Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити роутер до інтернету через телефон

Table of Contents

Налаштування роутера з телефону (Android, iPhone) по Wi-Fi без комп’ютера

Якщо веб-інтерфейс вашого роутера не адаптований під екрани мобільних пристроїв, використовуйте жест двома пальцями або подвійний тап для збільшення. Можливо, вам буде зручно розгорнути телефон на 90 градусів для маніпуляцій з сайтом налаштувань.

На деяких моделях маршрутизаторів присутній апаратний (тобто фізичний) вимикач Wi-Fi On-Off на корпусі. Переконайтеся, що він в положенні On (включено) перед початком (див. Скріншот нижче).

Як зайти в налаштування роутера з телефону

 • Підключіть кабель провайдера в порт маршрутизатора, який називається WAN або INTERNET. Часто він виділений особливим кольором і відрізняється від інших портів (LAN):
 • Увімкніть Wi-Fi на своєму телефоні. Для цього на iPhone потрібно перейти в «Налаштування», вибрати «Wi-Fi» і включити його: Хоча, на сучасних айфон Wi-Fi включений завжди за замовчуванням і цей пункт вам навряд чи знадобиться. В Android потягніть шторку, натисніть і утримуйте палець на значку Wi-Fi: і ​​так само переконайтеся, що він включений:

Як налаштувати роутер з телефону (Android, iPhone) по Wi-Fi

Знайома ситуація: ви принесли додому новий Wi-Fi роутер, вже передчуваєте, як зараз з’єднання з Інтернетом і будете дивитися фільми, спілкуватися з друзями і ділитися фотографіями, але ось незадачка: у вас немає ні комп’ютера, ні ноутбука, щоб налаштувати маршрутизатор звичним чином : через мережевий кабель (патч-корд). Але немає нічого неможливого!

Отже, вашій увазі пропонується докладна покрокова інструкція про те, як налаштувати роутер з телефону або планшета з Android, а також iPhone або iPad з Wi-Fi без кабелю. Процес описаний настільки детально, що мануал підійде як впевненим користувачам, так і новачкам. І, до речі, дані кроки також знадобляться для настройки маршрутизатора з нуля по Wi-Fi з ноутбука, де немає Ethernet порту як такого. наприклад, MacBook Air.

Звичайно, варто відмітити, що налаштувати роутер з телефону у вас вийде тільки в тому випадку, якщо він з коробки віщає в ефір Wi-Fi мережу. Але, як правило, у всіх сучасних моделях (по крайней мере, тих, які мені траплялися) мовлення бездротової мережі включено за замовчуванням.

Налаштування Wi-Fi на роутері з телефону або планшета

Після зміни таких параметрів як ім’я мережі, ключ безпеки мережі з телефону (iPhone або Android) вам доведеться кожного разу перепідключатися до мережі. Я рекомендую таку послідовність дій:

 • Перейдіть в розділ Бездротовий режим.
 • Змініть ім’я Wi-Fi мережі на своє.
 • натисніть Зберегти.
 • Підключіться до мережі з новим ім’ям, але використовуючи старий пароль (в нашому випадку пароль з наклейки).
 • Зайдіть в налаштування знову на ту саму адресу (наприклад, 192.168.0.1).
 • Зайдіть в розділ «Захист бездротового режиму».
 • Виберіть тип безпеки WPA2-PSK.
 • Встановіть алгоритм шифрування AES.
 • Введіть свій пароль PSK (він же «пароль на Wi-Fi» і «ключ безпеки бездротової мережі»):
 • Натисніть зберегти. Ви знову від’єднати від мережі.
 • На телефоні знайдіть в списку свою мережу. Натисніть на неї і введіть новий ключ, який ви тільки що встановили. На цьому етапі ви можете зіткнутися з помилкою, коли смартфон або планшет перестане підключатися до мережі і під її назвою буде написано «Збережено», «Аутентифікація» або «Помилка аутентифікації»:

