Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити Playstation 4 до телевізора

Table of Contents

Як підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI? Варіанти підключення до PC і телевізору

Ігрові консолі щільно увійшли в життя ігроманів. Як і багато років тому фанати приставок діляться на два табори. Перші виступають за Xbox, а інші вважають, що краще Playstation нічого й бути не може. Проте фанатів “плойки” все ж переважна більшість.

підключити, playstation, телевізора

Sony PlayStation 4 — открываем, подключаем, запускаем

Однак незважаючи на таку популярність, дана консоль часто вводить своїх володарів в ступор. Найчастіше ігромани задаються питанням про те, як підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI. Це не дивно, адже сьогодні більшість комп’ютерів, ноутбуків і телевізорів оснащені подібним роз’ємом. Однак не все так просто, як здається. Спершу варто звернути увагу на кілька моментів.

Підключення Playstation 4

Для того щоб приєднати ігрову приставку до монітора комп’ютера або ноутбука, достатньо придбати два недорогих перехідника: для відео і аудіо. Далі необхідно виконати наступні дії:

 • Вставити HDMI в USB перехідник і увіткнути в відповідний відеовихід на ноутбуці.
 • Скинути налаштування ігрової приставки. Для цього необхідно натиснути на кнопку вкл / викл на консолі і дочекатися, поки вона не видасть відповідний звук, який свідчить про її виключенні.
 • Підключити білий і червоний провід “тюльпана” до гнізда аудіосигналу на колонках. Для цього використовується перехідник av-jack.

Це найбільш поширений спосіб підключення PlayStation 4 через HDMI до ноутбука або стаціонарного комп’ютера. Також необхідно буде перемкнути режим аудіо і відео на самій приставці. Для цього потрібно перейти в настройки консолі і вибрати символ, на якому зображені дроти “тюльпана”. Якщо підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI таким способом не виходить, то найпростіше використовувати для ігрової приставки телевізор.

Підключаємо консоль до телевізора

З цим завданням впорається навіть дитина. Як підключити ігрову досить підключити HDMI до самого телевізору і ігровій приставці. Після цього необхідно включити консоль і перейти в настройки TV, де досить вибрати режим AV. Ігрова приставка автоматично підключиться до телевізора і почне транслювати зображення. Також підключити консоль можна і до Всесвітньої мережі.

Чи можна підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI?

В ігровій консолі дійсно передбачено даний роз’єм, так само як і в самому PC. Є тільки один важливий нюанс. існують HDMI IN і HDMI OUT. У стандартних консолях і ноутбуках встановлені роз’єми, які працюють “на вихід”. Відповідно, здійснити підключення в цьому випадку неможливо.

Однак це не означає, що питання про те, як підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI, закритий. Портативні комп’ютери, розроблені для ігор і оснащені потужним процесором і ігровою відеокартою, досить часто обладнуються за потрібне роз’ємом, тому в цьому випадку підключення здійснюється дуже просто: потрібно тільки під’єднати приставку і вибрати на ній відповідний режим.

Проте вартість таких PC дуже висока, тому варто розглянути, як підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI з використанням додаткового перехідника.

Підключаємо приставку PlayStation 4 до Інтернету

Щоб здійснити подібне з’єднання, необхідно під’єднати до консолі мережевий кабель і виконати наступні кроки:

 • Перейти в налаштування ігрової приставки і знайти там опції, що відповідають за налаштування мережі.
 • Натиснути на “Налаштувати інтернет-з’єднання”.
 • Вибрати режим використання мережевого кабелю.
 • Натиснути на “Простий тип підключення”. В цьому випадку ігрова консоль самостійно визначить необхідні параметри мережі і автоматично зробить підключення.

