Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити SD карту до телефону

Table of Contents

MicroSD-картка не розпізнається: як вирішити проблему

підключити, карта, телефон

Іноді може статися така ситуація, що MicroSD-карта в один з прекрасних днів перестане розпізнаватися вашим смартфоном. У даній статті з практичними порадами ми розповімо вам про пару прийомів, за допомогою яких ви зможете знову повернути вашу MicroSD-карту до життя.

MicroSD-картка не розпізнається: перевіряємо сумісність

Що робити, якщо MicroSD-карта зовсім нова або її вже не врятувати?

Абсолютно нові карти ви повинні для початку відформатувати. Навіть якщо картка не розпізнається, найчастіше саме ця процедура є останнім виходом. При цьому слід пам’ятати, що всі збережені на ній дані будуть втрачені. Ось як це робиться:

 • Підключіть MicroSD-карту до PC. Для цього вам знадобиться SD-адаптер або USB-кардрідер. Карта з’явиться на комп’ютері в якості окремого диска.
 • Тепер, щоб видалити всі дані, вам необхідно завантажити додаток, яке називається Eraser. З ним видалення даних функціонує краще і надійніше, ніж при простому форматуванні.
 • Інсталює програму.
 • Створіть завдання в «Erase Schedule». Це робиться через меню при натисканні на праву кнопку мишки.
 • Натисніть на «Add Data».
 • Встановіть «Target Type». У випадаючому меню ви можете вибрати в тому числі і вашу Micro-SD-карту.
 • Після цього в вашому «розкладі» з’явиться нове завдання. Запустіть її за допомогою кліка на праву кнопку мишки.
 • Після цього можна вважати, що ви надійно видалили з карти всі дані.

Особливості роботи карти пам’яті в якості внутрішньої пам’яті Android

Можна припустити, що коли до внутрішньої пам’яті Android обсягом N приєднується обсяг карти пам’яті M, загальний доступний обсяг внутрішньої пам’яті повинен стати рівним NM. Більш того, приблизно це відображається і в інформації про сховище пристрою, однак за фактом все працює трохи інакше:

 • Все, що можливо (за винятком деяких додатків, системних оновлень) буде міститися на внутрішню пам’ять, що знаходиться на SD-карті, без надання вибору. Але внутрішня пам’ять продовжити займатися: в повному обсязі дані і не всі програми можна розмістити на SD карту.
 • При підключенні Android пристрій відобразився на комп’ютері даному випадку ви будете «бачити» і мати доступ тільки до внутрішньої пам’яті на карті. Те ж саме і в файлових менеджерах на самому пристрої (див. Кращі файлові менеджери для Android).

Як підсумок. після того, моменту, коли SD карта пам’яті стала використовуватися як внутрішня пам’ять, у користувача немає доступу до «справжньої» внутрішньої пам’яті, а якщо припустити, що власна внутрішня пам’ять пристрою була більше ніж пам’ять MicroSD, то обсяг доступної внутрішньої пам’яті після описуваних дій не збільшиться, а зменшиться.

Ще одна важлива особливість. при скиданні телефону, навіть в тому випадку, якщо ви витягли карту пам’яті з нього перед скиданням, а також в деяких інших сценаріях відновити дані з неї неможливо, докладніше про це: Чи можна відновити дані з SD карти пам’яті, відформатованої як внутрішня пам’ять на Android.

SD карта як внутрішня пам’ять Android

Якщо ваш телефон або планшет на Android 6.0, 7 Nougat, 8.0 Oreo або 9.0 Pie має роз’єм для підключення карти пам’яті, то ви можете використовувати карту пам’яті MicroSD в якості внутрішньої пам’яті вашого пристрою, така можливість вперше з’явилася саме в Android 6.0 Marshmallow.

У цій інструкції. про налаштування SD карти як внутрішньої пам’яті Android і про те, які обмеження і особливості при цьому є. Спочатку показаний процес для 7.0, потім. для останньої версії Android 9. Враховуйте, що деякі пристрої не підтримують цю функцію, незважаючи на потрібну версію Android (Samsung Galaxy, LG, хоча і для них є можливе рішення, яке буде приведено в матеріалі). Див. Також: Як очистити внутрішню пам’ять на Android телефоні або планшеті.

Примітка: при використанні карти пам’яті таким чином, вона не може бути використана в інших пристроях. тобто вийняти і підключити її через кард-рідер до комп’ютера вийде (точніше, прочитати дані) тільки після повного форматування.

Як форматувати SD карту пам’яті як внутрішню пам’ять (приклад для Android 9.0)

На останній версії Android всі дії по перетворенню карти пам’яті MicroSD до внутрішньої практично ті ж самі, але про всяк випадок окремо опишу кроки і приведу знімки екрану (не забудьте, що всі дані на картці пам’яті в процесі будуть видалені, подбайте про збереження важливих файлів) :

 • На вашому смартфоні зайдіть в Настройки. Сховище. А потім натисніть по пункту «SD-карта».
 • Натисніть по кнопці меню справа вгорі, виберіть пункт «Налаштування сховища», а на наступному екрані. «Внутрішня пам’ять».
 • Уважно прочитайте, що саме станеться і, якщо згодні, підтвердіть форматування карти пам’яті як внутрішньої пам’яті. Дочекайтеся завершення процесу.
 • Для перенесення даних (тих, які можна перенести) з внутрішньої пам’яті на SD карту пам’яті, відкрийте меню в параметрах сховища і виберіть пункт «Перенести дані».