У такому випадку виконайте довге натискання на ім’я Wi-Fi мережі і виберіть «Забути мережу» або «Видалити цю мережу»: При цьому профіль мережі зі старим паролем віддалиться з телефону, ви побачите пропозицію ввести пароль і зможете нормально підключитися:

Підключаємося до Wi-Fi за допомогою телефону

Бездротові мережі дали нам можливість мати доступ до безлімітного і швидкісного інтернету за допомогою мобільних пристроїв. Саме тому сьогодні ми вирішили поговорити про те, як підключити телефон до Wi-Fi роутера і описати, які казуси при цьому можуть нас чекати. Також ми розглянемо можливість віддаленого доступу на телефон через ноутбук або стаціонарний комп’ютер, якщо пристрої розташовано в одній мережі.

Проблеми під час з’єднання

Отже, давайте подивимося, чому телефон не вдалося підключитися до Wi-Fi роутера. Це може бути якийсь збій в програмній частині на тій чи іншій стороні, який лікується банальної перезавантаженням.

Якщо після неї нічого не змінилося, то цілком можливо, що ви не зовсім коректно вводите пароль або вам неправильно зробили настройку точки роздачі. Завжди уважно вводите пароль, стежте при цьому за регістром і мовою розкладки.

READ  Немає доступу до номера телефону інстаграм

До сих пір не можете увійти? Тут може бути два варіанти. або щось не так з телефоном, або з роутером. Потрібно перевірити телефон, спробувавши підключитися до будь-якої мережі і, якщо все відмінно, то справа в роутері: перевіряємо точку роздачі, намагаючись підключитися з іншого пристрою.

Якщо проблема вже в телефоні, то, можливо, вам доведеться похід в сервісний центр або скидання до заводських налаштувань, а якщо в роутері, то все той же скидання або покупка нової точки роздачі.

підключити, роутер, інтернету, телефон

Винятком може стати той рідкісний випадок, коли точка роздачі старого зразка і працює з телефоном на різних частотах, але тут і так зрозуміло, як потрібно вчинити.

Ми сподіваємося, що досить докладно розповіли вам, як підключити смартфон до роутера через Wi-Fi, і тепер у вас більше ніколи не виникне яких-небудь проблем з цією процедурою.

Віддалений доступ через Wi-Fi

Ще одна цікава можливість. підключення смартфона до комп’ютера через Wi-Fi роутер. Для цього обидва пристрої повинні бути в одній мережі, а на смартфоні потрібно встановити спеціальну програму. Це дає можливість без допомоги зайвих проводів мати доступ до файлів телефону. Ми продовжимо наводити приклади на підставі тієї ж ОС Android 5-й версії.

 • Для початку потрібно мати на телефоні програму ES провідник, яку можна завантажити з маркету.
 • Тепер підключаємо в мережу комп’ютер і телефон. Відкриваємо на телефоні провідник і робимо свайп зліва направо для відкриття меню. Тут нас цікавить підміню «Мережа».
 • У списку вибираємо «Віддалений доступ».
 • На наступній сторінці нас цікавить кнопка «Включити». Після натискання на неї з’явиться віконце з адресою. ця адреса нам знадобиться вже на комп’ютері.
 • Перейшовши на PC, відкриваємо «Мій комп’ютер» і зверху, за аналогією з браузером, знаходимо рядок для адреси. туди і вводимо значення адреси.
 • Після введення тиснемо на «Enter». і перед вами відкриється вміст телефону. Коли захочете перестати користуватися цією функцією, не забудьте в телефоні в меню провідника натиснути кнопку «Вимкнути» в настройках.

Тепер, коли ми розглянули, як підключити телефон до роутера через Wi-Fi, і навіть навчилися за допомогою цього віддалено отримувати доступ, ми розглянемо, які проблеми можуть виникати в ході підключення. У пошуках переваг, багато любителів ставок на спорт звертають увагу на валюту, яка може бути використана для управління балансом. Заряджаючи ставочку в Пін Ап бет. роблячи депозит в біткоіни. З самої реєстрації вказавши дану валюту, стабільно поповнюю і виводжу саме ці віртуальні гроші. Серед просунутих інтернет-користувачів, багато з яких давно Майні крипто-валюту, така можливість значно підвищує затребуваність цього майданчика.