Якщо телевізор працює за допомогою бездротової технології, то в налаштуваннях Інтернету слід вибрати доступні підключення по Wi-Fi із запропонованих. Після цього буде досить ввести пароль для підключення до Інтернету і почати користуватися приставкою в режимі реального часу. Однак варто враховувати, що при дротовому з’єднанні ігрова консоль буде працювати набагато продуктивніше, стабільніше і швидше. Особливо це актуально в тому випадку, якщо ігроман закачує “важкі” ігри, завантаження яких може займати кілька годин. При цьому дуже важливо, щоб мережу не розривалося. За умови бездротового зв’язку досить часто відбуваються секундні збої, яких достатньо для того, щоб скачана гра не запустилася.

У статті були розглянуті способи того, як підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI. Якщо до PC приставку не вдається під’єднати, то найпростіше використовувати телевізор, оснащений відповідним виходом.

Підключення PlayStation 4 до телевізора

Щоб зробити підключення PlayStation 4 до TV-екрану і почати грати, слід виконати ряд простих правил:

 • Підключити до TV-екрану кабель HDMI в відповідний тип роз’єму.
 • Поставити другий кабель в ігрову приставку.
 • Включити в розетку шнур, а також приєднати інший шнур до пристрою.
 • Якщо не використовувати Wi-Fi, то потрібно підключити консоль до мережевого кабелю.
 • Вставити провід до DualShock, а інший в вхід USB PlayStation 4.

Для запуску пристрою, потрібно натиснути на кнопку включення на ігровій приставці і утримувати відповідну кнопку на джойстику. На цьому процес підключення обладнання до телевізора закінчено. Тепер, щоб приставка працювала правильно на телевізорі, потрібно зробити підключення до інтернету.

Увага! Підключитися до інтернету найкраще через провід. Тому до ігрової консолі потрібно протягнути дріт з інтернет-роутера з LAN роз’ємом.

 • Натиснути кнопку відкриття верхньої навігаційної панелі. Для цього потрібно взяти пульт джойстика, а потім натиснути на кнопочку «Вгору». Вибрати розділ «Налаштування».
 • Перейти у вкладку «Мережа», а потім натиснути «Налаштування інтернет-з’єднання». Висвітиться кілька варіантів. «LAN» і «Wi-Fi». Натискаємо на останній.
 • Натиснувши на розділ Wi-Fi висвітиться перелік доступних мереж, потрібно вибрати домашню і ввести пароль.
 • У відповідь на запит від проксі-сервісу, натиснути на кнопку «Не використовувати».
 • Для тесту коректності інтернет-з’єднання, слід вибрати перевірку підключення до мережі.

Коли завершиться вона, потрібно зареєструватися або натиснути на вхід і ввести дані наявного облікового запису, запам’ятати вписаний пароль.

Як підключити PlayStation 4 до телевізора

Процес підключення ігрової приставки PlayStation 4 до TV є стандартною процедурою, з якої іноді користувачі можуть мати проблеми. З чим це пов’язано і як підключити приставку до телевізора? Про це далі.

READ  Як розблокувати Xiaomi якщо забув графічний пароль

способи підключення

Підключити пристрій можна на телевізор, ноутбук або комп’ютер. При підключенні консолі до телевізора, потрібно використовувати велику плазму, оскільки телевізор форми тюльпан не підійде для якісного з’єднання. Далі буде потрібно звичайний HDMI кабель і інструкція. Здійснити вхід в систему і почати грати можна, відштовхуючись від інструкції.

Підключити PlayStation 4 до PC можна також за допомогою HDMI-шнура або перехідника DVI-HDMI в разі відсутності порту для кабелю. Далі потрібно слідувати за інструкцією на моніторі. При цьому система може почати передавати тільки картинку, а звук немає. У такому випадку потрібно під’єднати до комп’ютера колонки.

Довідка! Останній варіант використання і підключення PlayStation 4. до ноутбука. З ноутбуком, як і з комп’ютером, проблема може з’явитися при відсутності порту для кабелю. Тоді потрібно вдатися до спеціального провідника з USB-портом або встановити програму Remote Play, яка дозволить почати гру з пс.

