Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити саундбар jbl до телевізора

Table of Contents

Можливі проблеми при підключенні

Перед тим як самостійно підключити саундбар до телевізора, потрібно врахувати кілька важливих моментів:

 • В основному підключення звукового обладнання до TV не викликає особливих складнощів. Але в деяких випадках спостерігаються проблеми зі звучанням, обумовлені неякісним з’єднанням гнізда зі штекером. Тут проблема зазвичай криється в якості самих компонентів, або в банально не до кінця вставлений штекері.
 • Ще деякі новачки порушують послідовність підключаються шнурів. Неодноразово фахівці, які приходили на виручку, бачили, як зелений штекер чомусь знаходиться в червоному гнізді, а білий в чорному. Якщо порушити послідовність, система просто буде мовчати, і ніякого звуку не з’явиться. Рівне до тих пір, поки Штекер кодування не будуть вставлені в свої гнізда в саундбаре.
 • Причина порушення звуку може іноді критися не в апаратних, а в програмних несправності. В основному з цим стикаються користувачі, що підключають саундбар до комп’ютера. Але і збій програмного забезпечення на TV не рідкість. Іноді проблема вирішується простою перезавантаженням, оновленням ПЗ або ж повної перепрошивкой, якщо ситуація серйозна.
 • Іноді звук відключається, якщо вимикається електрика. При наступному включенні телевізора саундбар мовчить. В цьому випадку рекомендується перезавантажити систему, заново увійти в налаштування. Часом допомагає найпростіша процедура: апаратура відключається з розетки на 5-10 хвилин і включається знову. Після цього працездатність відновлюється.

З такими проблемами при підключенні якісних саундбаров користувачі стикаються рідко. Але виключати ймовірність їх появи не варто.

Оптичний і коаксіальний вхід

Також активно використовують при підключенні оптичний і коаксіальний вхід.

підключити, саундбар, телевізора

Цей варіант актуальний, якщо роз’єм HDMI на обладнанні відсутня. У переважній більшості випадків з’єднання можна виконати через оптичний або коаксіальний вхід. Це обумовлено тим, що основна маса звукових систем ними оснащена. За аналогією встановлюють ігрові консолі до телевізорів.

Щоб виконати підключення нового саундабара до телевізора, потрібно сам оптичний або коаксіальний кабель, яким з’єднуються між собою 2 пристрої. Тобто TV і сама звукова панель. Далі слід зайти в аудіо настройки телевізора, вибрати в якості джерела звуку підключений зовнішній пристрій. Управління звуком буде здійснюватися через інтерфейс самої звукової панелі. Це умовний недолік, оскільки при використанні HDMI інтерфейсу може застосовуватися дистанційне керування через відповідний пульт телевізора.

різновиди обладнання

Незважаючи на те, що саундбари з’явилися порівняно недавно, вже зараз асортимент таких систем величезний. Його пропонують різні виробники в різному виконанні. Є більш бюджетні, просунуті і преміальні моделі.

Саундбар відрізняється компактним довгастим корпусом. Це дозволяє без проблем розмістити його на тумбі під телевізором, просто покласти на підлогу або підвісити на стіні.

Устаткування можна розділити на 2 категорії:

 • Активні саундбари. Найбільш затребуваний аналог для акустичних систем домашнього кінотеатру. Такі звукові панелі використовуються в якості незалежних аудіосистем. Для підключення досить з’єднати виходи TV і панелі, і все готово.
 • Пасивні саундбари. Такі панелі іноді описують як акустичні системи 2 в 1 або 3 в 1. Тут немає вбудованого підсилювача. Щоб відтворювати звук, потрібне підключення до ресивера кінотеатру або зовнішнього підсилювача.

Об’єктивно саме перший варіант вважається кращим.

Перш ніж визначити, як краще буде підключити до телевізора набутий саундбар, слід зрозуміти, з яким саме пристроєм користувач має справу.

