Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити роутер через телефон

Table of Contents

підключення роутера

Давайте розберемося для початку, як підключати сам роутер. Спочатку потрібно підключити його до блоку живлення, який включаємо в розетку 220В. Потім підключіть інтернет кабель Ethernet, що йде від інтернет-провайдера, в порт WAN.

Не забуваємо повністю зібрати сам роутер, у нього можуть бути окремо антени в комплекті!

Після підключення зовнішнього кабелю та електроживлення перевіряємо світлову індикацію на роутері. Якщо індикатори працюють, значить ми все зробили правильно. Якщо після включення приладу в мережу піктограми не загоряються, а все зібрано правильно, шукаємо кнопку харчування на корпусі приладу, можливо він включається таким чином. Якщо всі дії не привели до позитивного результату, то швидше за все обладнання несправне і його доведеться віддати в сервіс на ремонт.

ідентифікація мережі

Звернемо увагу, що наша мережа в варіанті за замовчуванням буде називатися стандартно (зазвичай ім’ям самого роутера).

Паролі не буде, мережа буде доступна для всіх, ніж ми і скористаємося для входу. Якщо таких мереж кілька, то щоб визначити до якої підключатися, використовуємо простий спосіб. Ми просто вимикаємо харчування на нашому пристрої, а потім знову включаємо його кнопкою або в розетку. Спостерігаємо яка мережа на час пропаде з нашого списку доступних підключень. Тепер ми будемо впевнені у виборі нашої мережі.

Якщо наш роутер вже був налаштований раніше, то необхідно виконати скидання налаштувань і потім продовжити. Виконати це просто. достатньо натиснути приблизно на 10 секунд маленьку кнопку з назвою «RESET» на даному маршрутизаторі.

Як налаштувати роутер без комп’ютера: через телефон або планшет

Зараз у багатьох будинках або на робочому місці в офісі є стаціонарний комп’ютер. В такому випадку налаштувати Wi-Fi роутер досить просто і з цим завданням впорається навіть недосвідчений користувач. Досить встановити маршрутизатор, підключити його до харчування і глобальної мережі, провести конфігурацію налаштувань через браузер. І можна насолоджуватися швидкісним інтернетом.

А як же налаштувати роутер без комп’ютера? Ви ж пам’ятаєте, що сучасний ринок стаціонарних PC все жорсткіше конкурує з іншими пристроями: смартфонами, планшетами, ноутбуками і навіть телевізорами. І все частіше зустрічається ситуація, що ми опинилися без комп’ютера і мережевого кабелю під рукою, але бажаємо самі настроїти роутер для бездротового доступу до мережі.

Отже, сьогодні ми ставимо питання. чи можна з особистого смартфона або планшета налаштувати роутер? Звісно! Налаштування можна зробити з будь-якого пристрою, що має можливість підключення до мережі Wi-Fi. Зрозуміло, що воно у вас є, раз ви вирішили придбати і встановити даний агрегат. Підійде пристрій, що працює як на операційній системі Android, так і на iOS.

Для зручного налаштування і управління роутером з телефону краще підключатися через мобільник з великим екраном або планшет.

Весь процес ідентичний настройці з персонального комп’ютера. Є деякі нюанси з безпосереднім підключенням. Головне. потрібно визначити точку доступу в інтернет і справний надійне обладнання.

Інструкції з налаштування роутера зі смартфона дивіться в наступному

Налаштування Wi-Fi з’єднання

Тепер розповімо, як налаштувати на роутері доступ до Wi-Fi через телефон або планшет:

 • Розглянемо ятати під назвою «Wireless».
 • В поле «Wireless_Network_Name» потрібно присвоїти ім’я нашої нової мережі. Застосовувати для цього можна латиницю і цифри.
 • В поле «Region» вибираємо країну проживання.
 • Далі тиснемо «Зберегти». Іноді з’являється вікно з повідомленням. Його пропускаємо натисканням кнопки «ОК».

Налаштування

Нарешті беремо мобільний пристрій і читаємо, як налаштувати роутер через телефон. Зверніть увагу, що ми працюємо без мережевого кабелю, який називають патч-корд (він потрібен для з’єднання роутера з PC або ноутбуком). Заходимо в пошук бездротової мережі і в списку натискаємо на мережу нашої точки доступу. Підключення до неї поки має бути без пароля. У рідкісних випадках необхідний код, щоб увійти в обрану мережу. Його легко розшукати, так як він написаний на зворотному боці роутера.

