Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити самокат Xiaomi до телефону

Table of Contents

Як підключити Xiaomi Mi Watch до iPhone

Досить складне завдання, якщо чесно. Для цього доведеться витратити досить багато нервів і кмітливості, але кінцевий результат коштує того, щоб мучитися з цієї досить незрозумілою задачкою підключення iPhone до Smart-годинах Xiaomi Mi Watch.

Важливо! Перед тим, як почати підключати Xiaomi Mi Watch до iPhone, вам потрібно завантажити додаток «WearOS» від Google (завантажити в App Store можна за цим посиланням). Тільки після цього можна переходити до налаштування самого годинника.

Щоб підключити Xiaomi Mi Watch до iPhone вам потрібно:

Взяти годинник в руки і затиснути колесо включення.

Далі вам «вискочить» вікно з купою ієрогліфів. Просто натискайте сині кнопки, переходячи далі. По суті. це призначене для користувача угода про конфіденційність, але якщо ви не натиснете «Підтвердити» вас не перенаправляють до наступного пункту.

Далі на екрані годин повинен з’явиться QR-код. Його можете не сканувати, бо користі від нього мало.

На iPhone відкриваєте додаток «WearOS», яке раніше скачали.

Свайпаете вправо і вибираєте на вкладці «Підключити новий годинник».

iPhone почне пошук Smart-годин. У нас це зайняло кілька секунд, але, якщо у вас не виявляє ваші Xiaomi Mi Watch спробуйте відключити Bluetooth, а потім включити його знову і повторити спробу.

На екрані має з’явиться назва ваших Mi Watch

Тикаємо на нього, якщо знайшли. Якщо немає. повторюємо пошук.

Підтверджуємо запит на створення пари з Mi Watch.

Ще раз підтверджуємо свою дію, коли на екрані iPhone і Mi Watch з’явиться код.

Зараз у вас повинні запросити пароль на підключення до Wi-Fi. Вводимо його, підключаємося.

Якщо все зроблено правильно. на екрані годин повинні горіти білі ієрогліфи «Завантаження», а iPhone повинен видати заголовок «Майже готово» і прогружаются годинник.

У нас завантаження Smart-годин зайняла не більше двох хвилин, далі висвітилося вікно «Все готово», а на годиннику з’явився жест з рукою, яка за ідеєю повинна б провести вам коротку інструкцію про те, як користуватися годинником.

Можете не «тапа» по годинах, особливо нічого не станеться. Просто натисніть на колесо, щоб повернутися на головний екран.

По суті. це все. Тепер годинник підвантажують циферблати, працюють, Коннект з iPhone і ними можна користуватися. Але, якщо ви хочете включити англійську мову на Smart-годинах Xiaomi Mi Watch, потрібно ще трохи часу і кілька кроків.

Як підключити Xiaomi Mi Watch до iPhone

Розповідаємо про те, як швидко і без проблем підключити Smart-годинник Xiaomi Mi Watch до iPhone і частково перевести китайську мову їх інтерфейсу на англійську.

Якщо ви думаєте про покупку новинки Smart-годин Xiaomi Mi Watch або вже стали володарем цих китайських красенів, про які всі говорили «вбивці Apple Watch», вам неодмінно буде цікаво як підключити розумні годинник до свого смартфону.

Вся правда про підключення Xiaomi Mi Watch

Годинники, зарядка, красива упаковка, папірці. ось що вас чекає після розпакування. Ну, здається. стандартний набір для комплектації Smart-годин, але не тут-то було. Тому що Xiaomi не тільки забули покласти в комплект англійську інструкцію, але і не вказали те, що підключити годинник до iPhone і Android потрібно не через «влиті» додаток, а через прогу «WearOS» від Google.

Активация электросамоката Xiaomi mi electric scooter s1 / Как убрать писк

Нам взагалі не вдалося підключити Smart-годинник Xiaomi Mi Watch до рідного Android-пристрою Xiaomi, так що, якщо зумієте це зробити. дайте знати.

Якщо ви починаєте підключати Smart-годинник Xiaomi Mi Watch через відскановане по QR-коду додаток, то так і залишитеся з ієрогліфами, прибрати які просто неможливо. Тому, краще коректний, щоб зберегти собі нерви і час.

Як включити англійська мова на Xiaomi Mi Watch

Все вірно. стандартні Smart-годинник Xiaomi Mi Watch з заводу йдуть на китайській мові, який змінити майже неможливо. Але, а що, якщо трохи обійти систему?

Щоб включити англійську мову на Xiaomi Mi Watch вам потрібно зробити наступне:

Відкриття програми «Налаштування» на вашому iPhone

Далі перегорнути вниз і відкрити вкладку «Основні»

Далі потрібно змінити «Мова iPhone» на англійську. Для цього потрібно просто вибрати «Мова iPhone» і вибрати «English» в меню.

Повертаємося в наш додаток «WearOS»

Годинник повинен відключитися від iPhone. це норма, їм просто потрібен час, щоб зрозуміти, що з ними відбувається і чому пристрій, який тільки що було російським / українським раптом стало англійським.

Через кілька секунд ви побачите напис «Connected» зверху. годинник підключилися.

Тепер все управління в додатку «WearOS» англійською мовою.

Годинники теж повинні переключитися на англійську.

Важливо! Ваші Smart-годинник Xiaomi Mi Watch не стануть повністю англійськими навіть після цього перемикання. Скільки ми не намагалися домогтися «чистого» ефекту у нас це не вийшло, тому що, то там. то тут в годиннику «проскакували» ієрогліфи. Але тепер Xiaomi Mi Watch можна користуватися, а коли прогрузити циферблати можна і видозмінювати теми, налаштовувати під себе.

В основному. це все, що ви можете зробити з вашими Smart-годинами Xiaomi Mi Watch до виходу глобальної версії. Також не забувайте, що ви завжди можете звернутися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру iLab.

Як підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону

Компанія Xiaomi займається виробництвом великої кількості гаджетів, починаючи від смартфонів і закінчуючи розумними кросівками. Останнім часом виробник активно займається виготовленням бездротових навушників, які вже користуються величезною популярністю серед користувачів.