Можна виділити кілька основних різновидів звукових панелей:

 • Моноколонка. Має вбудований сабвуфер. Різновид активних саундбаров. Відрізняється компактними розмірами і доступною ціною. Тут є лише найосновніші функції, що дозволяють застосовувати моноколонку як акустичну телевізійну систему. Моноколонкі без проблем підключаються до TV, комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів і ін.
 • Звуковий проектор. Розташовувати їх слід тільки на рівних поверхнях. Тут також передбачений вбудований сабвуфер. Дифузор низькочастотних динаміків направлений вниз, що дозволяє змінювати параметри баса. Тут передбачено одночасно кілька функцій. Це ресивер, підсилювач та акустика.
 • Пасивні панелі з окремим сабвуфером. Це система з багатоканальним звуком, яка здатна легко замінити серйозну акустичну систему для домашнього кінотеатру. При цьому розміри досить компактні, що дозволяє мінімізувати займаний простір. Такі комплекси створюють максимально ефективний звук при перегляді фільму, змушуючи глядачів занурюватися в те, що відбувається на екрані. Підключення зазвичай здійснюється через Bluetooth або за допомогою проводів.
 • Саундбейс. За формою нагадує підставку для телевізора. Це пристрої багатоканальної акустики, часто йдуть з DVD програвачем та іншими додатковими функціями для Smart TV.
 • Багатофункціональні панелі. Це системи, які мають окремий сабвуфер і кілька колонок. Зв’язок між ними здійснюється через Bluetooth. Колонки можна розмістити по периметру приміщення.

Що з цього розмаїття вибрати, кожен покупець повинен вирішувати самостійно. Купівля саундбара не є бюджетною, але зате вкладення в повній мірі себе виправдовують. Залишається тільки виконати підключення.

Інструкція по самостійному підключенню саундбара до телевізора

Саундбари є чудовою альтернативою для масивних акустичних систем, що застосовуються для телевізорів з метою створення повноцінного домашнього кінотеатру. Їх також активно використовують в поєднанні з комп’ютерами.

Саундбар справедливо можна назвати новим і інноваційним продуктом в сегменті звукового обладнання. Це спеціальні звукові панелі, що відрізняються компактними розмірами, широкими функціональними можливостями і простотою застосування.

Незважаючи на скромні розміри апарату, який створюється звук практично нічим не поступається колонок і сабвуфера, які формують акустичну систему.

Щоб використовувати весь потенціал саундбара, його необхідно правильно підключити до телевізора.

аналоговий роз’єм

Ще один альтернативний варіант. це аналоговий роз’єм. Проблема застосування аналогового роз’єму, тобто простих тюльпанів, полягає в тому, що отримується звук далекий від можливостей, які пропонує звукова панель. Тобто потенціал системи буде використаний не повністю. Аналогові роз’єми представлені у вигляді RCA гнізд білого і червоного кольорів. Щоб підключити звукову панель до свого телевізора, потрібно скористатися перехідником RCA-mini Jack.

READ  Як підключити музичну колонку до телефону

бездротове підключення

Тут мова йде про бездротовому підключенні за технологією Bluetooth. Таке підключення відрізняється тим, що тут дроти використовувати не потрібно. Якщо говорити про сучасних моделях саундбаров, але більшість з них підтримують таку функцію. Аудіосигнал можна передавати від телевізора, смартфона, планшета і ноутбука.

Щоб виконати підключення, потрібно здійснити поєднання приймача, тобто саундбара, і передавача сигналу. Але це завдання не завжди легко виконується.

З метою спростити бездротове підключення, для саундбаров почали використовувати NFC технологію. Тобто Near Field Communication. З її допомогою досить піднести передавач до ділянки на корпусі звуковий панелі, де є відповідна позначка. Все, з’єднання готове. Це актуально при відтворенні аудіо через планшет або смартфон. Для з’єднання телевізора і звуковий панелі подібна технологія застосовується не так часто.

Фактично перед користувачами виникає необхідність з’єднати відповідним кабелем два пристрої, тобто телевізор і саундбар, після чого виконати налаштування. І то настройки потрібні в тому випадку, якщо TV автоматично не визначає підключений аудіо обладнання.