Можливі проблеми при підключенні і їх усунення

При підключенні ігрової приставки до старого чи або новому телевізора або іншого пристрою можуть виникнути такі проблеми:

 • Чи не працює консоль, не даючи ознак життя.
 • Гальмує картинка або не працює звук.
 • Погана якість зображення.
 • Приставка не розпізнає мережу або перериває з’єднання при завантаженні ігор.
 • Ігрова приставка підключена, подає ознаки життя, але на екрані нема зображення.

Якщо обладнання не розпізнає мережу або перериває роботу Playstation, то можливо є проблеми з інтернетом і самим пристроєм. У такому випадку потрібно перезавантажити сам пристрій, роутер і телевізор. Якщо проблема знову з’являється, то потрібно звернутися до майстра.

Якщо обладнання підключена і спалахує синім світлом, але на екрані не виникає картинки, а є звук, тоді є проблема з самим екраном телевізора. Спробуйте знову перезавантажити систему і включити / вимкнути телевізор.

В цілому, організувати підключення ігрової приставки ПС2, Пс3 або PlayStation 4 і працювати з нею нескладно, досить слідувати інструкції до приставки або слідувати перерахованим вище інструкцій і рекомендацій.

Підключення PlayStation 4 до ноутбука

Звичайно, всі сучасні лептопи оснащені інтерфейсом HDMI, але підключити таким чином консоль PlayStation 4 у користувачів не вийде. Проблема в тому, що ці роз’єми працюють на висновок інформації. Тому виникає цілком логічне запитання, як підключити Playstation 4 до ноутбука? Необхідно обзавестися спеціальними адаптерами і старим кабелем RCA. Щоб коректно налаштувати підключення дотримуйтесь простий покрокової інструкції:

 • У спеціальний перехідник вставляємо штекер, який відповідає за передачу відеосигналу, а потім підключаємо адаптер до ноутбука.
 • Скиньте призначені для користувача настройки консолі. Щоб зробити це, натисніть і утримуйте кнопку включення. Як тільки приставка видасть відповідний звуковий сигнал, можна відпустити кнопку.
 • Білий і червоний штекери кабелю RCA вставляємо аудіо роз’єм, використовуючи спеціальний перехідник av-jack.

Мабуть, це найбільш простий і ефективний спосіб підключення ігрової консолі до лептопу. Обов’язково переведіть аудіо і відео режими безпосередньо на приставці. Для цього відкрийте настройки PlayStation 4, а потім виберіть іконку «тюльпани».

Підключення PlayStation 4 до монітора

Якщо у вас немає телевізора, то тоді можна підключити Sony Playstation до монітора комп’ютера. Підкреслимо, що настройка з’єднання потребують набагато більше сил і часу, ніж стандартне підключення до TV. Багато користувачів вважають, що якщо під’єднати ігрову консоль до PC, то зображення відразу ж з’явиться на екрані монітора. Це не так.

За допомогою програмного забезпечення Remote Play користувачі зможуть транслювати картинку з ігрової консолі на монітор комп’ютера. Однак якщо немає доступу до TV, то налаштувати коректну роботу всіх пристроїв все одно не вийде.

Практично всі комп’ютерні монітори оснащені інтерфейсом DVI. Вам варто збирати перехідник або провід HDMI-DVI, щоб з його допомогою підключити приставку. Не забувайте про те, що існує кілька версій цього інтерфейсу: I, A, D. Перш, ніж придбати перехідник, перевірте, яким саме роз’ємом обладнаний комп’ютерний монітор. В іншому випадку з налаштуванням підключення можуть виникнути серйозні проблеми.

Для з’єднання монітора PC і консолі PlayStation 4 можна також використовувати інтерфейс VGA. Їм також обладнані практично всі комп’ютерні дисплеї. З покупкою перехідника HDMI-VGA проблем виникнути не повинно. Якщо з якоїсь причини перехідник не підійшов, тоді можна використовувати конвертер HDMI-VGA, оснащений системою додаткового харчування. Він буде перетворювати зображення в потрібний потік. Не виключено, що доведеться трохи зменшити дозвіл.

