Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Як підключити смартфон до телевізора через Bluetooth

Підключення через Miracast

Власникам бюджетних моделей блакитних екранів, в яких немає WI-Fi, не варто засмучуватися. Існують спеціальні адаптери, які допомагають на досить високій швидкості передавати інформацію з телефону на телевізор.

Така технологія як Miracast, дозволяє з’єднати пристрої безпосередньо без маршрутизатора. Але важливо пам’ятати, що Android підтримує зазначену технологію тільки від версії 4.2, а починаючи з 8.1. і Windows Phone.

У вашому TV приєднайте адаптер Miracast в HDMI-роз’єм.

На TV виберіть HDMI. Після цього з’являться властивості підключення.

У телефоні задайте трансляцію зображення.

Зв’язок через Lightning

Як власникам пристроїв марки Apple зі специфічним роз’ємом Lightning транслювати екран телефону на телевізор? Вони теж можуть придбати відповідний перехідник.

Найчастіше використовують AV-адаптер Lightning (в ідеалі від Apple) в зв’язці з HDMI кабелем. Такий варіант відмінно підходить для всіх iPhone.

Підключіть перехідник до відповідних роз’єми смартфона.

В інший кінець перехідника вставте кабель HDMI.

І вільний кінець кабелю підключіть до телевізора.

Плюс описаного вище способу в тому, що зображення буде відтворюватися майже без затримки. А в якості монітора можна підключити навіть проектор.

Підключення через WI-FI

Цей спосіб хороший тим, що не потрібно підключати ніякі дроти, не буде потрібно розбиратися в який порт їх вставити. Але важливо, щоб виробник вмонтував в телевізор WI-FI модуль. Тому даний варіант підключення не підійде власникам застарілих моделей TV.

Підключившись по WI-FI, можна передавати зображення на дисплей, переглядати фільми і відео, запускати відеоігри, прослуховувати музику.

На телефоні відкрийте настройки і виберіть там параметри бездротового підключення.

Відкрийте настройки TV, пункт «Мережа» і теж включите Direct.

Якщо у вас немає такої опції. значить, цей варіант підключення не підходить, оскільки ваш телевізор не працює з wi-fi.

Далі на екрані повинен з’явиться запуск сканування, а потім. список доступних девайсів для синхронізації.

Знайдіть у списку назву вашого смартфона.

На мобільний надійде запит. погодьтеся на встановлення з’єднання.

Підключення до телевізора через USB-кабель

Розглядаючи саме цей вид підключення, враховуйте, що мобільний пристрій буде фактично працювати як флешка. Ви зможете помилуватися фото на телевізійному екрані або відтворити окремі медіа файли, але тільки якщо вони зберігаються на вашому телефоні.

Візьміть USB шнур і підключіть до порту TV.

Підключіть смартфон до другого роз’єму кабелю.

підключити, смартфон, телевізора, bluetooth

Екран вашого мобільного покаже запит про вибір параметрів по USB. Виберіть режим накопичувача.

На пульті дистанційного керування телевізора виберіть USB-адаптер. Зазвичай для цього слід натиснути кнопку Sourse і далі. USB.

Додаткова приємність. при даному варіанті підключення ваш мобільний заодно і підзарядиться.

Підключення через HDMI

Це один з найпростіших способів, який дозволяє транслювати з телефону на телевізор повністю всі дії. А це означає, що можна буде не тільки дивитися особисті фото, але і відео з Ютюб, картинки з Instagram або навіть пограти в онлайн гру.

Важливо, щоб ваша модель смартфона мала HDMI-роз’єм. Візуально він мало відрізняється від USB, тому не переплутайте!

Приєднайте телефон до телевізора кабелем.

Натисніть на пульті Sourse і потім в меню. HDMI.

Далі відбудеться автоматична настройка, зображення з мобільного з’явиться на TV.

Якщо ж зображення не з’явилося, то радимо в налаштуваннях смартфона змінити роздільну здатність екрана. це має вирішити проблему.

READ  Як підключити двд привод до комп'ютера

Таке підключення дає хорошу якість картинки, причому конкретні її параметри будуть залежати від вашого телефону і матриці телевізора.

Підключення до телевізора через SlimPort

Трансляція через Slimport з телефону на телевізор швидше за все цікава тим, у кого є старі моделі телефонів з ОС Android. Істотних відмінностей від MHL звичайний користувач не відчує. Єдиний мінус, що в Slimport ваш телефон не отримує заряду батареї. Однак на самому адаптері є порт micro-USB, в нього можна підключити зарядку. Обов’язковою умовою при цьому способі підключення є наявність перехідника microUSB-HDMI.