Тому тут нічого принципового складного немає. Навіть якщо телевізор не визначить саундбар як пристрій відтворення звуку, досить увійти в налаштування TV і вибрати звукову панель вручну, вибравши саундбар як пристрій за умовчанням.

На відміну від домашнього кінотеатру, тут підключення та налаштування значно спрощені. Це дозволяє не залучати сторонніх фахівців і не витрачати додаткові гроші на оплату їх послуг.

варіанти підключення

Щоб отримати потрібний звуковий ефект від підключеного саундбара, потрібно виконати грамотну установку, об’єднати між собою телевізор і звукову панель.

Зробити це можна кількома способами. Те, як краще буде підключити новий саундбар до наявного телевізору, багато в чому залежить від можливостей самого обладнання і особливостей розміщення в будинку.

 • HDMI;
 • Bluetooth;
 • оптичного входу;
 • коаксіального входу;
 • аналогового роз’єму.

Тепер кожен варіант слід розглянути окремо.

Об’єктивно самим правильним вибором стане підключення саундбара до свого телевізора за допомогою HDMI інтерфейсу. Справа все в тому, що через HDMI вдається домогтися максимальної якості звуку і зображення. Це сучасний і функціональний інтерфейс.

Перед застосуванням цього варіанта потрібно переконатися, що обладнання підтримує дану технологію зворотного аудіо каналу HDMI ARC (Audio Return Channel). Це необхідно, щоб забезпечити виведення звукового сигналу від телевізора на саундбар. Підключивши кабель, в настройках аудіо на телевізорі необхідно буде вибрати джерело звуку через зовнішній пристрій. За замовчуванням в якості джерела аудіо використовуються інтегровані в телевізор колонки.

Якщо інтерфейс HDMI підтримує технологію ARC, це дозволить передавати звукові сигнали від всіх пристроїв, які підключаються до телевізора. Тобто прослуховування буде здійснюватися через саундбар, а управляти звуком можна через пульт дистанційного керування TV.

Ще варто заглянути в інструкцію до TV, щоб визначити спосіб перетворення багатоканального аудіо сигналу від DVD і Blu-ray систем. Часом оптимальним рішенням стане пряме підключення сигналу від цих пристроїв. Адже багато сучасних TV мають відразу 2 роз’єми HDMI. Або ж альтернативою стане цифровий аудіо вхід.

Об’єктивно підключення через HDMI найкраще в плані якості переданого звуку.

Як підключити саундбар до телевізора через HDMI?

В цьому випадку підключіть кабель HDMI до порту HDMI IN на телевізорі і до порту TV OUT (ARC) на акустичній системі «саундбар». Потім з’єднайте оптичний цифровий вихід аудіосигналу на телевізорі з роз’ємом OPTICAL IN на акустичній системі «саундбар».

Як підключити саундбар JBL до телевізора через HDMI?

Підключення саундбара до телевізора Samsung через HDMI

 • Один кінець HDMI кабелю вставте в роз’єм HDMI OUT (ТV ARC) в саундбаре JBL 2.1 (аналогічно і для інших моделей)
 • Інший. у вхід HDMI ARC вашого телевізора Samsung.
 • Увімкніть телевізор і саундбар повинен включитися автоматично.

Як підключити саундбар JBL до телевізора LG?

Щоб підключити саундбар до телевізора через Bluetooth, переконайтеся, що модель вашого телевізора підтримує функцію LG Soundsync. Зробити це можна в розділі «Настройок» «Звук». Увімкніть цю опцію, після чого на екрані телевізора LG з’явиться список пристроїв, доступних для синхронізації.

Як підключити JBL Bar 5.1 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI-кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як підключити саундбар до телевізора Samsung через HDMI?

 • Підготуйте кабель HDMI.
 • Підключіть кабель до вхідного гнізда HDMI (ARC) телевізора.
 • Підключіть до роз’єму виходу HDMI (TV-ARC) динаміка, з яким ви хочете встановити з’єднання.
 • Увімкніть динаміки, підключені до телевізора.
 • крок 5.

