Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Як підключити телефон до Smart телевізору

USB-з’єднання

На відміну від HDMI, цей кабель не покаже вам екран вашого Smart-телевізора, а відкриє папку з його вмістом. Ви все одно зможете програвати фільми, музику та відкриті фотографії, а Smart-телевізор зможе розпізнавати популярні формати документів і презентацій.

Знову ж, весь процес простий. вимкніть смартфон і телевізор, перш ніж підключати кабель до їх USB-портів. Не забудьте вибрати саме той кабель, який вам потрібен. телевізор має роз’єм зі звичайним USB-виходом, а смартфони мають вбудований мікро-USB або міні-USB, тому у вашого кабелю повинні бути кінці з різними типами. Після включення з’єднання вже буде встановлено.

Як підключити телефон до телевізора Smart TV

Телефон можна підключити до Smart TV декількома способами. Кожен метод має свої переваги і недоліки, які визначають його використання.

HDMI-з’єднання

Кабель цієї назви особливо цінується користувачами за найшвидший і якісний обмін даними. При підключенні кабелю HDMI телевізор «відображає» ваш смартфон на екрані. Іншими словами, він показує маніпуляції, які ви робите на вашому телефоні. Таким чином, ви можете показати свої фотографії і відеокліпи широкої аудиторії, зіграти коханого стрілка або насолодитися піснею, що зберігається на USB-накопичувачі.

Зверніть увагу, що використання цього методу може бути обмежена моделлю смартфона: для підключення кабелю HDMI роз’єм повинен бути присутнім в обох пристроях, яких немає в деяких телефонах. Хоча навіть в цьому випадку прогрес не стоїть на місці. Для усунення цього недоліку був винайдений MHL-кабель, який в основному є перетворювач з USB в HDMI.

Отже, щоб встановити HDMI-з’єднання, необхідно вимкнути смартфон і телевізор, підключити кабель до відповідних розеток, а потім увімкнути пристрої. Як правило, підключення налаштовується автоматично. Залишається тільки переключити телевізор для передачі сигналу через HDMI.

Додатковий спосіб. Встановити DLNA додаток

Цікавим рішенням, пропонованим сучасними моделями Smart TV, є створення власного медіа-сервера, з якого можна здійснювати трансляцію. Таким чином, ви зможете підключити смартфон до Smart TV з наступними необхідними пристроями:

 • Маршрутизатор налаштований на передачу бездротового сигналу.
 • Телевізор (може бути підключений дротових або бездротових способом).
 • Телефон (підключається, як правило, за технологією wi-fi).

Крім того, для відтворення мультимедійного контенту необхідно завантажити спеціальне програмне забезпечення. Щоб мати можливість запускати «важкий» файл без постійного заморожування, радимо підключити телевізор за допомогою інтернет-кабелю. Відразу ж слід зазначити, що з цією технологією ви не зможете почати онлайн програвання.

 • Як тільки всі необхідні пристрої будуть готові, завантажте програмне забезпечення сервера DLNA на свій телефон.
 • Відкрийте програму і створіть новий сервер. Потім, йдучи на кореньОтметьте галочкою ті каталоги, які повинні бути в суспільному надбанні.
 • Поверніться на головну сторінку, запустіть сервер.
 • Виберіть потрібне джерело на Smart TV. Тепер ви можете перейти до будь-якої з папок, що відображаються на екрані. і почати грати.

Нижче ми обговоримо кілька додатків, які є чудовою альтернативою тому, що обговорювалося в попередньому уроці.

Як зв’язати Телефон і Smart TV бездротовим способом

Найбільш відомим методом бездротового підключення смартфонів і iPhone до Smart TV є Wi-Fi. Процедура підключення описана нижче.

 • По телевізору, в меню «Налаштування». Знайдіть розділ «Мережі» і виберіть Wi-Fi Direct.
 • У меню телефону Знайдіть розділ «Бездротові мережі» і виберіть Wi-Fi. Далі відкриється список, з якого потрібно вибрати Wi-Fi Direct. Якщо такого пункту немає, необхідно відкрити «Додаткові настройки».
 • Активувати Wi-Fi Direct по телефону і телевізора.
 • При пошуку пристроїв як на телевізорі, так і на телефоні, параметр список доступних гаджетів.
 • Потрібен погодьтеся на з’єднання на обох пристроях.