На цьому процедура буде завершена. Всі особливості роботи і спосіб повернення карти пам’яті в режим роботи в якості портативного накопичувача залишаються тими ж самими, що і для попередніх версій Android.

Використання карти пам’яті SD в якості внутрішньої пам’яті

Перш ніж приступати до налаштування, перенесіть всі важливі дані з вашої картки пам’яті куди-небудь: в процесі вона буде повністю відформатована.

Подальші дії будуть виглядати наступним чином (замість перших двох пунктів можна натиснути по «Налаштувати» в повідомленні про те, що виявлена ​​нова SD-карта, якщо ви її тільки що встановили і таке повідомлення відображається):

 • Зайдіть в Настройки. Місце і USB-накопичувачі і натисніть по пункту «SD-карта» (На деяких пристроях пункт налаштувань накопичувачів може знаходиться в розділі «Додатково», наприклад, на ZTE).
 • В меню (кнопка справа вгорі) виберіть «Налаштувати». Якщо в меню є пункт «Внутрішня пам’ять», відразу натисніть на нього та пропустіть пункт 3.
 • Натисніть «Внутрішня пам’ять».
 • Прочитайте попередження про те, що всі дані на картці будуть видалені, перш ніж її можна буде використовувати в якості внутрішньої пам’яті, натисніть «Очистити і відформатувати».
 • Дочекайтеся закінчення процесу форматування.
 • Якщо по завершенні процесу ви побачите повідомлення «SD-карта працює повільно», це говорить про те, що ви використовуєте карту пам’яті Class 4, 6 і подібну. тобто дійсно повільну. Її можна буде використовувати в якості внутрішньої пам’яті, але це відіб’ється на швидкості роботи вашого Android телефону або планшета (такі карти пам’яті можуть працювати до 10 разів повільніше ніж звичайна внутрішня пам’ять). Рекомендується використовувати карти пам’яті UHS Class 3 (U3) або хоча б U1, про звичайні Class 10 ваш телефон може повідомити, що вони недостатньо швидкі.
 • Після форматування вам буде запропоновано перенести дані на новий пристрій, виберіть «Перенести зараз» (до перенесення процес не вважається завершеним).
 • Натисніть «Готово».
 • Рекомендується відразу після закінчення форматування карти як внутрішньої пам’яті перезавантажити ваш телефон або планшет. натисніть і утримуйте кнопку живлення і виберіть пункт «Перезавантажити», а якщо такий відсутній. «Відключити живлення» або «Вимкнути», а після виключення. увімкніть пристрій.
READ  Повільно заряджається телефон Samsung

На цьому процес завершено: якщо зайти в параметри «Сховище і USB накопичувачі», то ви побачите, що місце, зайняте у внутрішній пам’яті зменшилася, на карті пам’яті. збільшилася, а загальний обсяг пам’яті також збільшився.

Однак, в роботі функції використання SD-карти як внутрішньої пам’яті в Android 6 і 7 є деякі особливості, які можуть зробити використання такої можливості недоцільним. про це відповідний розділ керівництва.

Форматування карти пам’яті для використання в якості внутрішнього сховища в ADB

Для Android пристроїв, де функція недоступна, наприклад, на Samsung Galaxy S7-S9, Galaxy Note, існує можливість відформатувати SD карту в якості внутрішньої пам’яті за допомогою ADB Shell.

Оскільки цей спосіб потенційно може привести до проблем з телефоном (і не на будь-якому пристрої може спрацювати), подробиці по установці ADB, включенню налагодження по USB і запуску командного рядка в папці з adb я пропущу (Якщо ви не знаєте, як це робиться, то. можливо, краще не варто братися. А якщо візьметеся. то на свій страх і ризик).

Самі ж необхідні команди будуть виглядати наступним чином (карта пам’яті повинна бути підключена):

 • adb shell
 • sm list-disks (в результаті виконання цієї команди зверніть увагу на виданий ідентифікатор диска виду disk: NNN, NN. він буде потрібно в наступній команді)
 • sm partition disk: NNN, NN private

По завершенні форматування, вийдіть з adb shell, а на телефоні, в параметрах сховища відкрийте пункт «SD карта», натисніть на кнопку меню справа вгорі і натисніть «Перенести дані» (це обов’язково, інакше продовжить використовуватися внутрішня пам’ять телефону). Після закінчення перенесення процес можна вважати завершеним.

Ще одна можливість для таких пристроїв, при Налча root-доступу. використовувалася програма Root Essentials і включення Adoptable Storage в цьому додатку (потенційно небезпечна операція, на свій страх і ризик, не дозволяйте на старих версіях Android).

Як відновити нормальне функціонування карти пам’яті

Якщо ви вирішите відключити карту пам’яті від внутрішньої пам’яті, зробити це просто. перенесіть з неї всі важливі дані на комп’ютер, після чого зайдіть, також як і в першому способі в налаштування SD-карти.

Потім, в меню дій з картою пам’яті, виберіть пункт «Портативний носій» і, слідуючи вказівкам, виконайте форматування карти пам’яті.