Після покупки нової гарнітури багато людей цікавляться, як підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону. Насправді в цьому немає нічого складно, а на всю первинну настройку піде кілька хвилин. Зараз ми детально розповімо про послідовність підключення, а також розглянемо можливі проблеми.

Чи не працює один навушник

Другий за поширеністю є проблема, в результаті якої звук подається лише в одному з навушників. Найчастіше це викликано тим, що акумулятор одного з бездротових навушників повністю розряджений. Зрозуміти це можна по індикатору: якщо він синій, то все в порядку, а якщо червоний. то гарнітура розряджена.

Також не можна виключати того, що навушники не можуть створити пару між собою. Зазвичай це відбувається через системної помилки, але зустрічаються і механічні поломки. Щоб усунути цю проблему потрібно виконати наступні дії:

 • Повністю виключаємо кожен з навушників, виконавши тривале натискання по сенсорній панелі. Світлові індикатори повинні мигати червоним кольором. Знову натискаємо на кнопку на гарнітурі і чекаємо приблизно 30-50 секунд. Після появи двох швидких спалахів перестаємо натискати і просто чекаємо, поки індикатори взагалі перестануть горіти.
 • Розміщуємо навушники в кейс для зарядки на 5 секунд, а після одночасно їх виймаємо. Після такої маніпуляції навушники повинні створити пару між собою.
 • Пробуємо підключити гарнітуру до смартфону. Якщо вона визначається смартфоном як два різних пристрої, то першим ділом підключаємося до правого навушника. При успішному завершення натискаємо на кнопку на лівому навушнику.

Також існує інший спосіб, що дозволяє створити пару між кожним з навушників:

 • Розміщуємо навушники в кейс і перевіряємо, щоб вони були повністю заряджені.
 • Виймаємо один з навушників, причому неважливо правий або лівий.
 • Очікуємо автоматичного включення гарнітури, а після відключаємо її тривалим натисканням (30-50 секунд).
 • Натискаємо по сенсорній панелі до появи червоного індикатора.
 • Виймаємо другий навушник і проробляємо аналогічні дії. Найважливіше. це дотримуватися сувору послідовність.
 • Розміщуємо гарнітуру назад в кейс. На кожному з навушників повинен світитися червоний світлодіод.

Після виконання таких дій навушники повинні працювати разом без будь-яких проблем.

Проблеми з підключенням до телефону

Незважаючи на всю простоту підключення непідготовлений користувач може зіткнутися з деякими проблемами. Практично завжди ситуація вирішується після виконання нескладних дій, які детально описані далі.

Якщо бездротові навушники Xiaomi не підключаються до телефону, то швидше за все проблема криється не в самій гарнітурі, а в системну помилку смартфона. Пропонуємо ознайомитися з основними варіантами усунення збою:

 • Спробуйте перезавантажити смартфон, попередньо відключивши Bluetooth. Як показує практика, після подібної дії безліч помилок з невідомої причини зникає.
 • Тимчасово вимкніть навушники, утримавши палець на сенсорній або механічної кнопці протягом 4-5 секунд. Зверніть увагу, що необхідно не просто перевести гарнітуру в режим очікування, а повністю її вимкнути.
 • Спробуйте підключити бездротові навушники до іншого смартфону. Якщо завдання здійсненна, то проблема точно криється в телефоні.

На що точно можна не звертати увагу при пошуку вирішення проблеми, так це на версію Bluetooth. Якщо навушники працюють з Bluetooth 5.0, а телефон підтримує лише Bluetooth 4.0, то ніяких перешкод до підключення бути не може. Обмеження тільки можуть накладатися на відстань безперебійної дії гарнітури.

Як налаштувати бездротові навушники Xiaomi

Перед початком підключення навушників Xiaomi до телефону необхідно переконатися, що гарнітура повністю заряджена. Для цього достатньо подивитися на колір індикатора, розташований на кожному з навушників. Зазвичай, якщо світлодіод моргає синім кольором, то акумулятор повністю заряджений, якщо червоним. навпаки розряджений.

Компанія Xiaomi випускає безліч різновидів бездротових навушників: Redmi AirDots, Mi True Wireless Earbuds, Mi Collar і Mi Sport. Також можна знайти і інші види, які від попередньої версії будуть відрізнятися припискою PRO. Залежно від моделі гарнітури принцип підключення та налаштування може відрізнятися, тому попередньо з йде в комплекті інструкцією. Але, як правило, для підключення бездротових навушників Xiaomi до телефону потрібно виконати наступне:

 • Включаємо навушники натисканням по сенсорної або механічної кнопці.
 • Після цього ще раз натискаємо кнопку і утримуємо її поки не з’явиться звуковий сигнал, що повідомляє про готовність до підключення.
 • Переходимо в налаштування телефону і включаємо Bluetooth.
 • Чекаємо, доки пристрій відобразиться в списку доступних пристроїв. Якщо нічого не з’являється, то можна натиснути на кнопку «Оновити». Також переконайтеся, що на кожному з навушників блимає синій індикатор.
 • Натискаємо по моделі навушників в списку і чекаємо сполучення. У який з’явився на екрані вікні необхідно вибрати «Прийняти».
READ  Як дізнатися номер телефону актив

Тепер при включенні Bluetooth бездротові навушники автоматично будуть підключатися до телефону. Щоб скасувати постійне сполучення необхідно виконати такі дії:

 • Натискаємо за назвою гарнітури в списку підключених пристроїв.
 • На сторінці, натискаємо на кнопку «Скасувати сполучення».

Щоб навушники знову відобразилися в списку необхідно виконати дії по підключення заново.

Проблеми з зарядкою

Проблеми з зарядкою бездротових навушників Xiaomi досить поширені, і в більшості випадків з ними можна справитися в домашніх умовах. З основними причинами і варіантами усунення збою можна ознайомитися нижче:

Таким чином, підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону можна за кілька хвилин. Причому не важливо, яка операційна система встановлена ​​на вашому смартфоні. Гарнітура коректно працює як з iPhone, так і з пристроями на Android.

