Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Як підключити принтер до ноутбука Lenovo

Приступаємо до роботи

Перш за все, переконайтеся, що ви правильно вийняли принтер з коробки з усіма включеними деталями для швидкої і організованою збірки. Легко пройти найпростішу частину, засліпленій хвилюванням і поспіхом, і ще простіше пропустити найпростіший крок.

Після того, як ви розклали всі частини головоломки і готові до налаштування, підключіть кінець кабелю живлення з двома штирями до зручно розташованої розетке.Ваш принтер може включитися автоматично, або вам може знадобитися натиснути кнопку харчування, щоб вивести пристрій із сплячого режиму. Ось де ми і прийшли.

На моєму комп’ютері не вдається встановити програмне забезпечення принтера, що мені робити?

Технології можуть бути надзвичайно метушливими, особливо коли вони зовсім нові і ви очікуєте, що все буде працювати гладко. Якщо ваш комп’ютер не відповідає на підключення до нового принтера, пропонуючи встановити програмне забезпечення принтера, ось просте рішення.

Іноді потрібно лише невелике пряме підключення, щоб все запрацювало. У комплект поставки вашого принтера повинен входити USB-кабель, незалежно від того, чи є він дротових або бездротових.

Підключіть кабель до принтера та USB-порту комп’ютера. Пряме зв’язування має привести до того, що ваш комп‘ютер розпізнає принтер і запустить програмне забезпечення, необхідне для завершення установки.

Якщо ваш комп’ютер як і раніше не відповідає, переконайтеся, що ви включили автоматичну установку устройств.Виполніте наступні дії, щоб підтвердити або оновити налаштування.

Доступ до панелі управління

Праворуч від меню «Пуск» Windows скористайтеся пошуковою системою Cortana, щоб знайти панель управління, просто набравши «панель управління».

Знайдіть параметри установки пристрою

У вікні панелі управління скористайтеся рядком пошуку в правому верхньому кутку і введіть «змінити параметри установки пристрою». В результаті з’явиться спливаюче вікно із зображенням принтера поруч з ним, яке дозволить вам змінити параметри установки.

Оновлення налаштування

Після натискання кнопки «змінити параметри установки пристрою» з’явиться нове вікно з питанням, чи хочете ви, щоб Windows завантажила драйвери і реалістичні значки для ваших пристроїв. Натисніть «Так», збережіть зміни, і все готово!

Додавання бездротового принтера

Дії по установці бездротового принтера можуть відрізнятися в залежності від виробника. Однак в цілому сучасні принтери виявляють вашу мережу і автоматизують установку.

Використовуйте ЖК-панель принтера, щоб увійти в налаштування бездротової мережі. На моєму принтері Epson це знаходиться в розділі «Налаштування» «Налаштування бездротової мережі».

Виберіть свою мережу Wi-Fi. Вам необхідно знати SSID вашої домашньої мережі, який можна знайти, навівши курсор миші на значок Wi-Fi на панелі завдань.

Введіть код мережі.

У деяких випадках вам може знадобитися тимчасово підключити принтер до комп’ютера через USB для установки програмного забезпечення. Але в іншому все. Ваш принтер повинен бути автоматично доданий в розділ «Принтери і сканери» в розділі «Налаштування» «Пристрої».

Якщо у вас виникнуть проблеми, переконайтеся, що принтер розташований відносно близько до комп’ютера і не дуже далеко від бездротового маршрутизатора. Якщо у вашого принтера є роз’єм Ethernet, ви також можете підключити його безпосередньо до маршрутизатора і керувати ним за допомогою інтерфейсу браузера.

Підключіть принтер

 • Після того, як ви натиснули «Додати принтер або сканер», Windows повинна визначити ваш принтер підключений через USB-кабель
 • Коли з’явиться назва вашого принтера, клацніть його та завершите установку відповідно до інструкцій вашого комп’ютера

От і все! Ваш принтер повинен бути підключений і працювати, готовий друкувати красиві сторінки.

