Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити Smart view до телевізора Samsung

Table of Contents

на телевізорах

Проводити будь-яку настройку телевізора не буде потрібно. Все, що необхідно. підключитися через кабель або через WI-FI до маршрутизатора, а потім підтвердити дозвіл на синхронізацію із зовнішнім пристроєм, будь то PC або телефон.

На телефоні

Для використання програми на мобільному пристрої спочатку необхідно її завантажити і встановити. Для iPhone і iPad знайти софт російською мовою можна в App Store, для смартфонів і планшетів на базі Android. Android у Google Play. Далі необхідно підключити техніку до однієї WI-FI-мережі з телеприймачем.

Наступний крок. запуск програми на телефоні. Якщо телевізійна панель підключена до локальної мережі, вона з’явиться в списку доступних пристроїв. Необхідно клікнути по ній для установки з’єднання. При цьому на екрані телеприймача з’явиться повідомлення про спробу підключення сторонньої техніки.

Для відтворення контенту необхідно вибрати відповідний розділ ( «Відео», «Зображення», «Музика») і знайти необхідний файл. Щоб використовувати смартфон в якості пульта, слід клікнути по зображенню ПДУ в верхній частині екрану.

Всі особливості програми Samsung Smart View

Для передачі мультимедійного контенту на великий екран, а також для управління TV-приймачем без ПДУ користувач може через Samsung Smart View підключити до телевізора телефон, комп’ютер або ноутбук. Це спеціальний додаток від компанії Samsung, яке легко скачується на необхідний девайс і синхронізується з телевізійної панеллю для подальшої роботи. Необхідно лише коректно встановити з’єднання між пристроями, а потім правильно налаштувати і використовувати утиліту. Як це зробити. в нашому матеріалі.

До яких пристроїв підійде програма

Остання версія програми. Samsung Smart View 2.0. Вона однаково добре функціонує як на десктопних, так і на мобільних платформах. Але при цьому є ряд обмежень.

Програма працює на телевізорах Samsung, що вийшли в 2011 році або пізніше, але при цьому підтримуються не всі моделі. Тому рекомендується звернутися до інструкції або до офіційного сайту виробника, щоб дізнатися, чи буде розглянутий софт взаємодіяти з конкретною моделлю TV-приймача.

Вивести зображення на телеприймачі інших брендів, наприклад, JVC, за допомогою цього додатка не вийде. Але у більшості виробників телевізійних панелей можна знайти власні програми для передачі контенту зі смартфонів або PC на великий екран. Як правило, вони засновані на технології DLNA. У LG така опція називається Smart Share, у Philips. Simple Share, у Sony Bravia. VAIO Media Server. На Самсунг аналогічне рішення називається AllShare. Працює ця функція інакше, ніж Smart View. її принцип заснований на організації всіх пристроїв, що підтримують DLNA, в єдину мережу для обміну мультимедійним контентом.

Щоб поставити програму на техніку під управлінням Windows, комп’ютер повинен мати наступні характеристики:

 • 32- і 64-розрядні ОС Windows 7, 8, 8.1, 10;
 • процесор Intel Pentium 1,8 ГГц, аналогічний або могутніше (рекомендований Intel Core 2 Duo 2,0 ГГц або більш продуктивний);
 • не менше 2 Гб ОЗУ.

Завантажити дистрибутив версії програми для Windows можна на офіційному ресурсі виробника.

Samsung Smart View. особливості і функціонал

Перед тим, як почати користуватися Samsung Smart View, потрібно зрозуміти, що це за програма. Це застосування призначене для роботи сторонніх пристроїв з телевізійними панелями Samsung. До його функціоналу відносяться такі можливості:

 • управління телеприймачем без ПДУ;
 • використання смартфона або планшета в якості джойстика для ігор;
 • передача і відтворення мультимедійного контенту (відео, фотографії, музика) з мобільного гаджета на великий екран;
 • формування списків відтворення, щоб швидко запускати перегляд улюблених фільмів, фотографій або аудіокомпозицій;
 • завантаження одного файлу або цілого каталогу з пам’яті PC в програму і запуск одним дією;
 • перегляд на телеприймачі вмісту приєднаної техніки.

Для телефонів (або планшетів) Samsung даний софт дає можливість установки режиму перегляду телевізійних програм. Це буде актуально для тих, у кого немає доступу до телевізора, але є бажання подивитися певну передачу. Також опція буде цікава в великих сім’ях, де всі бажають дивитися різні канали, а телеприймач тільки один. Режим Dual View стане відмінним рішенням в таких ситуаціях.