Як дозволити доступ до SD карті на телефоні?

 • Відкриваємо «Налаштування».
 • Вибираємо «Дозволи додатків».
 • Тиснемо на «Провідник» і видаємо дозвіл на доступ до накопичувача.

Чому Xiaomi не бачить SD карту?

Поширених чинників, через які Xiaomi не може виявити карту пам’яті, кілька: збій у функціонуванні операційної системи Android; апарат не підтримує флеш-карти від деяких виробників, а також має обмеження на максимальний обсяг флешки (останнє особливо стосується старих смартфонів);

Як відновити карту пам’яті?

Відновлення пошкодженої SD-карти або USB-накопичувача за допомогою провідника Windows

 • Відкрийте «Мій комп’ютер» або «Цей комп’ютер».
 • Виберіть пошкоджений диск і клацніть правою кнопкою миші.
 • У спадному меню виберіть пункт «Форматувати».
 • У спливаючому вікні натисніть «Відновити налаштування пристрою».

Як відформатувати карту пам’яті SD?

Як форматувати карту SD на Android в настройках системи

 • Зайдіть в Настройки
 • Виберете пункт Сховища і USB-накопичувачі
 • Натисніть на іконку карти в лівому нижньому кутку
 • Відкрийте меню, що випадає
 • виберете налаштування
 • Натисніть на команду «Форматувати»

Чому телефон перестав бачити навушники?

Причинами того, що телефон перестав бачити навушники, можуть бути два чинники: по-перше, в мобільному міг відбутися збій на програмному або технічному рівні, і він перестав визначати підключені до нього пристрої; по-друге, може бути несправна сама гарнітура.

Як правильно налаштувати СД карту?

Використання карти пам’яті SD в якості внутрішньої пам’яті

 • Зайдіть в Настройки. Місце і USB-накопичувачі і натисніть по пункту «SD-карта» (На деяких пристроях пункт налаштувань накопичувачів може знаходиться в розділі «Додатково», наприклад, на ZTE).
 • В меню (кнопка справа вгорі) виберіть «Налаштувати».

Для чого здають кров на Коагулограма?

Коагулограма. це комплексне дослідження гемостазу, яке дозволяє оцінити стан різних ланок системи згортання, антизсідальної і фібринолітичної систем крові і виявити ризик гіперкоагуляції (надмірного згортання) або гіпокоагуляції (кровотечі).

Що показує аналіз крові на Коагулограма?

Коагулограма крові. одне з найважливіших лабораторних досліджень, результати якого можуть сказати не тільки про стан організму в цілому, а й показати наявність певних захворювань. Основними показниками є час згортання і концентрація фібриногену в зразку.

Як правильно здавати аналіз на згортання крові?

Підготовка до аналізів на згортання крові

 • Дослідження проводиться натще (з моменту останнього прийому їжі повинно пройти не менше 8 годин).
 • Протягом 30 хвилин до взяття крові рекомендується утримуватися від куріння.

Як правильно здати аналіз крові на Коагулограма?

Взяття крові здійснюється натщесерце, останній прийом їжі повинен бути не менше ніж за 8-10 годин до здачі аналізу. Рекомендується виключити надмірну кількість жирної, солодкої і білкової їжі. Питний режим залишається звичайним.

Скільки коштує здати аналіз на згортання крові?

235 руб. Термін виконання: До 12:00 наступного дня. У разі здачі аналізів до 12:00 результат можна отримати по електронній пошті до 24:00 цього ж дня. 280 руб.

Який повинен бути Д Димер?

У нормі Д-димеру в плазмі не повинно перевищувати 250 нг / мл. Нормальний рівень D-димера з дуже високим ступенем достовірності говорить про відсутність тромбозу і ризику його розвитку, так достеменно 92% можна говорити про відсутність ТГВ, якщо рівень D-димера в нормі.

Навіщо здавати кров на згортання?

Навіщо здавати аналіз крові на згортання? Щоб дізнатися, наскільки добре ваш організм справляється з кровопотерями. По-науковому такий аналіз називається коагулограмма.

Як перенести файли з телефону на карту пам’яті Android

Якщо під час налаштування ви вибрали пункт «Сумний накопичувач», це дає можливість перемістити збережені на вашому телефоні файли (музику або фото і т.п.) на SD-карту, таким чином, звільнивши карту пам’яті смартфона.

Смартфон не видит карту памяти Micro SD — как исправить

Видалення файлів, збережених у внутрішньому накопичувачі смартфона.

 • Зайдіть в налаштування свого пристрою.
 • Виберіть «Пам’ять».
 • Виберіть пункт «Внутрішня пам’ять».
 • Виберіть, який тип файлів ви хочете видалити.
 • Довгим натисненням виберіть ті файли, які потрібно видалити.
 • Виберіть значок кошика.

Як правильно встановити карту пам’яті

 • Визначте розташування слота під сд карту в вашому пристрої.
 • вимкніть пристрій.
 • Вийміть слот або відкрийте задню панель пристрою. Якщо це необхідно, підніміть тримач карти пам’яті.
 • Вставте картку в потрібне положення. Опустіть утримувач, якщо це необхідно.
 • Поверніть слот і / або задню панель пристрою в початкове положення.