Завершіть завдання

 • На вашому пристрої відобразиться сторінка попереднього перегляду друку, на якій вас запитають, як ви може захотіти налаштувати завдання на друк і кількість копій, яке ви хочете зробити.
 • Після того, як ви закінчили введення інформації, натисніть «Друк», і робота буде завершена.

Знайдіть свої настройки

 • Після включення і готовності до налаштування вам необхідно підключити принтер до домашнього Wi-Fi
 • Хоча кроки по установці розрізняються залежно від виробника, більшість сучасних принтерів матимуть ЖК-екран, який перераховує доступні мережі Wi-Fi
 • На цьому екрані натисніть навколо і знайдіть сторінку настройки, яка дозволяє налаштувати установки мережі WLAN

спосіб перший

 • Увімкніть комп’ютер і дочекайтеся повного завантаження операційної системи.
 • Підключіть принтер або МФУ до комп’ютера через кабель USB.
 • Зайдіть в меню комп’ютера, натиснувши кнопку «Пуск».
 • Відкрийте «Панель управління».
 • Виберете розділ «Пристрої та принтери» або «Друкуючі пристрої» (в залежності від операційної системи).
 • Натисніть на «Додавання принтера» або «Установка принтера»:

Для Mac OS X зайдіть в меню Apple і натисніть «Системні налаштування». Виберіть пункт «Друк і факс» і клікніть на іконці «». Для початку процесу установки виберете новий принтер зі списку.

 • Canon mg2440
 • Samsung scx 3400
 • Canon lbp 810
 • Epson l355
 • Canon mf3010
 • Canon lbp3010b

Виберіть потрібний принтер і натисніть «Далі».

 • Якщо в виведеному списку немає необхідного пристрою, скажімо необхідно встановити HP deskjet, то необхідно вручну вибрати спосіб підключення.
 • Для цього необхідно клікнути «Потрібний принтер відсутній у списку»:

Далі слід знайти принтер за іншими параметрами. Наприклад, можна вибрати принтер на ім’я, прописавши вручну до нього шлях. Або потрібно додати мережевий пристрій по IP-адресою або підключити бездротове з’єднання HP deskjet по WI-FI і Bluetuth.

Користуйтеся електроприладами так само, як раніше, а платите в 2 рази менше!

Ви зможете платити за світло на 30-50% менше в залежності від того, якими саме електроприладами Ви користуєтеся.

 • Також можна додати локальний або мережевий принтер з параметрами, заданими вручну. Виберете порт принтера і натисніть «Далі». У колонці «Виробник» вкажіть виробника: Xerox, Epson, Brother, HP і т.д. А зі списку «Принтери» виберете свою модель: mg2440, scx 3400, lbp 810, l355, mf3010 і т. Д.
 • Натисніть «Далі» і задайте ім’я принтера, наприклад, lbp 810.
 • Знову тисніть «Далі» і дочекайтеся закінчення установки.
 • Щоб перевірити коректність інсталяції виберете «Друк пробної сторінки». Після завершення установки натисніть кнопку «Готово».
READ  Вхід в BIOS на ноутбуці Asus

спосіб другий

Якщо принтер не вдається підключити через панель управління комп’ютера, то можна використовувати альтернативний метод і завантажити драйвер зі сторінки техпідтримки виробника принтера в інтернеті.

Перед тим як встановити принтер без диска необхідно з’ясувати точну модель пристрою, а також версію і розрядність (в бітах) операційної системи комп’ютера. Марка і модель вказані на передній панелі самого принтера, наприклад, Canon lbp 810 або Samsung scx 3400 і т.д.

Розрядність ОС дізнаємося клікаючи по іконці «Цей комп’ютер» правою кнопкою миші і вибираючи пункт «Властивості».

Визначившись з вихідними параметрами, шукаємо драйвера на офіційному сайті виробника:

Завантажувати драйвер на комп’ютер з офіційного сайту вигідно ще й тому, що настройка за допомогою операційної системи надає тільки базовий функціонал необхідний для процесу друку, в той час як установка розширеної версії від виробника дає можливість коректної налагодження також і програми сканування.