підключення

В першу чергу ми, звичайно ж, обговоримо безпосередньо саме підключення. На даний момент кожен, навіть найдешевший телефон має бездротової адаптер. В основному зараз в ходу саме телефони з операційною системою Android, на прикладі якої ми і покажемо, як підключити смартфон до Wi-Fi роутера.

 • Перед тим як пробувати підключитися, природно, потрібно підключити точку роздачі і налаштувати її при необхідності. Якщо ж все це вже було зроблено одного разу, то тепер просто залишається включити роутер і почекати, поки пройде завантаження. Далі ми вже будемо проводити саме підключення до роутера телефону.
 • Розблокуємо і на головному екрані знаходимо значок налаштувань або меню і вже в ньому.Настройка: у всіх може бути по-різному, так як зараз існує безліч оболонок від різних фірм. На скріншоті показана послідовність на чистому Android 5-й версії.
 • Всередині нас цікавить пункт з написом Wi-Fi. Там ми можемо знайти перемикач, який і активує адаптер на телефоні.
 • Після натискання на цей перемикач перед вами відкриється список мереж, з якими можливе підключення смартфона до інтернету через Wi-Fi роутер.
 • Вибравши одну з мереж, вам доведеться ввести пароль, що захищає її. Якщо ви ще не в курсі, який у вас пароль, то можна подивитися це на коробці з під роутера або ж на наклейці самого пристрою. Далі з’явиться повідомлення про те, що підключення пройшло успішно і тепер можна користуватися інтернетом.

ХауТу: Как Настроить Wi-Fi роутер самому

У деяких включення / вимикання знаходиться за замовчуванням на одному з перемикачів в так званій шторкою, яка викликається свайпом зверху вниз на головному екрані.

Це і є єдиний і правильний спосіб, як підключити телефон до Wi-Fi роутера.

Як роздати Wi-Fi з Андроїда

Працюю приватним комп’ютерним майстром. Професійно займаюся ремонтом комп’ютерів більше 12 років, як любитель з 90-х років. Два роки пропрацював керівником сервісного центру, що спеціалізується на підключенні абонентів до інтернету та комп’ютерної допомоги.

Як підключити Wi-Fi на iPhone

ВАЖЛИВО! Перед тим, як налаштувати телефон, спочатку перевірте, чи перебуваєте в зоні дії того чи іншого бездротового Wi-Fi з’єднання. Можна скористатися домашнім Wi-Fi, а можна підключити iPhone до безкоштовних мереж, наприклад, в кафе або торгових центрах.

 • Заходимо на домашній екран і переходимо в меню «Налаштування».
 • Шукаємо рядок «Wi-Fi» і включаємо опцію.
 • Потім автоматично буде запущений пошук доступних Wi-Fi.
 • Вибираємо назву і підключаємося.
READ  Як увійти в WhatsApp з іншого телефону

Даний спосіб підійде для підключення до незахищених роутера, наприклад, в громадських місцях.

Якщо ви підключаєтеся до захищеного Wi-Fi, то послідовність буде дещо інша:

 • Відкриваємо меню «Налаштування».
 • Шукаємо рядок «Wi-Fi» і включаємо опцію.
 • Після автоматичного пошуку Wi-Fi вибираємо потрібну точку доступу.
 • Вводимо пароль і тиснемо «Підключити».

Якщо таким чином не вдається підключити телефон до Wi-Fi, значить, ви вводите невірний пароль. Для того, щоб дізнатися вірний, зверніться до адміністратора Wi-Fi.

НЕ ЗАБУДЬТЕ! Щоб підключити телефон до захищеного Wi-Fi необхідно знати пароль, поруч з такими сполуками відображається значок «замок».

