Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Як підключити принтер етикеток до комп’ютера

Table of Contents

Що потрібно перевірити перед друком

Графічний редактор, хоча і є спеціалізованим, по інтерфейсу мало чим відрізняється від вбудованого в Windows стандартного Paint. З інтерфейсом проблем не виникне. Знадобиться просто вибрати мову, а потім мишкою або тачпадом перетягнути штрихкод і інші елементи на потрібні місця.

Слід враховувати, що модель може не підтримувати нестандартні символи, наприклад графічні значки або китайські ієрогліфи. замість них тоді видаються знаки питання або квадратики. Підбираючи принтери для друку етикеток в Києві, розумно вибрати модель, яка підтримує необхідні мови і символи.

Як підключити принтер для етикеток?

За складністю підключення принтера для етикеток не відрізняється від настройки стандартного офісного принтера. У різних моделей різні інтерфейси: USB (універсальний порт) або RS-232, LPT або Ethernet.

Загальна схема настройки принтера друку етикеток

Підключений через стандартний канал пристрій буде відображатися, як і його офісні аналоги, в розділі «Принтери і факси». Також буде задіяні чергу друку.

У різних моделей своя специфіка, але в цілому процес виглядає так:

 • принтер підключають до робочого місця, встановлюють драйвери і, якщо необхідно, підтверджують потрібні параметри при першому запуску;
 • створюють макет етикетки. для цього використовують графічний редактор або фірмову програму;
 • вказують джерело майбутньої друку;
 • коли принтер етикеток, штрих-кодів відображається в розділі «Принтери і факси», можна вказати його за замовчуванням (якщо немає інших постійно використовуваних пристроїв), інакше буде потрібно вручну підтверджувати вибір кожного разу;
 • після підтвердження принтер друкує на основі макета, використовуючи носій, який в нього заряджений.

Треба уважно стежити за параметрами макета, щоб символи не виходили за межі етикетки. Перший раз потрібно вказати відстань між етикетками, вид носія, швидкість і якість друку.

Як підключити пристрій перший раз

Універсальний порт. найпростіший варіант, але і інші продовжують застосовуватися. Досить підключити принтер до комп’ютера і встановити драйвери. Після цього потрібно вказати в операційній системі задіяний порт, хоча сучасні програми частіше виявляють нові пристрої самі.

Важливо пам’ятати, що операційна система створює віртуальні порти з унікальними адресами для кожного пристрою з підключенням через USB. Використання етикеточного принтера буде відбуватися із застосуванням відповідного адреси, наприклад 001. Якщо відключити пристрій, а потім підключити знову, але вже через інший USB, буде потрібно повторна настройка. Однак, коли вона відбувається автоматично, досить просто почекати кілька секунд.

Зазвичай підключення сучасних моделей не вимагає від користувача нічого, крім короткого очікування. Як тільки встановлюється драйвер, принтер виявляється в системі. з ним уже можна працювати. Налаштування в перший раз окремих параметрів проводиться вже через фірмові утиліти: вони свої у різних моделей і різних виробників.

Які драйвери переважніше

Підключення. це не тільки під’єднання шнура, але і настройка драйвера. У користувачів є вибір з двох основних варіантів:

 • стандартні драйвери. налаштовуються швидше, але можуть не підтримувати вузькоспеціалізовані функції моделі;
 • фірмові утиліти. випускаються під лінійку принтерів або навіть під окрему модель.
підключити, принтер, етикеток, комп

Як підключити принтер до комп’ютера в Windows 10

Підключити принтер до комп’ютера / ноутбука можна двома способами:

Локально. пристрій з’єднується з комп’ютером через USB-кабель.

За мережі. задіюється вбудована мережева карта (LAN / Wi-Fi), або надається загальний доступ до принтера, який підключений до іншого комп’ютера.

При виборі будь-якого із способів підключення, знадобляться драйвера. Незважаючи на те, що Windows 10 може встановити свої (стандартні) драйвера, необхідно використовувати ті, які розроблені виробником, що дозволить задіяти можливості принтера на 100%. Встановити драйвера можна з диска з комплекту поставки або завантажити з офіційного сайту виробника.