підключаємо ваги

У загальних рисах принцип взаємодії розумних зважують механізмів зі смартфоном ми вже описали. Тепер про все по порядку і більш детально про те, як налаштувати розумні ваги Xiaomi.

 • після розпакування девайса необхідно встановити 4 батарейки формату АА в відсік на нижній стороні;
 • тепер нам потрібно в смартфоні зайти в додаток “Play Маркет” і знайти програму “Mi Fit” від компанії “Xiaomi Technology”;
 • викачуємо;
 • встановіть програму на свій смартфон, у якого версія Bluetooth не нижче 4.0 з операційною системою Android від версії 4.0, або iPhone на iOS від версії 7.0 російською мовою;
 • після установки додатка для використання необхідно його запустити і завести свій Mi-аккаунт, якщо раніше його не було;
 • на вкладці вибору пристрою для синхронізації потрібен пункт “Body Fast Scale / Scale”;
 • на екрані смартфона повинні будуть з’явитися короткі інструкції. що робити далі і як налаштувати розумні ваги.

Необхідно буде встати на зважувальне пристрій. Почнеться процес синхронізації Xiaomi Mi Scale в додатку “Mi Fit”.

Ваша маса тіла буде розрахована моментально. Залишається отриману інформацію записати в пам’ять Mi Fit після цього буде створена обліковий запис. Якщо обліковий запис було створено раніше, потрібно просто увійти в додаток під своїм Google-аккаунтом.

Після входу вводимо всі необхідні дані, які запросить програма.

Якщо ви хочете щоб пристроєм користувалася вся сім’я, процедуру реєстрації для кожного члена сім’ї треба пройти окремо.

Тепер, після того як всі потрібні дані є і обидва пристрої вдалося синхронізувати, вся інша інформація з датчиків підлогових ваг буде надходити на смартфон автоматично. Але не забувайте, що за допомогою технології Bluetooth дальність виявлення обмежена 10 метрами.

Тепер можна повторити процедуру встати для зважування ще раз на майданчик і пристрій може вам видати всю інформацію про стан вашого тіла.

Про інших вагах від Xiaomi

На даний момент є дві модифікації розумних ваг під брендом Mi, які підключаються до смартфону:

 • Mi Body Composition Scale (LPN4008CN). Можуть автоматично визначити дорослої людини і дитини. Девайсом користується кожен член сім’ї. Результати вимірювань на 16 користувачів будуть зберігатися окремо.
 • Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 (NUN4049CN). Дисплей активується автоматично, як тільки користувач встав на платформу. Зображення досить чітке, а вбудований датчик освітленості автоматично відрегулює яскравість цифр для зручності читання з висоти людського зросту.

Якщо вас цікавить можливість користуватися тільки вагами:

 • Mi Smart Scale.
 • Mi Smart Scale 2.

Короткий огляд

Верхня площадка виконана із загартованого скла, настільки міцного, що може витримати випадкове падіння з невеликої висоти.

По центру виробники помістили логотип своєї компанії. По кутах видно металеві кружки. Саме на них і потрібно вставати при зважуванні. Так можна домогтися більш точних свідчень.

Для зниження ризику нанесення випадкової травми у приладу закруглені кути.

Ваги досить компактні і при розмірі 30 × 30 см і висоті в 2.5 см багато місця в кімнатному просторі не займуть.

Вся інформація про поточний стан “пацієнта” знімається з ніжок для зважування. Вони. датчики цього пристрою. Саме тому рекомендується вставати при зважуванні на спеціальні гуртки на вагах. Так реалізована можливість розподілити вагу на все ніжки.

Інформація про зважуванні відображається на яскравому цифровому дисплеї.

Це практично все, що можна сказати про процедуру зважування.

Але функціонал приладів розумних ваг Xiaomi можна значно розширити, якщо завантажити з інтернету і встановити на свій смартфон додаток Mi Fit.

Щоб провести сполучення і смартфона, і для зважування пристрої, активуємо режим “Bluetooth” на пристрої і встаємо на ваги. І на ваговому девайсе і на смартфоні з’явиться інформація про вашу вагу. Ця програма буде справно працювати з аналогічними розумними вагами від бренду Xiaomi і через айфони. Власне кажучи, і інші пристрої від цієї компанії, наприклад фітнес браслети, будуть також добре видно через це додаток.

Як підключити розумні ваги Xiaomi до телефону

Ваги для визначення маси тіла. практично повсякденна деталь інтер’єру для тих, хто веде здоровий спосіб життя. Такими пристроями тепер нікого не здивуєш. Але сьогодні піде мова про розумні підлогові вимірювальні пристрої від компанії Xiaomi, з якими можна практично постійно тримати під контролем масу тіла, налаштувати життєвий ритм, налагодити харчування. І допомагає їм в цьому спеціальний додаток, яке називається Mi Fit.

Розумні ваги Xiaomi

Почнемо з огляду однієї з моделей розумних ваг від бренду Xiaomi. Mi Body 2.

Вкладка оцінка тіла

Вага ми дізналися. Але вся цікава інформація прихована на вкладці “Оцінка тіла”. Зрозуміло, що це не точні медичні дані, а програмна інтерпретація, яка зібрана і прорахована, виходячи з ваших даних:

 • статі;
 • віку;
 • зростання;
 • ваги.

Тому до цих даних треба ставитися як до рекомендацій, розрахованим за середньостатистичними показниками.

Тепер ви зможете наочно порівняти своє тіло з певним еталоном по:

 • показником ІМТ (індексу маси тіла);
 • рівнем вмісту жиру;
 • рівню води у вашому організмі;
 • по обміну речовин в калоріях;
 • за індексом вісцерального жиру;
 • яка м’язова і кісткова маса;
 • загальної щільності;
 • прогресу ваги;
 • побудованому графіку жиру в вашому організмі.

Спочатку вся інформація зібрана в короткому загальному вигляді, але є можливість познайомитися з результатами вимірювань, які вдалося зібрати розумному пристрою, і більш докладно. Це ж додаток на всіх закладках напише уточнюючі рекомендації, як можна поліпшити ваші вимірювання.

Цікава можливість, додаток Mi Fit дозволяє дізнатися ваш фізичний (НЕ паспортний) вік. Користуватися цією функцією дуже просто і цікаво.