Також бувають ситуації, коли потрібно підключити телефон до прихованої точки доступу, яка не відображається в загальному списку. Щоб підключити смартфон, потрібно знати точну назву Wi-Fi:

Как подключить и настроить wi-fi роутер. Настройка wifi роутера tp link

 • Відкриваємо меню «Налаштування».
 • Шукаємо рядок «Wi-Fi» і включаємо опцію.
 • Натискаємо «Інша» і вводимо точну назву.
 • Тиснемо «Безпека».
 • Після цього потрібно вибрати тип захисту, як це показано на ілюстрації нижче.
 • Повертаємося до пункту «Інша мережа» і вводимо пароль.
 • Натискаємо «Підключити».

Найпоширеніші проблеми, при спробі підключити телефон на iOS до Wi-Fi

Дуже часто буває так, що начебто зробили правильно і слідували інструкції, але тим не менше не виходить підключити телефону з операційною системою iOS до Wi-Fi. Не варто впадати у відчай, і думати, що приказка «Техніка в руках мавпи шматок залізо» про вас. Швидше за все, справа не в якомусь технічний збій.

Якщо не вдається підключити телефон до Wi-Fi, зробіть наступне:

 • Перевірте підключення маршрутизатора. А також переконайтеся, що ви в зоні дії.
 • Перевірте, що на вашому смартфоні включена опція Wi-Fi. Зайдіть в «Налаштування», далі в «Wi-Fi». Якщо навпаки бажаного імені стоїть синій галочка, це означає, що підключення в телефоні виконано і неполадки спостерігаються в роутері.
 • Якщо ви хочете підключити телефон до Wi-Fi вдома, то перевірте, чи правильно подсоеденени кабелі і коректно налаштований роутер.
 • Перезавантажте телефон, що працює на iOS, і заново налаштуйте його.
 • Перезавантажте роутер і також заново налаштуйте його.

Якщо нічого не допомагає, спробуйте зробити наступне:

 • Якщо ви намагаєтеся підключити смартфон в громадському місці, зверніться до працівника закладу та попросіть його налаштувати Wi-Fi.
 • Перевірте підключення на інших пристроях, наприклад, на ноутбуці, або запитайте у інших, чи працює інтернет у них. Якщо на інших пристроях також немає підключення, значить проблеми з інтернет-провайдером. Зверніться в компанію, постачальнику інтернету.
 • Спробуйте виконати підключення в іншому місці або до іншого Wi-Fi. Якщо спроби безуспішні, звернути в сервісний центр для перевірки вашого iPhone.
 • Встановіть більш сучасну версію прошивки роутера і перевірте, щоб ваш смартфон був в переліку підтримуваних пристроїв.

Настройка wifi роутера за 8 минут

Як налаштувати Wi-Fi на Android вручну, якщо приховано підключення до роутера

Як і в першому методі, спочатку нам потрібно включити адаптер. Але перераховані вище методи для цього нам не підходять. Міняємо стратегію: спочатку заходимо в «Налаштування». А ось потім вже діємо в залежності від версії телефону. Знаходимо пункт «Wi- Fi» і відкриваємо його меню. Включаємо адаптер. Якщо у вас більш рання модель, то знайдіть пункт «Безпровідні мережі» і виберіть «Налаштування Wi-Fi». Переводимо адаптер у включений стан.

підключити, роутер, інтернету, телефон

Далі переходимо до ручного пошуку доступних підключень: вам буде запропоновано перелік точок доступу, які були знайдені автоматично. Якщо здійснюється підключення до прихованої мережі, натисніть «Додати Wi-Fi»:

Вводимо точне найменування прихованої точки доступу (SSID) і переходимо до безпеки, як на ілюстрації нижче:

ВАЖЛИВО! Введене назву має збігатися з назвою, яка зазначена в маршрутизаторі.