Як підключити саундбар до телевізора Xiaomi?

Увімкніть Bluetooth на вашому смартфоні, відкрийте пошук пристроїв, в списку має з’явитися Mi TV Soundbar, натисніть на нього і завершите пару між пристроєм. Тривале на- жатіе на кнопку Bluetooth протягом 3-5 секунд включить режим повторного сполучення, при цьому LED індикатор почне блимати.

Що краще HDMI ARC або оптичний кабель?

В абсолютній більшості випадків для підключення аудіосистеми до джерела звуку (домашній кінотеатр, цифровий ресивер, ігрова консоль, комп’ютер) краще використовувати оптичний кабель. HDMI-кабелі краще застосовувати в більш екзотичних ситуаціях. Наприклад, якщо у джерела звуку просто немає роз’єму S / PDIF.

Як підключити JBL Bar 2 0 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI- кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). За допомогою HDMI-кабелю в комплекті HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як підключити колонку JBL до телевізора: інструкція

Електронні пристрої JBL є досить популярними на сучасному ринку. Колонки відрізняються вкрай високою якістю звучання, збірки і терміном роботи. Для того, щоб повністю насолодитися якістю звучання з комп’ютера або з телевізора, користувачі підключають за допомогою “Bluetooth” кнопки або за допомогою спеціальних кабелів. Як же можна підключити колонку JBL до телевізора?

Як підключити колонку JBL до телевізора

Для підключення колонки до різних пристроїв існує кілька способів:

 • Підключення колонки до телевізора за допомогою системи Bluetooth. Цей спосіб є одним з найпростіших, для того щоб виконати цю операцію, необхідно спочатку включити кнопку Bluetooth на самій колонці, а потім на телевізорі. На телевізорі включення системи теж не складе труднощів у користувача. досить спочатку перейти в настройки, потім натиснути «звук», після «вибрати динамік», слідом натиснути опцію Bluetooth і включити її. Далі необхідно провести пошук пристроїв і створити пару.
 • Підключення колонки JBL до телевізора за допомогою кабелю HDMI. Jack 3,5. Іншим способом для підключення колонки до телевізора є використання кабелю AUX. Слід почати з підключення USB-роз’єму до телевізора, аудіороз’єм 3,5 необхідно підключити до колонки. Потім, необхідно включити обидва пристрої і запустити програвання музики або відео на телевізорі.
 • Підключення колонки JBL до телевізора за допомогою HDMI-кабелю. Велика кількість аудиоустройств марки JBL мають HDMI-роз’єми, які підтримують роботу з цифровим аудіо. Якщо телевізор підтримує HDMI ARC, то власник отримає можливість слухати звук з телевізора прямо через звукову панель. Для підключення необхідно
 • Підключення колонки JBL до телевізора за допомогою оптичного кабелю. Останнім способом підключення колонки до телевізора є підключення за допомогою оптичного кабелю. Для цього необхідно перевірити, чи підтримує колонка JBL і телевізор формат такого типу. Якщо підтримує, то тоді слід використовувати оптичний кабель для підключення звукової системи.

Наведені вище способи дозволять користувачеві колонки JBL без зайвих проблем і перешкод підключити звукову систему до телевізора.

READ  Шнур щоб підключити ноутбук до телевізора

Чи є у вас колонка JBL і як вам подобається її якість?

Як підключити телевізор до музичного центру через оптичний кабель?

На музичному центрі потрібно знайти червоний і білий роз’єми з написом Audio In, на телевізорі. аналогічні виходи з написом Audio Out і з’єднати їх кабелем відповідно до кольору. Якщо вихід Audio Out відсутній на телевізійної панелі, можна з’єднати техніку через роз’єм для навушників.

Як підключити стерео колонки до телевізора?

Щоб під’єднати колонки до телевізора, треба використовувати кабель з червоним і білим з’єднанням. Це спеціальна колірна маркування: білий і червоний «тюльпани» служать для підключення аналогового звуку (білий. для моно-сигналу або лівого каналу стерео-сигналу, а червоний. для правого каналу).