На веб-сайті виробника принтера в розділі Support (Підтримка) необхідно знайти конкретну модель HP deskjet або scx і завантажити відповідну версію драйвера натиснувши на дискету. Зазвичай драйвер на комп’ютер завантажується у вигляді архівного файлу, який перед установкою необхідно розпакувати. Можливо, після розпакування в папці з’явиться кілька файлів різного типу. Серед них за назвою необхідно знайти саме той драйвер, який підходить вашій операційній системі. Такий файл буде мати розширення exe (наприклад, для МФУ i-SENSYS MF3010 при установці на комп’ютер з 32-розрядної Windows 8 драйвер називається MF3010MFDriversV2095W32RU.exe).

Відкривши потрібний файл, з’явиться вікно установки програми на комп’ютер.

Деякі моделі принтерів можуть під час установки зажадати від’єднати МФУ Samsung scx від комп’ютера для коректного налаштування програмного забезпечення. Далі можна сміливо слідувати підказкам і, вже через кілька хвилин, потрібний драйвер буде встановлений.

підключити, принтер, ноутбука, lenovo

Нижче наведено пізнавальне відео:

Як підключити мережевий принтер

Нижче наведені кроки, необхідні для підключення до працюючого принтера в мережі і використання його для друку.

Підключити мережевий принтер в Windows 2000 і XP

 • Увімкніть принтер і переконайтеся, що він підключений до мережі.
 • Відкрийте панель управління.
 • Двічі клацніть значок Printers або Printers and Faxes.
 • Двічі клацніть значок Додати принтер.
 • У майстра принтера натисніть кнопку Далі. щоб почати роботу.
 • Виберіть або Мережевий принтер, або принтер, підключений до іншого комп’ютера або Мережевий принтер і натисніть Далее.Варіант залежить від того, скільки разів Windows ви використовуєте.
 • Введіть ім’я мережевого адреси принтера. Адреса. це ім’я комп’ютера, а потім ім’я принтера. Наприклад, для мережі з ім’ям hope і принтера з ім’ям HP мережевий шлях буде таким: \\ hope \ HP. Якщо ви додаєте принтер на комп’ютер з Windows XP, клацніть значок Огляд. щоб переглянути мережу і знайти принтер. Якщо ви не можете підключитися до принтера або переглянути і побачити принтер, переконайтеся, що у вас є мережеві права і що будь-який встановлений брандмауер тимчасово відключений.
 • Після того, як мережевий шлях до принтера введений, клацніть Далі.
 • Якщо на комп’ютері немає драйверів принтера, вам необхідно встановити їх з диска з драйверами або завантажити з Інтернету. Якщо у вас більше немає програмного забезпечення або драйверів для вашого принтера, знайдіть драйвери для вашого принтера в нашому розділі драйверів принтера.

Підключити мережевий принтер в Windows 10

 • Увімкніть принтер і переконайтеся, що він підключений до мережі.
 • Відкрийте панель управління.
 • Натисніть піктограму Пристрої та принтери або Перегляд пристроїв і принтерів посилання, в залежності від типу перегляду, який ви використовуєте на панелі управління.
 • У вікні Пристрої та принтери клацніть посилання Додати принтер в рядку меню вгорі.
 • Дозволити Windows сканувати принтер. Якщо виявлено, виберіть принтер і натисніть Далі. Якщо принтера немає у списку, клацніть Необхідний принтер відсутній у списку і пропустіть, щоб додати принтер на ім’я або адресу TCP / IP.

Якщо ви знаєте ім’я принтера, виберіть Виберіть загальний принтер на ім’я і введіть шлях до прінтеру.Напрімер, для мережі з ім’ям hope і принтера з ім’ям HP мережевий шлях буде таким: \\ hope \ HP.

Якщо ви не знаєте шлях до принтера, але знаєте його IP-адресу, виберіть Додати принтер, використовуючи TCP / IP-адреса або ім’я хоста.

 • Якщо під час установки Windows запитує драйвери, вкажіть розташування драйверів принтера. Якщо у вас немає драйверів, відвідайте наш розділ драйверів принтерів, щоб знайти посилання на всі драйвери принтерів.