Як включити карту пам’яті SD

Після включення телефону ви отримаєте повідомлення про встановлення картки пам’яті.

Виберіть один з варіантів настройки пам’яті:

 • Знімний накопичувач. При виборі цього пункту можна зберігати файли (музику, фото і т.п.), переносити їх з SD-картою на будь-який пристрій, що має слот під карту, без втрати збереженої інформації. Перенесення додатків в цьому випадку не передбачено.
 • Внутрішня пам’ять. Вибираючи цей пункт, ви отримуєте можливість зберегти додатки на додатковому накопичувачі, але використовувати їх можна тільки на цьому пристрої. Після перенесення сд карти в інший пристрій вона буде очищена.

Проведіть подальшу настройку за підказками, які виникають на дисплеї телефону.

Коли налаштування пам’яті будуть завершені, натисніть кнопку «Готово».

Копіювання збережених в телефоні файлів на зовнішній накопичувач

 • Зайдіть в налаштування свого пристрою.
 • Клікніть пункт «Пам’ять».
 • Клікніть пункт «Внутрішня пам’ять».
 • Виберіть, який тип файлів вам потрібно перемістити.
 • Довгим натисненням виберіть ті файли, які вам потрібно відправити на зовнішній накопичувач.
 • Натисніть на три точки (⋮), виберіть пункт “Копіювати в. ».
 • Виберіть пункти Зберегти → SD-карта.
 • Виберіть папку, в якій хочете зберегти файли.
 • Скопіюйте вибрані файли.

Інструкція з використання SD-карти в пристрої з ОС Android

Деякі пристрої на операційній системі Android мають слот під карту пам’яті, найчастіше, формату microSD. Якщо у вас одне з таких пристроїв, це дозволить:

 • зберігати більшу кількість інформації за рахунок збільшення обсягу пам’яті;
 • переносити деякі додатки з внутрішнього накопичувача смартфона на SD-карту без втрати їх функціоналу.

Знайти інформацію про наявність слота під карту пам’яті SD можна на сторінці вашого пристрою на сайті компанії-виробника.

Деякі з функцій SD карти доступні тільки в пристроях з версією Android 6.0 і вище.

Робимо SD-карту розширником основний пам’яті

Використовувати повноцінно можна лише вбудований модуль пам’яті. Додавання SD-карти не додасть обсяг основного модуля, а лише послужить йому альтернативою.

Link2SD дозволить в кілька кроків переносити додатки (навіть ті, які не переносяться стандартними методами) з внутрішнього сховища на зовнішнє. Для цього необхідно:

 • Встановити Link2SD і відкрити програму.
 • У головному меню вибрати той пристрій, що необхідно використовувати як основне за замовчуванням.
 • Тапнуть по кнопці “Перенести на SD-карту”.

SD-карта в якості внутрішньої пам’яті на Android 6

Налаштування SD-карти в якості внутрішнього сховища на Android. це просте завдання. Зверніть увагу, що SD-карта буде відформатована під час процесу, тому не забудьте зробити резервну копію даних, скопіювавши їх на PC.

Цілком можливо, що функція Adoptable Storage відсутня, навіть якщо телефон оперує під управлінням Android 6. Можливо, виробник пристрою форсовано відключив цю функцію в цілях безпеки.

READ  Завис iPhone під час поновлення

Однак існують методи з використанням командного рядка, які дозволяють примусово змусити пристрій використовувати носій в якості внутрішнього сховища.

Ось інструкція по адаптації SD-карти як внутрішньої:

 • Вставте SD-карту в телефон Android і дочекайтеся її виявлення.
 • Тепер відкрийте Налаштування.
 • Прокрутіть вниз і перейдіть в розділ «Сховище» (або Обслуговування пристрою Пам’ять).
 • Натисніть на назву вашої SD-карти.
 • Натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті екрану.
 • Натисніть на пункт Налаштування зберігання.
 • Виберіть опцію Форматувати як внутрішню. Натисніть на «Стерти і відформатувати», якщо ви хочете відформатувати SD-карту як внутрішню пам’ять.
 • Якщо Android виявить, що ваша SD-карта працює повільно, Android повідомить про це. Натисніть OK, щоб продовжити.
 • Ви можете почати перенесення даних зараз або зробити це пізніше.
 • Натисніть Готово, щоб завершити адаптацію сховища для вашої SD-карти.

Зберігаємо файли з Інтернету на карту пам’яті

Якщо ви використовуєте телефон Samsung з ОС Android 9,

 • Перейдіть в додаток «Інтернет».
 • Перейдіть в секцію «Налаштування».
 • Тапніте за пунктом «Веб-сайти та завантаження».
 • Вкажіть «Місце збереження файлів».
 • Тапніте за пунктом «Карта пам’яті».
 • налаштування застосовані.

У деяких пристроях дані настройки відсутні. Пов’язано це з тим, що

 • ви відкрили не додаток Інтернет, а браузер Chrome або інший сторонній.
 • карта пам’яті не читається або не передбачена в даному мобільному пристрої.

Чи потрібно форматувати карту пам’яті перед використанням?