Уявімо, що на терезах стоїть конкретна людина з ростом в 168 см з паспортним віком в 37 років. І як програма може автоматично оцінити стан тіла?

Цікава можливість програми. оцінити то наскільки ви можете тримати рівновагу.

Про те, як пройти правильно тестування, треба слідувати підказкам програми.

А в загальних рисах принцип роботи відбувається так:

 • перевіряємо, чи включена потрібна вкладка в додатку;
 • встаємо на ваги однією ногою і закриваємо очі;
 • стоїмо нерухомо. відбувається синхронізація додатки.

Як тільки ви почнете захитався, додаток це зафіксує, повідомить про закінчення тесту, і ви отримаєте результат.

На цьому опис того як ваги працюють з додатком Mi Fit і як їх підключити, підійшло до кінця.

Сергій Васильєв

Цікавлюся всім, що стосується розумних годин, фітнес-браслетів та іншої переносної електроніки. Із задоволенням поділюся останніми подіями в світі гаджетів, постараюся допомогти підібрати оптимальну модель і розібратися з основними настройками.

Як підключити фітнес-браслет Huawei або Honor Band до телефону?

До недавнього часу Huawei була власником бренду Honor, тому не дивно, що фітнес-браслети під цими марками працюють з одним і тим же додатком. Huawei Health. Завантажити його можна як з Play Маркет (для Android), так і з App Store (для iPhone).

У смартфонах Huawei і Honor додаток “Здоров’я” зазвичай вже встановлено, але перед сполученням з браслетом його необхідно оновити до актуальної версії, інакше браслета просто може не бути в списку доступних пристроїв.

Honor Band 5

Після установки і запуску програми потрібно зареєструвати аккаунт або виконати вхід, якщо аккаунт вже був зареєстрований. Потім додаток запропонує ознайомитися з правилами, угодами і повідомленням про конфіденційність, а також попросить дати доступ до місця розташування та дзвінків.

Потім даємо всі дозволи і можна переходити до об’єднання в пару браслета з телефоном.

Натискаємо додати пристрій (плюс в правому верхньому куті екрану).

Вибираємо зі списку “Розумний браслет”.

Вибираємо зі списку Honor Band 4/5.

Натискаємо “сопрячь”, приймаємо синхронізацію по Bluetooth.

У новому вікні вибираємо зі списку браслет, підтверджуємо сполучення киснем значка на екрані браслета і тиснемо “Виконано”.

Тепер залишається виконати оновлення програмного забезпечення і можна переходити до налаштувань. Після створення пари та поновлення браслет автоматично переведеться на ту мову, який встановлений в смартфоні.

Ознайомитися з більш докладними інструкціями з підключення та налаштування фітнес-браслетів Honor можна за посиланнями нижче:

Як підключити фітнес-браслет Amazfit до телефону?

Для підключення фітнес-браслетів Amazfit до смартфону використовується додаток Zepp, яке раніше називалося Amazfit. Також гаджети під цим брендом можуть працювати з додатком для Xiaomi Mi Band. Mi Fit.

Ми розглянемо зв’язок між вашим телефоном на прикладі Amazfit Bip Lite. Решта моделей з цієї лінійки підключаються аналогічно.

Скачайте, встановіть і запустіть додаток Zepp. Посилання для скачування нижче:

Створіть акаунт або увійдіть в обліковий запис Zepp, якщо вона вже у вас є, слідуючи підказкам.

Також можна авторизуватися в додатку через:

Для підключення натисніть «» в лівому верхньому кутку екрану або перейдіть на вкладку «Профіль» і натисніть «Додати».

Виберіть «Годинник» або «Браслет».

Виберіть Годинник з QR-кодом або Годинники без QR-коду. Якщо вибрати годинник з QR-кодом, необхідно відкрити QR-код на екрані годин і відсканувати його камерою смартфона для сполучення.

Дочекайтеся, поки додаток знайде пристрій, і виберіть його.

Підтвердіть підключення киснем значка на екрані годин.

підключити, самокат, xiaomi, телефон

Як підключити фітнес-браслет Samsung (Galaxy Fit 2, Fit або Fit-e) до телефону?

Для підключення до телефону фітнес браслетів від компанії Samsung знадобиться установка декількох додатків. Для даних. додаток Samsung Health, для настройки устройства.Galaxy Wearable і відповідний конкретної моделі плагін. А в разі підключення браслета до не Samsung-смартфону буде потрібно ще встановити додаток Samsung Accessory Service.

Скачайте Galaxy Wearable і запустіть його.

У нижній частині екрана натисніть «Почати» або «Почати знайомство».

У списку, виберіть вашу модель фітнес-браслета або в самому низу списку натисніть кнопку «Мого пристрою немає».

Дайте додатком всі необхідні дозволи (доступ до контактів, на включення Bluetooth, до фото, мультимедіа-файлів, розташування і т.д.).

У списку знайдених пристроїв поблизу виберіть свою модель, наприклад Galaxy Fit 2.

Переконайтеся, що зазначені в додатку числа збігаються з числами на екрані браслета.

Натисніть «Підключити» і погодьтеся з умовами та правилами використання.

READ  Як підключити Smart приставку до старого телевізора

Після цього на екрані з’явиться повідомлення про успішне підключення і можна переходити до налаштування функцій.

Яке додаток завантажити для фітнес-браслета?

У таблиці нижче можна знайти найбільш поширені програми для фітнес-браслетів по виробникам:

Виробник Назва додатка
Xiaomi MiFit
Amazfit (BIP, Amazfit Band 5 і т.д.) Zepp (раніше Amazfit) або Mi Fit
Huawei Huawei Health
Honor Band (всі версії) Huawei Health
Samsung Galaxy Wearable і Samsung Health
Garmin Garmin Connect
Fitbit Fitbit
Realme Realme Realme Link
Hey Plus Hey Plus
Polar Polar Flow
Misfit Misfit
Фітнес-браслети від менш відомих виробників HBand WearHeart WearHealt HPlus Da Fit Wear Fit 2.0 Comfit і т.д.

