Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити пульт від приставки до телевізора

Table of Contents

Ігрова приставка з телевізора або підключення геймпада Logitech F710 до телевізора з Аndroid TV.

підключити, пульт, приставка, телевізора

В наші дні зі звичайного телевізора, який транслює програми телеканалів, телевізор перетворився в персональний комп’ютер c величезним екраном показує все, що є в інтернеті. Хоча Android добре відомий, як операційна система для таких мобільних пристроїв, як мобільні телефони та планшети, проте, існує її різновид, спеціально розроблена для телевізорів і мультимедійних приставок і називається вона Аndroid TV. У травні 2015 року її вперше встановили в лінійці телевізорів Bravia від Sony, а в червні того ж року під керуванням цієї операційної системи вийшли телевізори від Sharp і Philips. Сьогодні можна зустріти телевізори багатьох інших виробників працюють під управлінням Аndroid TV, а офіційно цю операційну систему підтримує 72 партнера, серед яких JBL і NDIVIA. По суті телевізор з Аndroid TV це повноцінна ігрова приставка і ось чому: гри можна скачати з Google Play Store, доступний сервіс Google Play Games дозволяє грати по мережі з іншими гравцями, а для зручності управління в іграх до телевізора можна підключати ігровий пульт (геймпад).

Перед тим як підключати до телевізора ігровий маніпулятор, його потрібно вибрати. При великому асортименті геймпадов був обраний Logitech F710. По-перше, він сумісний з Android TV, по-друге, це бездротова модель. зручно, коли телевізор великої діагоналі, та й не хотілося б заплутатися в проводах в самі «емоційні» ігрові моменти, по-третє, ця модель продається вже більше 6 років, якщо б була «невдалої», то стільки не протрималася б, а ще універсальність. в F710 підтримується два стандарти введення: XInput, і DirectInput, перемикання між якими реалізовано у вигляді бігунка на передній панелі. Це дозволяє використовувати джойстик з усіма платформами, без будь-яких обмежень.

Зв’язок з геймпада із зовнішнім пристроєм забезпечує мініатюрний передавач працює на частоті 2,4 ГГц, його підключають в USB роз’єм зовнішнього пристрою. Харчується F710 від двох АА-батарейок, які ховаються в відсіку на нижній панелі, де також передбачена «паркування» для USB-передавача.

На підключенні геймпада безпосередньо до телевізора зупинимося докладніше. При підключенні бездротового пристрою будь то джойстик, навушники, гарнітура або акустичні системи до телевізора під управлінням Android TV більш звичним було б використовувати Bluetooth з’єднання. У цьому випадку «нове» пристрій з’являється в списку підключених пристроїв, у відповідному пункті меню налаштувань операційної системи. Тому вибираючи геймпад для підключення до телевізора під управлінням Android TV, здавалося б, потрібно шукати такий, який підтримує Bluetooth, але як виявилося це не обов’язково.

Досить, використовувати геймпади з USB-передавачами, виробники, які заявляють про підтримку Android TV даною моделлю. Такий, як раз і є модель ігрового пульта Logitech F710. Для підключення до телевізора досить USB-передачік цього геймпада вставити в USB роз’єм телевізора і перевести бігунок на передній панелі джойстика в режим введення XInput (Х положенні бігунка).

Однак, телевізор ніяк не повідомит ь про новому підключеному пристрої, тому успішність підключення легко перевірити, достатньо повернути лівим стиком вліво або вправо (або натиснути вліво або вправо на хрестовині), при цьому на екрані буде видно переміщення між сусідніми елементами інтерфейсу AndroidTV. Виходить, що геймпадом можна замінити майже всі функції пульта від телевізора. Хоча потрібно враховувати, що кнопки «Start» і «Моde» не виконують ніяких функцій, а кнопка «Back» відповідає поверненню назад, а велика кнопка з логотипом «Logitech» запрограмована під перехід відразу до головного меню.

Підтримка геймпада в іграх визначається безпосередньо розробниками цих ігор тобто чи можна задіяти ігровий пульт в грі, призначення функцій кнопкам і чи можна їх перевизначати. все це закладається компанією розробником гри. Тому після установки гри, знадобиться час, щоб звикнути до управління, закладеному в грі.

Наприклад, гра Turbo Driving Racing 3D. Це. симулятор гонки, в якому завдання полягає в тому, щоб проїхати якнайдалі, маневруючи в щільному потоці машин. Якщо врахувати кількість автомобілів на дорозі, то зробити це буде не так просто.

У цій грі геймпад підтримується, а на початку гри у вигляді інструкції реалізовано опис функцій для управління машиною. В одному з безкоштовних шутерів Dead Effect 2, в якому реалізована гідна графіка і пропонується повноцінна сюжетна волосінь, також розробники для управління реалізували підтримку геймпада.

Через розділ меню «Параметри» можна не тільки подивитися призначені за замовчуванням функції на керуючі елементи контролера, а й поміняти їх на свій смак. Гра Bombsquad чимось нагадує популярних «Worms» і тут також потрібно підривати інших гравців, щоб виграти раунд. Вона підтримує як одиночний режим, так і розрахований на багато користувачів через інтернет і можна управляти через геймпад.

Функції управління персонажем у вигляді піктограм відображаються у верхньому правому куті екрану перед початком гри.

Що робити, якщо полювання пограти на великому екрані в свої улюблені комп’ютерні ігри? Це не проблема для тих, у кого є акаунт в Steam. Досить встановити додаток Steam Link з Google Play Store, підключити геймпад до телевізора, знайти комп’ютер із запущеним Steam в тій же локальній мережі.

Це дозволить грати на телевізорі в свої ігри з Steam використовуючи геймпад безпосередньо підключений до телевізора. Не обов’язково, щоб і телевізор, і комп’ютер перебували в одній і тій же кімнаті.

Однак, для оптимальної роботи рекомендується використовувати мережевий кабель для підключення до роутера як для комп’ютера, так і для телевізора.