Зверніть увагу, що процес прив’язки карти до смартфону в якості основного сховища незворотній без втрати даних, оскільки пристрій, з метою безпеки, передає дані на накопичувач, використовуючи коди шифрування, унікальні для конкретного девайса. Таким чином, ви втрачаєте можливості використовувати цю SD-карту з будь-якими іншими смартфонами і читати дані з неї до тих пір, поки вона прив’язана до смартфону як основний накопичувач.

Інструкція для Android 9. 10

 • Знайти в настройках Android розділ “Обслуговування пристрою”.
 • Натиснути на кнопку Пам’ять. тут зібрана інформація про внутрішньому і зовнішніх носіях.
 • Тапнуть по необхідної SD-карті.
 • На наступному екрані, натиснути на кнопку меню праворуч зверху (три точки), перейти в налаштування сховища.
 • Встановити дане сховище як пристрій за умовчанням
 • Відформатувати карту пам’яті (опціонально).

Інструкція для Android 7. 8

Щоб встановити SD-карту як основне пристрій на Android 7. 8, необхідно:

 • Встановити SD-карту в телефон правильно (опціонально)
 • Перевірити сумісність носія з вашим смартфоном (опціонально)
 • Перейти у вкладку “Сховище” в налаштуваннях.
 • Переконатися, що в якості знімного накопичувача використовується вставлена ​​SD карта.
 • Вибрати безпосередньо SD-карту, тапнув по її назві.
 • Тапнуть на три точки в правому верхньому куті екрану.
 • Перейти до підпункту “Налаштування”.
 • Тут ви вже зможете встановити носій в якості основного сховища, попередньо відформатувавши карту пам’яті.

Дані інструкції найбільш актуальні для Android 7. 8, однак і на більш пізніх версіях ОС відмінності в алгоритмі установки карти незначні.

Використання SD-карти в якості внутрішньої пам’яті Android

Обсяги інформації, яка споживається користувачами пристроїв, зростає. Багатьом не вистачає внутрішньої пам’яті смартфонів для зберігання всього необхідного. Великим попитом користуються карти пам’яті, що дозволяють збільшити простір на смартфоні. Найчастіше SD карти мають більший обсяг, ніж внутрішня пам’ять.

Вчора ми розповімо, як перетворити SD-карту на карту пам’яті телефону.

Як відкрити карту пам’яті на телефоні?

 • Зайдіть в Меню програм
 • Виберіть пункт Налаштування
 • Опції. Менеджер програм (або розділ Пристрій. Додатки)
 • Далі просто вибирайте потрібну програму
 • і натисніть На карту пам’яті SD.

Де в телефоні карта пам’яті?

Зазвичай вона називається «Провідник» і розташовується в головному меню. У смартфона на чистому Android, наприклад, використовується диспетчер файлів Google Files Go. Будь-провідник дозволяє переглядати підключення карти пам’яті.

Як перенести файли з телефону на карту пам’яті Android?

 • Відкрийте меню пристрою.
 • Виберіть пункт «Налаштування».
 • Знайдіть пункт «Додатки» або «Менеджер програм».
 • Виберіть пункт «Менеджер програм», якщо він є на вашому пристрої.
 • Знайдіть додаток, яке хочете перенести.
 • Виберіть пункт «Пам’ять», якщо він є на вашому пристрої,

Чому Xiaomi не бачить SD карту?

Поширених чинників, через які Xiaomi не може виявити карту пам’яті, кілька: збій у функціонуванні операційної системи Android; апарат не підтримує флеш-карти від деяких виробників, а також має обмеження на максимальний обсяг флешки (останнє особливо стосується старих смартфонів);

Як зробити так щоб файли скачували на карту пам’яті?

Як зробити що б програми скачували на SD карту?

 • Відкрийте меню Вашого пристрою та зайдіть в «Налаштування»;
 • Виберіть пункт «Додатки»;
 • Зайдіть в пункт «SD-карта», перед Вами відкриється список всіх програм, які підтримують перенесення на карту SD;
 • Якщо у Вас стара версія ОС Android, потрібно зайти в пункт «Управління додатками» і перейти на закладку «Сторонні»;

Чому телефон не бачить карту пам’яті?

Якщо Android не бачить карту пам’яті, то причина неполадки може бути на стороні самого пристрою або в роботі флешки. Починати діагностику слід з зовнішнього накопичувача. Серед поширених причин появи несправності: Невідповідна файлова система (наприклад, NTFS або ExFat замість Fat32).

Як підключити флешку, як внутрішню пам’ять

Перед тим, як зробити підключення накопичувача, необхідно перенести з нього всю важливу інформацію. В процесі настройки він буде повністю очищено і повернути дані не вийде.

Насамперед необхідно зайти в Налаштування, а потім перейти в розділ «Сховище і накопичувач», де слід натиснути по SD-карті.

Далі потрібно вибрати «Налаштувати» і клацнути «Внутрішня пам’ять». Відразу після цього пристрій попередить користувача, що вся інформація буде видалена і її стане неможливо прочитати на інших пристроях без повного форматування.

Тут потрібно вибрати пункт «Очистити і відформатувати» і дочекатися завершення процесу очищення пам’яті. Потім може висвітитися повідомлення про те, що носій працює повільно. Як правило, це означає, що використовувана флешка не дуже хорошої якості і її використання в якості сховища пристрою може відіб’ється і на продуктивності самого смартфона. Для хорошої і швидкої роботи рекомендується використовувати накопичувачі UHS Speed ​​Class 3 (U3).