Підготовка принтера до роботи

Перш ніж використовувати принтер, його необхідно розпакувати і підготувати до роботи. Обов’язково вивчіть інструкцію!

Як правило, підготовка пристрою до роботи зводиться:

 • до видалення транспортувальних стрічок,
 • установці картриджів,
 • підключенню шнура харчування,
 • з’єднанню принтера з комп’ютером через USB-кабель.

Принтер підключається до PC за допомогою кабелю USB A-B. A. плоский роз’єм. B. квадратний роз’єм.

Додавання і настройка принтера в Windows 10

Викличте меню «Пуск» і перейдіть в «Параметри Windows 10» виберіть пункт «Пристрої».

У новому вікні, ліворуч, скористайтеся опцією «Принтери і сканери», після чого, в правій частині вікна, виберіть пункт «Додати принтер або сканер». Дочекайтеся, поки Windows 10 виявить принтер.

Якщо процедура пройшла успішно, в списку нижче, відобразиться ваш принтер. При кліці по його назві, з’являться кнопки дій, які можна зробити з пристроєм. Вам будуть доступні, такі опції: чергу друку, управління принтером, видалення пристрою.

Після закінчення процесу установки, необхідно перевірити принтер. Для цього клікніть по кнопці «Управління» і, в новому вікні, запустіть «Друк пробної сторінки».

В даному розділі, доступні і інші корисні опції: налаштування друку, властивості принтера та усунення неполадок.

Як відкрити загальний доступ до принтера

На комп’ютері, до якого підключений принтер, необхідно пройти по ланцюжку: «Пуск». «Параметри Windows». «Пристрої». «Принтери і сканери». У списку пристроїв, вибрати потрібний принтер і клікнути «Управління», потім, вибрати «Властивості принтера» і перейти на вкладку «Доступ».

У вкладці «Доступ», потрібно відзначити «Загальний доступ до даного принтера» і «Промальовування завдань друку на клієнтських комп’ютерах (рекомендується)». Не забудьте вказати «Ім’я ресурсу», яке буде доступно в якості назви принтера в мережі.

Як підключити принтер до комп’ютера через USB-кабель

Щоб підключити принтер до комп’ютера, виконайте такі кроки:

підключити, принтер, етикеток, комп
 • Підключіть шнур живлення.
 • Підключіть USB-кабель до принтера та комп‘ютера.
 • Увімкніть пристрій.
 • Налаштуйте принтер в параметрах Windows 10.

Як підключити принтер до комп’ютера по мережі

Якщо в локальній мережі є комп’ютер, до якого підключений принтер, то цілком реально налаштувати друк документів з будь-якого PC даної мережі. Для цього необхідно відкрити доступ до принтера на комп’ютері, до якого він підключений.

Для використання локального принтера в якості мережевого, досить:

 • Відкрити спільний доступ до принтера, щоб його було видно всім комп’ютерам мережі.
 • На кожному з PC зробити нескладні маніпуляції з виявлення принтера.

Виявлення мережевого принтера

На інших комп’ютерах локальної мережі, необхідно також пройти по ланцюжку: «Пуск». «Параметри Windows». «Пристрої». «Принтери і сканери». «Додати принтер або сканер». Після виявлення мережевого принтера, призначте його як пристрій за умовчанням.

READ  Програма для видалення програм з комп'ютера

Якщо пошук не дав результатів, виберіть «Необхідний принтер відсутній у списку», перейдіть на «Вибрати загальний принтер на ім’я» і вкажіть повний мережевий шлях до нього «\\ ім’я комп’ютера \ ім’я мережевого принтера», натисніть «Далі». Роздрукуйте пробну сторінку.

Докладніший процес налаштування мережевого принтера описаний тут.

Підключення через USB:

Зазвичай при установці драйверів підключення відбувається автоматично і принтер починає працювати. Після цього необхідно налаштувати обладнання. У більшості виробників це робиться через окремі утиліти.

Складаємо макет етикетки

Графічний редактор схожий на Pаint. У нього інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому в програмі легко працювати. На панелі вибирають потрібну мову, а штрихкод і інші елементи переміщують по площі етикетки, виділивши поле, на якому вони повинні розташовуватися, і перенісши їх мишкою.