Сплячий режим. ще одна цікава функція програми Smart View. Вона дозволяє дивитися телевізійні канали на PC або мобільному пристрої навіть після вимкнення телевізора. Це буде зручно пізно вночі, коли всі сплять. Щоб не заважати нікому, можна налаштувати сплячий режим, включити телефон або ноутбук, під’єднати гарнітуру і дивитися улюблену передачу.

Правила використання Samsung Smart View

Використовувати додаток можна по-різному, в залежності від потреб в поточній ситуації.

 • Програма відмінно підходить для передачі мультимедійного контенту на великий екран (зазвичай це фільми або серіали). Можливий і зворотний процес. трансляція телепередач з телевізора на PC або смартфон.
 • Samsung Smart View на мобільному пристрої стане чудовою альтернативою стандартному пульту дистанційного керування. З його допомогою набагато зручніше працювати в Smart Hub, керувати програмами, виконувати введення тексту і т.д. В цьому випадку можна буде обійтися без клавіатури і миші.
 • Смартфон або планшет з гіроскопом і встановленою програмою можуть використовуватися в якості геймпада або електронною указки.
READ  Як встановити зону на Smart TV

Таким чином, програма буде корисна практично в будь-яких ситуаціях і навіть зніме необхідність покупки додаткових периферійних пристроїв.

Підключення і настройка роботи

Для використання Samsung Smart View необхідно завантажити її на PC або телефон, а потім все підключається обладнання (разом з TV-приймачем) під’єднати до однієї бездротової WI-FI-мережі.

на PC

Для установки програми на комп’ютері необхідно відкрити офіційний сайт, знайти розділ «Підтримка» (у верхній частині екрану праворуч) і в випадаючому меню вибрати «Інструкції і завантаження». Відкрилася сторінку потрібно перегорнути вниз, натиснути «Показати додаткові відомості», після чого на екрані з’явиться розділ Samsung Smart View. Слід перейти в цей розділ і клікнути на кнопку «Завантажити версію для ОС Windows». Після цього з’явиться вікно, в якому потрібно вибрати папку для завантаження файлу. Далі потрібно дочекатися завершення скачування і перейти до каталогу, в якому був збережений дистрибутив.

Для запуску інсталяції потрібно двічі клікнути по файлу встановлення. У вікні Майстра установки програми користувачеві буде потрібно прийняти умови ліцензійної угоди, вибрати папку для інсталяції програми, а потім дочекатися завершення процесу.

Після установки софта на моніторі з’явиться невелике вікно з описом основних функцій програми і кнопкою «Підключити TV», по якій потрібно клікнути. Далі виникне опис дій для запуску програми. користувачеві потрібно переконатися, що телевізор включений, а потім приєднати його і PC до домашньої бездротової мережі. Після цього в списку доступних пристроїв повинен з’явитися телеприймач. Необхідно клікнути по ньому. Потім на дисплеї PC буде обертатися гурток завантаження з’єднання, в цей же час на екрані телевізійної панелі з’явиться повідомлення спробі підключитися нового пристрою. Необхідно підтвердити сполучення техніки.

Далі з’явиться нове вікно. Щоб транслювати відео або інші мультимедійні файли на великий екран, слід вибрати необхідний контент кліком по кнопці «Додати вміст». Це може бути один файл або ціла папка. Після завантаження слід клікнути по файлу, який користувач бажає відтворити. Він буде відображений в верхній частині монітора, а також з’явиться на великому екрані телеприймача. Подальше управління ведеться за допомогою миші і клавіатури PC.

Телевізор. маршрутизатор

Тут потрібно повторно провести настроювання на Smart-TV:

 • активуємо кнопку «IP», вибираємо ручне введення параметрів і вказуємо властивості маршрутизатора (інформація відображена на корпусі пристрою);
 • зберігаємо Ethernet-підключення;
 • тестуємо створене підключення.

Якщо в процесі тестування виявляються помилки, рекомендується видалити стару інформацію про роутере з пам’яті телевізора і повторно активувати установку з’єднання.

Контроль швидкості з’єднання

Перепади швидкості передачі даних можуть бути викликані:

 • недостатнім функціональним потенціалом маршрутизатора (буде потрібно заміна роутера);
 • сильною завантаженістю каналу передачі (задіяні кілька пристроїв);
 • умовами тарифного плану провайдера (рекомендується перейти на більш швидкісний).