Як підключити принтер Canon до ноутбука?

На цьому етапі ви легко впізнаєте, як підключити принтер Canon до ноутбука

Як власник принтера, ви можете легко виконувати кілька важливих завдань з дому і в особистих цілях. На ринку доступний широкий спектр принтерів, що пропонують дивовижні можливості друку, і принтер Canon є одним з них. Принтер Canon. один з провідних принтерів, яким користуються мільйони користувачів по всьому міру.Прінтер Canon доступний в декількох варіантах, і користувачі можуть вибирати на свій розсуд. Ці функції друку принтера Canon можна використовувати з кількома пристроями, такими як телефони та ноутбуки. Але перш ніж отримати доступ до цих функцій, дуже важливо підключити принтер Canon до кращого пристрою.

Як підключити принтер Canon до ноутбука?

Ви недавно купили новий принтер Canon? І хочете виконувати кілька завдань друку зі свого ноутбука? Потім вам потрібно буде підключити принтер Canon до ноутбука, що є дуже простою і зрозумілою задачей.Но лише деякі користувачі знають про процес підключення, і якщо ви не знаєте, як підключити принтер Canon до ноутбука, то хтось може виконати покрокову процедуру, описану в цьому пості.

кроків для підключення принтера Canon до ноутбука:

 • Перш за все вимкніть принтер Canon, а потім вставте один кінець USB-кабелю в панель підключення принтера.
 • Тепер вставте інший кінець USB в порт USB вашого портативного комп’ютера відповідно до місця, де розташовані порти USB.
 • Відкрийте браузер на своєму комп’ютері і перейдіть на офіційний веб-сайт принтерів Canon. Завантажте драйвер принтера відповідно до моделі вашого принтера і операційною системою, до якої ви хочете підключити свій принтер.
 • Після цього перейдіть в меню Пуск, яке є в нижньому лівому кутку екрана, а потім відкрийте Панель управління.
 • Клацніть меню «Обладнання і звук», а потім виберіть «Пристрої та принтери».
 • Тепер натисніть «Додати принтер» і виберіть «Локальний принтер».
 • Виберіть порт принтера для підключення зі списку портів.
 • Клацніть принтер Canon з доступних варіантів, а потім виберіть модель свого принтера.
 • клацніть Далі.
 • Тепер виберіть, чи хочете ви надати загальний доступ до принтера інших пристроїв чи ні, а потім натисніть «Далі».
 • Виберіть, чи хочете ви залишити принтер Canon в якості принтера за замовчуванням, а потім клацніть вкладку «Готово», щоб завершити процес.

За допомогою перерахованих вище кроків ви можете дізнатися про те, як підключити принтер Canon до ноутбука, і якщо ви зіткнетеся з будь-якою проблемою при виконанні цих кроків або у вас виникнуть інші питання, зверніться в Support клієнтів принтера Canon і отримаєте миттєві рішення для вирішення ваших численних запитів, пов’язаних з принтером.

READ  Як зайти в BIOS lenovo ideapad 110

підключення проводів

Зараз більшість принтерів і багатофункціональних пристроїв від Canon підключаються до комп’ютера однаково, тому подальшу інструкцію можна вважати універсальною. Перший етап полягає в приєднанні всіх кабелів, інсталяції драйверів і налаштування друкарського обладнання.

  Розпакуйте принтер і встановіть його в зручне місце, запустивши при цьому і ноутбук, так як далі він знадобиться для підключення. У комплекті знайдете кабель з роз’ємом USB-B, який вставте у відповідний порт ззаду або збоку самого принтера. Зображення того, як виглядає цей провід, ви бачите нижче.

підключити, принтер, ноутбука, lenovo

Другу сторону кабелю зі стандартним роз’ємом USB, щоб приєднати до ноутбука, а потім підключіть до принтера і харчування, але поки не включайте його.

Як тільки підключення вироблено, включіть принтер і дочекайтеся його виявлення комп’ютером. Подібного може і не відбутися, оскільки драйвери не були завантажені автоматично, однак розгорнуто про це поговоримо в наступному кроці.