У графічного редактора інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Не всі принтери підтримують нестандартні символи. Тобто, наприклад, якщо потрібно нанести текст на китайській мові, потрібні символи можуть бути в наборі графічного редактора. Проте принтер видасть замість них знаки при друку.

Інформацію про те, які специфічні символи підтримує пристрій, необхідно уточнювати заздалегідь. Базовий набір мов, з якими працюють всі принтери: російська, англійська, німецька, японська та корейська.

Підключення через RS-232

Принтер етикеток, як і звичайний офісний, відображається в розділі «Принтери і факси» і використовує чергу друку.

Як підключити принтер етикеток і створити шаблон етикетки?

Принтери мають два стандартних роз’єму: RS-232 і USB. Розглянемо обидва варіанти підключення.

драйвери

Спочатку вибирають програмне забезпечення (ПО), під нього. обладнання. Можна використовувати загальні або спеціалізовані драйвери.

 • Загальні. Компанія Seagull Scientific випускає драйвери для всіх принтерів, сумісні з усіма операційними системами.
 • Спеціалізовані. Виробники принтера створюють драйвер і програму для друку етикеток.

Як підключити принтер етикеток до комп’ютера

Відомо, що кожна компанія використовує свою мову для управління виробленими принтерами етикеток. Суть технології «TSPL-EZ» в тому, що принтер TSC автоматично розпізнає відразу три мови: TSPL (рідна мова принтерів TSC), а також EPL, ZPL (використовуються для принтерів етикеток Zebra). Для користувача це означає, що можна просто поставити принтер штрих-коду TSC замість принтера етикеток від Zebra (наприклад, вийшов з ладу) і все запрацює без додаткових налаштувань.

Для Вас ми підготували покрокову інструкцію підключення принтера TSC замість принтера Zebra:

Як ми вже писали раніше, технологія TSPL-EZ, інтегрована у всю лінійку принтерів етикеток і є фірмовою розробкою компанії TSC, дозволяє нашим клієнтам безболісно мігрувати з принтерів етикеток Zebra на аналогічні моделі від TSC. Причини такої необхідності можуть бути абсолютно різні, але основна. суттєва економія без втрати якості і швидкості.

Технологія TDPL-EZ дозволяє принтерів TSC автоматично і «на льоту» розпізнавати мови управління EPL2 і ZPL2, які використовують принтери етикеток Zebra.

Тому, якщо ви вже раніше використовували принтер етикеток від Zebra і в системі встановлений його драйвер, то не буде потрібно нічого встановлювати, що зручно, наприклад, якщо друк йде з 1С. не буде потрібно перенастроювати систему.

Перевірте, на який порт встановлений принтер Zebra у вашій системі.

Наприклад, якщо у вашій системі встановлено принтер Zebra TLP3844, то вам слід натиснути правою кнопкою миші на його драйвер. Вибрати пункт «Властивості» і перейти на вкладку «Порти». У нашому прикладі видно, що принтер Zebra TLP3844-Z встановлений на порт «USB004».

Підключіть ваш принтер етикеток TSC до комп’ютера за допомогою USB кабелю (поставляється в комплекті ос усіма принтерами TSC). Увімкніть принтер. З’явиться повідомлення «A TSC printer is found» (виявлений принтер TSC) із запитом на установку драйвера виявленого принтера.

Встановіть CD-диск з комплекту поставки принтера TSC з дисковод для CD-дисків і виберіть пункт «Driver Installation» (Встановлення драйвера) у вікні автозапуску диска. Запуститься утиліта «Driver wizard» (Майстер по установці принтера етикеток TSC). Модель принтера утиліта визначить самостійно. Просто дотримуйтесь інструкцій автоустановщіка, щоб встановити драйвер вашого принтера етикеток. Після проведення всіх необхідних процедур, утиліта самостійно призначить порт для встановлюваного принтера етикеток.

Подивіться, який номер порту призначений: клацніть правою кнопкою миші на драйвері. Виберіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Порти». У нашому прикладі видно, що принтер TSC TTP-346M встановлений на порт «USB001».