У сухому залишку. Геймпад дозволяє не тільки комфортно грати на екрані телевізора під управлінням Android TV, а й зануритися в саму гру, а глибина занурення буде пропорційна розміру діагоналі екрану. чим більше, тим глибше. Для Android TV є достатня кількість самих різних ігор, з різною графікою і геймплеєм. Не обов’язково вибирати бездротової геймпад з підтримкою Bluetooth, досить придбати перевірений роками ігровий маніпулятор з USB-передавачем і підтримкою Android TV, такий, як Logitech F710. Для звиклих до свого набору ігор з онлайн сервісу Steam, на телевізорі потрібно всього лише встановити Steam Link.

Як правильно підключити приставку

Перед установкою приставки слід переконатися, що в комплект входить з’єднувальний кабель 3RCA-3RCA. Також переконайтеся в наявності відповідної входу на телевізорі. На старих моделях відсутній червоний “тюльпан”, в цьому випадку він не задіюється. Також деякі в деяких моделях TV є тільки вхід SCART. В цьому випадку необхідно додатково придбати перехідник SCART-RCA, тому що в комплект приставки він зазвичай не входить.

З’єднайте приставку з телевізором зазначеним вище кабелем, перш ніж підключати ефірну антену до приставки. Увімкніть приставку в мережу електроживлення, на приймачі повинен загорітися зелений індикатор. Зачекайте 5-10 секунд, тому що включення приставки займає деякий час.

Тепер вам потрібно переключити телевізор в режим відеовходу. Для цього потрібно на пульті ВІД ТЕЛЕВІЗОРА натиснути відповідну кнопку. Вона може називатися “AV”, “TV / AV”, “SOURCE”, “INPUT” або позначатися стрілкою, спрямованої всередину овалу або кола. Якщо видеовходів на телевізорі кілька, потрібно натиснути на кнопку кілька разів, в результаті на екрані має з’явитися меню настройки. У більшості випадків воно виглядає ось так:

Якщо меню на екрані з’явилося, потрібно натиснути кнопку “ОК” на пульт від ПРИСТАВКИ, почнеться пошук каналів, по завершенні якого приставка буде готова до роботи. Якщо меню не з’явилося, переконайтеся що всі попередні пункти настройки виконані вірно: приставка включена (горить зелений індикатор), з’єднувальні дроти підключені правильно (не переплутайте вхід і вихід на телевізорі).

Якщо пошук каналів не дав результатів, або знайдені не всі канали, необхідно перевірити антену і з’єднання. Дуже часто причиною поганого прийому є поганий контакт в антенном Штеккер або замикання центральної жили на оплетку. Як правильно налаштувати антену, ви можете прочитати в статті “Установка і настройка антени”.

Як користуватися приставкою

Якщо настройка приставки вийшла успішною, то вам потрібно освоїти основні нюанси користування приймачів. Врахуйте, що перемикання каналів і регулювання гучності проводиться пультом від приставки, пульт від телевізора також потрібен, щоб його включати і вимикати. Приставку, щоб продовжити термін її служби, також потрібно вимикати і включати, але вже пультом від приставки.

Перемикати канали на приставці можна різними способами: цифровими кнопками; кнопками “вгору” і “вниз” (поруч з кнопкою “ОК”); або натисканням кнопки “ОК”, наступним вибором каналу зі списку, а потім натисніть кнопки “ОК”, щоб включити обраний канал. Гучність регулюється кнопками “вправо” і “вліво”. Пам’ятайте, що всі дії проводяться пультом від приставки!

Ви можете залишити коментар до цієї статті або задати своє питання внизу сторінки.

Якщо у вас є акаунт ВК ви можете прокоментувати статтю або надіслати електронною поштою питання.

Призначте кнопку управління пристроєм

Далі виберіть кнопку, яку пульт дистанційного керування перемкне для управління вашим пристроєм при натисканні на неї. Наприклад, якщо вам цікаво, як налаштувати пульт дистанційного керування телевізором, виберіть кнопку TV на пульті дистанційного керування і натисніть на неї. Залежно від моделі вашого пульта дистанційного керування, вам, можливо, доведеться утримувати кнопку натиснутою довше, поки не загориться індикатор.

READ  Як підключити WhatsApp на телефон

Увійдіть в режим програмування пристрою

На упаковці приладу, в керівництві по експлуатації або, в деяких випадках, на корпусі самого приладу необхідно детально написати, як увійти в режим настройки приладу. Зазвичай це робиться натисканням кнопки або комбінації кнопок, таких як SET і POWER.

Деякі універсальні пульти дистанційного керування налаштовуються з комп’ютера або смартфона за допомогою спеціальних додатків. Інші настроюються за допомогою TV-екрану або навіть окремого невеликого дисплея, вбудованого в пульт дистанційного керування.

Визначення коду девайса

Деякі універсальні пульти дистанційного керування поставляються з листом, який показує популярні пристрої та їх коди. Ці номери необхідні для швидкої і зручної установки. Але якщо ваш пристрій не містить в списку, або якщо його модель в принципі важко визначити, тобто автоматична настройка. У будь-якому випадку, наявність коду все спрощує.

Код для телевізора і приставки можна знайти в Інтернеті. У деяких випадках, але це не завжди працює, ви можете використовувати YouTube. Якщо ваш телевізор або приставка може підключатися до YouTube, вам потрібно зайти в додаток, вибрати «Підключення смартфона» і «Підключити вручну», а потім записати номер, який з’являється на екрані.

Як налаштувати кнопки пульта Android TV через додаток?

У чому секрет установки пульта від Android Smart TV Box? Насправді все досить просто.

Стандартно кожній кнопці на пульті декодера призначено по одному дії. Але ми всі знаємо, що є і такі ж жести, як тривале натискання і подвійне натискання. А найпростіший пульт від популярної Xiaomi Mi Box здатний їх отримати. потрібно тільки його запрограмувати.