Візуально конвертер нагадує невелику коробочку, в якій знаходяться три входи:

 • аудіо роз’єм для підключення навушників або колонок;
 • HDMI;
 • VGA або DVI.

Такий варіант абсолютно точно дозволить вирішити проблему. Конвертери без системи додаткового харчування не дозволять налаштувати синхронізацію з ігровою консоллю Playstation 4. Аудіо роз’єм в цьому блоці теж знаходиться не просто так. Справа в тому, що інтерфейси DVI і VGA призначені для передачі виключно відеосигналу. Тому перехідник дозволить також передавати звук.

Як підключити Sony Playstation 4 (PlayStation 4) до телевізора

Підключення ігрової консолі до телевізора. стандартна процедура, але іноді користувачі стикаються з певними труднощами. З чим це пов’язано? Далеко не завжди використовується TV, монітор або ноутбук, оснащений необхідними роз’ємами. Тому доводиться купувати перехідники або використовувати непопулярні сьогодні інтерфейси. Як підключити PlayStation 4 до телевізора? Максимально розгорнуто відповімо на це питання, а також проаналізуємо тонкощі приєднання приставки до комп’ютерного монітора і ноутбука.

Як підключити PlayStation 4 до телевізора

Стартовий етап настройки. підключення PlayStation 4 до TV. В принципі нічого складного в цьому немає. Досить дотримуватися покрокової інструкції:

 • Підключіть до телевізора кабель HDMI до відповідного роз’єм, який знаходиться збоку або на задній панелі.
 • Вставте другий штекер кабелю в роз’єм HDMI ігрової консолі Sony Playstation.
 • Включіть в розетку кабель живлення, а його другий кінець підключіть до гнізда приставки.
 • Якщо не плануєте підключатися до інтернету по Wi-Fi, то підключіть мережний кабель.
 • Вставте маленький кінець кабелю microUSB до джойстика DualShock, а другий до входу USB ігрової консолі.

Щоб запустити приставку, натисніть на кнопку живлення на передній панелі консолі або утримуйте PlayStation 4 на джойстику. Налаштування з’єднання PlayStation 4 і телевізора. це тільки половина справи. Для коректної роботи приставки потрібно підключити її до інтернету. Зараз розглянемо, як це робиться.

Проводове інтернет-з’єднання вважається більш надійним. Тому якщо є можливість, тоді підключіть ігрову консоль до Wi-Fi роутера за допомогою Ethernet кабелю, який потрібно вставити в LAN роз’єм.

Для чого взагалі потрібно інтернет-з’єднання? Ви зможете заходити в багатокористувацький режим, а також завантажувати відеоігри з Playstation Store. Звичайно, кабельне підключення є більш безпечним, але менш зручним для користувачів. Тому користувачі віддають перевагу бездротовому з’єднанню. Інструкція по налаштуванню Wi-Fi підключення на ігрової консолі:

 • Відкрийте верхню навігаційну панель. Для цього візьміть джойстик, а потім натисніть на кнопку «Вгору». Виберіть розділ «Налаштування».
 • Перейдіть у вкладку «Мережа», а потім виберіть параметр «Налаштування інтернет-з’єднання». Користувачеві запропоновано два варіанти. «LAN» і «Wi-Fi». вибираємо другий.
 • На екрані з’явиться список доступних мереж, виберіть домашню. Введіть пароль. Коли з’явиться запит про використання проксі-сервера, натисніть на «Не використовувати».
 • Щоб протестувати коректність інтернет-з’єднання, виберіть параметр «Перевірити підключення до інтернету».
READ  Записати відео з екрану комп'ютера онлайн

Коли підключення завершено, зареєструйте нову або увійдіть в уже існуючий обліковий запис. Підберіть надійний пароль, бажано його записати, щоб не забути в подальшому.

Якщо раніше у вас була ігрова консоль PS3, то зовсім необов’язково створювати новий обліковий запис. Можна авторизуватися в системі, використовуючи стару комбінацію логін-пароль.