Ви також можете підключитися до телевізора через AirPlay. Цей варіант підходить для iPhone. Для підключення потрібно будь-Smart TV і приставка Apple TV. Цей варіант сполучення пристроїв вважається найбільш зручним, тому що контент може бути переданий на Apple TV з Wi-Fi.

При підключенні необхідно спочатку переконатися, що iPhone і Apple TV підключені до мережі Wi-Fi. Потім перейдіть в «розділ управління» на телефоні, виберіть зі списку «Відтворення екрану» і натисніть клавішу Apple TV. Тепер ви можете створювати презентації, дивитися відео і фотографії, відтворювати і передавати файли на телевізор.

Аналогічний варіант підключення існує і для Android-смартфонів. Ви можете налаштувати передачу контенту за допомогою програмного забезпечення Miracast. Ця технологія доступна не на всіх моделях Smart TV. Щоб перевірити наявність певної Miracast, перейдіть в мережеве меню на вашому приймачі і список в настройках.

Якщо Чудо є, потрібно активувати його. На телефоні перейдіть в меню налаштувань і виберіть «Дисплей», а потім «Монітор бездротового зв’язку».

Потім включите Miracast і виберіть телевізор в списку пристроїв. Після того, як пристрої будуть пов’язані, зображення відобразиться на екрані телевізора.

Новітні мобільні пристрої оснащені функцією Wi-Fi Miracast. Інтерфейс заснований на технології Wi-Fi Direct. Wi-Fi Miracast дозволяє користувачеві виконувати об’єднати пристрої без підключення до мережі Wi-Fi. Інтерфейс також характеризується швидкістю передачі даних великих файлів, має можливість передачі 3D зображень. При використанні Wi-Fi Miracast споживається невелику кількість енергії. Конфігурація інтерфейсу точно така ж, тільки вам потрібно вибрати Wi-Fi Miracast в меню пристрою.

READ  Як зробити час на телефоні Honor

Інший тип бездротового інтерфейсу, Chromecast, можна керувати вмістом телефону на екрані телевізора. Програма підходить як для iPhone, так і для інших смартфонів.

Цей спосіб з’єднання частково бездротової, але для сполучення пристроїв необхідна спеціальна приставка від Google. Google Chromecast. Ви підключаєте декодер до Smart TV за допомогою кабелю HDMI. Потім ви переключаєте декодер на порт HDMI і активуєте Wi-Fi з’єднання. Необхідно завантажити на телефон спеціальний додаток для Google Home.

Програма підтримує системи Android і iOS. Після установки програми виконайте просту настройку і увійдіть в свій аккаунт Google. У додатку натисніть на віджет трансляції та виберіть пристрій Chromecast з наданого списку.

Іншим варіантом бездротового підключення є програмне забезпечення Smart View. Це програмне забезпечення доступне для Android і iOS. Вам необхідно завантажити додаток Smart View на вашому смартфоні. Щоб завантажити його на Android, потрібно зайти в Play Market store, для iOS. App Store. Після установки програми необхідно його запустити. У меню програми ви побачите список доступних телевізорів. Необхідно вибрати телевізор, після чого додаток встановить дає змогу пристроям обмінюватися.

Функції програми включають перегляд контенту, запуск ігор, управління телепередачами, включення сплячого режиму або вимкнення телевізора.

Додаток TV Assist

Ще одне дуже хороший додаток, яке, на відміну від обговорювався раніше, може похвалитися повною русифікацією. Він розповсюджується безкоштовно, але у нього є і недолік: аплет просто не працює на багатьох моделях телевізорів.

 • Запустіть встановлену програму, а потім вкажіть тип контенту, який ви хочете відтворити.
 • Перейдіть до відповідного розділу і виберіть файли, які ви хочете відтворити на TV моніторі.
 • При необхідності. надасте всі необхідні дозволи, а потім увімкніть відтворення на Smart TV.

Як ми попереджали раніше, ви можете зіткнутися з ситуацією, коли програмне забезпечення або взагалі не бачить Smart TV, або не може транслювати на нього мультимедійні дані. І така ж ситуація зберігається і з провідний, і з бездротовим зв’язком. Ми сподіваємося, що у вашому випадку таких проблем не виникне, і ви зможете без проблем переглядати будь-який контент.

Також, якщо ви не можете управляти Smart TV з телефону, спробуйте запустити відтворення з пульта: іноді це допомагає.