Після установки не намагайтеся запустити його відразу, так як спочатку ви повинні будете дати йому дозвіл на управління Android TV. Для цього запустіть меню налаштувань пристрою.

Тут перейдіть в нижню частину списку і перейдіть до «Кнопці-маппінгеру».

Увімкніть цей додаток, перемістивши віртуальний повзунок в активний стан.

Як призначити кнопки пульта від TV приставки?

Тепер ви можете перейти до другого пункту того ж меню. «Конфігурація». Натисніть на нього

І ми переходимо до налаштувань програми. На жаль, багато різні функції доступні тільки в платній версії. Але навіть у безкоштовній версії ви можете легко перепризначити або додати деякі дії на головні кнопки пульта дистанційного керування Android TV.

Для цього натисніть кнопку «Додати кнопки», яка приведе вас до списку вже призначених функцій. Щоб додати новий, знову виберіть однойменний розділ меню, потім натисніть кнопку на пульті ДУ, який ви бажаєте змінити.

Тепер перемістіть на нього підсвічування і натисніть середню кнопку OK на пульті дистанційного управління. Це відкриє конфігурацію програмування для даного ключа. В даний час вони не активні, тому необхідно спочатку розблокувати їх перепризначення в меню «Конфігурація».

Тепер ми можемо встановити відразу три значення для цієї кнопки:

 • в коротку пресу,
 • подвійний
 • борги

Тепер залишилося тільки вибрати функцію Android TV-приставки, яка буде запущена при подвійному натисканні клавіші. їх чимало.

Знову ж таки, деякі з них розблоковані лише за гроші, але тих, які доступні досить, щоб оптимізувати Smart TV Box досвід. Наприклад, я проголосив створення скріншотів, або те, що ви бачите в якості ілюстрації до цієї статті.

Налаштування на телевізор і на приставку

Опишу кроки для найпопулярніших брендів. Для інших пристроїв процедура буде аналогічною. Всі нюанси зазвичай описуються в їх керівництві.

Спочатку. увімкніть телевізор і направте на нього пульт дистанційного керування. Виконайте наступні дії. Кроки по підключенню універсального пульта дистанційного керування до цифрової телевізійної приставки аналогічні кроків по підключенню до телевізора і можуть бути легко виконані при включенні телевізора.

Як налаштувати пульт від TV-приставки Ростелеком на телевізорі

У комплекті з телевізійної приставкою від РТК завжди йде пульт. Спочатку він налаштований для управління приставкою. Їм можна включити прилад, і змінить гучність звукового сигналу. Він є універсальним, при правильному його програмуванні, використовувати його можна для управління відразу двома приладами. Для цього необхідно провести ряд маніпуляцій. Розповімо, як налаштувати пульт від Ростелекома на телевізор, які є типи настройки, і що робити, якщо ПДУ почали між собою конфліктувати.

Як налаштувати пульт від Ростелекома на телевізор: покрокова інструкція

Щоб перевести ПДУ в повнофункціональний режим роботи застосовують спеціальні коди. Вони можуть відрізнятися в залежності від марки та моделі TV. При цьому програмування пульта можна провести в будь-якому режимі:

 • Ручний. При цьому способі код налаштувань вводиться кнопками з пульта.
 • Автоматичний. У пульт вшиті різні коди, і при такій варіанті підключається автопошук, і сам підбирає потрібні комбінації.

Для початку скористайтеся ручним набором. Даний спосіб не складе труднощів, а дані кодів настройки на конкретну модель TV зазвичай присутні в його документації. Виконується настройка наступним чином:

 • Увімкніть телевізор в мережу.
 • Затисніть одночасно дві кнопки пульта. «TV » і «OK ».
 • Дочекайтеся миготливого сигналу червоним кольором на кнопці «TV».
 • Направте пульт на приставку.
 • Використовуючи кнопки ПДУ, введіть чотиризначний код, взятий зі списку вашої моделі TV.
 • Їли кнопка «TV» замигала червоним колірним сигналом.код підібраний правильно.

Зверніть увагу! Перемикання каналів телевізора під час ручного введення коду означає, що пульт не включив режим програмування. Зупиніть процес і повторіть все з початку.

Відсутність миготіння світлодіода означає неправильний код. Пробуйте ввести наступний зі списку. Не завжди перший з обраних кодів може підійти. Так що при ручному налаштуванні може знадобитися перебір різних кодів.

Автоматична настройка TV пульта

У списку кодів може не виявитися вашої марки і моделі TV. У такій ситуації відразу переходите до іншого способу програмування. автоматично встановлюється. Алгоритм її виконання наступний:

 • Увімкніть прилади в мережу.
 • Переведіть пульт дистанційного керування на режим настройки, одночасно затиснувши кнопки «OK», «TV».
 • Дочекайтеся, коли індикатор почне подавати подвійний миготливий сигнал червоним кольором.
 • Направивши пульт на приставку, наберіть 991, затисніть кнопку «CH». Телевізор повинен відключитися.
 • Щоб зміни збереглися, натисніть на «OK». індикатор «TV» видасть подвійний миготливий сигнал. Пульт готовий до програмування.
 • Запуститься автопошук, після його закінчення ви зможете скористатися пультом дистанційного керування і для телевізора і для приставки.

Що робити при конфлікті декількох пультів

Рідко, але таке трапляється, коли пульт починає вести себе некоректно. Таке відбувається через внутрішніх збоїв налаштування пульта. Щоб вирішити цю проблему, скористайтеся інструкцією:

 • Переведіть пульт в режим налаштувань. Для цього затисніть разом кнопки пульта «TV» і «OK», і чекайте, коли починає блимати світлодіод на кнопці TV.
 • Кнопками пульта наберіть код 977, дивіться на кнопку «POWER», вона блимне червоним.