Якщо на телевізорі немає HDMI

Чи можна підключити PlayStation 4 до старого телевізора? Так, зробити це реально. Головна проблема полягає в тому, що старі версії TV-техніки випускалися без HDMI. Тому для настройки підключення доведеться використовувати спеціальні перехідники на інші роз’єми. Найпоширеніший варіант. «тюльпани».

Sony Playstation 4 до телевізора легко підключається через перехідник на «тюльпани». Головний недолік цього способу підключення. низька якість зображення. Втім, якщо іншого виходу немає, то тоді скористайтеся цим варіантом. Підключення здійснюється за таким же принципом, як і у випадку з лептопом. Проблем із синхронізацією виникнути не повинно. Просто вставте перехідники до відповідних роз’єми. Після включення TV, виберіть необхідне джерело сигналу за допомогою пульта дистанційного керування.

Підключення до монітора

Чи можна підключити PlayStation 4 до монітора? Але для виконання цього процесу буде потрібно затратити сили і час. Чим якісніше і новіше екран, тим легше налагодити зв’язок. Найпростіший метод. під’єднання за допомогою кабелю HDMI, але буває, що на PC відсутнє відповідне гніздо.

Підключення до ноутбука PlayStation 4 через HDMI відбувається за наведеною нижче схемою:

 • Кабель HDMI вклинитися на моніторі і консолі до відповідних порти.
 • Налаштування визначаються в автоматичному режимі.
 • Включити обидва пристрої, повинна відбутися синхронізація.

Як підключити PlayStation 4 до монітора без HDMI-кабелю? У таких випадках застосовують адаптер DVI-HDMI, але це не вирішить усіх проблем. Адаптер виводить лише зображення, і якщо немає колонок, використовують навушники, що не зовсім зручно. Цей інтерфейс має кілька версій: I, A, D. Перед покупкою модуля бажано перевірити в моніторі вид роз’єму. У зворотному випадку з підключенням виникнуть великі проблеми. Як ще підключають PlayStation 4 до монітора? Хороший варіант. через інтерфейс VGA. Він встановлений майже на всіх дисплеях PC.

Якщо конвертер не підійде, рекомендується придбати адаптер HDMI-VGA, обладнаний потужною системою живлення. Він допоможе перетворити трансляцію в необхідний потік. Може знадобитися зменшення дозволу. Такий модуль має вигляд маленької коробочки, в якій влаштовані 3 входу:

 • аудіо порт для підключення колонок і навушників;
 • інтерфейс VGA або DVI;
 • гніздо HDMI.

Такий спосіб дозволить питання, як підключити PlayStation 4 до монітора. Перехідники, які не передбачають режим додаткового харчування, не допоможуть відрегулювати синхронізацію з плейстанціей.

Підключення до TV

Як підключити Sony Playstation 4 до телевізора? Для нової ігрової станції не обов’язково мати фірмову TV панель Sony, використовують моделі різних брендів і розмірів. Початковий рівень настройки. під’єднання PlayStation 4 до телебачення. Покрокова методика:

Как ПРАВИЛЬНО Подключить PS4 К ТВ. НАСТРОЙКА PS4

 • До телевізійної панелі підключити кабель HDMI, вставивши його в відповідний порт, що знаходиться в задній або бічній частині екрана.
 • Увіткнути інший штекер в гніздо HDMI-консолі Playstation 4.
 • Провід живлення вставити в розетку, а другий край під’єднати до порту видеоприставки.
 • Їли не передбачається приєднання по Wi-Fi до мережі інтернет, то включити мережевий кабель.
 • Приєднати маленький край електрокабеля USB до джойстика, а інший кінець до аналогічного входу станції.

Для запуску геймпада запускають клавішу живлення, розташовану спереду консолі і затримують на джойстику кнопку PlayStation 4. Для стабільного функціонування видеоприставки її підключають до інтернету через кабель, який вставляють в LAN порт.