Далі, на своєму пристрої включаємо будь-який браузер і в адресному рядку пишемо IP. за замовчуванням 192.168.1.1, або 192.168.0.1 і здійснюємо перехід. Адреса пристрою зазвичай можна знайти на приклеєною етикетці, яка висить на задній кришці.

Далі ми потрапляємо в меню налаштувань, або вискочить вікно з проханням ввести ім’я користувача і пароль. Зазвичай, логін і пароль стандартні. admin і admin. Вводимо їх і потрапляємо в веб-інтерфейс роутера. А далі йде звичайна настройка.

Краще відразу налаштувати маршрутизатор так, щоб він коректно працював з будь-яким інтернет-провайдером, отже, не було питань при з’єднанні з мережею і отриманні доступу до Wi-Fi для ваших девайсів. Щоб виконати це завдання, ми повинні знати кілька критеріїв, які нам може був повідомити інтернет-провайдер при підписанні документів на підключення інтернет-послуги.

По-перше, треба знати, за якою технологією вироблено підключення. Перерахуємо варіанти:

 • статичний (статичний) IP,
 • динамічний IP,
 • PPPoE,
 • PPTP,
 • L2TP.

Ця інформація є або в документації, що надається провайдером, або її можна запросити у техпідтримки по телефону «гарячої косильною волосіні».

Також необхідно дізнатися про здійснення прив’язки за унікальним ідентифікатором і попросити прив’язати порт до MAC-адресу вашого маршрутизатора. Дані можна знайти на наклейці внизу роутера.

Це дуже важливий нюанс при самостійному налаштуванні точки доступу. Якщо їм знехтувати, то наші пристрої хоч і будуть підключені до всесвітньої мережі, але самого виходу в інтернет вони не отримають.

Заміна пароля доступу

Логін і пароль за замовчуванням для доступу в інтерфейс маршрутизатора краще змінити (зазвичай всюди стоїть admin. admin), адже безпека перш за все, інакше будь-який чужинець зможе зайти і змінити ваші настройки в своїх інтересах.

 • Закладка «System_Tools». «Password».
 • Спочатку вводимо старі логін і пароль, які стояли за замовчуванням, а потім задаємо нові, які відомі тільки вам.
 • Зберігаємо зміни, і система викидає нам вікно, в якому запитує ваші нові дані. Вводимо їх і потрапляємо в меню налаштувань, якщо все зробили правильно.
 • Залишилося виконати перезавантаження маршрутизатора. Цю дію можна зробити в розділі «System_Tools». Вибираємо кнопку «Reboot» і чекаємо, коли обладнання вийде з перезавантаження.

Установка пароля на бездротову мережу

Налаштування Wi-Fi на роутері вимагає установку пароля. Це потрібно зробити в будь-якому випадку, через телефон ви налаштовуєте з’єднання або з PC.

 • У закладці «Wireless» вибираємо «Wireless_Security».
 • Помічаємо галочкою на кнопці «WPA / WPA-2». «Personal (Recommended)».
 • В поле «PSK_Password» необхідно вписати пароль. Його ви придумали самі і його потрібно запам’ятати, тому що вводити його доведеться кожного разу при новому підключенні. Вимоги до паролю важливо дотримуватися: більше 8 символів, використовувати великі і маленькі букви латиниці і цифри. Якщо пароль складний, то краще його записати. При його втраті доведеться скидати всі налаштування обладнання і починати все спочатку.
READ  Як видалити акаунт з телефону Lenovo

Налаштування безпеки бездротового з’єднання

Захист мережі Wi-Fi дуже важлива для користувача, так як проникнення в неї сторонніх осіб може відбитися на швидкості з’єднання, яка значно сповільнюється. Так само є ймовірність зчитування різних даних і паролів зі смартфона, підключеного до незахищеної мережі.

Спочатку необхідно налаштувати Wi-Fi. У лівій колонці клацає рядок «Бездротовий режим». У нижній частині виходить кілька функцій, які вимагають перегляду. В даному інтерфейсі відкриваються «Налаштування бездротового режиму».

У першому рядку зверху потрібно придумати ім’я для своєї мережі, яке буде видно для всіх підключаються гаджетів. Вводити слід англійською мовою.

Нижче вибирається країна для коректної роботи роутера.

Наступний рядок позначає стандарт роботи пристрою, що позначає на якій частоті (2,4 ГГц, 5 ГГц) і з якою максимальною швидкістю відбувається передача даних. Зазвичай виставляється режим роботи роутера. 802.11bgn змішаний з максимальною швидкістю до 600 Мбіт / с. У нашому випадку маршрутизатор серії n зі швидкістю до 300 Мбіт / с. Режим 802.11 ac (до 6 Гбіт / с) застосовується, якщо пристрій дводіапазонний.