Як стало зрозуміло з таблиці, практично кожен великий виробник розробив для підключення фірмовий додаток. Менш відомі бренди можуть використовувати для підключення різні додатки, в залежності від функціоналу і особливостей браслетів. Назва рекомендованого виробником ПО можна знайти в керівництві користувача, що поставляється в комплекті, або, часто, на екрані браслета у вигляді QR-коду для завантаження.

Как подключиться к самокату Xiaomi. активация электросамоката

Отже, з додатками визначилися, що робити далі і чого робити не потрібно?

 • Переконайтеся, що фітнес-браслет заряджений і включений. Більшість моделей трекерів не мають кнопки включення. Вони автоматично включаються при підключенні до зарядки, а Xiaomi Mi Band, наприклад, завжди включений, якщо у нього заряджений акумулятор.
 • Основна помилка багатьох користувачів. відкрити настройки Bluetooth в смартфоні і підключити фітнес-браслет, як будь-який інший пристрій Bluetooth, наприклад навушники. Цього робити не потрібно. Іноді після такого підключення додаток просто не знаходить фітнес-браслет, що може привести до думки про несправності гаджета. Підключати фітнес-браслет потрібно виключно через фірмове мобільний додаток.
 • Друга поширена помилка. лінь реєструвати обліковий запис у додатку. Хоча далеко не всі додатки дозволяють підключати браслет без реєстрації. Створювати обліковий запис необхідно для збереження даних у разі поломки або втрати телефону.
 • Ще одна помилка. намагатися підключити до телефону фітнес. браслет, який вже пов’язаний з іншим телефоном. Для початку його необхідно відключити або скинути настройки до заводських, а потім почати підключення до свого телефону.

Сам процес сполучення покроково розглянемо на прикладі декількох популярних фітнес-браслетів. Всі інші моделі підключаються приблизно за таким же принципом.

Як підключити фітнес-браслет Xiaomi Mi Band до телефону?

Скачайте додаток Mi Fit з Play Маркет (для Android) або App Store (для iPhone).

Увімкніть на телефоні Wi-Fi, Bluetooth і GPS.

Відкрийте програму і створіть акаунт.

Прихильника чи критика наразі. Це можна зробити декількома способами:

 • Через обліковий запис Mi Fit
 • Через Mi аккаунт;
 • Через WeChat;
 • Через профіль в;
 • Через облікового запису Google;
 • За допомогою Apple ID.

Докладний процес створення аккаунта можна знайти в цьому керівництві.

Після успішної авторизації підключіть Xiaomi Mi Band до телефону. Для цього потрібно натиснути «» в правому верхньому кутку головного екрану або повідомлення про те, що немає підключених пристроїв внизу.

Ще можна перейти у вкладку «Профіль» і натиснути «Додати пристрій».

У вікні, натисніть «Браслет» і дайте додатком всі необхідні дозволи.

Після виявлення браслета він завібрує, а підтвердити сполучення потрібно вибравши на екрані.

Залишається дочекатися, поки будуть встановлені всі необхідні оновлення та можна переходити до налаштування і використання браслета. Мова, дата і час синхронізуються автоматично.

Більш детально дізнатися про налаштування трекерів Mi Band можна дізнатися в розгорнутих інструкціях:

Як підключити фітнес-браслет до телефону. Інструкція для браслетів Xiaomi, Honor, Huawei, Samsung і т.д.

Перше питання, яке виникає після покупки нового трекера. як підключити фітнес-браслет до телефону? Адже більшість пристроїв такого типу без сполучення зі смартфоном або планшетом не більше ніж просто звичайне прикраса на руці. Ні встановити час, ні налаштувати зовнішній вигляд без підключення, часто, не можна. Для перегляду статистики, знову-таки, буде потрібно фірмове мобільний додаток.

У цій інструкції ми постараємося максимально докладно і покроково описати процес підключення фітнес-браслета до смартфону на прикладі деяких найпопулярніших моделей від таких виробників, як Xiaomi, Honor, Huawei, Samsung і т.д. До речі, процес підключення Smart-годин мало чим відрізняється від сполучення фітнес-трекерів.

Залежно від моделі та від виробника фітнес-браслета, процес підключення фітнес-браслета до телефону може відрізнятися, але принцип підключення один і той же:

 • Завантажити та встановити мобільний додаток.
 • Запустити його і, якщо потрібно, зареєструватися і авторизуватися.
 • Підключити фітнес-браслет до телефону і синхронізувати дані.

Як підключити до телефону китайський фітнес-браслет?

Для різних китайських фітнес-браслетів розроблено безліч програм. Напевно, найпопулярніше з них. HBand. Розберемо підключення на прикладі цієї програми. До іншим додаткам китайські фітнес-браслети підключаються за таким же принципом.

Відкрийте програму і натисніть «Реєстрація». У самому низу екрану є напис «Ні аккаунта». Вона дозволяє підключити фітнес-браслет без створення аккаунта, але, в цьому випадку, дані будуть зберігатися тільки в пам’яті програми. Синхронізації з хмарою не буде. Процес реєстрації аккаунта дуже простий і вимагає лише адреса електронної пошти.

Після реєстрації вкажіть Email, пароль і натисніть «авторизація».

Натисніть «Скануючє устаткування» (так, переклад «кривий»).

Зі списку знайдених пристроїв виберіть своє або натисніть «Пересканіровать», якщо його немає в списку.

Виберіть програми, від яких хочете отримувати оновлення та натисніть “ОК”.

Для повторного підключення потрібно у вкладці «Управління» ткнути в «Натисніть для підключення», в списку вибрати свій пристрій і дочекатися підключення і синхронізації.

Як підключити електросамокат Xiaomi до смартфону

Xiaomi з трепетом ставиться до навколишнього світу, тому подарувала користувачам електросамокат, щоб скоротити отруєння природи вихлопними газами, але залишити вас на колесах. У цій інструкції ми розповімо, як підключити ваш Xiaomi Mijia Electric Scooter до смартфону.

Для того, щоб синхронізувати Xiaomi Mijia Electric Scooter і ваш смартфон:

 • завантажуємо і встановлюємо додаток “Mi Home” за допомогою Play Маркет або AppStore;
 • Відкриваємо програму, створюємо або активуємо обліковий запис;
 • В меню пристроїв знаходимо самокат, вибираємо його;

Не забувайте, що самокат повинен бути включений, а на смартфоні активована Вluetooth.