Такий спосіб допомагає скинути настройки до заводських. Якщо збилися відразу два пульта, для управління телевізором і приставкою, скористайтеся таким алгоритмом:

 • Перейдіть в меню налаштувань.
 • Виберіть пункт «Системні налаштування», всередині цього меню клікніть на рядок “Пульт ДУ”.
 • Виберіть команди, які використовували для налаштування на пульті приставки Ростелеком.

Після цього, перевірте. чи працює пульт. Зазвичай подібна процедура допомагає вже з першого разу. Телевізійний пульт при подібних збоях працює виключно на внесених до нього кодах.

Як розблокувати пульт від цифрової приставки Білайн?

Щоб розблокувати пульт Білайн, натисніть на кнопки STB і OK одночасно, утримуйте їх протягом трьох секунд, а після цього відпустіть. Зверніть увагу на кнопку STB, яка повинна короткочасно засвітиться. Далі введіть цифри 901. Після цього натисніть і тримайте кілька секунд згадану вище клавішу.

Як налаштувати пульт Білайн до телевізора Samsung?

Як прив’язати клавішу управління гучності до TV:

 • Увімкнути телевізор!
 • Навести пульт на телевізор.
 • Натиснути кнопку SETUP, ЧЕКАТИ.
 • Коли кнопка STB блимне два рази, відпускаємо SETUP.
 • Натиснути кнопку збільшення гучності.
 • Натиснути і відпустити кнопку TV.
 • Переконатися, що кнопка TV блимнула 2 рази.
 • користуватися.

Як підключити пульт до телевізора?

щоб налаштувати універсальний пульт, затисніть кнопку TV на 5-10 секунд; коли підсвічування кнопок або екрану мигне, а індикатор режиму TV загориться, введіть код телевізора; якщо настройки прийняті, підсвічування мигне ще три рази; якщо настройку закінчити не вдалося, підсвічування мигне один раз і загориться індикатор режиму TV.

Що робити якщо пульт Білайн не працює?

Якщо не працює пульт Білайн, горить кнопка STB, може знадобитися скидання ПДУ: Універсальний пульт Beeline. Якщо модель не бачить приставку Білайн, не працює, або мають місце інші несправності, необхідно натиснути STB і відразу відпустити кнопку. Далі тисніть Setup і утримуйте поки STB НЕ блимне два рази.

Як налаштувати пульт Selecline?

Налаштування включає в себе кілька способів: Натисніть і тримайте SET (TV) до активного світіння червоного світлодіода, потім один раз на POWER, потім ввести код телевізора і індикатор повинен згаснути. Якщо індикатор не гасне, то необхідно натиснути на кнопку MULT після введення коду.

Як налаштувати пульт huayu RM L1098 8?

Для настройки пульта необхідно одночасно затиснути кнопки SET POWER, і після того як загориться індикатор ввести тризначний код сответствующего пульта з таблиці. Пульт універсальний до телевізорів Huayu RM-L10988

 • Samsung.
 • Sony.
 • LG.
 • SHARP.
 • PHILIPS.
 • PANASONIC.
 • SANYO.
 • HITACHI.

Як налаштувати універсальний пульт для телевізора без коду?

 • Увімкніть телевізор і направте на нього УПДУ;
 • Одночасно натисніть дві кнопки: «TV» і «OK».
 • Не поспішаючи натискайте кнопку перемикання каналів «CH» до тих пір, поки телевізор не вимикається, це буде означати, що код підібраний;
 • Щоб зберегти настройки, натисніть кнопку «TV».

Як підключити пульт від приставки Ростелеком до телевізора?

Підключення автоматичним перебором кодів:

 • Натисніть OK і TV одночасно і утримуйте протягом двох секунд, поки світлодіод на кнопці TV не блимне два рази. Ви переключили пульт в режим програмування.
 • Введіть 991 з пульта.
 • НажмітеCH.
 • Як тільки вимкнувся телевізор, натисніть OK, щоб зберегти код.

Як підключити пульт приставки до телевізора?

Підключення автоматичним перебором кодів:

Направте пульт на приставку. 2. Натисніть OK і TV одночасно і утримуйте протягом двох секунд, поки світлодіод на кнопці TV не блимне два рази.

Як налаштувати пульт eltex на телевізор?

Для настройки універсального пульта Eltex необхідно:

 • На універсальному пульті затиснути кнопку SET на 4-5 секунд, поки індикатор не стане яскраво-червоним;
 • Піднести універсальний пульт і пульт від прилади один до одного інфрачервоними датчиками;

Як навчити пульт?

Для програмування кнопок необхідно виконати наступні дії:

 • Натисніть ліву кнопку «ON / OFF» і «A / V» одночасно і утримуйте 2-3 секунди, поки зелений світлодіод не займеться яскраво. це означає, що пульт готовий до навчання.
 • Натисніть кнопку, яку Ви хочете навчити, зелений світлодіод почне блимати.
READ  Як підключити бездротову колонку до телевізора

Як зателефонувати в ID TV?

Центр підтримки споживачів (ЦПП), номер телефону «160» (у всіх регіонах РК).

Як перепрограмувати пульт?

Утримуйте кнопку «Power» (живлення) разом з кнопкою пристрою, для якого програмуєте пульт. Відпустіть обидві кнопки, коли з’явиться запит. Коли світлодіодний індикатор пульта загориться (і не згасне), відпустіть кнопку пристрою і кнопку «Power». Направте пульт на пристрій, для якого програмуєте пульт.

Як включити телевізор з приставкою?

Як підключити цифрове телебачення за допомогою цифрової приставки

 • Вимкніть електроживлення телевізора.
 • Підключіть антенний кабель до антенного входу цифрової приставки.
 • Підключіть електроживлення і включіть телевізор.
 • У меню виберіть джерело вхідного сигналу: HDMI, AV, SCART і ін.
 • крок 5.

Як налаштувати пульт TV Білайн?

Розмістіть пульти приставки і телевізора на відстані 1 сантиметра так, щоб ІК сенсори були спрямовані один на одного. На пульті приставки утримуйте кнопку вкл / викл TV протягом 5 секунд. Режим навчання успішно активований, якщо миготливий світловий індикатор горить безперервно.