Галочки по включенню мовлення бездротової мережі і SSID виставлені автоматично. Якщо прибрати широкомовлення SSID, то ім’я настроюваного з’єднання не буде відображуватися для гаджетів і доведеться постійно створювати мережу і вводити її ім’я. Це не дуже зручно для домашнього користування. Така додатковий захист хороша для юридичних осіб, коли робота в мережі проводиться з важливими даними.

Функція WDS має на увазі з’єднання декількох роутерів в один Wi-Fi-режим для розширення покриття мережі. За замовчуванням тут галочка відсутня.

Наступним етапом буде відкриття функції «Захист бездротового режиму».

В інтерфейсі захисту Wi-Fi в верхньому рядку виставляється версія аутентифікації. Найчастіше рекомендується WPA2-PSK захист пароля. Можна залишити взагалі відкритою мережу, зазначивши перший рядок у списку «Відключити захист», що небажано, навіть якщо користуватися послугами в приватному будинку на віддалі від інших сусідів.

WPA (WPA2).PSK. цей захист використовує один пароль, який зберігається в пам’яті маршрутизатора. Дане шифрування зручно застосовувати в домашніх умовах. Воно вважається більш сучасним, не піддається розшифровці, ніж WEP-аутентифікація користувачів Wi-Fi-мережі.

Також WPA стандартом передбачено Enterprise-шифрування, розташоване в інтерфейсі нижче. Тут обов’язковою умовою є підтвердження доступу бажає увійти в бездротову мережу. Це підтвердження виходить шляхом перевірки бази даних користувачів в спеціальному Radius-сервері. Подібний захист зручна для громадських організацій та компаній з широкою мережею.

Ще однією функцією настройки бездротового режиму є «Фільтрація MAC-адрес». Це скоріше функція адміністратора, ніж захисна. Так як, при бажанні, MAC-адресу пристрою підробляється, і дозволені в системі адреси можуть бути викрадені сторонніми особами через хакерські програми. Фільтрація буде зручна, наприклад, для відключення від мережі певного гаджета, що належить дитині або офісному працівнику.

Інший спосіб. дозволити доступ для певних MAC-адрес, що належать господареві роутера. Ця функція стане додатковим захистом з’єднання WLAN.

Щоб скористатися подібним захистом, першим етапом необхідно включити фільтрацію адрес у верхній частині відкритого вікна.

Далі, вибрати вид фільтрації у вигляді заборони або дозволу, що підключаються. Нижче потрібно натиснути на панель «Додати».

Відкриється нове вікно інтерфейсу. Тут вписується адресапристрою, що слід дозволити або заборонити до підключення, нижче натискається функція «Зберегти».

НАСТРОЙКА WiFi РОУТЕРА С ТЕЛЕФОНА или планшета

Останній рядок у налаштуваннях Wi-Fi. «Статистика бездротового режиму» дозволяє визначити кількість підключених до мережі пристроїв і їх MAC-адреси для перевірки сторонніх приєднань.

З вищевказаного стає ясно, як налаштувати роутер без комп’ютера, зокрема бездротової режим. Далі розглянемо деякі важливі моменти, що вимагаються при експлуатації маршрутизатора.

Як налаштувати роутер через телефон на прикладі TP-Link

Сучасні гаджети мають широке функціональне призначення і для більшості поставлених завдань, таких як перегляд відео, проведення часу в соціальних мережах, прослуховування музики, можуть замінити ноутбуки, PC. Будь-смартфон дає можливість входу в Інтернет за допомогою бездротової технології, яке встановлюється пристроєм, що має назву. роутер (маршрутизатор). Після його придбання потрібно зробити деякі налаштування. У разі відсутності комп‘ютера розглянемо, як роутер можна налаштувати через телефон. Етапи цього процесу викладені на прикладі пристрою TP-LINK і смартфона на операційній системі Android.

Підключення пристрою до мережі

Якщо маршрутизатор новий, то його слід приєднати до кабелю провайдера, що надає послугу Інтернет. Для цього необхідно виконати послідовність дій:

 • На задній панелі знаходиться порт «WAN», пофарбований синім кольором. Вставити роз’єм кабелю в цю фішку.
 • З’єднати кабель живлення з роутером через спеціальний вхід харчування «Power» зліва від роз’єму «WAN».
 • Включити вилку живлення.
 • Якщо індикатори на корпусі не загорілися, то потрібно натиснути кнопку «ON / OFF» на задній панелі.