Автоматичне з’єднання пристроїв

При наявності функції WPS на Smart TV і маршрутизаторе рекомендується зробити автоматичне підключення. Приєднання здійснюється одночасною активацією клавіш WPS протягом 15 секунд (на двох пристроях).

Як налаштувати Wi-Fi на телевізорі Samsung: настройка Smart-TV

Можливість підключення телевізора до Інтернету значно розширює функціонал звичайного пристрою для перегляду телевізійних програм з використанням антени. Такий варіант виходу у Всесвітню мережу відкриває доступ до будь-якого медіаконтенту в режимі онлайн. Телевізор, який використовується в якості пристрою для виходу в інтернет, здатний замінити комп’ютер, так як дозволяє виконувати ті ж функції, що і PC.

Про те, як підключити Wi-Fi до телевізора Samsung і як налаштувати Smart TV, розберемося детально в даній статті.

Підключення до Wi-Fi

Автоматична настройка телевізора здійснюється при першому включенні. Якщо відсутня кабельне підключення від роутера, телевізійна система сама почне пошук Wi-Fi. Як підключити телевізор Samsung до інтернету при повторному включенні, розглянемо покроково:

 • На початковому етапі процесу настройки з’єднання слід перейти до параметру «Налаштування мережі» (у вкладці «Сеть»). Перехід здійснюється за допомогою клавіші «Settings» (на пульті).
 • Поява «темного» екрану буде свідчити про готовність пристрою до початку процесу встановлення. Активуємо опцію «Пуск».
 • На цьому етапі телевізійна система запропонує вибрати тип з’єднання: кабельне або Wi-Fi. Вказуємо бездротове і активуємо «Далі».
 • Час на визначення всіх бездротових мереж (включаючи нашу) займе не більше 15 секунд. Пошук Wi-Fi здійснюється в діапазоні 2,4 ГГц. Назва мережі визначено як «SSID» (задано параметрами маршрутизатора).
 • Серед списку бездротових мереж, встановлених телевізором, вибираємо свою і вводимо пароль. Якщо мережа не захищена паролем, з’єднання активується в автоматичному режимі.

Після того, як вдалося підключити Wi-Fi до телевізора Samsung, користувачам рекомендується зайти в «Меню», потім перейти до опції «Підтримка» і далі до «Smart Hub».

Телевізори Samsung Smart TV у своєму розпорядженні функцією «Smart Hub», яка і забезпечує доступ до різного медіаконтенту.

Samsung Smart View подключть телефон к телевизиру Смарт ТВ

Підключення телевізора Samsung до інтернету через бездротову мережу описано в наступній відео-інструкції:

Підключення до Wi-Fi без DHCP

Протокол DHCP відповідає за усунення помилок при передачі динамічних IP-адрес і інших конфігурацій. Якщо виникає необхідність підключення до бездротової мережі без обліку роздачі мережевих адрес, слід відключити автоматичну установку і ввести параметри вручну (IP, адреса шлюзу, DNS, маску підмережі). Необхідна інформація представлена ​​на корпусі роутера.

На наступному етапі потрібно усунути помилки сесії DHCP, яка забезпечує доступ до Wi-Fi іншим задіяним в мережі пристроїв і роздає IP-адреси. Адреси всіх девайсів слід зберегти в пам’яті маршрутизатора (за допомогою введення МАС-адрес). Така процедура запобігає виникненню помилок при розподілі адрес між працюючими в мережі пристроями (кожен апарат безперешкодно отримає IP-адреса).

Такий спосіб підключення до роутера не є популярним, так як в більшості випадків (при виникненні труднощів) користувачі вважають за краще звертатися до послуг фахівців з налаштування мережевого обладнання.

Якщо телевізор не підключається до інтернету?

Фактори, які блокують з’єднання і не дозволяють включити Wi-Fi в телевізорі Samsung, в більшості випадків пов’язані з настройками маршрутизатора. Така причина очевидна, якщо та інші підключені до роутера пристрої не можуть вийти в інтернет.

READ  З якого року телевізори підтримують цифрове телебачення

Якщо задіяні в бездротової мережі прилади функціонують справно, а телевізору не вдається отримати доступ до Wi-Fi, то перешкоди рекомендується усунути наступним чином.

Що слід знати?

У процесі підготовки Smart TV до підключення, рекомендується уточнити ряд критеріїв, які і дозволять визначити. як налаштувати інтернет в телевізорі Samsung.