Як розблокувати пульт від телевізора Samsung Smart TV?

 • Одномоментно натиснути кнопки «Р» і «».
 • Після натискання «Р» і «» світлодіод на ПДУ почне безперервно світитися.
 • Натискати на будь-яку кнопку протягом п’яти. десяти секунд.
 • Для розблокування ПДУ в ряді моделей підходить комбінація кнопок «Exit», «9», «1».

Як підключити пульт до телевізора Samsung?

Встановлюємо батарейки в ваш пульт. Включаємо ваш TV. Далі на задній частині вашого пульта знайдіть кнопку «Pairing». її потрібно натиснути і не відпускати поки ви не побачите на екрані телевізора значок блютуза означає те йде підключення пристроїв до вашого телевізора.

Як налаштувати пульт LG?

Увімкніть телевізор Smart TV. Зачекайте 10 секунд, поки телевізор Smart TV включиться. Направте Пульт ДУ Magic на екран телевізора, і натисніть кнопку Коліщатко (OK). Після реєстрації пульта дистанційного керування Magic на екрані телевізора з’явиться повідомлення.

Як підключити телевізор до Ростелекому?

 • вимкніть телевізор.
 • Підключіть до нього приставку за допомогою HDMI-кабелю (якщо в телевізорі немає роз’єму HDMI. використовуйте AV-кабель).
 • За допомогою Ethernet-кабелю підключіть приставку до роутера, а потім увімкніть її в розетку через адаптер харчування.

Як перезавантажити пульт Ростелеком?

Затискаємо на п’ять секунд одночасно дві кнопки на пульті. [OK], [TV]. Чекаємо, поки кнопка [TV] почне блимати червоним. це значить, що режим програмування пульта включився. Якщо світлодіод не блимає, відпустіть кнопки і повторіть дію.

Як підключити кабельне телебачення без приставки?

Єдиний спосіб дивитися ефірне цифрове телебачення без приставки. це придбати телевізор з підтримкою формату DVB-T2. Кінескопні телевізори не мають такого тюнера за замовчуванням. Що ж стосується плазмових і РК-телевізорів, то перші моделі з таким цифровим тюнерів з’явилися на російському ринку в 2013 році.

розблокування

Якщо ПДУ заблокований, він все ще може виконувати окремі команди. Як зняти блокування? Для початку слід знайти причини збою в його роботі. Прилад може перестати реагувати через сіли батарейок, запуску одного з режимів. Перш за все, потрібно поставити нові батарейки. Якщо нічого не змінилося, можна перейти до налаштування пульта МТС.

Це робиться в кілька простих кроків. Щоб зняти блокування з пульта МТС, знадобиться виконати наступні дії:

 • зажим кнопки на пульті від приставки з позначенням «МТС» на пару секунд;
 • набір 0001;
 • перевірка робота приладу;
 • якщо він не буде реагувати на натискання, потрібно провести введення 0002, 0003, 0004 або 0005.

Налаштування через введення коду

Як налаштувати пульт МТС на телевізор? Досить слідувати порядку дій, описаних нижче. Ті, у кого техніка виробництва поширених марок, можуть вводити один зі спеціальних кодів, які вказані в інструкції, що поставляється з приставкою.

 • Увімкнути телевізор, утримувати на кнопку TV до активації світлодіода.
 • Ввести значення, яке відповідає назві компанії-виробника техніки (вказано на сторінках довідника). Дані вводяться за 10 сек., Тому бажано заздалегідь все підготувати.
 • Світлодіод гасне через пару секунд, якщо все було введено вірно.

Якщо не працює пульт МТС, то код набраний неправильно.

Можна спробувати набрати заново або зробити налаштування автоматично. Як розблокувати пульт від приставки?

Для цього знадобиться виконати такі дії:

 • включення телевізора;
 • утримування клавіші з позначенням TV до початку мерехтіння світлодіода;
 • далі йде відпускання кнопки, наведення ПДУ у напрямку до телевізора і очікування, поки відбудеться автоматичний підбір.

При цьому на моніторі відобразиться спеціальне віконце. Коли відбудеться збіг, програма автоматично виведе його. Потім слід відкрити меню і перейти до збереження налаштувань.

Цей спосіб буде працювати при використанні техніки інших підприємств. Наприклад, так можна підібрати код для телевізора «Samsung» для подальшої експлуатації.

Как прицепить обучаемый пульт от Т2 тюнера к телевизору.

Цей виробник застосовує майже однакові значення для зручності управління різною технікою (DVD-програвачами і ін.). Як дізнатися код? Щоб налаштувати обладнання, підійдуть дані, внесені в таблицю довідника, який поставляється в даному комплекті МТС приставки.

У таблиці наведено коди для пультів, які підходять для телевізорів різних марок.

Samsung 1064 1151 1041 10081035 100411551112 1031 1079 1000 1002 1013 1165116611671168116911701171 117211731174 117511761177 11781179
LG 1091 1161 100811201002108210001031 10531037100610491054 112811231153118611871188118911901191 1192119311941195 119611971198
Toshiba 1096 1028 1001 10531006 1009 1041 1141 1000 1049 10021102 1045 1071 1211 121212131214121512161217
Sony 1094113411161199 1200 1201
Philips 1031 1002 1095 1036 1017 1000 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210
Panasonic 104511131115 1012 1084 1002 1031 1030 1p05 1180 1181 11821183 1184 1185
BBK 10971114

Налаштування пульта МТС для управління телевізором за допомогою кодів від виробника

Для зручності глядачів цифрових, супутникових телеканалів провайдери готові запропонувати різні способи інтегрувати кілька приладів в загальну систему управління. МТС. один з них. Компанія комплектує приставку універсальним пультом, призначеним для управління TV-пристроєм, аудіо- або DVD-плеєром.