інсталяція драйверів

Установка драйверів. важливий крок при підключенні принтера, адже без цього програмного забезпечення друк просто не вийде зробити. Для Windows 10 характерно автоматичне отримання драйверів, яке запускається відразу ж після виявлення принтера. Якщо з’явилося повідомлення про те, що він був підключений, але драйвери так і не встановилися, виконайте наступну настройку.

Через ліву панель перейдіть в розділ «Принтери і сканери».

Серед списку налаштувань відшукайте «Завантаження через лімітні підключення» і поставте галочку.

Якщо цей метод вам не підходить, оскільки друкарське обладнання просто не виявляється або драйвер все одно не скачується, варто скористатися іншими доступними варіантами. Впишіть в пошуку по нашому сайту модель свого принтера і знайдіть відповідний матеріал. У разі його відсутності вам може підійти загальне керівництво або те, яке присвячене універсального драйверу Canon.

Резервування однієї операції друку мережі

Останній крок підключення принтера. організація спільного доступу для локальної мережі. Цікава він тим, хто планує використовувати кілька пристроїв для роботи з принтером, але не бажає кожен раз перепідключатися кабелі або носити ноутбук в іншу кімнату. Користувачеві знадобиться надати спільний доступ до пристрою в операційній системі, там же налаштувати локальну мережу, виконуючи все це на головному комп’ютері.

Якщо мова йде про друк через інтернет, наприклад, коли принтер підключається по Wi-Fi або через роутер, принцип настройки змінюється, як і вся процедура підключення. Користувачам, які мають подібним типом обладнання, ми зі спеціальною інструкцією на нашому сайті, клікнувши по наступного заголовку.

Налаштування друку

У більшості випадків цей крок можна пропустити, оскільки новий, щойно придбаний, принтер повинен друкувати нормально. Однак якщо ви зіткнулися з тим, що вміст на аркушах розташовується криво або пропускаються якісь ділянки, можливо, варто зайнятися калібруванням обладнання. Це відбувається за допомогою вбудованих програмних засобів, що встановлюються на комп’ютер разом з драйверами. Наше керівництво допоможе розібратися із загальними настройками і налагодити коректну друк.

Взаємодія з принтером

Якщо ви вперше придбали принтер і підключили його до комп’ютера, можуть виникнути труднощі з виконанням деяких поширених завдань. Розібратися з цим допоможуть інші наші матеріали, які як раз і призначені для початківців користувачів.

У найближчому майбутньому знадобиться проводити технічне обслуговування пристрою: заправляти його, чистити друкують головки або картридж. Майже всі з цього можна зробити самостійно або за допомогою програмних засобів, тому додатково зверніть увагу і на ці тематичні керівництва.

Крім цієї статті, на сайті ще 12223 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

Підключення принтера до ноутбука через wi-fi

З появою в повсякденному житті системи wi-fi відпала необхідність у застосуванні незліченної кількості проводів, що з’єднують між собою гаджети. Застосування роутера при підключенні принтера до ноутбука дозволяє використовувати мобільний комп’ютер в будь-якому місці квартири без необхідності його підключення проводами до друкарської машини в тому випадку, коли необхідно вивести текст або картинки на папір.

З використанням Windows

Цей варіант, як правило, є актуальним для найпростіших моделей, функціоналом яких передбачені елементарні процедури стандартної друку і сканування (якщо мова йде про БФП), без можливості застосування розширених налаштувань параметрів. Система Windows Update містить в собі драйвера для найпопулярніших моделей в їх найпростішому варіанті і може сама здійснити пошук необхідних програм при підключенні принтера.

Якщо протягом декількох хвилин після приєднання цього не сталося, то рекомендується піти таким шляхом:

 • відкрити “Панель управління»;
 • вибрати пункт меню «Обладнання і звук»;
 • знайти «Пристрої та принтери»;
 • в який з’явився на екрані вікні вибрати правою кнопкою миші зображення і натиснути пункт «Центр оновлень Windows»;
 • в віконці натиснути рядок «Перевірка наявності оновлень» і протягом 15-35 хвилин чекати завершення процесу пошуку всіх доступних оновлень, а також їх завантаження;
 • перезавантажити комп’ютер і перевірити коректність роботи принтера.