Змініть номер порту в налаштуванні драйвера принтера етикеток Zebra (USB004 в нашому прикладі) на номер USB001.

Вимкніть настройку «Use the printer Offline» (Працювати автономно): подвійний щёлчок лівою кнопкою миші на драйвері принтера і в меню «File» (Файл) зняти галочку з пункту «Use printer offline».

Налаштування закінчена і тепер при друку етикеток наприклад з програми Zebra Designer, як в нашому прикладі, етикетки будуть друкуватися безпосередньо на принтер етикеток TSC

Як налаштувати і встановити комп’ютерний принтер

Комп’ютерний принтер не працюватиме, поки ви не встановите додаються драйвери і програмне забезпечення. Якщо ви втратили компакт-диск для вашого принтера, ви можете завантажити драйвери для вашого принтера і використовувати їх для установки вашого принтера. Список виробників принтерів і посилання на пов’язані з ними сторінки завантаження драйверів знаходяться на нашій сторінці драйверів для принтерів.

Як підключити принтер за допомогою проводового USB-кабелю

Якщо ви отримали повідомлення про втрату чинності, дотримуйтесь інтуїтивно зрозумілим підказкам комп’ютера і клацніть повідомлення. Він може зробити всю важку роботу за вас. Якщо ваш комп’ютер надав вам можливість самостійно вирішувати всі питання, виконайте наступні дії.

Підключення принтера до комп’ютера

Підключіть принтер до комп’ютера за допомогою кабелю USB, кабелю паралельного порту або кабелю SCSI, а потім вставте штепсель в розетку.Сегодня в більшості домашніх комп’ютерних принтерів використовується USB-кабель, подібний зображеному в прикладі.

Портативний комп‘ютер працює так само, як настільний комп’ютер, і може використовувати будь-який з перерахованих вище підключень, якщо вони доступні.

Користувачі смартфонів і планшетів повинні мати принтер, який підключається до пристроїв по бездротовій мережі або через Інтернет для друку.

Мій комп’ютер не може знайти мій принтер, що мені робити?

Це зазвичай відбувається зі старими моделями принтерів, які не зовсім сумісні з поточної операційної системою вашого компьютера.Еслі ваш комп’ютер з Windows не розпізнає ваш принтер, поверніться на вкладку «Пристрої» в настройках Windows. Клацніть «Додати принтери і сканери» і дозвольте комп’ютеру знову виконати пошук.

Якщо він як і раніше не з’являється, під кнопкою «Оновити» повинен з’явитися параметр «Необхідний принтер відсутній у списку». Інтегроване керівництво щодо усунення неполадок Windows візьме на себе пошук доступних пов’язаних принтерів. Після виявлення Windows надасть вам відповідний драйвер для завантаження для завершення установки.

Якщо засіб усунення неполадок і раніше не може підключити ваш принтер, перейдіть на веб-сайт виробника вашого принтера, щоб краще зрозуміти, чому відбувається збій підключення.

Підключіть принтер до комп’ютера

 • На екрані «Пристрої» ви повинні знайти параметр «Додати принтер або сканер».
 • Після клацнувши по ній, назва вашого принтера. зазвичай з назвою виробника та номером моделі. має з’явитися як доступне.
 • Виберіть «Додати пристрій», і ваш комп’ютер зробить все інше, щоб завершити налаштування бездротової мережі.
 • роздрукуйте!

приступимо

Перш за все, переконайтеся, що ви правильно вийняли принтер з коробки з усіма включеними деталями для швидкої і організованою збірки. Легко пройти найпростішу частину, засліпленій хвилюванням і поспіхом, і ще простіше пропустити найпростіший крок.

Після того, як ви розклали всі частини головоломки і готові до налаштування, вставте кінець кабелю живлення з двома штирями в зручно розташовану розетку.Ваш принтер може включитися автоматично, або вам може знадобитися натиснути кнопку харчування, щоб вивести пристрій із сплячого режиму. Ось де ми і прийшли.

READ  Як видалити Google з комп'ютера

На моєму комп’ютері не вдається встановити програмне забезпечення принтера, що мені робити?