Як підключити саундбар Xiaomi до телевізора?

Увімкніть Bluetooth на вашому смартфоні, відкрийте пошук пристроїв, в списку має з’явитися Mi TV Soundbar, натисніть на нього і завершите пару між пристроєм. Тривале на- жатіе на кнопку Bluetooth протягом 3-5 секунд включить режим повторного сполучення, при цьому LED індикатор почне блимати.

Як підключається Саундбар до телевізора?

В цьому випадку підключіть кабель HDMI до порту HDMI IN на телевізорі і до порту TV OUT (ARC) на акустичній системі «саундбар». Потім з’єднайте оптичний цифровий вихід аудіосигналу на телевізорі з роз’ємом OPTICAL IN на акустичній системі «саундбар».

Як вибрати саундбар для телевізора?

Для приміщення з великою площею (від 50 м2) знадобиться саундбар потужністю не менше 200 Вт. Для середніх за розмірами кімнат варто вибрати модель на рівні 80-100 Вт. Якщо ви шукайте пристрій для невеликого приміщення, підійдуть моделі з потужністю 25-50 Вт.

Як підключити аудіосистему до телевізора Sony?

Підключіть телевізор до аудіосистеми за допомогою кабелю HDMI. Підключіть до роз’єму входу HDMI телевізора з написом “ARC”. Рекомендується використовувати сертифікований кабель Покращений високошвидкісний HDMI кабель (-і) з логотипом HDMI.

Як підключити мобільний телефон до телевізора?

 • Відкрийте на TV настройки мережі і увімкніть з’єднання Wi-Fi Direct.
 • На смартфоні перейдіть в «Налаштування» → «Бездротові мережі» → Wi-Fi → Wi-Fi Direct.
 • Після сканування доступних пристроїв виберіть свій телевізор.
 • Використовуйте меню «Надіслати» на смартфоні для передачі фото, відео та аудіо на TV.

Як підключити JBL Bar 2.0 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI- кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). За допомогою HDMI-кабелю в комплекті HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як підключити саундбар JBL до телевізора Samsung?

Підключення саундбара до телевізора Samsung через HDMI

 • Один кінець HDMI кабелю вставте в роз’єм HDMI OUT (ТV ARC) в саундбаре JBL 2.1 (аналогічно і для інших моделей)
 • Інший. у вхід HDMI ARC вашого телевізора Samsung.
 • Увімкніть телевізор і саундбар повинен включитися автоматично.

Як підключити саундбар до телевізора через HDMI?

В цьому випадку підключіть кабель HDMI до порту HDMI IN на телевізорі і до порту TV OUT (ARC) на акустичній системі «саундбар». Потім з’єднайте оптичний цифровий вихід аудіосигналу на телевізорі з роз’ємом OPTICAL IN на акустичній системі «саундбар».

Що краще HDMI ARC або оптичний кабель?

В абсолютній більшості випадків для підключення аудіосистеми до джерела звуку (домашній кінотеатр, цифровий ресивер, ігрова консоль, комп’ютер) краще використовувати оптичний кабель. HDMI-кабелі краще застосовувати в більш екзотичних ситуаціях. Наприклад, якщо у джерела звуку просто немає роз’єму S / PDIF.

Як підключити саундбар JBL 5.1 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI-кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як підключити кабель HDMI до телевізора Samsung?

Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI

 • Підключіть кабель до HDMI-виходу вашого ноутбука.
 • Підключіть інший кінець кабелю в HDMI-вхід вашого телевізора.
 • На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку, що відповідає за вибір джерела відображуваного сигналу.

Як включити Dolby Digital на телевізорі Samsung?

Виберіть «Налаштування (Settings)». Виберіть «Dolby Digital» в залежності від пунктів меню вашого телевізора: Виберіть «Зображення і звук (Display Sound)» → «Аудіовихід (Audio output)» → «Вихід Dolby Digital Plus (Dolby Digital Plus output)» → «Dolby Digital».

Як підключити сабвуфер до телевізора?