В інструкції, яка поставляється з приставкою, порядок дій написаний доступно.

Таким чином, користувач зможе швидко запустити активацію режимів. Також є відомості про те, як розблокувати пульт МТС, правильно налаштувати техніку, використовувати додаткові можливості.

Основні функції ПДУ

На стандартному пульті ДУ для телевізора є кілька блоків. Їх розташування буває різним: все залежить від конкретної моделі. Основні функції:

 • Вгорі знаходиться значок виключення / включення звуку, кнопки збільшення / зниження гучності.
 • Далі розташовані кнопки перемикання каналів.
 • Ще один блок вгорі призначений для переходу в один з режимів, за рахунок цього можна управляти іншій суміжній технікою. Кожен з них підписаний. Наприклад, позначення “DVD”. режим програвання відео-плеєра, “AUDIO”. музичного центру. “STB”. повернення до переліку кодування для універсального пульта.

Налаштовувати пульт МТС TV можна автоматичним способом або вручну.

Основні і спеціальні клавіші

Для універсальних пультів передбачений стандартний набір клавіш, які об’єднані в загальні блоки і виконують окремі функції. Також є кнопки, які дозволяють вибрати спеціальний режим.

Далі перераховані найпрактичніші для користувачів:

 • клавіатура з цифрами для набору паролів, номерів каналів по порядку;
 • повернення до конкретного каналу;
 • курсор, перемотування;
 • навігація (переходи в профіль, виведення меню, рядка пошуку на екран, вхід в кінотеку, список самих часто відвідуваних каналів);
 • регулювання перегляду, перемотування і пауза в кінофільмах;
 • настройка техніки, в т. ч. пошук і складання переліку телеканалів;
 • виклик меню налаштувань натисканням однієї клавіші;
 • редагування раніше складеного списку телеканалів;
 • створення переліку обраних телевізійних каналів;
 • можливість переходу до програм натисканням кнопок від 0 до 9;
 • повернення натисканням клавіші зі значком закругленою стрілочки;
 • установка паузи, повтору (перегляд відеозаписів тривалістю до години);
 • створення системи інформування про початок TV-програми, відомостях з інших онлайн-сервісів (наприклад, яндекс.затори, МТС-погода та ін. (перелік залежить від встановленого програмного забезпечення);
 • відправка заявок з сайту Omlet.ru (улюблені кінофільми, передачі, відео-записи);
 • блокування окремих TV-каналів в рамках опції «батьківський контроль».

Використання ПДУ

Використовувати пульти від МТС для телевізорів просто, з цим впорається будь-який недосвідчений користувач. Для початку потрібно встановити дві батарейки, вибрати тип управління (один з перерахованих режимів). Регулювати роботу техніки можна за інструкцією із застосуванням набору кодових чисел від компанії-виробника (позначені в спеціальному довіднику).

Інші відомості вказані на сайті російської компанії.

Программирование пульта управления TV-Box

Активація МТС-пульта відбувається через натискання кнопки TV. Після цього досить скористатися іншими компонентами для управління.

Установка і настройка ресивера MTC

Перш ніж приступати до налаштування пульта на кілька пристроїв, з можливістю його використання не тільки з ресивером, але і з телевізором, важливо здійснити правильне під’єднання приставки MTC, що дозволить користуватися функціоналом супутникового TV. Процес інтеграції пристроїв не відрізняється труднощами, сполучаються елементи за допомогою спеціальних шнурів, що йдуть в комплекті з устаткуванням, але перш ніж виконати цю процедуру, необхідно уважно прочитати інструкцію від виробника, щоб уникнути можливих помилок.

Спочатку необхідно підключити кабель до відповідних роз’єми від телевізора до приставки, що здійснюється при вимкненому TV. Далі потрібно включити обладнання і перевірити результат. Використовуючи пульт від телевізора, за допомогою кліка по кнопці Source вибирається вхід комутації і перевіряється працездатність приставки. Якщо все маніпуляції виконані коректно, на екрані телевізора з’явиться вікно завантаження ресивера.

Далі необхідно виконати дії, детально описані в інструкції з експлуатації до приставки, спрямовані на встановлення початкових налаштувань для пристрою. З цією метою краще використовувати пульт дистанційного керування (ПДК). Процес полягає у виборі установки, визначені користувачем для управління пристроєм, а саме мови системи, співвідношення сторін екрану, з подальшим пошуком каналів TV.

Далі рекомендується виконати процедуру оновлення прошивки приставки, що здійснюється в такий спосіб:

 • У системному меню вибрати розділ «Налаштування», де буде потрібно перейти до позиції «Оновлення».
 • Система запросить чотиризначний код. За замовчуванням він складається з чотирьох нулів.
 • Після введення коду, з подальшим його підтвердженням кнопкою «ОК», система запустить процес оновлення, і перезавантажить пристрій для вступу в силу нових даних.
 • У приставку вставляється карта провайдера, і перевіряється ідентифікація носія.
 • Наступний крок. перевірка статусу карти. При коректному виконанні маніпуляцій статус повинен відповідати коду DO4-4, а подивитися його можна переслідував через пункт меню «Налаштування» до розділу «Система умовного доступу», з подальшим відкриттям вкладки «Статус Smart-карти».

Якщо шифр відповідає робочому коду, значить, процес настройки можна вважати завершеним, пристрій готовий до експлуатації. На екрані з’явиться трансляція каналу, який стоїть першим в доступному до перегляду списку програм.

Так як «просунуті» користувачі сучасних технологій намагаються постійно спростити собі життя при управлінні наявними в розпорядженні пристроями, далі розглянемо, як підключити пульт, що йде в комплекті з приставкою до телевізора, щоб за допомогою одного ПДУ управляти агрегатами.