Після того, як рівень синхронізації досягне 100 відсотків, смартфон і самокат об’єднаються в одну мережу. Але що отримує від цього користувач?

Завдяки додатку можна відстежити рівень заряду акумулятора, середню / поточну швидкість і пройдену відстань, також заблокувати самокат, щоб його не вкрали чи не вимикаючи. Зробити це можна за допомогою свайпа справа-наліво.

За допомогою мобільного додатку можна змінювати деякі параметри самоката:

клікніть на три точки на головному робочому столі додатки;

У меню ви можете змінювати пароль від самоката, активність круїз контролю і задніх габаритних вогнів, параметри рекуперації, що дозволить збільшити дальність ходу від одного заряду акумулятора, а також можна перевіряти оновлення програмного забезпечення.

Тут же відображається інформація про стан акумулятора та дані про самокаті.

�� Заблокировался самокат Xiaomi не подключается что делать

Після підготовки всіх параметрів самокат буде готовий до повноцінної роботи. Приємних подорожей і не забувайте перевіряти заряд акумулятора.

Як завантажити додатки?

Є два варіанти. скористатися QR-кодом або послугами онлайн-майданчиків Appstore і PlayMarket. В обох випадках скачування доступно для власників смартфонів на ОС Android і iOS. Зверніть увагу, що при скачуванні додатків на телефони з Android версія програмного забезпечення повинна бути не нижче 4.3. Для iOS таких обмежень не існує.

Підключення через Ninebot

Дана програма не є фірмовим розробкам компанії Xiaomi, тим не менш, вона відмінно підходить для управління електросамокати Xiaomi.

Після запуску утиліти слід синхронізувати пристрої, після чого стане доступним основне меню. У ньому буде надана інформація про запас ходу (вкладка Remaining Mileage). Тут же є зображення замка, яке свідчить про можливість заблокувати девайс від запуску за допомогою цієї кнопки.

У вкладці Limit Off здійснюється обмеження максимальної швидкості електротранспорту, а в Remote Control. активація віддаленого управління самокатом Xiaomi з телефону.

Налаштувати освітлення можна, якщо заглянути у вкладку Lights Settings.

Якщо свайпнуть на головному екрані справа наліво, то стануть доступними дані про те, яка поточна швидкість, загальний пробіг і температура акумуляторної батареї. Додаткова інформація відображається після натискання на зображення шестерінки, яке розташовується зверху справа.

Як підключити електросамокат Xiaomi до телефону?

В асортименті компанії Xiaomi представлено кілька моделей самокатів, управління якими здійснюється через спеціальні програми. Йдеться про Mi Home і Segway-Ninebot. У статті ми розповімо про те, як підключити електросамокат Xiaomi до смартфону за допомогою обох програм.

Підключення через Mi Home

Для синхронізації смартфона і електросамоката Xiaomi потрібно зайти або створити обліковий запис, а потім включити Bluetooth.

На екрані з’явиться список доступних пристроїв, в якому потрібно знайти потрібний нам девайс. Після інформації користувач зможе познайомитися з такими даними, як заряд акумулятора, середня і поточна швидкість пересування, а також пройдену відстань. Для отримання цих відомостей на основному екрані слід свайпнуть справа наліво.

Тут же буде знаходитися і іконка відповідного значка, натискання на яку виключає ймовірністю включення самоката Xiaomi за допомогою механічної кнопки на корпусі.

У верхній правій частині головного меню є три точки, клікнувши по яким вийде перейти в настройки. Користувач може виставити підтримку потрібної швидкості, для чого потрібно буде зайти у вкладку Cruise Control, свайпнуть вправо, розігнатися до необхідної швидкості і зберігати її протягом 5 секунд. Для виключення круїз-контролю треба зробити гальмування або прискоритися.

Пункт Taillight always on вмикає і вимикає підсвічування, для збільшення запасу ходу призначений режим Energy Recovery Strength. Також можна змінити пароль і інші настройки.

Як підключити електросамокат Xiaomi до телефону?

В асортименті компанії Xiaomi представлено кілька моделей самокатів, управління якими здійснюється через спеціальні програми. Йдеться про Mi Home і Segway-Ninebot. У статті ми розповімо про те, як підключити електросамокат Xiaomi до смартфону за допомогою обох програм.

Є два варіанти. скористатися QR-кодом або послугами онлайн-майданчиків Appstore і PlayMarket. В обох випадках скачування доступно для власників смартфонів на ОС Android і iOS. Зверніть увагу, що при скачуванні додатків на телефони з Android версія програмного забезпечення повинна бути не нижче 4.3. Для iOS таких обмежень не існує.

Дана програма не є фірмовим розробкам компанії Xiaomi, тим не менш, вона відмінно підходить для управління електросамокати Xiaomi.

Після запуску утиліти слід синхронізувати пристрої, після чого стане доступним основне меню. У ньому буде надана інформація про запас ходу (вкладка Remaining Mileage). Тут же є зображення замка, яке свідчить про можливість заблокувати девайс від запуску за допомогою цієї кнопки.

У вкладці Limit Off здійснюється обмеження максимальної швидкості електротранспорту, а в Remote Control. активація віддаленого управління самокатом Xiaomi з телефону.

Налаштувати освітлення можна, якщо заглянути у вкладку Lights Settings.

Якщо свайпнуть на головному екрані справа наліво, то стануть доступними дані про те, яка поточна швидкість, загальний пробіг і температура акумуляторної батареї. Додаткова інформація відображається після натискання на зображення шестерінки, яке розташовується зверху справа.

Для синхронізації смартфона і електросамоката Xiaomi потрібно зайти або створити обліковий запис, а потім включити Bluetooth.

READ  Як зробити шрифт на телефон Honor

На екрані з’явиться список доступних пристроїв, в якому потрібно знайти потрібний нам девайс. Після інформації користувач зможе познайомитися з такими даними, як заряд акумулятора, середня і поточна швидкість пересування, а також пройдену відстань. Для отримання цих відомостей на основному екрані слід свайпнуть справа наліво.