Активний сабвуфер підключити дуже просто. Пристрій потрібно під’єднати до телевізійної панелі проводами, зазвичай це здійснюється через тюльпани. Це 2RCA кабель з червоним і білим штекерами, що підключаються в сабвуфере в аналогічні роз’єми з позначенням «Audio In», а в телевізорі. «Audio Out».

Як підключити мобільний телефон до телевізора?

 • Відкрийте на TV настройки мережі і увімкніть з’єднання Wi-Fi Direct.
 • На смартфоні перейдіть в «Налаштування» → «Бездротові мережі» → Wi-Fi → Wi-Fi Direct.
 • Після сканування доступних пристроїв виберіть свій телевізор.
 • Використовуйте меню «Надіслати» на смартфоні для передачі фото, відео та аудіо на TV.

Як вибрати саундбар для телевізора?

Для приміщення з великою площею (від 50 м2) знадобиться саундбар потужністю не менше 200 Вт. Для середніх за розмірами кімнат варто вибрати модель на рівні 80-100 Вт. Якщо ви шукайте пристрій для невеликого приміщення, підійдуть моделі з потужністю 25-50 Вт.

Чи можна підключити мікрофон до Саундбару?

е. якщо безпосередньо відповідати на питання як він заданий. ні, не можна підключити мікрофон. тому що немає мікрофонного входу, немає не можна співати караоке. бо немає засобу відображення, немає можливості вибрати пісні з текстом.

Як підключити саундбар JBL до телевізора?

1 За допомогою високошвидкісного кабелю HDMI з’єднайте роз’єм HDMI OUT на цифровому пристрої з роз’ємом HDMI IN на звуковий панелі. Підключіть звукову панель до телевізора через роз’єм HDMI OUT (ARC). 2 Натискайте кнопку SOURCE на пульті, поки не відобразиться напис HDMI 1 на панелі дисплея.

Як підключити JBL Bar 2.0 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI- кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). За допомогою HDMI-кабелю в комплекті HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як підключитися до Саундбару з телефону?

Для цього вам потрібен кабель AUX RCA. Bluetooth. Якщо на звуковий панелі є Bluetooth-передавач, ви знайдете відповідне позначення на пристрої або упаковці. В налаштуваннях смартфона підключіть пристрій до саундбару.

Як підключити саундбар JBL 5.1 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI-кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як підключити саундбар до телевізора Samsung через Bluetooth?

Для настройки з’єднання потрібно запустити звукову панель і вибрати в списку джерел сигналу «Bluetooth». Далі на телевізорі необхідно включити цю ж функцію, запустити пошук бездротових пристроїв і, коли в списку з’явиться саундбар, клікнути по ньому, щоб встановити з’єднання.

Як під’єднати саундбар до TV по Bluetooth

Якщо ви придбали саундбар LG, який підтримує Bluetooth. то можна використовувати бездротове підключення. В такому випадку на корпусі пасивного сабвуфера ви можете відшукати спеціальну кнопку. На ній викарбувано іконка Bluetooth.

Натисніть на таку кнопку, щоб активувати цей режим підключення.

 • На пульті ДК натисніть на кнопку з назвою «Func»;
 • На дисплеї телевізора повинна з’явиться напис «LG TV». Оберіть її;
 • Натисніть кілька разів кнопку для зміни режимів, поки не з’явиться назва пристрою;
 • Потім необхідно натиснути на пульті від телевізора кнопку «Home»;

Модель вашого телевізора повинна володіти технологією Bluetooth. Після підключення в настройках телевізора можна відключити саундбар або з’єднати з пристроєм.

READ  Як підключити комп'ютер до роутера через кабель

Підключення саундбара до TV-приймача

Перед монтажем саундбара на стінку необхідно оглянути техніку і відзначити розміщення роз’ємів для підключення кабелю.

Підключити саундбар до телевізійної панелі можна за допомогою оптичного, коаксіального або аналогового входів, через роз’єм для навушників, Ethernet або HDMI, також бездротовим методом.