Ми закінчимо розповідь про те, як підключити телефон до Smart TV за допомогою обраного Вами методу, згадавши інший додаток, C5 Stream DLNA. Він також русифікований, доступний в безкоштовному режимі. і, на жаль, іноді виходить з ладу.

Неприємна річ, з якою вам доведеться мати справу. це періодично з’являються оголошення, які ви не можете відключити без платної підписки. Помилка підключення може виникнути як з боку телефону, так і з боку Smart TV; в цьому випадку радимо спробувати інший додаток. або вибрати інший спосіб підключення.

дротове підключення

Якщо ви знаходитесь вдома, використання проводів не доставить вам багато клопоту, але це значно поліпшить сполучення і передачу інформації зі смартфона на телевізор.

Додаток Allcast TV

У цій програмі немає питань про те, як підключитися до Smart TV по телефону. Найбільш істотним недоліком є ​​абсолютна відсутність російської локалізації, яка, можливо, коли-небудь буде покращена. Ви можете використовувати продукт абсолютно безкоштовно, але в цьому режимі ви не зможете грати в слайд-шоу.

 • Встановіть та запустіть аплет, потім дайте йому час для сканування медіа-пристроїв, що знаходяться в радіусі дії. Виберіть свій Smart TV.
 • Зі списку, який з’явиться в новому вікні, виберіть один з розділів: перегляд відеофайлів (Відеозаписи), фотографії (Фотографії), граючи музику (Музика) або перегляд Інтернету (Браузер).
 • Як приклад виберемо перший розділ. Тут можна почати відтворення контенту, вже збереженого в пам’яті телефону, або відкрити пряму трансляцію.
 • У більшості випадків, просто виберіть наступну опцію міні-меню Відтворити оригінальний фільмдля запуску відтворення без попереднього перетворення. В інших випадках натисніть кнопку Відтворення відео з конвертацією. і дати системі трохи часу на обробку відеопотоку.

На цьому ми завершуємо інструкції. Ви можете грати будь-який сумісний контент на великому екрані. Попереджаємо, що в розділі Браузер Можна програвати кліпи прямо в вікні браузера, не звертаючись до внутрішньої пам’яті смартфона. На жаль, навіть якщо ви зрозумієте, як підключитися до Smart TV з телефону, ви не зможете програвати відео в форматі flash, тільки HTML5. З іншого боку, останнім набуває вплив, в той час як перше майже пішло в минуле.

Як підключити телефон до телевізора LG

Є як мінімум три способи підключити телефон до вашого телевізора LG. Вибирайте той спосіб підключення, який підходить вам:

 • Підключіть телефон кабелем до USB-входу телевізора LG.
 • Виберіть на екрані смартфона пункт «Підключити як USB-накопичувач».
 • У меню телевізора LG виберіть пункт «USB-пристрої», а в випадаючому меню виберіть вашу модель телефону.

Готово! Тепер ви можете дивитися фотографії і відео з відпустки, зняті на смартфон, на екрані телевізора. Цей спосіб підходить для будь-яких телевізорів, що мають USB-вхід, і практично будь-яких телефонів.

 • Увімкніть функцію «Wi-Fi Direct» на телефоні в розділі «Бездротові підключення».
 • В налаштуваннях телевізора зайдіть у вкладку «Мережа» і активуйте «Wi-Fi Direct».
 • Тепер в списку доступних до підключення пристроїв повинно з’явитися назва вашого телефону.
 • Виберіть ваш телефон і підключіться до нього, підтвердив вибір.

Готово! Тепер ви можете управляти телевізором за допомогою фірмової технології LG Wi-Fi Remote або передавати контент з телефону на телевізор. Крім того, підключення телевізора Smart TV до телефону по Wi-Fi Direct стає хорошим виходом, коли немає іншої можливості підключити телевізор до інтернету.

підключити, телефон, smart, телевізору

Смартфон LG найкраще підключати до телевізора LG Smart TV, використовуючи функцію Smart Share.

 • Підключіть телевізор і телефон до домашньої мережі Wi-Fi.
 • Увімкніть Smart Share на телевізорі LG.
 • Увімкніть Smart Share на телефоні LG.
READ  Xiaomi redmi 8 чи NFC

Готово! Тепер можна користуватися всіма можливостями Smart Share. наприклад, виводити зображення з телефону на великий екран.