Як підключити PlayStation 4 до телевізора за допомогою інтернет-зв’язку? Бездротовий спосіб вважається більш практичним, тому що дає можливість завантажувати відеоігри. Методика виконання:

 • Зайти в навігаційну панель, використовуючи джойстик. Натиснути кнопку «вгору» і вибрати «настройки».
 • Зайти у вкладку «мережу» і вибрати в пункті «налаштувати з’єднання інтернет» варіацію Wi-Fi.
 • Із запропонованого переліку обрати домашню мережу. Забити пароль. На пропозицію про залучення «проксі-сервера» відповісти відмовою.

Після завершення процесу потрібно увійти в обліковий запис і підібрати відповідний пароль. Порада: Якщо раніше користувалися ігровою панеллю Пс3, то не обов’язково заводити новий профіль. Передбачається реєстрація з внесенням старого пароля і логіна.

Приєднання до ноутбука

Як підключити PlayStation 4 до ноутбука? Підключення відеоконсолей до ноуту без застосування допоміжних програмних елементів пов’язане з врегулюванням попутно з’являються питань. Один з них полягає в тому, що на переносному пристрої немає вхід HDMI (присутній тільки вхід). Чи можна підключити Playstation 4 до ноутбука в цьому випадку? Цю проблему можливо вирішити за допомогою використання старого кабелю RCA і спеціального перетворювача, який приєднується до USB гнізда в ноутбуці. З одного боку, перехідник має USB-штекер, а з іншого стандартний «тюльпан». Основний недолік з’єднання. погана якість переданого зображення. На думку експертів, такий метод підходить для нетривалого користування.

Поетапна технологія як Playstation 4 підключити до ноутбука:

 • До спеціального адаптер увіткнути штекер, який відповідає за трансляцію відеосигналу, потім під’єднати картрідер до ноуту.
 • Скинути призначену для користувача налаштування на станції. Для цього натискають і затримують кнопку живлення. Після того, як консоль зробить звукове повідомлення, кнопку відпускають.
 • Тюльпани кабелю RCA (білий і червоний) вставити аудіо-порт за допомогою перетворювача av-jack.

Це ефективна і проста методика як підключити Playstation 4 до ноутбука. Тут потрібно в обов’язковому порядку перемкнути відео і аудіо режими на консолі. Для цього заходять в налаштування PlayStation 4 pro і вибирають значок «тюльпани». Як підключити PlayStation 4 до ноутбука через HDMI розберуться навіть починаючі користувачі, головне чітко дотримуватися інструкції.

Чи можна підключити PlayStation 4 до монітора, телеприймач або ноутбука? Ця стандартний процес, але у користувачів іноді виникають складності з приєднанням. Це відбувається, в основному через відсутність необхідних роз’ємів. Існує багато способів впоратися з цим завданням, навіть не маючи певних навичок.

необхідні адаптери

Як підключити Playstation 4 до телевізора старої модифікації? Будуть потрібні перехідники, якщо в моніторах відсутні відповідні гнізда HDMI. Найбільш поширений спосіб. «тюльпан». Основний недолік такого варіанту. трансляція зображення низької якості. Для під’єднання вставляють адаптери до відповідних порти, потім включають телеприймач, вибирають необхідний сигнал за допомогою ПУ. Метод не передбачає появи складнощів з синхронізацією. Розібравшись, як підключити PlayStation 4 до телевізора, необхідно правильно вибрати конвертер.

Купуючи картрідер, варто звертати уваги на такі чинники:

 • Віддати перевагу адаптери з живленням від USB. Існує ймовірність, що перехідник без додаткового живлення не буде функціонувати з PlayStation 4.
 • Наявність в конвертері роз’єму 3,5 мм. VGA і DVI можуть не відтворювати звук, тому використовуючи картрідер без роз’єму, гра на приставці буде йти беззвучно.
 • Деякі перехідники мають різні моделі.
READ  Як підключити контролер від PlayStation 4 до PC

Налаштування картинки на консолі

Спочатку заходять в панель «Екран і звук», потім вибирають «Налаштувати висновок відеофайлів». На дисплеї висвітиться пропозиція налаштувати діапазон RGB, визначити дозвіл і вивести Deep Colour. Вибір необхідного дозволу обумовлено видом підключення і можливостями приставки. Охоплення RGB потрібно встановити повний. Потім переходять на Deep Colour і встановлюють опцію «автоматично».