Після подачі живлення повинен засвітитися Wi-Fi (WLAN) мережі, що позначається так само, як в телефоні.

Вхід в інтерфейс роутера з телефону

Наступним етапом буде вхід в настройки смартфона і вмикати прийом WLAN-мережі.

Натискається розділ WLAN (Wi-Fi) і відкривається список маршрутизаторів користувачів, які знаходяться в зоні прийому смартфона. В основному це сусідські бездротові з’єднання. Необхідно знайти в цьому списку свій роутер. Зазвичай рівень сигналу підключається набагато вище, ніж інших із запропонованого списку, так як він розташований на найближчій відстані від телефону. Новий роутер часто позначений як ідентифікатор SSID Якщо їм вже користувалися, то може висвітитися присвоєне ім’я мережі.

При натисканні на рядок з ім’ям бездротової мережі свого роутера, вийде вікно, яке пропонує ввести пароль Wi-Fi-з’єднання.

Пароль для входу в Wi-Fi в новому роутере позначений на наклейці в нижній частині пристрою як PIN, там же ім’я та пароль для входу в інтерфейс роутера (зазвичай в обох випадках. admin), а також MAC-адресу.

КАК НАСТРОИТЬ WiFi РОУТЕР TP-Link ЧЕРЕЗ ТЕЛЕФОН

Після входу в бездротову мережу в смартфоні з’явиться постійний, що не миготливий значок WLAN.

Далі потрібно відкрити відповідний браузер без VPN і блокуючих плагінів. Google, Яндекс або інший. Набрати в верхньому рядку адреса: http://192.168.1.1. Натиснути введення. Адреси потрібно вводити точно, без пропусків або зайвих знаків.

Після цих дій через телефон відкривається інтерфейс маршрутизатора, і можна переходити до налаштувань роутера TP- Link.

У відкритому інтерфейсі відразу висвічується вікно введення логіна і пароля для входу в систему. У новому пристрої 2 рази вводиться слово «admin».

Якщо маршрутизатор вже експлуатувався і пароль для входу був змінений, то пристрій необхідно скинути на заводські настройки. Скидання на заводські настройки проводиться тривалим натисканням (10-12 сек) тонким предметом в роз’єм «RESET», розташований на задній частині корпусу з правого боку, поруч з роз’ємами для кабелів.

підключити, роутер, телефон

Щоб налаштувати роутер з телефону, слід уважно вводити символи під час набору пароля і не забувати, що ОС Android автоматично починає фразу з великої літери.

Налаштування мережі Інтернет

Після входу з’являється головна сторінка меню роутера. В першу чергу потрібно встановити Інтернет-з’єднання.

Для цього в лівій колонці натискається рядок «Network» або «Мережа» в залежності від мови інтерфейсу.

У списку вибирається рядок «WAN».

У вікні інтерфейсу потрібно вказати тип підключення, застосовуваний провайдером. Він повинен бути прописаний в договорі про надання послуги. Наприклад, з’єднання PPPoE використовують Дом.ру і Ростелеком, а L2TP. Білайн.

Дуже часто провайдерами застосовується DHCP- сервер (динамічне підключення), в якому IP-адреси змінюються через певний проміжок часу. Якщо постачальником послуг вказується фіксований IP-адреса, маска, DNS-сервер, то за списком натискається статичний IP-адресу, дані зберігаються натисканням на нижню панель «Зберегти».

При відкритті вікна налаштувань PPPoE, потрібно вказати ім’я користувача і пароль, прописані в договорі. Далі клікнути мишкою на нижню панель «Підключити» і ще нижче. «Зберегти». Аналогічно вказується ім’я та пароль для інших видів з’єднань (PPTP, L2TP).

Після настройки WAN мережі в смартфоні повинен з’явитися Інтернет. Наявність з’єднання швидко перевіряється відкриттям поштової скриньки або соцмереж.

Налаштування за допомогою системних інструментів

Функція «Системні інструменти» допомагає встановити часовий пояс, версію нового програмного забезпечення, зробити перезавантаження роутера так як не всі пристрої забезпечені кнопкою on / off, якій легко зробити перезавантаження, а вимикати харчування з розетки не завжди зручно.

READ  Як зробити телефон своїми руками

Щоб відкрити вікно установок часу клацає мишкою рядок «Системні інструменти».

З відкритих функцій вибирається «Налаштування часу».