Телефон можна підключити до телевізора LG і іншими способами, але більшість з них вимагають покупки додаткових пристроїв. Наприклад, смартфони на iOS можуть підключатися до телевізора через приставку AirPlay або адаптер Lightning Digital AV. Смартфони з окремим HDMI-виходом (наприклад, LG 2X) можна підключати безпосередньо HDMI-кабелем. Смартфони з підтримкою стандартів MHL або SlimPort можна підключати через спеціальний адаптер Micro USB to HDMI.

Нарешті, телефон можна підключати до телевізора через медіаплеєр Chromecast. Просто дотримуйтесь інструкції!

USB до телевізора: підключення як накопичувач

Хоча найбільш поширеним варіантом підключення телефону до телевізора через USB є дублювання екрану, є ще один варіант.Вместо дзеркального відображення екрану ви також можете просто переглядати файли, наприклад зображення, на телевізорі.

Однак для цього потрібно сумісний монітор, телевізор або проектор. Більшість сучасних дисплеїв повинні приймати USB-накопичувачі.

З різних варіантів підключення USB до телевізора це самий простой.Поскольку для цього потрібно тільки телефон, USB-кабель і телевізор з USB-входом, його легко налаштувати. Який саме кабель вам потрібен, залежить від вашого телефону.

На iPhone або iPad використовуйте кабель Lightning (або 30-контактний для старих пристроїв).Як альтернативи користувачам Android знадобиться кабель micro-USB або USB-C. Кабель USB, що входить в комплект поставки телефону або планшета, повинен працювати нормально.

Ще один крок!

Підтвердіть свою адресу електронної пошти в тільки що відправленому вам електронному листі.

Як з’єднати телефон з телевізором Samsung по USB

 • Будь-телевізор від виробника Samsung, що має на одній з панелей USB-вхід.
 • Кабель USB, відповідний для підключення і до гаджету, і до TV.

Замість спеціального дроти ви можете використовувати звичайний, застосовуваний для підзарядки телефону. Застосовувана технологія не дозволяє в повному сенсі дублювати зображення, а також грати в ігри або користуватися додатками Android. Все, що у вас вийде зробити на телевізорі Samsung. отримати доступ до файлової системи телефону, що використовується.

Щоб мати можливість відтворювати на широкому екрані мультимедійні дані, скористайтеся алгоритмом:

 • Послідовно підключіть кабель до телефону, а потім і до телевізора Samsung.
 • Як джерело обмін яким одного пристрою на інший медіасігнала виберіть пункт USB.
 • Підтвердіть вибір. Тепер ви знаєте, як дивитися з телефону на телевізорі Samsung. і можете почати відтворення будь-якого підтримуваного формату.

Зверніть увагу: деякі файли, які ви виявите в списку, відтворити не вдасться. До таких належать програми, ігри, заархівовані дані, що зберігаються на телефоні, а також скрипти і частина текстових документів.

Чи можна підключити iPhone або iPad до телевізора через USB?

Оскільки iPhone і iPad не мають USB, ви не можете використовувати його в якості методу подключенія.Но ви можете підключити їх до телевізора за допомогою кабелю.

Якщо у вас iPhone 5 або новіше, він буде мати роз’єм Lightning. Щоб підключити iPhone до телевізора, вам знадобиться цифровий AV-адаптер Lightning для виходів HDMI або адаптер Lightning / VGA, якщо у вас VGA-дісплей.Купіте кабель, що підходить до вашого телевізору.

Старі пристрої iOS зі старим 30-контактним портом замість цього використовують 30-контактний адаптер VGA.

Ви можете підключити iPad до телевізора таким же способом.Опять ж, для цього вам, швидше за все, знадобиться кабель Lightning. Тільки в iPad 3 і більш ранніх версіях використовується 30-контактний кабель. Всі інші iPad, включаючи всі iPad Mini і iPad Pro, використовують кабель Lightning.

Підключивши адаптер, просто підключіть відеовихід до дісплею.Затем екран вашого телефону відобразиться на екрані телевізора. Офіційні адаптери Apple Lightning містять додатковий порт Lightning для зарядки при перегляді контенту на другому екрані.

Подожді.Что таке One Connect Box?