Як підключити саундбар до телевізора по HDMI

У комплекті деяких моделей саундбаров є особливий кабель для підключення пристрою до телевізора. Можна використовувати його, якщо в анотації є опис цього процесу. Але фахівці рекомендують використовувати HDMI (ARC), тому що він дозволяє регулювати гучність програвання і на саундбаре і на телевізорі.

Цей метод підключення саундбара до вашого телевізору і піддасться розгляду далі:

  Включати саундбар і телек стоїть після того, як ви з’єднали пристрої кабелем HDMI. Він також повинен знаходитися в комплекті. Якщо у вашому пристрої кілька портів, можна вибрати будь-який, це не має значення;

Якщо до вашого саундбару в комплекті йшов коаксіальний кабель, можна використовувати його.

За якістю звуку обидва методи підключення рівні.

Потрібно переконатися, що у вашому телевізорі є порт, який дозволить приєднати даний вид кабелю. Якщо порту немає, також немає HDMI входу, використовуйте аналогові порти на обох пристроях. За умови, що в комплекті є RCA кабель.

Саундбар JBL BAR 2.0 обзор

Особливості підключення саундбара

Під час підключення пристроїв слід звертати увагу на такі аспекти:

 • У більшості випадків процес приєднання саундбара до телеку, PC здійснюється без особливих проблем. Але час від часу користувачі стикаються з такою неприємністю, як неякісно встановлені в гнізда штекера. Вказувати на цей аспект буде гуркіт, який виходить з колонок. Це пояснюється неможливістю високоякісного проходження звукового сигналу через поганого прилягання штекера до внутрішньої частини гнізда.
 • Черговий неприємністю, яка може трапитися при підключенні саундбара, є порушення послідовності в процесі приєднання проводів, наприклад, зеленуватий в рожевий. Часто це з’являється або через неуважність, або при поспіху. Тут не буде ніяких неприємних сигналів, навпаки, пристрій буде «мовчати». Щоб виправити цю ситуацію, потрібно перевірити ще раз, чи збігаються за кольорами дроти, чи добре заходить штекер в гніздо.
 • Зазвичай, приєднаний до телеку або PC саундбар, здатний нормально працювати досить тривалий час. Але при збоях в операційній системі звук втрачається. Щоб відновити роботу саундбара, потрібно зробити перезавантаження системи. Завдяки такому прийому вийде виявити, чи є причина в апаратної частини, або ні.
 • Звук також може зникати і при виключенні електрики. Щоб зробити перезавантаження системи з робочими параметрами, необхідно спочатку вимкнути її, а пізніше включити через деякий час (5-10 хвилин).

Як підключити саундбар

Щоб отримати хороший результат на виході, рекомендується більш ретельно ознайомитися з особливостями під’єднання звукової панелі до телеку, PC. Сам процес досить простий.

бездротове підключення

Велика частина саундбаров оснащуються функцією Bluetooth, що дозволяє підключатися до телефону, планшету, телевізійної панелі або будь-якого іншого пристрою за аналогічною можливістю. Для опції з’єднання необхідно переконатися, що обидва пристрої мають таку технологію. Якщо вона є лише на саундбаре, до телеку слід підключити зовнішній Bluetooth-приймач. Для опції з’єднання необхідно запустити звукову панель і обрати в переліку джерел сигналу «Bluetooth». Далі на телевізорі потрібно включити цю ж функцію, запустити пошук бездротових пристроїв і, коли в переліку з’явиться саундбар, клікнути по ньому, щоб встановити з’єднання.

Якщо розробка Bluetooth дозволяє передавати лише звук на телевізор, то через Wi-Fi відкриваються ті ж здібності, що і при підключенні через Ethernet. Для доступу до Мережі через Wi-Fi необхідно вивести через HDMI зображення з саундбара на телеекран, відкрити мережеві опції звукової панелі, відшукати бездротове підключення, запустити пошук і в переліку доступних мереж обрати домашню, а потім ввести пароль для з’єднання. На техніці різних брендів процедура може відрізнятися. Після установки з’єднання на саундбаре можна дивитися відеоконтент в режимі онлайн, при цьому звук буде відтворюватися в динаміках пристрою, а зображення виводитися на екран телеприймача.