У верхній частині вибирається часовий пояс. При бажанні галочкою включається функція літнього часу і прописується початок і кінець дії цього періоду. Всі дані зберігаються.

У списку системних інструментів є програмний скидання на заводські настройки. Зазвичай ним користуються при наявності помилок в роботі роутера, якщо не допомагає перезавантаження.

Рядок перезавантаження розташована нижче, її слід в першу чергу застосовувати в разі збоїв в роботі маршрутизатора.

Останнім важливим моментом є зміна пароля для входу в маршрутизатор, щоб сторонні люди і діти не мали допуск до його налаштувань. Для цього клацає в лівій колонці «Пароль».

Далі вписуються попередні версії імені та пароля (admin) і нові ім’я і пароль. Обов’язково натискається збереження.

В результаті налаштувати роутер з телефону можна, як і з комп’ютера, тільки за допомогою з’єднання WLAN.

Установка пароля на бездротову мережу

Налаштування Wi-Fi на роутері вимагає установку пароля. Це потрібно зробити в будь-якому випадку, через телефон ви налаштовуєте з’єднання або з PC.

 • У закладці «Wireless» вибираємо «Wireless_Security».
 • Помічаємо галочкою на кнопці «WPA / WPA-2». «Personal (Recommended)».
 • В поле «PSK_Password» необхідно вписати пароль. Його ви придумали самі і його потрібно запам’ятати, тому що вводити його доведеться кожного разу при новому підключенні. Вимоги до паролю важливо дотримуватися: більше 8 символів, використовувати великі і маленькі букви латиниці і цифри. Якщо пароль складний, то краще його записати. При його втраті доведеться скидати всі налаштування обладнання і починати все спочатку.

Як підключити Wi-Fi роутер через телефон

Бездротові мережі дали нам можливість мати доступ до безлімітного і швидкісного інтернету за допомогою мобільних пристроїв. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити про те, як підключити телефон до Wi-Fi роутера і описати, які казуси при цьому можуть нас чекати. Також ми розглянемо можливість віддаленого доступу на телефон через ноутбук або стаціонарний комп’ютер, якщо пристрої розташовано в одній мережі.

Заміна пароля доступу

Логін і пароль за замовчуванням для доступу в інтерфейс маршрутизатора краще змінити (зазвичай всюди стоїть admin. admin), адже безпека перш за все, інакше будь-який чужинець зможе зайти і змінити ваші настройки в своїх інтересах.

 • Закладка «System_Tools». «Password».
 • Спочатку вводимо старі логін і пароль, які стояли за замовчуванням, а потім задаємо нові, які відомі тільки вам.
 • Зберігаємо зміни, і система викидає нам вікно, в якому запитує ваші нові дані. Вводимо їх і потрапляємо в меню налаштувань, якщо все зробили правильно.
 • Залишилося виконати перезавантаження маршрутизатора. Цю дію можна зробити в розділі «System_Tools». Вибираємо кнопку «Reboot» і чекаємо, коли обладнання вийде з перезавантаження.

Віддалений доступ через Wi-Fi

Ще одна цікава можливість. підключення смартфона до комп’ютера через Wi-Fi роутер. Для цього обидва пристрої повинні бути в одній мережі, а на смартфоні потрібно встановити спеціальну програму. Це дає можливість без допомоги зайвих проводів мати доступ до файлів телефону. Ми продовжимо наводити приклади на підставі тієї ж ОС Android 5-й версії.

 • Для початку потрібно мати на телефоні програму ES провідник, яку можна завантажити з маркету.
 • Тепер підключаємо в мережу комп’ютер і телефон. Відкриваємо на телефоні провідник і робимо свайп зліва направо для відкриття меню. Тут нас цікавить підміню «Мережа».
 • У списку вибираємо «Віддалений доступ».
 • На наступній сторінці нас цікавить кнопка «Включити». Після натискання на неї з’явиться віконце з адресою. ця адреса нам знадобиться вже на комп’ютері.
 • Перейшовши на PC, відкриваємо «Мій комп’ютер» і зверху, за аналогією з браузером, знаходимо рядок для адреси. туди і вводимо значення адреси.
 • Після введення тиснемо на «Enter». і перед вами відкриється вміст телефону. Коли захочете перестати користуватися цією функцією, не забудьте в телефоні в меню провідника натиснути кнопку «Вимкнути» в настройках.

Тепер, коли ми розглянули, як підключити телефон до роутера через Wi-Fi, і навіть навчилися за допомогою цього віддалено отримувати доступ, ми розглянемо, які проблеми можуть виникати в ході підключення.