Технології можуть бути надзвичайно метушливими, особливо коли вони зовсім нові і ви очікуєте, що все буде працювати гладко. Якщо ваш комп’ютер не відповідає на підключення нового принтера, пропонуючи встановити програмне забезпечення принтера, ось просте рішення.

Іноді досить невеликого прямого підключення, щоб все запрацювало. У комплект поставки вашого принтера повинен входити USB-кабель, незалежно від того, чи є він дротових або бездротових.

Підключіть кабель до принтера та USB-порту комп’ютера. Пряме зв’язування має привести до того, що ваш комп’ютер розпізнає принтер і запустить програмне забезпечення, необхідне для завершення установки.

Якщо ваш комп’ютер як і раніше не відповідає, переконайтеся, що ви включили автоматичну установку устройств.Виполніте наступні дії, щоб підтвердити або оновити налаштування.

Доступ до панелі управління

Праворуч від меню «Пуск» Windows скористайтеся пошуковою системою Cortana, щоб знайти панель управління, просто набравши «панель управління».

Знайдіть параметри установки пристрою

У вікні панелі управління скористайтеся рядком пошуку в правому верхньому кутку і введіть «змінити параметри установки пристрою». В результаті з’явиться спливаюче вікно із зображенням принтера поруч з ним, яке дозволить вам змінити параметри установки.

Оновлення налаштування

Після натискання «змінити параметри установки пристрою» з’явиться нове вікно з питанням, чи хочете ви, щоб Windows завантажила програмне забезпечення драйвера і реалістичні значки для ваших пристроїв. Натисніть «Так», збережіть зміни, і все готово!

Чи належним чином під’єднано ваш принтер?

Це може бути через USB для дротових принтерів або через мережу WI-FI для бездротових принтерів.

Як встановити принтер без установочного диска

Співавтор (и): Jack Lloyd. Джек Ллойд. автор і редактор, який пише про технології для wikiHow. Має більше двох років досвіду в написанні і редагуванні статей на технічні теми. Ентузіаст всього пов’язаного з технологіями і вчитель англійської мови.

Кількість переглядів цієї статті: 295 444.

З даної статті ви дізнаєтеся, як встановити принтер на комп’ютері без установочного диска з відповідним програмним забезпеченням. Як правило, це можна зробити за допомогою USB-кабелю, який постачається разом з принтером, але якщо принтер старий, можливо, вам доведеться завантажити програмне забезпечення з веб-сайту виробника принтера.

Якщо ви ще не підключили інший кінець кабелю до принтера, зробіть це.

У багатьох випадках, коли ви включите принтер, відкриється вікно майстра установки принтера. У цьому випадку просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити принтер.

Якщо ви не бачите ім’я свого принтера, натисніть «Необхідний принтер відсутній у списку», а потім виберіть параметр пошуку і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Можливо, вам доведеться завантажити програмне забезпечення для принтера, перш ніж продовжити.

Підключаємо принтер до Компьтер

Як підключити принтер до комп’ютера

Способів підключення принтера до комп’ютера лише два:

 • Локальний. Такий спосіб передбачає підключення принтера до комп‘ютера через Wi-Fi або USB. При цьому, підключення відбувається з використанням драйвера, що входить в комплект до приобретаемому принтеру. Також драйвер можна завантажити з інтернету. Як правило, підключення даними способом виключає будь-які проблеми з підключеним принтером, на відміну від другого методу.
 • Мережевий. При цьому способі принтер можна підключити до комп’ютера локально і завдяки наданому загальному доступу також з’являється можливість підключати до інших комп’ютерів локальної мережі або принт-сервера даний принтер. Мережевим же принтер зробити дуже просто: достатньо підключити його до комп‘ютера або принт-серверу, використовуючи Wi-Fi, USB або Lan і відкрити доступ для всіх користувачів даної мережі.

Як підключити принтер мережевим способом

Найчастіше виникають ситуації, коли в офісі або будинку кількість принтерів менше, ніж комп’ютерів в даній мережі, і при виведенні на друк документів необхідна додаткова настройка принтера, щоб він міг друкувати по мережі.