Приєднайте кабель HDMI до перехідника і телевізору.

Потім підключіть перехідник до смартфону.

За допомогою пульта TV виберіть як джерело сигналу HDMI.

Підключення через MHL

Якщо вам потрібно не тільки відкривати файли з вашого смартфона, але і «бродити» по Інтернету, то варто витратитися на MHL-адаптер або MHL-провід.

підключити, смартфон, телевізора, bluetooth

Причому, якщо телевізор працює з MHL технологією, то вам достатньо буде кабелю. А якщо немає. то тоді вже буде потрібно адаптер.

Зайдіть в налаштування телевізора, знайдіть джерела сигналу і там виберіть HDMI (MHL).

підключити, смартфон, телевізора, bluetooth

Вставте в смартфон той кінець адаптера, який поменше (microUSB).

Штекер MHL, який більшого розміру, підключіть до TV в HDMI порт.

Шнур живлення адаптера вставте в розетку.

В меню TV виберіть «Автоматична зміна входу MHL» і настройку Включено.

Подключение устройств Блютус к телевизору на OS Android TV

Bluetooth-підключення

Ще один зручний вид підключення без використання проводів. На жаль не всі навіть сучасні телевізори мають «рідний» Bluetooth. Але не варто впадати у відчай, адже в наш час є рішення цієї задачі. Наприклад, ресивери з можливістю приймати звук по Bluetooth і передавати на колонку або навушники. А трансмітер приймає звук через кабель, після передає через бездротовий зв’язок.

Для з’єднання телефону з телевізором через Bluetooth, проробляємо такі дії:

Переконайтеся, що ваш TV має таку функцію.

Якщо такої немає, то підключіть через USB порт адаптер, який має Bluetooth.

Кращі способи підключити смартфон до телевізора

Встановіть на смартфон програмне забезпечення для синхронізації пристроїв.

В налаштуваннях вашого телевізора включите Bluetooth. В іншому випадку адаптер USB.

Для з’єднання пристроїв, запустіть додаток в телефоні.

Як підключити телефон до телевізора через Bluetooth?

Підключення мобільного телефону до телевізора дає можливість насолоджуватися відтворенням медіафайлів на великому екрані. З’єднання телефону з телеприймачем можливо здійснити декількома способами. Один з найпростіших. об’єднати пристрої через інтерфейс Bluetooth. У даній статті мова піде про технології з’єднання через Bluetooth, а також про можливі проблеми при підключенні.

Як використовувати адаптер для телевізора?

Щоб почати користуватися адаптером, його необхідно підключити. На задній панелі телеприймача знаходяться входи і виходи для підключення. Для початку їх необхідно добре вивчити, щоб виключити ймовірність помилки при приєднанні.

Найчастіше Bluetooth-адаптери мають невеликий провід з роз’ємом 3.5 mini Jack, який не можна від’єднати. Цей провід вставляється в аудіовихід на телеприймачі. Інша частина адаптера у вигляді флешки вставляється в роз’єм USB. Після цього на смартфоні потрібно активувати опцію Bluetooth.

Bluetooth-передавач має на корпусі невелику клавішу і світлодіодний індикатор. Для активації пристрою клавішу потрібно затиснути на пару секунд, поки індикатор не почне блимати. Сполучення може зайняти деякий час. У динаміках телевізора пролунає звук, який сигналізує про успішне підключення. В меню TV-приймача потрібно знайти розділ налаштувань звуку, і вибрати пункт «Доступні пристрої». У представленому списку вибирають назву смартфона, і підтверджують підключення.

Після з’єднання девайсів можна використовувати передавач безпосередньо: для передачі звуку, зображення і перегляду відео на великому екрані.

Якщо для сполучення телефону з TV використовують ресивер Bluetooth, то перед використанням його необхідно підключити до харчування для зарядки. Після зарядки потрібно визначитися з варіантом сполучення. Такі пристрої мають три способи підключення: через оптоволокно, mini Jack і RCA. Другий кінець від кожного кабелю підключається до відповідного вхід на TV-приймачі. Підключення виконується автоматично, і телевізор сам розпізнає пристрій. Потім потрібно перевірити підключення до смартфону. Для цього на гаджеті активується Bluetooth. На дисплеї в списку пристроїв вибирають назву ресивера, і підтверджують сполучення.