Налаштування

Нарешті беремо мобільний пристрій і читаємо, як налаштувати роутер через телефон. Зверніть увагу, що ми працюємо без мережевого кабелю, який називають патч-корд (він потрібен для з’єднання роутера з PC або ноутбуком). Заходимо в пошук бездротової мережі і в списку натискаємо на мережу нашої точки доступу. Підключення до неї поки має бути без пароля. У рідкісних випадках необхідний код, щоб увійти в обрану мережу. Його легко розшукати, так як він написаний на зворотному боці роутера.

Далі, на своєму пристрої включаємо будь-який браузер і в адресному рядку пишемо IP. за замовчуванням 192.168.1.1, або 192.168.0.1 і здійснюємо перехід. Адреса пристрою зазвичай можна знайти на приклеєною етикетці, яка висить на задній кришці.

Далі ми потрапляємо в меню налаштувань, або вискочить вікно з проханням ввести ім’я користувача і пароль. Зазвичай, логін і пароль стандартні. admin і admin. Вводимо їх і потрапляємо в веб-інтерфейс роутера. А далі йде звичайна настройка.

Краще відразу налаштувати маршрутизатор так, щоб він коректно працював з будь-яким інтернет-провайдером, отже, не було питань при з’єднанні з мережею і отриманні доступу до Wi-Fi для ваших девайсів. Щоб виконати це завдання, ми повинні знати кілька критеріїв, які нам може був повідомити інтернет-провайдер при підписанні документів на підключення інтернет-послуги.

По-перше, треба знати, за якою технологією вироблено підключення. Перерахуємо варіанти:

 • статичний (статичний) IP,
 • динамічний IP,
 • PPPoE,
 • PPTP,
 • L2TP.

Ця інформація є або в документації, що надається провайдером, або її можна запросити у техпідтримки по телефону «гарячої косильною волосіні».

Також необхідно дізнатися про здійснення прив’язки за унікальним ідентифікатором і попросити прив’язати порт до MAC-адресу вашого маршрутизатора. Дані можна знайти на наклейці внизу роутера.

Це дуже важливий нюанс при самостійному налаштуванні точки доступу. Якщо їм знехтувати, то наші пристрої хоч і будуть підключені до всесвітньої мережі, але самого виходу в інтернет вони не отримають.

Заміна пароля доступу

Логін і пароль за замовчуванням для доступу в інтерфейс маршрутизатора краще змінити (зазвичай всюди стоїть admin. admin), адже безпека перш за все, інакше будь-який чужинець зможе зайти і змінити ваші настройки в своїх інтересах.

 • Закладка «System_Tools». «Password».
 • Спочатку вводимо старі логін і пароль, які стояли за замовчуванням, а потім задаємо нові, які відомі тільки вам.
 • Зберігаємо зміни, і система викидає нам вікно, в якому запитує ваші нові дані. Вводимо їх і потрапляємо в меню налаштувань, якщо все зробили правильно.
 • Залишилося виконати перезавантаження маршрутизатора. Цю дію можна зробити в розділі «System_Tools». Вибираємо кнопку «Reboot» і чекаємо, коли обладнання вийде з перезавантаження.

ідентифікація мережі

Звернемо увагу, що наша мережа в варіанті за замовчуванням буде називатися стандартно (зазвичай ім’ям самого роутера).

Паролі не буде, мережа буде доступна для всіх, ніж ми і скористаємося для входу. Якщо таких мереж кілька, то щоб визначити до якої підключатися, використовуємо простий спосіб. Ми просто вимикаємо харчування на нашому пристрої, а потім знову включаємо його кнопкою або в розетку. Спостерігаємо яка мережа на час пропаде з нашого списку доступних підключень. Тепер ми будемо впевнені у виборі нашої мережі.

Якщо наш роутер вже був налаштований раніше, то необхідно виконати скидання налаштувань і потім продовжити. Виконати це просто. достатньо натиснути приблизно на 10 секунд маленьку кнопку з назвою «RESET» на даному маршрутизаторі.

Підключення “роутера

Давайте розберемося для початку, як підключати сам роутер. Спочатку потрібно підключити його до блоку живлення, який включаємо в розетку 220В. Потім підключіть інтернет кабель Ethernet, що йде від інтернет-провайдера, в порт WAN.

підключити, роутер, телефон

Не забуваємо повністю зібрати сам роутер, у нього можуть бути окремо антени в комплекті!