Тут же буде знаходитися і іконка відповідного значка, натискання на яку виключає ймовірністю включення самоката Xiaomi за допомогою механічної кнопки на корпусі.

У верхній правій частині головного меню є три точки, клікнувши по яким вийде перейти в настройки. Користувач може виставити підтримку потрібної швидкості, для чого потрібно буде зайти у вкладку Cruise Control, свайпнуть вправо, розігнатися до необхідної швидкості і зберігати її протягом 5 секунд. Для виключення круїз-контролю треба зробити гальмування або прискоритися.

Пункт Taillight always on вмикає і вимикає підсвічування, для збільшення запасу ходу призначений режим Energy Recovery Strength. Також можна змінити пароль і інші настройки.

Обидві програми надають безліч можливостей щодо адаптації електросамоката Xiaomi під індивідуальні потреби його власника.

Робота на iPhone

Щоб підключитися до iPhone, завантажте додаток Mi Home з AppStore. Алгоритм запуску і початкової настройки програми ідентичний як для операційних систем Android, так і для iOS. Однак є невелика проблема, яка виявляється при спробі підключити смартфон до пилососа. Справа в тому, що iPhone може не розпізнати пилосос Xiaomi. Тут допоможе зміна регіону. Для цього перейдіть в «Профіль», потім в «Налаштування» і натисніть на «Регіон». У ньому виберіть регіон «Індія» або «Китай».

Примітка: Цей метод ефективний навіть при відсутності підключення Wi-Fi.

Підключення та управління роботом пилососом Xiaomi з телефону

Якщо ви купили одну з моделей роботів-пилососів від виробника Xiaomi, вітаємо. ви зробили хороший вибір. Щоб скористатися всіма функціями пристрою, необхідно підключити його до телефону за допомогою фірмового додатка Mi Home, яке доступне в Google Play для смартфонів Android і в App Store для всіх iPhone з iOS. Смартфон і розумний пилосос синхронізуються по Wi-Fi. Як правило, сьогодні Wi-Fi роутер є в кожному будинку.

Підключення будь-якого робота-пилососа Xiaomi до Mi Home

Щоб встановити додаток Mi Home на телефон, необхідно використовувати операційну систему Android вище версії 4.3 або iOS 9.0 або більш пізню версію, якщо це iPhone. Перед синхронізацією не забудьте перевірити стан заряду вашого пилососа.

 • Підключіть телефон до домашньої мережі Wi-Fi.
 • Відкрийте програму Mi Home.
 • Система попросить вас вибрати сервер (регіон). Раніше була рекомендація вибрати регіон Китай або Америка. Причина полягала в тому, що деякі функції розумного будинку були заблоковані на інших серверах. Тепер ви можете вибрати регіон Росії. У цій статті ви дізнаєтеся більше про особливості різних регіонів на пристроях Xiaomi.
 • Далі необхідно створити обліковий запис користувача. Якщо ви вже зареєстрували його раніше, то просто увійдіть в систему, використовуючи свої облікові дані.
 • У додатку знайдіть опцію «Додати пристрій» і перейдіть в розділ «Домашні пристрої».
 • Натисніть на значок пилососа, щоб почати синхронізацію. При успішному підключенні пролунає звукове повідомлення. Якщо на цьому етапі у вас виникли проблеми, рекомендуємо спробувати перезавантажити пилосос. Щоб перезавантажити пристрій, утримуйте кнопки на пристрої протягом деякого часу. Потім знову пройдіть всі кроки з самого початку.
 • Після підключення з’явиться вікно, в якому потрібно вибрати мережу Wi-Fi і ввести пароль мережі.
 • В результаті успішної синхронізації вашого пристрою ви побачите модель вашого робота-пилососа на робочому столі додатки.
 • Тепер ви можете призначити стандартне розташування вашого домашнього помічника. Ви можете вибрати будь-який зручний місце у вашому будинку, наприклад, вітальню, кухню, спальню, кабінет і інші кімнати. Зручно, що звідси можна поділитися доданим пристроєм з іншими членами сім’ї, якщо вони також використовують Mi Home на своєму телефоні. Таким чином, кожен зможе здійснювати контроль, якщо виникне така необхідність.

Найбільш часто користувачі стикаються з проблемою при підключенні робота-пилососа Xiaomi до Wi-Fi, коли в додатку Mi Home з’являється вікно «Підключити телефон до маршрутизатора» з червоним хрестом поруч з останнім пунктом і кнопкою «Будь ласка, спробуйте» нижче. Перейдіть по посиланню і прочитайте наше керівництво про те, як впоратися з цією проблемою.

визначаємо координати

Щоб вказати координати в додатку, необхідно:

 • Увійдіть в додаток Mi Home.
 • Натисніть на зображення пилососа, після чого на дисплеї з’явиться план приміщення.
 • Домашня база завжди розміщується в 25500X25500. Це значення присвоюється автоматично.
 • Потім створіть пробну версію програми «Flow». У розділах «Коли» і «Тоді» вставте вікно «Цей потік запущений» і зображення «Mi Robot» відповідно.
 • Прокрутіть вниз до пункту «Надіслати пилосос в пункт призначення».
 • Вставте значення координат. Для початку можна спробувати додати різні значення і поспостерігати за рухом пристрою.

Налаштування «Xiaomi» Mi Robot без додатка

Заводська комплектація робота-пилососа «Xiaomi» не передбачає спеціального застосування. Тому, щоб максимально збільшити функціональність пристрою, виконайте наступні дії:

 • Підключіть док-станцію до електромережі і видаліть надлишки кабелю в передбаченому для цього гнізді.
 • Розмістіть підставу так, щоб навколо нього було достатньо місця. не менше 1 м спереду і 0,5 м з боків.
 • Встановіть робот-пилосос на підставу. Індикатор на базі (починає блимати) вказує на те, що задні контакти встановлені правильно.
 • Постійний світло означає, що акумулятор повністю заряджений і робот готовий приступити до роботи, якщо буде потрібно.
 • Колір світлодіода вказує на рівень заряду батареї. Білий колір означає повний заряд, жовтий. не менше половини заряду, червоний. не більше 20% заряду.