Як підключити Android до Wi-Fi

Багато хто вважає, що налаштувати iPhone дійсно заняття не з простих. З цим твердженням мало хто буде сперечатися. Але от щодо Android багато хто вважає, що це легкі у використанні смартфони, з якими розбереться навіть дитина. Однак за фактом при спробі налаштувати Wi-Fi тут можуть виникнути деякі складності.

Взагалі, популярність Android зростає з кожним днем. Напевно, вже немає людини, якій би не мав в арсеналі побутової техніки смартфона або планшета з операційною системою Android. Навіть найменші дітки сьогодні активно використовують ці гаджети замість звичних іграшок, ляльок, машинок і т.д. Але при цьому мало хто знає, як правильно налаштувати Wi-Fi.

Варто один раз підключити смартфон і надалі смартфон буде самостійно здійснює підключення до Wi-Fi. Але не рідко можна спостерігати ситуації, коли необхідно налаштувати Android вручну.

Для наочної ілюстрації будемо використовувати смартфон LG G4 з версією операційної системи Android 5.1. Однак модель не має значення, смартфони Android практично однакові.

Перед тим як почати налаштовувати Android потрібно встановити Wi-Fi, включивши адаптер. Включення адаптера проводиться двома способами:

 • Через панель інструментів.
 • Через параметри пристрою.

Перший метод дає змогу зручніше: проводимо пальцем по екрану (зверху вниз) і бачимо панель інструментів, як на малюнку:

Шукаємо кнопку Wi-Fi з відповідним значком. Натискаємо на неї і, таким чином активуємо модель Вай- Фай.

Після цього запускається пошук системою доступних бездротових мереж і на екрані з’являється ось такий список:

READ  Як підключити телевізор до вай фаю телефону

Вибираємо потрібну і підключаємося. Якщо вона захищена паролем, вводимо комбінацію знаків і натискаємо «Підключити». Весь процес автоматизований і не займе багато часу.

Інше питання, якщо в параметрах роутера приховано підключення або функція DHCP відключена. Тоді потрібно налаштувати Android вручну.

Як налаштувати Wi- Fi на Android вручну. якщо функція DHCP відключена

Для того, щоб додати нове підключення роутера, у якого відключена функція DHCP, в рядку «Підключити додаткові параметри» ставимо галочку. Далі з’явиться можливість самостійно ввести IP-адресу, проксі-сервер та інші відомості. Щоб ввести IP-адресу та інші дані, виберіть значення «Статичний» в пункті «Параметри IP». Заповнюємо з’явилися рядки даними про роутере і почати «Зберегти» або «Ок».

Як ви бачите, особливих професійних знань і навичок не потрібно, процес простий і зрозумілий. Якщо слідувати представленої інструкції і робити все правильно, вам вдасться налаштувати Android або iPhone в лічені хвилини. Сподіваємося, дана стаття допомогла вам.

Як підключити телефон до роутера через WI-FI?

Звичайно, мобільний інтернет. досить-таки корисна технологія, що дозволяє підключатися до всесвітньої мережі практично в будь-якій точці планети. Ось тільки для домашнього користування 4G стандарт зв’язку далеко не завжди зручний і вигідний, особливо якщо у абонента при цьому встановлений якісний сучасний маршрутизатор.

І в даній статті ми розберемо, як підключити телефон до роутера, і чим домашній WI-FI інтернет вигідніше «класичного» мобільного підключення.

При цьому відразу «позбудемося» від кількох поширених помилок:

підключити, роутер, інтернету, телефон
 • – по-перше, підключити до мережі WI-FI можна практично будь-який сучасний телефон: успішність даної операції жодним чином не залежить від виробника гаджета (Samsung це, Nokia, fly, LG або простенький алкатель) або його зовнішнього вигляду ( «класичний» кнопковий телефон або сучасний сенсор);
 • – по-друге, підключення «мобільного» Wi-Fi також не залежить від постачальника інтернету: якщо WI-FI точка доступу існує, значить, можна з’єднуватися. А хто забезпечує даний ресурс: Ростелеком, МТС, byfly або сусід-мільйонер. значення не має.
 • – і нарешті, встановлена ​​на стільниковому телефоні операційна система (Android, Windows Phone або iOS) впливає тільки на спосіб настройки підключення до локальної мережі.