Налаштування параметрів коректної автоматичної установки драйверів засобами Windows здійснюється наступним чином.

 • В меню «Пристрої та принтери» необхідно вибрати «Комп’ютер» правою кнопкою миші.
 • У вікні натиснути на «Параметри встановлення пристроїв».
 • У наступному віконці вибрати пункт меню «Так (рекомендується)» і підтвердити вибір кнопкою «Зберегти».

Починаючи з цього моменту, при наявності стабільного інтернету, всі необхідні оновлення драйверів та іншого програмного оновлення будуть скачиваться і встановлюватися на комп’ютер без вашої безпосередньої участі.

Використовуючи ресурси виробників

Даний спосіб передбачає самостійну установку драйверів з сайтів компаній-виробників обладнання, що підключається. Звернення через комп’ютер до офіційних сайтів відомих брендів, таких як Сanon або HP, абсолютно безпечно з точки зору можливості отримання шкідливого програмного забезпечення.

READ  Як підключити iPhone до макбуков

Щоб знайти потрібний драйвер, досить лише знати модель наявного принтера. Точні характеристики можна знайти або в додається документації, або на корпусі. Після того, як найменування моделі виявлено, можна приступати до пошуку через браузер. Як правило, при вказівці в пошуковому рядку будь-якого браузера точного найменування, в списку випадають варіантів різних сайтів, що пропонують програми, на першій позиції буде саме сайт виробника. Як правило, але не завжди. Тому, щоб виключити потенційні загрози для вашого комп’ютера, звертайте пильну увагу на той сайт, куди ви потрапили при натисканні на посилання. Сайт виробника складно переплутати з будь-яким іншим: по-перше, його назва, як правило, говорить сама за себе, по-друге, такий сайт зазвичай чітко структурований і позбавлений всілякої зайвої інформації, не пов’язаної безпосередньо з обслуговуванням фірмового обладнання.

Драйвера потрібно закачувати тільки з офіційних сайтів, тому що це безпечно, і ви гарантовано отримаєте останню версію програмного забезпечення.

підключити, принтер, ноутбука, lenovo

Наприклад, вам потрібні драйвера для принтера HP.

 • Заходимо на сайт http://www8.HP.com.
 • Через меню «Підтримка» знаходимо пункт «Драйвери та програми».
 • Вводимо в пошуковому рядку назву продукту або серійний номер.
 • Виявляємо перелік пропонованого в нашому випадку програмного забезпечення.
 • Вибираємо необхідне (можливо, буде потрібно інформація про версії вашої ОС, будьте до цього готові).
 • Чекаємо завершення завантаження пакета і, запустивши файл, встановлюємо драйвера, слідуючи підказкам майстра.

Використання майстра настройки підключення

Майстер підключення вбудований в операційну систему принтера і дозволяє швидко і легко здійснити з’єднання через WI-FI. Необхідною умовою буде підтримка протоколів WPA або WEP. Для самої настройки вам знадобиться інформація про SSID мережі та пароль доступу до неї.

Через панель управління принтера необхідно зайти в пункт меню «Налаштування» і вибрати «Мережа». Після цього майстер без вашої участі почне роботу з пошуку всіх доступних мереж wi-fi в безпосередній близькості, і на екрані висвітиться їх повний перелік. Якщо в запропонованому списку необхідної мережі не виявилося, спробуйте знайти її за допомогою ручного введення назви. Якщо мережа знайдена, залишається тільки в цілях безпеки поміняти пароль доступу до неї. Все, можна починати користуватися пристроєм в робочому режимі.

Підключення з використанням WPS

Найпростіший варіант синхронізації, необхідною умовою якого є наявність самої можливості «Wi-Fi Protected Setup» в функціоналі обох пристроїв. На днище роутера слід знайти значок WPS, в безпосередній близькості від якого можна виявити пін-код, необхідний при налаштуванні. Наступним етапом є налагодження роутера через системне меню.