READ  Телевізор Samsung пульт не переключає автоматично канали

Основні способи

Перший варіант підключення здійснює передачу сигналу через вбудований інтерфейс на телевізорі. Деякі сучасні моделі TV-приймачів підтримують передачу даних через Bluetooth. Щоб перевірити, чи є вбудований передавач, потрібно зайти в меню налаштувань телеприймача. Потім необхідно активувати функцію на телефоні і виконати наступні дії:

 • в настройках телевізора відкрити розділ «Аудіовихід»;
 • натиснути клавішу «ОК»;
 • клавішами вправо / вліво потрібно знайти пункт Bluetooth;
 • натиснути клавішу вниз і клікнути на «Вибір пристрою»;
 • натиснути «ОК»;
 • відкриється вікно з переліком доступних девайсів для підключення;
 • якщо в списку немає потрібного гаджета, потрібно натиснути на «Пошук»;
 • при правильності дій в кутку спливе повідомлення про сполученні.

Для підключення телефону через Bluetooth до деяких моделей телевізорів існує й інший порядок дій:

 • відкрити настройки і вибрати пункт «Звук»;
 • натиснути «ОК»;
 • відкрити розділ «Підключення гарнітури» (або «Налаштування гучномовців»);
 • активувати пошук доступних пристроїв.

Для поліпшення сигналу потрібно піднести сопрягающей пристрій якомога ближче до телевізора.

Якщо пошук пристроїв не дав результатів, значить, на TV-приймачі модуль Bluetooth відсутній. У цьому випадку, щоб підключити телефон і передати звук з телевізора на смартфон, знадобиться спеціальний передавач.

Передавач Bluetooth. це невеликий пристрій, який перетворює отримується сигнал в потрібний формат для будь-якого девайса з Bluetooth. Передача сигналу і підключення пристроїв виконується за допомогою радіочастот. Пристрій дуже компактне, має розміри менше сірникової коробки.

Адаптери поділяють на два типів: акумуляторні і з USB-кабелем.

 • Перший вид передавача має акумулятор і приєднується до телеприймач без прямого контакту. Такий пристрій здатне тримати заряд протягом довгого часу.
 • Другий варіант адаптерів вимагає проводового підключення. Різниці в якості передачі сигналу немає. Кожен користувач вибирає для себе зручний йому варіант.

Для підключення телефону також використовують ресивери, які мають можливість роздавати сигнал Bluetooth. Зовнішній вигляд ресивера схожий з невеликим роутером. Пристрій має акумулятор і здатне функціонувати без зарядки до декількох днів. Воно працює по протоколу версії Bluetooth 5.0 для передачі даних на великій швидкості і без втрати сигналу. За допомогою такого передавача до телеприймач можна підключати відразу кілька девайсів.

Можливі проблеми

При підключенні смартфона до TV-приймача будь-яким способом можуть виникнути деякі проблеми. Слід розглянути ряд неполадок, які часто виникають при з’єднанні через Bluetooth.

 • Телевізор не бачить телефон. Перед підключенням необхідно перевірити, чи є у телеприймача можливість передачі сигналу через Bluetooth. Якщо інтерфейс присутній, і настройка підключення виконано правильно, потрібно зробити пару ще раз. Буває, що з’єднання відбувається не з першого разу. Можна також перезавантажити обидва девайса і виконати підключення заново. Якщо створення пари відбувається через Bluetooth-адаптер, то потрібно виконати такі ж дії: спробувати перезавантажити пристрою і виконати підключення ще раз. А також проблема може ховатися в несумісності девайсів.

Потрібно пам’ятати, що якщо телефон знаходиться на деякій відстані від телевізора, то звук може передаватися з спотворенням або перешкодами. Через це налаштувати гучність буде вельми проблематично.

На великої дальності і зовсім може відбутися втрата сигналу. Проблеми зі звуком можуть виникнути при сполученні з телевізором відразу декількох девайсів. В цьому випадку будуть неполадки з синхронізацією звукового сигналу. Варто зауважити, що якість звуку залежить від кодеків Bluetooth як на телефоні, так і на TV-приймачі. Ще однією проблемою може стати затримка звуку. Звуковий сигнал з телевізора може значно відставати від зображення. Це залежить від самих пристроїв і їх сумісності.

У наступному відео ви зможете познайомитися з детальною інструкцією підключення телефону до телевізора.

