшет к телевизору

Планшети не обладнані роз’ємами для підключення по RCA. Це означає, що користувачеві завчасно потрібно придбати спеціальний перехідник, який буде перетворювати цифрове зображення в аналогове. Коли адаптер підключений і пристрої з’єднані спеціальним кабелем. Візьміть пульт ДУ, і відкрийте настройки базових параметрів телевізора. Необхідно вибрати режим пристрою виведення.

Старі телевізори обладнані VGA виходом, за допомогою якого також можна налаштувати синхронізацію з планшетом. Ця технологія істотно застаріла, але в рідкісних випадку як і раніше використовується. Попередньо потрібно обзавестися спеціальним перехідником, він буде підключатися через USB роз’єм або HDMI інтерфейс.

Окремо потрібно подумати над тим, як ви будете виводити на TV звук. Оскільки VGA інтерфейс призначений для передачі виключно відеосигналу. Передача аудіосигналу може здійснюватися за допомогою спеціального кабелю або колонок. Переважно такий спосіб використовується для підключення до телевізора комп’ютера.

Чи можна підключити iPhone або iPad до телевізора через USB?

Оскільки iPhone і iPad не мають USB, ви не можете використовувати його в якості методу подключенія.Но ви можете підключити їх до телевізора за допомогою кабелю.

Якщо у вас iPhone 5 або новіше, він буде мати роз’єм Lightning. Щоб підключити iPhone до телевізора, вам знадобиться цифровий AV-адаптер Lightning для виходів HDMI або адаптер Lightning / VGA, якщо у вас VGA-дісплей.Купіте кабель, що підходить до вашого телевізору.

Старі пристрої iOS зі старим 30-контактним портом замість цього використовують 30-контактний адаптер VGA.

Ви можете підключити iPad до телевізора таким же способом.Опять ж, для цього вам, швидше за все, знадобиться кабель Lightning. Тільки в iPad 3 і більш ранніх версіях використовується 30-контактний кабель. Всі інші iPad, включаючи всі iPad Mini і iPad Pro, використовують кабель Lightning.

Підключивши адаптер, просто підключіть відеовихід до дісплею.Затем екран вашого телефону відобразиться на екрані телевізора. Офіційні адаптери Apple Lightning містять додатковий порт Lightning для зарядки при перегляді контенту на другому екрані.

USB до телевізора: підключення як накопичувач

Хоча найбільш поширеним варіантом підключення телефону до телевізора через USB є дублювання екрану, є ще один варіант.Вместо дзеркального відображення екрану ви також можете просто переглядати файли, наприклад зображення, на телевізорі.

Однак для цього потрібно сумісний монітор, телевізор або проектор. Більшість сучасних дисплеїв повинні приймати USB-накопичувачі.

З різних варіантів підключення USB до телевізора це самий простой.Поскольку для цього потрібно тільки телефон, USB-кабель і телевізор з USB-входом, його легко налаштувати. Який саме кабель вам потрібен, залежить від вашого телефону.

Как подключить планшет к телевизору через USB

На iPhone або iPad використовуйте кабель Lightning (або 30-контактний для старих пристроїв).Як альтернативи користувачам Android знадобиться кабель micro-USB або USB-C. Кабель USB, що входить в комплект поставки телефону або планшета, повинен працювати нормально.

тонкий порт

SlimPort. ще один провідний варіант, аналогічний MHL.Основное відмінність полягає в тому, що введення харчування не є обов’язковим. Навіть якщо живлення подається, ваш пристрій не буде заряджатися, але з’єднання HDMI буде працювати. SlimPort підтримується деякими недавніми смартфонами, планшетами та ноутбуками (список тут), в першу чергу пристроями LG і Google.

Для використання SlimPort вам знадобиться адаптер SlimPort HDMI, подібний цьому. Роз’єм microUSB входить в ваш телефон, роз’єм USB. в порт USB з живленням або настінний адаптер, а кабель HDMI з’єднує адаптер та телевізор.

Більше інформації про SlimPort можна знайти тут.

Існує кілька стандартів бездротового зв’язку, кожен з яких, здається, має «невід’ємну частку» у своїй назві. Давайте подивимося на три кращих.

BETATECH.COM.UA 2022