 • Наявність (відсутність) вбудованого Wi-Fi адаптера. Якщо такий модуль відсутня, потрібно забезпечити його наявність і приєднати по USB (синхронізація з телевізійною системою відбудеться в автоматичному режимі).

Подивіться відео-огляд недорогого мережевого адаптера для TV Samsung:

Слід взяти до уваги, що при виборі адаптера необхідно враховувати модель телевізора, так як сумісність пристроїв визначена індивідуально.

 • Параметри з’єднання по Wi-Fi. Тут слід враховувати умови тарифного плану провайдера, якість сигналу, функціональні можливості роутера і т. Д. Щоб переглядати заздалегідь скачав медіаконтенту (на комп’ютер), досить використовувати технологію WI-FI-D Такий спосіб передбачає синхронізацію телевізора з PC, дублювання вмісту монітора комп’ютера і подальший перегляд контенту на великому екрані.

Активація Direct виключає можливість використання Smart TV в якості пристрою для доступу в інтернет і не дозволяє працювати з додатками. Маршрутизатор при такому методі не потрібно.

Как подключить смартфон к телевизору с помощью приложения Smart View

Як підключити Smart View до телевізора Samsung

Телевізори з можливостями Smart стають все більш затребуваними. Подібні пристрої надають безліч корисних можливостей, до яких відноситься управління технікою через смартфон і використання файлів з PC.

Багатьох користувачів привертають телевізори компанії Samsung. При наявності Smart TV дає змогу підключати телефон і дивитися файли без установки складних програм.

Якщо техніка належить іншій компанії, її також використовують, але для цього знадобиться додаток Samsung Smart View. Дізнатися, як підключити Smartview до телевізора Samsung можна з нашого огляду.

Для яких пристроїв підходить

Функціональну утиліту можна поставити на такі пристрої:

 • телевізори Samsung Smart, які були зроблені в 2011-13 роках. На них встановлюється утиліта первісної версії;
 • моделі телевізорів Samsung з можливостями Smart, які проводилися з 2014 року. На них встановлюються нові конфігурації;
 • мобільні пристрої, що працюють на операційній версії Android 4.1;
 • PC з Windows, вище сьомої версії.

Як підключити Smart View до телевізора Samsung

Щоб запустити Samsung Smart View, спочатку потрібно завантажити програму. Після закачування утиліти на телефон, запускається її установка в автоматичному режимі.

Після завершення установчого процесу можна в програмі View скористатися певними функціями для її налаштування. Потім необхідно під’єднатися до мережі інтернет і відшукати TV за допомогою кнопки Refresh. Якщо смартфон не бачить телевізор Samsung, необхідно переконатися, що вони працюють в одній мережі. Коли телефон зможе визначити Smart TV, потрібно відшукати його в переліку і приєднатися до нього. Після підключення на екрані телевізора з’явиться зображення зі смартфона. При перегляді файлів трансляція може затримуватися на 10 секунд.

Розглянемо варіант бездротового під’єднання із застосуванням телефону на базі Android за етапами:

 • Додаток Samsung Smart View встановлюється на телефон. Його закачують через Istore або Google Play.
 • Телефон і екран приєднуються до адаптера.
 • Потім слід включити TV і включити утиліту.
 • На екрані мобільного пристрою з’являться TV, які можна підключити.

Після цих маніпуляцій пристрій готовий до роботи.

Можна зайти з комп’ютера в додаток Smart View.

Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • Програму слід закачати на комп’ютер. Потім розпакувати її і встановити.
 • Якщо процес гальмується, може знадобитися додатково використовувати програму Net Framework, а потім знову спробувати поставити Smart View.
 • Потрібно підключатися до тієї ж мережі, з якої працює PC.
 • Потім слід відкрити програму.
 • З’явитися вкладка, в якій потрібно буде відшукати телевізор. Після цього слід натиснути ОК і почекати поки PC під’єднатися до TV.

Після установки з’являється доступ до всіх функцій програми. безкоштовний плейлист і перегляд відео.

Функції Samsung Smart View

Додаток Samsung Smart View доступно для скачування на Play Маркет. Додатково до цього телефон повинен бути iOS або Android.