А, ви ще не зустрічалися? Дозвольте познайомити вас з вашим новим кращим другом по зв’язку. Підберіть невидиме з’єднання і слідуйте по ньому до кінця. Горщика із золотом немає, але у QLED TV є One Connect Box, невелика коробка портів, яка знаходиться в кінці невидимого з’єднання. § Це те, що дозволяє прибирати пристрої з поля зору. Давайте подивимося, що ще можна підключити до One Connect Box.

Як підключити телефон до телевізора Samsung: 9 способів підключення

Використання смартфона Android дозволяє виконувати багато завдань, які раніше здавалися недосяжними. зокрема, прочитавши наступні інструкції, ви дізнаєтеся, як підключитися з телефону до телевізора Samsung.

Такий варіант підключення дозволяє, з одного боку, продовжувати повноцінно користуватися гаджетом, а з іншого. зі значно більш високим рівнем комфорту:

 • Виконувати в інтернеті пошук потрібної вас інформації.
 • Показувати презентації на широкому екрані безпосередньо зі смартфона.
 • Переглядати на телевізорі Samsung відеофільми, фотографії, грати в будь-які мобільні ігри, а також слухати музику. В тому числі, володіючи необхідним обладнанням, ви можете для більшої зручності підключити до TV клавіатуру і мишу, а не користуватися одним телефоном.
 • Використовувати смартфон в якості самостійного, що не залежить від доданого виробником, пульта. Таким чином, ви отримуєте можливість повністю контролювати процес відтворення на телевізорі Samsung будь-якого контенту.

Як підключити будь-який телефон або планшет до телевізора за допомогою USB

Підключити телефон до телевізора не так просто, як ви думаєте. Чи хочете ви насолоджуватися Netflix, ділитися фотографіями або використовувати його для роботи вдома, підключити кабель між телефоном і телевізором може бути непросто.

Але це не неможливо. вся справа в правильному виборі кабелю.

Ось що вам потрібно знати про те, як підключити телефон або планшет Android або iOS до телевізора за допомогою кабелю USB.

Підключення по DLNA

Описувана технологія підключення телефону підходить для телевізорів Samsung, забезпечених відповідним модулем. Подивіться в інструкцію або на заводську коробку: якщо є згадка про підтримку SmartTV, ваш TV, швидше за все, готовий до налаштування. Крім іншого, отримати необхідні уточнення ви можете на сайті компанії-виробника або по гарячій косильною волосіні у вашому регіоні.

READ  Як видалити карту з телефону

Все, що необхідно для синхронізації. маршрутизатор, що забезпечує можливість підключення і телефону, і телевізора Samsung. При цьому телевізор може бути підключений проводовим, а телефон. бездротовим способом.

Отже, переконайтеся, що в розпорядженні є:

 • Будь-роутер, що працює в даний час.
 • Смартфон, підключений до бездротової мережі.
 • Телевізор Samsung, підключений до тієї ж мережі.
 • Додаток на телефоні, що дозволяє працювати з серверами DLNA.

Щоб трансляція з телефону на телевізор Samsung не «підвисала», дуже радимо замість бездротового з’єднання скористатися мережевим шнуром: так ви забезпечите мінімальні втрати і затримки сигналу. Відзначимо, що, як і у випадку з USB-підключенням, ви зможете лише отримати на TV доступ до мультимедійних файлів, що зберігаються на вашому смартфоні. Дублювати картинку такий варіант синхронізації не дозволяє, зате запустити програвання. цілком.

Щоб виконати підключення до телевізора Samsung, скористайтеся послідовністю дій:

 • Активуйте опцію DLNA на наявному в розпорядженні TV Samsung. На деяких моделях вона може бути позначена як можливість відтворювати дані з інших джерел.
 • Застосовуючи аплет BubbleUPnP для телефону з Android, або більш зручні аналоги, відзначте на смартфоні, які дані повинні бути передані для відтворення.
 • Виберіть в списку, на який TV транслюватиметься сигнал. і починайте перегляд на широкому моніторі.

дротове підключення

Якщо ви знаходитесь вдома, використання проводів не доставить вам великих незручностей, зате значно поліпшить якість сполучення і передачі інформації від смартфона до телевізора.

бездротове підключення

Попередні варіанти з’єднання застосовні як до Smart TV, так і звичайних телевізорів без цієї технології. У цьому розділі мова піде саме про підключення до «розумним» пристроїв, оскільки для бездротового контакту потрібна наявність технології Wi-Fi, яка є далеко не у всіх телевізорів.