 • Для цього заходимо на веб-інтерфейс через будь-який браузер, набравши в адресному рядку шлях 192.168.0.1 або 192.168.1.1 в залежності від моделі пристрою, і знаходимо рядок Device PIN, куди заносимо пін-код, згаданий трохи вище.
 • Переконуємося в наявності захисту на кшталт WPA / WPA2 і відключаємо MAC-фільтрацію.
 • Якщо на принтері є кнопка, що активує WPS, натискаємо її і чекаємо завершення процесу пошуку обладнанням системи wi-fi.
 • Через «Принтери і факси» знаходимо потрібну нам пристрій і відкриваємо контекстне меню, де ставимо галку навпроти рядка «Використовувати за замовчуванням».

Налаштування мережевого принтера

Налаштувати доступ ноутбука до принтера, який вже підключений до іншого комп’ютера, дозволяє функція настройки мережевого принтера. При виборі властивостей драйвера потрібно активізувати можливість доступу по мережі, а з ноутбука здійснювати друк через підключення до обладнання через мережу.

Майстер запускається через «Панель управління» комп’ютера. У вікні, необхідно додати принтер через пункт контекстного меню «Додати мережний», через кілька хвилин або секунд, в залежності від швидкості роботи ОС, необхідне обладнання буде знайдено. Після цього потрібно зайти в налаштування принтера через що з’явився ярлик і ввести IP-адресу пристрою (його можна знайти в інструкції). Після проведених маніпуляцій ноут потрібно перезавантажити, і, якщо все зроблено правильно, принтер почне свою роботу.

процес підключення

Сам процес установки і настройки принтера можна розділити на кілька етапів:

 • підключення апарату;
 • встановлення та налаштування драйверів;
 • настройка друку.

Спочатку процедуру приєднання принтера до ноутбука краще виробляти при відключеному електроживленні обох пристроїв. Необхідно правильно вибрати місце, де буде розташовуватися принтер. Краще, якщо це буде простір, яке не потребує постійного звільнення після закінчення процедури виведення на папір. Принтер, як правило, досить масивний апарат, і переносити його з місця на місце незручно і чревате наслідками, пов’язаними з випадковими ушкодженнями приладу.

Найчастіше принтери підключають через USB-порти, тому подбайте заздалегідь про наявність вільних портів у свого ноутбука, щоб, знову ж таки, не було необхідності постійно висмикувати дроти іншого прикладного обладнання в тих випадках, коли потрібно щось роздрукувати.

Проблема відсутності вільних роз’ємів в наші дні без проблем вирішується придбанням USB-розгалуджувача.

При правильному приєднанні проводів і включення обладнання, на екрані висвітиться повідомлення про появу в мережі нового пристрою, що супроводжується характерним звуковим сигналом. Якщо цього не відбулося, то, в першу чергу, ще раз уважно огляньте всі дроти на предмет їх цілісності і щільного прилягання штекерів до роз’ємів. Паралельно можна зробити наступне: через меню «Пуск» викликати вікно «Пристрої та принтери». У віконці значок принтера має бути видно.

установка драйверів

Найбільшу складність, як правило, представляє процедура правильної установки і настройки драйверів. Якщо принтер купувався недавно, то в заводській коробці напевно можна виявити інсталяційний диск з необхідною інформацією та переліком необхідних для коректної роботи програм. Використання інсталяційного диска при первинному підключенні. найпростіша процедура, яка є одночасно найшвидшим варіантів настройки. Але що робити в тому випадку, якщо вам не пощастило, і диска в коробці не виявилося? А може, немає і самої коробки, оскільки принтер купувався дуже давно або був відданий за непотрібністю кимось із знайомих.

Щоб «роздобути» необхідні драйвера для принтера без диска, вам знадобиться 10-15 хвилин часу, невелика частка кмітливості та націленості на результат. Існує два способи пошуку:

 • через засоби Windows;
 • через скачування програмного забезпечення на сайтах виробників.
BETATECH.COM.UA 2021