Приклад найпоширенішою ситуації. Є принтер, до якого підключений один комп’ютер, а друк потрібно з іншого по мережі. У таких випадках варіантів підключення принтера до другого комп’ютера кілька. Найпростіші з них такі:

Підключити мережевий принтер за допомогою комп’ютера

Іноді, щоб працювати з принтером по мережі могли одночасно два комп’ютери, необхідні додаткові налаштування (якщо в процесі настройки принтера мережевого виникне помилка «Неможливо отримати доступ»).

Ви зможете платити за світло на 30-50% менше в залежності від того, якими саме електроприладами Ви користуєтеся.

Спочатку слід дізнатися ім’я комп’ютера (до якого принтер підключений). Для цього буде потрібно натиснути правою кнопкою мишки на значку «Мій комп’ютер». В даному меню вибираємо позначку «Властивості» і в ній. вкладку під назвою «Ім’я комп’ютера». У ПО Windows7 така вкладка буде останньою в переліку позначки «Властивості». В даний меню можна також потрапити і іншим шляхом. зайшовши в меню панелі управління, знайти значок «Система» ( «Властивості системи»).

Дізнавшись ім’я необхідного нам комп’ютера, можна переходимо до іншого комп‘ютера. У ньому натискаємо на кнопку «ПУСК виконати», або ж просто можна відкрити одну з папок. Далі в з’явилася вгорі рядку адреси (адреси папки) необхідно ввести \\ ім’я комп’ютера. Приклад: якщо ім’я комп’ютера «printserver», значить в рядок необхідно внести «\\ printserver». Після даних маніпуляцій натискається ВВЕДЕННЯ (ENTER). Таким чином, ми потрапляємо в віддалений комп‘ютер і можемо побачити всі доступні для нього ресурси мережі. У їх число входить і принтер, який можна встановити, просто клікнувши на ньому.

Якщо ж принтер не відображається в списку доступних мережевих ресурсів, то для нього необхідно відкрити доступ. Для цього слід перейти до комп’ютера, до якого підключений принтер. У ньому ми заходимо в «ПУСК», вибираючи потім вкладку «Принтери» і вже в цьому вікні варто натиснути правою кнопкою мишки по принтеру, який нам потрібен. У цьому вікні меню вибираємо «Властивості», потім знаходимо вкладку «Доступ». В даній вкладці необхідно поставити галочку навпроти позначки «Відкрити спільний доступ». Таким чином, даний принтер з’явиться в переліку ресурсів мережі.

Необхідно зайти в панель управління і вибрати в запропонованому меню папку «пристрої та принтери». Потім слід натиснути «Додати принтер» (або в інших версіях «Установка принтера»). У вікні майстра по установці нових пристроїв потрібно натиснути кнопку «Далі», вибираючи потім «Підключення до принтера» або «Виконати огляд принтерів в мережі», підтверджуючи вибір натисканням кнопки «Далі». Нове вікно, що з’явилося запропонує перелік пристроїв в мережі, де необхідно буде знайти потрібний Вам принтер і підтвердити його вибір натисненням кнопки «Далі». Процес буде завершено операційною системою без Вашого подальшої участі.

Примітка

Бувають випадки (якщо комп’ютери в мережі з різними версіями Windows), коли при установці може знадобитися драйвер до принтера. Такий драйвер можна взяти з диска, який поставлявся в комплекті в принтером, або ж завантажити з інтернету. з сайту виробника даного принтера.

Якщо принтер підключений до мережі безпосередньо за допомогою власного мережевого інтерфейсу або за допомогою принт-сервера, то такий пристрій простіше підключити, використовуючи майстер установки, який, як правило, поставляється з принтером (МФУ) у вигляді комакт-диска.

Якщо ж можливості використовувати такий диск немає, тоді варто скористатися іншим методом. Для цього потрібно зайти в «Майстер установки принтерів» слідуючи інструкціям 2 Способу. Тут вибирати слід позначку «Локальний принтер» і далі. «Створити новий порт». У цьому меню вибираємо «Стандартний TCP / IP порт». На екрані з’явиться «Майстер додавання принтера». В поле «Ім’я принтера / IP адреса» необхідно внести IP-адреса принтера, який вказаний в інструкції і настройках самого принтера. Правильно виконавши всі етапи, процес можна буде завершити кілька разів клацнувши кнопки «Далі» в що з’явилися вікнах.