При необхідності можна знайти версію для комп’ютерів, але PC повинен володіти операційною системою не нижче Windows 7. Для установки підійде і планшет. Після підключення утиліти можна застосовувати такі функції Samsung Smart:

 • Режим TV Remote передбачений для застосування смартфона замість пульта для управління дистанційно. Після підключення на екрані відображаються кнопки, які повинні бути присутніми на пульті. Для введення тексту відображається клавіатура.
 • За допомогою опції Dual View можна переглядати інформацію через планшет або мобільний пристрій. Також можливе відтворення вмісту, яке розміщене на PC через TV.
 • Вимикати і вмикати TV з власного телефону допомагає функція Bluetooth PowerON.
 • Game Remote дозволяє задіяти стільниковий в якості контролера для управління.
 • Smart призначений для застосування віджетів Smart Hub.
 • Сплячий режим дозволяє перевести TV в такий режим.

Важливою перевагою програми є наявність емулятора пульта. Це дозволяє розділяти зображення на екрані. дивитися кіно і листуватися в месенджерах.

Утиліта View демонструє не тільки файли у відео форматі, з її допомогою можна створити слайд-шоу з картинок, що містяться на пристрої.

Що робити якщо Samsung Smart View не бачить телевізор

Якщо програма не може знайти телевізор, усунути проблему допоможуть наступні способи:

 • Можна спробувати відновити заводські настройки та пробшівку.
 • Створювати перешкоди може антивирусник, його потрібно вимкнути на деякий час.
 • Рекомендується скористатися додатковим додатком Samsung PC Share Manager. Програма була розроблена для об’єднання в мережі TV з додатком Smart і зовнішнім пристроєм.

За допомогою простого додатки відкриваються великі можливості для трансляції вмісту мобільних пристроїв на великі екрани. Можлива і зручна і спільна робота телевізора з планшетом або смартфоном.

на телевізорах

Проводити будь-яку настройку телевізора не буде потрібно. Все, що необхідно. підключитися через кабель або через WI-FI до маршрутизатора, а потім підтвердити дозвіл на синхронізацію із зовнішнім пристроєм, будь то PC або телефон.

Smart TV Samsung

Використовувати переваги програми можуть власники телевізорів, які були випущені пізніше за 2011 рік:

 • 2011. моделі LED D7000 і старше, а також від PDP D8000;
 • 2012. версії від LED ES7500 і PDP E8000;
 • 2013. все вище LED 4500 і PDPF5500. Виняток лише складає F9000 і все, що було після неї;
 • 2014 року. моделі цього року від H4500, H5500. Але крім: H6003 / 6103/6153/6201/6203;
 • 2015. версії моделей пізніше J5500 (крім J6203);
 • 2016. моделі після цього року підтримують Smart В’ю від версій K4300, K5300.
READ  Вхід в сервісне меню телевізора LG

Установка на смартфоні

 • на TV може з’явитися повідомлення про спробу підключення стороннього гаджета, вибрати «Дозволити». У новіших моделях телевізора буде написаний чотиризначний пароль, який потрібно ввести в телефоні.

З’єднання встановиться і можна починати користуватися гаджетами в повній мірі.

Для яких пристроїв підходить

Функціональну утиліту можна поставити на такі пристрої:

 • телевізори Samsung Smart, які були зроблені в 2011-13 роках. На них встановлюється утиліта первісної версії;
 • моделі телевізорів Samsung з можливостями Smart, які проводилися з 2014 року. На них встановлюються нові конфігурації;
 • мобільні пристрої, що працюють на операційній версії Android 4.1;
 • PC з Windows, вище сьомої версії.

інші складності

Крім основних, можливі і такі невеликі неполадки:

 • Чи не відбувається відтворення вибраного файлу. Можливо антивірус на гаджеті блокує роботу, потрібно відключити його.
 • TV не реагує на команди. Швидше за все, виникла помилка в Bluetooth-модулі або роутере. Перевірити коректність з’єднання (відключити, і підключити пристрої знову).
 • Додаток саме закривається (вилітає). Так може траплятися через невідповідність ОС пристрою і програми Smart View. Доведеться оновити операційну систему або придбати собі більш сучасний телефон.
 • Погана якість картинки. Швидше за все початкове дозвіл файлу низька, а на великому екрані це стає більш помітно. Якщо така можливість є, то зробити дозвіл якомога вище в настройках.
 • Висвічується реклама. Деякі умільці встановлюють додатки з блокувальником рекламного блоку, однак таке робити не рекомендується адже завжди є ймовірність наштовхнутися на шкідливі файли.