READ  Як дізнатися телевізор Smart чи ні

Bluetooth

Передача також відбувається через вже вбудовану платформу. Перевірити його готовність до роботи можна в налаштуваннях телевізора, в розділі “Аудіовихід”.

 • Переконайтеся, що Bluetooth включений на двох пристроях.
 • В налаштуваннях телевізора знайдіть і виберіть в списку девайсів ваш телефон.
 • Дочекайтеся повідомлення про успішне сполученні.

Варіант підійде тільки для пристроїв, що підтримують модуль Wi-Fi. Таким чином, ви зможете поєднати їх безпосередньо.

 • В налаштуваннях знайдіть розділ “Бездротові мережі”.
 • Перейдіть в Wi-Fi Direct, якщо даного пункту немає, перейдіть в “Додаткові налаштування”.
 • Почніть пошук найближчих пристроїв, виберіть потрібне. Потім дозвольте з’єднання.

Samsung

Для підключення можна використовувати технологію Screen Mirroring, за умови того, що телефон і телевізор належать до однієї марки Samsung (і вони обидва підтримують дану опцію).

У меню слід вказати свій телевізор і дочекатися синхронізації.

Ви також можете скористатися опцією Smart TV, при її наявності. Простежте, щоб Wi-Fi знаходився в робочому стані на двох пристроях.

Зробити це можна або за допомогою кабелю HDMI, або по мережі.

Для цього бренду також передбачено бездротове і дротове підключення.

Ви можете активувати функцію Wi-Fi Direct на своєму пристрої та налагодити синхронізацію з телефоном.

Будь-який користувач також зможе скористатися опцією Miracast, відрегулювати його параметри в налаштуваннях.

Чи не забуваєте про підключення через HDMI і USB дроти.

Підключення також можна зробити через HDMI, USB або ж скористатися бездротовими способами. Такими як: Wi-Fi Direct, Smart Share. Дані функції без праці активуються на самому телевізорі.

Miracast

Даний спосіб підійде для швидкого підключення одного пристрою до іншого. Відсутність проводів, прямого підключення, пристроїв-посередників, роблять його дуже доступним і зручним. Якість зображення і відео буде на високому рівні.

Необхідно щоб ваш Android мав мінімум 4.2 версію поновлення.

 • Підключіть Mirecast на телевізорі.
 • На телефоні повинен бути включений Wi-Fi. Увімкніть режим “Трансляція”, якщо це потрібно. Перевірте цю функцію в налаштуваннях в пункті “Екран”.
 • Викачуємо Mirecast на смартфон, запускаємо, вибираємо “Screen Share” ( “Screen Mirroring”).
 • Виберіть ваш телевізор в списку пристроїв. Готово!

Для користувачів техніки Android

Мабуть, самим універсальним і зручним способом підключення буде варіант з використанням HDMI і USB кабелів. Так як не всі телевізори оснащені функцією Smart TV, а дані кабелі, найімовірніше, вже є у вас вдома, підключити телефон не важко.

Підключення через DLNA також є дуже простим у виконанні.

трансляція YouTube

Цей метод має одну вагому обмеження: для перегляду буде доступний лише контент, що міститься на майданчику YouTube. Однак, кому-то необхідно тільки це.

Як транслювати відео з телефону на TV?

 • В налаштуваннях на вашому мобільному перейдіть в розділ “Бездротові мережі”. Перевірте доступність підключення.
 • На телевізорі відкрийте програмне керування Тб, зробіть синхронізацію.
 • Успішне поєднання станеться після того, як ви введете однаковий код на двох пристроях.

Для користувачів техніки Apple

Для того щоб підключити iPhone або iPad до TV, на наш погляд, краще за все варто використовувати кабель HDMI, так як для інших методів зв’язку необхідно купувати спеціальні приставки або станції.

КАК БЫСТРО ПОДКЛЮЧИТЬ СМАРТФОН К СМАРТ-ТВ БЕЗ ПРОВОДОВ #2. САМЫЙ ПРОСТОЙ СПОСОБ.

Ви також можете скористатися синхронізацією через Bluetooth, так як на продуктах Apple таке з’єднання працює без затримок і втрати в якості зображення.

AirPlay (для власників iPhone)

Ця функція призначена для передачі даних і файлів між девайсами. Але для цього необхідно придбати спеціальну приставку. Саме завдяки їй створюється підключення iPhone і телевізора.

 • Приєднайте приставку до TV.
 • На телефоні потрібно запустити додаток і ввести пароль в налаштуваннях.
BETATECH.COM.UA 2021