Підключення PlayStation 4 до ноутбука

Звичайно, всі сучасні лептопи оснащені інтерфейсом HDMI, але підключити таким чином консоль PlayStation 4 у користувачів не вийде. Проблема в тому, що ці роз’єми працюють на висновок інформації. Тому виникає цілком логічне запитання, як підключити Playstation 4 до ноутбука? Необхідно обзавестися спеціальними адаптерами і старим кабелем RCA. Щоб коректно налаштувати підключення дотримуйтесь простий покрокової інструкції:

 • У спеціальний перехідник вставляємо штекер, який відповідає за передачу відеосигналу, а потім підключаємо адаптер до ноутбука.
 • Скиньте призначені для користувача настройки консолі. Щоб зробити це, натисніть і утримуйте кнопку включення. Як тільки приставка видасть відповідний звуковий сигнал, можна відпустити кнопку.
 • Білий і червоний штекери кабелю RCA вставляємо аудіо роз’єм, використовуючи спеціальний перехідник av-jack.

Мабуть, це найбільш простий і ефективний спосіб підключення ігрової консолі до лептопу. Обов’язково переведіть аудіо і відео режими безпосередньо на приставці. Для цього відкрийте настройки PlayStation 4, а потім виберіть іконку «тюльпани».

Як підключити PlayStation 4 до телевізора

Стартовий етап настройки. підключення PlayStation 4 до TV. В принципі нічого складного в цьому немає. Досить дотримуватися покрокової інструкції:

 • Підключіть до телевізора кабель HDMI до відповідного роз’єм, який знаходиться збоку або на задній панелі.
 • Вставте другий штекер кабелю в роз’єм HDMI ігрової консолі Sony Playstation.
 • Включіть в розетку кабель живлення, а його другий кінець підключіть до гнізда приставки.
 • Якщо не плануєте підключатися до інтернету по Wi-Fi, то підключіть мережний кабель.
 • Вставте маленький кінець кабелю microUSB до джойстика DualShock, а другий до входу USB ігрової консолі.

Щоб запустити приставку, натисніть на кнопку живлення на передній панелі консолі або утримуйте PlayStation 4 на джойстику. Налаштування з’єднання PlayStation 4 і телевізора. це тільки половина справи. Для коректної роботи приставки потрібно підключити її до інтернету. Зараз розглянемо, як це робиться.

Проводове інтернет-з’єднання вважається більш надійним. Тому якщо є можливість, тоді підключіть ігрову консоль до Wi-Fi роутера за допомогою Ethernet кабелю, який потрібно вставити в LAN роз’єм.

Для чого взагалі потрібно інтернет-з’єднання? Ви зможете заходити в багатокористувацький режим, а також завантажувати відеоігри з Playstation Store. Звичайно, кабельне підключення є більш безпечним, але менш зручним для користувачів. Тому користувачі віддають перевагу бездротовому з’єднанню. Інструкція по налаштуванню Wi-Fi підключення на ігрової консолі:

 • Відкрийте верхню навігаційну панель. Для цього візьміть джойстик, а потім натисніть на кнопку «Вгору». Виберіть розділ «Налаштування».
 • Перейдіть у вкладку «Мережа», а потім виберіть параметр «Налаштування інтернет-з’єднання». Користувачеві запропоновано два варіанти. «LAN» і «Wi-Fi». вибираємо другий.
 • На екрані з’явиться список доступних мереж, виберіть домашню. Введіть пароль. Коли з’явиться запит про використання проксі-сервера, натисніть на «Не використовувати».
 • Щоб протестувати коректність інтернет-з’єднання, виберіть параметр «Перевірити підключення до інтернету».