Після завершення форматування, смартфон потребують перенести інформацію, з цим слід погодитися і дочекатися завершення роботи. Після перенесення, робота по перетворенню флешки у внутрішню пам’ять буде практично завершена, залишиться тільки перезавантажити пристрій.

Особливості та обмеження використання SD-карти

Є кілька особливостей, про які слід знати, перед тим, як починати використовувати флешку таким чином.

 • Після перетворення всі дані, крім деяких додатків і оновлень для системи, будуть поміщатися на SD накопичувач.
 • При підключенні до комп’ютера, так само буде доступна для взаємодії тільки ця частина пам’яті.

Фактично, всі дії проводяться лише з флешкою, даний карту пам’яті телефону не доступно для взаємодії і, практично, ніяк не використовується. По-перше, це означає, що при добуванні накопичувача пропадуть практично всі дані, фотографії та додатки. По-друге, якщо обсяг флешки менше ніж реальний обсяг сховища смартфона, то таким чином, кількість доступної пам’яті зменшиться, а не збільшиться.

Якщо на вашому пристрої недостатній обсяг внутрішньої пам’яті, можна використовувати SD-карту як внутрішнє сховище для вашого телефону Android. Ця функція, звана Adoptable Storage, дозволяє ОС Android форматувати зовнішній носій даних як постійне внутрішнє сховище. Інформація на встановленої SD-card зашифрована і не може бути в подальшому використана на іншому пристрої.

SD Card. це дуже зручний варіант для зберігання фотографій, пісень і відео. Навіть якщо у вас є великий обсяг внутрішньої пам’яті на Android-смартфоні, завжди може знадобитися великий шматок пам’яті для зберігання довгих відеороликів, знятих камерою з високою роздільною здатністю вашого телефону.

Є один недолік, СД-чіп може відставати при запису відео високої роздільної здатності.

Android за замовчуванням встановлює додатки у внутрішній пам’яті та лише зрідка вивантажує дані на SD-карту. Таким чином, ви позбавлені установки будь-яких додаткових додатків, якщо на вашому телефоні відчутна нестача обсягу внутрішнього сховища, наприклад, в разі бюджетних пристроїв на Android One.

Як правильно встановити карту пам’яті

 • Визначте розташування слота під сд карту в вашому пристрої.
 • вимкніть пристрій.
 • Вийміть слот або відкрийте задню панель пристрою. Якщо це необхідно, підніміть тримач карти пам’яті.
 • Вставте картку в потрібне положення. Опустіть утримувач, якщо це необхідно.
 • Поверніть слот і / або задню панель пристрою в початкове положення.

Як використовувати SD-карту в якості внутрішньої пам’яті на Android?

Як замінити внутрішню пам’ять телефону на зовнішню SD карту на Android? Конфігурація вашої SD-карти для роботи в якості внутрішнього сховища на Android. це, по суті, досить простий процес. Нічого складного в цьому немає і ви далі самі в цьому переконаєтеся.

Зверніть увагу

Зверніть увагу, що ваша SD-шка буде відформатована під час процесу. Не забудьте зробити резервну копію даних, тимчасово перекинувши їх на основний блок телефону, стаціонарний комп’ютер, ноутбук або інше Smart-пристрій.

Можливо, що функція Adoptable Storage не підтримує вашому пристрої, навіть якщо смартфон працює під управлінням Android 6.0 і вище (буває і таке, все залежить від моделі і марки смартфона). Можливо, виробник пристроїв відключив цю функцію. Однак існують методи використання командного рядка, які дозволяють примусово використовувати флеш-накопичувач для зберігання даних.

Нижче перераховані основні кроки щодо форматування.

 • Помістіть SD-карту на телефон Android і дочекайтеся її визначення або відображення в диспетчері файлів.
 • Тепер відкрийте «Налаштування».
 • Прокрутіть вниз і перейдіть в розділ «Сховище».

Торкніться імені вашої SD-шкі.Коснітесь трьох вертикальних точок в правому верхньому куті екрану.

Натисніть «Налаштування сховища».Виберіте формат «як внутрішній варіант».

На наступному екрані у вас є останній шанс вирішити для себе, чи не хотіли б ви передумати

Не забудьте зробити резервну копію даних, після форматування інформація зникне безслідно!

 • Далі натисніть «Стерти і форматувати», якщо ви хочете відформатувати SD-шку як внутрішнє вмістилище даних. Пізніше ви будете повідомлені, якщо Android виявить, що ваш чіп працює повільно. Натисніть «ОК», щоб продовжити.
 • Можете почати процес перенесення даних після завершення даної процедури або зробити це на більш пізньому етапі. Флеш-накопичувач готовий до використання як внутрішній блок телефону.
READ  Як відновити Apple ID за номером телефону

Натисніть «Готово», щоб завершити процес прийняття рішення.

Після завершення процесу форматування ви можете використовувати знімну СД-шку як «тимчасове» або «знімне» постійне місце. Але майте на увазі, що тепер будуть недоступні гаряча заміна і витяг, як, можливо, ви робили раніше. Тому не виймайте флешку, не використовуючи параметр Eject.