Налаштування ПДУ

У комплекті з приставкою МТС за замовчуванням йде універсальний пульт, що спочатку передбачає можливість його експлуатації з декількома суміжними пристроями. Потрібно налаштувати пульт МТС таким чином, щоб з його допомогою можна було управляти не тільки ресивером, але і телевізором. Один пульт значно легше тримати в полі зору, та й управляти пристроями з одного агрегату значно зручніше на практиці.

READ  Що робити якщо не працює телевізор

Здійснити процедуру настройки пульта від приставки під сполучаються з нею телевізор можна кількома способами, причому вибір методу програмування залежить не тільки від побажання користувача, але і від моделі наявного в розпорядженні TV. Якщо у вас телевізор відомого виробника, тоді запрограмувати ПДУ можна за кодом виробника TV згідно з наступним регламентом:

 • Детально вивчити інструкцію до ПДУ, приділивши максимум уваги довідником кодів, де прописані цифрові комбінації для його сполучення з телевізором певного виробника, відшукавши в списку відповідний код під свій TV.
 • Увімкнути телевізор, з подальшим утриманням на універсальному пульті клавіші TV до тих пір, поки не активується світлодіод в верхньому сегменті ПДУ.
 • Ввести відповідний код, раніше знайдений в довіднику. Здійснити введення потрібної комбінації необхідно за десять секунд, тому код необхідно заздалегідь підготувати.
 • Якщо все виконано правильно, то світлодіод через кілька секунд згасне, і ви зможете користуватися пультом від МТС як ПДУ для телевізора.

Якщо індикатор після введення коду почав мерехтіти, тоді доведеться повторити процедуру заново або ж спробувати здійснити «прив’язку» ПДУ до телевізора іншим методом, так як мигання світлодіода свідчить про неприйняття коду системою.

Нерідкими є ситуації, коли користувач в довіднику кодів не може знайти марку свого телевізора, в силу не дуже високою його популярності по бренду. У такій ситуації можна спробувати прив’язати ПДУ до телевізора в автоматичному режимі, виконавши по черзі наступні маніпуляції:

 • Як і в попередньому випадку, включити телевізор.
 • Утримувати кнопку TV до тих пір, поки світлодіод почне періодично мерехтіти, що відбувається приблизно після п’ятої секунди затиснення клавіші.
 • Відпустити кнопку, направити пульт на телевізор і дочекатися, коли пристрій автоматично підбере відповідний синхронізації код. В цей час на екрані телевізора буде відображатися вікно підбору сигналу.
 • При збігу кодів результат висвітитися на екрані, після чого буде потрібно натиснути кнопку «Меню», щоб зберегти налаштування.

На цьому автоматичне налаштування пульта МТС під управління телевізором вважається завершеною, пристрої пов’язані і готові до синхронної роботи. Залишається тільки оцінити результат виконаної роботи, перевіривши реакцію TV на натискання клавіш, і користуватися надалі пультом від приставки МТС як універсальним ПДУ.

Якщо TV реагує на всі клавіші, значить потрібно підключити виконана успішно, але іноді трапляється так, що деякі команди з ПДУ не сприймаються телевізором в силу неповного збіги кодових сигналів. У такій ситуації рекомендується, в якості альтернативи задіяти, не найпростіший, але ефективний спосіб настройки сполучення функціональності пристроїв в ручному режимі. Для цього доведеться ще раз утримати клавішу TV до появи мерехтіння індикатора на корпусі ПДУ, і кнопкою, яка відповідає за збільшення звуку, з періодичністю натискання не більше секунди, підбирати код сполучення. При висвічуванні на екрані TV позитивного результату сполучення, користувачеві буде потрібно перевірити функціонування «проблемних» кнопок, після чого, в залежності від ефекту, зберегти налаштування або ж продовжити процедуру підбору. Зберегти налаштування можна шляхом повторного натискання кнопки TV. Найчастіше цей метод дозволяє налаштувати синхронне взаємодія пристроїв, незалежно від популярності марки телевізора, але процес займе значно більше часу, ніж в перших двох випадках.

Якщо в процесі виконання робіт на будь-якому етапі користувач допустив помилку, а кожна з наступних спроб здійснити поєднання пристроїв призводить до погіршення результату, виправити ситуацію допоможе банальний скидання налаштувань ПДУ до заводських параметрів. Виконується процедура за допомогою одночасного утримання кнопок 0 і TV на пульті. Після скидання налаштувань процедуру доведеться починати з самого початку.

Правильна настройка обладнання МТС TV

Популярні провайдери мобільного зв’язку періодично розширюють спектр своїх послуг, пропонуючи користувачеві додатковий асортимент можливостей, таких як підключення інтернету і телебачення. Компанія MTC також не залишилася осторонь і пропонує своїм абонентам не тільки мобільний зв’язок, але і супутникове телебачення, і інтернет, а широка зона покриття дозволяє надавати якісні послуги цієї категорії по всій території Російської Федерації, на тлі чого послуги провайдера користуються величезним попитом серед користувачів.

При підключенні нових абонентів компанія пропонує користувачам комплект обладнання для отримання якісного телемовлення, в який входить приставка і пульт, з можливістю керувати за його допомогою одночасно кількома пристроями. У цій статті розповімо, як самостійно впоратися з підключенням телебачення від МТС, з оглядом правильного налаштування пульта.

Підведення підсумків

Компанія МТС є порівняно молодим «гравцем» на ринку надання послуг супутникового телебачення, але професіоналізм співробітників, якість телемовлення і цінова політика провайдера дозволили вийти організації на одне з лідируючих позицій за кількістю абонентів.

Якщо до якості надання послуг у абонентів рідко виникають претензії, то питання, що стосуються налаштування телебачення і синхронізації обладнання не є поодинокими. Рекомендується детально вивчити інструкцію з експлуатації обладнання, перш ніж займатися безпосереднім його підключенням, а рекомендації, прописані в статті, дозволять уникнути поширених помилок, що допускаються в процесі настройки телемовлення від МТС. Як запасний варіант завжди залишається дзвінок до сервісного центру провайдера з метою отримання консультаційної допомоги на професійному рівні.