Коли підключення завершено, зареєструйте нову або увійдіть в уже існуючий обліковий запис. Підберіть надійний пароль, бажано його записати, щоб не забути в подальшому.

Якщо раніше у вас була ігрова консоль PS3, то зовсім необов’язково створювати новий обліковий запис. Можна авторизуватися в системі, використовуючи стару комбінацію логін-пароль.

Секрети підключення Sony Playstation 4 до телевізора

Підключення ігрової консолі до телевізора. стандартна процедура, але іноді користувачі стикаються з певними труднощами. З чим це пов’язано? Далеко не завжди використовується TV, монітор або ноутбук, оснащений необхідними роз’ємами. Тому доводиться купувати перехідники або використовувати непопулярні сьогодні інтерфейси. Як підключити PlayStation 4 до телевізора? Максимально розгорнуто відповімо на це питання, а також проаналізуємо тонкощі приєднання приставки до комп’ютерного монітора і ноутбука.

Підключення PlayStation 4 до монітора

Якщо у вас немає телевізора, то тоді можна підключити Sony Playstation до монітора комп’ютера. Підкреслимо, що настройка з’єднання потребують набагато більше сил і часу, ніж стандартне підключення до TV. Багато користувачів вважають, що якщо під’єднати ігрову консоль до PC, то зображення відразу ж з’явиться на екрані монітора. Це не так.

За допомогою програмного забезпечення Remote Play користувачі зможуть транслювати картинку з ігрової консолі на монітор комп’ютера. Однак якщо немає доступу до TV, то налаштувати коректну роботу всіх пристроїв все одно не вийде.

Практично всі комп’ютерні монітори оснащені інтерфейсом DVI. Вам варто збирати перехідник або провід HDMI-DVI, щоб з його допомогою підключити приставку. Не забувайте про те, що існує кілька версій цього інтерфейсу: I, A, D. Перш, ніж придбати перехідник, перевірте, яким саме роз’ємом обладнаний комп’ютерний монітор. В іншому випадку з налаштуванням підключення можуть виникнути серйозні проблеми.

Для з’єднання монітора PC і консолі PlayStation 4 можна також використовувати інтерфейс VGA. Їм також обладнані практично всі комп’ютерні дисплеї. З покупкою перехідника HDMI-VGA проблем виникнути не повинно. Якщо з якоїсь причини перехідник не підійшов, тоді можна використовувати конвертер HDMI-VGA, оснащений системою додаткового харчування. Він буде перетворювати зображення в потрібний потік. Не виключено, що доведеться трохи зменшити дозвіл.

Візуально конвертер нагадує невелику коробочку, в якій знаходяться три входи:

 • аудіо роз’єм для підключення навушників або колонок;
 • HDMI;
 • VGA або DVI.

Такий варіант абсолютно точно дозволить вирішити проблему. Конвертери без системи додаткового харчування не дозволять налаштувати синхронізацію з ігровою консоллю Playstation 4. Аудіо роз’єм в цьому блоці теж знаходиться не просто так. Справа в тому, що інтерфейси DVI і VGA призначені для передачі виключно відеосигналу. Тому перехідник дозволить також передавати звук.

Якщо на телевізорі немає HDMI

Чи можна підключити PlayStation 4 до старого телевізора? Так, зробити це реально. Головна проблема полягає в тому, що старі версії TV-техніки випускалися без HDMI. Тому для настройки підключення доведеться використовувати спеціальні перехідники на інші роз’єми. Найпоширеніший варіант. «тюльпани».

Sony Playstation 4 до телевізора легко підключається через перехідник на «тюльпани». Головний недолік цього способу підключення. низька якість зображення. Втім, якщо іншого виходу немає, то тоді скористайтеся цим варіантом. Підключення здійснюється за таким же принципом, як і у випадку з лептопом. Проблем із синхронізацією виникнути не повинно. Просто вставте перехідники до відповідних роз’єми. Після включення TV, виберіть необхідне джерело сигналу за допомогою пульта дистанційного керування.

BETATECH.COM.UA 2022