Отже, як же підключити телефон до Smart TV, якщо ви, наприклад, перебуваєте в гостях і не маєте під рукою кабелю, або ж просто не бажаєте плутатися в проводах? Для цього також існують кілька варіантів.

Без використання Wi-Fi роутера

Майже у всіх телевізорах, оснащених функцією Wi-Fi, а також в більшості пристроїв, що працюють на базі платформи Android, є і технологія Wi-Fi Direct, що дозволяє гаджетам зв’язуватися між собою «безпосередньо», без задіяння роутера і домашньої мережі. Телевізор при такого зв’язку відображає те, що відбувається в смартфоні, але не може сам керувати папками і каталогами.

USB-з’єднання

На відміну від HDMI, цей кабель не покаже вам екран смартфона, а відкриє папку з його вмістом. Ви точно так само зможете відтворити відео, музику і відкрити фото, до того ж Smart TV зможе розпізнати популярні формати документів і презентацій.

І знову весь процес донезмоги простий. вимкніть смартфон і телевізор, після чого підключіть кабель до їх USB-портів. Не забудьте вибрати саме відповідний вам кабель. телевізор має роз’єм зі звичайним виходом USB, а ось в смартфони вбудовані micro-USB або mini-USB, тому ваш кабель повинен мати кінці з різними типами. Після включення з’єднання буде вже встановлено.

Особливості з’єднання телефону з Smart TV

Для відображення відеороликів, фотографій та ігор з пам’яті смартфона на екрані великого формату можна використовувати Smart TV.

Можливості взаємодії смартфона і телевізора залежать від дротяних і бездротових інтерфейсів, версій програмного забезпечення, що стоять перед підключенням завдань.

Наприклад, смартфон можна використовувати в якості:

 • просунутого пульта управління або кошти введення тексту;
 • зовнішнього мікрофона;
 • системного блоку, до якого підключається клавіатура і миша;
 • і т.п.
 • другого екрану;
 • повноцінної робочої станції (як PC);
 • і т.д.

Нижче розглянемо популярні способи підключення телефону і Smart TV.

HDMI-з’єднання

Кабель, що має таку назву, особливо цінується користувачами за швидкий і найбільш якісний обмін даними. При підключенні HDMI-кабелю телевізор «віддзеркалює» смартфон на своєму екрані. Іншими словами, він показує ті маніпуляції, які ви робите в своєму телефоні. Це як раз і дозволяє похвалитися фотографіями і відеокліпами перед великою аудиторією, запустити улюблену «стрілялку» або насолодитися музичною композицією, що зберігається на флешці.

Отже, для встановлення HDMI-з’єднання необхідно вимкнути смартфон і телевізор, вставити кабель до відповідних роз’єми, потім включити пристрої. Як правило, настройка підключення здійснюється автоматично. Залишається переключити TV на передачу сигналу через HDMI.

Через Wi-Fi роутер

Для встановлення з’єднання потрібно:

 • телевізор з функціями Smart TV і Wi-Fi;
 • смартфон з функцією Wi-Fi;
 • домашній Wi-Fi роутер.

Для початку необхідно підключити телевізор і смартфон до домашньої мережі Wi-Fi. Після цього пошукаємо в меню спеціальний додаток від виробника, яке дозволяє безпосередньо з’єднати пристрої однієї торгової марки. Так, щоб спростити життя своїм покупцям, Samsung випустив AllShare, Sony. VAIO Media Server, у Philips. це Philips MyRemote, а для LG є Smart Share. Тут необхідно окремо згадати про те, як підключити до Smart TV iPhone. Компанія Apple теж передбачила можливість з’єднання свого смартфона з iTV. Для цього використовується приставка Apple TV з технологією AirPlay.

Без сумнівів, виробники не просто так завзято працювали над розробкою цих продуктів. Всі вони значно розширюють можливості звичайного з’єднання смартфона і телевізора. З цими додатками аудіо- та відео- файли автоматично перетворюються в той формат, який може бути відтворений телевізором, якість картинки поліпшується так, щоб їй не зашкодило розтягування на широкому екрані, телефон може виступати в якості пульта дистанційного керування, а якщо встановити сполучення із Smart TV, навпаки, пультом можна буде відкривати програми та папки на смартфоні.

BETATECH.COM.UA 2021