Рейтинг універсальних пультів

На ринку представлена ​​велика кількість УПДУ різних цінових категорій і з різними функціональними можливостями.

Моделі, на які варто звернути увагу:

 • One For All URC7955 Smart Control. Підійде для управління TV, телевізійної приставкою, DVD-плеєром і іншими приладами. Розпізнає пристрої більше 700 виробників, таких як “Samsung”, “Sony”, “Toshiba”, “Панасонік”, “LG” та інших. Має опцію ручного навчання, завдяки чому в нього можна самостійно записувати команди. Дальність сигналу становить 15 м. Продається за ціною від 4000 руб.
 • Rombica Air R5. Дана модель призначена для управління побутовою технікою, що підтримує підключення через Bluetooth. Має розширений набір опцій для Smart TV. Радіус дії. 10 м. Вартість. від 1300 руб.
 • One For All Evolve. Універсальний ПДУ з інфрачервоним портом, що підтримує функцію навчання. Призначений насамперед для управління Smart TV і супутньої технікою, такий як TV-приставки. Довжина ІЧ-випромінювання становить 15 м. Ціна. від 1700 руб.
 • Samsung Smart Control. Інтелектуальний пульт для телевізорів Samsung Smart TV і супутніх пристроїв. Працює через Bluetooth. Вартість від 5000 руб.
 • HAMA Big Zapper. Бюджетна модель, що підтримує більше 1000 пристроїв. Здатна зберігати в пам’яті налаштування для управління кожним приладом. Має функцію навчання, що дозволяє налаштовувати додаткові команди. Продається за ціною від 600 руб.
 • INVIN I8. Універсальний пульт з QWERTY-клавіатурою і тачпадом, призначений для управління телевізором, PC, смартфоном і іншими видами техніки. Ціна. від 900 руб.

One For All URC7955 Smart Control. пульт дистанційного керування.

Нижче. порівняльна таблиця з основними характеристиками кожного пристрою.

параметр One For All URC7955 Smart Control Rombica Air R5 One For All Evolve Samsung Smart Control HAMA Big Zapper INVIN I8
інтерфейс ІК-порт Bluetooth ІК-порт Bluetooth ІК-порт USB, ІЧ-порт, Wi-Fi
Дальність дії, м 15 10 15 6,5 10 10
Ціна, руб. від 4000 від 1300 від 1700 від 5000 від 600 від 900

Способи підключення та налаштування універсального пульта до телевізора

Універсальний пульт користується популярністю, т. К. Дозволяє управляти відразу всіма телевізорами, DVD- і музичних програвачів, які є в будинку. Завдяки цьому приладу вам не доведеться постійно плутатися в безлічі окремих ПДУ і купувати батарейки для кожного з них. Налаштувати універсальний пульт для телевізора. нескладне завдання, яка в більшості випадків виконується за кілька хвилин.

Що таке універсальний пульт

Універсальний ПДУ. це пристрій, призначений для управління декількома побутовими приладами одночасно, наприклад TV, DVD-плеєром, кондиціонером і т. Д.

Такі пристрої розробляються з використанням різних технологій і продаються за різними цінами. Недорогі розраховані на окремі види техніки або «прив’язані» до виробника. Наприклад, існують пульти для телевізорів Sony або Samsung, що дозволяють керувати будь-якими приладами цієї марки. Дорожчі моделі власники можуть налаштовувати самостійно і використовувати з технікою різних виробників.

Як дізнатися код телевізора

Перед тим як налаштувати універсальний пульт до телевізора, слід дізнатися код вашого TV. Він складається з 3 або 4 цифр. Подивитися його можна в документації до телевізора або на сайті фірми-виробника. Наявність коду спростить автоматичну настройку, але якщо знайти його не вдалося, не варто засмучуватися, т. К. Існує спосіб сполучення пульта і TV без його використання.

Як налаштувати універсальний пульт управління

Щоб користуватися пристроєм, його потрібно привести в дію і синхронізувати з технікою.

Як підключити новий УПДУ до телевізора:

 • Включити TV, з яким буде відбуватися сполучення.
 • На ПДУ натиснути кнопку TV і утримувати її, поки на пульті блимає.

Подальші налаштування виконуються або автоматично, або вручну. Також алгоритм буде відрізнятися, якщо невідомий код телевізора.

Налаштування без коду

Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося дізнатися код телевізора, скористайтеся наступною інструкцією:

 • Одночасно затисніть клавіші TV і Ok. Кнопки на пристрої повинні загорітися. Утримуйте їх, поки не перестануть світитися все клавіші, крім цифрової панелі.
 • Кілька разів клавішу CH з невеликими перервами, поки телевізор не вимикається. З кожним натисканням кнопки пульт буде перебирати можливі коди для сполучення. Відключення TV означає, що відповідний код знайдений.

Відмінність між простим і універсальним пультом

Відмінності між простим ПДУ і універсальним полягають в можливості гнучкого налаштування останнього під управління будь-яким приладом.

Робота ПДУ полягає в наступному: коли користувач натискає на кнопку, пульт за допомогою світлодіода посилає сигнал на телевізор. Останній зчитує його і виконує відповідну дію.

Кожній команді присвоюється індивідуальний тризначний код. У різних моделей і виробників TV, DVD-програвачів, TV-приставок, аудіоплеєрів, кондиціонерів та іншої побутової техніки коди розрізняються. Тому стандартний пульт від телевізора, що йде в комплекті, частіше за все не підійде для керування приладом іншої моделі або категорії.

Універсальний ПДУ з інфрачервоним портом дозволяє вручну запрограмувати коди до кожної дії, завдяки чому пристрій можна налаштувати на роботу з різними приладами. Також існують пульти, що підключаються через Bluetooth.

Вони не потребують ручного сполученні з кожним окремим приладом, однак керувати за їх допомогою можна тільки пристроями, що підтримують дану технологію.

BETATECH.COM.UA 2021