READ  Віддалений доступ до комп'ютера через Android

Деякі друкують устрою потребують додаткових настройках, який передбачають настройки TCP / IP порту.

Підключення та установка принтера друку етикеток на комп’ютер.

 • В першу чергу необхідно підключити принтер друку етикеток до комп’ютера за допомогою кабелю USB, що йде в комплекті поставки і встановити драйвер. При першому підключенні принтера до комп’ютера по USB операційна система визначить принтер як як знімний USB носій і драйвер встановиться автоматично.

Тепер перейдіть в панель управління комп’ютера в розділ «Пристрої та принтера» і виберіть: установка принтера. додати локальний принтер.

Виберіть порт до якого підключений принтер.

Тепер необхідно вибрати драйвер. Для цього виберіть: встановити з диска і вкажіть шлях до файлу драйвера GprinterOEM.

Виберіть модель принтера, натисніть на кнопку: далі.

Тепер введіть ім’я принтера та натисніть на кнопку «далі».

Після всіх виконаних операцій принтер друку етикеток повинен стати видимим в папці «Принтери і факси».

Відкрийте даний принтер і натисніть на кнопку: настройка

На закладці «Налаштування» заповніть необхідну швидкість, розміри етикетки, ширину недруковані області. Збережіть налаштування. Принтер готовий до друку.

При виборі принтера друку етикеток слід звернути увагу на наступні характеристики:

При покупці принтера етикеток, який Ви хочете підключити до вашій програмі 1С, варто вибирати ту модель, яка сертифікована “фірмою 1С”. Зі списком сертифікованих моделей можна ознайомитися тут.

Розглянемо на прикладі програмного продукту «1С: Роздріб», як підключити принтер друку етикеток до програми. По суті, весь процес можна розділити на два етапи: підключення, установка принтера на комп’ютер і підключення та налаштування в програмі 1С.

Підключення принтера етикеток до програм 1С

Підключення і настройка принтера друку етикеток в програмі 1С.

 • Для підключення принтера друку етикеток в програмі 1С нам необхідно зайти пункт меню «Адміністрування. Підключається обладнання. Підключення та налаштування обладнання. Створити. Вибрати тип обладнання і драйвер обладнання як зазначено на малюнку нижче.

Після цього в шаблонах етикеток з’являться макети етикеток, які Ви будете друкувати. Подивитися шаблони етикеток можете, перейшовши пункт меню «Адміністрування. Друковані форми, звіти і обробки. Шаблони етикеток, цінників і чеків ККМ ».

Натискаємо на кнопку «Зберегти» і переходимо в редагування макета. З лівого боку у Вас відкриється панель з доступними полями. можете вибрати будь-яке поле і перенести його в макет. Для цього потрібно встати в макеті на місце, де Ви хочете, щоб розташовувалося на цьому полі, потім вибрати потрібне поле і клацнути на нього два рази лівою кнопкою миші.

Після настройки шаблону етикетки необхідно налаштувати на який принтер етикетки відправляти на друк. Для цього вам необхідно натиснути на поле: параметри сторінки і вибрати ваш принтер друку етикеток.

Ви можете редагувати шрифт, колір, розмір, розташування і т.д. натиснувши прямий кнопкою на необхідний реквізит і вибравши параметр: властивості.

 • Перейти до процедури друку цінників можна декількома способами:
 • 7.1. «НДІ. Номенклатура. вибираємо необхідну. меню Друк. Друк цінників і етикеток ».

  • У відкрилася обробці друку етикеток і цінників нам необхідно вказати шаблон і кількість етикеток.

  Якщо у Вас є питання щодо вибору принтера етикеток, налаштування друку, цінників, необхідно навчання по роботі з обладнанням. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців, які допоможуть у вирішенні всіх цих питань.

  Повна покрокова настройка принтера етикеток

  Тут ми крок за кроком розповімо і покажемо як налаштувати принтер етикеток з нуля.

  РОЗПАКОВУВАННЯ ПРІНТЕРАПроізвесті первісну розпакування принтера. Зняти все захисні плівки! Переконатися в наявності кабелю для підключення до PC. Не у всіх виробників або моделей принтерів в комплекті вони присутні, тому необхідно заздалегідь уточнювати цей момент при покупці принтера.

  ЗАВАНТАЖЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ПЕЧАТІПеред включенням принтера необхідно встановити матеріали для друку: рулон етикетки і, при необхідності, фарбувальну стрічку (Ribbon).Т.е., Якщо плануєте використовувати тільки термо-етикетку, то барвна стрічка не потрібна. В інших випадках (напівглянцева етикетка, текстильні стрічки та інше) друк відбувається тільки із застосуванням фарбувальної ленти.После установки етикетки, ВАЖЛИВО не забути виставити датчики. які будуть калібрувати етикетку для коректної печаті.- Якщо використовується етикетка з зазорами, то датчик повинен розташовуватися по середині етикетки (або в тому місці, де між етикетками просвіт).- Якщо використовується етикетка з чорною міткою (наприклад, етикетки з перфорацією), то датчик повинен розташовуватися рівно під цією меткой.- Якщо використовується безперервна стрічка (наприклад, текстильна), то датчик калібрування використовуватися не буде, тому розташування його байдуже.

  ВКЛЮЧЕННЯ ПРИНТЕРА І ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО PCПосле того, як була проведена завантаження матеріалу для друку, підключити принтер до PC по USB-кабелю, включити принтер.

  ВСТАНОВЛЕННЯ ДРАЙВЕРА НА PC І НАСТРОЙКА параметрів

  Перед установкою рекомендуємо завантажити останню (актуальну) версію драйвера для вашого принтера. Після чого можна приступити до установки, щоб виконувати всі рекомендації при виконанні процесу.

  Коли драйвер встановлено, зробити настройки друку. для цього, на вашому PC зайти в «Панель управління». «Пристрої та принтери”.

  Потім натиснути на іконку вашого принтера правою кнопкою миші і вибрати “Налаштування друку«

  У вікні, вибрати вкладку «Параметри сторінки«. У цьому вікні необхідно виставити розміри вашої етикетки (область друку). Якщо розміри в налаштуваннях будуть відрізнятися від реальних, принтер буде видавати помилку при друку або друкувати не в розміри етикетки.

  Не забуваємо натиснути «Застосувати» після внесення змін.

  Наступним кроком необхідно вказати принтеру, який метод друку буде використовуватися і з яким типом датчика калібрування йому працювати.

  Для цього перейти у вкладку «Матеріал для друку«. Тут необхідно вказати:

  • Метод друку. Якщо використовується барвна стрічка (Ribbon), то вибрати «Термотрансферная друк«, якщо немає. то «Пряма термодрук» (для термо-етикетки).
  • Датчік.Еслі етикетка з зазором, то виставити «Передавальний«. Якщо з чорною міткою. «Що відображає«. Якщо безперервна стрічка. значення «Ні«
  • Зазор етікеткі.Шіріна зазору між етикетками, по якій буде відбуватися калібрування.

  Також в цій вкладці можна задати додаткові налаштування, такі як «Вихідні параметри» (дія після друку) і «Швидкість друку».

  У вкладці «Графіка» потрібно виставити значення «Згладжування» в положення «Ні». Це дозволить поліпшити якість виведеної друку.

  Зміна налаштувань у вкладці «Параметри» є пунктом опціональним. Якщо під час друку або настройки вам необхідно збільшити / зменшити чіткість (щільність) виведеної друку, то зробити це можна шляхом зміни щільності друку (збільшення або зменшення нагрівання голівки), для режиму, який використовується принтером в даний момент.

  Варто звернути увагу, що робота на максимальних значеннях тривалий час може привести до швидкого (передчасного) виходу з ладу друкуючої головки.

  Завершенням настройки принтера етикеток стане його калібрування.

  Для цього, необхідно натиснути на іконку вашого принтера правою кнопкою миші і вибрати «Властивості принтера».

  Потім перейти у вкладку «Загальні» і натиснути на кнопку «Пробна друк» (можна прогнати відразу кілька етикеток).

  Переконатися, що етикетка відкалібрована, якість друку відповідають вашим вимогам.

  BETATECH.COM.UA 2021