Як підключити iOS телефон до WI-FI модему?

Для настройки підключення до WI-FI точки доступу на ОС iOS спершу необхідно зайти в головне меню і вибрати там підрозділ «Налаштування».

Далі виберіть «Основні». “Мережа”. «Wi-Fi».

Встановіть сенсорний повзунок в положення «ON» для пошуку доступних WI-FI точок доступу.

Зі списку мереж, виберіть вашу домашню мережу і введіть аутентифікаційні дані.

Якщо все вказано правильно, надалі ваш телефон буде автоматично підключатися до домашньої Wi-Fi мережі.

Як підключити WI-FI на телефоні Android?

Підключення Android-пристроїв здійснюється практично однаково для всіх моделей телефонів і смартфонів: відмінності не істотні.

Для підключення WI-FI спершу необхідно розблокувати пристрій та перейти в головне меню.

Далі в списку значків шукаємо «Налаштування» (значок зазвичай виглядає як шестерня, або панель з горизонтальними повзунками) і переходимо в налаштування ОС.

В даному вікні перед вами з’явиться основне Настроювальна меню: тут (зазвичай перший пункт) розташовані налаштування Wi-Fi. перейдіть в підменю Wi-Fi.

(Для більш «старих» версій Android спершу необхідно зайти в «Бездротові мережі» і вибрати там «Налаштування Wi-Fi»)

 • – якщо Wi-Fi-адаптер включений. відобразяться доступні для підключення мережі;
 • – якщо модуль Wi-Fi вимкнений, то система запропонує вам включити Wi-Fi для перегляду доступних мережевих підключень. Підключити адаптер можна повзунком (зазвичай, у правому верхньому кутку. см. Картинку).

Виберіть зі списку потрібну вам мережу, і в діалоговому вікні напишіть пароль для доступу до даної мережі.

У разі якщо ви неправильно ввели пароль і підключення до бездротової мережі не відбулося. натисніть на цю мережу ще раз і в діалоговому вікні вкажіть «Забути», після чого слід вдруге ввести потрібні аутентифікаційні дані.

То який телефон можна підключити до роутера через WI-FI?

Правильна відповідь: телефон, в апаратну складову якого входить спеціальний WI-FI-модуль.

Про наявність такого свідчить напис Wi-Fi на упаковці девайса або відповідне згадування в інструкції користувача.

Чим WI-FI інтернет на телефоні краще 4G підключення?

 • – Вигода: навіщо додатково оплачувати мобільний трафік, коли є «вільний» домашній інтернет?
 • – «безлимитка»: при WI-FI-підключенні до інтернету вам не доведеться «рахувати» витрачені мегабайти.
 • – «Незалежність» від стільникових операторів: при відсутності сигналу мобільний зв’язку можна спокійно користуватися інтернетом (на деяких пристроях навіть з відсутньою SIM-картою).
 • – Економія заряду батареї: Wi-Fi додаток менш енергоємне, ніж робота в мережі LTE або 3G, тому при роботі з Wi-Fi батарея розряджається повільніше.

Розглянемо докладніше, як підключити інтернет в телефоні через роутер на основних мобільних ОС.

Як можна підключити WI-FI на телефоні з ОС Windows Phone.

Підключення таких телефонів практично ідентично налаштуванню Wi-Fi на пристроях Android.

Єдина відмінність тут. візуальне оформлення інтерфейсу меню.

Знайдіть в меню «Налаштування», далі перейдіть в підменю «Wi-Fi» і виберіть тут цікаву для вас мережу.

При необхідності введіть пароль для підключення до Wi-Fi. телефон готовий до роботи в домашній мережі.

BETATECH.COM.UA 2021