READ  Як підключити фітнес браслет Honor 5

Після підключення зовнішнього кабелю та електроживлення перевіряємо світлову індикацію на роутері. Якщо індикатори працюють, значить ми все зробили правильно. Якщо після включення приладу в мережу піктограми не загоряються, а все зібрано правильно, шукаємо кнопку харчування на корпусі приладу, можливо він включається таким чином. Якщо всі дії не привели до позитивного результату, то швидше за все обладнання несправне і його доведеться віддати в сервіс на ремонт.

Чи можна підключити інтернет без комп’ютера?

Так ось, якщо у вас немає ноутбука (PC), але ви хочете самі встановити роутер і налаштувати будинку Wi-Fi мережу, то це можна без проблем зробити з того ж планшета, або смартфона (телефону). Головне, що б пристрій могло підключиться до Wi-Fi мережі. Ваш планшет, або смартфон може працювати як на Android, так і на iOS.

Як оновити роутер через телефон?

Налаштування Wi-Fi на роутері з телефону або планшета

 • Перейдіть в розділ Бездротовий режим.
 • Змініть ім’я Wi-Fi мережі на своє.
 • натисніть Зберегти.
 • Підключіться до мережі з новим ім’ям, але використовуючи старий пароль (в нашому випадку пароль з наклейки).
 • Зайдіть в налаштування знову на ту саму адресу (наприклад, 192.168.0.1).

Що потрібно для того щоб підключити Wi-Fi?

 • Відкрийте папку «Мережеві підключення» (як зазначено вище) і двічі клацніть по значку «Бездротове мережеве з’єднання»:
 • Виберіть свою бездротову мережу (в нашому прикладі це мережа «QWERTY») і натисніть кнопку «Підключити»:
 • Двічі введіть ключ вашої точки доступу та натисніть кнопку «Підключити»:

Чи можна підключити телефон до роутера через USB?

Приклад підключення смартфона на ОС Android в режимі модема Підключіть телефон до USB-порту роутера за допомогою USB-кабелю. На телефоні ввімкніть мобільний Інтернет (в настройках ОС цей параметр називається «Дані», «Передача даних» або «Мобільна передача даних»). Потім включите режим «USB-модем».

Чи можна налаштувати Wi-Fi роутер через телефон?

Насправді, роутер легко можна налаштувати з планшета Android і iPad або телефону. також на Android або Apple iPhone. Втім, це можна зробити і з будь-якого іншого пристрою, де є екран, можливість підключитися по Wi-Fi і браузер.

Як правильно підключити модем до телефонної косильною волосіні?

Щоб підключити модем до телефонної розетки:

 • Вимкніть від неї телефонний провід.
 • Підключіть спліттер в звільнився роз’єм.
 • У порт «Phone» або «Tel» на сплітері вставте телефонний кабель.
 • До роз’єму «ADSL» підключіть провід з коробки з модемом.
 • Ethernet-кабель приєднайте до одного з LAN-портів модему.

Як роздавати інтернет з телефону на телефон?

Перед створенням інтернет трафік, потрібно:

 • Створити точку доступу, для цього перейти в Налаштування Бездротові мережі Ще Модем і точка доступу Точка доступу Wi-Fi.
 • Задати параметри точки доступу (SSID, Тип захисту і пароль).
 • На пристрої з Wi-Fi адаптером підключитися до точки доступу з заданим ім’ям і паролем.

Використання Windows 10 Mobile в якості бездротового маршрутизатора

Якщо у вас є старий телефон, який ви плануєте використовувати в якості бездротового маршрутизатора, це може бути Windows 10 Mobile.

 • Проведіть по екрану зверху вниз і натисніть і утримуйте Мобільна точка доступу.
 • Натисніть Поділитися моїми мобільними даними переключіться на На.
 • Переконайтеся, що Поділитися моїм підключенням для передачі мобільних даних налаштоване на Wi-Fi.
 • Натисніть Редагувати. щоб задати ім’я мережі і новий пароль.
 • Коли закінчите, торкніться Назад

У Windows 10 Mobile є можливість віддалено включити функцію мобільного точки доступу через Bluetooth.Для цього включіть Включити віддалено. Якщо ваше другий пристрій (наприклад, пульт дистанційного керування або гарнітура) підключено до вашого пристрою через Bluetooth, це спрацює.

Підключіть пристрої до домашньої мобільної мережі Wi-Fi

Налаштувавши смартфон як маршрутизатор Wi-Fi, ви будете готові до підключення устройств.Для досягнення найкращих результатів використовуйте якомога менше пристроїв. Пара планшетів або ноутбуків. хороша ідея; ігрова приставка, в меншій мірі.