Как подключить саундбар к ТВ LG оптическим кабелем, по Bluetooth и HDMI

Що таке саундбар (або сурраунтбар)?

З акустичними системами більш раннього виробництва знайомі багато. це сабвуфер з декількома (кількість залежить від моделі) середньо- і високочастотними колонками.

У більшості випадків вони підключалися за допомогою RCA (дзвіночки) кабелю до PC, телеку або інших пристроїв через 3.5 мм штекер. Одним з найбільш яскравих переваг таких систем був гучний звук. Вони і зараз нерідко використовуються, але починають поступатися подальшого віху розвитку. саундбарам.

JBL BAR 2.1 подключение данного саундбара к телевизору LG. ��❆

У цих звукових пристроїв для телевізорів є відразу два гідності. це чистота і якість звуку. Також можливість бездротового підключення по Bluetooth. Ще їх можна підключати до домашньої мережі для більш гнучкого управління. Складається нова система з активного (низькочастотний) і пасивного (довга панель) сабвуфера. Зазвичай на останньому розташовані кнопки управління для програвання на незалежних джерелах звуку.

На низькочастотної колонці повинні розташовуватися кнопка, яка активує модуль Bluetooth для підключення до основної панелі.

Розташування акустичної системи

Якщо мова йде про розташування саундбара близько телека, то найкраще панель вмістити під або над екраном. Тому що якщо прибрати її в інше місце, звук буде виходити некоректно з точки зору логіки. Джерело малюнки перед нами, а мова або інші звуки з TV. в стороні. Те саме можна сказати і до низькочастотного сабвуфера. Якщо є місце ззаду телевізора. це найкраще місце для нього.

Чи можна повісити Саундбар над телевізором?

Де найкраще встановлювати саундбар

Якщо телевізор стоїть на тумбі, стійці, стелажі, столі або комоді, то саундбар можна просто поставити безпосередньо перед ним. Розташувати його можна як під телевізором, так і над ним, але знизу все ж краще, оскільки висота джерела звуку приблизно та ж, що і слухачів.

Як підключити колонки до телевізора LG?

Дуже важливий провід, за допомогою якого буде здійснюватися підключення підсилювача до телевізора.

 • Увімкніть телевізор за допомогою пульта.
 • У «Меню» знайдіть розділ Bluetooth і переконайся, що ця опція активна.
 • У списку доступних пристроїв знайдіть Bluetooth-колонку, яку ви хочете підключити.
 • Синхронізація пристрою.

Як підключити JBL Bar 5.1 до телевізора?

Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою HDMI-кабелю в комплекті або оптичного кабелю (продається окремо). HDMI-підключення підтримує цифрове аудіо та відео через один роз’єм. Підключення через HDMI. це кращий варіант для вашої звукової панелі.

Як краще підключити саундбар?

Підключення через HDMI. найпростіший і найзручніший спосіб з’єднати телевізор і саундбар. Важлива умова: обидва пристрої повинні підтримувати технологію HDMI ARC. Ця опція дозволяє забезпечити реверсивну передачу звукового сигналу при взаємодії техніки через HDMI.

Як підключається Саундбар до телевізора?

В цьому випадку підключіть кабель HDMI до порту HDMI IN на телевізорі і до порту TV OUT (ARC) на акустичній системі «саундбар». Потім з’єднайте оптичний цифровий вихід аудіосигналу на телевізорі з роз’ємом OPTICAL IN на акустичній системі «саундбар».

Як підключити саундбар до телевізора LG через Bluetooth?

Щоб підключити саундбар до телевізора через Bluetooth, переконайтеся, що модель вашого телевізора підтримує функцію LG Soundsync. Зробити це можна в розділі «Настройок» «Звук». Увімкніть цю опцію, після чого на екрані телевізора LG з’явиться список пристроїв, доступних для синхронізації.

BETATECH.COM.UA 2022