Крім того, ви можете практично видалити прийняте операционкой місце, що, відповідно, не рекомендується, так як це може викликати певні помилки в роботі пристрою. Тепер ви знаєте, як зробити карту пам’яті основний пам’яттю на Android.

Відключення та виймання картки пам’яті

Щоб не пошкодити дані, збережені на знімному накопичувачі, перш ніж вийняти його необхідно безпечно відключити!

Видалення файлів, збережених у внутрішньому накопичувачі смартфона.

 • Зайдіть в налаштування свого пристрою.
 • Виберіть «Пам’ять».
 • Виберіть пункт «Внутрішня пам’ять».
 • Виберіть, який тип файлів ви хочете видалити.
 • Довгим натисненням виберіть ті файли, які потрібно видалити.
 • Виберіть значок кошика.

Що таке накопичувальне сховище?

Накопичувальне сховище. це основний обсяг пам’яті вашого смартфона, але при необхідності його можна розширити, використавши для цього СД-картку.

Дана на Android називається Adoptable Storage. Це дозволить використовувати знімну карту microSD, встановлену на телефоні Android, в якості основного сховища. Таким чином, ви зможете легко вирішити проблему, як зробити SD-карту основною пам’яттю на Android і подолати нестачу в просторі, якщо телефон має невеликий внутрішній обсяг.

Як налаштувати завантаження на карту пам’яті на Android?

Автоматичне збереження файлів на карту пам’яті

 • Зайдіть в «Налаштування» і виберіть розділ «Пам’ять»;
 • У верхній частині вікна зверніть увагу на пункт «Зберегти дані за замовчуванням»;
 • Поставте галочку навпроти напису «SD-карта».
 • Місце завантаження буде змінено.

Як зробити СД карту основною пам’яттю на Android?

Використання карти пам’яті SD в якості внутрішньої пам’яті

 • Зайдіть в Настройки. Місце і USB-накопичувачі і натисніть по пункту «SD-карта» (На деяких пристроях пункт налаштувань накопичувачів може знаходиться в розділі «Додатково», наприклад, на ZTE).
 • В меню (кнопка справа вгорі) виберіть «Налаштувати».

Як правильно витягти карту пам’яті з телефону?

 • Перейдіть в Установки Ваш пристрій стандартно Сховище
 • Натисніть Витягти. щоб відключити SD-карту
 • Тепер SD-карту можна витягати з телефону

Як об’єднати внутрішню пам’ять і пам’ять телефону на Android?

Спочатку необхідно вставити карту пам’яті, після чого перейти в «Налаштування» (залежно від версії Android цей пункт може бути в розділі «Додатково), де вибрати« Сховище і USB-накопичувачі ». Натисніть на «Карта», після чого перейдіть в верхній правий кут екрану і виберіть «Налаштувати». «Внутрішня пам’ять».27 травня 2019 р.

Як відкрити карту пам’яті на Android?

Як включити: так просто зайти в розділ налаштувань Android «Підключення пристрою». відкрити вкладку «USB» і поставити повзунок в режим «Передача файлів» (див. скрін нижче). Далі, запустивши провідник і увійшовши в пам’ять телефону, ви побачите, що стала відображатися SD-карта (див. Скрін нижче).

Як знайти СД карту в телефоні?

Зайдіть в налаштування свого пристрою. Виберіть пункт «Пам’ять». У списку меню натисніть пункт SD-карта.

Як відкрити флешку в телефоні?

Як підключити флешку через USB Media Explorer

 • Встановіть на смартфон додаток USB Media Explorer, скачавши його з Google Play.
 • Підключіть USB-накопичувач до кабелю OTG.
 • Підключіть OTG до смартфону і зачекайте кілька секунд.
 • У більшості випадків програма автоматично знаходить USB-накопичувач.
 • Готово!

Підключення SD карти, як внутрішньої пам’яті на Андройде

Починаючи з версії андроіл 6.0 з’явилася можливість використання флеш карти в якості внутрішнього сховища даних пристрою. Тепер девайс, після певних дій, може користуватися доступною на SD пам’яттю так само вільно, як і внутрішньої. У статті буде розказано про те, як підключити SD карту в такій якості і які обмеження при цьому накладаються на неї.

Форматуємо карту за допомогою ADB для використання в якості внутрішнього сховища

Залежно від телефону, функція недоступна, але є можливість підключити флешку в якості сховища іншим способом. Однак варто зазначити, що цей спосіб досить трудомісткий і може заподіяти шкоди пристрою, завдяки чому, якщо не впевнені в своїх силах, то краще подібним не займатися самостійно.

Щоб скористатися цим способом, потрібно зробити багато дій. Потрібно завантажити з сайту і зробити установку Android SDK, чого завантажувати й установлювати з офіційного сайту драйвера для пристрою, а так же, потрібно включити «режим налагодження по USB» на пристрої.

Далі треба зайти в консоль adb і вбити команди, представлені нижче:

 • adb shell
 • sm list-disks (після виконання буде виданий ID у вигляді disk: ХХХ, ХХ його слід записати і ввести в наступному рядку)
 • sm partition disk: ХХХ, ХХ private

Потім потрібно відключити телефон, перейти в настройки і натиснути по SD, вибрати меню і клікнути «Перенести дані». Все, на цьому дії закінчені.