Експертна думка Микола Петрович: Перед запуском пилососа рекомендується підготувати поверхню. прибрати дрібні предмети й проведення, а також перекрити доступ приладу до східців, що запобіжить можливому падіння і поломку.

Позначаємо кордону зон

 • Визначити межі приміщення нескладно. Для цього вам необхідно:
 • Змініть недавно доданий дію «Надіслати пилосос до мети» в процесі потоку на опцію «Почати очищення зони».
 • Введіть координати шляхом зіставлення. Важливо, щоб друге значення було більше першого. В іншому випадку робот не буде працювати.
 • В останньому вікні вкажіть кількість операцій очищення. Ви можете вибрати значення від 1 до 3.

управління прибиранням

У додатку Mi Home є кілька основних функцій, до яких можна отримати доступ:

 • «Чистий» режим. дозволяє встановити бажаний порядок очищення.
 • Режим «Док». відправляє робот-пилосос назад на док-станцію, якщо прибирання завершена завчасно.
 • Режим таймера. регулює тривалість прибирання приміщення, а також частоту збирання.
 • Режим очищення. дозволяє встановити бажану інтенсивність очищення з представлених варіантів (4 штуки). Залежно від обраної інтенсивності продуктивність збирання буде різною, як і рівень шуму пилососа.
 • Режим Remte Control дає можливість управляти пилососом в ручному режимі безпосередньо з телефону.

Також можна отримати всю інформацію про знос основних компонентів робота-пилососа «Xiaomi». Його можна знайти в розділі «Догляд».

Додатки для електросамокатів Xiaomi

Самокати Mijia виробника Xiaomi. дуже зручний транспортний засіб, яке прекрасно підійде для використання в межах міста. Функціональні можливості дозволяють на одному заряді проїжджати близько 20 км, так що апарат є чудовою альтернативою міському транспорту, коли потрібно переміщатися на невеликі відстані.

Одним з важливих переваг такого електротранспорту є добре продумана система управління, завдяки якій керувати ним можна навіть за допомогою мобільного пристрою, попередньо встановивши на нього спеціальний додаток. Яким буває таке ПО, як його налаштувати і використовувати. розглянемо далі.

Mi Home

Ще один варіант управління самокатом Xiaomi Mijia M365 і іншими моделями. використання фірмового додатка Mi Home. Взагалі-то, дана програма призначена для створення і управління системою розумного будинку, але надає можливість виконати чимало налаштувань і для електричного транспорту Mijia.

Підключення та синхронізація

Щоб підключити і синхронізувати Xiaomi Mijia M365 з мобільним пристроєм, робиться наступне:

Коли індикатор процесу досягне 100%. гаджет і транспортний засіб будуть з’єднані в одну мережу.

Ninebot

Одним з варіантів є Ninebot. додаток для електросамоката Xiaomi, яке є у вільному доступі на Google Play. Може також використовуватися і для сігвеях Xiaomi Ninebot Mini.

Після завантаження, установки і запуску додаток потрібно натиснути кнопку з іконкою «9» і написом «Vehicle», розташовується вона в нижньому лівому кутку вікна програми. В результаті цього запуститься пошук електросамоката. Перед тим як підключити транспорт, слід включити на ньому харчування, а на телефоні активувати Bluetooth.

Після завершення пошуку розпочнеться синхронізація, потім відкриється головне меню ПО, де користувачеві буде доступна така інформація:

 • швидкість у вигляді кругової діаграми;
 • відстань, яку можна подолати на останньому заряді;
 • Energy Recovery. режим економії енергії;
 • режим круїзу.

З смартфона можна заблокувати самокат Xiaomi натисканням кнопки з зображенням замку. Якщо при цьому натиснути по центру екрана. на телефоні активується режим камери.

При відкритті розділу з функцією економії енергії користувачеві буде показана модель вироби, а також пароль, необхідний для його підключення з використанням Bluetooth.

При активному режимі Rear Light задній світло електричного транспорту Xiaomi буде постійно горіти, а при русі, коли натискається педаль гальма, світло блимає: це дозволить привертати увагу пішоходів, знижуючи ймовірність виникнення аварійної ситуації.

Опція Cruise Mode. включення круїз-контролю. В такому випадку буде достатньо утримувати ручку газу в якомусь одному положенні протягом 5 секунд. далі самокат продовжить їзду з точно такою ж швидкістю. Для відключення режиму потрібно просто змінити положення ручки газу.

У цьому розділі також є доступ до функції відновлення ємності вбудованої батареї. слабка, середня і максимальна. Принцип її використання наступний: під час поїздки різко відпускається газ, самокат при цьому гальмує, акумулятор заряджається. Запас енергії поповнюється також і під час руху накатом і при спуску з гірки.

Доступ до інших функцій програми відкривається при натисканні на значок шестерні в правому верхньому куті екрану. Там користувачеві доступні розділи:

підключити, самокат, xiaomi, телефон
 • Firmware Update. завантаження і установка останньої версії програми для телефону.
 • Basic Information: інформація про версії прошивки і серійний номер самоката, температурі його батареї.

Робота в програмі

При запуску програми в основному меню надається повний перелік підтримуваного Smart-обладнання, серед якого потрібно тільки вибрати картинку з самокатом. після цього відкриється доступ до основного меню.

На першому екрані відображається поточна і середня швидкість, пройдену відстань і рівень заряду. Для здійснення тонкої настройки апарату слід вибрати в правому верхньому куті кнопку з трьома крапками.

В результаті цього можна буде виконувати наступні дії:

 • Активізувати круїзу;
 • включати режим відновлення енергії;
 • забезпечувати постійну роботу задньої фари;
 • оновлювати прошивку і міняти пароль.

Пункт Basic Information містить такі ж дані, як і аналогічне меню в Ninebot.

Пункт же з інформацією про батарею містить чимало корисної інформації, серед якої:

 • загальна кількість підзарядок;
 • цикли повної зарядки;
 • температура батареї електричного самоката та телефону;
 • версія прошивки елемента живлення.
BETATECH.COM.UA 2022