Для цього просто підключіть їх, як до будь-якого іншого бездротового маршрутізатору.Будет відображено вказане вами широковещательное ім’я (SSID). Просто включите Wi-Fi на своєму пристрої, знайдіть SSID і введіть вказаний вами пароль.

Ще один крок!

Підтвердіть свою адресу електронної пошти в тільки що відправленому вам електронному листі.

Смартфон. кращий варіант для установки домашньої мережі?

За загальним визнанням, смартфон. тимчасове средство.В врешті-решт, вам доведеться перейти на підключення до Інтернету зі стандартним маршрутизатором. У всякому разі, так краще для телефону. Залишати телефон підключеним до електромережі для підтримки заряду погано впливає на акумулятор.

Також є обмеження на доступ до Інтернету, які можуть бути досягнуті, якщо ваш смартфон є вашим основним підключенням до Інтернету.Ітак, якою є відповідь?

Що ж, якщо ви не можете отримати кабельний Інтернет, то відповіддю може бути пакет мобільного Інтернету з виділеним маршрутизатором 4G або 5G.Ваше підключення до Інтернету буде доступно по повітрю, як і з мобільним Інтернетом, але підписка буде внутрішньої.

В іншому випадку просто використовуйте виділену мобільну точку доступа.Наш путівник по кращим мобільним точок доступу Wi-Fi допоможе вам на зв’язку.

Як відстежувати місце розташування стільникового телефону, використовуючи тільки номер телефону

Втратили телефон? Намагаєтеся знайти дитину або доглянути за ним? Ця програма може допомогти.

Про автора Крістіан Коулі (Опубліковано 1397 статей)

Заступник редактора з безпеки, Linux, DIY, програмування і технічним вопросам.Он також випускає The Really Useful Podcast і має великий досвід в підтримці настільних комп’ютерів і програмного забезпечення. Автор статті в журналі Linux Format, Крістіан. майстер Raspberry Pi, любитель Lego і фанат ретро-ігор.

Важливий момент при налаштуванні роутера по Wi-Fi мережі

В процесі настройки ви будете міняти різні параметри, в тому числі, настройки Wi-Fi мережі. В основному, це ім’я мережі і пароль. Так ось, коли ви поміняєте ім’я вашої Wi-Fi мережі, і встановіть пароль, то Ви зберегли і перезавантаження роутера, можуть виникнути проблеми з підключенням вашого планшета, або смартфона (з якого налаштовуєте) до вашої Wi-Fi мережі.

У будь-якому випадку, потрібно буде вручну, заново підключити пристрій до своєї мережі. А якщо це не вийде, будуть з’являтися якісь помилки типу “не вдалося підключиться”, то потрібно просто видалити мережу на вашому мобільному пристрої, і підключиться до неї заново.

На iPad, або iPhone просто натискаємо на потрібну мережу, і вибираємо “забути цю мережу”.

На Android пристроях натискаємо на потрібну нам мережу, і вибираємо “Видалити мережу”.

Після цього, підключіться до своєї мережі вказавши встановлений пароль.

Коли ви змінюєте параметри бездротової мережі в налаштуваннях роутера, то коригувати параметри потрібно буде на всіх підключених пристроях.

Налаштувати маршрутизатор з планшета, або того ж смартфона можна без проблем. Це не складніше, ніж настройка за допомогою комп’ютера. Задавайте питання, і діліться порадами в коментарях!

Ми приймаємо до оплати:

«Подарунковий сертифікат» від нашого Навчального Центру. це найкращий подарунок для тих, хто Вам доріг! Оплаті навчання і подаруйте Вашим рідним і близьким навчання за допомогою одного з курсів.

«Сертифікат на повторне навчання» дає можливість повторно пройти навчання в нашому навчальному центрі зі знижкою 1000 рублів!

Як використовувати свій телефон Android в якості бездротового маршрутизатора

Можливість використовувати свій телефон Android в якості маршрутизатора Wi-Fi може бути важливою функцією. Якщо ви сидите на вокзалі, хочете уникнути дорогих витрат на Wi-Fi в готелі або якщо у вас пропадає інтернет-з’єднання будинку, це неймовірно корисно.

Всього лише кілька разів клацнувши ви можете поділитися підключенням для передачі даних вашого телефону до ноутбука або планшету.В цьому керівництві ми покажемо вам, як ви можете використовувати свій телефон в якості маршрутизатора, а також як додатки віртуального маршрутизатора для Android можуть допомогти вам обійти обмеження оператора.

BETATECH.COM.UA 2021