Як підключити флешку, як внутрішню пам’ять

Перед тим, як зробити підключення накопичувача, необхідно перенести з нього всю важливу інформацію. В процесі настройки він буде повністю очищено і повернути дані не вийде.

Насамперед необхідно зайти в Налаштування, а потім перейти в розділ «Сховище і накопичувач», де слід натиснути по SD-карті.

Далі потрібно вибрати «Налаштувати» і клацнути «Внутрішня пам’ять». Відразу після цього пристрій попередить користувача, що вся інформація буде видалена і її стане неможливо прочитати на інших пристроях без повного форматування.

Тут потрібно вибрати пункт «Очистити і відформатувати» і дочекатися завершення процесу очищення пам’яті. Потім може висвітитися повідомлення про те, що носій працює повільно. Як правило, це означає, що використовувана флешка не дуже хорошої якості і її використання в якості сховища пристрою може відіб’ється і на продуктивності самого смартфона. Для хорошої і швидкої роботи рекомендується використовувати накопичувачі UHS Speed ​​Class 3 (U3).

Після завершення форматування, смартфон потребують перенести інформацію, з цим слід погодитися і дочекатися завершення роботи. Після перенесення, робота по перетворенню флешки у внутрішню пам’ять буде практично завершена, залишиться тільки перезавантажити пристрій.

Особливості та обмеження використання SD-карти

Є кілька особливостей, про які слід знати, перед тим, як починати використовувати флешку таким чином.

Как заставить КАРТУ ПАМЯТИ SD РАБОТАТЬ на Телефоне Android?! Не работает Флешка СД на Андройде

 • Після перетворення всі дані, крім деяких додатків і оновлень для системи, будуть поміщатися на SD накопичувач.
 • При підключенні до комп’ютера, так само буде доступна для взаємодії тільки ця частина пам’яті.

Фактично, всі дії проводяться лише з флешкою, даний карту пам’яті телефону не доступно для взаємодії і, практично, ніяк не використовується. По-перше, це означає, що при добуванні накопичувача пропадуть практично всі дані, фотографії та додатки. По-друге, якщо обсяг флешки менше ніж реальний обсяг сховища смартфона, то таким чином, кількість доступної пам’яті зменшиться, а не збільшиться.

Як перевести карту пам’яті в стандартний режим

Щоб повернути флешку в стандартний режим потрібно просто зайти в її налаштування, як в першому варіанті, і вибрати в меню «Портативний носій». Перед цим всю важливу інформацію слід перенести в інше місце, тому що накопичувач буде відформатований в процесі.

Як відновити карту пам’яті без форматування?

Відновлення пошкодженої SD-карти або USB-накопичувача за допомогою провідника Windows

 • Відкрийте «Мій комп’ютер» або «Цей комп’ютер».
 • Виберіть пошкоджений диск і клацніть правою кнопкою миші.
 • У спадному меню виберіть пункт «Форматувати».
 • У спливаючому вікні натисніть «Відновити налаштування пристрою».

Чому Xiaomi не бачить SD карту?

Поширених чинників, через які Xiaomi не може виявити карту пам’яті, кілька: збій у функціонуванні операційної системи Android; апарат не підтримує флеш-карти від деяких виробників, а також має обмеження на максимальний обсяг флешки (останнє особливо стосується старих смартфонів);

Як активувати карту пам’яті в телефоні?

 • Зайдіть в Меню програм
 • Виберіть пункт Налаштування
 • Опції. Менеджер програм (або розділ Пристрій. Додатки)
 • Далі просто вибирайте потрібну програму
 • і натисніть На карту пам’яті SD.

Що робити якщо Xiaomi не бачить карту пам’яті?

Xiaomi не бачить карту пам’яті (флешку). Як бути?

 • Переконайтеся, що карта пам’яті вставлена ​​правильно
 • перезавантажте пристрій
 • Відсутність підтримки деяких карт-пам’яті
 • Карта переповнена
 • Відформатуйте карту пам’яті
 • Віруси на смартфоні

Що робити якщо телефон перестав бачити карту пам’яті?

 • Якщо телефон не бачить SD карту, спробуйте змінити в налаштуваннях програми шлях до наступника.
 • Перевірте, чи розпізнає система Android карту пам’яті.
 • Вимкніть мобільний пристрій, повторно під’єднайте SD карту.
 • Увімкніть телефон і перевірте, чи зберігаються файли на флешку.

Де в Xiaomi карта пам’яті?

У переважній більшості телефонів від Xiaomi існує лоток, в якому лежить карта пам’яті і SIM-карта. Беремо фірмову скріпку (або канцелярську) і вставляємо в отвір в бічній грані смартфона. Лоток відскочить з надр апарату і запропонує місце для носія інформації. Кладемо карту пам’яті і відсуває назад.

Як підключити SD карту до телефону Xiaomi?

Щоб провести форматування за допомогою смартфона дотримуйтесь наступним алгоритмом:

 • зайдіть в Меню і виберете розділ «Пам’ять»;
 • виберете функцію «Вийняти картку пам’яті» або «Очистити карту пам’яті» і чекайте, поки почнеться процес;
 • після завершення форматування, з’явиться функція «Підключити карту SD».
BETATECH.COM.UA 2021