У статті були розглянуті характеристики програми від Samsung під назвою Smart View:

 • її опис, основні переваги;
 • процес скачування на смартфон або персональний комп’ютер;
 • як зробити, щоб пристрій, на яке вона встановлена, стало знаходити і бачити Smart TV;
 • а також найчастіші проблеми, що заважають піти програмою, методи їх вирішення.

Сучасна техніка дає шанс отримати всю красу технічного прогресу. Поява бездротового зв’язку. можливість підключати смартфон або ноутбук до телевізора без незручних шнурів. При цьому знадобиться додаток Smart View. помічник по синхронізації і програвання файлів на телевізорі.

 • Функції і можливості Samsung Smart View
 • Які пристрої підтримує Smart View
 • Як встановити Smart View
 • на смартфон
 • на PC
 • Як налаштувати телевізор для роботи Smart View
 • Як користуватися
 • можливі неполадки

Подключение смартфонов Samsung к телевизорам, ПК. Smart View, DEX и не только

Що робити якщо Samsung Smart View не бачить телевізор

Якщо програма не може знайти телевізор, усунути проблему допоможуть наступні способи:

 • Можна спробувати відновити заводські настройки та пробшівку.
 • Створювати перешкоди може антивирусник, його потрібно вимкнути на деякий час.
 • Рекомендується скористатися додатковим додатком Samsung PC Share Manager. Програма була розроблена для об’єднання в мережі TV з додатком Smart і зовнішнім пристроєм.

За допомогою простого додатки відкриваються великі можливості для трансляції вмісту мобільних пристроїв на великі екрани. Можлива і зручна і спільна робота телевізора з планшетом або смартфоном.

Компанія Samsung знаходиться в числі лідерів серед виробників сучасних телевізорів. Починаючи з серії 6-го покоління, концерн почав випускати розумні Smart-телевізори, які розширили можливості телебачення. Разом з сучасним цифровим TV, користувач отримав потужний мультимедійний пристрій, який може зрівнятися зі стаціонарним комп’ютером.

Розумні телевізори по праву вважаються вершиною TV-технологій, в них присутні потужні процесори, відеоадаптери і об’ємна оперативна пам’ять. Не менш досконалі і програмні можливості. інтерактивне і соціальне телебачення. В останньому випадку розглядається доступ до віддалених сервісів через інтернет, які поставляються компанією Samsung і сторонніми розробниками. Серед цікавих сервісів.Smart View, з яким пропонується ознайомитися нижче.

Мобільні телефони

Встановити на свій смартфон додаток Smart В’ю зможуть власники таких ОС:

 • Android. Всі наступні версії від 4.1;
 • iOS. від 7.0 і новіше.

можливі неполадки

Іноді може статися ситуація, при якій додаток Samsung Smart View відмовляється працювати.

Нижче пропонується перелік найчастіших проблем і їх рішення:

 • Чи не знаходить телевізор. Потрібно оновлення програмного забезпечення. Дана проблема актуальна для телевізорів та ін. Підтримуваних пристроїв 2011-14 р.в., які ще не належать до Smart-пристроїв, але вже підтримують сервіс Smart Hub. Пакет оновлень можна отримати за допомогою синхронізації з сервісом TENET.
 • З’єднання не встановлюється або велика затримка в передачі даних. Потрібно скоротити відстань між телевізором і смартфоном / PC. Для бездротової передачі характерна втрата частини даних на велику віддаленість.
 • Чи не виконується відтворення вмісту з комп’ютера або планшета. Потрібно відключити антивірус на підключеному пристрої, тому що він блокує доступ до нього.
 • Телевізор не відповідає на команди. Потрібно перевірити працездатність вбудованого Bluetooth-модуля або правильність підключення зовнішнього роутера.
 • Додаток «вилітає». В цьому випадку телефон не розрахований на роботу з Samsung Smart View, потрібно оновити Android.

Важливо! У кожного пристрою є обмеження пиксельного дозволу. Отже, якщо передача трансляції ведеться на пристрій з низьким дозволом. якість зображення погіршиться. У зворотному ж випадку воно не покращиться, тому що екран не здатний збільшити вихідне піксельний дозвіл надійшов файлу.

Купили сучасний телевізор Samsung з функцією Smart TV, але ще не вдалося оцінити одну з цікавих можливостей під назвою Smart View? Багато новачків просто не знають, що це або як налагодити синхронізацію між двома пристроями. У даній статті будуть дані відповіді на всі можливі питання про Samsung Smart В’ю.

BETATECH.COM.UA 2021